صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 21011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 140

موضوع: اعلام آماده گی برای سرور جدید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان عزیز بهتره جای کل کل به موضوع اصلی فروم بپردازید
    دقت کنین اینجا برای اعلام حضور واسه سرور M1 هستش .
    حالا هستین که بیاین بگین هستین . نیستین نیازی نیست اعلام کنین . بارها گفتم اینجا کلاس درس نیست که پاشی بگی آقا ما خودکار نداریم مشق نمینویسیم
    البته مساله خودکار هم حل شدست توسط میلاد عزیز
    ساید دیگه هم میخوایی بازی کنی مشکلی نیست . بیا خودکار بدیم بهت برو ساید دیگه بازی کن . اما جون هرکی دوست داری اگه نمیخوایی بازی کنی یا میخوایی چادر به سر بازی کنی نیا اینجا چیز میز ننویس . اسپمر تر از خودم ندیدم شماها میخواین جای منو بگیرین توی اسپم ؟ :| )

در مورد فشار و اسم تیم فشار هم باید عرض کنم از اونجایی که من هم توی نرمال و هم توی سرور اسپید بازی میکنم و چیزی که دیدم فشار و تیم فشار مال ماهان و تیمشون هست و نه مال ساید . همونطور که فینال پارسال تیم فشار شامل شمال شرق و جنوب غرب با هم میشد . خواهشا اگه میتونین شما هم کاری کنین که توی نرمال یه اسم موندگار ایجاد کنین

در مورد ساید هم باید بگم شخصا تا بحال بغیر از شمال شرق بازی نکردم . الان همه میگن به به چقدر آدم متعصب و وفادار به سایدی هست افشین ))
    اما دلیل اینکه ساید شمال شرق بازی میکردم فقط واسه اینه که توی بازار و اردوگاه و کلا هرجا که بخواییم مختصات بدیم نیازی به زدن - قبل اعداد نداشت والا خبری از تعصب به ساید نیست
    این سرور هم میلاذ قراره با teamviewer بیاد رو سیستمم و مختصات واسم بزنه )

این سرور هم میشه مثل l1 که اولش خیلیا اومدن گفتن ما گندیم و شما ریزین و نهایتش خبری ازشون نشد و حتی کسی توی امضاش نزد کدوم اکانته از ترس تارگت شدن

اونایی که بازی نمیکنین که هیچی ، برین یه فروم دیگه واسه خودتون ادا شاخا رو در بیارین (البته بعضی از دوستان واقعا شاخن به دل نگیرن )

اونایی هم که میخوان مردانه بازی کنن و چادر سر نمیکنن بیان و اسم اکانت رو توی امضا بنویسن . تا ما نوب ها بدونیم کی از کدوم ساید چی میگه

پ ن : میلاد از اون خودکارا واسم نیاری مشهد بازی رو بهت نمیدم )

شاد باشید و پیروز و همیشه شاخ

- - - Updated - - -

اوه راستی یادم رفت بگم . اسم اکانت من BDSM هستش و اهل دلاش میدونن چی میگم )

- - - Updated - - -

اینم لینک فروم برای دوستان شاخ . بی خودکاران . از بازی خداحافظی کنندگان
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.php?t=2219

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

مثل اينكه نداشتن خودكار باعث حذف پست قبلي شده d:

وايكينگ جان امار غلط داري قضيه بيگ همر رو كاملا برعكس متوجه شدي يا شايد شنيدي ، هر چند اون بيگ همري هم كه داري ازش به اشتباه حرف ميزني واسه ما بي ارزش بود، كلا بي ارزش تر از همر مگه داريم تو دژكوب

باقي صحبتا هم در مورد ورزش مفرح اسكي بود كه حذف شده بود پس نميگيم ديگه

3. تشکر dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود
    امدم دیدم فروم اعلام آمادگی رو صفحه 12 رفته، گفتم چه خبر شده از .کام دارن میان اینجا پلی بدن!
    نگو هنوز دعوا سر دهه هشتاده!
    عزیزان الان نیمه دوم دهه نوده یه چند سال دیگه آثار باستانی میشیم:دی
    یه عزیز هم دوتا پست از همون دهه هشتاد تو فروم گذاشته بعد نشسته آدرس این دوتارو حفظ کرده هر وقت لازم بشه تایپ میکنه ادرس و در اختیار دوستان قرار میده
    دوست عزیز تو دهه نود چیزی که از شما شخصا دیدم لیدری تو یه سرور که آخرش یه جوری ساید و شخم زدن که به قول دوستانت از ترس چیف نشدن واندرت مجبور به حذف اکانت هولدری شدی!
    یه سرور دیگه هم که از سایدت نقل مکان کردی ساید دیگه باعث اختلاف و در آخر هم با بردن واندر اس دبلیو به اتحاد دیگه و به زور جا کردن خودت تو اتحاد رفتی تو اتحاد برنده که همه در جریان چند و چون ماجرا کاملا هستن
    چه جوری میاید میگید من دهه هشتاد یکه بزن محله بودم که... . من که دهه هشتاد نبودم(الکی) ولی اونا هم که با شما بودن... . بگذریم)
    کوه اعتماد به نفس تشریف دارید و البته نیازمند توجه
    کلا از بقیه پست ها هم میگذرم حس تایپم رفت این دهه هشتادیارو دیدم:|
    من مفصل همه دوستان و دعوت به این سرور کردم که از بازی لذت ببریم
    دیگه زمین کجه و با جاهای شلوغ حال نمی کنید بهونه است که هر وقت یکی دعوتتون میکنه به سرور میارید
    امدید خوش آمدید، نیومدید خوش باشید
    ولی ادعای من فلانتون بزارید کنار و فقط با هم دوست باشید)
    میخواستم قرمز کنم ولی شنیدم صورتی دوست داری!؟
    مراقب خودتون باشید
    شب خوش-بوس بوس
    ویرایش توسط dr.divert : 10-08-2016 در ساعت 10:03 PM
    (ویرایش توسط مدیریت)

5. تشکر ShayaN_ShangFei, mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینجور که بوش میاد ما هم رفتنی شدیم تو nw

ببینیم چی پیش میاد
    امیدواریم سرور خوبی باشه

7. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود؛
    والا رفاقتها اونقدر برامون مهم بود که بخاطرش تغییر ساید هم دادیم، مثه بعضی ها تعصب رو سر ساید وبازی نمیزاریم! سر کشور و خونواده و جای درستش میزاریم، این یعنی فرهنگ درست بازی ! مهم اون رفیق ها و تیم هستن مابقی فقط مختصات و بازی با اعداد هست
    حالا تفاوت ما با این بعضی ها اینه اونا زندگیشون دژکوبه ! واسه ما سرگرمی دژکوبه؛

حالا سوال جالب که مطرح میشه اینه که چرا به بعضی ها فشار اومد ک ما شمال غرب رجیستر کردیم ؟!

یه بسته از این روان نویس ها سفارش داده بودم چند روز پیش، امروز به دستم رسید بعد از مدت ها !

فایل پیوست 2465

خلاصه دوستان خودکار ها الان رسیده، هر کسی خودکار نداره دستشو بگیره بالا یکی بهش هدیه کنیم ؛
    اولی هم میدم به افشین منتال که قراره گول رجیستر کنه و دفاع بسازه برامون
    دومی هم میرسه به عرفان اودین یه هدیه ای از شروع یک تیم قدرتمند تر از قبل باشه

خلاصه این خودکار ها درجه یکه ! اصل اصل؛ برند WOKE برچسب لیزری هم داره ؛
    هر کسی خودکار نداره بگه بهش خودکار بدیم؛ علکی زیر چادری نیاد بعد یهو وسط سرور بیاد بگه منم بودم

پ.ن؛ آقا پایه این اسم اتحاد رو بزاریم NW FeShaR ؟ خخخخخ
    پ.ن؛ افشین منتال، کف خواب فروم، اون بازی دانلود شد بیا یه لینک دیگه بدم دمت گرم اینم دانلود کن، خیلی گلی :X
    سلام بر میلاد عزیز دادا لا اقل یه خودکاری میزاشتی که ارزش داشته باشه این خودکار 1500 بیشتر نمی اره با این دم دستگاهش ولی به درد نوب ها میخوره !!
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

9. تشکر WolFlanD تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چیزی که برای من جالبه شمال شرق و شمال غرب توی سرور ال وان همدیگرو میزنن و از هم ده چیف میکنن و گزارش توی فروم میگذارن و سرور هنوز هم ادامه داره حالا میخوان برن توی یک ساید با هم یک اتحاد تشکیل بدن یک چیزی این وسطا درست نیست میگین نه خواهید دید :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz khan نمایش پست ها
    چیزی که برای من جالبه شمال شرق و شمال غرب توی سرور ال وان همدیگرو میزنن و از هم ده چیف میکنن و گزارش توی فروم میگذارن و سرور هنوز هم ادامه داره حالا میخوان برن توی یک ساید با هم یک اتحاد تشکیل بدن یک چیزی این وسطا درست نیست میگین نه خواهید دید :دی
    دوست عزیز ، بارها گفتیم ساید مهم نیست . پلیر ها مهم هستن
    توی اون سرور ماها شمال شرقیم . این سرور ماها میریم شمال غرب . سرور بعدی میریم جنوب غرب . همینجور داریم میچرخیم . وقتی یه تیم با هم هستن ، مختصات فقط یه عدده نه بیشتر
    الان بچه های جنوب غرب برن شمال شرق همه با هم . به نظر شما فرقی میکنه توی داستان بازی ؟ خو بازم همونه دیگه

پ ن : سجاد میام با چک میبرمت توی بازی ها ، حالا هی بیا اینجا چیز میز بنویس )

12. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

با سلام

کاربران گرامی لحن و نوع پست گذاشتن در این تاپیک به شدت غیر محترمانه و توهین آمیز میباشد؛ تا الان مماشات کردم و سعی کردم با ویرایش و تذکر تاپیک رو اداره کنم.

در صورت ادامه این لحن علاوه بر توقیف اکانت های خاطی ؛ تاپیک نیز برای مدت نامحدود بسته خواهد شد.

با تشکر .
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

14. تشکر M3nTaL, shoshor, BariSH_N تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان عزیز و محترم شمال غرب و شمال شرق و جنوب شرق همه منو میشناسن که هیچوقت با کسی کل کل نکردم.اهل طومار نویسی و فروم و اینجور چیزا هم نیستم.پس خواهشا الکی جو ندید.
    هر تیمی هر جایی میخواد جمع بشه .ماخوشحال میشیم که بقیه سایدا هم قویتر از ما باشن.همونطور که از دوستان جنوب شرق دعوت کردم بیان و متاسفانه گفتن سرور فینال آخرین سروریه که بازی میکنن.

ما اگه حرفی واسه گفتن داشته باشیم تو بازی میزنیم.البته اگه همون اول بازی فارم نشیم.اینجا اگه منم منم کنم که مثلا 4نفر بیشتر منو بشناسن واسم عاره.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.divert نمایش پست ها
    درود
    امدم دیدم فروم اعلام آمادگی رو صفحه 12 رفته، گفتم چه خبر شده از .کام دارن میان اینجا پلی بدن!
    نگو هنوز دعوا سر دهه هشتاده!
    عزیزان الان نیمه دوم دهه نوده یه چند سال دیگه آثار باستانی میشیم:دی
    یه عزیز هم دوتا پست از همون دهه هشتاد تو فروم گذاشته بعد نشسته آدرس این دوتارو حفظ کرده هر وقت لازم بشه تایپ میکنه ادرس و در اختیار دوستان قرار میده
    دوست عزیز تو دهه نود چیزی که از شما شخصا دیدم لیدری تو یه سرور که آخرش یه جوری ساید و شخم زدن که به قول دوستانت از ترس چیف نشدن واندرت مجبور به حذف اکانت هولدری شدی!
    یه سرور دیگه هم که از سایدت نقل مکان کردی ساید دیگه باعث اختلاف و در آخر هم با بردن واندر اس دبلیو به اتحاد دیگه و به زور جا کردن خودت تو اتحاد رفتی تو اتحاد برنده که همه در جریان چند و چون ماجرا کاملا هستن
    چه جوری میاید میگید من دهه هشتاد یکه بزن محله بودم که... . من که دهه هشتاد نبودم(الکی) ولی اونا هم که با شما بودن... . بگذریم)
    کوه اعتماد به نفس تشریف دارید و البته نیازمند توجه
    کلا از بقیه پست ها هم میگذرم حس تایپم رفت این دهه هشتادیارو دیدم:|
    من مفصل همه دوستان و دعوت به این سرور کردم که از بازی لذت ببریم
    دیگه زمین کجه و با جاهای شلوغ حال نمی کنید بهونه است که هر وقت یکی دعوتتون میکنه به سرور میارید
    امدید خوش آمدید، نیومدید خوش باشید
    ولی ادعای من فلانتون بزارید کنار و فقط با هم دوست باشید)
    میخواستم قرمز کنم ولی شنیدم صورتی دوست داری!؟
    مراقب خودتون باشید
    شب خوش-بوس بوس
    ممنون مجتبي عزيز واقعا صحبتاي بجا و خوبي بود انقدر خوب كه مخاطب خاصت هم تشكر كرد ازت زير پستd:

هنوزم منتظريم دوستان شرقي هم بيان سرور جذابتر بشه
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 10-09-2016 در ساعت 01:34 AM

صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 21011121314 آخرینآخرین