صفحه 64 از 75 نخستنخست ... 1454626364656674 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط God kill m3 نمایش پست ها
    تو همونی نبودی که وقتی جنوب غرب میومد روی شمال غرب ، میومدی تیم اسپیک ما گریه میکردی ؟

تو همونی نبودی که اکانتاتون جانشین اکانتای ما کردی که سر بزنیم و بیاریمشون بالا و شارجشون کنیم؟

اب خنک تو باید بخوری که فشارت زده بالا

برو عمو جون ! با هم قد خودت بازی کن

بچه در حد کل کل نیستی که بخوام باهات کل کل کنم
    قبل از اینکه بیای دری وری بگی بهترین کار اینه که بری بشینی پیشه لیدرات و ببینی چی میگن بعد بیای اینجا واسه من شاخ بشی
    گریه؟ من؟ لولینگ
    الان چرا فشارت زده بالا تو؟ از چی هان؟ بهتره بجا این کارا بیای بگی از چی داری مسوزی تا یه سطل آب یخ بگم برات بیارن

علی کینگ اس ای و علیرضا بنیتو بیاید پلیراتونو جمع کنید بهشون یاد بدید هماهنگ باشن با ساید

2. تشکر Nashenas تشکر نمود
    پسندیدن Nashenas پسندید
    نپسندیدن V A H ! D نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و عرض ادب.
    الان مشکل این iP چیه ؟ تا من توضیح کامل بدم :؟
    دوم: نیما داداش خون خودتو کثیف نکن . اعصابتم خورد نکن.
    سوم: مجی داداش !!! چرا بازیکن شما باید بیاد این حرفو بزنه؟ شما که خودت در جریان همه چیز هستی.
    و در اخر: این از طرف NW اعلام جنگ بود؟؟

سلامت و سربلند باشید
    Ali_KinG_sE

4. تشکر ali 2113, P . O . M . S, God kill m3 تشکر نمود
    پسندیدن ali 2113, P . O . M . S پسندید
    نپسندیدن Nashenas نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    بچه در حد کل کل نیستی که بخوام باهات کل کل کنم
    قبل از اینکه بیای دری وری بگی بهترین کار اینه که بری بشینی پیشه لیدرات و ببینی چی میگن بعد بیای اینجا واسه من شاخ بشی
    گریه؟ من؟ لولینگ
    الان چرا فشارت زده بالا تو؟ از چی هان؟ بهتره بجا این کارا بیای بگی از چی داری مسوزی تا یه سطل آب یخ بگم برات بیارن

علی کینگ اس ای و علیرضا بنیتو بیاید پلیراتونو جمع کنید بهشون یاد بدید هماهنگ باشن با ساید

اون موقع که ج.غ و ش.ش بودن و 3 به 1 داشتیم بازیمونو میکردیم فشار بهم نیومد و نمیومد

الان که فارمای اینارو اوردی پیش خودت بهم فشار بیاد ؟: ))

سوختن ؟ آخ آخ : دی

اگه کلا تو جنوب شرق ادم حساب شدی از صدقه سری گلدایی هست ک میفروختی

از کسی هم بالا نرو ! بچه هات از کف فروم جمع کن هر حرفی نزنن : ))

اگه هم ش.غ نخورده تا حالابرای اینکه زورتون بزنین شاید 1 راند واندرو عقب تر انداختین

آفرین لیدرک:*

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نیما جان... مجتبی جان... لطفا تمومش کنید. هر چی بوده تموم شده. ادامه ندید

باتشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

عموجون از این به بعد میخوای اسم منو بیاری اول میری غسل میکنی، بعد هم من واسه همه شایانم واسه شما آقا شایان.

کوچولو فیدر صفر کردن قدیما حکم فحش داشت شما رفتی یه فیدر توی 150 خونه ایه بقیه دهکده های من صفر کردی اومدی چی میگی برا خودت جیگر؟

اگه فیدر صفر کردن افتخاره که بیا اینم لینک از همون سرور فینال

بیا عمو جون با سرباز پیاده چیفیده شدین

اینم لیدر متا تون بود. ولی این لینک رو به هیچکی نشون نداده بودم تا الان چون برامون افت داره فیدر بزنیم اینم همینجوری واسه سرگرمی از تو بیمارستان و با گوشی زدم.

به ما نمیخوری آخه ، بخوری هم برنمیگردی!

سربلنـد،پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: سیرابی هم خیلی مفیده بخورید.

به به شاخ مجازی شایان شانگفی فراری فینال : ))
    اون موقع تو پروفایلت نوشته بودی اون ده جز یه نیمچه همر و یه خرانه 20 چیزی دیگه نداشته الان اومدی میگی فیدر بود ؟ فردا میای میگی من نبودم یکی دیگه بود.

آره داداش شما خوب ما نوب !

پ ن : آقا هم برازندت نیست چون تا گفتیم پاک شد heh
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

8. تشکر M3nTaL, HIPPO, Nashenas تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, HIPPO, Nashenas پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

عموجون از این به بعد میخوای اسم منو بیاری اول میری غسل میکنی، بعد هم من واسه همه شایانم واسه شما آقا شایان.

کوچولو فیدر صفر کردن قدیما حکم فحش داشت شما رفتی یه فیدر توی 150 خونه ایه بقیه دهکده های من صفر کردی اومدی چی میگی برا خودت جیگر؟

اگه فیدر صفر کردن افتخاره که بیا اینم لینک از همون سرور فینال

بیا عمو جون با سرباز پیاده چیفیده شدین

اینم لیدر متا تون بود. ولی این لینک رو به هیچکی نشون نداده بودم تا الان چون برامون افت داره فیدر بزنیم اینم همینجوری واسه سرگرمی از تو بیمارستان و با گوشی زدم.

به ما نمیخوری آخه ، بخوری هم برنمیگردی!

سربلنـد،پیـروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: سیرابی هم خیلی مفیده بخورید.
    شایان اون اکانت مال من بود . کی زدی این لینکو ؟
    مطمعنی پاور استیل رو چیف کردی ؟! ))
    کی زدی ؟! وقتی واندر 99 بود ؟

10. تشکر Nashenas تشکر نمود
    پسندیدن Nashenas پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از مدیریت تاپیک خواهشمندیم پست کسایی که تو سرور نیستن رو طبق قوانین حذف کنه و بذاره تاپیک روند خودش رو در ادامه سرور داشته باشه
    دیگه همه فهمیدن علت حذف متای زیرپرچمی رو، hellseeker دیگه بیشتر از این خودت رو ضایع نکن و بادمجون دور قابچیهات رو جمع کن برو یه سرور خالی پیدا کن دوباره واندر 100 کن و همرررر بکش.

میبینم که یه بنده خدایی هم خوب زبون باز کرده، چقدر زود آدما حافظشون ریست میشه، انگار همین 1 هفته پیش بود که هر شب میومدن تیم اسپیک ما که چه کنیم چه نکنیم، یادش رفته چجوری گذاشته بود رو حذف اومد پسوورد اکانتاشونو داد که ما حواسمون باشه دیگه فارم نشن ! البته فارم که شده بودن، یادش رفته تمام اکانتاشون رو لینک سبز با 20 تا دونه کاتا کراپ زدن،
    خوبه اول سرور هنوز شروع نشده بود از هول حلیم تک اتحادی که ساخته بود رو درخواست متا با SE داد !!! حالا که گذاشتیم زیر سایه ما بازی کنه با خیال راحت بیاد بالا، برای خود ما شاخ شده : ))

آخه الان ما پلن بزنیم روی شما چیزی میمونه از NW ؟!؟ : )) اصلا کجای NW رو بزنیم ما ؟! چیزی هست مگه اونجا ؟!؟! ینی مصداق بارز نمک خوردن و نمکدون شکستنی تو، البته ما تو این بازی به این چیزا عادت کردیم،

اوکی، پس NW کمربنداتونو محکم ببندید و بچسبید : )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    از مدیریت تاپیک خواهشمندیم پست کسایی که تو سرور نیستن رو طبق قوانین حذف کنه و بذاره تاپیک روند خودش رو در ادامه سرور داشته باشه
    دیگه همه فهمیدن علت حذف متای زیرپرچمی رو، hellseeker دیگه بیشتر از این خودت رو ضایع نکن و بادمجون دور قابچیهات رو جمع کن برو یه سرور خالی پیدا کن دوباره واندر 100 کن و همرررر بکش.
    ما سرور خالی بازی نمیکنیم مثل شما لات مجازی بشیم اما لازمه یاد آوری کنم که همزمان با سروری که شما رو از ساید خودتون انداختن بیرون ما رکوردمون رو توir ثبت کردیم.
    هر چی باشه تو یکی سطح بازیت اینقدر پایین هست که نمیتونی در مورد 3ایکس و پلیر هاش نظر بدی : )
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

13. تشکر Nashenas, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Nashenas, M3nTaL پسندید
    نپسندیدن fereidoon, َAli_KinG_sE نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها

میبینم که یه بنده خدایی هم خوب زبون باز کرده، چقدر زود آدما حافظشون ریست میشه، انگار همین 1 هفته پیش بود که هر شب میومدن تیم اسپیک ما که چه کنیم چه نکنیم، یادش رفته چجوری گذاشته بود رو حذف اومد پسوورد اکانتاشونو داد که ما حواسمون باشه دیگه فارم نشن ! البته فارم که شده بودن، یادش رفته تمام اکانتاشون رو لینک سبز با 20 تا دونه کاتا کراپ زدن،
    خوبه اول سرور هنوز شروع نشده بود از هول حلیم تک اتحادی که ساخته بود رو درخواست متا با SE داد !!! حالا که گذاشتیم زیر سایه ما بازی کنه با خیال راحت بیاد بالا، برای خود ما شاخ شده : ))

آخه الان ما پلن بزنیم روی شما چیزی میمونه از NW ؟!؟ : )) اصلا کجای NW رو بزنیم ما ؟! چیزی هست مگه اونجا ؟!؟! ینی مصداق بارز نمک خوردن و نمکدون شکستنی تو، البته ما تو این بازی به این چیزا عادت کردیم،

اوکی، پس NW کمربنداتونو محکم ببندید و بچسبید : )
    مصطفی جانم اصلا سوتی از بچها NW بوده . اصلا ربطی به iP نداره .اکانت god kill m3 هیچ iP با هیچ جا نداره.

ماهانو مجتبی هم فهمیدن . کلا بحث الکی پیش اومده.

مجتبی هم زنگ زد حرفیدیم سو اتفاهم حل شد.

مشکلی نیست رواله.

حالا شب مجی میاد روممون میحرفیم.

در پناه حق

15. تشکر God kill m3, Xyster تشکر نمود
    پسندیدن Xyster پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب خدمت تمامی بازیکنان دنیای مجازی دژکوب

از اول سرور فقط تاپیک و خوندمو حرفی نزدم

دیگه وقت عمل فرا رسیده

تمامی بازیکنان ساید همیشه قهرمان جنوب شرق از امشب در آماداگی لازم باشن که استارت بازی اصلی از امشب زده میشه

دوستانمون هم در ساید های دیگه از سبک بازیمون ناراحت نشن که همش یک بازی مجازی بیش نیست

علی یار همتون باشه

سربازی از جنوب شرق h o o m a n p . O . M . S

17. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید
صفحه 64 از 75 نخستنخست ... 1454626364656674 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع