صفحه 91 از 107 نخستنخست ... 41818990919293101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا پژمان ، جای شما هم اینجا نیست
    جای من هم اینجا نیست
    الان دژکوب متعلق به مولتی پلیرهاس ، اینو باید متوجه شده باشی تا امروز
    من که یه سرور اومدم اینجا فهمیدم چه خبره !
    وقتی هیچ کس حواسش به سرور نیست ، والا نمیدونم شما به امید کی داری اینجا بازی میکنی !
    اینجا کسی به نقش مولتی هانتر نداره ، فقط یه نام ازش گذاشتن که دل منو تو رو الکی خوش کنن

2. تشکر BlackSword, purya تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword, purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=pejiii;31008]...........فایل پیوست 2547[/واقعا ازین موضوع متاسفم چرا باید این اتفاق ها بیفته اخه . به هر حال پزی جان با بازیت حال کردیم بهترین بودی تو سرور ایشالا همیشه موفق باشی

4. تشکر purya تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنون .نظر لطف

اینم از همری که صفر شد.FINAL.jpg

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت فروم باز های گرامی
    طبق سنت قبلتر که برای جنوب شرق اتفاق افتاد ما هم مجبور به حذف شدیم.
    هیچ توضیح خواصی ندارم؛سرور پر از حرفهای ناگفته هست.به همین جمله کوتاه بسنده میکنم که یک شخصی به پلیرهای جنوبشرق فرمود:اگه شما 1تومن خرج کل سایدتون میشه ؛فلان جا اکانتی 1تومن خرج میکنن.(همیشه هم حق با مشتری بهتره :d

در کل من با احترام باخت رو قبول میکنم،باختیم ولی شرافتمون رو زیر پا نگذاشتیم.(منظورم اینه که زیره پرچم سایدی نرفتییم)

حرفهامو کاملتر کنم: شمالغرب هم لیدرها و هم پلیرهای زحمتکش زیادی داره و برد تو این سرور گوارای وجودشون باشع.پلن هاشون عالی بود و همرهای خوبی کشیدن و در مقابل دفاع خوبی هم دارن.

پژمان عزیز واقعا از اتفاق پیش اومده برات از صمیم قلب ناراحتم؛برای همه مشخص شده بود که شما یکی از پاک بازترین پلیرهای سرور بودی و این اتفاق پیش اومده حق شما نبود! دفاعی هم که رو اک بود مگه ماله چنتا اکانت بود که بخواد ای پی بخوره !!اونم تو این برهه از سرور!! هچ کاری نمیتونیم برات انجام بدیم

پ.ن: ی بچه 7 ساله داریم که قراره پیوند کبد بشه؛از همه دوستان التماس دعا دارم.

به امید سلامتی برای همتون.

پوریا
    یا حق
    Just for SE
    THE-KING

7. تشکر STALKER-01 تشکر نمود
    پسندیدن STALKER-01 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MRs نمایش پست ها
    آقا پژمان ، جای شما هم اینجا نیست
    جای من هم اینجا نیست
    الان دژکوب متعلق به مولتی پلیرهاس ، اینو باید متوجه شده باشی تا امروز
    من که یه سرور اومدم اینجا فهمیدم چه خبره !
    وقتی هیچ کس حواسش به سرور نیست ، والا نمیدونم شما به امید کی داری اینجا بازی میکنی !
    اینجا کسی به نقش مولتی هانتر نداره ، فقط یه نام ازش گذاشتن که دل منو تو رو الکی خوش کنن
    در مورد پزی نمی دونم جاش اینجا بود یا نه ولی لااقل هامر خوبی کشیده بود
    اما در مورد شما منم با شما موافقم

شما خیلی خوبی همه بدن شما گلی
    سوال اینجاست که آیا پژی بدون پوش تاپ رید بوده یا خیر !!! دو حالت داره یا شمامعتقدی که پژی پوش نمی کرده یا معتقدی که اونم پوشر داشته
    اگه قبول نداری که پس دیگه اینجا نیا واسه ملت جای دوست به دشمن نشون نده وخود شیرینی نکن با مزه
    اگر هم قبول داری که از حرفات این موضوع استنباط میشه باید عرض کنم خودت خجالت نمی کشی اونوقت یکی بدون پوشر تو نسته چنین هامر خوبی بکشه!!! شما بگو خودت چه کردی !!! اونی که با زدن ناتار پوینت هجومی جمع کرده تو سرور دیگه نباید بیاد اینجا دم از هوای پاک و بازی فیرپلی بزنه من با امثال شما زیاد برخورد کردم تو این بازی بعضا حتی هم بازی هم شدیم بخاطر جبر جغرافیای بازی ولی همون سرور سرور اخرشونه سرور بعدی دیگه تو تیم راهشون هم نمی دم . حرف زیاده اگه لازم شد با سند میزارم کف فروم

اما در مورد دوست عزیزمون اقا پزی دوست محترم اون عکسی که فرستادی رو خودت می دونی دلیلش چیه لزومی نمی بینم این مورد رو اینجا باز کنم فقط بگم یکی از دلایلش باز بودن تعداد زیاد اکانت ها با یک سیستمه که با توجه به این که کلی از پلیراتون از سروررفتن و اکانتاشون رو زمین مونده شما هم بدون هیچ چشم داشتی داشتی کاراشون رو انجام میدادی این مشکل بوجود اومده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود وخسته نباشید

در مورد مشکلی که واسه پزمان پیش اومده خواستم یه توضیح داده باشم چون این مشکل توی سرور m1 هم دیروز واسه یکی از دوستان پیش اومده بود

تعداد درخواست زیاد ip شما باعث اختلال سرور خواهد شد. با توجه به احتمال زیاد استفاده ار بات گزارش عملکرد شما به مولتی ارسال گردید. دسترسی IP شما به صورت موقت تا چند ساعت محدود خواهد بود

در حالی که این دوست ما هم نه از بات استفاده میکنه و نه رو اکانت کسی رفته

در اخر هم بهش گفته شده مودم رو خاموش روشن کنه تا مشکل رفع بشه

حالا این سرور 1ماه هست ران شده ولی اگر 7-8 ماه دیگه همچین مشکلی واسه یه اکانت هجومی پیش بیاد و چند ساعت مسدود بشه تکلیف چیست؟؟؟

در مورد پزمان هم این مطلب رو بگم 2سرور در کنارش بازی کردم و تمام کسانی که کنار پزمان و فاتح بازی کردن میدونن که پزمان نه از بات استفاده میکنه نه پوش میکنه بلکه با قابلیت خودش اکانتشو بالا میکشه

10. تشکر Basilous تشکر نمود
    پسندیدن Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2 نمایش پست ها
    در مورد پزی نمی دونم جاش اینجا بود یا نه ولی لااقل هامر خوبی کشیده بود
    اما در مورد شما منم با شما موافقم

شما خیلی خوبی همه بدن شما گلی
    سوال اینجاست که آیا پژی بدون پوش تاپ رید بوده یا خیر !!! دو حالت داره یا شمامعتقدی که پژی پوش نمی کرده یا معتقدی که اونم پوشر داشته
    اگه قبول نداری که پس دیگه اینجا نیا واسه ملت جای دوست به دشمن نشون نده وخود شیرینی نکن با مزه
    اگر هم قبول داری که از حرفات این موضوع استنباط میشه باید عرض کنم خودت خجالت نمی کشی اونوقت یکی بدون پوشر تو نسته چنین هامر خوبی بکشه!!! شما بگو خودت چه کردی !!! اونی که با زدن ناتار پوینت هجومی جمع کرده تو سرور دیگه نباید بیاد اینجا دم از هوای پاک و بازی فیرپلی بزنه من با امثال شما زیاد برخورد کردم تو این بازی بعضا حتی هم بازی هم شدیم بخاطر جبر جغرافیای بازی ولی همون سرور سرور اخرشونه سرور بعدی دیگه تو تیم راهشون هم نمی دم . حرف زیاده اگه لازم شد با سند میزارم کف فروم

اما در مورد دوست عزیزمون اقا پزی دوست محترم اون عکسی که فرستادی رو خودت می دونی دلیلش چیه لزومی نمی بینم این مورد رو اینجا باز کنم فقط بگم یکی از دلایلش باز بودن تعداد زیاد اکانت ها با یک سیستمه که با توجه به این که کلی از پلیراتون از سروررفتن و اکانتاشون رو زمین مونده شما هم بدون هیچ چشم داشتی داشتی کاراشون رو انجام میدادی این مشکل بوجود اومده
    شما کی هستی دیگه ؟! چون من Arman2 تو سرور نمیبینم .
    اول خودتو معرفی کن ، بعد جوابتو کامل میدم

12. پسندیدن Basilous, shoshor پسندید
    نپسندیدن Team Agilityacc نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Cool

شما کی هستی دیگه ؟! چون من Arman2 تو سرور نمیبینم .
    اول خودتو معرفی کن ، بعد جوابتو کامل میدم
    توتال لیدر شمال غربه

بده جوابشو کامل

14. پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به به ، گل بود به سبزه نیز آراسته شد ! سلام به پدرخوانده بزرگ دژکوب !
    اول نظرم و در مورد آقا پژمان بگم ، تنها 2 نفر تو روز صلح افزایش رید قابل توجه داشتن ، یا به عبارت دیگه اون رید معمولشونو حفظ کردن ، اونم اکانت mir و pej بود .
    همین یه دلیل اونو از یکی مثل شما که حداقل داری 20 تا اکانت خودت یا خودی و رید میکنی جدا میکنه ! واسه همون تو اون 2 روز شما 1 میل هم نتونتستی رید کنی ، واسه اینم که تابلو نشه یه چی هم تو پروفایلت نوشتی که فکر کنیم خیلی عزاداری !
    خوب حالا اینکه دیگه از چه شیوه های تقلب دیگری بجز رید دارید و استفاده میکنید خبر ندارم ، دلمم نمیخواد بدونم .
    حالا اینکه ناتار میزنم ، اولا هیچ قانون شکنی نکردم ، ناتار جزو بازی و کاملا حلاله ، مثل مال شما مکروه نیست !
    دوم اینکه من از اول که ناتار نمیزدم ، تا روز آزاد شدن کتیبه ها نزدم ، بعد اینکه دیدم لیدر تیم ne هیچ پلنی نداره ، یا به من اعتماد نداره و هیچ پلنی بهم نمیده (فقط دنبال شماره تلفن من بودن و میگفتن بیا تلگرام! ) ، شروع کردم به تمیز کردن کتیبه های شمال شرق واسه بچه های شمال شرق ! همین الانم 3 تا از کتیبه های بزرگ که دست بچه های ne هست و من تمیز کردم براشون.
    پس به نوبه خودم سعی کردم با تیم همکاری کنم و کمکشون کنم ولی باز لیدرها هیچ پلنی ندادن .
    تا آروم آروم این خراب کاریاتونو این قانون شکنیاتونو تو دژکوب دیدم و کلا از تیم و بازیتون زده شدم.
    از اونجاییکه بچه ها اسم پارکینک و آوردن ، شما و بقیه دوستان یا از پارکینگ استفاده میکنین (که این مورد مشکلی نداره اگه واقعا اون طرف یه پلیر باشه ، یعنی یکی بهت کمک کرده ) یا مستقیما از اکانتای دیگتون گندم میگیرین و رید میکنین ( نگو که اینطور نیست چون تو ne زیاد دیدم ! ) .
    پس هیچوقت مشکل گندم ندارید ، همونجور که ایمپریال با 4 تا ده 4 تا همر +400 کی داشت .
    از اونور هم که کتیبه جنگ آموز داشتید یا بهتون تو تیم دادن ،یعنی باز بهت کمک کردن، با این دو مورد فکر نکنم همر ساختن سخت باشه ! درست نمیگم ؟! 
    حالا تو ساید ما با این لیدرهایی که ما داشتیم ، دف بهمون نمیدادن چه برسه کتیبه جنگ آموز !
    حالا با همه این شرایط یعنی اینکه کاملا تنها بودم ، باز به اندازه خودم تلاش کردم و نیرو ساختم ، ولی تارگتی نداشتم که اتک بدم !
    واسه همین شروع کردم به ناتار زدن .

عزیز جان شما مثل من ندیدی ، چون تاحالا تو عمرت دات کام پلی نکردی ، تو دات کام شماها یک هفته هم دووم نمیارید و همون اول بن میشید ، چون اونجا یه آقا پلیس قوی و فعال و عادلی داره که نقش مولتی هانتر رو درست ایفا میکنه و بمحض اینکه یه اکانت از دو جا آنلاین بشه یا دو تا ip واسه یه اکانت استفاده بشه و مهم تر از همه ، وقتی از یه سیستم 2 تا اکانت ران بشه تو یه سرور ! که مطنئنم همتون دیگه 2 تا رو دارید
    سه سوت بن میکنه ، فقط همون 2 تا جانشینتو داری که اینجا اصلا معنی نداره همه به هم پسورد میدن ! نتیجشم که دیدیم ، همر لانچ میشه و طرف اصلا خبر نداره کی بوده و کجا بوده !!!
    ، پس بدون این توتال لیدریت و القابت و مدالات واسه همین جاس ، و دلت به همین خوش باشه که شما هم جای درستی هستی !*

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

تعارف هم نداریم ، خودم یه بار اونجا بن شدم که الان یاد گرفتم مثل آدم بازی کنم ! بالاخره ایرانی هستیم دیگه ! تا زور نباشه ، یاد نمیگیریم

16. نپسندیدن mrt_taleshi, Team Agilityacc نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به به ، گل بود به سبزه نیز آراسته شد ! سلام به پدرخوانده بزرگ دژکوب !
    اول نظرم و در مورد آقا پژمان بگم ، تنها 2 نفر تو روز صلح افزایش رید قابل توجه داشتن ، یا به عبارت دیگه اون رید معمولشونو حفظ کردن ، اونم اکانت mir و pej بود .
    همین یه دلیل اونو از یکی مثل شما که حداقل داری 20 تا اکانت خودت یا خودی و رید میکنی جدا میکنه ! واسه همون تو اون 2 روز شما 1 میل هم نتونتستی رید کنی ، واسه اینم که تابلو نشه یه چی هم تو پروفایلت نوشتی که فکر کنیم خیلی عزاداری !
    خوب حالا اینکه دیگه از چه شیوه های تقلب دیگری بجز رید دارید و استفاده میکنید خبر ندارم ، دلمم نمیخواد بدونم .
    حالا اینکه ناتار میزنم ، اولا هیچ قانون شکنی نکردم ، ناتار جزو بازی و کاملا حلاله ، مثل مال شما مکروه نیست !
    دوم اینکه من از اول که ناتار نمیزدم ، تا روز آزاد شدن کتیبه ها نزدم ، بعد اینکه دیدم لیدر تیم ne هیچ پلنی نداره ، یا به من اعتماد نداره و هیچ پلنی بهم نمیده (فقط دنبال شماره تلفن من بودن و میگفتن بیا تلگرام! ) ، شروع کردم به تمیز کردن کتیبه های شمال شرق واسه بچه های شمال شرق ! همین الانم 3 تا از کتیبه های بزرگ که دست بچه های ne هست و من تمیز کردم براشون.
    پس به نوبه خودم سعی کردم با تیم همکاری کنم و کمکشون کنم ولی باز لیدرها هیچ پلنی ندادن .
    تا آروم آروم این خراب کاریاتونو این قانون شکنیاتونو تو دژکوب دیدم و کلا از تیم و بازیتون زده شدم.
    از اونجاییکه بچه ها اسم پارکینک و آوردن ، شما و بقیه دوستان یا از پارکینگ استفاده میکنین (که این مورد مشکلی نداره اگه واقعا اون طرف یه پلیر باشه ، یعنی یکی بهت کمک کرده ) یا مستقیما از اکانتای دیگتون گندم میگیرین و رید میکنین ( نگو که اینطور نیست چون تو ne زیاد دیدم ! ) .
    پس هیچوقت مشکل گندم ندارید ، همونجور که ایمپریال با 4 تا ده 4 تا همر +400 کی داشت .
    از اونور هم که کتیبه جنگ آموز داشتید یا بهتون تو تیم دادن ،یعنی باز بهت کمک کردن، با این دو مورد فکر نکنم همر ساختن سخت باشه ! درست نمیگم ؟! 
    حالا تو ساید ما با این لیدرهایی که ما داشتیم ، دف بهمون نمیدادن چه برسه کتیبه جنگ آموز !
    حالا با همه این شرایط یعنی اینکه کاملا تنها بودم ، باز به اندازه خودم تلاش کردم و نیرو ساختم ، ولی تارگتی نداشتم که اتک بدم !
    واسه همین شروع کردم به ناتار زدن .

عزیز جان شما مثل من ندیدی ، چون تاحالا تو عمرت دات کام پلی نکردی ، تو دات کام شماها یک هفته هم دووم نمیارید و همون اول بن میشید ، چون اونجا یه آقا پلیس قوی و فعال و عادلی داره که نقش مولتی هانتر رو درست ایفا میکنه و بمحض اینکه یه اکانت از دو جا آنلاین بشه یا دو تا ip واسه یه اکانت استفاده بشه و مهم تر از همه ، وقتی از یه سیستم 2 تا اکانت ران بشه تو یه سرور ! که مطنئنم همتون دیگه 2 تا رو دارید
    سه سوت بن میکنه ، فقط همون 2 تا جانشینتو داری که اینجا اصلا معنی نداره همه به هم پسورد میدن ! نتیجشم که دیدیم ، همر لانچ میشه و طرف اصلا خبر نداره کی بوده و کجا بوده !!!
    ، پس بدون این توتال لیدریت و القابت و مدالات واسه همین جاس ، و دلت به همین خوش باشه که شما هم جای درستی هستی !*

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

تعارف هم نداریم ، خودم یه بار اونجا بن شدم که الان یاد گرفتم مثل آدم بازی کنم ! بالاخره ایرانی هستیم دیگه ! تا زور نباشه ، یاد نمیگیریم
    سلام دوست عزیز

اگه بازی بد هستش واسه همه بد هستش

اگه هم خوبه واسه همه خوبه

کسی تفنگ گذاشته رو سرت می گه باید دژکوب بازی کنی؟

18. تشکر **1977**, mrt_taleshi, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن **1977**, mrt_taleshi, shoshor پسندید
صفحه 91 از 107 نخستنخست ... 41818990919293101 ... آخرینآخرین