صفحه 45 از 107 نخستنخست ... 3543444546475595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

بعضیا یه جوری پست میزارن ادم از هرچی نگارش و فروم هست دلزده میشه مجبور که نیستی دلبندم.
    1-دوست عزیزم خوب نیست اینقدر هی این الفاظ رو بکار میبری( از کجا شنیدم یا میگن یا درسته) یا اطلاع داری در مورد مساله پس سوالتو درست مطرح

کن یا اطلاع نداری پس شمایی که اونور بهت اطلاعات درست نمیدن دلیل نمیشه من اینجا کلاس توجیحی بزارم و وقتمونو صرف رفع شنیده های

ناقصتون کنیم.

2- از دوستان دست اندرکاران و زحمت کشان ساید تشکر میکنم به علاوه جارو کردن کتیبه های ساید تنها چکمه کوچیک ان ای هم زده شد مبارکمون

باشه

STORM
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    خواستم بگم اکانت رو گذاشتم حذف ولی هم پسورد عوض شده هم رفته تو اتحاد اگر اینطور پیش بره مجبورم کارایی بکنم همه زحمتش پای بنده بوده

و اک رو دو دستی دادن به کسایی که نباید میدادن

با تشکر الیسا

- - - Updated - - -

اینم اکانتم تا روز کتیبه ها بای همگی امیدوارم هر کسی به حقش برسه نه مثل من
    الیسا
    elisa.jpg

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

حرکت درستی نیست کسیو از رو اکانتش بیرون کردن عطا جان!!! یعنی همه میدونن الیسا پلیر اصلی بوده! من موندم بازی جوانمردانه که میگفتی این بود؟؟؟
    پشت سر من خیلی حرفا هست ولی حداقل همه میدونن برای ساید و پلیرای سایدم هرکاری میکنم. متاسفم که باید به خاطر یه بازی کسیو اینجوری ناراحت کنیم!! الیسا جان همشهری عزیزم بهت تبریک میگم !!! بی شک بهترین رومن سرور بودی
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    حرکت درستی نیست کسیو از رو اکانتش بیرون کردن عطا جان!!! یعنی همه میدونن الیسا پلیر اصلی بوده! من موندم بازی جوانمردانه که میگفتی این بود؟؟؟
    پشت سر من خیلی حرفا هست ولی حداقل همه میدونن برای ساید و پلیرای سایدم هرکاری میکنم. متاسفم که باید به خاطر یه بازی کسیو اینجوری ناراحت کنیم!! الیسا جان همشهری عزیزم بهت تبریک میگم !!! بی شک بهترین رومن سرور بودی
    با سلام
    شما به امور ساید خودتون برسید این دلخوری ها پیش میاد و حل میشه منم منم رو آخر سرور خواهیم دید

الیسا خانم شمام با کمی صبر و حرف زدن (درست حرف زدن) میتونید مشکل رو حل کنید این کار شما زیاد قشنگ نیست!!
    دمتون گرم با این همر زدن با داشتن شما دوستان من در شمال غرب مشکلی نخواهند داشت.
    هم شما هم دوالت جاوید دستتون درد نکنه!!
    ولی با صبوری میتونید حل کنید و ادامه بدید!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

صبوری قشنگ بود .. دونه دونه نیروهای اون اکانتو منو الی کشیدیم تمام زحمتش پای ما بوده اقایان مثلا مسئول تو ساید قرار بود رو حرفشون بمونن ولی متاسفانه هر 5 دقیقه رنگ عوض میکردن . 70و خورده ای روز از زندگیمون زدیم از خوابمون زدیم نتیجه تلاشمون این شد که از اکانت انداختنمون بیرون شما از کدوم صبوری حرف میزنی ؟ درگیری ما با هم سایدامون از بقیه بیشتر بود اخرم که کار خودشونو کردن .ما به اندازه دکافی صبور بودیم ولی هرکسی یه حدی داره
    از میان آنانی که برای دعای باران به تپه می روند

آنانی به کار خود ایمان دارند که با خود چتر به همراه می برند

6. تشکر lucifer, Knig}{T, purya, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN نمایش پست ها
    صبوری قشنگ بود .. دونه دونه نیروهای اون اکانتو منو الی کشیدیم تمام زحمتش پای ما بوده اقایان مثلا مسئول تو ساید قرار بود رو حرفشون بمونن ولی متاسفانه هر 5 دقیقه رنگ عوض میکردن . 70و خورده ای روز از زندگیمون زدیم از خوابمون زدیم نتیجه تلاشمون این شد که از اکانت انداختنمون بیرون شما از کدوم صبوری حرف میزنی ؟ درگیری ما با هم سایدامون از بقیه بیشتر بود اخرم که کار خودشونو کردن .ما به اندازه دکافی صبور بودیم ولی هرکسی یه حدی داره
    جاوید جان دستتون درد نکنه زحمت کشیدین
    شما تو این چند روز و تو این تایم 24 ساعت برای هماهنگی به تی اس رفتین؟
    به خدا بقیه بچه ها هم آدمن شاید مثل شما همر ندارن ولی دارن اندازه خودشون هم ههمهههههههههههههههههههههه هههههه باید با هم هماهنگ باشن

اصلا حق هم با شما باشه باید بیاید اینجا و عکس بزاری و اینجا بگین؟
    که عزیزان مدعی شروع کنن به.....

مشکلات خانواده باید داخلش حل شه...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با توتال ساید هماهنگ شده بود دیگه اینکه باید با کسه دیگه ای هماهنگ میکردمیو من در جریان نیستم .
    از میان آنانی که برای دعای باران به تپه می روند

آنانی به کار خود ایمان دارند که با خود چتر به همراه می برند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    فقط یک سوال چه جوری ممکنه از اکانت خودتون بندازنتون بیرون؟!این همه تلاش و هزینه رو رو اکانتی کردید که ایمیلش ماله یکی دیگه بوده؟به هر حال خسته نباشید بابت اون اکانت خوش ساخت
    پ.ن:سرعت ساخت سرور مثل سرورای نرماله یا 2x ؟

10. تشکر ali-porr0 تشکر نمود
    پسندیدن ali-porr0 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام ودرود بر دوستان
    جناب لوسیفر و الیسا و جاوید عزیز عاقلان دانند
    پاینده و سزبلند باشید
    ضمنا زحمت اکانت الان با نوید هستش

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

12. تشکر l0l:D, behdad تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جاوید داداش ببین چه حرکتی زدی که از اکانت انداختنت بیرون من هم با ارمان بازی کردم هم مقابلش تا حالا چنین مشکلی وجود نداشته که تو میگه با توتال ساید هماهنگ شده بود حتما یه حرکتی زدید
    موفق باشی

14. تشکر behdad, Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن behdad, Team Agilityacc پسندید
صفحه 45 از 107 نخستنخست ... 3543444546475595 ... آخرینآخرین