صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور n3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOJTABA_CRASSUS نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

دوستانه عزیز متحد و ساید رو برو آ یا از وضع پیش آ مده راضی هستید ؟

بیایید یه تصمیم بگیریم که چکار کنیم اینجور ادامه دادن فایده نداره
    هر روز یه مشکل جدید سرور بالا میاره تا کی باید این وضع تحمل کنیم؟ پلن میری همر ها جابجا میخوره جلوزن میزنی بعد همرا میخوره کاتا ها میوفته بعد اتک میشینه یکی جا خودش نمیخوره اگه همینطور باشه چه لذت داره بازی کردن؟تنها پلنی که اجرا شد واسه صفر همر اکانت تارک بود که صفر شد ! بعید میدونم همری جابجا خورده باشه یا موج کاتا عقب و جلو بعلت فیکس نبودن سرور این حدیثی هست که همیشه پشت هر دیوار شدنی و یا ترس از پلن رفتن و لانچ شدنی بوده و هست و خواهد بود هیچ پلنری با این وضع پیش امده همر لانچ نمیکنه بره دیوار میخاید بشینیم همینجور همر گنده کنیم تایم واندر ها بزنیم واندر ساید مقابل پایین بیاریم؟عملا اینکه 10 روزه همچین باگی وجود داشته و همه دوستان هم به جز بنده میدونستن و چهار تا ساید چهار موتوره دف ساختن بدون گندم دادن ! باعث شده عملا زدن پلن اقتصادی نباشه
    10 روزه سرور باگ میخوره نیرو ها غیب میشن ظاهر میشن لیست فارم نمیشه رید زد مدام اردوگاه میزنه از هر ده فقط میتوان دو هزار یا سه هزار حمله زد یا اصلا لیست فارم اجرا نمیشه بیشتر تروپ بیکار تو بیس میمونه غارت نمیره این مشکل تا کی ادامه داره؟ اصلا درست میشه روزا اینده دو سه هفته دیگه که اوج بازی هست تکرار نمیشه؟ وقت و هزینه که میزاریم ارزشش داره ایا مشکلات این سرور عدم اتخاذ ظرفیت های مناسب از سوی مدیریت هست که احتمال همچین استقبال نصفه و نیمه ای رو هم نمیدادن تا آخر سرور هم همین بساط هست چون نمیشه به سرور قویتری منتقل کرد
    2 روز قبل تایم صلح باگ خورد گندم منفی بسته شد اطلاع رسانی هم کردن که تا فردا هیچ نیرو از بی گندمی نمیمیره ولی فرداش گندم منفی برداشته نشد تا دو روز بعد که عید باز سرور تحت حمایت رفت تا یکشنبه 10 صبح ولی همچنان گندم منفی بسته بود تا ساعت 4 عصر که باز شد حالا یکی مثل من که از 10 صبح یکشنبه متوجه شدم تا 4 عصر یک سودی بردم ولی باقی چی ؟ خب این حالا به نفع یسریا شد صحبتی ندارم حرف من در مورد مدیریت و مولتی هانتر هست همینطور که نامه تایم صلح میده وظیفه داره قبل تایم صلح هم اطلاع رسانی کنه از باگ سرور و محدویت ومشکل لیست فارم گرفته تا مولتی هانتر و...
    خوشحال میشم نظراتتون بگید و بشنویم با این وضع باید چکار کرد؟دقیقا همین حرف رو من به مولتی هانتر زدم که فرق منی که گندم 1 میلیون منفی دفاع رو روی اکانت دادم با کسی که راحت همه نیروها رو ریخته تو یک ده چی هست !!! فرمودند هرکس پرسید اطلاع رسانی میشه

پ ن : حذف کنیم یا زوده ؟

- - - Updated - - -

ادمین عزیز که انلاین شدی لطفا پست پاک نکن
    بی مورد نیست در مورد مشکلات پیش امده سرور هست که جاش هم اینجاس باید صحبت بشه فک نکنم مشکل داشته باشه

پاک کنی عکس اپلود میکنم میدم لیدر ساید روبرو
    مشکل بعدی و مهمتر از همه
    که پدر این سرور رو در آورده حکایت هم از توبره خوردن و آخور خوردن یه عده دوستان عزیز هست که منتظرن ببینن کدوم طرف امکان برنده شدن غالب رو داره نرمش قهرمانانه انجام بدن سمت برنده !!! متاهای پشت پرده تو تلفن و تلگرام که هر جا رو میخوای بزنی این از فلانی امان نامه داره !! اون از بهمانی ××
    بگذریم از اون دوست عزیزی که به همه اکانتهای شمال نامه داده شماره تلفن بده کارت دارم !!!

2. تشکر MOJTABA_CRASSUS, SALT تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    مشکل بعدی و مهمتر از همه
    که پدر این سرور رو در آورده حکایت هم از توبره خوردن و آخور خوردن یه عده دوستان عزیز هست که منتظرن ببینن کدوم طرف امکان برنده شدن غالب رو داره نرمش قهرمانانه انجام بدن سمت برنده !!! متاهای پشت پرده تو تلفن و تلگرام که هر جا رو میخوای بزنی این از فلانی امان نامه داره !! اون از بهمانی ××
    بگذریم از اون دوست عزیزی که به همه اکانتهای شمال نامه داده شماره تلفن بده کارت دارم !!!
    سلام

در مورد پلن tark دیدید که همر ها چطور خورد جای جلوزن و همر جابجا خورد جلوزن بعد همر افتاد اکانت tark همرش رو گریز نبود ولی گریز کرده و جالب اینکه خودش اینسرت شده و یه مقدار دف و نیرو ها غیب شد کاتا هاش که معلوم نیست کجا رفت اثری ازشون نیست زیاد در این مورد صحبت نمیکنم دوستانی که رو اکانتش بودن بهتر میتونن توضیح بدن اگه لطف کنن و بیان
    و اینکه گفتی جز پلن tark پلن اجرا نشده درست ولی اتفاقات زیادی افتاده تایم کتیبه ها یکی از بچه ها لنگه دمپایی میزنه رو یک کتیبه برا اینکه مطمئن بشه رد میکنه پشتش از یه اکانت گول میاد 20 کی رعد میزنه بعد همر بخوره اگه چیزی موند کلین کنه ولی متاسفانه رعدا اون بنده خدا جلو همر خورد اکانتش داغون شد شمشیری ها خالیش موند از زمان ازاد شدن کتیبه ها الان چقدر زمان گذشته تو این مدت مشکل چرا بر طرف نشد درست نکردن تا کی این وضع ادامه داره معلوم نیست اینکه سر پلن ها بعدی که بخاد اجرا بشه احتمال اینکه همین اتفاق بیوفته زیاده یه پلنر اول تارگتی که میخاد بزنه برسی میکنه که چقدر میتونه دف جمع کنه و طبق اون همر هاش میچینه این پلن و حرکت ها زده شده همچین سنگین نبود ولی اگه این اتفاق بیوفته و زحمات پلنر و همر ها اکانت ها اون ساید بیوفته چه جوابی داره بده مولتی ؟ سرور بک میده خسارت ها که وارد شده چجور جبران میکنه؟
    الان با این مشکلات تو این مدت اتفاق افتاده همه دلسرد شدن کسی مثل قبل رو اکانت وقت نمیزاره همین هم باعث میشه خرید و فروش اکانت بیشتر صورت بگیره یا اکانتا واگذار کنن به ساید ول کنن برن با این وضعیت که من میببنم ادامه ندادن بهتر هست تا اینکه بمونی وقت و هزینه الکی کنی در اخر هم نتیجه زحمات که کشیدی نگیری

از دیشب تا حالا کسی تو بحث شرکت نکرده و نظر نداده
    الان همه راضی هستن دیگه کسی مشکل نداره
    ویرایش توسط MOJTABA_CRASSUS : 06-19-2018 در ساعت 08:55 PM
    TIRED TEAM

4. تشکر partizan, M3nTaL, Omid تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

در مورد پلن tark دیدید که همر ها چطور خورد جای جلوزن و همر جابجا خورد جلوزن بعد همر افتاد اکانت tark همرش رو گریز نبود ولی گریز کرده و جالب اینکه خودش اینسرت شده و یه مقدار دف و نیرو ها غیب شد کاتا هاش که معلوم نیست کجا رفت اثری ازشون نیست زیاد در این مورد صحبت نمیکنم دوستانی که رو اکانتش بودن بهتر میتونن توضیح بدن اگه لطف کنن و بیان
    و اینکه گفتی جز پلن tark پلن اجرا نشده درست ولی اتفاقات زیادی افتاده تایم کتیبه ها یکی از بچه ها لنگه دمپایی میزنه رو یک کتیبه برا اینکه مطمئن بشه رد میکنه پشتش از یه اکانت گول میاد 20 کی رعد میزنه بعد همر بخوره اگه چیزی موند کلین کنه ولی متاسفانه رعدا اون بنده خدا جلو همر خورد اکانتش داغون شد شمشیری ها خالیش موند از زمان ازاد شدن کتیبه ها الان چقدر زمان گذشته تو این مدت مشکل چرا بر طرف نشد درست نکردن تا کی این وضع ادامه داره معلوم نیست اینکه سر پلن ها بعدی که بخاد اجرا بشه احتمال اینکه همین اتفاق بیوفته زیاده یه پلنر اول تارگتی که میخاد بزنه برسی میکنه که چقدر میتونه دف جمع کنه و طبق اون همر هاش میچینه این پلن و حرکت ها زده شده همچین سنگین نبود ولی اگه این اتفاق بیوفته و زحمات پلنر و همر ها اکانت ها اون ساید بیوفته چه جوابی داره بده مولتی ؟ سرور بک میده خسارت ها که وارد شده چجور جبران میکنه؟
    الان با این مشکلات تو این مدت اتفاق افتاده همه دلسرد شدن کسی مثل قبل رو اکانت وقت نمیزاره همین هم باعث میشه خرید و فروش اکانت بیشتر صورت بگیره یا اکانتا واگذار کنن به ساید ول کنن برن با این وضعیت که من میببنم ادامه ندادن بهتر هست تا اینکه بمونی وقت و هزینه الکی کنی در اخر هم نتیجه زحمات که کشیدی نگیری

مسئولین بیخیال سایت و بازی شدن ولی شما نه:|

6. تشکر M3nTaL, MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, MOJTABA_CRASSUS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    مسئولین بیخیال سایت و بازی شدن ولی شما نه:|
    سلام
    حرف درست رو دوست گلم داره میزنه )
    الان میان پاک میکنن منو
    آنتی اسپم :http://n3.dejkoob.com/statistiken.php?tid=7

8. تشکر MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود
    پسندیدن MOJTABA_CRASSUS پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

سلام

با عرض سلام و درود، به امید خدا این مشکل حل شده.

10. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    اول از همه تشکر میکنم از همه دوستانی که به بنده لطف داشتن و کنارم بودن
    از اون دسته کسانی هم که لطف داشتن و تو این روزا پی ام دادن هم تشکر میکنم
    دوستان هم سایدی از همتون ممنونم که این مدت کنارم بودید و خوشحالم که دوستانی مثل شما پیدا کردم، قسمت نبود تا ته سرور در خدمتتون یاشم و از اینکه شما هم باهام همراه شدید برای ادامه ندادن بازی هم ازتون تشکر میکنم.
    انشالله اگر عمری بود شاید دوباره اومدیم بازی کردیم اما به عنوان یه پلیر فقط

در پایان هم یه توصیه ای میکنم به کسانی که فکر میکنن پلیرن، دوستان من همه 3 ایکس بازها یه سری قوانین نانوشته دارن که همیشه بهش پایبندن مثل فیدر زنی، گرفتن آبادی کپ اکانتها ساید دیگه، دف ریختن تو آبادی های پوشرا و.... کسانی که 1000 باز یا 50 باز بودن و یا بازی رو از آی آر شروع نکردن مسلما با کثیف بازی تو دژکوب پلیر شدن و از این چیزا سر در نمیارن. اما این نوع بازی کثیف بازی کردنه.
    شاید یه سری الان بیان بگن سرور قبل شما فیدر زدید بله عزیزم ما زدیم اما بعد از اینکه کل همرا و دفتون رو کلین کردیم وقتی واندر رو 80 به بالا رفت برای جایزه سرور که به اکانتهای اتحاد برنده برسه زدیم. شما هم میتونید اون تایم بزنید برا جایزه

بحث بعدی در مورد مدال و پوینت هست که باید بگم این مدال پوینت یعنی اونقدر ارزش داره که بخاطرش نامردی کنید؟ آدم فروشی کنید؟ خیانت کنید؟ پول خرجش کنید؟ ارزش این همه هزینه رو مسلما نداره اما برخی دوستان برای یه مدال و پوینت دست یه هر جور کثیف بازی و نامردی میزنن که خودشون میدونن شخصیتشون چجوریه که دست به این کارا میزنن

امیدوارم مشکلات سایت هم حل بشه که شاهد این همه مشکل نباشیم دیگه.

پ.ن: آقا نیاین فحش ندید که ترسیدی در رفتی همه اونا که منو میشناسن دلیل رفتن منو میدونن پس خواهشا توهم نزنید که از ترس رفتیم اگر میموندیم شاید بزنده نمیشدیم بخاطر متای 3 به 1 اما مطمئن باشین شما هم زاحت 100 نمیکردید
    پ.ن2: اگر باعث ناراحتی کسی شدیم بزارید رو حساب استرس بازی و به بزرگی خودتون ببخشید.

ایام به کام
    ویرایش توسط MATRIX III : 06-30-2018 در ساعت 06:51 PM

12. تشکر MOJTABA_CRASSUS, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن MOJTABA_CRASSUS, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یاالله
    سلام علیکم
    آقایون اسمشو نبر و اسمشو ببر و دست اندرکاران فروم اگه مشکلی نداره بنده یه چیزی بگم !
    اومدم رو اکانت الان . میبینم همه انبارای 19 تا دهکده اکانتم خالیه و دارم لاست میدم
    سرور هم که مولتی هانتر نداره جواب مارو بده
    الان من یقه کیو باس بچسبم ؟!
    چرا همچین اتفاقی افتاده ؟!
    بیش از 3 میل منابع اکانت من کجا رفته ؟
    فقط 1 میل گندم روی ده همر بوده . که غیب شده و لاست دادم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همه دوستان

این پیام یکم جنبه کلی داره و فقط به این سرور مربوط نمیشه ؛

وضع ران کردن سرور ها جدیدا فوق العاده مسخره شده ؛

اسپید 3 تموم نشده شما اسپید 3 فینال دارین ران میکنید !!!
    قبلا یه قانون استانداردی بود که یه اسپید مثلا 3 تموم میشد یه مدت هم تایم استراحت بود بعد اسپید 3 بعدی شروع میشد ؛

الان تاریخ یکم مرداد تازه نقشه ها توی سرور n3 میاد بعد 25 تیر فینال اسپید 3 داره شروع میشه ؛ یعنی اون نقشه هاش هنوز نیومده این یکی شروع شده !!

گویا سیستم مدیریتی بازی به مشکل مالی برخورده و میخاد هی سرور استارت کنه و ما رو سر کیسه کنه ! :d

اگر تایم استارت سرور تغییر نکنه همه اعضایی که درگیر سرور n3 هستن به دلیل مشغول بودن در این سرور ، به سرور اسپید 3 بعدی (فینال) نمیان ؛

از قدیم گفتن صلاح خویش خسروان دانند؛
    آیا باز هم شاهد یک سرور یکطرفه و خلوت دیگر از دژکوب خواهیم بود؟ یا مدیریت دژکوب کمی در مورد ران کردن سرور هاش تفکر و تعقل به خرج میدن؟

این نظر فقط نظر شخصی من نیست، خیلی ها در این مورد هم نظر هستن و تاکید کردن این موضوع باید بیان بشه ؛

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

و اما در مورد سرور n3 عرض کنم ؛

تمامی عکس های زد و خورد های این سرور آرشیو شده و موجود هست، ایشالا یکم وقت ما بیشتر آزاد باشه کم کم میزاریم تو فروم، چون به قول یه عزیزی فروم مثل یک کتاب جامع هست ؛ :d

بدرود همگی دوستان
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

15. تشکر M3nTaL, Omid تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود به همه دوستان

این پیام یکم جنبه کلی داره و فقط به این سرور مربوط نمیشه ؛

وضع ران کردن سرور ها جدیدا فوق العاده مسخره شده ؛

اسپید 3 تموم نشده شما اسپید 3 فینال دارین ران میکنید !!!
    قبلا یه قانون استانداردی بود که یه اسپید مثلا 3 تموم میشد یه مدت هم تایم استراحت بود بعد اسپید 3 بعدی شروع میشد ؛

الان تاریخ یکم مرداد تازه نقشه ها توی سرور n3 میاد بعد 25 تیر فینال اسپید 3 داره شروع میشه ؛ یعنی اون نقشه هاش هنوز نیومده این یکی شروع شده !!

گویا سیستم مدیریتی بازی به مشکل مالی برخورده و میخاد هی سرور استارت کنه و ما رو سر کیسه کنه ! :d

اگر تایم استارت سرور تغییر نکنه همه اعضایی که درگیر سرور n3 هستن به دلیل مشغول بودن در این سرور ، به سرور اسپید 3 بعدی (فینال) نمیان ؛

از قدیم گفتن صلاح خویش خسروان دانند؛
    آیا باز هم شاهد یک سرور یکطرفه و خلوت دیگر از دژکوب خواهیم بود؟ یا مدیریت دژکوب کمی در مورد ران کردن سرور هاش تفکر و تعقل به خرج میدن؟

این نظر فقط نظر شخصی من نیست، خیلی ها در این مورد هم نظر هستن و تاکید کردن این موضوع باید بیان بشه ؛

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

و اما در مورد سرور n3 عرض کنم ؛

تمامی عکس های زد و خورد های این سرور آرشیو شده و موجود هست، ایشالا یکم وقت ما بیشتر آزاد باشه کم کم میزاریم تو فروم، چون به قول یه عزیزی فروم مثل یک کتاب جامع هست ؛ :d

بدرود همگی دوستان
    همه اینها به کنار !!
    سرور فردا قراره ران بشه !!
    هنوز جوایز سرور مشخص نیست قرار سرور شروع بشه بعد تصمیم بگیرن چی میخوان جایزه بدن
    وفتی که ملت میرن یه جا دیگه 20 برابر اینجا هزینه میکنن دلیل داره
    راست میگن هیچ گرونی بی حکمت نیست هیچ ارزونی بی حکمت

17. تشکر M3nTaL, Omid, SALT تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    همه اینها به کنار !!
    سرور فردا قراره ران بشه !!
    هنوز جوایز سرور مشخص نیست قرار سرور شروع بشه بعد تصمیم بگیرن چی میخوان جایزه بدن
    وفتی که ملت میرن یه جا دیگه 20 برابر اینجا هزینه میکنن دلیل داره
    راست میگن هیچ گرونی بی حکمت نیست هیچ ارزونی بی حکمت

سلام
    به به چه سروری
    خوشم میاد امید میاد فقط تشکر میکنه و اصلا انگار نه انگار که باید جواب بده دمش گرم
    ما که بازی نمیکنیم نه این و نه اون و نه هیچ کدوم تا اطلاع ثانوی در استراحت هستیم
    ولی اشتباه از خود پلیرا هست اگر نرن بخاطر 4 تا پوینت دیگه همچین اتفاقی نمیفته ولی این قضیه هوش بالای مدیریت رو میرسونه که با باگهای سرور سه ایکس و دیگه خرج نکردن پلیرها برای اولین بار فینال 3 ایکس با امتیاز 5 برابر ران کردن که پلیرا وسوسه بشن یرن.
    مدیریت هم فهمیده یه سری برای پوینت ایمیل حاضرن هر کاری کنن و دمشون گرم که از این قضیه سواستفاده میکنن

19. تشکر partizan, Omid تشکر نمود
    پسندیدن partizan پسندید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین