صفحه 34 از 107 نخستنخست ... 2432333435364484 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود خدمت دوستان عزیز

این چه وضعشه از بس به دوستانمون گفتید اسپید بالا باز 50 باز اینا فکر کردن اینجا هم اسپید اکثر کپ های ساید رو قبل از کتیبه ها این شکلی کردن :دی

index.jpg

پ.ن:دوستانی که دم از اسپید بالا-پایین-متوسط-شنا مارپیچ-شطرنج با مانع و پلیری بزرگی و . . . میزنن خوبه اول یه نگاهی به خودمون هم بندازیم کجا بودیم از کجا شروع کردیم چندمین سرورمون هست و . . . :دی(حالا دوستان زیاد ناراحت نشن اصن با خودم بودم :دی)

پ.ن:با یه نگاهی به اکانت ها و اتحاد ها و . . . تا اینجای سرور متوجه میشیم nw چه از لحاظ همر چه از لحاظ اکانت های که دفاعی بازی میکنن و تعدد ده و انویل کردن دف خیلی جلوتر از بقیه سایدا هست...

پ.ن:اینقدر عجله نکنید بزودی کتیبه ها ازاد میشه و تقابل بین سایدا شروع میشه اونموقع با لینک های که میزارید همه چی مشخص میشه و از هنر های که بلدید رونمایی میکنید

پ.ن:کراپا 20 شده انبارا تخریب و زیر ساخت جدید واسش لحاظ شده(اینم از دوستانی که کارشون پیدا کردن مو توی بشقاب غذای بقیه هست ))))))))))))))))

ارادت لــــــــــــــــــــــــ ــــــــول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 09-05-2016 در ساعت 10:46 PM دلیل: غلت عملایییی :)))))
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خخخخ همچین به بی گندمی خوردن مجبور شدن دست به چه کارایی بزنن ان دبلیوای های بیچاره دلم سوخت براتون . ما که هنوز دهامون گندمش مثبته به گندم نیاز نداریم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    ارمان جان به صرف اینکه داری گلد میدی به بازیکنا میخوای بگی سطحت بالاس که نیس!!! اگه بود اک نمیخریدی تو ساید ما!!! بایدم برای ساید خودت احترام قائل باشی چون از نظر من یه سایدی که یه عده بخاطر گلد مجانی توش جمع شدن و حالا ادعاشون میشه و قار قار میکنن ساید قوی نمیتونن باشن!! جوری گنده خودتو نیشون میدی که یاد کارتون گوریل انگوری میفتم!! ادعا کردن بده که تو هر پستت داری ادعا میکنی در حالی که خودتم میدونی اگه چیزی بودی اک ساید مارو نمیخریدی و دنبال خرید بقیه اک ها نبودی برای واندر کیلین کردن و جلو زن کتیبه!! شما برو شب متاتو بکن با ne شاید اینجوری سایدت باقی موند تا ته بازی!!
    مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد!!!
    مهدی جان شماکلا تحلیلات یا مغرضانه هست یا جاهلانه جای صحبت درست هم گنده گویی می کنی و توهین فایده ای نداره گپ زدن تو فروم؛؛ کل کلی ندارم بکنم اخه با شما دارم طوری پلی میدیم که نفس حریف به شماره بیفته این فروم این شما تا صبح بشین هر چی لایق خودته به دیگران نسبت بده به ما نمی خوری اخه که بخوام جوابت رو بدم دیدیم داری تحلیل غلط می کین و نا صواب!!! گفتم روشن بشی و از چاهی که خودت برای خودت و سایدت کندی در بیای نمیشه دیگه چه اصراریه اخه !!! یک دونه از حرفهای که زدی رو جواب نمیدم چون فقط دروغ و توهینه من یه سر سوزن هم راه نمیدم که با من کل کنین
    طرفت رو اشتباه گرفتی هم وطن و خلاص !
    خدایا به امید تو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

کلا چون ادبیاتتو دوس ندارم ترجیح میدم باهات منم کل کل نکنم چون نه قواعدشو بلدی نه احترام میدونی چی هست که البته به نوع تربیتت ربط داشت دسته خودت نیست. منم بحثو با شما ادامه نمیدم
    6 تا واندر کیلین شد بهر حال اولین واندر که se کیلین نکرد هم امد به بازی!! لول
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا مگه هر ساید 3 تا واندر نداره؟ چجوریه که اس ای 6 تا واندر کلین کرده؟؟ ینی همه دهکده واندرا افتاده تو اس ای؟؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نه دوست عزیز ما دوتا از واندرای nw رو سر مرام معرفت کیلین کردیم. همین
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به جای تخریب و نظر و تحلیل ساید های دیگه بچسبیم به ساید خودمون!
    ne هماهنگ تر از همیشه داره رو برنامه میره جلو...
    به جا صحبت سرور های گذشته یکم در مورد آینده این سرور حرف بزنید ))))

و در آخر هم

(ویرایش توسط MOD UnderTaker)
    سکوت!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط bide-vahshi نمایش پست ها
    سلام دیگر بر همه دوستان
    خدمت بزرگوار عزیز آ قا عرفان که به تازگی با شما آشنا میشم و قبلا شنیده بودم که بخاطر حضور شما در جنوب غرب ماهان از آمدن به اون ساید پشیمون شد پس باید بازیکن قدیمی و باتجربه ای باشید.
    منظور من از نپ چیزی نبود که شما فکر میکنید و من ساید شما رو ساید ضعیف نمیدونم چه بسا از لحاظ بازی ساید قوی باشید چون همه میدونن که تعداد بازیکن ملاک نیست بلکه کیفیت بازی بازیکنان و انسجام بازیکنان یک ساید و هماهنگی و داشتن برنامه صحیح تعیین کننده قدرت یک ساید هستش والی یک ساید رو ده بازیکن میتونن پر از مولتی کنن و این مطلب برای همه بالاخص دوست عزیزم آقا مهدی بعنوان یک بازیکن قدیمی کاملا روشن هست
    منظور من از نپ آرامش در سرور بود ولی متای ساید شما باجنوب شرق برای اینجانب در ابتدا از طرف جنوب شرق اعلام شد وبعد از اون چیدمان دهکده ها تا حدودی این مطلب رو تائید میکنند
    عرفان عزیز شما خودتون بازیکن تازه کار نیستین و مثل منهم نوب نیستین حالا شما چه متا داشته باشید چه نه این امر مربوط بخودتون هستش و هر لیدر مدبری دنبال صلاح ساید خودش هست و خوشبختانه مثل مهدی عزیز اهل جار و جنجال نیستید و مطلبتان رو خوب مطرح کردید
    آقا مهدی ما هم تقصیری نداره فقط زیادی حرص میزنه تو بازی و قبول نمیکنه این فقط یه بازی برای تفریحه نه اعصاب داغون کردن و چون تاریخ رو خیلی دوست داره همیشه توگذشته هستش
    والا ما کلاس نمیزاریم تعاریف ساید های دیگه این کارو میکنن و اونقدر میگن که ما باورمون بشه کلاس گذاشتیم والی هیچ ادعائی از طرف حداقل بنده مطرح نشده
    در ارتباط بامتا هم اشتباه میکنید صحبتی از متای شمال قبل از بازی نبوده وهنوز هم نیست و قبلا ذکر شده که هنوز زوده و امکان سنجی این مطلب با متای جنوب برده شده بالا و این تحلیل ما هستش و شما هم تحلیلتون برای ما محترمه ولی اینکه شما مجبور بودید با جنوب شرق متا ببندید رو قطعا جنوب شرق تو زهن شما کرده چون باتحلیل خودشون امکان متا با شمال رو غیر ممکن میدونستن و این تفکر را به شما تلقین کردن ودر هر صورت من به شخصه آرزوی یک همکاری خوب و جوانمردانه رو برای طرفین این متا میکنم
    از آشنائی با شما هم خوشحال هستم و سعادتی بوده و انشالله در سرور های دیگر کنار هم بازی داشته باشیم تا همدیگر رو بهتر بشناسیم
    برای شما و سایدتون آرزوی بهترین ها رو دارم
    پاینده و سربلند باشید
    عطا
    سلام دوست عزیز!!!
    شما چرا هر پستی میزارین اسم ماهانو میارید؟! رفیقشید؟ یا درگیرشید؟! فاز مورد نظر چیه؟!
    ما هر ساید بخوایم میایم از کسی ام ترسی نداریم! میخوای سرور بعد میایم nw! ببینیم چی به چیه؟
    همیشه احترام بزرگترو نگه داشتیم ولی شما هم حد خودتونو بدونید! ( البته سن دژکوبیتون خیلی کمتر از تیم ما هست)
    والا به جز پلیر های که گلدشونو میدید کس دیگه ای هم دیدید که بازی شما رو قبول داشته باشه؟!
    با رفیق آدم رفاقت میکنه با نارفیق هم...!
    خواهشا از صحبت و آنالیز تیم ما پرهیز کنید!
    آدرسم ne سر راست! پذیرا باشیم
    ویرایش توسط The UnderTaker : 09-06-2016 در ساعت 04:12 PM دلیل: لحن نامناسب و واژگان نامناسب
    before you start anything , learn how to finish it

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دیگر بر همه دوستان
    خدمت بزرگوار عزیز آ قا عرفان که به تازگی با شما آشنا میشم و قبلا شنیده بودم که بخاطر حضور شما در جنوب غرب ماهان از آمدن به اون ساید پشیمون شد پس باید بازیکن قدیمی و باتجربه ای باشید.
    منظور من از نپ چیزی نبود که شما فکر میکنید و من ساید شما رو ساید ضعیف نمیدونم چه بسا از لحاظ بازی ساید قوی باشید چون همه میدونن که تعداد بازیکن ملاک نیست بلکه کیفیت بازی بازیکنان و انسجام بازیکنان یک ساید و هماهنگی و داشتن برنامه صحیح تعیین کننده قدرت یک ساید هستش والی یک ساید رو ده بازیکن میتونن پر از مولتی کنن و این مطلب برای همه بالاخص دوست عزیزم آقا مهدی بعنوان یک بازیکن قدیمی کاملا روشن هست
    منظور من از نپ آرامش در سرور بود ولی متای ساید شما باجنوب شرق برای اینجانب در ابتدا از طرف جنوب شرق اعلام شد وبعد از اون چیدمان دهکده ها تا حدودی این مطلب رو تائید میکنند
    عرفان عزیز شما خودتون بازیکن تازه کار نیستین و مثل منهم نوب نیستین حالا شما چه متا داشته باشید چه نه این امر مربوط بخودتون هستش و هر لیدر مدبری دنبال صلاح ساید خودش هست و خوشبختانه مثل مهدی عزیز اهل جار و جنجال نیستید و مطلبتان رو خوب مطرح کردید
    آقا مهدی ما هم تقصیری نداره فقط زیادی حرص میزنه تو بازی و قبول نمیکنه این فقط یه بازی برای تفریحه نه اعصاب داغون کردن و چون تاریخ رو خیلی دوست داره همیشه توگذشته هستش
    والا ما کلاس نمیزاریم تعاریف ساید های دیگه این کارو میکنن و اونقدر میگن که ما باورمون بشه کلاس گذاشتیم والی هیچ ادعائی از طرف حداقل بنده مطرح نشده
    در ارتباط بامتا هم اشتباه میکنید صحبتی از متای شمال قبل از بازی نبوده وهنوز هم نیست و قبلا ذکر شده که هنوز زوده و امکان سنجی این مطلب با متای جنوب برده شده بالا و این تحلیل ما هستش و شما هم تحلیلتون برای ما محترمه ولی اینکه شما مجبور بودید با جنوب شرق متا ببندید رو قطعا جنوب شرق تو زهن شما کرده چون باتحلیل خودشون امکان متا با شمال رو غیر ممکن میدونستن و این تفکر را به شما تلقین کردن ودر هر صورت من به شخصه آرزوی یک همکاری خوب و جوانمردانه رو برای طرفین این متا میکنم
    از آشنائی با شما هم خوشحال هستم و سعادتی بوده و انشالله در سرور های دیگر کنار هم بازی داشته باشیم تا همدیگر رو بهتر بشناسیم
    پاینده و سربلند باشید
    عطا
    نه عطا جان من اصلا این سرور نمیخواستم بازی کنم و بعد شروع ثبت نام کردیم که ساید خالی نمونه اگه کسی sw نیومده بخاطر ما نیست چون ما قرار نبود باشیم
    منم تعریف شما رو زیاد شنیدم امیدوارم یه سرور در یه جبه باشیم

پ.ن:افشین جان دیه همه عالم ادم میدونن شمال از اول سرور نپ بود دبگه مدرک چیه
    عرفان Odin
    Na Fereshteam Na Sheitan

9. تشکر lucifer, mostafa-bi nam, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    واقعاً خوبه
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=bide-vahshi;29216]سلام و درو بر دوستانی که روی نظر من تحلیل گذاشتند
    مهدی جان من روی قدرت هیچ سایدی بحثی نکردم و برای همین رو نظر شما دوست عزیزم هیچ تحلیلی ندارم و این از بحث هائی هستش که الان پرداختن به اون خیلی زوده
    در ارتباط با نظر اول بله این تحلیل که جابجائی بازیکنان از ساید های قبلی خودشان به ساید های جدید زیاده کاملا صحت داره و این خودش با توجه به چگونگی چیدمان جدید نشانگر باز شدن جبهه های جدید هستش و اینکه متای دوستان قدیم بسته بشه ضعیف هستش و در حقیقت چیدمان ها نماینگره یک تقابل هستند
    این تقابل به نظر نمیاد به سادگی تبدیل به دوستی بشه مگر لیدر ها به دنبال مصلحت اندیشی خودشون باشند و مثل خیلی از سرور های قبل دست به یک متای مخفیانه و ناجوانمردانه و بکارگیری حیله و نیرنگ باشند که این فقط یک متای نا پاک بیشتر نبوده و بجز بی مرامی بعضیها حاصل دیگری نخواهد داشت و در اینگونه پیروزی ها هیچ افتخاری نیست.
    همانطور که قبلا هم عرض کردم این سرور با نادیده گرفتن متای جنوب غرب وشرق که برخلاف گفته مهدی عزیزم واقع و صحیح میباشد و بسته شده است.
    سلام و درود خدمت سروران عزیزم
    والا ی چند مرتبه ای بود میخواستم یه آنالیزی نسبت به ساید ها بذارم اما ترسیدم که مثلا اگه بگم اس ای ضعیفه به بچه های اس ای بر بخوره و مثلا بگم اس دبلیو قویتره خود کم بینی . به همین دلیل این پرونده مسکوت موند تا اینکه دوست خوبم عطا جان سنگ اول رو رندانه زدند و این اجازه رو دادن به من که یه کوچولو هم من آنالیز کنم . ابتدای امر اینو بگم که عطا جان شما بسیار بسیار رندانه و زیرکانه و سیاستمدارانه چیزی که میخواستی بهش برسی رو مستتر کردی تو صحبتت که خب قشنگ بود اما این موضوع برا کسایی که استخون ترکونده بازی هستند و شاید به اندازه سه برابر شما بازی کردن کاملا واضح و اشکار هست که شما دنبال اینی که واسه خودت بهترین سایدی که طبق محاسباتت هست رو دست و پا کنی واسه متا یا بر عکس اینجور نشون بدی و ا بندازی در اذهان که اس ای با اس دبلیو متا بسته پس حسنی ما هم مجبوریم با هم باشیم . نه رییس گلم برو این دام بر مرغ دگر نه . و در کل بر هیچ کسی پوشیده هم نیست که سیاست محافظه کارانه شما و اینکه احتیاط در تک تک سلول های شما موج میزنه . اینو من از همین تریبون میگم که اس ای و من به دنبال احیای سنت ها و قوانین و اصول اولیه این بازی هستیم و متای اس ای بر پایه اصول اثبات شده این بازی است نه اصولی که جدیدا باب شده . تمام تلاشم رو میکنم که این اصول رو از زباله دان این بازی که به فراموشی سپرده شده رو به یاد دوستان جدیدمون بیارم . و این قول رو میدم متایی خواهیم بست که سرور جذابتر بشه نه اینکه رفیقم کجاست . اکانت شما سرور جی وان خودتون سپردید بمن و با هم دوستیه سالم و زیادی داریم اما اگر این سرور شما ساید رقیبم باشی رفیقم در زندگی واقعی و رقیبم در بازی هستی امیدوارم این اصول رو بیاد بیاریم .
    مجددا اعلام میکنم اس ای با هیچ سایدی هنوز متا یا نپ نبسته . این نوید رو هم میدم که هر سایدی با اس ای مت کنه خودم و تیمم و کسانی که منو قبول دارن یه متا خواهیم بست با دل و به تمامی اصول اخلاقی متا پایبند خواهیم بود تا لحظه آخر بازی .
    یا حق
    ناصر

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    سلام

دکتر عزیز ارادت منو داری مطلب میزاری تو فروم ما هم علاقمند میشیم بیام سر بزنیم ببینیم چه نوشته دکتر عطا !!!

هر کجا که روشن شود راستی - فروغ دروغ آورد کاستی

ما چند دسته دروغ گویی داریم یک نوعش خیلی شایع شده اونم اینجوریه که

من دروغ ميگويم.من ميدانم که دروغ ميگويم شماهم ميدانيدکه من دروغ ميگويم.منهم ميدانم که شماميدانيدکه من دروغ ميگويم.شماهم ميدانيدکه منهم ميدانم که شماهم ميدانيدکه من دروغ ميگويم:.!!!!ا این دروغ مسخره ترین نوع دروغ کشف شده درنوع خودشه دانشمندان هنوز نتونستن کشف کنن با این وجود چرا هنوز عده ای اصرار دارن که بگن نوید اکشو با گلد فروخته در این مورد بحثی نمی کنم لازم باشه خود نوید میاد پاسخ میده خلاص

کسی کو خرد را ندارد به پیش --------- دلش گردد از کرده ی خویش ریش

مورد بعد ما دو تا قوه داریم !بالقوه و بالفعل تا اولیش نباشه دومیش حاصل نمیشه با این حال ممکنه اولیش هم باشه ولی دومیش بازم حاصل نشه چه فروشنده اک باشید که هستید چه نباشید این سرور یک دونه اک از هیچ سایدی توسط بکس شمال غرب خریده نمیشه ما که اسم رسمی نداریم کلا مفقود هویت هستیم ولی نه رسم ما اینه نه نیاز ما . هم پشت داریم هم مشت چه نیازی به فحش حریفیم خوبم حریفیم رجز خوندن بلد نیستیم قبل نبرد ولی بازنده نبودیم به لطف خدا و تلاش و هزینه خودمون باخت نیاورده این تیم از وقتی شکل گرفته شالوده اش هرچی بوده خوب بوده

ز دانندگان گر بپوشیم راز -------- شود کار آسان بر ما دراز

در مورد متا ی ما با ساید شمال شرق باید عرض کنم اون ساید بازیکن ادم حسابی داره لیدر با شخصیت داره نمیاد ساید خودشو پلیر های خودشو دو دستی تقدیم ساید دیگه کنه حتی اگه ببازه که البته شانس بالایی هم برای برد دارن تازه متا هم کنن (که نمی کنن )این تایم سرور فقط ساید های فارم تن به متا میدن قبل کتیبه یا سایدی که از قبل هما هنگ کرده باشن اگه غیر اینه بفرمایید غیر اینه مخصوصا که شمال متا نکرده و برنامه ای هم نداره نپی هم که بهش اشاره شد با همه ساید ها بوده حالا با یه سایدی حرف هم زده شد با یه سایدی نه مگه میشه متا کنیم مخفی کنیم این روش من نبوده و نیست

در مورد قدرت ساید شمال غرب عرضی ندارم
    جز

رجز و کری خوندن البت برای گرمای بازی خوبه اتفاقا با شما تو این یک مورد هم نظر هستم منم هرجوری مقایسه کردم دیدم سطح ما با شما فرق می کنه سطح ما کجا سطح کل جنوب کجا

دلاور که نندیشد از پیل و شیر ---------- تو دیوانه خوانش مخوانش دلیر

شما خوب شما صندلی جلو

به هر کی دست دوستی بدیم تا اخرش هستیم
    در مورد بحث شما باید بگم ساید های ضعیف میان این موقع سرور متا میبندن؟ عزیزم اینو بدون قبل از کتیبه ها متا بسته میشه که معمولا ساید همسایت میشه کم پیش میاد ضربدری مت بشه که ضربدری متا کردنم قوانین خودشو داره که نشون از قدرت و جذابیت داره که دو تا ساید دنبال زد و خورد و اجرا پلن های منظم هستند . چیزی که حداقل تو دو تا سروری که تو این سایت بودم ندیدم . اما متا نوع اول قبل کتیبه ها برایه اینکه ساید بدونه که از طرف ساید مثال سمت راستیش کتیبه اش ربوده نمیشه و تمام قدرتش رو میذاره رو کتیبه ای لب مرز ساید رقیبش و اگر بتونه کتیبه ای ساید رقیبش رو بدزده . حالا این قانونایی که گفتم خیلی قدیمیه شاید من آپدیت نیستم و این سرور های جدید پلیر هایی اورده که کلا به چالش میکشن اصول رو حالا هر چی که هست ما به اصول عصر حجریمون بسنده میکنیم و خودمون رو متحجر میدونیم و ما را با متمدنین کاری نیست .

- - - Updated - - -

سلام دیگر بر همه دوستان
    پاینده و سربلند باشید
    عطا
    عطا دست بردار ، متا ، با جنوب غرب گیر دادی تابلو خیلی تابلو هست که دنبال چی میگردی، اولا تا اونجا که من میدونم تا با مانی در ارتباطی رفیق گرمابه گلستان مهدی بلک، رفیق جینگم که داری تو اس دبلیو من موندم دیگه چرا دنبال متایی با همینا ی صحبت کن هیچکس به اندبلیو کار نداشته باشه . میشه اون نحوه چینش مینشی و آنالیزت رو بذاری ما بدونیم چکار کردیم که خودمون خبر نداریم و شما فهمیدی ما با اس دبلیو متاییم؟ اینکه اس ای با همه ساید ها صحبت داره یا میخواهد داشته باشه این اجازه رو داره یا نه یا شما باید اجازه بدی ؟ بعد اون کسایی که این حق رو دارن دو نفرن اون دو نفر با شما صحبت کردن ؟ این دو نفر تو رو گارنا با ساید های دیگه صحبت میکنن . نه چیز دیگه اینکه شما ز میزنی قلی ، قلی میگه متا بستیم همون قلی جوابشو میده توجه کنی نفراتی تو اس ای که حق صحبت کردن دارن تو پرو فایل اتحاد ها هست . پس هر چی از قلی و قلیدون شنیدی و باور کردی بخودت مربوطه . اس ای شورا نداره اما سخنگو چرا داره همه با هم تصمیم میگیریم دو نفر میرن صحبت هر وقت اون دو نفر چیزی رو اعلام کردند شما بر کوس خودت بدم بعد شروع به نصب بنر و بیلبورد کن . باو اصلا اس ای متا نمیکنه با هیچ جا تو ی ز بزن بگو با فلان جا میخوام متا کنم منم میرم به فلان جا میگم که من باهات متا نمیکنم خوبه؟ عطا جان برادر یه کوچولو عزت نفس داشته باش اگرم فکر میکنی اگر با فلان جا متا ببندی ضعیف میشی تلاشتو بیشتر کن قوی بشی نه اینجور دوره بیفتی به شایعه پراکنی .و اینکه از اول سرور تو فروم گیم آور بودی الان پیداتون شده صحه بر حرفم میذاره که ترسیدی که یه ساید ضعیف بشه متات .
    ویرایش توسط St0rm : 09-07-2016 در ساعت 02:35 AM
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

صفحه 34 از 107 نخستنخست ... 2432333435364484 ... آخرینآخرین