صفحه 34 از 48 نخستنخست ... 24323334353644 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    به قول همه مدیریت رفتار هاش جلو تیم پرشین کاملا برای همه روشنه

وجودشو ندارن جلوی ما یه سرور بدون کثافت کاری بازی کنن ، حق دارن ، تیمی که بی وجودی مثل پرشین سر دستش باشه که واس خاطر دف ریختن روی مولتی بیاد جون 2تا بچشو قسم بخوره ولی از اکانت خودش دف بده ، انتظاری نمیشه از بقیشون داشت

مدیریت هم که ماشاله طوری برخورد میکنه که انگار ما کثافت کاری کردیم اونا ضرر کردن

اینو به قانون بازی اضافه کنین :

حق تغییر قوانین سرور در هر زمانی از بازی برای تیم پرشین از جانب مدیریت محفوظ میباشد

روی که تروپ ayso خورد به ناتار ، مولتی هانتر همه ی رمز های اکانت nw رو تغییر میده خودش و میگه برید از ایمیلتون بگیرید . این دست بردن توی بازی نیست درسته ؟

میلاد جان من که بازی نمیکنم و لی خدایی الان خودت حرف خودتو باور میکنی؟ یه مدیریت سایت میاد این همه درآمدشو فدای یک نفر میکنه؟ بر فرض مثال اون یک نفر پول یک سرور رو هم بده مدیریت فکر سرورهای بعدی رو نمیکنه؟ یادمه یه مدت میگفتن شایان هوای ساید اس ای رو داره و کلی حرف دیگه.
    خلاصه اینکه به قول پرنده معروف یه چیزی بگو بگنجه

کثافتکاری هنوز از مد نیفتاده ؟ خدایی خسته نشدید از شکایت؟ اگر ناراحت هستید مثل ما بازی نکنید. وقتی همیشه هستید یعنی مشکلی با این اتفاقات ندارید
    مجله تخصصی اقتصادی تجارت آسیا

لطفا ثبت نام کنید.

2. تشکر M3nTaL, pho3niX, WondeR, Omid تشکر نمود
    پسندیدن Omid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    فقط خط اخر رو میخوام جواب بدم
    به امید هم گفتم اون که کردیش مدیر ارشد الان باید توی جلسات پارک نزدیک خونشون باشه ، با شرایطی که اون داره دژکوب الان واسش خوب نیست چه برسه زیاد بیاد فروم - اما احسان جون تحملش کن که داره به اغوش پاک زندگی برمیگرده عیب نداره بذار گنده برداره ما هم کف میزنیم واسش :دی
    من فک کردم احسانتون زیاد دری وری میگه
    مث اینکه کلهم اجمعین سرتون پنارت میزنه
    بی زحمت همون پشت لپ تاپت بشین بازیتو بکن مجازی
    تو و امثالت قدم بزارن تو پارک که دیگه رودخونه ها جاری میشه
    لطفا مث نخود خودتونو نندازین وسط 4 تا بزرگتر دارن حرف میزنن اینجا جای امثال شما نیس

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    فحش نبود والا اونایی که منو میشناسن میدونن فحش دادنم چجوریه حرف زدنم چجوریه اونا جواب منطقی و ریلکس من به کسی بود که خودشو صاحب تاپیک میدونست و به همه میپرید
    نخودی تو هر چی میخوای بگو
    از کسی که میگه پلن ما تو سرورای دیگه اینه زحمت بکشیم پسور در بیاریم بکوبیم تو دیوار انتظار بیشتری نمیره

در ضمن شانس اوردی من نخوندم چی گفتی
    من حرف زدنتو کاری ندارم کاری میکنم کلا یادت بره!

- - - Updated - - -

لینکارو میتونی از کف فروم سرورای نرمال جمع کنی
    ماکسیمم دف واندر ما تو نرمال 3میل بوده ؟! : ))))))))))))))))))))))))))))))))))) برگام کاکو بیا اون لینک 10 میل دفو براش بذار که با 20 تا دونه اکانت کشیدیم ببینیم این با کی کار داره..

به هرحال اگه سروری هم کثافت کاری شد نیومدیم گریه کنیم بگیم بک بدید : )) بازم من کثافت کاری ای ندیدم یه سرور واندرو با جاش از تیممون بردن که اونم من نبودم ولی بچه هامون وجودشو داشتن مردونه بازی کردن نه که بیان گریه کنن سرورو بخوان بک کنن.

بقیشم توافقی بود ؟آره تو راست میگی

تیم ما هرکی باید بدونه چی هست و کجا هست میدونه شماهم اگه نمیدونی 2حالت داره یا کلا نرمال تو عمرت پلی ندادی یا با چادر پلی دادی قبل اینکه تیم ما شخم زدنو شروع کنه فرار کردی.

ما هم حرفامونو زدیم توضیحاتمونم دادیم شما هم خوش باشی گل پسر!

وای لول
    شخم زدن!
    بابا شن کش انقد شخم نزن همرو
    داداش گلم بزار سنت برسه بعد از نرمال بازی کردن و خاطراتش بگو
    اون موقع که ترا.وی.ن تیم دعوت میکرد ما بریم سرورارو تست کنیم شما زنگ تفریح تف مینداختی از دیوار رد میشد واست سوت و دست میزدن

بازم میگم چیزی که به شما ارتباط نداره بی زحمت در اون دخالت نکنین
    با تشکر
    شب بخیر وقت خوابت نگذره گلم مسواک یادت نره

4. تشکر M3nTaL, Cherry تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Cherry پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خیلی جالب شده
    دوستان اینقدر از این تیم فشار خوردن که حتی حاظرن چشمشون رو روی کثافت کاری ببندن و با وقاحت کامل اکانت هولدر ساید رو مقصر بدونن
    ببین پول با بعضیا چیکارا که نمیکنه )
    احسان جان یه سرور نرمال حضور داشتی جلوی ما ، توی یه هفته کل سایدت رو با 10 تا اکانت شخم زدم .
    یه همر بیگ هم از ساید خودت امیر خرید و باهاش خودت رو زد . اگه یادت باشه . اینکه پسوردت رو به کسی ندادی کمک کرد بهت برای ادامه بازی ؟
    همون سرور دوست عزیز پرشین هم بود . روی 99 دید ما فروشنده نیستیم . دف سازا رو خرید . دف رو بک کردن و واندر رو زد !
    نگو که با نگهداری از پسوردت میتونی جلوی کثافت کاری رو بگیری
    یه سرور ال 1 هم بعدش بود ، اونجا هم ساید متای ما بود همین پرشین ، بیگ همر جنوب غرب رو خرید ، واندر ساید مارو کلین کرد که البته اون سرور یه کسایی فروختن که کامیون برای یدک کشیدن سابقه بازیشون نیاز بود . کثافت کاری بالا گرفت و همه ایمیل های متخلف بن شد . اما با بن شدن این ایمیل ها تغییری در روند سبک بازیشون ایجاد نشد . بازم کثافت کاری ادامه داشت و داره
    وقتی کثیف کاری انجام بشه با هزینه ملیونی ، بعدش سرور بک بخوره ، خوب قاعدتا طرف دیگه نمیاد خرچ بیخود بکنه
    یه دلیل کاملا منطقی هست ، حالا شما میگی مخالفی با اینکه توی سرور نیست ، یه چند روز دیگه نرمال استارت میخوره ، من که شخصا با این وضعیت سرور ها مدیریت نمیام . اما پیگیر فروم خواهم بود و روزی که از توی ساید خودت همر خریده بشه و بخوره بهت ، میام و سلام میدم بهت
    آقا امید میگی نمیشه بک زد ، میشه بیایی و دلیل بیاری چرا نمیشه ؟
    میدونی کثافت کاری شده ، میدونی یه ساید کامل ضرر کرده ، اکانت متخلف رو هم میدونی کیه ، اما حاظر نیستی بک کنی سرور رو
    شما هم توی این قضیه نفعی بردی ؟!
    پول پرشین اینقدر چرب بوده ؟
    یارو خرج کرده و خلاف کرده . شما حاظر نیستی بک کنی ؟
    یه بار بک کنی دیگه این کثافت کاری ها رو نمیبینی توی سرورت
    هیچ جوره نمیشه درک کرد این نوع رفتارتون رو مگر اینکه شما هم ذینفع باشی

پ ن : مجی امضا رو با لینک بزار . بدون لینک به چه درد میخوره اون امضاء آخه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خیلی خوبه بعضی هارو میبینم میگن ما خیلی خوبیم ولی کجا خوب بودن خدا میدونه خداوکیلی به جز دف ریختن تو مولتی چیکار کردید اخه این حرکت و چیز هایی که بهش میگین پلن سیاست نیست این ها کارهایی که تیم بازنده انجام میده تا یکم سوزشش کم بشه بگه اره ما هم هستیم ولی دمتون گرم یه حرکت زدین همه برگشتن رفتن با اینم کاری ندارم خب چرا بازی کنیم اخر بازی میای پول گلد و هزینه های ویگه رو میدی واندر میخری و بازی میبری دیگه
    من اینجا از همه دوستانی که گفتم اینجا خوبه معذرت میخوام
    خجالتم مال کشیدن هست ها واقعا چه لذتی داره خیلی تابلو هست این کار

- - - Updated - - -

شنکش انقدر شخم نزن وای روحم شاد شد اخه لعنتی این از کجا در اوردی دمت گرم عالی بود عالی
    مرنده شخم زمین یک هکتاری برای کاشت چقندر چنده الان

وای لول
    شخم زدن!
    اون موقع که ترا.وی.ن تیم دعوت میکرد ما بریم سرورارو تست کنیم شما زنگ تفریح تف مینداختی از دیوار رد میشد واست سوت و دست میزدن

با تشکر
    شب بخیر وقت خوابت نگذره گلم مسواک یادت نره[/QUOTE]

7. تشکر pho3niX تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها
    من فک کردم احسانتون زیاد دری وری میگه
    مث اینکه کلهم اجمعین سرتون پنارت میزنه
    بی زحمت همون پشت لپ تاپت بشین بازیتو بکن مجازی
    تو و امثالت قدم بزارن تو پارک که دیگه رودخونه ها جاری میشه
    لطفا مث نخود خودتونو نندازین وسط 4 تا بزرگتر دارن حرف میزنن اینجا جای امثال شما نیس

- - - Updated - - -

نخودی تو هر چی میخوای بگو
    از کسی که میگه پلن ما تو سرورای دیگه اینه زحمت بکشیم پسور در بیاریم بکوبیم تو دیوار انتظار بیشتری نمیره

در ضمن شانس اوردی من نخوندم چی گفتی
    من حرف زدنتو کاری ندارم کاری میکنم کلا یادت بره!

- - - Updated - - -

وای لول
    شخم زدن!

با تشکر
    شب بخیر وقت خوابت نگذره گلم مسواک یادت نره
    نخودی کسیه که هر سروری میره میندازن تو دیگ باهاش آش درست میکنن بعد میاد کف فروم گریه و زاری میکنه همرمو بدید نوموخوام این مورد اول !

مورد دوم خیلی حس گنده بودن داری ؟ینی رفیقت که پستو حذف کرد نفرستادش واست ؟اوکی میپذیرم در نهایت مارو نترسون هرکول =))

در مورد صحبتای آخرت هم والا هر سروری بودیم شخم زدیم سندو مدرکشم موجوده دیگه شما تو 3ایکس در حال شخم خوردن و گریه کردن بودین حواستون نبوده تقصیر ما نیس در آخر پز سنتو میدی ؟خیلی لو لولی باو مثلا من برم پدر بزرگمو بیارم اینجا ..س کلاس سنشو بذاره اینجا خیلی فانی =))

پ.ن:چیز خوری محسن هم نکن دهنت بو میگیره ایضا تیممون.تامام

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها

خیلی جالب شده
    دوستان اینقدر از این تیم فشار خوردن که حتی حاظرن چشمشون رو روی کثافت کاری ببندن و با وقاحت کامل اکانت هولدر ساید رو مقصر بدونن
    احسان جان یه سرور نرمال حضور داشتی جلوی ما ، توی یه هفته کل سایدت رو با 10 تا اکانت شخم زدم .
    یه همر بیگ هم از ساید خودت امیر خرید و باهاش خودت رو زد . اگه یادت باشه . اینکه پسوردت رو به کسی ندادی کمک کرد بهت برای ادامه بازی ؟
    همون سرور دوست عزیز پرشین هم بود . روی 99 دید ما فروشنده نیستیم . دف سازا رو خرید . دف رو بک کردن و واندر رو زد !
    یه سرور ال 1 هم بعدش بود ، اونجا هم ساید متای ما بود همین پرشین ، بیگ همر جنوب غرب رو خرید ، واندر ساید مارو کلین کرد که البته اون سرور یه کسایی فروختن که کامیون برای یدک کشیدن سابقه بازیشون نیاز بود . کثافت کاری بالا گرفت و همه ایمیل های متخلف بن شد . اما با بن شدن این ایمیل ها تغییری در روند سبک بازیشون ایجاد نشد . بازم کثافت کاری ادامه داشت و داره
    وقتی کثیف کاری انجام بشه با هزینه ملیونی ، بعدش سرور بک بخوره ، خوب قاعدتا طرف دیگه نمیاد خرچ بیخود بکنه
    یه دلیل کاملا منطقی هست ، حالا شما میگی مخالفی با اینکه توی سرور نیست ، یه چند روز دیگه نرمال استارت میخوره ، من که شخصا با این وضعیت سرور ها مدیریت نمیام . اما پیگیر فروم خواهم بود و روزی که از توی ساید خودت همر خریده بشه و بخوره بهت ، میام و سلام میدم بهت
    میدونی کثافت کاری شده ، میدونی یه ساید کامل ضرر کرده ، اکانت متخلف رو هم میدونی کیه ، اما حاظر نیستی بک کنی سرور رو

من ؟جلو شما بودم با تیمم و شما مارو شخم زدی ؟سند و مدرکشم داری ؟تا جایی که من یادمه شما هیچ سروری جلو ما نبودی یه q1 هم که بودی تیم مارو دیدی اکانتو تقدیم خودم کردی گرخیدی!یا داری اشتباه میزنی یه احسان دیگه رو میگی یا آلزایمری چیزی گرفتی به هرحال منتظر سند و مدرک شخم خوردن ما تو یه هفته هستم =))وگرنه تا جایی که من حافظم یاری میکنه هر سرور یا دفساز ساده بودی یا از جلو ما در رفتی بازم میگم احتمالا با یه احسان دیگه اشتب گرفتی مارو
    امیر پرشین مارو زد ؟واندرمونو خریدو دف بک دادو از این حرفا ؟!قطعا داری اشتباه میزنی چون امیر پرشین هم هیچوقت جلو ما نبوده بجز چندتا هزار که فان رفتیم

در مورد سرور نرمال هم تیم ما تا زمانی که تیم قدری اعلام وجود نکنه که بدونیم 10% در حد ماست ما ریجستر نمیکنیم که فعلا همین بساطه.
    اگه عمری بودو تیمی جنمشو داد جلو ما ریجستر کنه ماهم در خدمتیمو همر فروختن یا نفروختنمونم میبینی فقط در همین حد بت بگم ما بچه مچه تو تیممون نداریم با آبنبات چوبی بتونن اکانتو همرشو بخرن مشکل کار خودتونو برطرف کنید هرکی از راه رسید که برنمیدارن بیارنش تو تیم عزیز من.

از بیان سایر جزئیات در مورد تیم شرمندم.
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نخودی کسیه که هر سروری میره میندازن تو دیگ باهاش آش درست میکنن بعد میاد کف فروم گریه و زاری میکنه همرمو بدید نوموخوام این مورد اول !

مورد دوم خیلی حس گنده بودن داری ؟ینی رفیقت که پستو حذف کرد نفرستادش واست ؟اوکی میپذیرم در نهایت مارو نترسون هرکول =))

در مورد صحبتای آخرت هم والا هر سروری بودیم شخم زدیم سندو مدرکشم موجوده دیگه شما تو 3ایکس در حال شخم خوردن و گریه کردن بودین حواستون نبوده تقصیر ما نیس در آخر پز سنتو میدی ؟خیلی لو لولی باو مثلا من برم پدر بزرگمو بیارم اینجا ..س کلاس سنشو بذاره اینجا خیلی فانی =))

پ.ن:چیز خوری محسن هم نکن دهنت بو میگیره ایضا تیممون.تامام

- - - Updated - - -

من ؟جلو شما بودم با تیمم و شما مارو شخم زدی ؟سند و مدرکشم داری ؟تا جایی که من یادمه شما هیچ سروری جلو ما نبودی یه q1 هم که بودی تیم مارو دیدی اکانتو تقدیم خودم کردی گرخیدی!یا داری اشتباه میزنی یه احسان دیگه رو میگی یا آلزایمری چیزی گرفتی به هرحال منتظر سند و مدرک شخم خوردن ما تو یه هفته هستم =))وگرنه تا جایی که من حافظم یاری میکنه هر سرور یا دفساز ساده بودی یا از جلو ما در رفتی بازم میگم احتمالا با یه احسان دیگه اشتب گرفتی مارو
    امیر پرشین مارو زد ؟واندرمونو خریدو دف بک دادو از این حرفا ؟!قطعا داری اشتباه میزنی چون امیر پرشین هم هیچوقت جلو ما نبوده بجز چندتا هزار که فان رفتیم

در مورد سرور نرمال هم تیم ما تا زمانی که تیم قدری اعلام وجود نکنه که بدونیم 10% در حد ماست ما ریجستر نمیکنیم که فعلا همین بساطه.
    اگه عمری بودو تیمی جنمشو داد جلو ما ریجستر کنه ماهم در خدمتیمو همر فروختن یا نفروختنمونم میبینی فقط در همین حد بت بگم ما بچه مچه تو تیممون نداریم با آبنبات چوبی بتونن اکانتو همرشو بخرن مشکل کار خودتونو برطرف کنید هرکی از راه رسید که برنمیدارن بیارنش تو تیم عزیز من.

از بیان سایر جزئیات در مورد تیم شرمندم.
    عجب
    i1 رو یادت نمیاد ؟
    همچی زدیمت که رفتی خدمت
    سند میخوایی بعد 7 سال
    به هر حال حقم داری )
    با این ادبیات مشخصه خیلی بهت فشار اومده ، همین نرمال رو شما برو . ما هم میشینیم میبینیم چند چند میشی تهش
    موفق باشی و امید وارم یه سرور هم شده یه حرکتی بزنی و یه خورده دیده شی شاید یه خورده از حجم فشار وارده رو کم کنه و باعث شه یه خورده مودب بشی گل پسر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عجب
    i1 رو یادت نمیاد ؟
    همچی زدیمت که رفتی خدمت
    سند میخوایی بعد 7 سال
    به هر حال حقم داری )
    با این ادبیات مشخصه خیلی بهت فشار اومده ، همین نرمال رو شما برو . ما هم میشینیم میبینیم چند چند میشی تهش
    موفق باشی و امید وارم یه سرور هم شده یه حرکتی بزنی و یه خورده دیده شی شاید یه خورده از حجم فشار وارده رو کم کنه و باعث شه یه خورده مودب بشی گل پسر
    i1?قسم کیو بخورم من این سرورو نبودم ؟سروری که من رفتم خدمت e1 بود بچه های تیم اس ای هم بودن و شمارو هم یادم نمیاد در ضمن فقط یادمه تیم اس ای بود و آخرشم 100 کردن و منم اگه حافظه ای برات مونده باشه روزی که کتیبه رو زدم 3روز بعدش عازم شدم و اکانت افتاد دست سجاد مرلین و الیسا که از آموزشی برگشتم دیدم به چوخش دادن با خیال راحت رفتم سر یگانم : )) بیشتر رو حافظت کار کن.

در مورد ادبیاتمم به نظرم مشکلی نداره گل پسر با هرکی مثل خودش برخورد میکنم و تا الان فشاری بهم نیومده الحمدالله ینی حریف قدری نبوده که فشار بیاره !

این نرمالم عرض کردم تیمی در حدمون نیس فعلا بچه ها حوصله کشاورزی ندارن اگه قول بدین 3-4 تا تیم شاخ بیارید که حداقل تا کتیبه سرگرممون کنید ماهم قول میدیم بیایم یکم خودمونو به چالش بکشیم.

در آخر من نیازی به دیده شدن ندارم ادعایی ندارم که شاخمو همه میشناسنم و از این حرفا اگه عقده ی این چیزارو داشتم الان مدالام مث امثال شماها تو پروفم قطار شده بود و باهاش پز میدادم به هرحال شما یه چیزی پروندی لازم دیدم جواب بدم سند 7 سال پیش هم نمیخوام دیگه فهمیدم داری در مورد چی حرف میزنی جوابتم دادم.

موفق باشید لقمان ها حکیم و صاحبان تاپیک.
    ویرایش توسط WondeR : 08-20-2020 در ساعت 12:14 AM دلیل: یادم رفته بود به این جملت بخندم همچی زدیمت که رفتی خدمت لوووووول حتی سرورشو یادش نیس بعد تایم رفتن منو یادشه : ))))))))))))))
    کاش پاهايم ميشکست...

11. تشکر sw team, mohsen.2pac, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن sw team, Majid, mohsen.2pac, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خیلی جالب شده

واقعا جالبه:| توی ال1 که مثال زدی دقیقا تیم شما اکانت هولدور و دفسازها و همرهای واندرزن اسدبل رو خرید بفنا داد اونجا هیچکدومتون بن نشدین همین شخص شما اومد وسط فروم گفت من دخالت نداشتم تیم خریده منم عضوی از تیمم و برای ساید بازی میکنم... الان همون بلا سرت اومد سرور عخ شد:| فروم ال1 هنوز موجوده!!! هر سرور هم خداروشکر برای شما هزار جور بلا نازل میشه که مسئولش مدیریت هست... دف میخاد بفرستید ای پی مشترک میشه اتک لانچ میخاد بکنید محدودیت میخورید... لپ تاپ میسوزه ... برق قطع میشه... و الی آخر... تا کی دنبال بهونه!!!
    هر سرور هم بخاطر مدیریت حذف و ترک سرور میکنین باز بر میگردین! !! با خودتون چند چندین:|
    کثیف کاری اگه به نفع سایدتون باشه خوبه... به ضررش باشه مدیریت مسئوله!!!

13. تشکر WondeR, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    واقعا جالبه:| توی ال1 که مثال زدی دقیقا تیم شما اکانت هولدور و دفسازها و همرهای واندرزن اسدبل رو خرید بفنا داد اونجا هیچکدومتون بن نشدین همین شخص شما اومد وسط فروم گفت من دخالت نداشتم تیم خریده منم عضوی از تیمم و برای ساید بازی میکنم... الان همون بلا سرت اومد سرور عخ شد:| فروم ال1 هنوز موجوده!!! هر سرور هم خداروشکر برای شما هزار جور بلا نازل میشه که مسئولش مدیریت هست... دف میخاد بفرستید ای پی مشترک میشه اتک لانچ میخاد بکنید محدودیت میخورید... لپ تاپ میسوزه برق ... برق قطع میشه... و الی آخر... تا کی دنبال بهونه!!!
    هر سرور هم بخاطر مدیریت حذف و ترک سرور میکنین باز بر میگردیم! !! با خودتون چند چندین:|
    کثیف کاری اگه به نفع سایدتون باشه خوبه... به ضررش باشه مدیریت مسئله!!!
    حمید جان ولشون کن میان همچی میزننمون که یه دور دیگه بریم خدمت هممون اینا خیلی خفن پرو پلیرن این حرفا چیهه میزنی اصن نمیبینی هر سرور دارن جلو امیر پرشین 100 میکنن ؟عجب رویی هم دارن والا : )))
    کاش پاهايم ميشکست...

15. تشکر sw team, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن sw team, Majid, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    واقعا جالبه:| توی ال1 که مثال زدی دقیقا تیم شما اکانت هولدور و دفسازها و همرهای واندرزن اسدبل رو خرید بفنا داد اونجا هیچکدومتون بن نشدین همین شخص شما اومد وسط فروم گفت من دخالت نداشتم تیم خریده منم عضوی از تیمم و برای ساید بازی میکنم... الان همون بلا سرت اومد سرور عخ شد:| فروم ال1 هنوز موجوده!!! هر سرور هم خداروشکر برای شما هزار جور بلا نازل میشه که مسئولش مدیریت هست... دف میخاد بفرستید ای پی مشترک میشه اتک لانچ میخاد بکنید محدودیت میخورید... لپ تاپ میسوزه ... برق قطع میشه... و الی آخر... تا کی دنبال بهونه!!!
    هر سرور هم بخاطر مدیریت حذف و ترک سرور میکنین باز بر میگردین! !! با خودتون چند چندین:|
    کثیف کاری اگه به نفع سایدتون باشه خوبه... به ضررش باشه مدیریت مسئوله!!!
    عزیزم . واندر خود منو با همر خریداری شده از اس دبل زدن . میلاد ولف لند رو میشه به عنوان شاهد داستان آورد . 2 بار این پرشین توی تیم ما بوده و هر 2 بار واندر منو زدن
    کی من اومدم از کثف کاری حمایت کردم ؟
    مثلا الان اگه بجا ساید ما این حرکت روی ساید شما زده میشد ، شما نمیخواستی سرور بک بخوره ؟
    یه دلیل کاملا منطقی دارم میارم . تا الان هر بار این حرکت زده شده ، سرور بک نشده . نهایت ایمیل خاطی بن شده . اما هر سرور همین داستان هست
    اکه این حرکت جواب میداد که تا الان جواب میداد دیگه . یه بارم این روش دیگه رو تست کنه امید . چه برا ساید ما و این سرور چه سرور های دیگه . وقتی خراب کاری قطعی شده باید بک بخوره .
    2 بار بک بخوره دیگه کسی هزینه نمیده سر این چیزا
    نمیدونم چرا همه جبهه گرفتید . اینو در نظر بگیرید شاید دفعه بعدی خودتون باشید

- - - Updated - - -

بازم میگم . همه نرمال باز ها منتظر استارت سرورید
    من که با این وضعیت سرور نمیام . امیدوارم همین حرکت بعد یه سال زحمت سرتون زده شه . حالتون رو بپرسم .
    موفق باشید

صفحه 34 از 48 نخستنخست ... 24323334353644 ... آخرینآخرین