صفحه 27 از 43 نخستنخست ... 17252627282937 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سیاست تری دات با یه ساید هیچوقت همخونی نداشت طبق همون روال هم پیش میره حتی اگه ببازه تمام تری داتی های واقعی هم میدونن من چی میگم
    ما ••• هستیم از باخت نمیترسیم
    s1 r1 Zion
    s1 r2 Empire
    tc2 Prestige
    s7 r3 SS panzer
    j1 Mr kian
    NW
    •••

2. تشکر mohsen3x, shoshor, dr.divert, mistake تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Prestige نمایش پست ها
    سیاست تری دات با یه ساید هیچوقت همخونی نداشت طبق همون روال هم پیش میره حتی اگه ببازه تمام تری داتی های واقعی هم میدونن من چی میگم
    پس به افتخار هرچی تری داتیه بزن دست قشنگه رو
    نامه خدا حفظی رضا اکانت بلک وایت و تنها کسی که رو هلدر ال سید بازی میکرد.
    رضا دوست داریم هرجا هستی موفق باشی.
    خوب رضا رفت.ممد تری داتیه باخت واسش مهم نیست )
    به قول مرحوم حباب ما دونفر یه سایدیم شما دستور بده گلم من چه کنم

4. تشکر shoshor, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود به همه

یه چند روزی نت خونه قطع بود و دوستان زحمت اکانت رو میکشیدن و من گاهی با گوشی چک میکردم

امروز وصل شد اومدم دیدم 1کی کاتا کمه توی اکانت آمار نیروها رو دیدم، تعداد کم نشده بود رفتم اردوگاه گشتم دیدم دارن برمیگردن

حالا کی زده چه جوری زده خبر ندارم

یه بزرگواری کنین دوستانی که پلن رفتند بیان بگن داستان چیه

با تشکر

سربلنـد،پیـروز ودنباله دار باشید.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلاام
    شایان جان بفرما
    چند تا موج بود تو 17.01.15
    حوصله ریبورت نداشتم ولی چون شما خواستی گذاشتم
    با تشکر از دوستانی که همر در اختیار بنده قرار دادن .

http://dejkoob.ir/ir/report...97,18186edbd8d

یه خسته نباشیدم میگم به بژمان عزیز امیدوارم تو مراحل زندگیش موفق باشه

شادزی
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

محسن جان تبریک میگم بهت که یه ماهه گند زدی به زحماتی که طول این یه سال کشیدم

اون از tc2 اینم از این سرور

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlueBoy1988 نمایش پست ها
    محسن جان تبریک میگم بهت که یه ماهه گند زدی به زحماتی که طول این یه سال کشیدم

اون از tc2 اینم از این سرور

دوکلمه از پدر دوماد
    مرد مومن من طرز تفکرم اشتباه قبول اصلا به قول تو اون بابا خظ میده به من.
    رضا چی میکی محمد چی میگی همه اشتباه میکنن تو گل پسر داری کار درست انجامم میدی.هی هیچی نمیگم بهت بس کن دیگه.
    قابل توجه اونایی که چپ و راست دارن میگن ما نذاشتیم متا 3به1 نشه عزیز من شماها از خداتون بود زودتر ان دبلیو بشه مثل شمال شرق فعلی
    تمام بحثتون سر این بود با اقای ص.ص که واندر متا تو ج.غ 100 بشه یا چ.ش شرق.سر همین به تفاهم نرسیدید زدین همو.با این شناختی که از امیر دارم نمیدونم چرا تن به اینکار داد.
    در هر صورت به من چی اینم بلایی که تو سربچه ها رد اوردی تنها سر لجبازیت

9. تشکر Shahansha تشکر نمود
    پسندیدن Shahansha پسندید
    نپسندیدن BlackSword نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

چی شوووووووده؟؟؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3x نمایش پست ها
    دوکلمه از پدر دوماد
    مرد مومن من طرز تفکرم اشتباه قبول اصلا به قول تو اون بابا خظ میده به من.
    رضا چی میکی محمد چی میگی همه اشتباه میکنن تو گل پسر داری کار درست انجامم میدی.هی هیچی نمیگم بهت بس کن دیگه.
    قابل توجه اونایی که چپ و راست دارن میگن ما نذاشتیم متا 3به1 نشه عزیز من شماها از خداتون بود زودتر ان دبلیو بشه مثل شمال شرق فعلی
    تمام بحثتون سر این بود با اقای ص.ص که واندر متا تو ج.غ 100 بشه یا چ.ش شرق.سر همین به تفاهم نرسیدید زدین همو.با این شناختی که از امیر دارم نمیدونم چرا تن به اینکار داد.
    در هر صورت به من چی اینم بلایی که تو سربچه ها رد اوردی تنها سر لجبازیت
    درود
    حاج محسن 3x رفیق ، دوست ، هم بازی ، برادر
    محسن نزن این حرفارو
    این وسط علی آقای 2113 یه اشتباه خیلی بزرگ انجام داد اونم اینه که به ص ص اعتماد کرد و این که بدون هماهنگی بقیه رفته واندرو داده دست اینا
    به محض این که از این قضیه مطلع شدیم مخالفت خودمونو اعلام کردیم . به قول یکی از دوستان : ( se مگه چلاقه که یکی از sw بیاد تو se واندرشو ببره بالا ؟! ) و این شد که جناب ص ص وقتی خبر به گوشش رسید که همه پلیرهای se مخالف واندر گرفتن ص ص تو جنوب شرق هستند هر چی توان داشت رو کرد تا همرای علی 2113 رو بکوبه تو دیوار و کتیبه هاشو بدزده ...! که این کارش باعث شد ایمیل رنک دومش تو دژکوب بن بشه ...!
    همه میدونستیم این دوست نه چندان عزیزمون فقط برای گرفتن رنک 1 ایمل میخواست واندر 100 کنه اونم به هر قیمتی
    اومده میگه nw هیچ کاری انجام نمیده داره زیرو رو میکشه ما همرامونو داریم رو se لانچ میکنیم و nw فقط داره 4 تا اکانت بدون پلیرو از ne میزنه ....
    بله محسن جان
    sw بود که اومد پیشنهاد 3 به 1 شدن رو داد و ما رد کردیم
    چند بار چند نفر از sw با خود من و ناصر عزیز تماس گرفتن با موضوع این که شما بیایید واسطه بشید که se و sw واندرو با هم 100 کنن که ما قبول نکردیم
    محسن جون خودت بهتر از همه میدونی چقدر دوست دارمو چقدر برام عزیزی رفیق
    حداقل بعد 12-13 سال رفاقت باید متوجه این موضوع شده باشی
    اگر حرف منو قبول نداری ، من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم
    تا حالا تو دعواها دخالت نکردم ولی سر این موضوع به هیچ عنوان کوتاه نمیام چون حقیقت همینیه که من گفتم...
    جالب اینجاست که جناب ص ص حتی به nw هم همین پیشنهادو داده بود ، میتونی از امیررضا بپرسی
    بازیچه دست اینو اون نشید خواهشن

پ.ن : امیررضای عزیز و محسن گل هر دو رفقای چنیدین ساله من هستید - رفاقت حرمت داره ، تو فروم درباره مشکلات کوچیکی که بینتون پیش اومده بحث نکنید ، نزارید یه عده از این موقعیت سوء استفاده کنن

و در آخر............ واندر NE چی میگه
    این شایان از بچگی کارش چیف واندر بوده

شایان دوست داریم سیبیلو

ارادتمند
    مهدی BlackSword
    ... آن خطاط سه گونه خط نوشتی:

یکی او خواندی، لا غیر.

یکی را هم او خواندی هم غیر.

یکی نه او خواندی، نه غیر او!

آن خط سوم منم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

خوب بچهای sw بازهم نتونستن رو حرفشون بمونن!!!! اخه شما که گفتید نمیزنید پس چی شد!!!!! از امشب دوباره شاهد 0 شدن اکانتاتون هستین!!! انشالاه که همچنان بازیو برای ما زیبا کنید!!! روی واندر se منتظر همر توپاک هستیم !!! البته اگه گزاشتیم لانچ بشه!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

13. تشکر shoshor, BlackSword, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, BlackSword, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود

والا با مهدیمون داشتیم میحرفیدیم که گفته شد بازی تمومه. ما گفتیم آخه چرا اس دبلیو نباس بزنه دلیلی نداره همراشو میخواد کجا ببره اگه بزنه امید داره واسه بقا و کورس ، چرا نزنه ؟؟ واندر اندلیو رو میزنه اس ای رو هم میتونه بزنه و بعد خودش میشه واندر پیشتاز و این معقولانه تره تا اینکه یکی از بچه ها گفت میخوان اس ای صد نکنه و میخوان تحقیر کنن اس ای رو میخوان کلین کنن واندر اس ای رو ، با اینکه معقولانه نبود ولی حرکت انتحاری بود و میشد بگی که اگر انقدر از اس ای متنفرن ممکنه . تا اینکه با پل های ارتباطی خبر رسید که صحت داره و نمیزنن اگر اشتباه نکنم از قول آقا محسن حرف زده شده بود که صحتش رو نمیدونم خودشون تایید یا تکذیب میکنن. از دوستان با سابقه و اساتید خودم میخوام یه آنالیز کوچیک از اینکه چرا تو این سرورا انقدر تعویض موضع میشه نسبت به ساید ها ؟؟؟ و یکی دلیله این مسئله رو روشن کنه آیا بنظرتون رنکینگی که سایت به پلیرا میده باعث این ولع نشده که هر جوری هست میخوان برنده بشن ؟؟؟ ولی چرا قبلا اینجور نبود و هر کس حرفی میزد نسبت به ساید متاش حتی اگر میدونست بازنده اس تغییر موضع نمیداد اما الان ....؟؟؟ چرا بچه هایه قدیمی که هنوز بازی میکنن افتخاراتی ندارن تو رنکینگ ، اما ی سری از دوستان که جمع سرور هایی که بازی کردن ار تعداد انگشتان یک دست فراتر نرفته رنکشون از قدرت هایه قدیمی بیشتره ؟؟ و آیا اصلا رنک مهمه ؟؟؟ و یه مورد اینکه چرا مثلا رضا خان تو فلان سرور زده منو منهدم کرده و یا من زدم سرش رو پروندم و حالا تو سرور جدید با هم متاییم بازم باس باهم مشکل داشته باشیم ؟؟؟ آیا غیر از اینه که شرایط بازی ایجاب کرده که تو قلان سرور با هم درگیر باشیم اما الان باس با هم کار کنیم و همکاری کنیم ؟؟؟
    از اساتید محترم مهدی بلک مهدی لوسیفر امیر رضا ، رضا ، علی 21 ، محسن و تمامی دوستان میخوام که واقعا این مطلب رو واسم روشن کنن.

واقعا فکر میکردم بازی تموم شده و داریم راحت میشیم که یهو اینجوری شد.
    مثله اینکه مهدی بلک و امیر و رضا باس دست بکار بشن . شایان تو هم آماده باش که بد جور لازمی. آقا محسن شانگفی تو رو هم دوست داریم .

یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

صفحه 27 از 43 نخستنخست ... 17252627282937 ... آخرینآخرین