صفحه 88 از 158 نخستنخست ... 3878868788899098138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    سعید جان دوست داشتم کمی جای من بودی تو این سرور

شاید خوب بود این سرور بر خلاف بقیه سرور ها تو ای اس بازی میکردی

نمیدونم از 1 نفری جمع کردن کتیبه های اس ای برات بگم یا تنهای روی کل اکانت های اس ای لاگین کردن ؟

ایا همین کسایی که اینجا بازی میکنن چند نفری رو یه اکانت بازی میکنن که برسن هم اکانتشون رو اداره کنن هم . . .

والله بنده زندگی واقعی هم دارم/نمیتونم روی تمام اکانت های اس ای هم بازی کنم هم . . .

نمیخوام چیزی تقصیر کسی بندازم یا . . . دوستان همه تو اس ای این سرور زحمت کشیدن حالا تا هر جای سرور که بودن ولی بعد کتیبه ها واقعا یه نفری روی تمام اکانت ها بازی کردن فکر کنم اصلا نشه :دی (الان یه نفر از ویلچر بازامون میاد میگه من من :دی )

خوبه اول یه بررسی کنیم یه تحلیلی چیزی بعد نظرمونو بگیم

کتیبه زدنو بردن هم جزو بازی هست ما اوردیم اونا پس گرفتن شما اوردید شمال غرب زد پس گرفت ازتون غیره اینه ؟

دوست دارم از اونایی که ادعاشون میشه بیان 1 روز جای من بیان تو اس ای بازی کنن :دی

از 50 تا اکانت 45 تاشون پلیر ندارن ول کردن رفتن یا به هر نحوی

از 5 اکانت باقی مونده 4 تاشون به زور به اکانت های خودشون میرسن و بازی میکنن

حالا این وسط ما 4 ساعت طی روز بیشتر وقت داشتیم امدیم یه سرو سامونی خواستیم بدیم به اکانت ها

همرای اکانت خودمون هم دیدید :دی

خوب؟ سعید کجای حرفام غیر منطقی هست ؟

تو سایدی که کسی وقت نداره بازی کنه ؟ 4 تا پلیر داره ؟ تنهایی دارم بازی میکنم کسی از دوستان اونقدر لطف نداره بیاد همراهی کنه یه کمکی کنه به من ربطی نداره

تا الانشم تنهایی زیاد کار کردم هم اکانتمو کشیدم بالا هم به ساید کمک کردم

ولی دوستان عزیز تا حالا تجربه ی بازیشون تو سایدای بوده که بالای 40 50 تا پلیر فعال دارن و . . . .

ولی با این حال دووم نیوردن تا اخر بازی

حالا سایدی که این وضعشه نمیدونم تا اینجاش هم باید جای تشکر داشته باشه

اقا نبودنتو باور کنم یا مولتی کشیدنتو خخخ میگم خوبه نبودی اگه بودی چه میکردی عزیزم شما که نبودی چطور اون نامه قشنگو فرستادی برای یورک؟؟؟ حالا گیریم قهرمانت با سواده نامه داده ریدتو کی میزنه هرکی میزنه دمش گرم 2000000میزنه گیریم اکانتو ول کردن و قهرمان نامه زده و اسکات کشیده ریدتم قهرمان میزنه یا بات؟ حالا ریدو بیخیال مولتی اکانتهای که غارت میکردیو کی میکشه بالا بیخیال بریم ویلچر سواری درضمن اکانت یورک پلیر داره و کسی اکانتشو ول نکرده خوشم میاد همیشه یک بهانه دارین یک بار نیستین یک بار ما اکانت ول شده گیرمون میاد یک بار بهانه دیگه اخه چرااااا

نویدم گلم چرا فکر میکنی همه مثل خودت دنبال اکانهای ول شده ساید میگردن چرا یک درصد فکر نمیکنی یکی از همین ویلچربازای جنوب غرب اون اکانتو میچرخونه

2. تشکر sw team, shoshor, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن sw team, shoshor, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به بکس همیشه در صحنه ....
    .
    .
    .
    .
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها

نترس تا اخر سرور هستیم اگر هم بخواییم بریم اونقدر همر داریم که حداقل اکانت سهیل با خودمون ببریم از این سرور و کل دهاش رو صفر کنیم :دی
    چی؟ اکانت سهیل ؟ اره
    هنوز بیرون ساید خودتون raptor رو به اسم سهیل میشناسن

کیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــمدهههههههههههه
    .
    .
    .
    .
    .
    .

عمو آرش و ممد جاننن شما را به خویشتن پنداری دعوت میکنم ....

پ.ن: آرش بن نشیییی صلوات )) (ویرایش که کردنت ) :|

آنتی اسپم : چه کتیبه احمقی دارم من ژوووووووووووووووووووووووو وووووووووووونمممممممممممم مممممممم همش مثبت هستش مثبته مثبت ....

آگهی استخدام:

یه بک نفر همر دار با شرایط کاتا برای صفر کردن یک کتیبه نیازمندیم
    حقوق و مزایا : ساپورت گلد و ترمیم همر و پارکینگ اختصاصی ...

لطفا رزومه خود را به اکانت بست واریور بفرستید.

باتشکر
    لوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ول تیم
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    والا من که افتخار هم بازی شدن با شما رو یه کی 1 داشتم یه اینجا !(ویرایش شده توسط مدیر عزیز) اتفاقا اگه من لال شم ، چون جنبه ها در سطح بالایی نیس ، لب به مزاح میگشایین ، برای همینه که اومدم سراغت ، تارگت ندادیا =))))) دمت گرم که انقدر دف داشتی که تو 48 ساعت چکمه رو جابجا نکردی ما زدیم =)))))) خیلی خوبی ، عالی هستی ، اینا رو ولش ، اکانت چن ))) !؟ داداش گلم ، من اصن تایم واندر بازی رو دوس ندارم ، تو همین میدگیم ، مثه همین شما ها رو میزنم بعدم میرم دنبال کارم ، گفتم از کیا بپرسی ، حالا شمایی که ممدو مسخره میکنی ، من از سال 87 اینا میشناسمش و میدونم بازی میکرده ، شما چی )))))) آفرین پس با بزرگترت شوخی نکن شما ، کماکان منتظرم نشونم بدی چکمه به چه درد میخوره )) اینجوری که دوستان میگن کپت ید طولایی در 0 شدن داره =)))) سرورایی که کپتون 0 نشده رو لطفا نام ببرین =)))))) تو رو خدا منو نزن با بیگ همرات se اگه پلیر نداره چجوری انقدر همر داره پس =))))) الان شما حضور داری دیگه !؟ یعنی بزنیمت ، خدا بخواد از سالیان قبل که ول نکرده بودی اکانتو =)) !؟ اگه نت نداری یا حضور نداری یا هر چی بگو در جریان باشیم ))) 100-0 من =))))))))))))))
    اخ جون دعوا خخخخ

ارشو ناراحت نکن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    سلام به بکس همیشه در صحنه ....
    .
    .
    .
    .
    .

کیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــمدهههههههههههه
    .
    .
    .
    .
    .
    .

عمو آرش و ممد جاننن شما را به خویشتن پنداری دعوت میکنم ....

پ.ن: آرش بن نشیییی صلوات )) (ویرایش که کردنت ) :|

آنتی اسپم : چه کتیبه احمقی دارم من ژوووووووووووووووووووووووو وووووووووووونمممممممممممم مممممممم همش مثبت هستش مثبته مثبت ....

آگهی استخدام:

یه بک نفر همر دار با شرایط کاتا برای صفر کردن یک کتیبه نیازمندیم
    حقوق و مزایا : ساپورت گلد و ترمیم همر و پارکینگ اختصاصی ...

لطفا رزمه خود را به اکانت بست واریور بفرستید.

باتشکر
    لوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ول تیم

اموزش میدی بهم منم کتیبه صفر کنم؟؟؟!!!
    ویرایش توسط MR Raptor SoheiL Samouray : 08-13-2016 در ساعت 07:13 PM

5. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team, pejiii پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

با سلام خدمت دوستان عزیز در کلیه سرورها و رهگذران عزیزی که رد میشن مطالعه میکنن

نمیدونم چرا هرچی نمیخوام چیزی بگم، به یک نحوی پای منو بازی میکنن به بحث ها. در واقع دوستان اصرار دارن چند کلمه ای براشون صحبت کنم

توجه: قضاوت های من در مورد مسائلی که ذکر میشه، نظر شخصی خودم هست و ممکنه 100% درست نباشه (البته 90% مواقع کاملا درسته )، ولی اگر جایی حس کردین حرفام اشتباه، پیام خصوصی بفرستین راجع بهش حرف بزنیم

حالا بریم سر مطالب:

1- عزیزان دقت کنید هر سروری با هر شرایطی که داره، یک روز شروع میشه و یک روزی هم تموم میشه.
    بازیکنان تو هر سروری، خودشون می بینن وضعیت چی بود و نتیحه چی شد. کسی که باهوشه سعی میکنه که کارای خوبی که توسط بازیکنان دیگه انجام شده رو یادبگیره و اشتباهاتی که بازیکنان مرتکب شدن رو انجام نده تا پیشرفت کنه.
    حالا اینکه شما بیاین مدام بگین فلان سرور ما فلان کردیم، شما فلان کردین و..... من فقط یک چیز از این صحبت ها میفهمم، میزان تجربه و سطح بازی شما دوستان عزیزی که پی این صحبت ها هستین!! این نشونه بی فکر بازی کردن هست. جلو یکی مثل من با این حرفا کسی کارش پیش نمیره. حالا اگه کسی فکر میکنه با این حرفا وضعیتش فرق خواهد کرد، سخت در اشتباهه. بازیکن حرفه ای اخلاق حرفه ای داره. نه اینکه بیاد با حرف و ادعاهای واهی و مرور خاطرات گذشته و گاها با انجام ورزش هایی چون ژیمناستیک و کوهنوردی بخواد بگه من ورزیده و کار درست هستم!!

کسی که این حرفا رو پیش میکشه، در واقعا داره اعلام ناتوانی میکنه در حال حاضر. یعنی خودش داره اذعان میکنه دارای مشکل هست و مجبوره به یه چیزی چنگ بندازه که حرفی برای گفتن داشته باشه. حالا اگر در شرایطی این حرفا رو بزنین که یه مقدار هم فشار بازی روتون اثر گذاشته باشه، این حرفا یعنی شما احساسی بازی میکنی نه منطقی، یعنی میشه تو فروم تحت فشار گذاشتت و تو بازی تارگتت کرد به راحتی بازیت متلاشی میشه اگر حریفت دارای قدرت قکری بیشتری باشه.

دوستان خوبم دقت کنید چیزی که تو فروم مینویسید به اندازه توان و قدرت حال حاضر شما باشه.
    بنده خودم یک زمانی یک ساید رو یک نفره میچرخوندم، دفاع و همر همه جا رو خودشم شارژ میکردم، پلن میزدم خودم تنها لانچ میکردم، دفاع جابجا میکردم هرجا نیاز بود، جاخالی میدادم ،کتیبه جابجا میکردم ،خفت میزدم و .... دهکده مولتی هانترم چیف کردم و.... از اینجور گنده برداری ها. منتهاش اینجا نه وقت بازی دارم نه هیچی، فقط هستم که باشم. دوستان لطف دارن منم با خودشون آوردن این سرور. حالا این دلیل نمیشه بیام اینجا حرفای گنده گنده بزنم و ادعاهی واهی بکنم، هر وقتم فشار اومد بگم من فلان سرور فلان کردم، میشه؟ نمیشه دیگه ملت بهم میخندن اگر در حال حاضر بتونم کاری بکنم، ادعاش رو میکنم. نه اینکه از سروری به عنوان افتخار یاد کنم که 4 نفر بازیکن داشته و اونا هم ول کردن رفتن، بعدش من و رفیقام رفتیم واندر 100 کردیم. ما که بار اولمون نیست بازی میکنیم دوستای خوبم. بیاین به شعور همدیگه توهین نکنیم

خلاصه مطلب این بخش: در کل یادمون باشه فروم اینجا مختص این سروری هست که الان توش هستیم. لذا راجع به عملکرد و کارامون تو این سرور صحبت کنیم بهتره. مخصوصا توان کنونی در بازی رو مد نظر داشته باشیم موقع نوشتن مطالب در فروم. سعی کنیم مدام لابلای پستامون ننویسم فلان سرور ما فلان کردیم، فلان سرور ما غول آخر بودیم و از دماغ و بینیمون دود میزد بیرون و 2 تا شاخ گنده داشتیم و بال پرواز داشتیم مثل اژدها رو سرور پروزا میکردیم همه جا رو آتیش میزدیم!!

2- در هر سرور صرف از نظر از مسائل سایدها و بازیکنان دیگه، در بعد فردی هر بازیکن توانش با سرورهای دیگه ای که بازی کرده متفاوت خواهد بود.
    توان بازی هر بازیکن تحت متاثر از عوامل مختلفی هست. به عنوان مثال انگیزه، وقت کافی برای بازی، با توجه به ورژن 4 بون بازی میزان طلایی که خرج بازی و اکانتمون خواهیم کرد و.... خیلی عوامل دیگه. این عوامل در گذر زمان تغییر میکنن. جوری نیست که همیشه همه عوامل یکسان باشن، لذا توان بازیکنان تحت تاثر نوسانت این عوامل خواهد بود.

جدا از بعد عوامل تاثیر گذار فردی، شرایط سرور ها هم به نوبه خودشون در کیفیت بازی ارائه شده از جانب بازیکنان موثر خواهند بود. به عنوان مثال سروری که تعداد غارتگر هاش زیاده، قطعا اگر معماری درستی برای اکانت ها در نظر گرفته نشه، میزان غارت کم میشه، همرها کوچیک تر میشن. نقطه مقابل زمانی که سرور خلوت تر باشه غارتگر کم باشه ناتارها هم ماشالله خوب منابع میدادن قدیما، همرها و اکانت ها خیلی خوب میومدن بالا. تعداد بازیکنان خوب زیاد باشه اکانت های فعال زیاد میشن، گرردش کتیبه بیشتر میشه و کتیبه ها دیرتر دور میزنن روی اکانت ها و قطعا تاثیر چشمگیری بر روال بازی خواهد گذاشت.

حالا اینکه ما بیایم داد و بیداد راه بندازیم که آقا ما تو اون سروره بود 2 سال پیش با اصغر و ممد و حمید و... بودیم، یادتونه؟ اونجا ما رکورد همر رومن دنیا رو شکستیم، رکورد غارت رو شکستیم و .... اینجور حرفا.
    بعد که بررسی میکنی حرفای عزیزان رو، متوجه میشی یه سروری بوده که کلا 8 نفر بازی میکردن، هر ساید 2 نفر بودن، رو کتیبه ها نه فیک بوده نه حمله بوده، طرف جنگ آموز انداخته تو نان کپ، 10 تا مولتی رو هم انداخته زیر رید، نه دفاع داشته نه گندم منفی، فقط 24 ساعته رید میزده و میساخته. بازیر و هم تا خواستن طول دادن، یهو 4 تا رکورد عجیب غریب جابجا کردن! حالا میان گنده میان ما فلان کردیم.
    بقیه ادعاهای واهی دوستان هم به همین شکل هست تقریبا. یه جوری شده اگه کسی بگه من فلان سرور فارم بودم، بازم من باور نمیکنم

خلاصه مطلب این بخش: به تواجه به متفاوت بودن شرایط سرورها و متفاوت بودن توان بازیکنان در برهه های زمانی مختلف، سرورهای مختلف دارای شرایط مختلف برای بازیکنان هستند، لذا با توجه به متغیر بودن شرایط، نمیشه عملکرد بازیکنان در سرورهای مختلف رو با هم مقایسه کرد. متعاقبا فقط در سروری که در حال حاضر بازی در جریان هست میتونیم مقایسه کنیم عملکردها

4- دژکوب با توجه به شرایطی که داره، باعث شده تعداد زیادی از مولتی بازها و متقلب ها جمع بشن تو محیطش. قسمت جالبش اینه که همین دسته بازیکنان مدعیان اصلی هستن! طوری شده که هرجا رو نگاه میکنی چندین اکانت مولتی میبنی. در واقع هرکس بیشتر مولتی داره، زورش بیشتره، طرف 5 تا مولتی داره انداخته زیر رید و غارت، دف میسازه، غارت میکنه، جلو زن میسازه و .... بعدش میاد اینجا یه جوری میگه من اینجوریم و اونجوریم، انگار ما تا حالا مولتی باز و متقلب ندیدیم!! انگار ما غارت کردن و اکانت بالا کشیدن بلد نیستیم! دقت نمیکنن که این درسی که عزیزان دارن پس میدن رو ما درس دادیم بهشون و کهنه کردیم. حالا جوری به ما سفت میزنن که انگار ما از پشت کوه اومدیم و اصلا نمیدونیم چه خبره و هراکانتی داره چیکار میکنه و چجوری بازی میکنه. نیست ما از پشت کوه اومدیم، بار اوله داریم بازی میکنیم، فرق دف ساز و مولتی و اینا رو نمیدونیم:|

نظر شخص من اینه که با توجه به اینکه الان اکثر سایدها به خصوص دوستانی که جنوب شرق بازی میکنن، دارای مولتی اکانت های فراوان هستن. جنوب شرق از قدیم مهد مولتی بازا بود،[ویرایش شده توسط مدیر ] و هوای بچه هاشونو داشتن. الان نمیگم همونجوریه ولی واقعا انصاف داشته باشیم، در تعداد مولتی اکانت حرف اول رو میزنن اصن همینجوری نگاه میکنی تو نقشه مولتی بارونه!!! تا ابد میتونی مولتیا رو بزنی ولی تموم نمیشن

جدا از بححث خنده و شوخیش، متاسفانه الان جو جوری شده که اگر کسی مولتی نداشته باشه و کثیف بازی نکنه، از بقیه عقب میفته و خود به خود مجبور میشه که وارد دسته مولتی باز ها بشه. هیچ کس اندازه من از مولتی اکانتی متنفر نبوده و نیست و نخواهد بود! تاریخ به یاد داره ولی الان هرچی حساب کتاب میکنم میبینم واقعا کسی مولتی نداشته کمیتش لنگه و کارش گیر.

خداییش کسی که تقلب کرده تو بازی، حتی اگر برنده هم بشه، این پیروزیش ارزش داره؟؟ یکم فکر کنیم داریم چیکار میکنیم واقعا!! یه بازی ارزش این همه شامورتی بازی رو نامردی و تقلب رو نداره. حالا در دیزی بازه، یه دونه مولتی بساز، دوتا بساز، چه خبره بابا همینجور راه رفتین مولتی هوا کردین!! خداییش یک سرور بدون مولتی بازی کنین ببینین چند مرده حلاج هستین!!

یه چیزی هم جا افتاده میگن مولتی نیست! ما میریم فقط کمک میکنیم!! کمک میخوای بکنی، دمت گرم. ولی این که بری همر شارژ کنی، دف شارژ کنی، دف و کتیبه رو جابجا کنی، همرلانچ کنی، پلن بری، رید بزنی و.... این کمکه؟!!!!!!!!!!!! واقعا اینو بهش میگین کمک؟!!! اینقدر سفت میگن ما فقط کمک میکنیم و مولتی نیست که آدم میمونه چی بگه! مورد داشتیم بنده خدایی رفت رو اکانتی کمک بده، اون اکانته از اکانت خودش بهتر شد مدیونین اگر فکر کنین به فرد خاصی اشاره میکنم

خلاصه مطلب این بخش: با توجه به اینکه تعداد مولتی اکانت ها و تقلب در بازی باعث شده یه سری از دوستان به علو درجات بازی برسن، لذا این دوستان اگر حتی با 1 اکانت کل سرور رو شخم بزنن، به نظر من 1 قرون ارزش نداره و مفت هم نمیرزه!! چه برسه به اینکه افتخار محسوب بشه!!!
    یادمون نره در نهایت بازیه!! هممون داریم بازی میکنیم دور هم. حالا اونایی که این وسط جر میزنن و تقلب میکنن، واقعا بازیکنای خوبی شدن؟ نه دوست خوبم، بازیکن خوب نیاز به مولتی اکانت نداره، بازیکن خوب جدی بازی میکنه برای پیروزی ولی بازی رو جدی نمیگیره که هر تقلبی تونست بکنه.

یه سری حرفای دیگه هم هست بعدا میگم که زیاد نشه.

پاورقی جهت شفاف سازی: این قسمت جهت ارائه پاره ای ازتوضیحات راجع به سوابق بازی ما در این سرورهاست، دژکوب منطورمه. اگر کسی دوست داشت در جریان باشه بخونه

سرور C1 من وآرش با اکانات D.K Forever بازی کردیم و از اول قرارمون بود که تا کتیبه ها باشیم. و متاسفانه یادمون رفته بود که برای برنامه ریزی بازی خودمون باید از دوستان دیگه اجازه بگیریم و کسب تکلیف کنیم!!!
    کسی نزدمون و ما هم تقریبا کسی رو نزدیم و بیشتر حکم سرور تست اینجا بود که ببینیم چجوری سروراش و ارزش بازی داره یا نه.

سرور E1 من اومدم اکانت ساختم به اسم SaG SiBIlZ که قرار بود آرش هم بیاد ولی شرایط طوری شد که نتونست بیاد. انصافا منم خوب وقت گذاشتم و اکانت خیلی خوبی بالا کشیدم و خیلی هم عالی بود. یه مقداری هم کارایی کردم که یه سری نتایجی دربرداشت که لازم نمیبینم اینجا توضیح بدم.
    از طرفی شمال کلا از دور بازی خارج شد و بازی یه مقدار یک طرفه شد. متا جنوب شرق و جنوب غرب رو به هم زدیم. چون جنوب شرق درگیری بیشتری با شمال شرق داشت قرار شد تا تایم نقشه ها نپ کنیم یه مدت بتونن همر شارژ کنن، دفاع بسازن، یه مقدار وضعیتشون خوب بشه، تا نقشه ها بیان، تایم واندر شروع کنیم بزنیم تو سرو کله هم، واندر هم هرکی تونستن 100 کنه سرور تموم شه. منتهاش جنوب شرق به عهدش وفادار نکرد و یکم که وضعش خوب شد، یهو یکی از اکانت های لب مرز ما رو زدن. دقیقا هم همون موقعی بود که من نبودم و به شدت گرفتار بودم. به این شکل نپ رو شکستن و خلاصه آبروی منم جلو رفیقام بردن چون لیدر جنوب شرق مهدی لوسیفر همشهری و دوست من بود من اطمینان دادم به بچه ها که کارشکنی نمیکنن و سرحرفشون هستن. نه که اگه نپ نمیکردیم همون موقع جنوب شرقم از گردونه بازی خارج میشد و 100% برنده ما بودیم.
    منتهاش جنوب شرقی ها نشون دادن سطح بازیشون رو، اینکه عشق برنده شدن به هرقیمت در سر دارن. برعکس من که اینقدر بازی کردم کلا بازی اصلا برام هیچ ارزشی نداره مخصوصا که بخوام زیر حرفی بزنم که پاش نون نمک خورده باشم.
    تو همین اوضاع و احوال یهو چندتا مشکل برام پیش اومد، یه سری مسائل کاری هم وارد جریان شد، واقعا وقت نداشتم بازی کنم و تقریبا روزی 1 بار هم نبودم رو اکانت جوری که رمر واندرکوب حدود 100 کیلو گرزی لاست داده بود و حدود 10 کیلو رم و حدود 20 کیلو TK. دیدم نمیتونم ادامه بدم تنهایی، اسکات کشیدم ببینم کجا دف خوبه، همین دوستمونه که اینجا Gun N Roses هست دف خوبی داشت اگه اشتباه نکنم اسم اکانت ali2113 بود. اگه درست یادم باشه 1.5 میلیون دف داشتن تو کپش، مرتاض کوچیک داخلش و اکانت های دیگه رو رید میکردن نون این دفاع رو بدن. در واقعا دفاع رو برای واندرشون جمع کرده بودن به نظرم وگرنه دلیلی نداشت اون دفاع رو یه کتیبه جمع بشه. همرخودم که دیگه دمپایی شده بود اینقدر لاست خورده بود با یکی از دوستان رو لانچ کردیم رو همین تارگت و اکانت رو دادم بچه ها رفتم.

تا وقتی من تو E1 بودم هم کسی نتونست منو بزنه که بخواد بیاد بگه منو تو E1 زده! بله وقتی ول کردم رفتم اکانت دادم دست بچه ها، اگه زدین دمتون گرم، منتهاش منو نزدین اکانت مال من بود درست ولی من رفته بودم، همین که میدونستین نیستم زدین، من 6 ماه بودم یک دونه فیک نیومد حتی، وقتی مطمئن شدین رفتم و نیستم زدین، برنده هم شدین، نوش جونتون، گوشت بشه به تنتون حالشو بردین دمتون گرم.
    منتهاش الان من متوجه نمیشم این فشاری که میگین کجا بوده که من ندیدم؟!! همون ساید بدون لیدر و بازیکن رو زدین اینجوری میگین فشار، فشار ؟
    اونجا به شکلی زدین دمتون گرم که برنده شدین به قول خودتون به هر قیمتی، ولی دیگه این شامورتی بازیا و حرفای گنده چیه میزنین؟!

سرور K1 هم که هستیم در خدمت شما هنوز تموم نشده. تموم شد احتمالا بازم میان میگن ما اینا رو زدیم و فشار و این حرفا. فقط موندیم که باز نگن ما عارف و آرش رو زدیم و فشار آوردیم و .... موندیم ببینیم چجوریاست که تا میریم، یهو فشار میخوریم

اینجا هم هنوز در جریانه و در واقع من خودم هنوز شروع نکردم بازی رو.

این سرور که الان هستیم
    ویرایش توسط BariSH_N : 08-16-2016 در ساعت 11:00 AM دلیل: خلاف قوانین
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز در کلیه سرورها و رهگذران عزیزی که رد میشن مطالعه میکنن

نمیدونم چرا هرچی نمیخوام چیزی بگم، به یک نحوی پای منو بازی میکنن به بحث ها. در واقع دوستان اصرار دارن چند کلمه ای براشون صحبت کنم

توجه: قضاوت های من در مورد مسائلی که ذکر میشه، نظر شخصی خودم هست و ممکنه 100% درست نباشه (البته 90% مواقع کاملا درسته )، ولی اگر جایی حس کردین حرفام اشتباه، پیام خصوصی بفرستین راجع بهش حرف بزنیم

حالا بریم سر مطالب:

1- عزیزان دقت کنید هر سروری با هر شرایطی که داره، یک روز شروع میشه و یک روزی هم تموم میشه.
    بازیکنان تو هر سروری، خودشون می بینن وضعیت چی بود و نتیحه چی شد. کسی که باهوشه سعی میکنه که کارای خوبی که توسط بازیکنان دیگه انجام شده رو یادبگیره و اشتباهاتی که بازیکنان مرتکب شدن رو انجام نده تا پیشرفت کنه.
    حالا اینکه شما بیاین مدام بگین فلان سرور ما فلان کردیم، شما فلان کردین و..... من فقط یک چیز از این صحبت ها میفهمم، میزان تجربه و سطح بازی شما دوستان عزیزی که پی این صحبت ها هستین!! این نشونه بی فکر بازی کردن هست. جلو یکی مثل من با این حرفا کسی کارش پیش نمیره. حالا اگه کسی فکر میکنه با این حرفا وضعیتش فرق خواهد کرد، سخت در اشتباهه. بازیکن حرفه ای اخلاق حرفه ای داره. نه اینکه بیاد با حرف و ادعاهای واهی و مرور خاطرات گذشته و گاها با انجام ورزش هایی چون ژیمناستیک و کوهنوردی بخواد بگه من ورزیده و کار درست هستم!!

کسی که این حرفا رو پیش میکشه، در واقعا داره اعلام ناتوانی میکنه در حال حاضر. یعنی خودش داره اذعان میکنه دارای مشکل هست و مجبوره به یه چیزی چنگ بندازه که حرفی برای گفتن داشته باشه. حالا اگر در شرایطی این حرفا رو بزنین که یه مقدار هم فشار بازی روتون اثر گذاشته باشه، این حرفا یعنی شما احساسی بازی میکنی نه منطقی، یعنی میشه تو فروم تحت فشار گذاشتت و تو بازی تارگتت کرد به راحتی بازیت متلاشی میشه اگر حریفت دارای قدرت قکری بیشتری باشه.

دوستان خوبم دقت کنید چیزی که تو فروم مینویسید به اندازه توان و قدرت حال حاضر شما باشه.
    بنده خودم یک زمانی یک ساید رو یک نفره میچرخوندم، دفاع و همر همه جا رو خودشم شارژ میکردم، پلن میزدم خودم تنها لانچ میکردم، دفاع جابجا میکردم هرجا نیاز بود، جاخالی میدادم ،کتیبه جابجا میکردم ،خفت میزدم و .... دهکده مولتی هانترم چیف کردم و.... از اینجور گنده برداری ها. منتهاش اینجا نه وقت بازی دارم نه هیچی، فقط هستم که باشم. دوستان لطف دارن منم با خودشون آوردن این سرور. حالا این دلیل نمیشه بیام اینجا حرفای گنده گنده بزنم و ادعاهی واهی بکنم، هر وقتم فشار اومد بگم من فلان سرور فلان کردم، میشه؟ نمیشه دیگه ملت بهم میخندن اگر در حال حاضر بتونم کاری بکنم، ادعاش رو میکنم. نه اینکه از سروری به عنوان افتخار یاد کنم که 4 نفر بازیکن داشته و اونا هم ول کردن رفتن، بعدش من و رفیقام رفتیم واندر 100 کردیم. ما که بار اولمون نیست بازی میکنیم دوستای خوبم. بیاین به شعور همدیگه توهین نکنیم

خلاصه مطلب این بخش: در کل یادمون باشه فروم اینجا مختص این سروری هست که الان توش هستیم. لذا راجع به عملکرد و کارامون تو این سرور صحبت کنیم بهتره. مخصوصا توان کنونی در بازی رو مد نظر داشته باشیم موقع نوشتن مطالب در فروم. سعی کنیم مدام لابلای پستامون ننویسم فلان سرور ما فلان کردیم، فلان سرور ما غول آخر بودیم و از دماغ و بینیمون دود میزد بیرون و 2 تا شاخ گنده داشتیم و بال پرواز داشتیم مثل اژدها رو سرور پروزا میکردیم همه جا رو آتیش میزدیم!!

2- در هر سرور صرف از نظر از مسائل سایدها و بازیکنان دیگه، در بعد فردی هر بازیکن توانش با سرورهای دیگه ای که بازی کرده متفاوت خواهد بود.
    توان بازی هر بازیکن تحت متاثر از عوامل مختلفی هست. به عنوان مثال انگیزه، وقت کافی برای بازی، با توجه به ورژن 4 بون بازی میزان طلایی که خرج بازی و اکانتمون خواهیم کرد و.... خیلی عوامل دیگه. این عوامل در گذر زمان تغییر میکنن. جوری نیست که همیشه همه عوامل یکسان باشن، لذا توان بازیکنان تحت تاثر نوسانت این عوامل خواهد بود.

جدا از بعد عوامل تاثیر گذار فردی، شرایط سرور ها هم به نوبه خودشون در کیفیت بازی ارائه شده از جانب بازیکنان موثر خواهند بود. به عنوان مثال سروری که تعداد غارتگر هاش زیاده، قطعا اگر معماری درستی برای اکانت ها در نظر گرفته نشه، میزان غارت کم میشه، همرها کوچیک تر میشن. نقطه مقابل زمانی که سرور خلوت تر باشه غارتگر کم باشه ناتارها هم ماشالله خوب منابع میدادن قدیما، همرها و اکانت ها خیلی خوب میومدن بالا. تعداد بازیکنان خوب زیاد باشه اکانت های فعال زیاد میشن، گرردش کتیبه بیشتر میشه و کتیبه ها دیرتر دور میزنن روی اکانت ها و قطعا تاثیر چشمگیری بر روال بازی خواهد گذاشت.

حالا اینکه ما بیایم داد و بیداد راه بندازیم که آقا ما تو اون سروره بود 2 سال پیش با اصغر و ممد و حمید و... بودیم، یادتونه؟ اونجا ما رکورد همر رومن دنیا رو شکستیم، رکورد غارت رو شکستیم و .... اینجور حرفا.
    بعد که بررسی میکنی حرفای عزیزان رو، متوجه میشی یه سروری بوده که کلا 8 نفر بازی میکردن، هر ساید 2 نفر بودن، رو کتیبه ها نه فیک بوده نه حمله بوده، طرف جنگ آموز انداخته تو نان کپ، 10 تا مولتی رو هم انداخته زیر رید، نه دفاع داشته نه گندم منفی، فقط 24 ساعته رید میزده و میساخته. بازیر و هم تا خواستن طول دادن، یهو 4 تا رکورد عجیب غریب جابجا کردن! حالا میان گنده میان ما فلان کردیم.
    بقیه ادعاهای واهی دوستان هم به همین شکل هست تقریبا. یه جوری شده اگه کسی بگه من فلان سرور فارم بودم، بازم من باور نمیکنم

خلاصه مطلب این بخش: به تواجه به متفاوت بودن شرایط سرورها و متفاوت بودن توان بازیکنان در برهه های زمانی مختلف، سرورهای مختلف دارای شرایط مختلف برای بازیکنان هستند، لذا با توجه به متغیر بودن شرایط، نمیشه عملکرد بازیکنان در سرورهای مختلف رو با هم مقایسه کرد. متعاقبا فقط در سروری که در حال حاضر بازی در جریان هست میتونیم مقایسه کنیم عملکردها

4- دژکوب با توجه به شرایطی که داره، باعث شده تعداد زیادی از مولتی بازها و متقلب ها جمع بشن تو محیطش. قسمت جالبش اینه که همین دسته بازیکنان مدعیان اصلی هستن! طوری شده که هرجا رو نگاه میکنی چندین اکانت مولتی میبنی. در واقع هرکس بیشتر مولتی داره، زورش بیشتره، طرف 5 تا مولتی داره انداخته زیر رید و غارت، دف میسازه، غارت میکنه، جلو زن میسازه و .... بعدش میاد اینجا یه جوری میگه من اینجوریم و اونجوریم، انگار ما تا حالا مولتی باز و متقلب ندیدیم!! انگار ما غارت کردن و اکانت بالا کشیدن بلد نیستیم! دقت نمیکنن که این درسی که عزیزان دارن پس میدن رو ما درس دادیم بهشون و کهنه کردیم. حالا جوری به ما سفت میزنن که انگار ما از پشت کوه اومدیم و اصلا نمیدونیم چه خبره و هراکانتی داره چیکار میکنه و چجوری بازی میکنه. نیست ما از پشت کوه اومدیم، بار اوله داریم بازی میکنیم، فرق دف ساز و مولتی و اینا رو نمیدونیم:|

نظر شخص من اینه که با توجه به اینکه الان اکثر سایدها به خصوص دوستانی که جنوب شرق بازی میکنن، دارای مولتی اکانت های فراوان هستن. جنوب شرق از قدیم مهد مولتی بازا بود، اکثر اوقات یکی دوتا از مولتی هانترها هم جنوب شرق بازی میکردن و هوای بچه هاشونو داشتن. الان نمیگم همونجوریه ولی واقعا انصاف داشته باشیم، در تعداد مولتی اکانت حرف اول رو میزنن اصن همینجوری نگاه میکنی تو نقشه مولتی بارونه!!! تا ابد میتونی مولتیا رو بزنی ولی تموم نمیشن

جدا از بححث خنده و شوخیش، متاسفانه الان جو جوری شده که اگر کسی مولتی نداشته باشه و کثیف بازی نکنه، از بقیه عقب میفته و خود به خود مجبور میشه که وارد دسته مولتی باز ها بشه. هیچ کس اندازه من از مولتی اکانتی متنفر نبوده و نیست و نخواهد بود! تاریخ به یاد داره ولی الان هرچی حساب کتاب میکنم میبینم واقعا کسی مولتی نداشته کمیتش لنگه و کارش گیر.

خداییش کسی که تقلب کرده تو بازی، حتی اگر برنده هم بشه، این پیروزیش ارزش داره؟؟ یکم فکر کنیم داریم چیکار میکنیم واقعا!! یه بازی ارزش این همه شامورتی بازی رو نامردی و تقلب رو نداره. حالا در دیزی بازه، یه دونه مولتی بساز، دوتا بساز، چه خبره بابا همینجور راه رفتین مولتی هوا کردین!! خداییش یک سرور بدون مولتی بازی کنین ببینین چند مرده حلاج هستین!!

یه چیزی هم جا افتاده میگن مولتی نیست! ما میریم فقط کمک میکنیم!! کمک میخوای بکنی، دمت گرم. ولی این که بری همر شارژ کنی، دف شارژ کنی، دف و کتیبه رو جابجا کنی، همرلانچ کنی، پلن بری، رید بزنی و.... این کمکه؟!!!!!!!!!!!! واقعا اینو بهش میگین کمک؟!!! اینقدر سفت میگن ما فقط کمک میکنیم و مولتی نیست که آدم میمونه چی بگه! مورد داشتیم بنده خدایی رفت رو اکانتی کمک بده، اون اکانته از اکانت خودش بهتر شد مدیونین اگر فکر کنین به فرد خاصی اشاره میکنم

خلاصه مطلب این بخش: با توجه به اینکه تعداد مولتی اکانت ها و تقلب در بازی باعث شده یه سری از دوستان به علو درجات بازی برسن، لذا این دوستان اگر حتی با 1 اکانت کل سرور رو شخم بزنن، به نظر من 1 قرون ارزش نداره و مفت هم نمیرزه!! چه برسه به اینکه افتخار محسوب بشه!!!
    یادمون نره در نهایت بازیه!! هممون داریم بازی میکنیم دور هم. حالا اونایی که این وسط جر میزنن و تقلب میکنن، واقعا بازیکنای خوبی شدن؟ نه دوست خوبم، بازیکن خوب نیاز به مولتی اکانت نداره، بازیکن خوب جدی بازی میکنه برای پیروزی ولی بازی رو جدی نمیگیره که هر تقلبی تونست بکنه.

یه سری حرفای دیگه هم هست بعدا میگم که زیاد نشه.

پاورقی جهت شفاف سازی: این قسمت جهت ارائه پاره ای ازتوضیحات راجع به سوابق بازی ما در این سرورهاست، دژکوب منطورمه. اگر کسی دوست داشت در جریان باشه بخونه

سرور C1 من وآرش با اکانات D.K Forever بازی کردیم و از اول قرارمون بود که تا کتیبه ها باشیم. و متاسفانه یادمون رفته بود که برای برنامه ریزی بازی خودمون باید از دوستان دیگه اجازه بگیریم و کسب تکلیف کنیم!!!
    کسی نزدمون و ما هم تقریبا کسی رو نزدیم و بیشتر حکم سرور تست اینجا بود که ببینیم چجوری سروراش و ارزش بازی داره یا نه.

سرور E1 من اومدم اکانت ساختم به اسم SaG SiBIlZ که قرار بود آرش هم بیاد ولی شرایط طوری شد که نتونست بیاد. انصافا منم خوب وقت گذاشتم و اکانت خیلی خوبی بالا کشیدم و خیلی هم عالی بود. یه مقداری هم کارایی کردم که یه سری نتایجی دربرداشت که لازم نمیبینم اینجا توضیح بدم.
    از طرفی شمال کلا از دور بازی خارج شد و بازی یه مقدار یک طرفه شد. متا جنوب شرق و جنوب غرب رو به هم زدیم. چون جنوب شرق درگیری بیشتری با شمال شرق داشت قرار شد تا تایم نقشه ها نپ کنیم یه مدت بتونن همر شارژ کنن، دفاع بسازن، یه مقدار وضعیتشون خوب بشه، تا نقشه ها بیان، تایم واندر شروع کنیم بزنیم تو سرو کله هم، واندر هم هرکی تونستن 100 کنه سرور تموم شه. منتهاش جنوب شرق به عهدش وفادار نکرد و یکم که وضعش خوب شد، یهو یکی از اکانت های لب مرز ما رو زدن. دقیقا هم همون موقعی بود که من نبودم و به شدت گرفتار بودم. به این شکل نپ رو شکستن و خلاصه آبروی منم جلو رفیقام بردن چون لیدر جنوب شرق مهدی لوسیفر همشهری و دوست من بود من اطمینان دادم به بچه ها که کارشکنی نمیکنن و سرحرفشون هستن. نه که اگه نپ نمیکردیم همون موقع جنوب شرقم از گردونه بازی خارج میشد و 100% برنده ما بودیم.
    منتهاش جنوب شرقی ها نشون دادن سطح بازیشون رو، اینکه عشق برنده شدن به هرقیمت در سر دارن. برعکس من که اینقدر بازی کردم کلا بازی اصلا برام هیچ ارزشی نداره مخصوصا که بخوام زیر حرفی بزنم که پاش نون نمک خورده باشم.
    تو همین اوضاع و احوال یهو چندتا مشکل برام پیش اومد، یه سری مسائل کاری هم وارد جریان شد، واقعا وقت نداشتم بازی کنم و تقریبا روزی 1 بار هم نبودم رو اکانت جوری که رمر واندرکوب حدود 100 کیلو گرزی لاست داده بود و حدود 10 کیلو رم و حدود 20 کیلو TK. دیدم نمیتونم ادامه بدم تنهایی، اسکات کشیدم ببینم کجا دف خوبه، همین دوستمونه که اینجا Gun N Roses هست دف خوبی داشت اگه اشتباه نکنم اسم اکانت ali2113 بود. اگه درست یادم باشه 1.5 میلیون دف داشتن تو کپش، مرتاض کوچیک داخلش و اکانت های دیگه رو رید میکردن نون این دفاع رو بدن. در واقعا دفاع رو برای واندرشون جمع کرده بودن به نظرم وگرنه دلیلی نداشت اون دفاع رو یه کتیبه جمع بشه. همرخودم که دیگه دمپایی شده بود اینقدر لاست خورده بود با یکی از دوستان رو لانچ کردیم رو همین تارگت و اکانت رو دادم بچه ها رفتم.

تا وقتی من تو E1 بودم هم کسی نتونست منو بزنه که بخواد بیاد بگه منو تو E1 زده! بله وقتی ول کردم رفتم اکانت دادم دست بچه ها، اگه زدین دمتون گرم، منتهاش منو نزدین اکانت مال من بود درست ولی من رفته بودم، همین که میدونستین نیستم زدین، من 6 ماه بودم یک دونه فیک نیومد حتی، وقتی مطمئن شدین رفتم و نیستم زدین، برنده هم شدین، نوش جونتون، گوشت بشه به تنتون حالشو بردین دمتون گرم.
    منتهاش الان من متوجه نمیشم این فشاری که میگین کجا بوده که من ندیدم؟!! همون ساید بدون لیدر و بازیکن رو زدین اینجوری میگین فشار، فشار ؟
    اونجا به شکلی زدین دمتون گرم که برنده شدین به قول خودتون به هر قیمتی، ولی دیگه این شامورتی بازیا و حرفای گنده چیه میزنین؟!

سرور K1 هم که هستیم در خدمت شما هنوز تموم نشده. تموم شد احتمالا بازم میان میگن ما اینا رو زدیم و فشار و این حرفا. فقط موندیم که باز نگن ما عارف و آرش رو زدیم و فشار آوردیم و .... موندیم ببینیم چجوریاست که تا میریم، یهو فشار میخوریم

اینجا هم هنوز در جریانه و در واقع من خودم هنوز شروع نکردم بازی رو.

این سرور که الان هستیم
    شما درست میگی!!!!!
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    شما درست میگی!!!!!

نیمی از ما، افرادی هستند که چیزی برای گفتن دارند
    اما نیازی به گفتن آن ندارند؛

و نیم دیگر افرادی هستند که چیزی برای گفتن ندارند،

ولی همیشه حرف میزنند.

بیخیال

شادزی مهر افزون
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نوید این ارش خیلی باحاله اذیتش نکن خدایی!!! این بره باز یه مدت نیاد کی اینجا از سن پایین ما بگه!!!! بزار یه نفرم مارو جون بدونه! والا!!!
    ارش جون واندر نخریدم واندرو دادن بهم واسه اطلاعت گفتم عزیزم!!! خوشم میاد فقط وقتی کل کل میکنید که یکی از بچه های تیم مارو تنها تو یه سرور گیر اوردید!!!! k1 مصطفی تنها بود دار دار میکردیی l1 نویدو!!!! اگه فرض بگیریم e1 هم نبودی ولی c1 که بودی که کراپ لاک شدی و حذف کردیو فرار را بر قرار ترجیح دادی!!! جالبه 3 نفر جمع میشن از کراپ لاک کردن مولتیا میگن!!! جزو افتخاراته!!!! وجود میخواست بیای فینال بهرحال تیمهای زیادی تو فینال هستن ولی نه تو ارش جان نه تیمت این جنمو نداشتید. بشین همینجا با ناتار یه قل دوقلتو بازی کن بعدهام از برداهای زیبات داستان سرایی کن!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

10. نپسندیدن se7en نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    مهدی عزیزم انقدر جایی که همه هستن مثه فروم ما ... ما نکن ، زشته عزیزم ، البته قصد بی ادبی و جسارت نداشتم ولی خوبه که ادم کمی فروتن باشه ، وگرنه ما ... ما کردن که کاری نداره ، والا من اون سرور نبودم ، اگه بودم که مثه سرور قبلش میرفتی با 10تا ساید دیگه متا میبستی که 52 موج رو ما بزنی اخرم اکانت یه ماه ول شده رو کراپاشم نتونستی فول بزنی .
    حالا من هی دارم حال میدم هی جو میدم که بیای سرور بهتر شه دلیل نمیشه دور برداری که ، من و بچه هام خیلی وقته مدرسه هاشون تموم شده ، واسه همین لزوما تابستون رجیستر نمیکنیم ، ببخشید این طوری میگم ، ولی پلیری در حدی نمیبینم که 3 ماه انتظارشو بکشم تا همبازی شم باهاش ، یه دنیا افتخار و پلن تو این بازی یدکم رو نمیکشه که شما بخوای بیا بگی چادر سر اکانتت نکن ، والا هر سروری که میریم همه حذف میکنن نمیدونم چرا ، خدا رو شکر تا به امروزم زیر پرچم کسی نبودم ، ولی زیر پر و بال خیلیا رو گرفتیم !!!
    سرور L1 کسی اگه در حدش بود یه فیک بده رو اکانت من و بچه هام رجیستر کنه !!! اگه نیس و وقت نداره ، وقتمون رو نگیره لطفا !!!
    مگه سرورایی که توش فعالین و کار دارین فروم نداره که میچرخین بقیه سرورا !؟!؟!؟
    هنوز اونایی که رفتین زیر پرچمشون دارن 2 2 تا 4تا میکنن ببینن میتونن بیان جلومون یا نه ، تیمشون رو دارن بیشتر میکنن ، بعد یه نفر پیدا میشه میشه زورو ، میگه اکی همه رو زدم !!! مطمئنا اگه بادم به خیلیا میگرفت ، نرمالا اینجا انقدر جیغ و داد نمیکردن دوستان ما ... ما ، هر کی چیزی داره بسم ا... ، اگرم ما رو در حد بازی نمیبینی ، وقت نداری ، یا هر چی ، برو دنبال فروم خودت عزیزم !!!

اکانت ClubSWingeR تو ج.غ رجیستر شده ، با چند تا از بچه های قدیمی هستیم در خدمت

پ.ن خیلی مهم : اون دوستی که اومده جیغ و داد راه انداخته تو سرورا اینجا ، اون وقت چکمه یونیک رو تو کلاسیک با لینک سبز داد ، یه سورپرایز دارم واست ، خواستی بگو رو کنم ، تو ورق بازی اگه حکم دل باشه ممکنه آس پیک به درد نخوره ، ولی حکمم پیک این دست :دی آره با خودتم ))

پ.ن اندرزی : اقای مهدی خان ، دوست خوب من ، عارفی که شما این طوری میگی ، فک میکنم 10 برابر سرورایی که بازی کردی ، فقط تو کام مقاله گذاشته ، دژکوب تو ایران نرسیده بود ، عارف تو کام لیدر بود ، یه سرور گذاشتتون به امان خدا درست نیس بیاید یهو ما ... ما کنید که

پ.ن اصلی : کسی که L1 رجیستر نمیکنه خودشو اینجا سوژ] نکنه ، یهو اگه بیاد آبروریزیش بیشتر میشه اون موقع

ختم کلام : همتون رفیقامین ، این کل کلا هم در حد بازی و فروم هست ، هر چی تو این بازی بشه ، تو رابطه خارج از بازی من تاثیری روش نداره ازتون میخوام ضمن حفظ حرمتا شما هم از بازی فقط لذت ببرین و بس

با تشکر
    آرش :دی چادرپوش )))
    سلام و عرض ادب
    جناب لوسیفر صرفا جهت یادآوری برای شما ریپلای کردم:|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    نوید این ارش خیلی باحاله اذیتش نکن خدایی!!! این بره باز یه مدت نیاد کی اینجا از سن پایین ما بگه!!!! بزار یه نفرم مارو جون بدونه! والا!!!
    ارش جون واندر نخریدم واندرو دادن بهم واسه اطلاعت گفتم عزیزم!!! خوشم میاد فقط وقتی کل کل میکنید که یکی از بچه های تیم مارو تنها تو یه سرور گیر اوردید!!!! k1 مصطفی تنها بود دار دار میکردیی l1 نویدو!!!! اگه فرض بگیریم e1 هم نبودی ولی c1 که بودی که کراپ لاک شدی و حذف کردیو فرار را بر قرار ترجیح دادی!!! جالبه 3 نفر جمع میشن از کراپ لاک کردن مولتیا میگن!!! جزو افتخاراته!!!! وجود میخواست بیای فینال بهرحال تیمهای زیادی تو فینال هستن ولی نه تو ارش جان نه تیمت این جنمو نداشتید. بشین همینجا با ناتار یه قل دوقلتو بازی کن بعدهام از برداهای زیبات داستان سرایی کن!!!
    بچه های شما کلا همه جا تنهان جز اون سروری ک ما نیستیم:دی
    تیم ما الان درگیر دوتا سرور هست اصلا لزومی نداره سومین سرور رو بریم . این دوتا که تموم شه سرور بعد میریم مثل شما نیستیم که هر سروری شروع شد بدو بدو بریم ثبت نام کنیم سرور قبلیم بیخیال شیم بگیم بچه ها تنهان شما اگه وجود دارید یه سرور بازی کنید درضمن سرور فینال واسه بچه دبستانیاس که تابستون شروع بشه درس و مشققققق نداشته باشن :دی

پ ن : عمو جونی به ما نمیخوری اگه میخوردی صدا میدادی :دی :دی =))))))))))))))))))))
    پ ن : ................
    سعید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

tmp_10611-Screenshot_۲۰۱۶-۰۸-۱۵-۰۴-۵۰-۲۸-1184120019.jpg
    با سلام
    شرمنده نبودیم یه مدت!عکس پلن روی man.jهم نذاشتم که 11kشوالیه هم اون وسط خفت شد اما به دلیل باگ سرور دهکده نپرید و خیلی راحت مولتی میگه پیش میادیکم زده شدم اما اشکال نداره!
    چندتا مورد بگم!
    1.بازی جدا از رفاقته اینجا یه سرگرمیه میایم لذت میبریم سعی کنیم سالم و درست لذت ببریم واقعا ارزش نداره واسه یه بازی ارزش های همو زیرپا ببریم!و اگر دوستی توی ساید های دیگه داریم از زدن هم لذتم میبریم در آخر بازم رفیقیم!
    ۲.متا با جنوب شرق برای جذاب شدن سرور بود و این که نوید از دوستان من توی جنوب شرق بود!و افشین زیاد در جریان رفاقتای من نیست!و اصلا پشیمون نیستم از متا با جنوب شرق!
    3.آرش ماهم دوست داریم!(سعید تورم دوس دارم خیارشوری :دی)
    4.بازم تاکید میکنم این یه بازیه سعی کنیم درست و سالم لذت ببریم(بدون تقلب وبازی کثیف)!باور کنید لذتی در توهین به شخصی اونم برای یک بازی نیست.

پ.ن:مصطفی پلن خوبی بود برای چکمه تبریک(هرچند با تاخیر) گرچه فکر نمیکنم ارزش داشته باشه اون همر کاتاش ناقص شده باشه!

پ.ن:این عکس بالا هم مربوط به دفاع احمق کوچیک mohsengham است!
    ویرایش توسط AlIrEzA.IRAN : 08-15-2016 در ساعت 05:13 AM

صفحه 88 از 158 نخستنخست ... 3878868788899098138 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع