نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا جایزه مقرر برای سرور 200 و 500 منصفانه و عادلانه میباشد ؟

رأی دهندگان
29. نظرسنجی بسته شده است.
  • کاملا عادلانه و کافی میباشد

8 27.59%
  • غیر عادلانه و کم میباشد

21 72.41%
صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 45678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 74

موضوع: جوایز سرور 200 و 500

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Khan نمایش پست ها
    با سلام دوستان من بابت ادعای حرفم که 1000 گلدی نمی خواد یه اک تو سرور 1000 قبلی ثبت نام کردم و دادم دست دوستام
    خوب چیزی که جالب بود اینه که من نه گلد خریدم نه وقت گذاشتم اما تو اتحاد برنده بودم و 600 تا گلدم جایزه بردم :d
    قصد کم جلوه دادن سرورای 1000 رو ندارم اما واقعا منصفانست .

انتی آدمینز:
    فایل پیوست 1908

شادزی مهرافزون
    من همون شخصی هستم که داخل سرور 1000 واندر 100 کرد برای 100 کردن یه واندر 180 هزار تومن توی یه سرور 1000 خرج کردم شما هرموقع خواستی بیای واندر 100 کنی توی یه سرور و درست پلی بدی و بیگ همر بکشی و پوشر بکشی و به دفساز گلد بدی که بیان برات بازی کنن اون موقع حق داری بیای راجب سرور 1000 نظر بدی پس کلا نظر شما دررابطه با این مساله به نظر من اصلا قابل قبول نیست مخصوصا وقتی به سفارش میثم ایمپریال داخل اتحاد برنده میای و 600 گلد میبری .

All men dream, but not equally. Those who
    dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act on their dreams with open eyes, to make them possible.

2. تشکر SharLatan SE, pvp تشکر نمود
    پسندیدن Shadowfiend, SharLatan SE, pvp پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    علی این دیگ نامردیه زمانی ک یکی کثل من میاد گلد میزنه دف میکشه پوشر میکشه نیام اتحاد و کسایی مث این اقا برن اتحاد

این دیگ خیلی نامردیه

4. تشکر pvp تشکر نمود
    پسندیدن Shadowfiend, pvp پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستمونو به قول یکی از دوستان چون بستاش دو رقمی نشده ریبلای نمی کنم

من حقایق و چیزی که دیدمو گفتم حالا بماند ( همین میثم اینا از بلیرای 1x هستن و فکر نکنم اونقد خرج کردن چه بسا تاثیر گذار ترن بودن ) در کل وقتی میشه با هزینه کمتر از اینم برد چه دلیلی داره کسی مثل شما خرج کنه . مثل این میمونه بخوای برایدو 200 میلیون بخری

شادرزی ولی مهر افزون
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

6. تشکر SharLatan SE, mostafa-bi nam, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam, lucifer پسندید
    نپسندیدن Shadowfiend, SharLatan SE, pvp نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من حقایق و چیزی که دیدمو گفتم حالا بماند ( همین میثم اینا از بلیرای 1x هستن و فکر نکنم اونقد خرج کردن چه بسا تاثیر گذار ترن بودن ) در کل وقتی میشه با هزینه کمتر از اینم برد چه دلیلی داره کسی مثل شما خرج کنه . مثل این میمونه بخوای برایدو 200 میلیون بخری

شادرزی ولی مهر افزون
    دوست عزیز من نرمال هم بازی کردم و میدونم وضعیتش چطوریه اما شما نمیتونید این مقایسه رو انجام بدید ، شما بهتره خودتون از خود میثم و یا نوید بپرسی که چه فشاری به آدم میاد وقتی که میخواد داخل سرور1000 درست بازی کنه نه اینکه یک تک ده بکشه منابع رو سطح 20 کنه و فقط داخش نیزا دار یا سرباز پیاده شارژ کنه و به سفارش دیگران داخل یه اتحاد بیاد !
    هزینه ای هم که گاهی اوقات توی سرور 1000 صورت میگیره حتی گاهی خیلی بیشتر از این مبلغی هست که گفتم نمونه اش امیر پرشین هست که رنک 1 سرور هزار فکر میکنم سرورای نرمال اکانتاش بوده دیگه خودتون میدونید چطوری خرج میکنه نیازی نیس بگم . خرجی که من توی یه سرور میکنم 1 دهم خرج اون هم نیست و یا خیلی افراد دیگه . حالا شما بگو پستای من توی انجمن دورقمی نشده اما واقعیت همیشه قبولش سخته ضمنا نوید فکر میکنم نزدیک 3ک خرج کرد اگر اشتباه نکنم اما میثم رو اطلاعی ندارم .

dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it was vanity: but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act on their dreams with open eyes, to make them possible.

8. تشکر SABER., pvp تشکر نمود
    نپسندیدن SABER. نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شادرزی ولی مهر افزون

دوست عزیز شما یه سرور دیگه هم بیا

بزار رنک سرور 1000 تون طلایی بشه

بعد میتونی قضاوت بهتری انجام بدی.

10. تشکر SharLatan SE, pvp تشکر نمود
    نپسندیدن FalleN AngeL نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3za نمایش پست ها
    من همون شخصی هستم که داخل سرور 1000 واندر 100 کرد برای 100 کردن یه واندر 180 هزار تومن توی یه سرور 1000 خرج کردم شما هرموقع خواستی بیای واندر 100 کنی توی یه سرور و درست پلی بدی و بیگ همر بکشی و پوشر بکشی و به دفساز گلد بدی که بیان برات بازی کنن اون موقع حق داری بیای راجب سرور 1000 نظر بدی پس کلا نظر شما دررابطه با این مساله به نظر من اصلا قابل قبول نیست مخصوصا وقتی به سفارش میثم ایمپریال داخل اتحاد برنده میای و 600 گلد میبری .
    ممنون از توضیح خوبت علی جان . اگه توجه کنی دقیقا قبل پست ایشون ، من پست گذاشته بودم و گفتم ک قبل حرفیدن کمی فکر کنیم و اوضاع و شرایط رو بسنجیم ولی انگار تاثیری نداشت. البته مشکل رو میدونم چی هستش . مشکل این هست ک دوستان دوست دارین همدیگر رو تخریب و خراب کنند و ب فکر حمایت اطرافیان خود نیستن . این دوستمون میگه بدون خرج اومدم اتحاد ولی این رو نمیگه ک اومدنم بخاطر سفارش و دفساز شدن برا فرد دیگر بود وگرنه با چیزی ک من دیدم ، جایی در اتحاد نداشتن . بازم شرمنده در بحثی شرکت کردم که ب من ارتباط نداشت.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SharLatan SE نمایش پست ها
    سلام خدمت بچه ها و مدیران عزیز . من خودم به شخصه 500 و دویست بازی نمیکنم ولی اطلاعات کامل از سرور های اسپید دارم. هزینه ها و خرید های گلد و هزینه های دو سرور هزار و 500باهم برابر هستش. پس دلیلی نمیبینم که گلد سرور 500کمتر باشه . بنظرم کم بودن گلدش نه تنها موجب فرار از سرور 500میشه که هیچ ، برای صاحبان سایتم ضرر داره چون میتونن همون سود زیادی که از سرورهای هزار میکنن ، از 500 هم بکنن

- - - Updated - - -

سلام دوست گلم . والله این سرور 500و 200بمن ربط نداره ولی درحین خوندن مطالب بودم ک به حرف شما رسیدم . واسم خیلی جالب بود . خاسم چند نکته رو بگم اگه ناراحت نشی.
    اول اینکه اگه شما از پلیرای اسپید پایین هسین مثل خودم ، پس خوب بازی رو میفهمین . پس باید بفهمی ک درسته شما یک سال بازی میکنی ولی این دوستامون دارن یکسال رو توی یک هفته بازی میکنن و فرصت بلند شدن ندارن . پس هرگز زحمت کسی رو زیر سوال نبر چون هیچ فرقی نداره . بعدشم اینکه این ک میگی ازسرتون زیاده هستش، اصلا خوب و قشنگ نیست و نشان میده که زیاد توی جامعه نبودی که فن بیان رو یادبگیری و بهت پیشنهاد میدم کمی درجامع حضور پیداکنی و یکسال یکسال نشینی پشت بازی دژکوب که بقول خودت پدرت دربیاد.
    بعدشم آیا شما یکسال بازی میکنی ک فقط اون 500تا سکه رو ببری ک اومدی این بخش و اینجور میگی ک نباید به این دوستان ک یک هفته بازی میکنند، گلد بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه اینجوره من مشکل گلدت رو حل کنم ک دیگه انقد عصبی نباشی براش . بازم امیدوارم ناراحت نشیا . فقط خاستم بحرفیم باهم.
    و نکته آخر اینکه از ایمیل شما مشخصه ک زیادم سختی نمیکشی، پس خودتو ناراحت کن و سعی کن توی زندگیت به موقع بحرفی و باادب.
    ممنونم ک حرفامو گوش میدی و میخونی.
    ببخشید سر بقیه بچه هارو درد آوردم.
    راستی فک کنم J1 بودین شما . من اکانت Marlborooo بودم که الان دست هم بازیم مصطفی استورم و ناصر هستش. پس ناراحت نشو از حرفام
    مهیار
    منظورم این پست بود.. ای کاش کمی ب حرفای دیگران احترام بذاریم وقتی ک درموردش اطلاعات نداریم و فقط و فقط ب فکر تخریب دیگری نباشیم حتا اگه تخریبمون زیر ادبمون پنهان شده باشه . امیدوارم ناراحت نشی رضاجان

پاینده باشی
    ☻__
    /▌ /▌
    ... / \ / \ ☻
    shahrooz abay
    Ali Apachi
    mahyar jangali

لطفا ثبت نام کنید.

12. تشکر SABER., pvp تشکر نمود
    پسندیدن SABER., pvp پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود علیرضا جان

علی جان من منکر زحمات بچه های اسبید نشدم و نخواهم شد .اگه شما از اول دنباله رو بستها بوده باشید من تو اولین بستم اومدم گفتم باید جوایز سرورهای 200 زیاد بشه اما بشرطی که مال بقیه سرورا هم به صورت عادلانه افزایش بیدا کنه اما متاسفانه چند تن از دوستان با نحوه بد نگارششون باعث شدن مسیر تابیک به اینجا کشیده بشه .
    علی جان من اسبید باز نیستم و تمایلیم ندارم 1000 بازی کنم چون واقعا برای من که وقت آزاد زیادی ندارم سخته . چند روز بیشم میثم گفت رضا می خوام برم 1000 گفت بیا برام یه اک بساز ; منم گفتم با این کار منم یه گشت تو اونجا میزنم ببینم چطوریه ... بگذریم .
    در ضمن من با اسم خوذم ٍ ثبت نام کردم و حتی افتتخاراتمم باز بود یعنی با توجه به بستهایی که تو چند روز قبلش گذاشته بودم می تونستید تو اتحاد راه ندید
    چون نه گلدشو من برداشتم و نه افتخاری برا من که 1000 باز نیستم داشت.(مارک کردم سو تفاهم نشه).

در کل من یه بحٍثی کردم برای کل بلیرای این سایت تا همه تو هر سروری یه چیزی گیرشون بیاد اما بعضی از دوستان از ترس از دست دادن منافع خودشون مانع این کار شدن.
    علی جان بابت بردتونم تبریک میگم به تیمتون و آرزوی موفقیت براتون دارم

و(ب.ا.ام under taker )
    در جواب یه مخاطب خاص هم باید بگم شما اگه از آخرین کتابی که خوانده اید،
    یا آخرین باری که مسواک زده اید
    24 ساعت می گذرد
    لطفا کمتر صحبت کنید

اگرم چیزی نوشتم که ناراحت شدین عذر خواهی میکنن و دیگه هم این تابیکو دنبال نمی کنم .

با امید موفقیت برای همتون چه تو بازی و چه تو زندگی

شاد زی مهرافزون
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

14. تشکر mostafa-bi nam, pvp, l0l:D تشکر نمود
    نپسندیدن SABER. نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadowfiend نمایش پست ها
    تو سرور هزار شما رو, رو حساب اینکه دفساز نوید و میثم و سفارش شده ی اونها بودی اتحاد راه دادیم پس فکر نکن خبریه
    همین که شما میای دژکوب بازی میکنی رو حساب رضاخان وگرنه فکر نکن خبریه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SharLatan SE نمایش پست ها
    سلام خدمت بچه ها و مدیران عزیز . من خودم به شخصه 500 و دویست بازی نمیکنم ولی اطلاعات کامل از سرور های اسپید دارم. هزینه ها و خرید های گلد و هزینه های دو سرور هزار و 500باهم برابر هستش. پس دلیلی نمیبینم که گلد سرور 500کمتر باشه . بنظرم کم بودن گلدش نه تنها موجب فرار از سرور 500میشه که هیچ ، برای صاحبان سایتم ضرر داره چون میتونن همون سود زیادی که از سرورهای هزار میکنن ، از 500 هم بکنن

- - - Updated - - -

سلام دوست گلم . والله این سرور 500و 200بمن ربط نداره ولی درحین خوندن مطالب بودم ک به حرف شما رسیدم . واسم خیلی جالب بود . خاسم چند نکته رو بگم اگه ناراحت نشی.
    اول اینکه اگه شما از پلیرای اسپید پایین هسین مثل خودم ، پس خوب بازی رو میفهمین . پس باید بفهمی ک درسته شما یک سال بازی میکنی ولی این دوستامون دارن یکسال رو توی یک هفته بازی میکنن و فرصت بلند شدن ندارن . پس هرگز زحمت کسی رو زیر سوال نبر چون هیچ فرقی نداره . بعدشم اینکه این ک میگی ازسرتون زیاده هستش، اصلا خوب و قشنگ نیست و نشان میده که زیاد توی جامعه نبودی که فن بیان رو یادبگیری و بهت پیشنهاد میدم کمی درجامع حضور پیداکنی و یکسال یکسال نشینی پشت بازی دژکوب که بقول خودت پدرت دربیاد.
    بعدشم آیا شما یکسال بازی میکنی ک فقط اون 500تا سکه رو ببری ک اومدی این بخش و اینجور میگی ک نباید به این دوستان ک یک هفته بازی میکنند، گلد بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه اینجوره من مشکل گلدت رو حل کنم ک دیگه انقد عصبی نباشی براش . بازم امیدوارم ناراحت نشیا . فقط خاستم بحرفیم باهم.
    و نکته آخر اینکه از ایمیل شما مشخصه ک زیادم سختی نمیکشی، پس خودتو ناراحت کن و سعی کن توی زندگیت به موقع بحرفی و باادب.
    ممنونم ک حرفامو گوش میدی و میخونی.
    ببخشید سر بقیه بچه هارو درد آوردم.
    راستی فک کنم J1 بودین شما . من اکانت Marlborooo بودم که الان دست هم بازیم مصطفی استورم و ناصر هستش. پس ناراحت نشو از حرفام
    مهیار
    شما همونی بودی که بعد از سه هفته فرار کردی از j1 ؟ آره خودتی. می دونی چرا رفتی چون مال نرمال نیستی. بهتره یه نگاهی هم به افتخارات ایمیل خودت کنی!!! همش اسپیده
    تو همون سرور نرمالی که شما در رفتی ما هنوز هم هستیم . تازه میلم ندارم تو j1 . پس 500 تا گلد جایزه رو هم نمی گیرم. ولی اگه میشه شما گلد بدی ممنون میشم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SABER. نمایش پست ها
    دوست عزیز شما یه سرور دیگه هم بیا

بزار رنک سرور 1000 تون طلایی بشه

بعد میتونی قضاوت بهتری انجام بدی.
    ببخشید من تو 3000 نفر اول بهترین پلیرها گشتم شما نبودی؟
    راجع به رنک رضاخان صحبت می کنی؟
    در ضمن رنک یک سرور 1000 هم اومد از ما میل خرید برا اتحاد برنده سرور h1 . شما که دیگه جای خود داری.
    رجوع کنید به کلوپ اسطوره ها
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 04-19-2016 در ساعت 08:31 PM
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

16. تشکر FalleN AngeL, pvp تشکر نمود
    پسندیدن FalleN AngeL, Reza.Khan, pvp پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

سرور 1000 مگه جایزه گلدم داره؟؟؟؟؟ بابا ما یه سال بازی میکنیم این همه تلاش این همه گلد 600 تا میدن فقط جایزه!!!! 1000 واسه یه هفته مگه بیشتر طول میکشه؟؟؟؟ بابا بیخیال
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

18. تشکر mostafa-bi nam, SharLatan SE تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam, pvp پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    سرور 1000 مگه جایزه گلدم داره؟؟؟؟؟ بابا ما یه سال بازی میکنیم این همه تلاش این همه گلد 600 تا میدن فقط جایزه!!!! 1000 واسه یه هفته مگه بیشتر طول میکشه؟؟؟؟ بابا بیخیال
    سرور هزار درسته که برای یک هفته اتحاد برنده 600 گلد میده اما میزان هزینه ای که پلیرها براش انجام میدن بیشتر از این 600 گلد هست مخصوصا اگر نبرند که دیگه بدتر .

20. تشکر SABER., pvp, SharLatan SE تشکر نمود
صفحه 6 از 8 نخستنخست ... 45678 آخرینآخرین