صفحه 44 از 75 نخستنخست ... 34424344454654 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nashenas نمایش پست ها
    سلام
    واقعا لذت میبرم خداییش ماهان دمت گرم 4 روز پیش یه پلن رفتی هنوزدوستان نمیتونند انالیز کنند
    1. کپ کینگ اس ای همر بود
    2. رو اک azazelلاگین داشتین
    3.اتک تک نیرو برای شلوغ کردن اردوگاه نیست اینجا 3x دوستان.
    4.من فقط تو کف اون 11 تاهیرو کمکی بودم تو کپ کینگ اس ای یه ده بی ارزش11 تا هیرو
    5.دوستان به یه سطحی از بازی رسیدن گرزی رو برا دف میفرستن دف, نه اینسرت
    6.قبلا هم گفتم اگه تونستید خودتون این پلنو فیک برید میتونید نظر بدید فیک, ریل لازم نیست
    بهتر نیست اینجا بیشتر از گل و بلبل حرف بزنیم
    bb
    راستی یه سلامی بکنیم به همه دف سازای کم سنو سال !! خودش فهمید!! در حد ریپورت نیستی !!!
    فرض کن cap کینگ اس ای همر بود!!!! مگه صفر شد؟‬‎

REPORT با REPLAY فرق می کند
    آیا می دانستید؟‬‎
    یا رب روا مدار که گدا معتبر شود
    گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود
    لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منظور همون ریپورت عزیزم
    لزومی نداشت 0 بشه خود پلیرای محترم همرو گذاشتن جلوی اتک برا دف

3. نپسندیدن Xyster نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nashenas نمایش پست ها

منظور همون ریپورت عزیزم
    لزومی نداشت 0 بشه خود پلیرای محترم همرو گذاشتن جلوی اتک برا دف
    سلام به روی ماهت
    اولا که من کلا دنبال این نیستم که پلن رو زیر سوال ببرم ولی الان چند روزی هست که از اون ماجرا میگذره شما همچنان دنبال گیوه های بروسلی هستی
    دوم این که شما میگی اونجا همر داشت حتما چیزی دیدی که ما نمیتونستیم از رو اکانت کینگ اس ای ببینیم
    سوم این که اون گرزیا یه تیکه نبود تیکه تیکه بود حالا این که از کجا ها اومده بود چیزیه که به شما مربوط نیست
    در اخر به شما پیشنهاد میکنم به جای ساختن ذهنیاتی که خودت رو بچه زرنگ حساب کنی و فکر کنی همه اینجا سکوت میکنن یه سری به شهر های دیدنی ایران مثل قزوین بزنی تا این افکار ازت دور و دور تر شه و در تایم کتیبه ها با خیالی راحت و روحیه بالا به بازی برگردی
    در کل هدف شما رو از ادامه دادن به این بحث بی خود متوجه نمیشم شاید میخوای بگی ماهان پلنر خوبیه خب مگه ما چیزی گفتیم؟؟
    شما به خودتون هم شک دارین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

1.در حدی نیستید که پلنو زیر سوال ببرید
    2.کپ کینگ اس ای همر بود
    3.ببم جان من خودم قزوینیم مهماندوست و...
    4.ماهان یکی از بهترین پلنرها و لانچرهای ایرانه بازم در حدی نیستید که بخوایدنظر بدید
    5.وقتی با اولا شروع کردی جمله دوم باید بگی ثانیا جمله سوم ثالثا نه اینکه زبان نوشتاری رو عوض کنی
    6.قزوین
    7.قزوین
    8.پسرک دفساز شیرین عقل

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

2.کپ کینگ اس ای همر بود
    4.ماهان یکی از بهترین پلنرها و لانچرهای ایرانه بازم در حدی نیستید که بخوایدنظر بدید
    5.وقتی با اولا شروع کردی جمله دوم باید بگی ثانیا جمله سوم ثالثا نه اینکه زبان نوشتاری رو عوض کنی
    6.قزوین
    7.قزوین
    8.پسرک دفساز شیرین عقل
    باز هم سلام به روی ماهت

حالا متوجه شدم که این ذهنیات از کجا داره میاد انشالله که خدا کمکتون کنه
    به نظر من لذت ببر سفت نگیر

کپ کینگ اس ای همر بود افرین اما اگه نبود شما به درجه نو گیمی میرسی و پست هاتون هم دیگ جواب داده نمیشه
    امیدوارم شما هم با پیشونی وارد دف ما نشی مثل never more و اون 6 تا همر دیگه

این که شما دف سازی رو تو این بازی یه فوش میدونی بر میگرده به سطح مساحت و گنجایش کم شما مابهش میگیم همکاری و برنامه ریزی که نتیجه اون میشه یه سرور خوب که ازش لذت ببریم و دور از مشکلات داخلی

به امید خدا و یاری یزدان شما هم از همر )بیگ همر؟؟؟( خودتون به نحو عالی استفاده کنین ما که بخیل نیستیم (میتونی؟؟)

پ.ن: باشد تا شما هم به درک والایی از این بازی برسی (میرسی؟؟)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

2.کپ کینگ اس ای همر بود
    6.قزوین
    7.قزوین
    8.پسرک دفساز شیرین عقل
    برو افتخاراتت امپریال رو تو کلوب ببین عزیزم

- - - Updated - - -

جنوب غربی در حال خواندن گزارش ها

دوستان غربی در حال خواندن گزارش ها

فشار را با ما احساس کنید

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    تبریک به جنوب غرب ! بابت پلن زیباش ! نه اشتباه شد تبریک به شمال غرب بابت پلن زیباش ؟! باز اشتباه شد ؟؟ ای بابا هولم نکنید الان درست میگم ! آهان شمال شرق؟؟ ای بابا چرا اینجوری میشی ! آهان بذارید یه نگاه به مدرک دکترای هنوز نگرفته ام بنذازم ! آهان تبریک به جنوب شرق بابت پلن زیباش !
    دنبال چی میگردی آقا مانی جان ؟ بخندیم مشتی ؟ 10تا همرتون رفته دیوار بعد اومدی به 8ک گرزی تیکه میندازی ؟ بنداز فدات شم / شما از کاندید های لیدر شاخه 4 دف ساز ها بودی نا سلامتی/ این سوپر دمپایی توی 10 روز 5م گندم خورد . 5م منابع بره صرف دفاع شه بهتر بالا میاد آقا دکتر/

من زدم . 20تا موج توی 180 ثانیه . توانمون همینقده دیگه آقا مانی / شرمنده . اینترنت 128 بیشتر از این نمیتونم بزنم .

دفه بعدی پسورد میدم تیم پلنری متای عظیم ضربدری سرور اسپید 3 ایران و جهان که یک نفر فقط حق واندر گرفتن داره واسم لانچ کنن به امید ایزد مندان .

ما 5 تا موج فیک رو توی 197 ثانیه میزنیم . ولی زیر پرچم نیستیم

آقای افشین منتال جان . منم دوست دارم عزیزم . میدونی که ؟! حواست باشه ریپلی نکنم

شعار من :

پرچم پرچم تا پیروزی

پرچم پرچم شعار ماست

لیدر شاخه 4 دفسازاست

دیگه حدی داره فدات شم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ReZA KHAN نمایش پست ها
    با سلام خدمت کلیه عزیزان

با توجه به این که چند وقتی میشه که از زدو خوردها گذشته ولی به خاطر تقاضای دوستان من لینکا ها رو میذارم .

http://dejkoob.ir/ir/report/16653027...dd,1668367aa15

اولا همنطور که بارها گفتم ; می خواستم بگم که از نظر من دژکوب مثل فوتبال میمونه و هرکسی ذر سایدی با یک تیمی قرار داره مثل (تیم های باشگاهی ایران) که برای یه ترنمنت ایرانی با هم رقابت می کنن و گاهییم تو نیم فصل بازیکنان از سایدی به ساید دیگه ای میرن و در اخرم شاید هممون به خاطر ایران در یه ساید و یه جهت قرار بگیریم و به جای رقیب بودن رفیق هم باشیم و از هم چیزای زیادی یاد بگیریم . خوب بگذریم :

خواستم در مورد اتکهای بالا یه صحبتب بکنم و اونم این بود که اک azazel فقط رو 5 تا تارگت از 10_ 15 جایی که فیک زده شده بود launch کرده بود و با توجه به اسکات هایی که دوستان از این اک کشیدن متوجه شدیم ایشون همرشو بلند کرده ... خلاصه 4 تا از این تارگتها تا خرخره دف ثابت داشت اما تارگت king se دف چندانی نداشت چون ارزششم نداشت ( همین الانم از pop ده معلومه crapa چند چنده ) اما با توجه به فاصله چند ساعته بین اتک های مشخص دف سواره ساید و دف خود اکانت خیلی راحت بعد از نشتن اتکهای فیک بک خورده و به تارگت اخر که اک علی جان بود رسید . از اونجایی که میزان دف نسبتا خوب بود ترچیح داده شده تا نیمچه دمبایی های 20 30 کی گرزی با سوارشونم که نزدیک بود به اونجا ارسال بشه . تا سر یه cap که نیرویی هم نداشت تلفات خوبی از تیم مقابل بگیریم که خوشبختانه همینطور هم شد .

منم 2 تا سوال میبرسم و بحثو خاتمه میدم
    1: چرا cap بدون نیرو علی؟
    2:چرا اتکا با 150 تا کاتا زده شده بود اونم روی capital

ایشاالله کلیه دوستان در تمام مراحل زندگیشون در سال آتی سربلند باشند

شاد زی مهر افزون

ممنون رضا جان از پست و توضیح کاملت!
    موج اول تا اخر رو که دیدم 11 ثانیه اختلاف تایم داره.این لانچ لانچی که دوستان میکنند برای اینه واقعا! خب دمشون گرم درست لانچ کردن زحمت زیادی داره بخصوص اینجا که با میدون تمرین نمیشه سوار کرد. اما ایشالا به وقتش لانچ زیبا تری رو از ما خواهند دید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

سلام به همه عزیزان. این پست دوستان رو با اجازه همگی تکرار کردم تا یاداوری شود بازی فقط با حرف جنگیدن نیست و استراتژی گروهی و نحوه پلی بسار مهم و جذاب تر هستش. بیاد قدیم و پلیرهای سابق:

نقل قول نوشته اصلی توسط آنالیزور نمایش پست ها
    درود

دوست گرامی متاسفانه من توی سرور حضور ندارم و باز هم متاسفانه کسی کف فروم لینک نمیذاره که بشه آنالیز کرد تا دقیق جواب سوالتون رو بدم

اما باتوجه به پستها یه آنالیز بهتون میدم

یکی از قدیمیترین و منسوخترین روشهای پلن ریزی این هست که اردوگاه تارگت ها رو شلوغ کنی و چند تا تارگت در دور دست پیدا کنی و فیک منظم بری روشون مثل کاری که آقای ماهان انجام دادن و در نهایت زمانی که فیک لیست منظم رو رفتی ومطمئن شدی دفاع جابجا شده برای اون تارگت ها بیای یه تارگت که زیر 4ساعت فاصله داره و از قبل براش زوم کردی حمله ریل بری روش

نتیجه کار کاملا مشخصه اگه دف کوردینیتور آدم با تجربه ای باشه فورا تشخیص میده که تارگت کجاس و هر چی دفاع سواره دم دستش باشه میریزه اونجا و اگه لازم باشه و تشخیص بده با پارک کردن همرش جلوی اتک میتونه همر های خوبی از رقیب بگیره فوری همر پارک میکنه

این اتفاقی بود که برای پلن آقا ماهان افتاد

منتها چون دوستان مدافع زیاد حال آنالیز ندارن و بیشتر دوست دارن هوچی بازی در بیارن این مجال رو به مهاجم میدن که نقص پلن و قدیمی بودن نوع اون رو به دسترسی به اکانت مهاجم ربط بدن

موفق باشید

پی نوشت: من طرفدار هیچ سایدی نیستم صرفا جهت آنالیز فنی مسابقات در کنار تشک حضور دارم. امیدوارم لینک کامل از پلن های بعدی ببینم که بتونم دقیق بررسی کنم و نقاط ضعف و قوت رو بیان کنم

پی نوشت2: خیلی هم دنبال این نباشین که من کیم
    سلام. ایولا خیلی وقته همچین پستی با این لحن فنی و حتی نگاه تحلیلی ندیده بودم و من یاد یه بابایی انداخت تو ای ار،یادش بخیر.
    اما خیلی خوشحال شدم که از همین کنار تشک هم شما رو داشته باشیم تا دوستان یاداوری بشه قدیمیا فروم بازی و پستها فقط تجزیه و تحلیل پلن ها و استراتژی چهار ربع و کوآرترهای بازی بود تو فروم و کل کل و درگیری و کتک کاری هم بود بابت مسائل فنی بود یادش بخیر،

بازم دم خودم گرم که از همون موقع هم اگر پستهام جفنگ هم بود بازم خاطرخواه داشت و هنوز داره ، یادگیرین نصف شما ام.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD S^À^W نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان. این پست دوستان رو با اجازه همگی تکرار کردم تا یاداوری شود بازی فقط با حرف جنگیدن نیست و استراتژی گروهی و نحوه پلی بسار مهم و جذاب تر هستش. بیاد قدیم و پلیرهای سابق:
    دقیقا موافقم اما اون زمان/مرام و معرفت اون بازیکنا/سطح نگرش اونا به بازی کلا با بازیکنای الان فرق داره.اگر کسی پلن موفقی میرفت یا دفاع موفقی داشت بازیکنای ساید حریف هم تشکر میکردن از اونا! نه الان که لیدر ساید برای خوش جلوه دادن خودش و رفع جدل میان بازی کنانش به دلیل همرایی که وال شده! به جای این که خیلی شیک و مجلسی به بازیکناش بگه اقا ما زحمت کشیدیم پلن رفتیم خوب هم لانچ کردیم اما تیم رو به رو این جا از ما بهتر عمل کرد بنده عذر خواهی میکنم از همه ی بچه های با معرفت ساید که زحمت کشیدن و همر دادن! این یه نوع برخورد هست. و نوع دیگر این که بعد از دو روز طرف فکر میکنه چی جواب اینارو بدم که 1درصد خودم زیر سوال نرم بعد میاد اسمون ریسمون میبافه و میگه شما پسورد فلان اکانت رو داشتین تا خودشو بین بازیکناش حور العین بهشتی و الهه ی پاکی و بدون خبط و خطا جلوه بده و زحمت مارو پیش چشم اونا حقیر کنه و ما رو هیچ جلوه بده تا مبادا بت بزرگ شخصیتی خودش تخریب بشه پیش عوام! غرور تا چه حد! فرعون هم اینجوری نبود والا!
    بله تفاوت اخلاقیه بازیکنای اون سال ها قابل قیاس با امروزه نیست که توقع چنین دیدگاه های شیکی رو بخوایم از اونا داشته باشیم!
    از سوی دیگه هم وقتی افراد جواب حرف و برخورد ها ی منطقی رو یک سری حرف های بی پایه و اساس میگرند مجبور به عکس العمل و به عبارتی مقابله به مثل با چنین سیاست هایی میشند و با هرکس به صورت بیانات خودش برخورد میکنند! اینجاست که دیگه کلا فضای فروم به سمت زدن حرف های بیهوده فقط پیش میره.
    در کل با توجه به چیزی که تا کنون دیدم اون دیدگاه و تبادل نظر و بیانات فنی رو توی فروم این سرور شما زیاد نخواهید دید.

صفحه 44 از 75 نخستنخست ... 34424344454654 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع