صفحه 25 از 91 نخستنخست ... 1523242526273575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عباس جان بحثی نیست

حداقل همه ی افرادی که اینجا هستن یه سرور با هم بازی کردن و همدیگه رو میشناسن بحث بیشتر از این الکی هست

تنها دلیلی هم که امدم تو فروم سرور k1 این بود که یه نفر از نبود بچه های ما داشت سواستفاده میکرد و حرف های که نبوده رو به دروغ میگفت

تا زمانی هم که بودیم هماهنگی و نظم ساید se رو هم تو این سرور هم سرور های دیگه نشون دادیم

در ضمن ما خودمون تو اون سرور شورا لیدری بودیم که گفتیم عمو عطا بیاد توتال بشه ولی با یه سری محدودیت که وقتی امد بالا جو گرفتش و ممد اسپارتان هم متواری شد

و حتی امین لئو هم اخر سر مشکل پیدا کرد و هم تماس تلفنی گرفت و گفت

و هم اینکه نامه ای که ته سرور h1 داد و توضیحاتی راجع به عطا زد

راستی کتیبه یونیک هم به مشکل خوردیم ولی بنده همون شب اکانت بستم و گندمو صفر کردیم بعد از یه روز سر حرفی که پیش امد ته مونده نیروها رو زدم به الیسا

صحت حرفم هم میتونی از کسری که اکانتشو بهت فروخت تو اون سرور بپرسی

ختم کلام
    ویرایش توسط l0l:D : 03-26-2016 در ساعت 10:17 PM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

2. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عارف جونم بخرمت ، عشق مني مشتي ، حيف اون سبيلات نيست با يوزر بحث ميكني ؟ ولشون كن بزار حال كنن ،
    از اون علي رضا ايرانتون ببرسي علي هد كيه ديكه اينجا بست نميزاري با اين سطح بازيتون ،
    ارشي خوب استراحت كن ،كاراتم انجام بده به موقش بريم كام يه حالي به كام بديم بفهمن ما هنوز زنده.ايم ،

- - - Updated - - -

ميكم به جز دجكوب افتخار ديكه ندارين كل كل كنين ديييي دوالاي ديروز ،يوزراي امروز ،

4. تشکر Aref, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    اگر بحث سرورای قبل که باید بگم واقعا با بی لیاقتی سرور i1 باختین
    حیف اون همه اکانتو دفی که از جنوب غرب به شما دادیمو آخر هیچی نشدی
    به احسان واندر گفتم بمونه خودش کمکش میکنم . وقت نداشت .
    من هیچ حرفی ندارم
    سرور h1 که آخر sw جنوب غرب 100 کرد

از ادمین محترم میخوام پستایی که منحصرا راجع به بقیه سرورا هستو پاک کنن. مرسی

راجع به عکسی که گذاشتی :
    مثل اینکه کار از جاسوس کشی گذشته به پوینت هجوم نیاز ندارن
    میزنن به خودشون پوینت دفاع بگیرن )
    من دیگه حرفی ندارم راجع به این موضوع.

حالا

- - - Updated - - -

عارف جان خسته نباشی :دی

حیف وقت ندارم . وگرنه سرور بعدیو باهات میومدم. خودت میدونی که چقدر دوست دارم باهات بازی کنم.
    عاشق اینم که سایدو کنترل میکنی .و سیاستو پلنایی که توی بازی میریزیو خیلی هیجانیه باعث میشه از سرور و بازی لذت ببریم.
    میدونم برای مدال بازی نمیکنی . واسه عشقو حال بازی میکنی. که این خودش خیلی ارزش داره

راستی وقت کردی k1 هم یه لوگین بکن.
    که ما از بودن تو انرژی بگیریم.
    درود! وقت داری، خوبشم داری. هفته دیگه رجیستر میکنی، باعث خوشحالیم میشی که یک بار دیگه کنار هم بازی کنیم. بچه ها رو هم جمع کن بیار.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    عارف جونم بخرمت ، عشق مني مشتي ، حيف اون سبيلات نيست با يوزر بحث ميكني ؟ ولشون كن بزار حال كنن ،
    از اون علي رضا ايرانتون ببرسي علي هد كيه ديكه اينجا بست نميزاري با اين سطح بازيتون ،
    ارشي خوب استراحت كن ،كاراتم انجام بده به موقش بريم كام يه حالي به كام بديم بفهمن ما هنوز زنده.ايم ،

- - - Updated - - -

ميكم به جز دجكوب افتخار ديكه ندارين كل كل كنين ديييي دوالاي ديروز ،يوزراي امروز ،

شیفته اخلاقتم. یاد بگیرن ملت. این همه زدیم تو سر و کله هم، ولی حال میکنم اخلاقت درسته. بازی رو با رفاقت قاطی نمیکنی. همین که میبینم هستی و حضور داری خودش اندازه یه دنیا میرزه. این روزا دوستای قدیمی کم دیده میشن تو دژکوب، باید همینایی که هستیم به هم بچسبیم داداش. سرور بعدی میام جنوب غرب. حال میکنم یه سرچ بزنم he... اولین گزینه که میاد اسم اکانتت باشه که بدونم یه سرور دیگه هم فرصتش پیش اومده کنار هم باشیم. منتظرتم ها، نیای دلخور میشم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    نوید هم میاد بعداً
    آقا مصطفی گل، دوست خوبم، سرور بعدی منتظر بچه های شما هم هستیم ها، حتما بیاین همتون منتظریم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط UNRATED نمایش پست ها
    چطوری ارش
    ۱- علی هستم میلا بازی نمیکنه اره اکانت khargosh هستم
    ۲- سهیل نوبو به اکانت ما نچسبون اون بازیکن بود اکانت خودشو نگه میداشت
    ۳- مگه حتما باس تو تاپ بود؟؟؟
    ۴-جانشینی بدم گلد بگیری یکم واسمون؟
    خرگوش چیه؟ اکانت بزن سرور بعدی، نبینم نیای که میام به زور میبرمت، جنوب غربم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mori0351 نمایش پست ها
    با سلام
    برسیم به سوال سجاد مون در مورد لیدری ساید nw لیدری ساید از اول بازی مشکلی نداشته و نخواهد داشت و اکانت انجل تیم هم بخاطر اینکه نتونست خودش رو با ساید هماهنگ کنه و با تصمیمات تک نفره و خود رای بودنش نتونست تا اخر سرور با ما باشه و به خاطر همین موضوع بدون هیچ درگیری و تنشی صلاح دونسته حذف کنه و اکر دقت کرده باشی با نوشتن پروفایل هیچ مشکلی با ساید نداشته و ما هم مشکلی نداشتیم هنوزم می تونه بازی کنه ولی با شرایط ساید بیادش بالا
    برو به بازیت برس بجای اینکه بیای اینجا در مورد ساید ها بنویسی .
    تاپ غارت چه با حال شده اکانتت کجا رو داره میزنه روز صلح روز استراحته !!!

پ ن : تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف مگر اسباب بزرگی همه آماده کنی
    مرتضی عزیز دل. سرور بعد جنوب غربم. افتخار بدی دور هم بازی کنیم خیلی خوشحالم میکنی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ne.. نمایش پست ها
    سلام خدمت بچه های سرور k1

اکانت all stars یه پروفایل نویسی کردن تو این سرور که من حضور ندارم و به ناچار جوابشون اینجا میدم جملشون که گفتن
    روز صلح = روز لو رفتن پوشرهای عزیز مثل الیسا که تا زمان صلح شد بگه رفتم مسافرت

دقیقا خوب و درست میگن ولی روز صلح واسه این میزارن که اگر پلیرهایی بخوان برن مسافرت بدون استرس از گندم منفی یا اتک بهشون به مسافرت و عید دیدنیشون برسن
    حالا یه چیزی رو شفاف سازی کنم که این اک تو فینال گذشته نتونست 1 غارت باشه عقده شد براشون از اول سرور تا انتها سرور (چه زمان صلح و چه غیر زمان صلح )
    اومدن یه پروفایل نویسی کردن که اگه کسی در جریان اون سرور نباشه شاید باور کنن
    بهشون میگم فقط اون تایم سرور رفتم مسافرت ولی اک رو دادم دست 2 نفر به اسم جاوید گرین و هادی که با زحمتهای زیاد بازم نزاشتن در نبودم در زمان صلح از 1 تاپ غارت بیاد پایین
    عزیز من سنداش هست پس پروفایلتون رو اصلاح کنید با تشکر
    الیسا
    الیسا شما هم بیا سرور بعد. وجود بازیکنایی مثل شما تو هر سروری ضروریه. حداقل من که اینجوری فکر میکنم. ما میریم جنوب غرب.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام چطوری علی جان خدا خفت نکنه باز شروع کردی
    خوشحالم هستی همیشه برام سوال بود تو لعنتی اینقد دف از کجا میاری اخه
    آقای پیمان شاتگان، سرور بعد پاشو بیا منتظریم. یه سرور نرمال خوب و با کیفیت راه بندازیم دور هم. بچه ها رو هم بیار هرکس میتونی.
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فدات عزيز، عارفي بخدا كلي كار دارم ،حسابدار ٤تا شركتم ، اينجا هم به عشق خودتون موندم ،يكي هم كمكم ميكنه ، وكرنه وقت ندارم ،
    ولي ميام رو يك اكانت باهاتون بازي كنم ، تنهايي وقت نميكنم ،

7. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    عباس جان بحثی نیست

حداقل همه ی افرادی که اینجا هستن یه سرور با هم بازی کردن و همدیگه رو میشناسن بحث بیشتر از این الکی هست

تنها دلیلی هم که امدم تو فروم سرور k1 این بود که یه نفر از نبود بچه های ما داشت سواستفاده میکرد و حرف های که نبوده رو به دروغ میگفت

تا زمانی هم که بودیم هماهنگی و نظم ساید se رو هم تو این سرور هم سرور های دیگه نشون دادیم

در ضمن ما خودمون تو اون سرور شورا لیدری بودیم که گفتیم عمو عطا بیاد توتال بشه ولی با یه سری محدودیت که وقتی امد بالا جو گرفتش و ممد اسپارتان هم متواری شد

و حتی امین لئو هم اخر سر مشکل پیدا کرد و هم تماس تلفنی گرفت و گفت

و هم اینکه نامه ای که ته سرور h1 داد و توضیحاتی راجع به عطا زد

راستی کتیبه یونیک هم به مشکل خوردیم ولی بنده همون شب اکانت بستم و گندمو صفر کردیم بعد از یه روز سر حرفی که پیش امد ته مونده نیروها رو زدم به الیسا

صحت حرفم هم میتونی از کسری که اکانتشو بهت فروخت تو اون سرور بپرسی

ختم کلام
    سلام و خسته نباشید خدمت نوید جان و بقیه سروران و اساتید

چون پست هاتون زیاد بود منم خواستم یه اعلام حضور بکنم و هر سوالی داشتید پاسخگو باشم و در مورد یه سری اتفاقات هم توضیح بدم

اول این که یکی از بهترین اتفاقات زندگیم اشنایی با دژکوب هست و خواهد بود چون الانم که دارم میبینم با این روحیه دارید کل کل میکنید سره موضوعات بیهوده دلم حال میاد ولی وقتی یه سرور دیگه میبینم شدید رفیق فابریک دلم بیشتر حال میاد
    برای مثال سجاد سرورe1 یه مدت دشمن خونی من بود ولی بعدش شد رفیق فابریک و جالب اینه که دوستان بعضی وقتا میپرسن چرا اتحاد خارج شدی دلیلش رو همینجا میگم
    متعصفانه وقت کافی برای بازی ندارم و اک رو ساختم تا در دنیای دژکوب حضور داشته باشم سجاد عزیز لطف داشتن و هرازگاهی به صورت جانشینی راید منو میزدند و به اکانتم سرو میزد تا لاست زیاد نداشته باشم منم از اتحاد خارج هستم تا بعدا هیچ احدی جسارت نکنه بگه از ساید دیگه بهت کمک کردن جاسوسی یا هرچی
    چون اگه قرار به زدن و غیره باشه پلن رو سجاد هم باشه میزنم و همین طور سجاد اگه منو بزنه ناراحت نمیشم چون فقط بازیه
    در مورد سرور e1 که دم نیما لینچ و بقیه دوستان گرم که 1ماه نبودم جور منم کشیدن اکانت نخوابید و همرش تا300کی گرزی متمرکز هم بالا رفت که خیلی از دوستان جانشین شده و دیدن اونم زمان ازادسازی نقشه ساخت نه زمان لانچ و غیره

و در مورد h1 که رفتم یه به قول شما متواری شدم همون اولش گفتم تو لیدری احتمال داره در خدمتتون باشم و موثر هم باشم ولی لانچر خوبی نیستم و متاسفانه گند زدیم به پلن و مشکلات طوری درگیرمون کرد که کلا سمت دژکوب نیومدم
    http://uupload.ir/files/sszl_photo_2...7_00-19-31.jpg
    این لینک عکس تصادفی بود که اون موقع کردم و خدارو شکر چیزی نشد
    و بعدا از تک تک دوستان عزرخواهی کردم که متعصافانه نمیتونم برگردم و کمکتون باشم و دلیل دوم نیومدنم همون محدود شدنم بود که به عنوان شورا بودیم ولی اختیارات تام نه من نه هیچ کس نداشت حالا خودتون جریان رو بهتری میدونید

و اینکه عارف میگه ممکنه یه سرور ادم بهترین باشه و یه سرور کلا اسمی ازش نباشه صد در صد حرف درستیه و نمیشه همیشه بهترین بود مگر اینکه با دژکوب زندگی بکنی که به نظر شخصی من یه اشتباه هست که بعدا متوجه میشه

نوید جان من در زندگی واقعی دارم بازی میکنم زمان ما در دژکوب تمام شده
    http://uupload.ir/files/58tm_untitled1.jpg
    اینم یه سند که سرور واقعی دژکوب رنک هجومی هولدر و لیدر ساید و...... و حتما به اتکها روی فیدرها هم توجه کنید

و هر بدی که از ما دیدید به بزرگی خودتون ببخشید و تنها خواهشم اینه که پای منو در هیچ کدوم از بحث هاتون در فروم وسط نکشید
    من یه پلیر ساده و اماتورم که تنها در سرورk1 فعلا مشغولم

و هر سوالی هم داشتید در خدمت خواهم بود

یاعلی

با تشکر محمدرضا اسپارتان
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

9. تشکر Knig}{T, l0l:D, SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, l0l:D, SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    Gala Galaaaa ))))))) :دی
    تورو قرآن بحثا رو نگاه کن ، از یه عده تعجب میکنم که 100 تا سرور از من بیشتر بازی کردن و دیگه به همه چی تو بازی رسیدن ، مردونه این چه کل کلیه با هم میکنین :| مردونه اگه میخواین 3 به تکش کنیم انقد حرف نا مربوط بهم نزنین :|
    تیم جمع کنین برین جلو هم بزنین تو سر و کله هم ، قبل زدو خورد هم ول نکنین ، همیشه وقتی میبینین سایدتون عقب افتاده از باقی سایدا ، زودتر بزنین سایدا دیگه رو ، باور کنین شیوه بهتری هست تا قهر کنین برین ، بعد بیاین دعوا با هم ، انقدر کشش ندین اینجا !!! اگه رفتین میخواین باز بازی کنین خب هماهنگ کنین برین سرور بعد .

شاید من هم با عارف پریدم یه جا ، البته اگه دوستات قدر شناس باشن ))) شوخی میکنم ، ما که جز بدی و نوب بودن تو بازی کسی چیزی ندید ازمون ، ولی حال کنین با بازی ، چه حرفایی به هم میزنین ، یه سریتون رو از قبل میشناختم ، اون موقع که اینا رو میگفتین 15 16 سالتون بود ، الان که همه بالا 20 سالتونه ، بزرگ شدین دیگه .
    بابای من وقتی هم سن شماها بوده من بودم )) دوست باشین با هم ، این صداه هست که میگه کل کل ممنو))

پ.ن1 : عمو عارف نمیخوای retire بشی :دی !؟

پ.ن2 : علی Unrated خوبم عزیزم تو خوبی !؟

پ.ن3 : علی ستاره ها ، ما رو دیگه اینجاها هم قبول ندارن چه برسه کام ، نسل ها عوض شده ، خیلیام بهتر از من و تو شدن

پ.ن4 : بدون اجازه پِی وی ممنوع )))

پ.ن5 : نامردی نکنین حرف از سرورا دیگه بزنین ، امثال من و عارف که گناه نکردیم سرور اولمون بوده و تازه با ترا آشنا شدیم !!! جون آرش من رو سیبل نکنین ، اقا گیر بدین به هم ، جون آرش ، شوخی بود به خدا ))

با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کلاس های آموزشی
    درس اول : چگونه فیک بزاریم
    به تصویر زیر دقت کنین میفهمین ))
    photo_2016-03-27_08-22-12.jpg

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    تورو قرآن بحثا رو نگاه کن ، از یه عده تعجب میکنم که 100 تا سرور از من بیشتر بازی کردن و دیگه به همه چی تو بازی رسیدن ، مردونه این چه کل کلیه با هم میکنین :| مردونه اگه میخواین 3 به تکش کنیم انقد حرف نا مربوط بهم نزنین :|
    تیم جمع کنین برین جلو هم بزنین تو سر و کله هم ، قبل زدو خورد هم ول نکنین ، همیشه وقتی میبینین سایدتون عقب افتاده از باقی سایدا ، زودتر بزنین سایدا دیگه رو ، باور کنین شیوه بهتری هست تا قهر کنین برین ، بعد بیاین دعوا با هم ، انقدر کشش ندین اینجا !!! اگه رفتین میخواین باز بازی کنین خب هماهنگ کنین برین سرور بعد .

شاید من هم با عارف پریدم یه جا ، البته اگه دوستات قدر شناس باشن ))) شوخی میکنم ، ما که جز بدی و نوب بودن تو بازی کسی چیزی ندید ازمون ، ولی حال کنین با بازی ، چه حرفایی به هم میزنین ، یه سریتون رو از قبل میشناختم ، اون موقع که اینا رو میگفتین 15 16 سالتون بود ، الان که همه بالا 20 سالتونه ، بزرگ شدین دیگه .
    بابای من وقتی هم سن شماها بوده من بودم )) دوست باشین با هم ، این صداه هست که میگه کل کل ممنو))

پ.ن1 : عمو عارف نمیخوای retire بشی :دی !؟

پ.ن2 : علی Unrated خوبم عزیزم تو خوبی !؟

پ.ن3 : علی ستاره ها ، ما رو دیگه اینجاها هم قبول ندارن چه برسه کام ، نسل ها عوض شده ، خیلیام بهتر از من و تو شدن

پ.ن4 : بدون اجازه پِی وی ممنوع )))

پ.ن5 : نامردی نکنین حرف از سرورا دیگه بزنین ، امثال من و عارف که گناه نکردیم سرور اولمون بوده و تازه با ترا آشنا شدیم !!! جون آرش من رو سیبل نکنین ، اقا گیر بدین به هم ، جون آرش ، شوخی بود به خدا ))

با تشکر

درود :دی آرش بابات چطوره؟ سلامش برسون

آقا بحث الکی نکنید اگه حرفی واسه گفتن دارید سرور L1 با تیمتون بیاید توی عمل ثابت کنید

پ ن : میگم که مسعود برین همون مسعود نیزه (تام جری) خودمونه؟

سعید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت نوید جان و بقیه سروران و اساتید

چون پست هاتون زیاد بود منم خواستم یه اعلام حضور بکنم و هر سوالی داشتید پاسخگو باشم و در مورد یه سری اتفاقات هم توضیح بدم

اول این که یکی از بهترین اتفاقات زندگیم اشنایی با دژکوب هست و خواهد بود چون الانم که دارم میبینم با این روحیه دارید کل کل میکنید سره موضوعات بیهوده دلم حال میاد ولی وقتی یه سرور دیگه میبینم شدید رفیق فابریک دلم بیشتر حال میاد
    برای مثال سجاد سرورe1 یه مدت دشمن خونی من بود ولی بعدش شد رفیق فابریک و جالب اینه که دوستان بعضی وقتا میپرسن چرا اتحاد خارج شدی دلیلش رو همینجا میگم
    متعصفانه وقت کافی برای بازی ندارم و اک رو ساختم تا در دنیای دژکوب حضور داشته باشم سجاد عزیز لطف داشتن و هرازگاهی به صورت جانشینی راید منو میزدند و به اکانتم سرو میزد تا لاست زیاد نداشته باشم منم از اتحاد خارج هستم تا بعدا هیچ احدی جسارت نکنه بگه از ساید دیگه بهت کمک کردن جاسوسی یا هرچی
    چون اگه قرار به زدن و غیره باشه پلن رو سجاد هم باشه میزنم و همین طور سجاد اگه منو بزنه ناراحت نمیشم چون فقط بازیه
    در مورد سرور e1 که دم نیما لینچ و بقیه دوستان گرم که 1ماه نبودم جور منم کشیدن اکانت نخوابید و همرش تا300کی گرزی متمرکز هم بالا رفت که خیلی از دوستان جانشین شده و دیدن اونم زمان ازادسازی نقشه ساخت نه زمان لانچ و غیره

و در مورد h1 که رفتم یه به قول شما متواری شدم همون اولش گفتم تو لیدری احتمال داره در خدمتتون باشم و موثر هم باشم ولی لانچر خوبی نیستم و متاسفانه گند زدیم به پلن و مشکلات طوری درگیرمون کرد که کلا سمت دژکوب نیومدم
    http://uupload.ir/files/sszl_photo_2...7_00-19-31.jpg
    این لینک عکس تصادفی بود که اون موقع کردم و خدارو شکر چیزی نشد
    و بعدا از تک تک دوستان عزرخواهی کردم که متعصافانه نمیتونم برگردم و کمکتون باشم و دلیل دوم نیومدنم همون محدود شدنم بود که به عنوان شورا بودیم ولی اختیارات تام نه من نه هیچ کس نداشت حالا خودتون جریان رو بهتری میدونید

و اینکه عارف میگه ممکنه یه سرور ادم بهترین باشه و یه سرور کلا اسمی ازش نباشه صد در صد حرف درستیه و نمیشه همیشه بهترین بود مگر اینکه با دژکوب زندگی بکنی که به نظر شخصی من یه اشتباه هست که بعدا متوجه میشه

نوید جان من در زندگی واقعی دارم بازی میکنم زمان ما در دژکوب تمام شده
    http://uupload.ir/files/58tm_untitled1.jpg
    اینم یه سند که سرور واقعی دژکوب رنک هجومی هولدر و لیدر ساید و...... و حتما به اتکها روی فیدرها هم توجه کنید

و هر بدی که از ما دیدید به بزرگی خودتون ببخشید و تنها خواهشم اینه که پای منو در هیچ کدوم از بحث هاتون در فروم وسط نکشید
    من یه پلیر ساده و اماتورم که تنها در سرورk1 فعلا مشغولم

و هر سوالی هم داشتید در خدمت خواهم بود

یاعلی

با تشکر محمدرضا اسپارتان
    محمدرضا عزیز

خودت میدونی واسه رفاقت کمکت میکنم. تاالان کلی همه با من بازی کردن .میدونن اهل کثیف بازی نیستم.
    تا حالا هم فکر نکنم کسی از من حرکتی دیده باشه .
    سر یک بازیو مدالو لیدریو این چیزا هم نه توهین میکنم نه چیزی

راستی اون که گفتی رو من پلن میریو که راست نگفتی ؟
    اون همر تو بخوره تو سرم که چیزی ازم نمیمونه
    مسئولین رسیدگی کنین .
    با تشکر

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط whitebird نمایش پست ها
    درود :دی آرش بابات چطوره؟ سلامش برسون

آقا بحث الکی نکنید اگه حرفی واسه گفتن دارید سرور L1 با تیمتون بیاید توی عمل ثابت کنید

پ ن : میگم که مسعود برین همون مسعود نیزه (تام جری) خودمونه؟

سعید
    آقا این سرور L1 چخبره ؟
    اگر میدونستم K1 شروع نمیکردم میومدم L1 )
    نمیشه سرور k1 فعلا ببندن تا L1 تموم بشه ؟ ))
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

14. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

این سرور k1 که دیگه انگیزه ای نمونده بریم اونجا به امید حضور همه تیما
    الان ده تا سروره همه پخش و پلا هستن ببینیم میشه همه رو توی L1 جمع کنیم

صفحه 25 از 91 نخستنخست ... 1523242526273575 ... آخرینآخرین