صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 60

موضوع: غنیمت گیری خودکار

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    از نظر ما فیکس هست. با اینترنت و مرورگرتون تست بفرمائید حداقل 8 ساعت تست بگیرید و در صورتی که مشکلی بود گزارش کنید.
    این سیستم در صورتی که اینترنت قطع بشه یا رنج ip شما تغییر کنه (چون باعث خروج از اکانت میشه) عمل نخواهد کرد، و این دو رو خودتون باید بررسی بفرمائید.
    امید جان ممنون از زحمات شما و تیم فنی

2. تشکر mostafa-bi nam, lucifer, Omid, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سیستم غنیمت گیری خودکار به کلیه سرور ها اضافه شد.
    همچنین تعرفه این سیستم ۵ سکه برای ارسال غارت برای دو لیست کاهش یافت. البته دو لیستی که در کمتر از ۳۰ ثانیه فاصله زمانی باهم ارسال شود. یعنی در صورتی که شما ۴ لیست داشته باشید که در یک زمان غارت آنها ارسال شود هزینه آن ۱۰ سکه نقره خواهد بود. اگر بین هر لیست بیش از ۳۰ ثانیه زمان فاصله باشد برای هر لیست ۵ سکه کسر خواهد شد. بنابراین کاربران باید لیست های خود را به صورتی تنظیم کنند که غنیمت گیری هر دو لیست باهم ارسال شود.

کاربران عزیز با توجه به اینکه سیستم در حال تست می باشد. در صورتی که تولید گندم اکانت منفی است، حتما به اکانت خود در بازه های کوتاه سر زده و صحت ارسال غنیمت گیری را بررسی بفرمایند.

سلام
    خسته نباشید

اگه میشه نوع ارسال هم بیارید جز, گزینه ها مثلا من یکی از لیستام باید از اول بخوره یکی از لیستام باید از آخر بخوره و یا شاید بخوام اونایی که روشون غارت نیست بخوره :دی اینم اوکی شه ممنون میشم

4. تشکر lucifer, l0l:D, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    اقا امید رسیدگی نکنی میام براتا
    اقا اینجوری نمیشه من به تعداد دهکده هام لیست دارم
    که 15 تاس میخوام ردیفش کنم
    هر ساعت لیست بره و 24 ساعت و ماهش میکنه 540 تا گلد
    من چون سر کار میرم میزارم تو vps
    وقت غارت فرستادن ندارم
    من باید اینجوری ماهی 540 تا گلد خرج کنم
    تازه اگه دها اضافه نشه
    نمیدونم بگیه ندارن یا مشکل دارن حداقل برای ما شاغلا یه سقفی رو تایین کن یا تو غارت اتوماتیک بزار هر کی بخواد فعال میکنه خوب هر کی هم نداشته باشه یا نخواد فعال نمیکنه
    یه 2000 تا گلد نمیدونم یه گلدی تایین کن ما از شر این 5 تا دیگه راحت بشیم والا انگار داری یزره یزره خون مارو میمکی یه جا بکش راحتمون کن دیگه ولی کم بزار زیاد دوباره میام برات
    فعال کنیم راحت بشیم از شارژ کردن اکانت شاید بابا من یک ماه نداشتم اکانتو شارژ گلد کنم
    بعد باید نیروهام که یک سال زحمت کشیدم نقرشم به شما دادم از بی گندمی غارت نکردن بمیرن اخه این درسته
    ردیف کن کار باید اساسی باشه
    حتما ردیف کنا
    ردیف نکنی تو فروم ول کن نیستمتا ردیف بشه
    از دوستانی هم که بدون طلا بازی میکنن یا نمیتونن خرج اکانت بکنن شرمنده به خدا
    من 28 سالمه از 20 سالگی ترا بازی کردم بچه های هم بازی اون زمان ما نوه دار شدن ما هنوز نشستیم داریم بازی میکنیم حالا خدا رو شکر سر کار میریم
    عشق ترا دیگه
    در کل باید مانند کلوب بشه که 100 تا رو اول میگیرید برای دوستانی هم که ندارن یه جا بدن همون 5 تا 5 تا نقره خوبه
    موفق باشید.
    ویرایش توسط M̶ŐĦДṂДƉ_M@TRIX : 06-15-2016 در ساعت 09:39 PM

6. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

راستی غارت اتوماتیک یک مشکل بزرگ داره اونم
    شروع غنیمت گیری از اول لیسته
    یدفعه میبینی از اول لیست داره هر ناتارو 5 دفعه میزنه و یه چیز مزخرف منابعی که میاره سریع ته میکشه
    باید رو غارت حمله به فارم هایی که علامت حمله روی ان نیست باشه
    من فعلا افش کردم تا این مشکل بزرگ رو حل کنید حل نشه اصلا غارت اتوماتیک بدرد نمیخوره
    مشکلات سیستم رو همینایی که گفتم خواهشا هر چه سریع تر رفع کنید

8. پسندیدن Sezar_team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    امید جان سیستم غنیمت گیری مشکلاتی داره که بهتره زودتر برطرف بشه . امروز تعدادیش رو به مولتی هانتر گزارش دادم. ایشون زحمت کشیدن راه حل نشون دادن اما به نظرم راه حل دوای درد نیست باید درست بشه.
    اگر تمایل داشتید بگید تا ایراداتش رو بگم
    یکی از بزرگترین ایراداتش اینه که که اگر برای غارت 2 تا لیست با فاصله کمتر از 30 ثانیه بزاری غارت بزنه به صورت خودکار و بر اساس اختلاف تایم لیست 2 و لیست یک به صورت تساعدی زمان زیاد میشه و یهو میبینی فاصله دوتا لیست ده 10 دقیقه :d

10. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا امید اولا ممنون که مارو بی نیاز از خرید بوت از دیگرون کردی
    چندتا مشکل هست که باید رفع بشه والا باز ما نیازمند دیگرون میشیم
    1-وقتی میزاری واسه رید تا n رو باید روز رید اوتومات بمونه و نیاد بیرون ، چرا واسه هر 24 ساعت میاد به دید کلی ؟!
    2-وقتی غارت اوتوماتیک گزاشتین دیگه آنتی بوت چی میگه وسطش . حداقل یه شرط واسه اون آنتی بوت بزارین ، واسه اکانت هایی که غارت اتوماتیک دارن نیاد

من اگه میتونستم هر 2 ساعت سربزن به اکانت که دیگه بوت نمیزاشتم . الان همش باید این غارت اوتومات رو چک کنم :|

پیش پیش ممنون

12. تشکر Omid تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

آنتی بات برای صفحه غارت اتوماتیک نمایش داده نمیشه. مگر اینکه همزمان خودتون شخصا روی دکمه غارت کلیک کنید. بنابراین اگر می خواهید آنتی بات نمایش داده نشه یه صفحه برای غارت اتوماتیک باز کنید و بهش دست نزنید و در صفحه دیگر غارت غیر اتوماتیکتون رو انجام بدید.
    در مورد 24 ساعت متوجه منظورتون نشدم؟!

14. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آنتی بات برای صفحه غارت اتوماتیک نمایش داده نمیشه. مگر اینکه همزمان خودتون شخصا روی دکمه غارت کلیک کنید. بنابراین اگر می خواهید آنتی بات نمایش داده نشه یه صفحه برای غارت اتوماتیک باز کنید و بهش دست نزنید و در صفحه دیگر غارت غیر اتوماتیکتون رو انجام بدید.
    در مورد 24 ساعت متوجه منظورتون نشدم؟!
    والا امیدجان از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون ( ) بنده یک عدد وی پی اس دارم . اکانت هم روی اونه . با سیستمم میام میبینم رید نمیره میرم رو وی پی اس میبینم روی آنتی باته یا رفته رو دید کلی دهکده
    رو وی پی اس هم کسی لوگین نداره جز خودم
    واسه همینه که میگم سیستم غارت خودکار مشکل داره ، البته اونم فکر کنم . هیچ چیز رو نمیشه 100 در 100 گفت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

در راستای پست قبلی این عکس رو میزارم . شما نوار آدرس رو دقت کنین

sss.jpg

باز بیاین و بگین توی صفحه غارت خودکار آنتی بوت نمیاد !

- - - Updated - - -

به مدت 12 ساعت اکانت روی لاست کامل بوده واسه این نزدن غارت خودکار و توی سرور نرمال با این وضع لاست اون اکانت دیگه به درد نمیخوره
    کاتای اکانت به دلیل الگوی اشتباه لاست بی گندمی اول از همه لاست خورده و صفر شد .
    شوالیه اکانت هم لاست زیادی خورده و در نهایت چیزی حدود 4 کی گرزی هم رفت !
    الان قاعدتا میاین و میگین درسته سیستم غارت خودکار هست اما شما هم باید سر بزنید !
    من میگم اگه قراره خودمون سربزنیم چرا واسه غاررت خودکار پول بدیم ؟!
    شما که به فکر جذب بازیکن هستین بیاین و سیستم آنتی بوت رو بردارین . مطمعن باشین بیشتر ازتون استقبال میشه !
    آنتی بوتی که حتی به بوت خود سیستم گیر میده !!!

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نکته مهم : در زمان غارت خودکار از زدن دکمه های غارت به صورت دستی و یا با افزونه های مختلف در صفحه غارت اتوماتیک خودداری کنید. در غیر اینصورت آنتی بات برای شما نمایش داده می شود.

در صورتی که می خواهید همزمان لیست فارم خود را دستی (غیرخودکار) ارسال کنید باید صفحه جدید باز کنید و در آن صفحه غنیمت گیری های دستی خود را ارسال کنید. بنابراین زدن هیچ دکمه ای در صفحه غنیمت گیری خودکار توصیه نمی گردد.

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین