صفحه 37 از 55 نخستنخست ... 27353637383947 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 544

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور تورنمنت Final25.a

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 33yed_mojtaba نمایش پست ها
    !!!!!!!!!!!! اتحاد تک نفره خودم ساختم کی شد زیر شاخه se !!!!

اگه منظورت از دف اون 1000تا نیزه داره الان بک میدم میفرستم واست
    ن خوشم میاد خوب برا خودت رفتی تو پیچ حالا هی دور خودت به پیچ خخخخ

دفت رو نگه دار لازمت میشه ن اصن بک نده بزار بمونه پیش رفیقت لازمش میشه:d

کلا دوست داری بگی من نبودم دستم بود تقصیرآستینم بود اما اون کتی که تنت کردی زیادی برات بزرگه به تنت زار میزنه 267619_hyenas.gif
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    ن خوشم میاد خوب برا خودت رفتی تو پیچ حالا هی دور خودت به پیچ خخخخ

دفت رو نگه دار لازمت میشه ن اصن بک نده بزار بمونه پیش رفیقت لازمش میشه:d

کلا دوست داری بگی من نبودم دستم بود تقصیرآستینم بود اما اون کتی که تنت کردی زیادی برات بزرگه به تنت زار میزنه 267619_hyenas.gif

بازی با کلمات.......

تقصیره خودمونه کوتاهی میکنیم شما میشید لیدر sw
    پس از نبرد قبیله کلاغ ها با عقاب پیر

تنها یک چیز بر جای ماند

کوهی سیاه از لاشه کلاغ ها

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    کاری که نباید به اشتباه پلیر های اکانت PASARGADانجام شده که کاری نمیشه کرد.
    اما منم با نظر مانی عزیز موافقم وقتی خود پلیر داره رسما تو روی پلیر های سرور و ادمین سرور اینجوری صحبت میکنه و تمامی مدارک اینو ثابت میکنه که خراب کار بوده حداقل از ادمین تقاضا داریم این اکانت _Artemis_ تحت بررسی کامل قرار بگیره و بصورت کاملا قانونی و مطابق مقررات هرگونه خلافی انجام داده چه استفاده از بات ، خرابکاری در اکانتهای دیگر ، داشتن مولتی اکانت و ... مورد پانیش قرار بگیره
    فکر میکنم بهترین کار ممکن باشه تا درس عبرت یشه بعضی ازین بچه ها بفهمن اینجا مهد نیست که تا عروسکشونو بگیری برن هفت تبر کش بیارن.
    اگر یک بار یه تصمیم قاطع گرفته بشه در مورد این کارها و پلیر ها ی خاطی ببینن که برخورد شدیده با نمیان یا کاسه کوزشونو جمع میکنن.

تخلفات این ip رو در بیارین لطفا و بنا به قوانین خودتون پانیش بزنین

4. تشکر 33yed_team تشکر نمود
    پسندیدن 33yed_team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود
    این اقا سید که شما داری بهش تهمت میزنی روو من حدود 3ساله میشناسم 3نفر هم هستند و جنوب غرب باز تیــر هم هستند اگه همون سیدی باشن که سرور6 همبازی بودم باهاشون ایشون جنوب غرب بودنن و ما هم که طبق معمول خاک شهید پرور جنوب شرق نه تنها کثیف بازی ازشونن ندیدم بلکه یکی از امینترین آدمها توی لیدری جنوب غرب اون سرور بودن. بعید میدونم همچین کارایی که از ایشون سر بزنه.

البته به قول یه بنده خدایی میزان حال افراد است نه گذشته ولی من بعید میدونم ایشون اینگونه رفتاری اون هم علیه ساید جنوب غرب انجام بدن، حالا باز اگه ساید دیگه بودنن و به نفع جنوب غرب کاری میکردن شاید باور میکردم.

چی بگم والله

سربلند،پیــروز ودنباله دار باشید.
    قربونت برم من از اول سرور این رو چک کردم حتی اتحادش رو عوض کردم این کارا رو نکنه گفتم شاید متوجه بشه دست از این کثیف بازیا برداره دیدم ن باز ساعت 4 صبح اومده داره blue sky رو چک میکنه شاید خودش نبوده اما نباید پسوود به رفیقش توSE میداده

شبی که دوستان پلن رفتن برا معماری منحصر این اقا از اکانتش بالای200کی دف داده بوده به معماری شما ازش بپرس این کارش چه دلیلی داشته ما به این جور حرکات تو بازی میگیم خیانت شما چه برداشتی میکنید؟؟؟؟

لینک دفش رو خودم چک کردم که همون لحظه آن شدو اکانتش رو از اتحاد خارج کرد تا مثلا لینک دفش لو نره

دوست عزیز گفتم که باید تو سرور میبودی و میدیدی که چه خبره

6. تشکر Knig}{T تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    قربونت برم من از اول سرور این رو چک کردم حتی اتحادش رو عوض کردم این کارا رو نکنه گفتم شاید متوجه بشه دست از این کثیف بازیا برداره دیدم ن باز ساعت 4 صبح اومده داره blue sky رو چک میکنه شاید خودش نبوده اما نباید پسوود به رفیقش توSE میداده

شبی که دوستان پلن رفتن برا معماری منحصر این اقا از اکانتش بالای200کی دف داده بوده به معماری شما ازش بپرس این کارش چه دلیلی داشته ما به این جور حرکات تو بازی میگیم خیانت شما چه برداشتی میکنید؟؟؟؟

لینک دفش رو خودم چک کردم که همون لحظه آن شدو اکانتش رو از اتحاد خارج کرد تا مثلا لینک دفش لو نره

دوست عزیز گفتم که باید تو سرور میبودی و میدیدی که چه خبره

هیچ وقت پل های پشت سرت رو خراب نکن

بازیتو بکن و از بازیت لذت کافی رو ببر

یا علی
    پس از نبرد قبیله کلاغ ها با عقاب پیر

تنها یک چیز بر جای ماند

کوهی سیاه از لاشه کلاغ ها

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بازی با کلمات.......

تقصیره خودمونه کوتاهی میکنیم شما میشید لیدر sw
    فکر کرده بودی فقط خودت بلدی از این کارا خخخخ

وای به روزی که شما بااین شخصیت میشدی لیدر sw اونوقت کل ساید رو تقدیم میکردی بهse

سالی که نکوست از بهارش پیداست

بهتره دیگه چیزی نگی چون هرچی بیشتر هم بزنی بیشتر ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    متاسفانه ip فرد خرابکار قبل از خرابکاری، در اکانت شما لاگین کرده و برحسب اتفاق با ip لاگین شده اکانت شما در انجمن هم یکسانه! البته ممکنه فرد خرابکار شما نباشی و فرد دیگری به پسورد شما در انجمن و بازی دسترسی داشته!
    در مورد این اتفاق متاسفانه بر طبق قوانین برخوردی با اکانت شما نمیشه انجام داد اما ایمیل شما بلاک میشه تا افتخارات کسب کرده با این ایمیل با اتمام این سرور به فراموشی سپرده بشه. قضاوت رو هم به بچه هایی که شبانه روز در این سرور زحمت کشیدند و اینگونه پاسخ زحماتشون رو گرفتن می سپاریم.
    همچنین در پاسخ دوستی که میگن امنیت بلاگ و این حرفا متاسفانه ایشون پسورد اکانت رو داشته وقتی پسورد داشته باشی دیگه مشکل امنیت نیست! مگر اینکه اثر انگشت از کاربر بگیریم و گرنه سیستم قادر به تشخیص اینکه کسی که پسورد داره آیا صاحب اکانت هست یا خرابکار نخواهد بود.

از سایر دوستان هم خواهشمندم در صورتی که پسورد خودشون رو در اختیار دیگران مخصوصا این اکانت (_artemis_) یا هم اتحادی های این اکانت قرار داده اند فورا نسبت به تغییر پسورد اقدام کنند.
    مسئولیت اتفاقات اکانت بر عهده خود کاربره پس وقتی پسورد رو در اختیار سایرین قرار می دهید باید منتظر اینگونه اتفاقات هم باشید.

و در پایان از افرادی که به جای بازی سالم اقدام به اینگونه رفتار ها می کنند خواهشمندم این رویه که فقط نشانه ضعف و ترس بازیکن هست رو کنار بگذارند و جوانمردانه بازی کنند.
    امید جان
    همونطور که خودت قضاوت رو به بچه های متای شرق واگذر کردی لیدرا هم حکمشونو گفتن :

اما منم با نظر مانی عزیز موافقم وقتی خود پلیر داره رسما تو روی پلیر های سرور و ادمین سرور اینجوری صحبت میکنه و تمامی مدارک اینو ثابت میکنه که خراب کار بوده حداقل از ادمین تقاضا داریم این اکانت _Artemis_ تحت بررسی کامل قرار بگیره و بصورت کاملا قانونی و مطابق مقررات هرگونه خلافی انجام داده چه استفاده از بات ، خرابکاری در اکانتهای دیگر ، داشتن مولتی اکانت و ... مورد پانیش قرار بگیره
    ما رو دیدی مثل همیشه از دور دست تکون بده ... !!

10. تشکر pho3niX, Glory OF Roman تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX, Glory OF Roman پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    چند تا پست رو براتون بولد کردم دقیقا زیر پست خودت
    صرفا به این دلیل که به یقین برسی کاری که انجام شده عامدانه و کاملا برنامه ریزی شده بوده حتی افتخار هم بهش میشه
    مورد بعدی طبق قوانینی که تو همین سرور نوشته شده و همه هم قبول کردیم که تونستیم ثبت نام کنیم هر پلیر صرفا میتونه با پسورد خودش روی اکانت خودش لاگین کنه در غیر اینصورت مصداق کامل مولتی اکانت هست و جریمه باید بشه طبق قوانین همین سرور !
    در مورد اینکه کتیبه به صورت تک هیرو رفته اینور یا اونور مثل احمق منحصر ، چکمه اصولا هر مدرکی مبنی بر خرید و فروش ارانه بشه صحتش محرز بشه اکانت خاطی جریمه میشه
    مورد بعدی با بررسی لینک های اتک قبلی روی کتیبه استحکام منحصر ، بک شدن همزمان با لانچ از سوی اکانت آرتمیس و ....
    من صرفا یه خواهش دارم این اکانت کاملا تحت بررسی کامل قرار بگیره و بصورت کاملا قانونی و مطابق مقررات هرگونه خلافی انجام داده چه استفاده از بات ، خرابکاری در اکانتهای دیگر ، داشتن مولتی اکانت و ... مورد پانیش قرار بگیره
    مورد بعدی بچه های متای شرق پر قدرت به کارشون ادامه میدن چون هیچ چیز لذت بخش تر از بردن یه عده ای انگشت شمار تو ساید های مقابل نیست که برای بردن دست به هر کاری میزنن و آخر سرور بازنده میشن
    شاد باشید

ببخشید ادمین محترم این پلیر داره قوانین سایت شمارا می گه ماهم قبول داریم این آقای گل که خیلی دوستش دارم در 35تا پست عقبتر اومده گفته لانچر تموم اتک ها یعنی باپسورد لگین در کرده بوده خوب پس ایشون مولتی اکانت هستند بگیریدش:d
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

12. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ماهان جان
    اگه مولتی هانترای این سرورا جرات مولتی هانتر وادمین دات کام داشتن
    که بعد اخطار دوم اونم برای یه مولتی اکانت
    اکانت رنک یک سرور با سه تا سوپر همر براحتی آب خوردن حذف کرد وضعیت سرورای ایران این نبود عزیزم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ShayaN داشی چیزه مهمی نیست سوء تفاهمی بیش نیست حاجی

منتظرت بودم این سرور ثبت نام کنی حاجی

چش و چال مایی شما دربست حاجی

33yed team
    سلام
    میشه تایید کنی که دفاعتون واندر pasargad بوده؟
    مورد دیگه میشه تایید کنی پلیر جنوب شرق به اکانت شما که پلیر SWهستی دسترسی داشته؟
    عزیز برای یه پلیر اینکه طرف رفیقمه و داداشمه دلیل نمیشه که این کارا رو کنه!
    میخواستم فقط خودت تا اینجاش رو تایید کنی.
    وضعیتgiantهم مثل خودت البته یه کم شدید ترش!

15. پسندیدن cyrous پسندید
    نپسندیدن MaHaN SaMuRaI نپسندید
صفحه 37 از 55 نخستنخست ... 27353637383947 ... آخرینآخرین