صفحه 23 از 75 نخستنخست ... 1321222324253373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HaNNiBaL نمایش پست ها
    دوست گرامی همین که قبول میکنید پلن ضعیف بوده باز جای تشکر داره ولی من اطمینان دارم با فیک هایی که الان داره میاد و تارگت هاشون لند بعدی هم نتیجه مثل پلن نان کپ گاد کیل می لاست مهاجم و مدافع زیاد داره اول شرایط پلن باید براورده بشه بعد بهش بگیم پلن در نهایت بتونیم در مورد کیفیتش صحبت کنیم حمله یه چیزه پلن چیز دیگه در واقع این حمله اصلا پلن نداشته تا پلنر داشته باشه تا در مورد کیفیتش بحث بشه این که اول تو بزن بعد من میزنم بعد اون یکی رو این اکانت ها هم فیک بریم فقط ادای پلن رو در اوردنه پلن زدن نیست همین الان هم دارید همین کار رو تکرار میکنید
    من ایشون رو نمیشناسم اما تا حدی حرفش درسته.چرا؟چون که این تایم سرور یعنی نزدیک کتیبه ها چه دفاع لاست بره چه همر جفتش ضرر حساب میشه.

پ.ن:مانی داداش من تا این یکی دوز قبل ج ش به خاطر علی که c3 ثابت کرد پای متا و حرفش میمونه قبول داشتم.اما الان که یه عده میرن اکانت میخرن اطراف سپهر به هیچ عنوان سایدشو تایید نمیکنم.فردا گردن من نندازی.خخخ.الان من باشم میگم عشقه ساید خودمون و ج غ و ش غ.هر کدوم از این 3تا 100 بشه خوشحال میشم.
    اما یه قول اینجا میدم اونم اینکه همری به اسم king se نخواهیم دید.c3 هم رفتیم روم ج غ گفتیم جنگ یونیک نباید اینجوری میبردید تا 1 ساعت دیگه نیارید میایم میبریم.و اومدیم بردیم.حالا بزرگترین اشتباه حرکت روی ش ش بود.

2. تشکر GREEN MAN, partizan تشکر نمود
    نپسندیدن DumeniC نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خواهشن بچها ۱ جور پست بذارین فردا روز بتونین تو روی هم نگاه کنین

این سرورم با همه خوبی**ها و بعدی هاش تموم می*شه

آخر رفاقتاست که میمونه

و تبریک میگم به ۲ تا ساید که خوب دارن هم دیگرو میزنن )
    یا رب روا مدار که گدا معتبر شود
    گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود
    لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    من ایشون رو نمیشناسم اما تا حدی حرفش درسته.چرا؟چون که این تایم سرور یعنی نزدیک کتیبه ها چه دفاع لاست بره چه همر جفتش ضرر حساب میشه.

پ.ن:مانی داداش من تا این یکی دوز قبل ج ش به خاطر علی که c3 ثابت کرد پای متا و حرفش میمونه قبول داشتم.اما الان که یه عده میرن اکانت میخرن اطراف سپهر به هیچ عنوان سایدشو تایید نمیکنم.فردا گردن من نندازی.خخخ.الان من باشم میگم عشقه ساید خودمون و ج غ و ش غ.هر کدوم از این 3تا 100 بشه خوشحال میشم.
    اما یه قول اینجا میدم اونم اینکه همری به اسم king se نخواهیم دید.c3 هم رفتیم روم ج غ گفتیم جنگ یونیک نباید اینجوری میبردید تا 1 ساعت دیگه نیارید میایم میبریم.و اومدیم بردیم.حالا بزرگترین اشتباه حرکت روی ش ش بود.

بازی سر دراز داره مهدی جان

هدف بازیم در وهله اول کنار هم بودنه.

در وهله دوم تیم وُرک بین ساید خودمونه .

با شناختیم که از بچه های کینگ اس ای دارم ، همرشون هم بره اصلا براشون مهم نیست ، میشینن دف سازی

همون کاریم که من هم میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    به لیدرهای هر دو ساید جنوب شرق و جنوب غرب هم خیلی شفاف و واضح اعلام شد درگیری ها یا بازی ناپاک و ... به خودشون مربوط هست از طرف شمال شرق نه نیروی دفاعی به جایی ارسال میشه نه همری لانچ میشه !
    دوتا اکانت تو شمال شرق به دلیل رابطه نزدیک با جنوب غرب دفشون به جنوب غرب ارسال شد که با هماهنگی لیدر جنوب غرب بدون هزینه مالی و ... به شمال شرق بک داده شد

مانی

مانی خان از دور در جریان این دو اکانت بودم ، اما در همین حد میدونم که اینطور که شما فک میکنی نیست .

در مورد همر و دف هم از روز اول پلن مشترک بین دو ساید روی ج.ش بود ، دف و اینجور چیزا هم که جا به جا شده .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Glory OF Roman نمایش پست ها
    سجاد رو اکانت منه ! مال منه ! سهم منه ! کسی بهش تعرض کنه میام براشا!!!!

پ.ن: یکم سرور داره به هیجان میاد به به ! هیجان داره شروع میشه !!

در ادامه حواشی ! باید عرض کنم که تو سایدی باشی که ن درگیره با ساید دگ ای و ن رایدری داره همر کشیدنو تو تاپ تن بودن کاری نداره ! مخاطب خاص !!
    نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    بله

از اون ردیف آخر صندلیا دوست خوبمون دوستت دارن من روی اکانت BeSTRoOMeN باشم ))
    هر کس یه جور میبینه دیگه ))

باید ببینیم بقیه دوست دارن روی کدوم اکانت باشم )))
    نقل قول نوشته اصلی توسط HaNNiBaL نمایش پست ها
    دوست گرامی همین که قبول میکنید پلن ضعیف بوده باز جای تشکر داره ولی من اطمینان دارم با فیک هایی که الان داره میاد و تارگت هاشون لند بعدی هم نتیجه مثل پلن نان کپ گاد کیل می لاست مهاجم و مدافع زیاد داره اول شرایط پلن باید براورده بشه بعد بهش بگیم پلن در نهایت بتونیم در مورد کیفیتش صحبت کنیم حمله یه چیزه پلن چیز دیگه در واقع این حمله اصلا پلن نداشته تا پلنر داشته باشه تا در مورد کیفیتش بحث بشه این که اول تو بزن بعد من میزنم بعد اون یکی رو این اکانت ها هم فیک بریم فقط ادای پلن رو در اوردنه پلن زدن نیست همین الان هم دارید همین کار رو تکرار میکنید
    من دوست ندارم وارد بحث های اینجا بشم ولی اگه یه خورده فکر کنی میفهمی که ما خورده همر زدیم
    یه خورده بیشتر ببینی کلی دف کشتیم
    یه خورده بیشتر دقت کنی همری پریده که خودش 200 کی دف راحت میکشت
    حالا یه خورده تو عمق مطلب نیگاه کن که میبینی که چی شده
    کیفیت پلن ب نظرت الان معلوم شد یا نه ؟
    تا پست بعدی خدافظظظظظظظظظظظظظ رامبود

6. تشکر GREEN MAN تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN, pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط potentate نمایش پست ها

منم کاملا با حرفای شما موافقم این تایم سرور اصلا عاقلانه نیست پلن پشت به پشت اجرا بشه و لاست همرو دفاع و زیاد کنه
    الان همرای جنوب شرق و جنوب غرب داره تو سر هم میخوره و دفاع هم از این دو ساید داره تلف میشه که اصلا کار درستی نیست و از این اب گل الود دو ساید شمالی بیشترین بهره رو میبرن

ولی در جواب اون حرفی که گفتی اصلا سهیل هانیبال و نمیشناسی باید خدمت دوستان گلم عرض کنم که حق با شماست
    کسانیکه تو سرورای دژکوب بازیکن شدن و اینجا ادعای پلیری میکنن نبایدم سهیل و بشناسن اگه از سرورای کلاسیک دژکوب بازیتونو شروع میکردید حتما بدون شک سهیل و میشناختید

با ارزوی موفقیت برای سایدهایی که تو بازی زحمت بیشتری میکشن

H O O M A N P . O . M . S[/size]
    ویرایش توسط hooman : 03-11-2016 در ساعت 07:49 PM

8. تشکر God kill m3, fereidoon, V A H ! D تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman نمایش پست ها
    منم کاملا با حرفای شما موافقم این تایم سرور اصلا عاقلانه نیست پلن پشت به پشت اجرا بشه و لاست همرو دفاع و زیاد کنه
    الان همرای جنوب شرق و جنوب غرب داره تو سر هم میخوره و دفاع هم از این دو ساید داره تلف میشه که اصلا کار درستی نیست و از این اب گل الود دو ساید شمالی بیشترین بهره رو میبرن

ولی در جواب اون حرفی که گفتی اصلا سهیل هانیبال و نمیشناسی باید خدمت دوستان گلم عرض کنم که حق با شماست
    کسانیکه تو سرورای دژکوب بازیکن شدن و اینجا ادعای پلیری میکنن نبایدم سهیل و بشناسن اگه از سرورای کلاسیک دژکوب بازیتونو شروع میکردید حتما بدون شک سهیل و میشناختید

با ارزوی موفقیت برای سایدهایی که تو بازی زحمت بیشتری میکشن

H O O M A N P . O . M . S[/size]
    دوست عزیز
    مهدی جزو قدیمی ترین سه ایکس بازهای ای ار هست همیشه هم تو تیم لیدری بوده این سرور هم سه ایکس هست نه نرمال !
    اینکه کسی سهیل یا خودت رو نشناسه چیزه عجیبی نیست !
    ربطی به این قضیه که پلیرهای خوبی بودین یا پلیر نیستید هم نداره
    همونجور که نرمال باز ها هم سه ایکس بازها رو زیاد نمیشناسند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    دوست عزیز
    مهدی جزو قدیمی ترین سه ایکس بازهای ای ار هست همیشه هم تو تیم لیدری بوده این سرور هم سه ایکس هست نه نرمال !
    اینکه کسی سهیل یا خودت رو نشناسه چیزه عجیبی نیست !
    ربطی به این قضیه که پلیرهای خوبی بودین یا پلیر نیستید هم نداره
    همونجور که نرمال باز ها هم سه ایکس بازها رو زیاد نمیشناسند
    همینطور در پی صحبتات دلیلیم نداره نرمال باز ها پلن های 3ایکس رو درک کنن! واسه همین شاید تلفاتی که توی سرور میبینن براشون عجیب باشه! و با توجه به همرای کمی که توی 1ایکس کشیده میشه قضاوت میکنن وبه نظرشون زیاد میاد
    توی نرمال سالی یبار پلن ریخته میشه وسط هر پلن میشه یه مسافرت یه روزه هم رفت و برگشت
    عادت به تعداد پلن های زیاد و ریز ندارن دوستای عزیزمون
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    همینطور در پی صحبتات دلیلیم نداره نرمال باز ها پلن های 3ایکس رو درک کنن! واسه همین شاید تلفاتی که توی سرور میبینن براشون عجیب باشه! و با توجه به همرای کمی که توی 1ایکس کشیده میشه قضاوت میکنن وبه نظرشون زیاد میاد
    توی نرمال سالی یبار پلن ریخته میشه وسط هر پلن میشه یه مسافرت یه روزه هم رفت و برگشت
    عادت به تعداد پلن های زیاد و ریز ندارن دوستای عزیزمون
    پسر خوب چرا حرف بی اساس میزنی ؟ فعلا که ما نرمال بازها با لینک سبز نان کپ یکی از بهترین پلیرهای شما اسپیدبازها (!!) رو پروندیم.

همرای سرور نرمال کمه ؟ پس تو سرور نرمال ندیدی، این اسپید اینجا در بهترین حالت اگه یک دهم یه سرور نرمالی که ما بازی کردیم همر داشته باشه شاهکار کرده.

توی نرمال سالی یه بار پلن ریخته میشه ؟! پس خیالم راحت شد که کلا نرمال بازی نکردی

ما عادت به پلن زیاد نداریم ؟! فعلا که step by step هر کاری که میکنیم و یادتون میدیم رو دارید تکرار میکنید : )) یه خلاقیت و هنری میشه از خودت نشون بدی ؟

کسی که لینک سبز چیف میشه میاد ادعای پلن ریز میکنه : )))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    پسر خوب چرا حرف بی اساس میزنی ؟ فعلا که ما نرمال بازها با لینک سبز نان کپ یکی از بهترین پلیرهای شما اسپیدبازها (!!) رو پروندیم.

همرای سرور نرمال کمه ؟ پس تو سرور نرمال ندیدی، این اسپید اینجا در بهترین حالت اگه یک دهم یه سرور نرمالی که ما بازی کردیم همر داشته باشه شاهکار کرده.

توی نرمال سالی یه بار پلن ریخته میشه ؟! پس خیالم راحت شد که کلا نرمال بازی نکردی

ما عادت به پلن زیاد نداریم ؟! فعلا که step by step هر کاری که میکنیم و یادتون میدیم رو دارید تکرار میکنید : )) یه خلاقیت و هنری میشه از خودت نشون بدی ؟

کسی که لینک سبز چیف میشه میاد ادعای پلن ریز میکنه : )))
    ما نمیگیم که هیچ موقع نمیتونین یدونه پلن موفق داشته باشین!
    سرور نرمال کم مفید و مخصر بازی کردیم , اکانت PiShGuLy با مهسای عزیز توی سرور 3 ایران همینطور اکانت مهران گادا با مهران عزیز و آلبوشوکات با رضا آذر گل توی سرور 6 ( همین رضاخان و تیم جینگولک خوب یادشه اکانت مارو )
    جواب بقیه سوالاتتم هرچی سرور بیشتر طول بکشه خودت بهتر میفهمی که چی میگم
    کسی که لینک سبز چیف میشه مسئولش دف کوردیناتوره نه پلنر
    اگه نمیدونی دف کوردیناتور چیه بگو بیشتر برات توضیح بدم!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط RoMaN EMPiRe نمایش پست ها
    یادمه فینال 25ایکس هلسیکر زنگ زده بود بهش میگفت فیک چیف برو ! این پسره ام میگف خوب من که چیفر ندارم ))))))))))) وای دلم )))))))))))

یادمه یکی با 14کی کاتا زده بود به ناتار که کتیبه احمق بلند کنه ! تازه ! این همرش کلا دیوار شد رفت که باهم دوم برداره و با 60% لاست دومی بالاخره رو هوا زد کتبیه رو ))))))))

خب این که با 40 تاهم فیک بره طبیعیه پس )))
    خب میرسیم به جفر بست رومن ( خدابیامرز رامین خسروی)
    1- شما همونی هستی که سرور b5 زدمت صدا دادی , سرور E3 اومدی گفتی بیا باهم باشیم منم صرفا به خاطر رفاقت اومدم و بازی با اکانت گول رو یادت دادم
    2-آوزدمت توی جمع خودمون توی همون سرور و با بچه های 3ایکس آشنا شدی
    3-همونی هستی که سرور فینال پسورد اکانت ماهان رو اومدی فروختی به عطا بیدوحشی
    4-این سرور هم اومدی اکانتی رو که مانی بالا کشیده بود 140ت فروختی به علی King SE تا علاوه بر اینکه از SW اخراج شده بودی از NE هم اخراج شی )
    5-سرور G3 هم زدمت باز صدا دادی حذف اکانت کردی
    6-وقتی ماهان سرور اون سرور داشت رو من اتک میزاشت ( سر رفاقت با تویی که خودم آورده بودمت توی جمع ! ) خواهشو التماس ماهان کردی که تورو خدا بگو پلنو من زدم که یعنی احسانو من زدم ) کمی از فشاری که روت بود کم بشه
    سر فینال 25 پارسال روزی 2ساعت رو اکانت بودم انتظار داشتم همری که کشیده بودم در حد دمپایی هم نباشه واسه همین کل نیروهارو بدون در نظر گرفتن شرایط به یکی از پلیر های کم تجربه اکانت گفتم بزنه شاید کتیبه بیاره! فیک چیفی هم که به ماهان گفتم من باب مزاح بود که همه هم میدونن کلا آدم شوخ طبعی ام (مثلا شوخی شوخی جدیت گرفته بودم )
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

13. تشکر GREEN MAN, BLACKHAND تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN, BLACKHAND پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    تبریک به هر دو ساید جنوبی بابت پلن هایی که اجرا میکنن و باعث جذابتر شدن سرور شدن
    یعنی عاشق این کل کل هاتون هستم و فقط نگاه میکنیم
    ما که تو شمال غرب کلا 15 نفر هم نیستیم که اکثرا هم فارمیم پس بهتره فقط بشینیم و نگاه کنیم . خخخخخخخخخخخ
    امیدوارم پلیرهای قدیمی شمال غرب امثال سینامی- ناصر - مهدی مورچه و خیلی های دیگه دوباره به شمال غرب برگردن تا باز مثل سرور دی3 شاهد سرورهای خوب و با کیفیت باشیم. و دوباره شمال غرب شلوغ بشه
    در ضمن این سرور شاید تعدادمون کم باشه اما سعی میکنیم لااقل ته سرور حرفی برای گفتن داشته باشیم

صفحه 23 از 75 نخستنخست ... 1321222324253373 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع