صفحه 5 از 11 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 107

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور فینال 94

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان یه عکس از تاپ10 بزارید ببینیم چه خبره
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    پیمان جان واقعیت رو گفتی sw همیشه درگیری داخلی داشته این سرور هم که بعضی پلیرهای se به حساب یه بنده خدا اومدن sw حالا سر همه چی میزنن به همدیگه .مهران استورم هم که اومده و دیگه هیچی sw خودش خودش رو حذف میکنه .دوستانی هم که میان نظر میدن یه کم واقع گرا باشن بیخود نظرات دیگران رو اشتباه نقد نکنن
    با سلام
    هههههه
    داداش تا وقتی من توی جنوب غرب هستم حتی مهران هم بیاد درگیری نخواهیم داشت
    این اکانت های که میبینی درگیر شدن مولتی های شمال غرب هستن که دارن به حساب خودشون شیطنت میکنن
    و جو میدن
    با تشکر کسری

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ChapDAST نمایش پست ها
    دوست عزیز شمال غرب نه تو ساید های دیگر مولتی داشته نه مثل بعضی ساید های دیگر اعتقادی به بازی کثیف داره چند تا نکنه خدمتت باید عرض کنم اگر یکم فکر کنی بهش میتونی منظورمو بفهمی .

۱- شمال غرب هیچ وقت از ساید های دیگر اکانت نخریده یا قول دادن گلد رو نداده به پلیر های ساید های دیگر
    ۲- شمال غرب لیدراش تا ببینن درگیری در ساید مقابل هست سریع زنگ نمیزنند به یکی از لیدر هاشون که ما حمایتت میکنیم تا اینجوری جنگ داخلی پیش بیاد ( خطاب به آرمان خان ) متاسفم برای افرادی که سن زیادی دارند و رفتار در حد یک محصل ۴ ابتدایی هم نیست .
    ۳- شمال غرب اکانت توی ساید های دیگر ثبت نام نمیکنه که پلیر هاش اول بازی با .... مالی لیدر های شمال غرب پا بگیرند بعد ساید رو آلوده کنند وقتی پا گرفتند .
    ۴-شمال غرب کسی توش وجود نداره گلد تمام پلیر های سایدشو بده که همه بیان برای یک نفر بازی کنند و پول یک نفر حال کنن و ار رو پول گلد یک نفر شاخو شونه بکشند خیر شمال غرب همیشه تمام پلیر هاش با جونو دل خودشون خرج کردن تا دور هم با هم خوش باشند .

نتیجه ی ۴ نکته : به شخص مورد خطاب بگید اگر که کم آورد خواهشا دست از اکانت خریدن برداره باشد که رستگار شود شاید اگر تکی در یک سرور بزارید بازی کند سطح بازیشو بفهمید /.

بهر حال بازیست دیگر برد و باخت دارد /.

پ.ن : شما هم اگر در حدو اندازه ی بنده بودی به شخصه مثل خودت پروفایل نویسی میکردم برات در کل با کسایی که اینجا بازی یاد گرفتند کاری ندارم /.

سال نو رو به تمام دوستان گرامی تبریک میگم

با تشکر
    کارو چپ دست .
    به به رفیق قدیمی و شفیق خودم
    داداش سرور 50 فینال هم دیدی اس دبلیو به هم نریخت اینجا هم نمیریزه
    درضمن بیشتر از این که به خودت متکی باشی به کسایی متکی باش که برات دارن بازی میکنن
    قدیما و الان هم بازیت رو دیدم هم میشناسم
    کمتر اکانت بچه ها رو ازشون بگیر بزار بازی کنن طرف خودش صبح گفت از ان دبلیو نامه دادن
    بعد میگی کی اکانت بچه ها رو میگیره!!!!؟
    خخخخخخ
    داداش یادت رفته سیاست بازی منو؟؟؟؟
    کاروجان این سرور رو به رو وایسادی امیدوارم باز اخر سرور باز از اون حرف ها نزنی!!!؟
    ادم میبره میبازه
    قرار نیست که هروقت ادم باخت هرچی دلش خواست بگه
    خطاب به بعضی ها که میگن
    موفق باشید
    پرچم جنوب غرب همیشه بالاست این یادت باشه
    لیدر قدیمی جنوب غرب کسری کینگ توتنز
    هر کسی میتونه بازی کنه ولی هرکسی بازیکن نمیشه
    قدرت نژاد ها به بازیکن هاشون بستگی داره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=behrooz;22789]با سلام
    هههههه
    این اکانت های که میبینی درگیر شدن مولتی های شمال غرب هستن که دارن به حساب خودشون شیطنت میکنن
    و جو میدن
    با تشکر کسری

- - - Updated - - -

به به به جو متمرکز حال شما چطوره آقای لیدر جنوب غرب هم بازی اقای ناراتو

حالا خوبه تو سرور فینال 50رفتید دست به دامن ماهان شدید که بیا برو کارو رو بزن
    بعد خودت اومدی تیم اسپیک گفتی ما داریم رو ماهان فیک میریم تا بچه ها مون بیان پلن اصلی رو بریم خخخخ
    من گفتم با چی فیک میرید با لهجه شیرینت گفتی بلدیم فیک بریم همونجا فهمیدم یه روده راست تو شکمت نداری

شما جنگ منحصر جنوب غرب رو ندادی سهیل بعد گفتی کار عارف بوده اومده رو اکانت
    هر چی حافظه یاری میکنه چیز درست و حسابی ازت یادم نمیاد
    اصلا از لیدر های جنوب غرب تو این دو تا فاینال چیزی جز متاهای پشت پرده وخریدن اکانت یادم نمیاد

شما هم که همیشه یه گوشه ای و برا کل سرور ادعای لیدری جنوب رو میکنی آخر هم نشد یه سرور ببینیم هولدری چیزی شدی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز

از انجا که خود ساید nw متشکل از 3 ساید از سرور های گذشته میباشد که همگی دور هم جمع شدن که شاید بتوانن در مقابل sw عرض اندامی کنن
    ( تمامی پلیر ها در سرور های گذشته مغلوب بچه های که در حال حاضر در sw هستند شدند)
    پیرامون اتفاقات سرور بنده همینجا جا داره متای 3v1 ج ش/ش ش /ش غ بر علیه ساید قدرتمند ج غ تبریک عرض کنم
    از قدیم متای درون سرور به صورتی شکل میگرفت که سایدا بالانس بشن و بازی قشنگتری بعد از کتیبه ها شاهد باشیم
    اما این سرور بنده خوشحال هم شدم که 3 ساید دیگر حتی قبل از فرا رسیدن کتیبه ها متای 3v1 خود را علیه sw علنی کردن تا همگان شاهد قدرت بی حد و اندازه sw باشیم
    همینجا جا داره از لیدر های 3 ساید دیگر تشکر به عمل بیاد که با همفکری هم تنها راه چاره برای بیشتر ماندن در سرور رو متای 3v1 دانستن

اما همیشه یک برنده برنده هستش و یک بازنده راهی جز باختن نداره

باز هم تشکر میکنم که 3 ساید دیگر با متای خودشون قدرت بی حد و اندازه Sw رو قبول کردن

لول:دی

عکس مرتبط با بخش بالا در انتهای پست

- - - Updated - - -

درود بر دوستان با توجه به صحبت دوستمون درباره ی عدم یکپارچگی ساید

میخواستم ببینم چرا ساید nw به 2 اتحاد جداگونه تبدیل شده و یه سری بازیکنان به همراه مولتی هاشون از اتحاد اصلی جدا شدند
    فایل پیوست 1657فایل پیوست 1658

لطفا دوستان ساید های دیگه جهت جالب تر شدن و فعال شدن سرور فاینال پست هارو جواب بدن و درباره ی سرور و اتفاقات پیرامونش پست بزارند

با تشکر_لول:دی
    سلام

ما که تو شمالغرب پلی میدیم از این جریانات و این اتفاقات و رویا پردازیهای شما بی خبریم

جو چیز خوبیه اما برای کی ؟؟؟

مگه جز خودمون کی تو سرور هست که شما برای حرفات عکس رو میکنی و مستند میسازی ؟؟؟

اگه قراره دوستانی که خارج از سرور هستند با خوندن این مطالب از جریانات سرور با خبر بشن که شما فقط تراوشات ذهنی خودتون رو ارائه دادید

حالا خوبه فیلمی چیزی نساختید اینجا اکران کنید مبنی بر متای 3 به 1 سرور

در مورد متا هم بهتر لیدر هاتون بیان اینجا تو ضیح بدن که چرا انقدر دوست دارن اتحاد دوم NW رو تحریک به جنگ داخلی کنن و صحبت از متا باهاشون میکنن شما میگی کل سرور بر علیه جنوب غرب متا کردن پس لطف کن برای اثبات حرفات یه لینک از اتک ساید های NE , SE به ما بده حالا ما پلن مشترک نمیخوایم تا ثابت بشه کل سرور متا کردن SW رو بزنن خخخخ

فاینال 50 3 به 1 متا کردید ضد شمالغرب از اون متاهای پشت پرده حالا بازم دارید تو سروری که از این خبرا تو شمالغرب نیست کارای خودتونو میچسبونید به ما
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

4. پسندیدن ._.Alone._. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=cyrous;22810]
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz نمایش پست ها
    با سلام
    هههههه
    و جو میدن
    با تشکر کسری

- - - Updated - - -

به به به جو متمرکز حال شما چطوره آقای لیدر جنوب غرب هم بازی اقای ناراتو

حالا خوبه تو سرور فینال 50رفتید دست به دامن ماهان شدید که بیا برو کارو رو بزن
    بعد خودت اومدی تیم اسپیک گفتی ما داریم رو ماهان فیک میریم تا بچه ها مون بیان پلن اصلی رو بریم خخخخ
    من گفتم با چی فیک میرید با لهجه شیرینت گفتی بلدیم فیک بریم همونجا فهمیدم یه روده راست تو شکمت نداری

شما جنگ منحصر جنوب غرب رو ندادی سهیل بعد گفتی کار عارف بوده اومده رو اکانت
    هر چی حافظه یاری میکنه چیز درست و حسابی ازت یادم نمیاد
    اصلا از لیدر های جنوب غرب تو این دو تا فاینال چیزی جز متاهای پشت پرده وخریدن اکانت یادم نمیاد

شما هم که همیشه یه گوشه ای و برا کل سرور ادعای لیدری جنوب رو میکنی آخر هم نشد یه سرور ببینیم هولدری چیزی شدی

- - - Updated - - -

ههههه
    جالبه
    داداش برای این حرفات سند داری؟؟؟؟
    دوست عزیز سرور 50اصلا من قرار نبوده بازی کنم به خاطر بچه ها اومدم دفاع کشیدم اصلا توی جلسات هم نبودم
    همون سهیل یه چیز دیگه میگه تو یه چیز دیگه
    بعد اون وقت اقای عارف خان که تو فکر میکنی من همبازی اونم خیلی ریلکس پسورد رو برمیداره میده به ماهان
    یعنی همه میدونن عارف همیشه پسوردهاش دسته ماهان هست نمیدونستی بدون
    درضمن من با ماهان دوست هستم اونم دوستای قدیمی
    به قول خودمون دوستی ما به قبل تاریخچه دژکوب مربوط میشه بهتره در مورد حرف های من با ماهان خود ماهان هلسکر بیاد حرف بزنه نه تو که از چیزی خبر نداری الکی فقط اومدی جو فروم رو خراب کنی
    من حتی تو رو هم نمیشناسم که بیام جواب شما رو بدم
    ولی یه چیزی میگم یادت باشه یه لیدر باید سیاست داشته باشه و قرار نیست وقتی متا میکنه به جز لیدر ساید مقابلش کس دیگه ای در مورد پلن های مشترک بدونه
    پس بدو برو به لیدرت بگو بیاد

سلام

ما که تو شمالغرب پلی میدیم از این جریانات و این اتفاقات و رویا پردازیهای شما بی خبریم

جو چیز خوبیه اما برای کی ؟؟؟

مگه جز خودمون کی تو سرور هست که شما برای حرفات عکس رو میکنی و مستند میسازی ؟؟؟

اگه قراره دوستانی که خارج از سرور هستند با خوندن این مطالب از جریانات سرور با خبر بشن که شما فقط تراوشات ذهنی خودتون رو ارائه دادید

حالا خوبه فیلمی چیزی نساختید اینجا اکران کنید مبنی بر متای 3 به 1 سرور

در مورد متا هم بهتر لیدر هاتون بیان اینجا تو ضیح بدن که چرا انقدر دوست دارن اتحاد دوم NW رو تحریک به جنگ داخلی کنن و صحبت از متا باهاشون میکنن شما میگی کل سرور بر علیه جنوب غرب متا کردن پس لطف کن برای اثبات حرفات یه لینک از اتک ساید های NE , SE به ما بده حالا ما پلن مشترک نمیخوایم تا ثابت بشه کل سرور متا کردن SW رو بزنن خخخخ

فاینال 50 3 به 1 متا کردید ضد شمالغرب از اون متاهای پشت پرده حالا بازم دارید تو سروری که از این خبرا تو شمالغرب نیست کارای خودتونو میچسبونید به ما
    بیا من لیدر جنوب
    برادر من سرت تو لاک خودت باشه نوید خان خودشون یه پا لیدر هستن و کمک دست همه لیدر های جنوب
    والا تا جایی که من میدونم فینال50 این اندبلیو بود که اصرار داشت با جنوب غرب متا کنه درصورتی که ما با جنوب شرق متا داشتیم
    ولی با شمال غرب نپ بسته بودیم حالا لیدرات معنی نپ رو نمیدونن من چی کار کنم
    لیدر شما اومده میگه ما پلن مشترک رفتیم پس متاییم خیلی جالب بود برام که کسی که خودش رو لیدر یه ساید کرده هنوز معنی متا رو با نپ نمیدونه
    خخخخخخخخخخخخخخ
    قدیما لیدر های خوبی داشت شمال غرب ولی الان چیزی اشون نمونده
    یه سری که ان ای بازی میکنن میان اینجا ادعای این رو دارن که شمال غرب بازی میکنن
    برادر من برو ساید خودت بازی کن ساید خودت رو قدرت مند کن
    شما که میای اینجا توضیح میخوای از لیدرا اول تکلیف خودت رو مشخص کن چه کاره ی شمال غربی؟؟؟؟
    والا هنوز پیام های زیبای لیدرتون رو بعد از باختن توی فینال50 رو دارم و سیوشون کردم حیف اگه اینجا بزارم یکم زشت میشه ولی اگه دوست داشتی برام پیام بده تا به شکل مکتوب برات ارسال کنم
    خخخخخخخخخخخخخخخخ
    جواب هات با رنگ قرمز نوشته شده
    مخلص اونای که دوست دارن برای سایدشون بازی کنن کسری
    ویرایش توسط behrooz : 03-23-2016 در ساعت 08:06 PM

6. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=behrooz;22815]
    بیا من لیدر جنوب
    برادر من سرت تو لاک خودت باشه نوید خان خودشون یه پا لیدر هستن و کمک دست همه لیدر های جنوب
    والا تا جایی که من میدونم فینال50 این اندبلیو بود که اصرار داشت با جنوب غرب متا کنه درصورتی که ما با جنوب شرق متا داشتیم
    ولی با شمال غرب نپ بسته بودیم حالا لیدرات معنی نپ رو نمیدونن من چی کار کنم
    لیدر شما اومده میگه ما پلن مشترک رفتیم پس متاییم خیلی جالب بود برام که کسی که خودش رو لیدر یه ساید کرده هنوز معنی متا رو با نپ نمیدونه
    خخخخخخخخخخخخخخ
    قدیما لیدر های خوبی داشت شمال غرب ولی الان چیزی اشون نمونده
    یه سری که ان ای بازی میکنن میان اینجا ادعای این رو دارن که شمال غرب بازی میکنن
    برادر من برو ساید خودت بازی کن ساید خودت رو قدرت مند کن
    شما که میای اینجا توضیح میخوای از لیدرا اول تکلیف خودت رو مشخص کن چه کاره ی شمال غربی؟؟؟؟
    والا هنوز پیام های زیبای لیدرتون رو بعد از باختن توی فینال50 رو دارم و سیوشون کردم حیف اگه اینجا بزارم یکم زشت میشه ولی اگه دوست داشتی برام پیام بده تا به شکل مکتوب برات ارسال کنم
    خخخخخخخخخخخخخخخخ
    جواب هات با رنگ قرمز نوشته شده
    مخلص اونای که دوست دارن برای سایدشون بازی کنن کسری
    آخه اینا رو به یکی بگو که ندونه چی به چیه

ما میخواستیم با شما تو فینال 50 متا کنیم خخخخ
    شما نبودی میگفتی تیم اوردم میخوام خودم 100 کنم تو فاینال 50 نمیگفتی بعد حمایت واندر رو میگیرم نمیگفتی سرور اخرم هست دارم زن میگیرم
    میبینی که تو جلسات تیم اسپیک بودم واز همه چی خبر دارم از حرفهای رکیک کارو هم بهت خبر دارم

بهت گفت تو اسم خودتو گذاشتی مرد که واقعا هم راست گفت

خودتون میدونید تو فاینال 50 چیکار کردید دیگه حالا هر چی هم بزنید بوش بلند میشه

سر کتیبه جنگ اموز بازی در اوردید و به خیال خودتون کل سرور هم که خریده بودید دیگه شاخی بودید برا خودتون

شما معنی نپ و متا رو میدونی بسه برا همه ما

حالا هی با اب و صابون میشورن مگه پاک میشه

برو عزیزم برو اینجا صحنه نمایش نیست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام بر همه دوستان خوب و قشنگ و مهربون سرور

عزیزان در کمال خونسردی به بازی ادامه بدید...

از پرداختن به حاشیه جدا خودداری کنید....

شمال غرب متشکل از 52 میلیون پلیر کارکشته - دوره دیده توسط کشور روسیه - لاکپشتهای نینجا - بابا سمور - سرندیپیتی و کنا
    با ارزوی رو به روی با جنوب غرب کبیر(چقدر شاخه این جنوب غرب) پا به میدان گذاشت.

آرزوی ما این است که در پناه حق و لطف ایزد منان بر شما شاخان فایق ( اگه درست نوشته باشم)آییم...

دوستان جون بچتون انقدر مولتی نکشید جاسوسام تموم شد هنوز اکانتا جنوب غرب تموم نشد :|

میگن خبر آمد خبری در راه است...

امشب از جفتم نزنن منو صلوات

دوستان از توهم بیرون بیاید بازی کنید(البته درست) وگرنه کپ رید زدن بازی نیست

شب خوش

خدانگهدار

Amir

جهان هرگز تکرار نمیشود...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مرسی امیر بابت نکات اموزنده

- - - Updated - - -

[QUOTE=cyrous;22817]
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz نمایش پست ها

آخه اینا رو به یکی بگو که ندونه چی به چیه

ما میخواستیم با شما تو فینال 50 متا کنیم خخخخ
    شما نبودی میگفتی تیم اوردم میخوام خودم 100 کنم تو فاینال 50 نمیگفتی بعد حمایت واندر رو میگیرم نمیگفتی سرور اخرم هست دارم زن میگیرم
    میبینی که تو جلسات تیم اسپیک بودم واز همه چی خبر دارم از حرفهای رکیک کارو هم بهت خبر دارم

بهت گفت تو اسم خودتو گذاشتی مرد که واقعا هم راست گفت

خودتون میدونید تو فاینال 50 چیکار کردید دیگه حالا هر چی هم بزنید بوش بلند میشه

سر کتیبه جنگ اموز بازی در اوردید و به خیال خودتون کل سرور هم که خریده بودید دیگه شاخی بودید برا خودتون

شما معنی نپ و متا رو میدونی بسه برا همه ما

حالا هی با اب و صابون میشورن مگه پاک میشه

برو عزیزم برو اینجا صحنه نمایش نیست
    خخخخخخ والا اینی که گفتی رو من توی نامه هاش ندیدم میشه متنش رو بزاری؟؟؟شاید تو خوندی اون حرف هاشو
    هههههه
    سرکتیبه جنگ اموز یا منحصر احمق که زده بودید؟؟؟
    سرور اخرم بود ولی قبلش یه قولی به بچه ها دادم سرهمون قول اومدم
    این که واند بگیرم یا نگیرم برام مهم نیست
    برام این مهم هست که سایدم با قدرت تمام برنده بشه
    چه حالا که 3ساید جلومون جبهه گرفته اند چه موقعی که با ساید ها دیگه متا میکنیم
    کارو جان هم که شنیدم اومده خودش 100کنه به نظرت ساید های دیگه اینو میدونستن؟؟؟؟
    برام مهم نیست که من واندر بگیرم یا هولدر بشم
    درضمن خیلی دوست داری نمایش ببینی؟؟؟برو سینما ما بلد نیستیم مثل بعضی ها فیلم بازی کنیم
    نگفتی کی هستی؟؟؟معرفی کن بشناسیم بدونیم کیه داره واسه ما شاخ شونه میکشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سوپر پلنرهای جنوب غرب شاخخخخخخخخخخ در حال صفر کردن کینگ =))

معلومه اکانت شش سوراخ بد داغ داشته - اشکالی نداره بابا 7-8 پاپ بود و یه کپ که سبز صفر شد عجبا شماها این همه مولتی دارید
    من و نیما تنها زدیم حالا هر اکانت اومده یه فیدر از ما صفر کنه بعد میان همرا منو فیک میزارن :| آخه 1% فکر کن شما به صفر کردن همر بخورید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ._.Alone._. نمایش پست ها

معلومه اکانت شش سوراخ بد داغ داشته - اشکالی نداره بابا 7-8 پاپ بود و یه کپ که سبز صفر شد عجبا شماها این همه مولتی دارید
    من و نیما تنها زدیم حالا هر اکانت اومده یه فیدر از ما صفر کنه بعد میان همرا منو فیک میزارن :| آخه 1% فکر کن شما به صفر کردن همر بخورید

بله پلن جنوب غرب عوض میشه

خسته کردن پلیرها و لانچ ریل ها ساعت 5-6 صبح :دی

دوستان این پلن برای دوستانیه که میخوابن نه ما که کارمون از 48 ساعت بیداری میگذره

نیما 4 دهکده ای بازی کنم مسخرم نمیکنی؟:|

جهان هرگز تکرار نمیشود...

11. تشکر Knig}{T, cyrous تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=behrooz;22824]مرسی امیر بابت نکات اموزنده

- - - Updated - - -

خخخخخخ والا اینی که گفتی رو من توی نامه هاش ندیدم میشه متنش رو بزاری؟؟؟شاید تو خوندی اون حرف هاشو
    هههههه
    سرکتیبه جنگ اموز یا منحصر احمق که زده بودید؟؟؟
    سرور اخرم بود ولی قبلش یه قولی به بچه ها دادم سرهمون قول اومدم
    این که واند بگیرم یا نگیرم برام مهم نیست
    برام این مهم هست که سایدم با قدرت تمام برنده بشه
    چه حالا که 3ساید جلومون جبهه گرفته اند چه موقعی که با ساید ها دیگه متا میکنیم
    کارو جان هم که شنیدم اومده خودش 100کنه به نظرت ساید های دیگه اینو میدونستن؟؟؟؟
    برام مهم نیست که من واندر بگیرم یا هولدر بشم
    درضمن خیلی دوست داری نمایش ببینی؟؟؟برو سینما ما بلد نیستیم مثل بعضی ها فیلم بازی کنیم
    نگفتی کی هستی؟؟؟معرفی کن بشناسیم بدونیم کیه داره واسه ما شاخ شونه میکشه
    خیلی دوست دارید بگید جلو 3 تا ساید بازی میکنید

اصن فکرشم قشنگ نیست اینکه فکر کنی من برا شما شاخ و شونه میکشم

باو شما نیاز به شاخ و شونه کشیدن ندارید شما با یه تلفن سوپر همرهای NW رو با وعده بیگ همر از اقا معین خریدید معین هم روی همه رو سفید کرد و وقتی میدونست ما رو اکانت نیستیم زد اکانتهای مارو 0 کرد دیگه کی جراءت میکنه با این کارها جلو شما شاخ بشه اسطوره های پاکی خخخخ

قبلا هم گفتم یه لینک اتک از ساید های دیگه جز NW رو خودتون بیار حالا ما پلن نخواستیم ازت میگیم یه اتک پلن مشترک با ما هم ن یه اتک بیار اینجا بزار بعد ادعا کن جلو 3 تا ساید بازی میکنید

باو چقدر SW شاخ داره این سرور کل شاخهای ساید های دیگه رو جمع کرده میخواد جلو 3تا ساید بازی کنه اون هم جوانمردانه

بیخود هم رو 100 کردن کارو مانور نده که بی نتیجه اس بزار ببینیم این سیاستتون با اون اقا معلماتون به کجا میرسه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ._.Alone._. نمایش پست ها

- - - Updated - - -

بله پلن جنوب غرب عوض میشه

خسته کردن پلیرها و لانچ ریل ها ساعت 5-6 صبح :دی

دوستان این پلن برای دوستانیه که میخوابن نه ما که کارمون از 48 ساعت بیداری میگذره

نیما 4 دهکده ای بازی کنم مسخرم نمیکنی؟:|

-----------------------------------------------------------------------------------------------
    به به درود بر دوستان خود شاخ پندارشمال غرب

بله در ادامه ی صحبت دوستان مبنی بر گزارشات رسیده 2 شب پیش حملات مرگبار از شمال غرب بر روی ساید sw شروع شد

در ادامه ی این حملات سوپر پلنر های قوی nw با فیک های از قبیل

1 عدد کاتا :دی
    1عدد نیزه :دی
    1 عدد رم + 1 عدد کاتا

حتی اینقدر پلن های قوی دیده شد که 21 موج فیک 10 تای اول رو لانچر حواسش بود حمله عادی زد و 11 تای بعدی رو پشتیبانی فرستاد

همچنین با 20 21 موج فیک فقط از یک ده(حتی نتونستن 6نا اکانت نفری 4 تا موج تو 1 ثانیه بیان/که حداقل ما شک کنیم دف جابهجا کنیم)بر فیدر های sw روانه کردن

بله شلوغ کردن اردوگاه حوبه (اقا 1 دونه نیزه فیک دادنتون(اونم خوبه)چرا دیگه غارت میزنی) ---> تنها از این موضو ع این نتیجه رو میگیریم که سوپر پلنر nw حوصله ی فیک دادن نداشتن و توی لیست فارم میزارن تارگت هارو

بعد یه سوال دیگه؟25 تا موج فیک 1 دونه ای رو کجا جاش کنیم؟
    اوکی مسئله ی بعدی ... ایا میدانستید زمانی که روی یک ده با 25 تا موج کاتا میایید 4 تا جای اینسرت داره و راحت اینسرت میشه
    (خب دلبندم 4 تا اینسرت شکنم بزار لاش دیگه)

و در اخر نتیجه ی حملات گهر بار nw 3 تا فیدر پروندن که و یک کپ دف ساز (;*) که در عرض 1 ساعت اوک شد و امااااااا
    در قسمت بعد

حال توضیحی بر پلن های دیشب که از sw بر nw
    جاری شد بر تمام تارگت ها فیک های منظم و (با 21 نیرو) و با حمله ی عادی زده شد(یاد بگیرید نزارید تو لیست فارم :دی )
    هم زمان با فیک ها و لند شدنشون اسکات ها کشیده شدن
    و امار تمام همرها و فیدر ها و دهایی که دف انویل شدن و همچنین دف شناور (یعنی فکر کنید 1 دونه دف جابه جا کردن :دی) و مواردی که خواستیم بدست اوردیم

و در نهایت فلج شدن کا مل batboy و پریدن کپ a.c

بله بچه ها پرسیده بودن چرا موج حملات تغییر کرد.. در زمان فیک ها و پلن اسکاتی کامل کشیده شد که دیدیم اکانت dicaprio در تمام دهاش انویل کرده بود و پالاد نیزه کشیده
    در این موقع تصمیم شما چیست؟بلی/درسته با همر بریم تو دفاع حریف
    ولی چون ما مثل شما نیستیم(یعنی 1% فکر کن) پلن رو خیلی خب چنج دادیم به یه پلن دیگه

پ.ن: طرف یه جوری میگه مارو با فیک ها فکر کردی خسته میکنی ؟ خدایش مگه میفهمی فرق فیک و ریل مارو/ما مثل شما که با یه دونه کاتا یا گرزی فیک نمیزاریم که :دی
    پ.ن 2 :در ضمن با این اسکات های که کشیدیم از همراتووووووون (نیمه لنگ دنپایی :دی ) امیدوارم در بلند کردن کتیبه هاتون موفق باشید(بعید میدونم)

اه اه اقا صبر کنید امدم پستو ببندم که سوپر پلنر nw اتکاش لند شد :دی
    فقط عکس میزارم و حرفی نمیزنم( خشک خشک :دی اونم کاتااااااا :دی ) نمیگی الان sw حذف دسته جمعی میکنه :دی

*1: http://dejkoob.ir/ir/report/16928f9d59d خفت شدن همر پارک شده
    2*:http://j.mp/25nrm4W اینم حرفی ندارم راجبش (سوپر پلنر :دی)

با ارزوی موفقیت برای تیم لیدری و پلنری nw

لول:دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

14. تشکر ESTEKBAR تشکر نمود
    پسندیدن ESTEKBAR پسندید
صفحه 5 از 11 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین