صفحه 8 از 48 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    ببینید آی پی های لوگین رو پاک کردین ، این اکانت روزانه لاگین زیادی داره ، ولی سایت شما برای ورود لاگین نیاز نداره ! وقتی من دیشب صفحه لپتاپ رو میبندم و صبح میام ادرس سایت رو میزنم ، صفحه ی اکانتم بدون نیاز به لاگین میاد بالا !
    یعنی چی ؟
    یعنی اینکه شما اصلا نمیفهمید بازیکن با آی پی خودش همیشه روی اکانت بوده ، تایم های لاگین رو نگاه کنین ، فاصلش 2 دقیقست مهندس جان !

شما به هیچ عنوان میزان زمان آنلاینی رو متوجه نمیشید وقتی با پسوورد اصلی لاگین شده ، طرف روزی 10-20 بار به اکانت سر میزنه با پسوورد اصلیش ولی شما متوجه نمیشید اصلا! چون log out انجام نداده ! خیلی مسخرست نه ؟

خب برای روشن شدن موضوع برای همه من این سوال رو از شما میپرسم
    طبق این عکس شما میگید اکانت def se کلا چهار بار لاگین روش انجام شده با پسوورد اصلی ،
    چطور با ا 4 با لاگین با پسوورد اصلی 4بار لاگین با پسوورد جانشینی اکانت به این سطح رسیده ؟
    شما میگی کلا با جانشینی بالا اومده ، با 4 بار لاگین جانشینی چطور اکانت به این سطح میرسه ؟ یچیزی بگین بگنجه اخه ، با عقل جوردربیاد ، آی پی رو یجور عکس بذارین که 4 نفر از بیرون دیدن نخندن بهتون

من الان فهمیدم سیستم چیه و به دیگران یاد میدم چطور مولتی بکشن بالا
    1_ با پسوورد اصلی لاگین انجام میدین و جانشین رو درست میکنین
    2_ به هیچ عنوان log out رو انجام نمیدین ( خروج از اکانت )
    3_با رمز جانشینی وارد میشید و به هیچ عنوان خروج از اکانت رو نمیزنید ( برای خارج شدن فقط مرورگرتون رو ببندید و برای وارد شدن نیاز به وارد کردن رمز و آی دی ندارید )
    4_2 روز بعد یکبار با پسوورد اصلی لاگین کنید

شما تا اخر سرور فقط میتونین با یک بار لاگین با پسوورد جانشینی بازی کنید
    برای خارح شدن از بازی فقط صفحه مرورگرتون رو ببندید
    و اگه خواستین بیاین روی اکانت فقط ادرس سایت رو بزنین و نیازی به وارد کردن اطلاع نیست چون شما خروجی نداشتی

پس تعداد لاگین با پسوورد اصلی میشه 2 بار و اخرین بار با پسوورد اصلی لاگین شده
    و تعداد لاگین با پسوورد جانشینی میشه یک بار پس شما دارید با پسوورد اصلی بازی میکنین

فکر نمیکردم سیستم آی پی انقد ضعیف باشه واقعا

موفق باشید
    تاریخ ها و زمان پلی آیپی ثبت نام :
    (timezone server)

کد:
    06/Jun/2020:10:31:02
    تا
    06/Jun/2020:18:55:10

07/Jun/2020:02:12:28
    تا
    07/Jun/2020:16:40:50
    به تایم ها 8 ساعت و نیم اضافه کنید تا به وقت تهران بشه ممکنه حدود نیم ساعت هم اینور اونور شده باشه.
    تک تک کلیک ها و لاگ ها موجوده اگه غیر از این بوده بفرمائید.
    در ضمن اینجا قرار نیست روش تشخیص مولتی هانتر شرح داده بشه و اینطور که دوستان می خوان و با توجه به بدیهیاتی که شما میگید ما مدرک و سند بذاریم که ازین به بعد اون رو هم دور بزنن.

2. تشکر sw team تشکر نمود
    نپسندیدن ali 2113 نپسندید
    200t
    Guest
    QUOTE=Omid;35779]
    کد:
    50.7.142.179.sit  1399/03/23 00:08:33          
    104.131.66.8.sit  1399/03/21 05:03:49           
    198.16.74.205    1399/03/21 05:00:27           
    5.113.58.212.sit  1399/03/19 21:26:31           
    5.113.58.212.sit  1399/03/18 17:00:43           
    5.78.183.168    1399/03/18 01:17:19          
    5.113.58.212.sit  1399/03/18 01:17:04          
    5.113.58.212.sit  1399/03/18 01:15:36          
    5.78.183.168    1399/03/18 01:12:00          
    5.113.58.212.sit  1399/03/18 01:08:34   
    5.78.183.168    1399/03/17 20:18:07           
    5.78.183.168    1399/03/17 19:01:01
    ببینید اینجا تا روز 19 ام فکر میکنم اکانت 200t جانشین اون اکانت بود و شبا که میخوابید پلیرش من روی اکانتش بودم ، و از ساعت های لاگین مشخصه ، پس بازم این مورد رو چک کنین چون اکانت zara تازگیا جانشین def se شده و من یادمه که اوایل سرور خودم جانشین اون اکانت بودم

تا اینجا رو قبول دارین ؟

پس تعداد لاگین اکانت zara همون 2 باری هست که من گفتم ! درسته ؟ پس بخاطر 2 بار لاگین جانشینی توسط اکانت zara تشخیص دادین که اکانت zara مولتیه اکانت def se هست ! و بازم سوال اینجاست که چرا اکانت def se رو بن کردید اگه اکانت zara مولتیه اون اکانته !

خب بریم پایین

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    تاریخ ها و زمان پلی آیپی ثبت نام :
    (timezone server)

کد:
    06/Jun/2020:10:31:02
    تا
    06/Jun/2020:18:55:10

07/Jun/2020:02:12:28
    تا
    07/Jun/2020:16:40:50
    به تایم ها 8 ساعت و نیم اضافه کنید تا به وقت تهران بشه ممکنه حدود نیم ساعت هم اینور اونور شده باشه.
    تک تک کلیک ها و لاگ ها موجوده اگه غیر از این بوده بفرمائید.
    در ضمن اینجا قرار نیست روش تشخیص مولتی هانتر شرح داده بشه و اینطور که دوستان می خوان و با توجه به بدیهیاتی که شما میگید ما مدرک و سند بذاریم که ازین به بعد اون رو هم دور بزنن.
    طبق این عکس شما میفرمایید در این تاریخ ها با جانشینی روی این اکانت بازی شده
    2تا نکته بگم به دردتون بخوره
    اولا این دوتا زمانی که برای پلی دادن نشون داده شده یکیش 8 ساعت و دیگری 14ساعت و 28 دقیقه میباشد ! یعنی جانشینی که اکانت خودش تازه امروز ده دوم رو زده ، فقط با 2 تا لاگین 24 ساعت فقط روی اون اکانت بازی کرده ! درسته ؟ با عقل جوردرمیاد ؟ 24 ساعت تایم مفید روی یک اکانت بوده توی 2 روز ؟ ( در 36 ساعتی که گفتید ، 24 ساعت آنلاین بوده و پلی میداده )

دوما این زمانی که اینجا نشون دادین اصلا اکانت zara جانشین اکانت def se نبود و اکانت خودم یعنی اکانت 200t جانشینش بوده ، و فقط زمانی که پلیر اون اکانت میخوابید من تا صبح روی اکانتش بودم
    (میتونین اکانت خودمو چک کنین که خودمم همین تایم بیدار هستم همیشه )

4. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقای امید میدونید چرا دلیل از مولتی هانترت میخواهیم ؟چون مطمعن هستم که مولتی هانترت با علت های مندراوردی داره اکانتهارو بان میکنه وگرنه اگه کسی بدونه خلاف کرده نهایت تلاش میکنه اکانتشو از بان یا جریمه در بیاره و دنبال دلیل بان شدنش نمیگره.پس شما حق بدید به پلیرها که با توجه به سابقه افتضاح مولیت هانتر ها شما در امر قضاوت و رسیدگی همیشه به تصمیمات امولتیهانترها شک داشته باشند

6. تشکر mostafa-bi nam, lucifer, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها

اقای امید میدونید چرا دلیل از مولتی هانترت میخواهیم ؟چون مطمعن هستم که مولتی هانترت با علت های مندراوردی داره اکانتهارو بان میکنه وگرنه اگه کسی بدونه خلاف کرده نهایت تلاش میکنه اکانتشو از بان یا جریمه در بیاره و دنبال دلیل بان شدنش نمیگره.پس شما حق بدید به پلیرها که با توجه به سابقه افتضاح مولیت هانتر ها شما در امر قضاوت و رسیدگی همیشه به تصمیمات امولتیهانترها شک داشته باشند
    علی جان من اگه مولتی داشتم و بن میشد ، یک دمت گرم هم میگفتم بهشون ، کدوم سرور رو دیدید من با مولتی بازی کنم و اکانت مولتی غارت کنم ؟

ولی بخدا قسم من این پلیر رو از اسپیدترا آوردم و میدونم که مولتی نداره . و چون دستش به جایی بند نیست و بنده خدا دفعه اولش هست اینجا بازی میکنه دارم از حقش دفاع میکنم
    چون مطمئنم مولتی نداره ، و اکانتی که آی پی مشخص شده روش بازی شده بن شده !

توضیحاتی که هم که دادم خیلی کامل هست و اگه دقیق خوانده شه ، متوجه میشید که سیستم مشکل داره و همین سیستم اشتباه باعث شده تصمیم اشتباه گرفته شه

8. تشکر lucifer, mohsen.2pac, Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها

دوست خوبم @lucifer عزیز هم میگن که سخت گیری در حد مولتی کشی صنعتی باشه و زیاد به مولتی کشی به روش سنتی برخورد نشه. خوب همین هم ایجاد شائبه میکنه قوانین رو که نمیشه تفسیر به رای کرد. اینطوری خود کاربر معترض میشه چرا با فلان اکانت برخورد نشد و با ما برخورد شد. من می خوام که مسائل رو از سمت کسی که قراره تو سرور قوانین رو اجرا کنه ببینید. نه از سمت خودتون. شما نظرتون درست هست اما اجرای نظر درست آیا امکان پذیره؟ ایجاد شائبه برخورد سلیقه ای نمیکنه؟
    درود خدمت تمامی دوستان
    امید عزیز مشکل دقیقا همینجاست . این بازی قوانین کاملا مشخصی داره و شما رو ارجاع میدم به قسمت قوانین توی سایته خودتون. مولتی بازی تعریف خودش رو داره. تا موقعی که قوانین نقض نشن شما و مولتی هانتر حق ندارین اکانتی رو به جرم مولتی بودن بن کنید. جرم وقتی اتفاق میفته که مولتی هانتر جواب میده که تشخیص دادم مولتیه. تشخیص دادی؟ طبق چه معیاری ؟ طبق چه متری ؟ قانون مشخصه و واضح.
    مهدی لوسیفر عزیز دقیقا درست شرح حال سایت رو گفت. شما و همکاراتون توی ساید های رقیب یا از این ور بوم میفتین یا از اونور.
    معیار سرور های دات کامه . تا موقعی که قوانین نقض نشه اکانت مولتی محسوب نمیشه . وگرنه قدرت تشخیص مولتی هانتر های اونجا از مولتی هانتر های دژکوب خیلی بیشتره.
    در نهایت پیشنهاد میکنم که برای کاهش مولتی بازی به جای ایمیل از شماره تلفن برای رجیستر کردن اکانت استفاده کنید. و در فواصل زمانی نا مشخص کد رجیستری جدید ارسال کنید. و برای اکانت هایی که شک به مولتی بودنشون داشتید فواصل ارسال کد رجیستری رو کاهش بدین.
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 06-14-2020 در ساعت 12:59 AM
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    درود خدمت تمامی دوستان
    امید عزیز مشکل دقیقا همینجاست . این بازی قوانین کاملا مشخصی داره و شما رو ارجاع میدم به قسمت قوانین توی سایته خودتون. مولتی بازی تعریف خودش رو داره. تا موقعی که قوانین نقض نشن شما و مولتی هانتر حق ندارین اکانتی رو به جرم مولتی بودن بن کنید. جرم وقتی اتفاق میفته که مولتی هانتر جواب میده که تشخیص دادم مولتیه. تشخیص دادی؟ طبق چه معیاری ؟ طبق چه متری ؟ قانون مشخصه و واضح.
    مهدی عزیز دقیقا درست شرح حال سایت رو گفت. شما و همکاراتون توی ساید های رقیب یا از این ور بوم میفتین یا از اونور.
    معیار سرور های دات کامه . تا موقعی که قوانین نقض نشه اکانت مولتی محسوب نمیشه . وگرنه قدرت تشخیص مولتی هانتر های اونجا از مولتی هانتر های دژکوب خیلی بیشتره.
    در نهایت پیشنهاد میکنم که برای کاهش مولتی بازی به جای ایمیل از شماره تلفن برای رجیستر کردن اکانت استفاده کنید. و در فواصل زمانی نا مشخص کد رجیستری جدید ارسال کنید. و برای اکانت هایی که شک به مولتی بودنشون داشتید فواصل ارسال کد رجیستری رو کاهش بدین.
    پیشنهاد خوبی دادن مصطفی جان فقط یه مشکل داره واسه دوستانی که خارج از کشور هستن نمیشه اس ام اس فرستاد
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    پیشنهاد خوبی دادن مصطفی جان فقط یه مشکل داره واسه دوستانی که خارج از کشور هستن نمیشه اس ام اس فرستاد
    اوه اوه . شما رو یادم رفته بود قربان. پیشنهادم رو پس میگیرم.

اینجا رو فقط امید بخونه
    جناب امید شما همونی که پیشنهاد دادم رو عمل کنی خیلی بهتره . محسن توپاک نتونه بیاد خیلی هم بهتره . جنوب رو کلا بدون دردسر دست میگیریم
    .
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 06-14-2020 در ساعت 01:11 AM
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

12. تشکر mohsen.2pac, sw team, lucifer, Omid تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, sw team, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

خب خیلی صحبت شد در مورد برخورد یا عدم برخورد و الان هم یکسری مشکلات جدید پیش اومده , من یه راهکار ساده میدم برای رسیدن به نتیجه مطلوب هرچند قبلا هم گفتم : تمامی موارد تخلف جز به جز و موبه مو لیست بشه هم در بلاگ سایت هم در فروم پین بشه , در آغاز هر سرور هم با یک نامه به تمام کاربران اطلاع رسانی بشه دوتا مزیت داره که جای هیچ شبهه ای رو واسه کسی نمیذاره - مزیت اول اینه که پلیرها دیگه نمیتونن به قول امید بهونه بیارن یا طفره برن یا شتر سواری دولا دولا ...
    مزیت دوم اینه که دست مولتی هانتر برای تفسیر شخصی رو میبنده
    نتیجه: هر اکانتی تخلفی کنه مولتی هانتر خیلی راحت اون بند قانون رو واسش میفرسته و اعمال قانون میکنه , دیگه نمیگه من تشخیص دادم, اصلا این من تشخیص دادم خودش باعث حساسیته, چهل ساله همینجوری جواب گرفتیم دیگه :دی - من تشخیص دادم یعنی یکی دیگه بود اون شاید تشخیص نمیداد ولی قانون قانونه اونجوری دیگه نظر شخص, تشخیص شخص مهم نیست

در مورد اینکه به یک قانون جامع هم برسیم بنظر من امید جان بعلاوه تیم پشت پنلش بعلاوه چهار پنج پلیر معتمد از همه سایدا باید یجا جمع بشن و به اجماع برسن تا کلا از شر این جنگ و دعواهای فرومی راحت بشیم

این نظر من هست اگر موافقید همه لایک کنید تا مدیریت بدونه,(خود مدیر هم لایک کنه تا ما بفهمیم:دی)

پ ن: این سرور در جریان رو البته کاریش نمیشه کرد باید همگی گذشت و صبر داشته باشید , همگی منظور دو طرف ماجرا
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 06-14-2020 در ساعت 01:32 AM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

200t
    Guest
    سلام دوستان

گویا سیستم تولید حیوان در واحه ها کلا قطع شده ، من واحه ای رو خالی کردم ولی بعد از گذشت 25 ساعت و 30 دقیقه تا این لحظه هیچ حیوونی داخل ظاهر نشده!
    یا از اینور بوم میفتین یا از اونور بوم ! بعد از این کاری که کردین ، تاپ غارت به شدت میزان غارتش بالا رفت ،

داخل فروم گفتم تا همه بتونن استفاده کنن از این قضیه و فقط یه عده خاص نباشن که بهره میبرند

موفق باشید

15. تشکر ali 2113, Sir Alex Fergi, sw team, Omid تشکر نمود
    پسندیدن Sir Alex Fergi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سروری که مدیرش این باشه حاضر نباشه بررسی درست کنه همین میشه مولتی به چه حقی اکانت پاک کرده اینا جزو وضایفشون مگه ما مچل شماهاییم که اینجوری میکنید اکانت با ی ای پی ساخته شده تا الانم به ای پی بوده ی جانشینی هم نداشته @Omid نمیتونی مولتیات توجیح کنی بهشون چندتا چیز یاد بده اکانتی که کلا با ای پی بازی شده بدون جانشینی چرا باید اول مسدود بشه بعد هم بدون اجازه پاک بشه برای این که گند کاریشون پاک کنن اینجوری میکنن ولی من با سند مدرک حرف میزنم نمیتونید سرور داری کنید حتی نتونستی امید با مدرک در باره اکانت lumia حرف بزنی دیگه چقدر باید ادم حقیر باشه که اکانت همین جوری پاک کنه

صفحه 8 از 48 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین