صفحه 56 از 75 نخستنخست ... 646545556575866 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RESPECT نمایش پست ها
    با سلام
    انشا الله که کسالتتون ارتباطی به همرتون نداشته باشه. عزیز دلم اون دهی که شما ازش حرف میزنین فقط با اسم 016 بوده و اولین ده شما بود که گزینه ی شما برای کلین کردن واندر بود که متاسفانه صفر شد ذهن دوستان را عوض نکنید ده یک من 5 خانه با ده یک شما فاصله داشت از اول سرور اون ده در نقشه بود حالا چطور میتونید دروغ به این بزرگی را پست کنید من نمیفهمم

گل پسر همر ده دیفالت ما یا همون 6-444 اول بازی ، حدود 1ماه پیش 0 شد .

http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...1478#post21478

جو الکی یک چیزه .

حرف مفت چیز دیگه اس !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

اول سلام میکنم و خسته نباشید میگم به همه دوستان و رقبای محترم
    تصمیمیی که مبنی بر حذف گرفته شد رو من بالشخصه باهاش مخالف بودم چون حرف و حدیث توش زیاد داره ولی وقتی 80 درصد یه تیم به هر دلیلی علاقه ای به ادامه بازی ندارن عملا با 7 الی 8 تا اکانت امکان ادامه بازی نیست
    قضیه حذف هم هیچ ارتباطی به جنوب شرق نداره اینکه جنوب شرق اکانت خرید ، رمز جانشینی داشت و ... همه و همه راه حل برای مقابله داشت
    ولی اینکه به دلایل فنی و خارج از داخل بازی یه متا متضرر میشه که شامل بک خوردن همرهای دوستان در جنوب شرق میشه و اینکه تضمینی وجود نداره که این مساله چه به سود جنوب شرق یا حتی به سود متای ما تکرار نشه خیلی از دوستان رو دلسرد کرده
    تبریک میگم به دوستان جنوب شرق بابت پلنی که دیشب رو اکانت روجا زدن باز دمشون گرم که رو کپ اومدن فقط نه ده های همر 1 و 5 و 2
    اینکه ما رو حذف هستیم بالشخصه تا لحظه حذف باید مواظب اکانتهامون بودیم که حس و حالش رو نداشتیم ولی دلیلی نمیشه که پلن های موفق جنوب شرق رو ضعیف جلوه بدیم جای تبریک هم داره و خسته نباشید
    اصولا نمیدونم چه حکمتی هست که هر سروری که با شور و شوق زیاد شروع میشه و بازی یک طرفه نیست مثل سرور c1 ، سرور d3 ، g1 ، و این سرور این مساله پیش میاد
    اگه کدورتی هم پیش اومد برای دوستان از نظر من کل کل داخل بازی بود و شخصیت همه دوستان برام بیرون بازی محترم هست
    اگه هرکدوم از دوستان تو شمال شرق تمایل به بازی داشتن داخل بازی نامه بدن اکانتها رو بگیرن
    باز جهت جذاب شدن بازی اگه شمال غرب قصد بازی داشته باشه از طرف اکانت من واندرهای شمال غرب کلین میشه که بازی یک طرفه نباشه و تا حدودی جذاب بشه
    یه عذرخواهی بزرگ به همه دوستانی که در شمال شرق به خاطر من زحمت کشیدند و از تایم عیدشون زدن
    یه عذرخواهی از دوستان جنوب شرق که با این حرکت ما بازی براشون از جذابیت میافته
    مورد بعدی یه نصیحت دوستانه علی جان برو به زندگی واقعیت برس که مصیبت هایی که بعد از سرور c3 داشتی برات اینجا تکرار نشه
    شاد باشید و همگی خوش

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    انشا الله که کسالتتون ارتباطی به همرتون نداشته باشه. عزیز دلم اون دهی که شما ازش حرف میزنین فقط با اسم 016 بوده و اولین ده شما بود که گزینه ی شما برای کلین کردن واندر بود که متاسفانه صفر شد ذهن دوستان را عوض نکنید ده یک من 5 خانه با ده یک شما فاصله داشت از اول سرور اون ده در نقشه بود حالا چطور میتونید دروغ به این بزرگی را پست کنید من نمیفهمم
    کاش میموندی جوابتو خودت میگرفتی . یعنی ده 016 اکانت گاد کیل می ۲ ماه در ۳ خونگی شما بوده و شما نفهمیدی =)))
    این حرفو نزن برا خودت بده اون ده ۱۵ روز بود زده شده بود حساب کن تروپشو...

4. تشکر Am!n_King_sE, P . O . M . S تشکر نمود
    پسندیدن Am!n_King_sE, P . O . M . S پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب سلام به همه،

اینجاس که عیار یک پلیر و یک تیم مشخص میشه و معلوم میشه ما داشتیم جلوی بات بازی میکردیم نه یه تیم منسجم با پلیر !

چون مولتی هانتر آب پاکی رو روی دستتون ریخت که دیگه نمیذاره از بات استفاده کنید، دیدید دیگه جای موندن نیست ! چون شماها پلیر نیستید، بات هست که براتون بازی میکنه، شما پاپ میزنید !!

کجا رفت اون همه ادعا ؟!؟!

پلیرهای اسپید باز !!!!!! وقتی گفتم کسی که نرمال باز نباشه و درک نکرده باشه چندین ماراتون کامل دژکوب رو با تمام فراز و نشیب هاش، پلیر نیست برای همینه. با کوچکترین اتفاقی که بیفته میره رو حذف ! : )))))

اون جناب نوب پر ادعا کجا رفت که دیشب نان کپش چیف شد !؟!؟! کجایی اسپید باز !!!؟؟

اون لیدر شاخه 4 دفاع سازها کجاست که کراپای خوشگلش پرید و حتی اینقدر بلد نبود که یه اینسرت بزنه، کل دفاع رو ریخت جلوی ما =)))

اون سوپر دمپایی با نقاشی هاش کجاست که رفته ته سرور بی درد سر و جنگ نشسته تروپ شارژ میکنه و بعد اسم خودش رو گذاشته پلیر : ))) هر موقع اومدی وسط معرکه تو خاکستری روزی 3 بار روی فارمات دفاع ریختن همرت رو تو هر پلنی لانچ کردی تلفات خورد اون موقع بیا ادعا کن. تازه حالا کو تا آخر سرور، الان نمیگن بیگ همر عزیزم : ))

در ضمن، این سیاه بازی ها رو برای ما در نیارید، علت حذف شما یکی بات هست و یکی اینکه دیدید حریف نیستید و نمیشید، برا همین گفتید این بهترین فرصت هست که بزنیم به چاک چون بهونه جور شده ! الانم اگه حذف نکنید شک نکن 2 روز دیگه حذف میکنید! 2روز دیگه حذف نکنید 4 روز دیگه حذف میکنید ! خیالت تخت.

مثل مرد بیا بگو " ما حریف شما نشدیم و نمیشیم حتی با متا "

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MeYs@m نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان

امیدوارم که این قضیه حذف جدی نباشه و دوستان ساید رقیب برگردن و پرقدرت به بازی ادامه بدن
    این سرور آخرین سرور من هست و دوست دارم یه سرور به یاد ماندنی بشه
    البته دوستان ش.ش که فعالن ماشاالله چون ساعت 6 شروع کردن به دف ریختن توی دفسازا
    انشاالله که چیف شدن دوتا نان کپ و کراپ لاک شدن دوتا کپ باعث نشه که واقعا حذف کنید

موفق و پیروز باشید

پ.ن : نیما و رضا کجایید؟ عزیزانم کجایید؟
    رفع اسپم
    http://dejkoob.ir/ir/report/17049006700
    سلام میثم

خودت میدونی که اگر سرور برنمیگشت اون 50k گندم خور شما هم برنمیگشت.
    و خیلی هم خوب میدونی حذف بچه ها به خاطر چیف 2تا نان کپو کراپ لاک شدن نیست
    از تو بعیده این حرفا.

با تشکر
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

7. تشکر I M P E R I A L تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    کاش میموندی جوابتو خودت میگرفتی . یعنی ده 016 اکانت گاد کیل می ۲ ماه در ۳ خونگی شما بوده و شما نفهمیدی =)))
    این حرفو نزن برا خودت بده اون ده ۱۵ روز بود زده شده بود حساب کن تروپشو...
    نه عزیزم اسم ده را عوض کرده بودین وگرنه اون ده از اول سرور اون جا بود. همه میدونن ده یکش بود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه عزیزم اسم ده را عوض کرده بودین وگرنه اون ده از اول سرور اون جا بود. همه میدونن ده یکش بود
    بابا یکی نیست بیاد این بنده خدا رو جم کنه ؟

مجید جان پس اون همری که از god kill m3 با اون تلفات چیف کردید همر دهکده چندمش بود ؟! دهکده اول god kill m3 چسبیده به SW بود که چیف شد با اون تلفات سنگین، اون ده هم دقیقا برای پلن روی خودت زده بود 2 هفته قبل خفت شدن، که خب تو هم اومدی تو دیوار عمو مبهم.

پ.ن: طرف یه جوری میگه SW و NE رو حذفه انگار از ما طلب داره : )) به ما چه خب ؟ الان دستی باید یه پولی بدیم بهتون ؟! : ))
    ویرایش توسط M o s T a F a : 03-28-2016 در ساعت 03:37 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad marilyn نمایش پست ها
    سلام میثم

خودت میدونی که اگر سرور برنمیگشت اون 50k گندم خور شما هم برنمیگشت.
    و خیلی هم خوب میدونی حذف بچه ها به خاطر چیف 2تا نان کپو کراپ لاک شدن نیست
    از تو بعیده این حرفا.

با تشکر
    سجاد جان 20کی گندم خور من دیوار شده بود نه 50کی
    من حاضرم همون 20کی رو بزنم دیوار اگه مشکلشون اینه
    در ضمن همر گرین من خیلی بیشتر از من لاست خورده بود که اونم بک دادن
    من که دیگه پلی نمیدم ولی برای تیم خوب ج.غ زشته که بخوان حذف کنن و سرور به این خوبی رو خراب کنن

در هر صورت موفق و پیروز باشید

پ.ن : سجاد دلم تنگ شده برای دوتا :d
    I M P E R I A L

Son Of The South

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

چیزی که عوض داره گله نداره!!!!!! جالب شد دوستانی که حذف تو فینال رو مسخره میکردند دمشون گزاشتن رو کولشون فرار میکنند!!! بابا پلیر!!!! با پلنر!!!! بابا اسپید باز!!!!!! شنیدم دیگه بات کار نمیکنه!!!! اخییییی!!!! پلنرمون دیگه پلن نمیتونه بره!!!! دورد بر دوستان ما در se که موجبات خنده ما رو فراهم کردند با بازی خوبشان!!! دورد هم بر بچهای تیمه خودمون که با هماهنگی کامل با این تیم موجب افتخار دوباره se شدند.
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب اخرین پست.چند نکته:

ای ام بیگگگگگگگ.نبود؟؟؟

کسی جراعت پلن زدن نداره؟؟؟نرمال بازای شاخ دات کام؟؟؟؟پلنر؟؟؟کلا یه زئوس زدید تا وقتی بازی جریان داشت اونم یه همر به جز باقی همرها از خود زئوس هم بزرگتر بود به باد رفت برای پلن.
    اسطورها اشنایان کسیو پیدا نکردید تو 2 ایکس کام فارم نشده باشه جلوی اون تیم شاخ روس؟؟؟؟و باز هم شما نرمال بازا؟؟؟؟شاخ؟؟؟؟اختراع ویو؟؟؟بعد اینسرت تو سرور 12؟؟؟؟چه افتخاراتی.
    ما و روس خیلییییییی شاخیم پس.لووول

این همه مولتی کشیدید چی شد؟پوش کردید چی شد؟بیگ مال یه اکانت که غارتهاش هم دستی بود شد؟؟؟اخی.
    هیچ چیزی برای نشون دادن یکم سطح بازی نداشتید؟؟فقط تو فروم حرفشو زدید؟؟بدبختی اینجا بود تو هرچی ادعا کردید که ضایع شدید.بازم اخی.

فدای سرتون ایشالا شما هم یه روز بازیتون پیشرفت میکنه خوب میشه اگه استعداد داشته باشید.جهت ها هم یاد بگیرید کاربردش خیلی زیاده تو این گیم.

اگه چیزی نشون دادید که نشون دهنده سطح بازی یکم بالای 0 بود خبر بدید.بای.

ای ام بیگگگ

13. تشکر RESPECT, Ali Chiefer تشکر نمود
    نپسندیدن fereidoon, P . O . M . S, V A H ! D نپسندید
صفحه 56 از 75 نخستنخست ... 646545556575866 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع