صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 78910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 92

موضوع: انتقادات و پیشنهادات برای برگزاری جذابتر سرور فینال

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

میشه گفت با قفس میشه دف یه واندرم تو طول 6 ماه داد!!! قول میدم میشه!!! تو 7*7 من 100 عدید فیل هست فقط!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

2. تشکر M3nTaL, sw team, Moein BBoy, SALT تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Moein BBoy, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    میشه گفت با قفس میشه دف یه واندرم تو طول 6 ماه داد!!! قول میدم میشه!!! تو 7*7 من 100 عدید فیل هست فقط!!
    دقیقا
    یه شبیه ساز زدم . اگه بتونی از هر جونور 20 کی جمع کنی . راحت 2 تا همر رومن رو میشه دیوار کرد . بدون اینکه دف بزاری . اگر هم کنارش بیایی و 200 کی دف هم بزاری . تمومه دیگه ))
    این مدل تخم ریزی باعث میشه قفس تا آخر سرور با قیمت بسیار بالا فروش بره
    یه خورده ذهن آدم مریض باشه ، نتیجه میگیره که این اتفاق عمدی هستش برای درآمد بیشتر از سمت سایت
    آقا امید لطفا یه فکری بکن . قدر همر رو داری میاری پایین خیلی هم خوب . اما این مدلی کلا سروری بدون زد و خورد خواهیم داشت
    ماه دوم هر سایدی یه دونه واندر کلین کنه . بعدش همه با هم برن رو هولدر و 24 ساعت قفس بخرن و حیون بگیرن )
    اند گیم هم بدون 1 دونه دف واندر بدن بالا

وقتی سرور رو از حالت استاندارد تبدیل به حالت نیمه استاندارد تغییر بدین این میشه که هر طرفش رو بگیری ، سمت دیگش در میره

- - - Updated - - -

پ ن : مهدی بیا دوتایی یه واندر کلین کنیم . 2 نفره واندر بدیم بالا ))

4. تشکر mostafa-bi nam, lucifer, sw team, SALT تشکر نمود
    پسندیدن Moein BBoy, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

ابادی ها مشکل داره امید جان درست کنش!! هیچ جا این جور نیست!!! اگه نمیشه به همون اول برگردونش حداقل!!! الان پلیر sw با گلدی که مصرف کرده واسه قفس فکر کنم کل سرور دف دارره ددیگه.

افشین قبوله خدایی!!! اگه همینجور بود 2 هفته دیگه کیلین کنیم حیوون بگیریم 2 نفری!!! اسمشم میزاریم واندر بچهای مشهد!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

6. تشکر M3nTaL, Omid, mostafa-bi nam, SALT تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, mostafa-bi nam, SALT پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

لطفا سریع نتیجه گیری نکنید، تخم ریزی و وزاد و ولد مرتبط بروز میشه و در حال بررسی هست تا به یه استاندارد قابل قبول برسه.
    بحث قفس هم بحث حاشیه ای هست همین الان تو سرور p3 با الگوریتم قدیم 64K فیل تو آبادی ها هست که کسی جمعشون نکرده. در حالی که در سرور فینال فقط 16K فیل هست که فقط 68 عدد ازونا با الگوریتم جدید تخم ریزی کردن و بقیه مربوط به شروع سرور هست. پس اجازه بدید مباحث به حاشیه نره.

پی نوشت : آماری که دادم مربوط به فیل های زنده سرور هست...

8. تشکر mostafa-bi nam, sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    لطفا سریع نتیجه گیری نکنید، تخم ریزی و وزاد و ولد مرتبط بروز میشه و در حال بررسی هست تا به یه استاندارد قابل قبول برسه.
    بحث قفس هم بحث حاشیه ای هست همین الان تو سرور p3 با الگوریتم قدیم 64K فیل تو آبادی ها هست که کسی جمعشون نکرده. در حالی که در سرور فینال فقط 16K فیل هست که فقط 68 عدد ازونا با الگوریتم جدید تخم ریزی کردن و بقیه مربوط به شروع سرور هست. پس اجازه بدید مباحث به حاشیه نره.

پی نوشت : آماری که دادم مربوط به فیل های زنده سرور هست...
    امید جان بحث به حاشیه نرفته که
    داریم حالات ممکن بااین مدل تخم ریزی رو تحلیل میکنیم
    ما که خبر نداریم شما دارین تغییر میدین ، کل درخواست ما هم اینه که تخم ریزی یه خورده معقول بشه و ازطرفی نوع حیونی هم که تولید میشه درست باشه . مثلا آبادی کنارم هست 25درصد . 20 تا فیل داره . آبادی هم هست 50 درصد و 20 تا موش داره
    خوب قاعدتا آبادی 25 درصد نباید فیل داشته باشه

10. تشکر Omid, sw team, mostafa-bi nam, SALT تشکر نمود
    پسندیدن SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا دیگه طبیعت غیر طبیعی شده متاسفانه هیچ کاری از دست پزشکاان ما بر نمیاد و کم کم طبیعت میخواد به سمت فروم هم بیاد و اینجا هم بترکونه

12. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان
    والا اول سرور که گفته شد تخمریزی ابادیها زیادتر میشه من خیلی خوشحال شدم و پیش خودم گفتم به به بالاخره سزار جای خودشو توی رید بار کرد و من واحه هارو با سزار میزنم و چون قدرت هجومیش بالاتر از بقیه هستش بدون تلفات رید میرم و قدرت رومنو به رخ میکشم اما امان از دل ساده لوح من نگو که الان برای خالی کردن ابادی برای عمارت قهرمان باید همر بلند بکنی و دیگه رید دادنش به خاطره ها پیوست
    امید جان لطفا یخورده الگوریتمو دستکاری بکن درست بشه(همین که توی پست قبلی گفتی داری تلاش میکنی که درستش بکنی و یه چیز عقلانی ازش دربیاری حال کردم که ولش نکردی به حال خودش)

14. تشکر lucifer, mostafa-bi nam, Omid, Moein BBoy تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam, Moein BBoy پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب به سلامتی سرعت نیرو سازی به ناتار هم رسید
    1 دونه داشت . کلین کردم . در صحنه باز یه دونه دیگه ساخت :|
    ناتار پاپ 50 مگه سرباز خونش سطح چنده ؟

16. تشکر sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    خوب به سلامتی سرعت نیرو سازی به ناتار هم رسید
    1 دونه داشت . کلین کردم . در صحنه باز یه دونه دیگه ساخت :|
    ناتار پاپ 50 مگه سرباز خونش سطح چنده ؟
    براش نیرو کمکی میفرستن) این سرور تخم ریزی نمیکنن از کپ ناتار نیرو میفرستن هرجا یکی میخاد 4تا دونه منبع غارت کنه!!! سرعتشونم با سرعت سرور هزار تنظیم شده:|
    به تلافی تمام سرور های قبلی که هرکسی چندتا بیگ همر داشت این سرور کسی دمپایی ابری هم نمیتونه بسازه!!

امیدجان بیا ی آپشن به سرور اضافه کن!!! این قابلیت رو فعال کن که ته سرور همه دمپایی ابریهاشون رو با هم ادغام کنن بله بتونیم یه واحه کلین کنیم دلشاد بشیم

18. تشکر lucifer, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Moein BBoy, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا امید ما چه غلطی بکنیم من دارم 4ساعت اونورتر رو میزنم موندم اصلا مشکل مارو نمیخوای حل کنی یا داری الگوریتم حل میکنی ؟؟؟؟ برادر اگه حل نمیشه ما بریم پی کارمون اینطوری فقط وقت خودمونو میگیریم

20. تشکر Omid تشکر نمود
صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 78910 آخرینآخرین