صفحه 99 از 107 نخستنخست ... 4989979899100101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SABER. نمایش پست ها
    نقد خوبی بود

ولی انصافا

جنوب شرق پلیر حرفه ای کم نداره اینطور قضاوت کردید

سلام

دوست عزیز این پست رو گذاشتم که خدائی نکرده آقا صابر از قضاوت من دلگیر نشده باشی
    شما بهتر از من آگاه هستی که یک بازیکن حرفه ای هیچوقت و در هیچ شرایطی دوستان سایدش رو تنها نمیزاره که حذف بکنه همونطور که تعدادی بازیکن هنوز تو ساید جنوب شرق دارن بازی خوبی ارائه میدن و در حقیقت باخت جوانمردونه رو به خالی کردن و تنها گذاشتن دوستان سایدشون ترجیح میدن
    اونهائی که میدون رو خالی میکنن حالا به هر بهانه ای بازیکنانی هستن که دنبال رتبه بندی ایمیلشون هستن و بازیکن زمان سختی نیستن و شما حتی اگر بازیشون عالی باشه نمیتونین بهشون بگین بازیکن حرفه ای و فقط باید اونها رو بازیکن فزصت طلب اسم برد که اگر بتونن ببرن میمونن مثل کری خوندنشون در اول بازی و تا شرایط سخت بشه به بهانه های مختلف میدون رو خالی میکنن و دوستان رو تنها و سایدشون رو ضعیف تر میکنن که باعث تاسف و شرمندگی اونها پیش دوستان هم سایدیشون میشه
    همیشه شاد و سربلند باشید
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

2. تشکر SABER. تشکر نمود
    پسندیدن SABER., mohsen.2pac, STALKER-01 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها
    سلام

شما بهتر از من آگاه هستی که یک بازیکن حرفه ای هیچوقت و در هیچ شرایطی دوستان سایدش رو تنها نمیزاره که حذف بکنه همونطور که تعدادی بازیکن هنوز تو ساید جنوب شرق دارن بازی خوبی ارائه میدن و در حقیقت باخت جوانمردونه رو به خالی کردن و تنها گذاشتن دوستان سایدشون ترجیح میدن
    اونهائی که میدون رو خالی میکنن حالا به هر بهانه ای بازیکنانی هستن که دنبال رتبه بندی ایمیلشون هستن و بازیکن زمان سختی نیستن و شما حتی اگر بازیشون عالی باشه نمیتونین بهشون بگین بازیکن حرفه ای و فقط باید اونها رو بازیکن فزصت طلب اسم برد که اگر بتونن ببرن میمونن مثل کری خوندنشون در اول بازی و تا شرایط سخت بشه به بهانه های مختلف میدون رو خالی میکنن و دوستان رو تنها و سایدشون رو ضعیف تر میکنن که باعث تاسف و شرمندگی اونها پیش دوستان هم سایدیشون میشه
    همیشه شاد و سربلند باشید
    عطا

آخ قربون دهنت آقا عطا، دقیقا حرف دل من رو زدی، هر چی که گفتی در مورد اینایی که حذف کردن صدق می کنه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    درود بر همه بازیکنان سرور از دوست و دشمن
    این پست رو یکبار گذاشتم به دلیلی که خودم هم سر در نیاوردم پاک شد که البته دلیل به کار گرفته شده ربطی به پست من و پست من ربطی به پست حذف شده ای نداشت؟
    در هر صورت بحث این بود که در ابتدای بازی هم عرض کرده بودم ساید جنوب شرق مشکل داره و چقدر به این پست جواب دادن وچقدر هم سر لیدری اون تعصب به خرج داده شد و آخرش هم شد اونیکه نباید میشد و ساید جنوب شرق از هم پاچید و چیزی آنچنانی هم ازش باقی نمونده
    ساید جنوب غرب هم که از اول بازی مطرح نبود
    ساید شمال شرق هم سرنوشت جنوب شرق رو پیدا کرد و عده ای از بازیکنانش اکانتهایشان را به ساید شمال غرب سپردن و رفتن و جنوب غرب هم همینطور
    از همون اول گفتم که این سرور متائی نخواهد داشت باز جنجالی په پا شد و عزیزان جنوب شرق مطرح کردند از اول مورد متا رو روی میز نداشتن و مدعی برد 1 به 3 بودن مثل زمان حال که باخت 3 به یک را بهانه میکنند در صورتیکه این فقط یک توجیه هستش
    درحالیکه در واقعیت ساید های جنوب غرب و شمال شرق تسلیم ساید شمال غرب شدند نه اینکه متائی وجود داشته باشه و واقعیت رو باید شجاعت داشت و قبول کرد که در حقیقت ساید شمال غرب با زحمات تیم لیدریش و کلیه بازیکنانش این سرور رو باسیاست درست و بازی عالی یک به سه میبره و دلیل مشکلات ساید جنوب شرق هم حذف چند اکانت فقط نبوده بلکه سیاست بد و نداشتن به قدر کافی بازیکن خوب بود
    جا داشت این مطلب شفاف بشه و الی قصد گذاشتن پست نداشتم
    همیشه پاینده، پیروز و سربلند باشید
    عطا
    سلام خدمت فروم نشینان عزیز
    باز هم تاکید مواکد دارم که ج ش به هیچ سایدی نباخت جز به خودش ، اینکه گفتیم متایی روی میز نداشتیم بله نداشتیم ، تحریف کلمات نفرمایید گفتم و گفتیم که اگر بخواهیم ببریم باید تنها ببریم چرا ؟ چون متا معنا و مفهومی نداره تو این سایت و با توجه به شناختی که من از این سایت و پلراش دارم اینه که سر حرفشون نمیمونن ، از اونجایی که شخص بنده یه کوچولو حرفم برو بود گفتم حرفی نزنید که تا ته سرور روش نمونید وگرنه من نیستم ، و اگرم خواستی برات ریپلی پستم رو بذارم که گفتم که اگر شما قوی هستید ما باس قویتر باشیم اگر بردیم مبارکمون باشه اگر بردید مبارکتون باشه ، پس دقیقا هیچ ادعایی از سمت ج ش فعلی که حاضر هستند نبوده، اگر دوستان حذف کردن علتش شما نبودید. اسم نمیبرم دیگه حلاجی مطلب به عهده خودتون. همواره بنده تو هیچ اتحادی جز تیم خودمون و معتمدینم عضو نمیشیم، اگر حس کنم تایم بیشتری میذارم سعی میکنم کتیبه های استراتژیک بازی رو خودم دست میگیرم ، اما این سرور یه همر زده شد و یه کتیبه اومد اون که یه اکانت سند زد بنام خودش، و چون همواره بنده معروف به این حرکت بودم همه قبل کتیبه ها با هم لابی کرده بودند اگر این اتفاق بیفته کل ساید ما رو بزنن ، اما این اتفاق دقیقا بر عکس افتاد ، اگر من با عطا بحثم بشه نمیزنمش مطمینا حذف میکنم ، عمده ترین دلیلش این بود اما دفاع خوب شما هم رو نمیشه ازش گذشت ، ولی وقتی حذف کردن رفتن شما ابزار لازم رو ندارید برای جنگیدن و برای بهتر شدن و قوی تر شدن ، خداییش پلن های تابلو رفته شد که دیوار شدن ، بگذریم گذشته ها گذشته ، اس ای به خودش باخت در وهله اول ، وگرنه شما هرگز الان و به این زودی جشن و پایکوبی نمیکردید ،
    همون کاری که شما رو اکانتتون میکردید ما هم میکردیم خیلی تو این زمینه تفاوت نیست نگرش به بازی مهمه که ضعیف بودیم اما این ضعف ناشی از اینه که پلیر هامون شرایط سخت رو تجربه نکردن و تا چیزی شده حذف کردن این عمومیت داره تو کل سایت نه فقط اس ای با کوچکترین فشاری حذف میکنن . باز هم میگم این نحوه بازی کردن واقعا مسخره است و دوستان ادمین و هانتر واقا باید تدبیر در این رابطه بیاندیشند که با ران کردن کمتر سرور از ریزش پلیر تو سرورها و سخت تر کردن شرایط بازی بر کیفیتش اضافه کنند، فرض کنید ما هم حذف میکردیم اصلا این بازی ارزش داشت ؟ شما واندرتون صد میشه اما مطمینا اگر ما حذف میکردیم دیگه انگیزه ای براتون نبود چون کسی نیست که بخواد حتی خطری کوچک باشه ، و این مساله جا می افتاد که بنده با کوچکترین فشاری بازی حذف میکنم ، از این مدل بازی ما زیاد دیدیم و در برخی پیروز در بعضی مغلوب بودیم ، موضوع بعدی اینه که دیگه خیلی کارا رو نمیشه کرد لیدری یکیشه حرف بزنی میگن ما فلان سرور فلان بودیم پس بهتره بشینیم سر جامون و خودمونو سبک نکنیم . در مورد لیدری هم عطا جون شما لیدر باشی بت ات مشکلم داشته باشم تو فروم پشتتم . هنوزم پشت لیدر های قبلیم هستم .
    شما هم مبارکتون باشه دمتونم گرم حال دادید که ما رو سیبل کرذید خدایی من لذت بردم از اینکه انقدر کتک خوردم جذابیت بازی هم به همینه .
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

5. تشکر STALKER-01 تشکر نمود
    پسندیدن STALKER-01, Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

همیشه شاد و سربلند باشید
    عطا

سلام خدمت دکتر عطا عزیز

اول یه معذرت خواهی کنم دکتر بابت اینکه زنگ نزده بودم هم گله کرده بودی ازم هم خودم دوست داشتم زنگ بزنم باهات صحبت کنم

دکتر شما خودتون به شخص جلو پلیر های جنوب شرق که حذف کردن به قول شما بازی کردید مثل e1/h1 و یا بقیه دوستان و خوده بنده هم افتخار داشتم باهاشون بازی کردم و دوست بودیم

به شخص ترجیح نمیدم کسایی که الان این سرورا بازی نمیکنن دیگه پشتشون حرفی زده بشه و نیستن که جواب بدن ولی من هنوز سرور ال 1 کارم تموم نشده بخاطر همین موندم وظیفم دونستم جواب بدم...

دکتر با تمام این مسائلی پیش امده هنوز هم میگم اگر بچه ها میخواستن و میموندن تنها سایدی که میتونست خیلی زیاد nw رو اذیت کنه , و حتی متای 3 به 1 هم باشه جلوشون وایسن بازی کنن و راه کار هم بود برای برد بازی ..همین که میموندن بازی رو فرسایشی میکردن و خیلی کار های دیگه و چون بازیکن نرمال هستن این کارو خوب بلدن و این نیست که بخوان نیمه سرور ول کنن برن ... همچنین که تو چندتا سرور نرمالی که خیلی از دوستان هم بودن و ادعا هم داشتن بازی کردن و با همین تعداد کم و همیشگی که دارن بازی رو بردن

وگرنه هنوز خیلی همر بود از بیگ همر های امپریال بگیر که الکی زد در و دیوار چون دیگه نمیخواستن بازی کنن چه از علی فلوید یا مهدی و سایر دوستان
    پس از نظر دف و همر و اینکه اگر خودتون هم قبول داشته باشید از لحاظ تجربه پلن و ... هم بنده به شخصه ازشون یاد میگیرم همیشه...

پس مطمئنا بدونید مسئله ای پیش امد که همشون ول کردن و این سایت هم دیگه بازی نمیکنن ..

باز هم میگم به نظر من nw شانس بیشتری داشت اونموقع سرور برای بردن واندر و nw هم از دیدگاه من با توجه به یه سری چیزا که دیدم برنده میدونستم ..

فقط حرفی که میمونه این بقیه دوستان اینقدر یه جوری برخورد نکنن که انگار کسایی که رفتن دشمن خونین یا ادمای بدی بودن که اینقدر سریع سر رشته حرف رو میگیرن و ادامه میدن و حرفای خودشون رو میزنن

بالاخره تو یه ساید بازی کردید با هم یا 1 سال همو تحمل کردید و اینو بدونید از بچه های اونور اگر هم مخالف شما بودن یا خوششون نمیومد پشت سرتون حرفی نزدن چون هرچی بود بعد از 2 سرور شما ها رو هم سایدی و هم تیمی میدونستن ...

یا حق...لول:دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

7. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن SABER., M3nTaL, behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام خدمت فروم نشینان عزیز
    باز هم تاکید مواکد دارم که ج ش به هیچ سایدی نباخت جز به خودش ، اینکه گفتیم متایی روی میز نداشتیم بله نداشتیم ، تحریف کلمات نفرمایید گفتم و گفتیم که اگر بخواهیم ببریم باید تنها ببریم چرا ؟ چون متا معنا و مفهومی نداره تو این سایت و با توجه به شناختی که من از این سایت و پلراش دارم اینه که سر حرفشون نمیمونن ، از اونجایی که شخص بنده یه کوچولو حرفم برو بود گفتم حرفی نزنید که تا ته سرور روش نمونید وگرنه من نیستم ، و اگرم خواستی برات ریپلی پستم رو بذارم که گفتم که اگر شما قوی هستید ما باس قویتر باشیم اگر بردیم مبارکمون باشه اگر بردید مبارکتون باشه ، پس دقیقا هیچ ادعایی از سمت ج ش فعلی که حاضر هستند نبوده، اگر دوستان حذف کردن علتش شما نبودید. اسم نمیبرم دیگه حلاجی مطلب به عهده خودتون. همواره بنده تو هیچ اتحادی جز تیم خودمون و معتمدینم عضو نمیشیم، اگر حس کنم تایم بیشتری میذارم سعی میکنم کتیبه های استراتژیک بازی رو خودم دست میگیرم ، اما این سرور یه همر زده شد و یه کتیبه اومد اون که یه اکانت سند زد بنام خودش، و چون همواره بنده معروف به این حرکت بودم همه قبل کتیبه ها با هم لابی کرده بودند اگر این اتفاق بیفته کل ساید ما رو بزنن ، اما این اتفاق دقیقا بر عکس افتاد ، اگر من با عطا بحثم بشه نمیزنمش مطمینا حذف میکنم ، عمده ترین دلیلش این بود اما دفاع خوب شما هم رو نمیشه ازش گذشت ، ولی وقتی حذف کردن رفتن شما ابزار لازم رو ندارید برای جنگیدن و برای بهتر شدن و قوی تر شدن ، خداییش پلن های تابلو رفته شد که دیوار شدن ، بگذریم گذشته ها گذشته ، اس ای به خودش باخت در وهله اول ، وگرنه شما هرگز الان و به این زودی جشن و پایکوبی نمیکردید ،
    همون کاری که شما رو اکانتتون میکردید ما هم میکردیم خیلی تو این زمینه تفاوت نیست نگرش به بازی مهمه که ضعیف بودیم اما این ضعف ناشی از اینه که پلیر هامون شرایط سخت رو تجربه نکردن و تا چیزی شده حذف کردن این عمومیت داره تو کل سایت نه فقط اس ای با کوچکترین فشاری حذف میکنن . باز هم میگم این نحوه بازی کردن واقعا مسخره است و دوستان ادمین و هانتر واقا باید تدبیر در این رابطه بیاندیشند که با ران کردن کمتر سرور از ریزش پلیر تو سرورها و سخت تر کردن شرایط بازی بر کیفیتش اضافه کنند، فرض کنید ما هم حذف میکردیم اصلا این بازی ارزش داشت ؟ شما واندرتون صد میشه اما مطمینا اگر ما حذف میکردیم دیگه انگیزه ای براتون نبود چون کسی نیست که بخواد حتی خطری کوچک باشه ، و این مساله جا می افتاد که بنده با کوچکترین فشاری بازی حذف میکنم ، از این مدل بازی ما زیاد دیدیم و در برخی پیروز در بعضی مغلوب بودیم ، موضوع بعدی اینه که دیگه خیلی کارا رو نمیشه کرد لیدری یکیشه حرف بزنی میگن ما فلان سرور فلان بودیم پس بهتره بشینیم سر جامون و خودمونو سبک نکنیم . در مورد لیدری هم عطا جون شما لیدر باشی بت ات مشکلم داشته باشم تو فروم پشتتم . هنوزم پشت لیدر های قبلیم هستم .
    شما هم مبارکتون باشه دمتونم گرم حال دادید که ما رو سیبل کرذید خدایی من لذت بردم از اینکه انقدر کتک خوردم جذابیت بازی هم به همینه .
    سلام
    دوست عزیز من جسارتی نکردم
    ساید شما خوب شروع کرد ولی سیاست های اشتباهش شما رو تو مسیر بن بست قرارداد همانطور که خودتون فرمودید جنوب شرق خود زنی کرد در حقیقت با حذف اکانت هائی که اکثرا تو بازی تو ساید شما این کار رو میکنن سایدتون تضغیف شد و حالا فقط چند اکانت دارن به زیبائی بازی میکنن بدون توجه به برد ما هم از حالا جشن نگرفتیم این جشن رو ساید های دیگه سببش شدن و انسجام بازیکنان خوب ساید شمال غرب و توافق بر روی تیم لیدری از ابتدای بازی در هر صورت حضور یک ساید جنوب شرق یک دست بازی رو جذاب تر میکرد که متاسفانه نشد
    همیشه پیروز، پاینده و سربلند باشید
    عطا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    سلام خدمت دکتر عطا عزیز

اول یه معذرت خواهی کنم دکتر بابت اینکه زنگ نزده بودم هم گله کرده بودی ازم هم خودم دوست داشتم زنگ بزنم باهات صحبت کنم

دکتر شما خودتون به شخص جلو پلیر های جنوب شرق که حذف کردن به قول شما بازی کردید مثل e1/h1 و یا بقیه دوستان و خوده بنده هم افتخار داشتم باهاشون بازی کردم و دوست بودیم

به شخص ترجیح نمیدم کسایی که الان این سرورا بازی نمیکنن دیگه پشتشون حرفی زده بشه و نیستن که جواب بدن ولی من هنوز سرور ال 1 کارم تموم نشده بخاطر همین موندم وظیفم دونستم جواب بدم...

دکتر با تمام این مسائلی پیش امده هنوز هم میگم اگر بچه ها میخواستن و میموندن تنها سایدی که میتونست خیلی زیاد nw رو اذیت کنه , و حتی متای 3 به 1 هم باشه جلوشون وایسن بازی کنن و راه کار هم بود برای برد بازی ..همین که میموندن بازی رو فرسایشی میکردن و خیلی کار های دیگه و چون بازیکن نرمال هستن این کارو خوب بلدن و این نیست که بخوان نیمه سرور ول کنن برن ... همچنین که تو چندتا سرور نرمالی که خیلی از دوستان هم بودن و ادعا هم داشتن بازی کردن و با همین تعداد کم و همیشگی که دارن بازی رو بردن

وگرنه هنوز خیلی همر بود از بیگ همر های امپریال بگیر که الکی زد در و دیوار چون دیگه نمیخواستن بازی کنن چه از علی فلوید یا مهدی و سایر دوستان
    پس از نظر دف و همر و اینکه اگر خودتون هم قبول داشته باشید از لحاظ تجربه پلن و ... هم بنده به شخصه ازشون یاد میگیرم همیشه...

پس مطمئنا بدونید مسئله ای پیش امد که همشون ول کردن و این سایت هم دیگه بازی نمیکنن ..

باز هم میگم به نظر من nw شانس بیشتری داشت اونموقع سرور برای بردن واندر و nw هم از دیدگاه من با توجه به یه سری چیزا که دیدم برنده میدونستم ..

فقط حرفی که میمونه این بقیه دوستان اینقدر یه جوری برخورد نکنن که انگار کسایی که رفتن دشمن خونین یا ادمای بدی بودن که اینقدر سریع سر رشته حرف رو میگیرن و ادامه میدن و حرفای خودشون رو میزنن

بالاخره تو یه ساید بازی کردید با هم یا 1 سال همو تحمل کردید و اینو بدونید از بچه های اونور اگر هم مخالف شما بودن یا خوششون نمیومد پشت سرتون حرفی نزدن چون هرچی بود بعد از 2 سرور شما ها رو هم سایدی و هم تیمی میدونستن ...

سلام بر آقا نوید عزیز
    بنده هم حرف شما رو زدم فقط این حذف کردن رو یک جور پشت کردن و کم لطفی به سایر بازیکنان ساید میدونم
    مگه شما که تصمیم گرفته بودید در سرور به دلایل خودتون بازی نکنید برای کمک به دوستانتون به اکانتتون بر نگشتید واین خودش یک نوع وفاداری به دوستانتون بود که ارزشمنده ولی دیگران حالا هر دلیلی هم داشته باشه نباید حذف میکردن و ساید رو تضعیف میکردن و زحمات دیگران رو نادیده میگرفتن
    همیشه شاد و سزبلند باشی
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

9. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    سلام خدمت دکتر عطا عزیز

سلام نوید جان
    کاش با منم تماس بگیری داداچ

هنوزم باهات شوخی دارما حواست باشه !!:دی

سرور m1 اگه هستی بگو وووو

11. تشکر M3nTaL, l0l:D, Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, l0l:D, Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منم میتونستم اینجا بچه های NE و بزنم ، چون دلم بیشتر از شما پر بود تا NW
    اما نزدم
    همون بچه های SE هم گفتن نزن !
    گفتن خوبیت نداره هم سایدیت رو بزنی...
    بازم به همون بچه های
    SE
    حداقل آزاده هستنو بهم خیانت نمیکنن.
    حداقل وجدانم راحت و مثل یه برده اینجا پلی نکردم .
    به شما بازیکنای Ne هم اینجا چیزی نمیرسه ، نه مدالی میبرید ، نه اسمیش واستون میمونه
    فقط خودتون و خراب کردید .
    اینم همری که به لطف دوستان قدیمم از بین رفت.
    باز افتخار میکنم با یه اکانت و با یه پلیر و بدون پارکینگ و کتیب و هیچی همینو ساختم .
    betray.jpg
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg betray.jpg (3.5 کیلو بایت, 17 مشاهدات)

13. تشکر purya تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید
    نپسندیدن Team Agilityacc, HIV+, payam نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوست عزیز.
    جواب قسمت اول که میتونستی مارو بزنی.باااشه بهش میگم:d
    جواب قسمت دومش.چون دفت تو جنوب شرق بود زدیمت.
    ثالثا من صدهابار گفتم اومدم کمک ارامان و بهدادشون.ما خیلی وقت باهم پلی میدیم.و ساید معنی نداره.هرجا باشیم همو پیدا میکنیم.
    مدال ایناهم به اندازه کافی گرفتیم.شما نگران ما نباش.:d
    خوب شد معنی آزادگی و خیانتو به ما یاددادی.lol
    ویرایش توسط virangar73 : 12-02-2016 در ساعت 09:47 PM

15. تشکر Team Agilityacc, HIV+, MRs, mrt_taleshi تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ارزش جواب دادن هم نداری
    2 تا لایک بهت میدم خوش باشی

17. نپسندیدن mrt_taleshi, Team Agilityacc نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    منم میتونستم اینجا بچه های NE و بزنم ، چون دلم بیشتر از شما پر بود تا NW
    اما نزدم
    همون بچه های SE هم گفتن نزن !
    گفتن خوبیت نداره هم سایدیت رو بزنی...
    بازم به همون بچه های
    SE
    حداقل آزاده هستنو بهم خیانت نمیکنن.
    حداقل وجدانم راحت و مثل یه برده اینجا پلی نکردم .
    به شما بازیکنای Ne هم اینجا چیزی نمیرسه ، نه مدالی میبرید ، نه اسمیش واستون میمونه
    فقط خودتون و خراب کردید .
    اینم همری که به لطف دوستان قدیمم از بین رفت.
    باز افتخار میکنم با یه اکانت و با یه پلیر و بدون پارکینگ و کتیب و هیچی همینو ساختم .
    betray.jpg
    سلام
    دوست عزیز من که تو نامه به شما گفتم اینجا شمال غرب
    لیدرای ما شب و روز دارن برای ما زحمت میکشن و از اول سرور برنامه دارن و با برنامه داره کارا انجام میشه!
    مورد دوم همه دوستان حتی سرور های دیگه هم میدونن سوپر کول بوی چه قبل پت و مت چه الان که اینا روش بازی میکنن اکانت شمال غرب به حساب میاد دیگه جای حرف نمیزاره
    همین دوستان آزاده شما 1 ماه پیش اینجا رو به آتیش میکشیدند شما کجا بودی؟((البته تو بازی دیوار میشدند))

همرت هم عالی دستت درد نکنه وکی این کیفیتش خیلی بده در حد سونوگرافی افتاده!
    آرزوی موفقیت برای همه دوستان((واندر شمال غرب 100 میشه))

کسایی که نیستن در سرور میتونن اوضاع واندر ها رو ببینن
    http://uupload.ir/files/teo_owww.png
    ((به این میگن عکس))

صفحه 99 از 107 نخستنخست ... 4989979899100101 ... آخرینآخرین