صفحه 60 از 91 نخستنخست ... 1050585960616270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    خ
    خب حالا کاری ندارم به اینا :
    لانچر کی بوده ؟ میشه بیاد رو در رو من باهاش دو کلمه حرف بزنم ؟
    دقیق تر بگم : کدوم نـــــوبی بوده ؟ ؟ ؟ بیاد گردن بگیره ))
    با 2تا اکانت 29 موج تو 11 ثانیه جا دادی ؟؟ ))))))))))

سلام
    فکر کن لانچر من بودم، منتظرم یاد بگیرم
    AreF

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جطوري جيكر ، مياي شمال به ما هم نميكي؟؟ باوو مجيد اخيليوس كه رقيب و دشمن درجه ١ من بود اومد شمال بيشم جندين بار ،
    بكزريم جرا يقه منو ميكيري من كه بست نداشتم ، من تو يك بست ديكه كفتم به بعضي ها بهاء نده جند روز ديكه واسه ماها شاخ شن ،
    بيش مياد ديكه ،ما هم ميزنيم شما هم اينسرت ميكني يا ديوار ،واسه درست اجرا شدن بلن همه جيز بايد خوب بيش بره وكرنه ،،،،،، داش ما هم ١٠٠٠تا بلن خراب كرديم هم نت قطع شد هم جيزايه ديكه ، حالا جرا ميزني ،اينارو ولش كجاي شمالي ،

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان .
    تبریک به ج.غ بابت اینسرت :دی
    آقا خداایش یه اینسرت زدید که هر نوبی بود میتونست این کارو بکنه دیگه داد و بیداد و فریاد زدنتون چیه ؟
    شما همونایی نبودید که من 60و گرزی رو تو 2 ساعت دیوار کردم اومدید گفتید کار خاصی نکردی و دمپایی دیوار کردی و ...
    اگه اون چیزی نبود پس این دیگه حرف زدن در موردش ...
    به هر حال سطح بازیتون ررو بیارید بالا ؛ قبلا چی بودی و چیکار کردی و چطوری فشار دادی مهم نیست ؛ الان چی هستی مهمه :دی قابل توجه اون دوستی که از اول سرور داره ادعا میکنه و سابقشو به رخ میکشه .

پ.ن : آرش دقت کردی ؟ اگه همین اینسرتو ما میزدیم میگفتن نوبید و خراب کردید و ...
    پ.ن : افشین اینا چی میگن ؟ بیگ همرتو بخابون بیام پلن بریم خخخخ

پ.ن : شما خوبید ؛ هوا بده :دی

مسعود
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

5. تشکر M3nTaL, Vikings تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Vikings پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام علی جان خوبی داداش ممنون از اینکه به خودت زحمت پست خوندن رو میدی منم نگفتم تعریف کنید گفتم میشه یه جور دیگه دیدگاه رو باز کرد روی بازی چون هم خود شما میدونید هم ما که دژکوب فعلی بحثش از دژکوب قدیم جداست با کلی خاطره و بازیکن که دیگه اینقد کپ و نان کپ داشتیم که فیدر زنی اصلا مهم نبود ولی حالا فرق کرده من خودم سرور j1 یازده تا فیدر داشتم حالا رسیده به 8 تا هنوزم تا 3 روز پیش داشتن میزدن اونم از اس دبلیو و ان ای میتونی از صادق بپرسی

مصطفی
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

7. تشکر Head_shout, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Head_shout, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    اینم لینک اینسرتو اتک که خلاصش کردم !!
    http://j.mp/1SXTl4D
    توضیح : اولش که اتک و دیدیم مطمئن بودیم ریل زده شده !!
    در حین لاچ نگاه میکردم اتک هارو ..
    خیلی بیشتر این میتونستیم اینسرت کنیم .خیلی بیشتر میتونستیم دفاع کنیم.
    اما به خاطر اشتباه خودم دیر شد .منتظر بودم سعید از اکانت Whitebird جواب بده برای دف دادن یا 2تا اینسرت زدن . نمیدونم چرا این فکرو کردم.
    که همون موقع اینسرت شکن از اکانت White bird زده شد !!!

توی اینسرت هیچ ضرری جز 4k دلاور نکردیم !! بقیه چیزایی که بود خورده خورده فرستاده بودم !!
    اتک با چکمه هم بود کلا هیچ دفی نمیرسید !!!
    خوش باشین دیگه حرفی راجع به فیدر زنی ندارم

اون دهکده چیزی جزچند کی نیزه دار نداشت.اگر مجتبی خواست عکس میزاره..
    دلیل اینکه هم کتیبه اینسرت کردم این بود :
    نمیخواستم دهکده ای از مجتبی بپره که فردا 2تا نوب واسش شاخ بشن بگن زدیمت !!!
    چون این سرور مجتبی بازی نمیکنه و فقط به خاطر من لاگین داره.دستشم درد نکنه

هرکی زده اوکی دستش درد نکنه . اما اگر از بچه های خودی بوده فقط بگم خیلی خودتو کوچیک میکنی واسه یه ..
    زدن جنوب مثل تف سر بالا میمونه واستون .همه هم اینو تائید کردن
    دیگه خود دانید
    با تشکر از فیدرزنی
    ما بری به کارو زدگیمون برسیم
    باشد تا بعدا..
    سجاد

سجاد آره درسته همر whitebird اومد به عنوان اینسرت شکن منم خواب بودم :دی
    سجاد هم شمال غرب هم جنوب غرب من دوستان زیادی دارم این اکانت هم از اول که ساخته شد درسته که توی sw بود ولی توی اتحاد شمال غرب بود و اگه قرار بر زدنش بود از اول سرور باید میزدیدش
    الانم اکانت در اختیار اتحاد هست.
    همین مجتبی که امروز سرور k1 روش اتک رفت از اکانت whitebird توی سرور L1 خودش رو اکانت whitebird.p.m داره کمک من میکنه و اکانت رو واقعا نصفش مجتبی داره میچرخونه پس بحث سرورهای مختلف و رفاقت از هم جداس
    کم کم بازی داره جذابیت پیدا میکنه عزیزم :دی

سعید

9. پسندیدن shoshor پسندید
    نپسندیدن Head_shout نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ارشي داري زياده روي ميكني جيكر ، اين با عرضه بودن ما نشون ميده سايدو جمع كرديم و به اينجا رسونديم ،كه با اينكه ميشناسمت و رفيقمي تو اكر بودّي حذف ميكردي ، عمرا سايد نبود شده ج غ جمع ميكردي ، در كل بازي سجاد رو من قبول دارم ، در سطح خود منه ،مكر اينكه منو قبول نداشته باشي ،
    انكيزه بازي ؟؟؟ جون ما بي عرضه بوديم ؟؟؟ شما اكر به فكر ١٠٠كردن خودت نبودي با ش ش متا نميكردي تا انكيزه داشته باشي ، ج غ كه ٣ ماه بيش تركيد ، ش ش هم انداختي به جون ج ش ، خودت هم كه وسط قويترين سايد هستي ،ديكه نكران جي هستي ، دليل نميشه همجين حرفي بزني ، ما به اندازه كافي عرضه داشتيم شما اكر داري با وجود اين همه بلير تو سايدت نشون بده ،
    حالا با بست هاي سجاد مشكل داري يا فكر ميكني بده ، بايد بكم كه اين بست تو بدترين توهيني بود كه ميشود كرد ، زشته خجالت بكش ،
    در مورد عارف هم بايد بكم كه دلم نميخام بزنمش جه تو ج غ باشه جه ش غ ، در مورد اكانت سعيد هم اشتباه از من بود نزاشتم بزنن ،كفتم سايد خوديه در اينده مياد دستمون يا خودش مياد با ما و ،،،،،،، ،اشتباه از من بود ،

- - - Updated - - -

جيه سوزش داره نصف ما هم سابقه نداري ؟ هنوز كل كل رو با جيزايه ديكه قاطي ميكني ،بعد واسه من جيك جيك ميكني ؟ بشت ارش قايم نشو از خودت بكو ، من هر جي بودم تو كذشته بوده ، اينجا هم واسه كل كل لازم شد ، كل كله ديكه ميفهميييييييي ؟؟؟؟!!!!

- - - Updated - - -

عزيز حرفت درسته ، بجه ها زياده روي كردن يكم حرمتا شكسته شد ، عيب نداره ،ما بسرا خيلي باحاليم فردا يه ٢ تا داداش به هم ميكن باز أشتي ميكنن ، منم مثل اينكه قاطي اين بحث ها شدم ،خودمم بعضي وقتا زياد روي ميكنم ،منم اشتباه ميكنم حرف نابجا ميزنم ، ولي وجودشو دارم عضر خاهي كنم ،

- - - Updated - - -

عارف باوو تو ديكه ول كن اتيشو بيشتر نكن ، من از سبيلات خجالت ميكشم ،

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به مدافع تبریک میگم واسه اینسرتش
    آرش عزیزم به شما هم کلی خسته نباشید میگم . دل کلی آدم رو شاد کردی و این ارزش داشت . حضرت پیامبر (صلّی الله علیه و آله و سلّم)فرموده اند: هر که مومنی را شاد کند، مرا شاد کرده و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده.

امشب منم باقی مونده بیگ همر رو میزنم که اینسرت شه .

شاد باشید و پیروز

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    ارشي داري زياده روي ميكني جيكر ، اين با عرضه بودن ما نشون ميده سايدو جمع كرديم و به اينجا رسونديم ،كه با اينكه ميشناسمت و رفيقمي تو اكر بودّي حذف ميكردي ، عمرا سايد نبود شده ج غ جمع ميكردي ، در كل بازي سجاد رو من قبول دارم ، در سطح خود منه ،مكر اينكه منو قبول نداشته باشي ،
    انكيزه بازي ؟؟؟ جون ما بي عرضه بوديم ؟؟؟ شما اكر به فكر ١٠٠كردن خودت نبودي با ش ش متا نميكردي تا انكيزه داشته باشي ، ج غ كه ٣ ماه بيش تركيد ، ش ش هم انداختي به جون ج ش ، خودت هم كه وسط قويترين سايد هستي ،ديكه نكران جي هستي ، دليل نميشه همجين حرفي بزني ، ما به اندازه كافي عرضه داشتيم شما اكر داري با وجود اين همه بلير تو سايدت نشون بده ،
    حالا با بست هاي سجاد مشكل داري يا فكر ميكني بده ، بايد بكم كه اين بست تو بدترين توهيني بود كه ميشود كرد ، زشته خجالت بكش ،
    در مورد عارف هم بايد بكم كه دلم نميخام بزنمش جه تو ج غ باشه جه ش غ ، در مورد اكانت سعيد هم اشتباه از من بود نزاشتم بزنن ،كفتم سايد خوديه در اينده مياد دستمون يا خودش مياد با ما و ،،،،،،، ،اشتباه از من بود ،

- - - Updated - - -

جيه سوزش داره نصف ما هم سابقه نداري ؟ هنوز كل كل رو با جيزايه ديكه قاطي ميكني ،بعد واسه من جيك جيك ميكني ؟ بشت ارش قايم نشو از خودت بكو ، من هر جي بودم تو كذشته بوده ، اينجا هم واسه كل كل لازم شد ، كل كله ديكه ميفهميييييييي ؟؟؟؟!!!!
    والا علی منظورم از بی عرضه اصن تو نبودی ، چون واسه اولین سرور هس که درت میبینم میتونی تیمی هم بازی کنی ، کلا دیده من نسبت به بازی علی ستاره ها سر همین یه سرور عوض شد ، حقیقتا معلومه نمیموندم و حذف میکردم ، ولی باید ببینیم آیا تا حالا تو این وضع گیر کردم یا نه !؟ خود همین سوال جواب همه ش رو میده !!! ولی علی در مورد نظریه ت ، کدوم سرور دیدی که من به عضق واندر بازی کنم ، یا چند تا سرور دیدی که کلا دنبال واندر باشم !؟ ش.ش هم متای باهاش کاملا بین خودم و مسعود مشخصه ، کاملا هم همه چی رو از روز اول رو بازی کردیم یه بار گفتم ، ش.غ با هر سایدی متا میکرد این مشکلا پیش میومد ، دنبال این بودن دوستان جنوبی 3 به تک بزنن ، که حالا نشد ، دیگه هم نمیشه ، ولی از یه ظرف 3 به تک هم فول میبینن ، حالا به هر حال بحس زیاده ، به خاطر یه بازی کلا نباید بحث و دعوا کرد ، ولی شما هم نمیشه بگی این این طور شد ، مقصر منم ، حس بازی ندارم اصن به جون علی ، خودت میدونی اگه داشتم هر شب پلن درس حسابی مییزدم و خودمم اصن پیشنهاد 3 به تک میدادم ، به نظرم خوب و بد و کم و زیادش ، مسعود خیلی مرد تر از منه ، با اینکه روزا اول نمیشناختمش ، و خیلی هم بهش سخت گرفتم و همین الانم یه اذیتای زیادی میکنمش و خیلی وقتا دلخور میشه ازم ، کلا هم 3 ماه نیس رفیق شدیم ، کلیم از من کوچیکتره از لحاظ سنی ، ولی یه بارم ندیدم زیر و رو بکشه ، به خدا دلم میشکنه یکی مثه علی بعد این همه سال این جرفا رو میزنه بهم ، سجادم که هیچی

پ.ن : شهسوار دیگه :دی فردا یا پس فردا 3 4 روز میرم تهران برمیگردم ، اگه دوس داشتی تو بیا ، این سری گیرم واقعا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اين بست رو ميزارم همه بخونن بد نيست ، دوستان كل كل ميكنيد مهم نيست كي بهتره مهم اينه كي بتونه أفراد بيشتريو قانع كنه ،بخاطر همينه ميكن كل كل ،حالا شما هرهر بلن ي بري من ميكم بده ،تو بقيه أفراد رو قانع كن كه حرف من اشتباس حرف شما درست ،ديكه اين بجه بازيا نداره شاكي ميشين ، والا
    الان من هم صفر بشم سعي ميكنم يجور حرف بزنم كه بقيه قانع شن ، والا هم من هم كنده هايي كه خودتون قبول دارين هم فارم شدن ، درسته ١٠ تا سرور شاخ بوديم ولي سرور هايي هم بوده فارم شديم ، ديكه اين همه جنكو دعوا نداره ،والا اونقدري شما بال بال ميزني ، مرغ مكس خار اينقدر بال نميزنه ، حرس نخور خشك ميشه ديييي شوخي كردم به دل نكيرين ،

- - - Updated - - -

عزيز بخدا من فقط ناراحتيم اينه مسخره جندتا يوسر نشيم ، اينا تا قيامت هم بدون به ماها نميرسن ، الكي هم دارن بين بليراي قديم تفرقه ميندازن ، باوو بخدا فقط جنبه كل كل واسه خوشكزروني داره همه بست هام نه جيز ديكه ، ارش زماني ما بازي ميكرديم اين دوستان كامبيوتر نداشتن جون سنشون در حد اتاري دستي بود ، حالا بايد بخاطر اين دوستان تازه زهور كرده ما با هم بحث كنيم ؟؟ كل كل جايه خود داره ، ولي بحث جدال ديكه جرا ،قديم ها هم من تيمي بازي ميكردم فقط تفاوتش اين بود بقيه نميخاستن با من تو يه تيّم باشن ، قرورشون اجازه نميداد طبق بلن من بيش برن ، البته اين مشكل از ورزن ٤ شروع شد ، وكرنه تو ٣.٦ هميشه با سايد همراه بودم ،
    بخدا همينه منم اكر تو ش غ بودم حتما با بجه هاي ش ش رفيق ميشدم ،كلا هيجوقت به مشكل نميخورديم ،الان جون رقيبيم داريم به مشكل ميخوريم ،اين دليل نميشه همه آدم بدّي باشن ، من تو روم ش ش بودم جلو همين مسعود هم تيميهاش به من توهين كردن حتي به خانواده من ، كه همون لحظه مسعود تو تلكرام به من بي ام داد كفت داش اينا ،،،،،،،،،،، تو به دل نكير ، بكزريم من باز هم جيزي نكفتم ، به اندازه ١٠٠٠٠ سال تو اين بازي قديما فوش خورديم اينم روش ،
    ویرایش توسط Head_shout : 05-04-2016 در ساعت 12:08 PM

14. تشکر M3nTaL, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

پست یه بنده خدایی خوندم نوشته بود اکانت دور برنداره :دی اکانت چیزی نداره که بخواد دور برداره

تو این تایپیک یکی دو بار هم گفتم من این سرور یه اکانت دفساز دارم اونم صرفا برا کمک گذاشتم حذف نکردم

اون سربازخونه بزرگ هم لول 8 بود اصن 20 بود اصطبل بزرگش کجاس؟

یه عکس از اکانت برا اونهایی که فک میکنن کار شاخی کردن http://uupload.ir/files/b9h7_h.jpg

آبرو حیصیت چکمه رو بردید بسه دیگه اکانت دفساز با چکمه !!!
    شمال به چیش مینازه به اینکه روبرو جنوبی هستن که در و پیکر نداره بعد گزینه بهتری نبود دفساز؟

پستی دیگه هم در این مورد نمیزارم

موفق باشید
    ویرایش توسط MOJTABA_CRASSUS : 05-04-2016 در ساعت 12:09 PM
    TIRED TEAM

16. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 60 از 91 نخستنخست ... 1050585960616270 ... آخرینآخرین