صفحه 25 از 75 نخستنخست ... 15232425262735 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اولا که خسته نباشین میگم به دوستان خودم
    دوما در جواب اون عزیزی که میگه شمال شرق جلو زن شده و این حرفا باس بگم که شمال شرق بیطرف بود تا زمانی که از هر ۳ اکانت موجود در شمال شرق یه دونش رو جنوب شرق خرید .
    اون کسایی هم که میگن همچین حرفی نیست برین از کینگ تون بپرسین :دی
    خیلی از پلیرهای جنوب شرق از دوستان عزیزمون هستن اما با این وضعیت کثیف بازی بهتره که به صورت 1 به 3 زده بشه . هرچند هر 3 ساید اندازه جنوب شرق اکانت نداره !
    بازم هرکسی میخواد بیاد خصوصی بهش سند و مدرک نشون بدم

پ ن : سپهر بگیر بخواب . میمیری )
    پ ن : چجوری حساب کردی که 3 به 1 هست ؟! )) شمال غرب مگه حسابه ؟

2. تشکر Brain, MOD S^À^W, GREEN MAN تشکر نمود
    پسندیدن Brain, GREEN MAN پسندید
    نپسندیدن benito نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

با سلام و عرض ادب خدمت تمام پلیرهای عزیز

خوشحالم که میبینم پلیرهای وفادار همچنان دستی تو نبرد مجازی و این بازی دارن اینجا مجدد فعال شدن.

از تیمها و سایدهای دیگه هم برای پاسخگویی به رقباشون حاضر میشدن سرور گرمتر و پلن ها حرفه ای تر از قبل هم خواهد بود.

با تشکر از همگی. موفق و شاد باشین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mod s^à^w نمایش پست ها

خوشحالم که میبینم پلیرهای وفادار همچنان دستی تو نبرد مجازی و این بازی دارن اینجا مجدد فعال شدن.

از تیمها و سایدهای دیگه هم برای پاسخگویی به رقباشون حاضر میشدن سرور گرمتر و پلن ها حرفه ای تر از قبل هم خواهد بود.

عذر میخوام اون وقت دخالت مدیریت به صورت هدفمند در فروم رو باید به کی اطلاع بدیم ؟ میشه بگی پست من چه ایرادی داشته که کامل حذف شده ؟؟
    اگه قرار هست دهن مارو ببندید تا بقیه از پلن سوپر مبتدیانه و لاست همر برای کراپ دفاع کنن و ملت نفهمن که sw به صورت کامل از جدال 1 به 1 با se نا امید شده و دست به دامن ne و nw شده ، بگید ما اینجا دیگه پست نذاریم.
    ما اصل هدفمون این بود که نشون بدیم این تیم ما خیلی خیلی سر تر از این تیم sw هست و اون تیم پر ادعا دست به دامن 2 تا ساید شده تا دووم بیاره.

پ.ن: Ne هم که قشنگ ثابت کرد جقدر مستقل هست و اصلا جلوزن و دست به سینه نیست : ))

پ.ن: طرف میگه se اکانت تو ne داره، پس باهاش متا نکردیم، اون وقت اون green man به اون گندگی رو نمیبینه که جلوزن sw هست : )))
    پ.ن: از کی تا حالا مدیر فروم میاد پست های کل کل فروم رو جهت دار لایک میزنه ؟؟؟ : )))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD S^À^W نمایش پست ها

اقا فازت چیه میای تو فروم نظر میدی شما برو نظارتتو بکن در ضمن این اکانتو که گفته جنوب شرق اکانت خریده و تحمت زده باید بانش بکنی نه تشکر
    ادمینای عزیز لطفا بیشتر اموزش بدید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان لولز

ما بعد از این همه مدت دوباره به زور اومدیم بازی حالا ...

یه سوال از ادمین محترم چند چندی ؟ شما قانون قانون میکنی خودت اجراش میکنی ؟

یاد ir. بخیر تارگت از فروم انتخاب میکردیم که اینجا فکر کنم شامل ادمین هم بشه !!!

پ.ن : قبل کتیبه ها سرور رو ( هوس حوص یا هوث ) خخخ نکنیم جمع کنیم دوستان صلوات !!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    عذر میخوام اون وقت دخالت مدیریت به صورت هدفمند در فروم رو باید به کی اطلاع بدیم ؟ میشه بگی پست من چه ایرادی داشته که کامل حذف شده ؟؟
    اگه قرار هست دهن مارو ببندید تا بقیه از پلن سوپر مبتدیانه و لاست همر برای کراپ دفاع کنن و ملت نفهمن که sw به صورت کامل از جدال 1 به 1 با se نا امید شده و دست به دامن ne و nw شده ، بگید ما اینجا دیگه پست نذاریم.
    ما اصل هدفمون این بود که نشون بدیم این تیم ما خیلی خیلی سر تر از این تیم sw هست و اون تیم پر ادعا دست به دامن 2 تا ساید شده تا دووم بیاره.

پ.ن: طرف میگه se اکانت تو ne داره، پس باهاش متا نکردیم، اون وقت اون green man به اون گندگی رو نمیبینه که جلوزن sw هست : )))
    پ.ن: از کی تا حالا مدیر فروم میاد پست های کل کل فروم رو جهت دار لایک میزنه ؟؟؟ : )))
    الان شمال شرق با جایی متا کرده ؟
    مانی و سپهر و سینا بیاین و بگین )
    1 دونه پلن مشترک رفتن که این حرفا رو نداره عزیزم )
    ببین شمال شرق و جنوب غرب تجربه متا داشتن و خیانت هم از هم ندیدن . این سرور اصرار خودم و خیلی از دوستان متا با جنوب شرق بود . اما خود جنوب شرق باعث شد تصمیم عوض شه
    البته بازم مبگم متا هنوز اعلام نشده . منتظر اخبار جدید در این باره باشین

یه عکس هم میزارم که بدونین چرا شمال شرق تصمیم بر زدن جنوب شرق گرفت

jskjksjk.jpg

پ ن : از یکی اسکات بکش که اگه زدت 0 نشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    پ ن : چجوری حساب کردی که 3 به 1 هست ؟! )) شمال غرب مگه حسابه ؟

خیلی دوست داری ببینی شمال غرب حسابه یا نه؟
    ما کمترین پلیر رو نسبت به بقیه سایدها داریم ولی بیشترین امکانات برای کثیف بازی کردن اما حاضر نیستیم همچین کاری بکنیم و آبروی خودمون و شمال غرب رو ببریم.
    وقتی ما در مورد ساید شما نظری نمیدیم پس لطف کن فقط در مورد ساید خودت حرف بزن. با تچکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

قابل توجه دوستان عزیز من همه پستها رو لایک میدم و از حضور فعالشون تشکر کردم و بس. وگرنه در حال حاضر هیچ سروری پلی نمیدم همگی دوستانم هستین.

مخلص همگی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    خیلی دوست داری ببینی شمال غرب حسابه یا نه؟
    ما کمترین پلیر رو نسبت به بقیه سایدها داریم ولی بیشترین امکانات برای کثیف بازی کردن اما حاضر نیستیم همچین کاری بکنیم و آبروی خودمون و شمال غرب رو ببریم.
    وقتی ما در مورد ساید شما نظری نمیدیم پس لطف کن فقط در مورد ساید خودت حرف بزن. با تچکر
    عزیزم منظورم در درگیریه
    شما مگه الان با جنوب شرق درگیری ؟
    خوب نیستینن دیگه .. والا من قصد توهین نداشتم . خیلی هم عذر میخوام اگه منظورم رو بد بیان کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها
    اقا فازت چیه میای تو فروم نظر میدی شما برو نظارتتو بکن در ضمن این اکانتو که گفته جنوب شرق اکانت خریده و تحمت زده باید بانش بکنی نه تشکر
    ادمینای عزیز لطفا بیشتر اموزش بدید
    عزیزم من که گفتم دوست داشتی بیا بهت مدرک ارائه کنم . پانیش چیه ؟
    مگه تو فروم خلاف کنیم . تو سرور پانیش میخوریم ؟
    جدیده ؟
    ویرایش توسط M3nTaL : 03-12-2016 در ساعت 01:40 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m o s t a f a نمایش پست ها

صرفاً جهت اطلاع

اگه لازم بدونم بیگ همرای ne هم جلو زن میکنم

خداروشکر بچه های ne اونقدر بهم اعتماد دارن که هرچی بگم انجام میدن و مثله شما نیستن که بعد از پلن بگن که به ما دروغ گفت بودنو از این حرفا
    JUST NE

12. تشکر M3nTaL, Shaniz, Fear Has Return تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Shaniz, BLACKHAND پسندید
صفحه 25 از 75 نخستنخست ... 15232425262735 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع