صفحه 102 از 158 نخستنخست ... 25292100101102103104112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و خسته نباشید چند روزی نبودم چون سرم شلوغ شده واسه اینکه مدرسه ها باز شده ولی یه دیوار داشتیم که کسی فروم چیزی در موردش نگفته ولی بد نبود دست بچه ها درد نکنه ممنون از دفاعی که انجام دادن .22.jpg33.jpg

با تشکر
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان حاضر در سرور و البته کف خوابای فروم
    مام اومدیم دیره ولی یه دف کوچیک میکشیم براتون
    آنتی چیز میز1:چه جوریه همه یونیکا تو اس دبلیو جمع شده؟ :دی
    آنتی چیز میز 2:چه جوریه چشمان بزرگارو کسی ور نمیداره؟

3. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض سلام و خسته نباشید

باز دوستان هوس ویلچر های مجهز کردن آیا ؟ ))
    یعنی عاشق طرز فیک زدنتونم )))
    رو ده چکمه یه فیک میذارید 29 ساعت فاصله هست :| بعد 15 مین بعدش از همون دهکده ریل میزنید رو همون چکمه با چکمه هیرو یه 3 ساعت زود تر میخوره ؟ :| این بود آرمان های ما ؟ :| چرا این کارارو میکنید آخه ؟ :| این بود آموخته های شما از سوپر پلنر ؟ :|

چندی قبل سره لانچ جنگ یونیک داشتم با آرش تلفنی صحبت میکردم ( دقیقا ساعت 12 شب شروع کردیم تا 3 یا 4 صبح داشتیم صحبت میکردیم ) لپه مطلب آرش این بود که تو زدن نباید ترسید تو دفاع کردن باید ترسید :|
    آرش هنوزم همین نظرو داری ؟ ))) اتک هایی که اینا ریل میزنن نباید ترسید فقط باید خندید ))))))))))
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

5. تشکر sw team, shoshor, kinG NE, Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن sw team, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا 4.5 رم چه خبره مگه واندره؟

فک کنم پلیرش وقت نداشته بازی کنه

مدرسه ها باز شدن زده گندمخور ازاد کنه رفت تو دیوار EMOASletmeoutHL.gif
    TIRED TEAM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

این چی بوددددد؟ 4.5 ک رم خورد کجا؟ چی شده باز با کله خوردن تو دیوار؟ پلنرشون گشنش بوده :دی

vcccccccc.JPG

8. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

پلن چیست؟ پلنــر کیست؟

درود به همه

خیلی تلاش کردم این چند وقت پستی نذارم ودخالتی نکنم و فقط نظاره گر سروری باشم که از اولش توش نبودم و حضور الانم هم خیلی کمرنگه و میتونم بگم اگه غنیمت گیری خودکار نبود شاید اصلا بازی نمیکردم.

ولی گاهی نمیشه حرف نــزد؛ نمیدونم پلنری که این پلن رو طراحی و اجرا کرده کی بوده ؛ خیلی دلم میخواد بیاد پلنش رو شرح بده و بگه چرا رفته برای کتیبه چکمه کوچک که قطعا روش حداقل 150 کی دفاع خواهد بود اصلا چکمه میخواست چیکار؟

شما که زحمت این همه فیک رو کشیدی

چرا این تارگت رو انتخاب کردی؟ آیا صرفا کل انداختن برای زدن چکمه که بیایم بگیم ویلچر سوار شدین؟؟؟؟

چرا جاسوسی میگیریم قبل از اجرای پلن؟؟ آیا غیر از اینه که تارگت مناسب با دفاع کم پیدا کنیم؟ غیــر از اینه که وقت بذاریم ببینیم تارگت های مورد نظر تا چه فاصله ای ازشون اکانت دفاع ساز هست؟ غیر از این هست که دفاع شناور رو برای اون ده تخمین بزنیم و مناسب با اون همر بچینیم؟

شما از دو تا ده این اکانت جاسوسی گرفتی که یکیش رو اصلا متوجه نشده و یکی دیگه هم دفاع نداشته

بعدش

این ده جاسوس های شما دیوار شدن! شما صاف همر بلند کردی همینجا که هیچ اطلاعاتی ازش نداری؟؟؟؟

من واقعا نمیدونم چه اتفاقی برای این بازی میخواد در آینده بیافته.

به نظر شما بهتر نبود ده شوش 00 رو چیف میکردی؟

سربلــند؛پیــروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: آرش بد گیر افتادم شرمندتم اصلا یادم رفت باهات هماهنگ شم شرمندم
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_shangfei نمایش پست ها
    درود به همه

خیلی تلاش کردم این چند وقت پستی نذارم ودخالتی نکنم و فقط نظاره گر سروری باشم که از اولش توش نبودم و حضور الانم هم خیلی کمرنگه و میتونم بگم اگه غنیمت گیری خودکار نبود شاید اصلا بازی نمیکردم.

ولی گاهی نمیشه حرف نــزد؛ نمیدونم پلنری که این پلن رو طراحی و اجرا کرده کی بوده ؛ خیلی دلم میخواد بیاد پلنش رو شرح بده و بگه چرا رفته برای کتیبه چکمه کوچک که قطعا روش حداقل 150 کی دفاع خواهد بود اصلا چکمه میخواست چیکار؟

شما که زحمت این همه فیک رو کشیدی

چرا این تارگت رو انتخاب کردی؟ آیا صرفا کل انداختن برای زدن چکمه که بیایم بگیم ویلچر سوار شدین؟؟؟؟

چرا جاسوسی میگیریم قبل از اجرای پلن؟؟ آیا غیر از اینه که تارگت مناسب با دفاع کم پیدا کنیم؟ غیــر از اینه که وقت بذاریم ببینیم تارگت های مورد نظر تا چه فاصله ای ازشون اکانت دفاع ساز هست؟ غیر از این هست که دفاع شناور رو برای اون ده تخمین بزنیم و مناسب با اون همر بچینیم؟

شما از دو تا ده این اکانت جاسوسی گرفتی که یکیش رو اصلا متوجه نشده و یکی دیگه هم دفاع نداشته

بعدش

این ده جاسوس های شما دیوار شدن! شما صاف همر بلند کردی همینجا که هیچ اطلاعاتی ازش نداری؟؟؟؟

من واقعا نمیدونم چه اتفاقی برای این بازی میخواد در آینده بیافته.

به نظر شما بهتر نبود ده شوش 00 رو چیف میکردی؟

سربلــند؛پیــروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: آرش بد گیر افتادم شرمندتم اصلا یادم رفت باهات هماهنگ شم شرمندم
    به چه نکته ظریفی اشاره کردی شایان جان

گویا نان کپ اسطوره رید چیف شده طی چند روزه اخیر و ایشون از رنک 2 رید نقل مکان کردن رنک 9 و همچنین چکمه بزرگ هم انتقالی گرفته رفته ne :|
    فکر کنم قصدشون این بود با آوردن چکمه رنک 2 رید بشن دوباره :| فقط یادشون رفت چکمه هیرو رو از پای هیرو در بیارن که درو دیواری نشن اینجوری ))))
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

11. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

6ban_divar.jpg

آقا انبار بزرگم رو چرا میزنی اخه

شایان جان همه جا رو که نیاز نیست جاسوس بریزی یه جاهایی هم باید خالی باشه

فک کنم برا این اومد رو چکمه که گزارشی دستش نیومد
    پیش خودش گفته خوبه اونجا جاسوسام دیوار شد بزار بزنم شک نمیکنه
    یه اشتباه خیلی ریز ولی بزرگ کرد که با چکمه جنگجو لانچ کرد یا خیلی باهوشه یا فکر کرده ما گوشامون درازه
    TIRED TEAM

13. تشکر changiz khan تشکر نمود
    پسندیدن changiz khan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام :دی
    آقا تورو خدا نکنین ایتن کارارو :| لااقل خودتون میخواین متواری شین مردم رو از بازی کردن نندازین :| نکنه اینجا هم قراره برن ساید دیگه ای دوستمون !؟ لطفا کسی نگه سر خود زده که کلامون میره تو هم ! دقیقا بعد اسکاتا فیک ها لانچ شد ! مطئنا هم کار خود پلیر نبوده بنا به هزاران دلیل ! اکانتی که کپش 4.5 رم داره یعنی کپ رو میخواسته جلوزن کنه ! حالا مشکل کجاست دقیقا خود لانچر فقط و فقط میتونه توضیح بده ! برادر شما که بازیت معلومه واسه ما ! لااقل بازی بقیه رو خراب نکن ! اینجا اون 4تا نوبتر از خودت نشستن که بازی رو خراب کنی باز بشینن تعریف تمجید و تجدید خاطرات کنن باهات ! حقیقتا یکی مثه شایان میاد این وسط پست میذاره من ناراحت میشم ! واسه شماها که مهم نیس ! این سرور خوردین میرین سرور بعد ! بعدی رو خوردین میرین یه اسپید بالاتر ، اونم نشد میرین یه جا دیگه یه کار دیگه میکنین ! با شایان هم تلفن حرف میزدم گفتم ! ما حاضر بودیم نان کپمون چیف شه ، حتی هفته آخرم چنج کپ ندیم ! یه سری چیزا افت داش واسمون ! دوس نداشتیم سرور بعد بریم همه بگن این همونه ... ! مطمئن باشین از همه پلیرایی که تو این سایت بازی میکنن ، یه سرور به بدترین شکل ممکن از هر لحاظ خوردم ! یه جور 3 به تک زدنم که نگو و نپرس ))) ولی وسط اینکه سایدم میخورد ول نکردم ! همه میدونن پلیر میدگیمم ! خودمم ترسی از گفتنش ندارم ! تایم واندر اصن جذابیتی نداره واسم بازی ! همه اونایی که باهام بودن میدونن جلوم حریف نباشه ول میکنم بازی رو ! مطمئن باش اینو ! ولی اگه جایی رو سایدم فشار باشه میام اون فشار رو جمع میکنم ! فشار رو میندازم رو دوش خودم ! حالا هر جور شده ! خودمو تارگت میکنم ! یا تو فروم یا با فیک یا با کتیبه یا با لانچای رو مخ یا با کارایی که اعصاب حریفمو بهم بریزم ! من نباید یادت بدم چون شما خودتون اومدین سایدو دستتون گرفتین و قطعا بلد بودین و بچه هاتون یه اعتماد نصفه نیمه دارن که چشم بسته میدن این طوری لانچ کنین ! ختم کلام ! وقتی نمیتونی بیا مثه مرد سایدو بده دست یکی دیگه ول کن ! نه اینکه بیای همه رو مسخره کنی ، سایدتم مسخره دست خودت کنی ! الان شایان با این چند سال سابقه قرار نیس که بشه کسی که به خاطر شماها اومده بعد یه کار کنین بقیه بخوان ببرنش زیر سوال ! خود شایان و بچه های همین سرور یادشونه ، یه بحث خیلی بد تو فروم داشتیم ، به خودشم گفتم تو بازی و فروم هر چی بشه بیرون بازی واسم همه چیش فرق داره ! یاد بگیرین وقتی کسی واستون ارزش و احترام قائل میشه ، اگه کاری براش انجام نمیدین لااقل سنگش نکنین ! واسه کل کل سن من و خیلیای دیگه گذشته ، واسه خنده ش میایم فروم ، واسه آزاد کردن فکر ! حرف زیاده واسه گفتن منم که میام پا کیبورد دیگه ول نمیکنم )))) ولی این ادعاهایی که دارین خدا رو شکر همه تون ، که هیچ احدیم قبول ندارین ، وقتی میخورینم که میگین ما نبودیم ، زشته یه نفر دیگه رو خراب کنین ! الان دقیقا وضع شایان رو من میدونم ! باور کن چون یه سری داستان ایجاد میشه واسش ول نمیکنه ! مردم اعصابشون رو که از سر راه نیاوردن بشه بازیچه شما !
    الان دقیقا 26تا کتیبه تو SW هس ! بعد پلن شما این بوده ! فهمیدن فیک رو ریلی که شما میزنی خیلی کار سختی نیس ! کسی که سرور اولشم باشه میفهمه ! 12 ساعت قبل لند میان میگن تو اینجا ! حالا بحث اینه ! واسه چی هی میکوبی تو دیوار ! همیشه گفتم ، خیلیا هستن حتی اگه رنک 1 سرور باشن ، حتی اگه گنده همر سرور باشن ، حتی اگه بهترین اکانت سرور باشن ، ممکنه اگه کلا نباشن ، خیلی بیشتر به کار سایدشون بیان ! ختم کلام ، این راهی که میری اشتباهه !!!

پ.ن خیلی خیلی مهم : یه چکمه کوچیک با یه چکمه بزرگ مال من بوده ! میخواستمش ! اشتباه سر از یه جای دیگه درآورده ، بازگردانده میشود یا خودم بیام سراغش ! قرار نیس اگه با سایدی درگیر نشدیم ، بشه سپر بلای یه ساید دیگه ! افشین جون پسش بده =)))))

پ.ن محمدی پسند )) : آقای محمد Insomnia ، در دستور زباد فارسی ، زمانی که پسوند (( گان )) میاد در انتهای کلمه ای که شامل حرف (( ه )) میباشد ، پس از ادغام حرف (( ه )) حذف میشود و کلمه متصل به مابقی حروف میشود !!! بی عرضه + گان -------> بی عرضگان
    اینجا گفتم پستم یه محتوا داشته باشه عشقم ، واسه خنده نگفتم ، عشق منی ، ناراحت نشیا !

پ.ن : عمو شایان این ممده حسودیش میشه اگه بیام ببینمت ، میگه طلاق میگیره اگه با شایان حرف بزنی ))))

با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    [SIZE=3]
    پ.ن محمدی پسند )) : آقای محمد Insomnia ، در دستور زباد فارسی ، زمانی که پسوند (( گان )) میاد در انتهای کلمه ای که شامل حرف (( ه )) میباشد ، پس از ادغام حرف (( ه )) حذف میشود و کلمه متصل به مابقی حروف میشود !!! بی عرضه + گان -------> بی عرضگان
    اینجا گفتم پستم یه محتوا داشته باشه عشقم ، واسه خنده نگفتم ، عشق منی ، ناراحت نشیا !
    دقیقا کدوم قسمت از پستم از این نکته دستوری که گفتم استفاده شد ؟ ))

پ.ن : عمو شایان این ممده حسودیش میشه اگه بیام ببینمت ، میگه طلاق میگیره اگه با شایان حرف بزنی ))))
    چرا حرف در میاری ما کوچیکه آقا شایانم هستیم :| منظورت طلاقت میدم بود دیگه ؟ ))
    عجیبا غریبا :|
    Mohammad

16. تشکر Vikings, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Vikings, M3nTaL پسندید
صفحه 102 از 158 نخستنخست ... 25292100101102103104112152 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع