نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3za نمایش پست ها
اولا یادمون نره کسی که رفت همر های یه ساید دیگه رو کرد توی ناتار من نبودم کارو چپ دست و امثال اون بودن . دوما خیلی بهت لطف کردم فینال 25 دهکده هات که با من 20دقیقه فاصله بیشتر نداشتن رو چیف نکردم یا نپروندم و گذاشتم تا آخر سرور نفس بکشی . بعید میدونم یادت بیاد توی تلگرام چه قدر راجب این مساله خوشحال بودی که دهکده هات نپریده بود و یا چیف نشده بودن
ولی خب NW رو از خود NW زدم که یاد بگیرید سالم بازی کنید البته سرور 25 جدیدی هم که ران شده بود خیلی دوست داشتی بیام NW پلی بدم پی ام دادی گفتی مشکلات رو فراموش کنیم بیام سایدت پلی بدم اما خب اصولا همچین ادمی نیستم .
درضمن من خودم یه تیمم یه اکانتم میتونه یه ساید رو به فنا بده اینو یادت باشه چون همه هم اینو میدونن
سوما بنده متولد 1367 هستم : )
سلام
ببخشید شما همون اکانت پلیز هستین ؟ همون اکانت 2 ده که یه 15کراپ کناره همرش گرفته بود داشت شارز می کرد؟ همون که عشق مدال هفتگی داش؟
همون گه موقع کتیبه ها گفت همر نمی زنم می خوام بیگ شم؟ همون که بعدش گفتی کارو جنگ بدین شارز کنم بدم؟ همون که بعد گرفتنش بخاطر مدال رفت پیش ساید برنده و کتیبرو نداد؟ همون که آخر سرام بیگ نشد؟:دی اگه همونی خوشبختم:دی
داداش بهم ریختن ساید خودی کمک به ساید دگه اینقدرا هم افتخار نداره داری اینور اونور داد می زنی
پ.ن: با هم دوس باشین :دی