صفحه 46 از 75 نخستنخست ... 36444546474856 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M.A.V نمایش پست ها
    خبر آمد خبری در راه است

دوستان انالیزور تشریف بیارید

http://www.dejkoob.ir/ir/report/16783ec260b
    تبریک به مهاجم ناشناس looooooooooooool
    http://dejkoob.ir/ir/report/16784f75e49
    تبریک به بچها یه ne
    یا رب روا مدار که گدا معتبر شود
    گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود
    لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اول از همه یه خسته نباشید به بچه های se میگم یه چندتا کپ زدن اونم مقصر اصلیش خودم بودم که یکی ۲روزی به خاطره خرید عیدو این چیزا در گیر بودم درس حسابی تو سرور نبودم

اینم به اصرار پسر عموم زدم که این سرور اولش هست که جدا از من داره بازی میکنه
    kami.jpg

kami2.jpg

پیشاپیش عید همگی مبارک

عیدی مارم بدین بریم دنبال زندگیمون

SEPEHR
    GREEN MAN
    JUST NE

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
    اول از همه یه خسته نباشید به بچه های se میگم یه چندتا کپ زدن اونم مقصر اصلیش خودم بودم که یکی ۲روزی به خاطره خرید عیدو این چیزا در گیر بودم درس حسابی تو سرور نبودم

اینم به اصرار پسر عموم زدم که این سرور اولش هست که جدا از من داره بازی میکنه
    kami.jpg

kami2.jpg

پیشاپیش عید همگی مبارک

عیدی مارم بدین بریم دنبال زندگیمون

SEPEHR
    GREEN MAN
    با سلام
    اینو از مهدی مورچه دارید !! که بنده خدا از ساعت 12 تا 5.30 صبح تو روم تی اس ما بود و داشت سر ما رو گرم میکرد. که یک وقت متوجه اتک نشیم .
    به حر حال تبریک میگم به دوستان NE و مخصوصا مهدی مورچه که خوب سر ما رو گرم کرد) . البته اینم از ارکان دژکوبه و ما باید حواسمونو جمع میکردیم.

باتبریک پیشاپیش عید به تمام رفقای گلم

خادم جنوب شرق
    Ali_KinG_sE

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    با سلام
    اینو از مهدی مورچه دارید !! که بنده خدا از ساعت 12 تا 5.30 صبح تو روم تی اس ما بود و داشت سر ما رو گرم میکرد. که یک وقت متوجه اتک نشیم .
    به حر حال تبریک میگم به دوستان NE و مخصوصا مهدی مورچه که خوب سر ما رو گرم کرد) . البته اینم از ارکان دژکوبه و ما باید حواسمونو جمع میکردیم.

خادم جنوب شرق
    Ali_KinG_sE

دیگه علی آقا انقد گفتین پلن پلن . انقد گفتین پلناتون تکراریه . یه سوپر اولترا پلن پیاده کردن .

نحوه پلن هم به این صورته که یه پلیر از ساید میره تو گروه ساید رقیب . انقد مطالب ارزشمندی بازگو میکنه که همه میخوابن .

بیاین حالا آنالیز کنید کنین این حرکتو

اسم پلن : وقتی همه خوابن

5. پسندیدن fereidoon پسندید
    نپسندیدن Fear Has Return نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خسته نباشی سپهر جان.واینکه توضیح دادی درباره اتک

پ.ن:علی کینگ اس ای داداش من دیشب تا ساعت 4 یکم بالا پایین روم شما بودم شما میگی من اومدم سر شمارو گرم کنم.اما اینجور که الان فهمیدم و چند تا کامنت هم برات کپی کردم نشون میده که کاملا بعد از رفتن من از ج ش اتک سپهر زده شده.1 تا 2 ساعت بعد.
    نکته بعد :اگه من در جریان اتک سپهر بودم یا هماهنگ بودیم که میگفتم نزنه وقتی 7و8 نفر از بچه هاتون تو روم بودن.اخه یکم منطق باید پشت حرف باشه.
    من اگه اتکی یا پلنی تنها یا با دوستان هم بخوام بزنم مستقیم میزنم نه با کارای کثیف.تا حالا هم غیر این بازی نکردم.

- - - Updated - - -

با سلام

خادم جنوب شرق
    Ali_KinG_sE
    حله داداش.اینکه 10 نفر تو روم باشن بعد رفتن من 1 ساعت بعد سپهر رفته با توجه به فاصله نزدیکش اتک زده منم کلی از حرفای روم رو که بعد زدن اومده تو گروه نوشته شده گذاشتم که تشخیص بدی و اینکه نمتونید یا خودتون گول میزنید دست خودتونه.
    مجتبی هم دیشب اونجا بود و شاهد بود که هم کلی ادم تو روم بود هم اینکه من چه ساعتی رفتم.

7. تشکر GREEN MAN تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, benito, GREEN MAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

با سلام

خادم جنوب شرق
    Ali_KinG_sE
    گلم !
    فاصله دو تا ده با هم 34 دقیقه بود ساعت لند اتک رو نگاه کن !
    6:36 دقیقه ریاضی بلدی الحمدالله که ؟
    یا شما هم مثل مصطفی جهت یابی و جمع و تفریقت ضعیفه؟؟؟
    ساعت لانچ 6:02 بوده مهدی تا کی تو روم شما بوده ؟؟ 5:30 !
    همر ده یک ملت رو اسمش رو میزارید ده 16 !
    اون دف میلیونیتون هم معلوم نیست کجاست !
    سطح بازیتون رو مثل ما قیاس نکنید !! دو تا دونه کپ رنک 200 از ما زدید کلی پشتک و ملق و سوت و کف شاهد بودیم یه همر 150 کیلو گرزیتون پرید ! دلیل اومدید لالایی خوندید خوابمون برد
    پ.ن. با کیا داریم میریم امسال سیزده به در !!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    دیگه علی آقا انقد گفتین پلن پلن . انقد گفتین پلناتون تکراریه . یه سوپر اولترا پلن پیاده کردن .

نحوه پلن هم به این صورته که یه پلیر از ساید میره تو گروه ساید رقیب . انقد مطالب ارزشمندی بازگو میکنه که همه میخوابن .

بیاین حالا آنالیز کنید کنین این حرکتو

اسم پلن : وقتی همه خوابن
    نه گلم پلن شما خوبه !
    گرزی و کاتا لانچ میکنی نصف موجا این هفته میخوره نصف موجا هفته بعد !
    بشین دفت رو بساز چی کار به این کارا داری لول

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام

خادم جنوب شرق
    Ali_KinG_sE
    ما که دلیل اومدنمون مشخصه خداروشکر شاهد از غیر ساید ما یا شما بود.
    از همه مهمتر نیما به من پس جانشینی داد گفت تا اند گیم هم عوض نمیکنم موقع بحث متا شدن که اتک از سپهر و ماهان اومد رو اکانتش گفت بیا ببین دارن پلن مشترک میزنن به نظرت من میام سر رفیق خودم این شکلی حرکت بزنم؟حتی نیومدم تست کنم ببینم پس جانشینی سر جاش هست یا نه خدا کنه باشه که نشون بده اگه اهل این چیزا بودم میرفتم روی اکانت یه حرکت میزدم.ببینید ای پی خوردم به جز اون شبی که گفت بیا نگاه کن .
    یعنی یه حرکت که هیچ نیمچه حرکت کثیف کسی دیده باشه از من اکانت خودمونو 2 دستی میدم بهش.

این نامه یعنی چی شما که میگی اکانت دست مصطفی نیست و اون یکی مصطفی.ای پی هم که نمیگن با کدوم اکانت داره.مگه نمیگه شمارو قبول داره یا یکی از اون 2تا مصطفی هستن خب برید بذارید رو حذف.اما نمیزارید میدونی چرا ؟
    چون دیگه مطمئن شدم یه چیز بلدید اونم بازی کثیفه.
    و اکانت power of mind برای خودتونه.دیگه چرا خودتونو کوچه علی چپ میزنید؟؟؟این نامه که به بچه های ما زده.
    طرف 1 هفته شد رفته رو حذف اما باگ خورده گیر کرده انگار.
    چقدر هم زور زد هرجور شده من نیرو بفرستم از همر اصلی اونجا پارک کنم یا برم غارت کنم که خلاصه یه جوری بپرونه.

(ویرایش توسط MOD UnderTakerl )
    ویرایش توسط The UnderTaker : 03-19-2016 در ساعت 06:42 PM دلیل: افشای نامه های خصوصی ممنوع میباشد

10. تشکر GREEN MAN تشکر نمود
    نپسندیدن benito, fereidoon نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط َali_king_se نمایش پست ها
    با سلام
    به حر حال تبریک میگم به دوستان ne و مخصوصا مهدی مورچه که خوب سر ما رو گرم کرد) . البته اینم از ارکان دژکوبه و ما باید حواسمونو جمع میکردیم.

خادم جنوب شرق
    ali_king_se
    پس با این حساب اول از همه مهدی به تو تبریک میگم چه کارایی بلد بودی رو نمی کردی یعنی انصافا تو تونستی ۲ساعت ۵ ۶نفرو جوری سرگرم کنی که اکشونو چک نکنن دامت گرم

ولی هیچ کس از زدن این پلن خبر نداشت حتی نمیشه اسمشو پلن گذاشت چون تک تارگت بود بدون فیک

شما حتی تایم نگرفتین که ببینید فاصله ۲تا تارگت ۳۴مین هست نه ۲ ۳ ساعتی که میگین

میلاد جان شما هیجان زده شدی به خودتو دوستات توهین کردی عزیزم حرفی که زدی یعنی دوستان ما تو se ذهنشون تک بعدی هست و نمیتونن هم زمان ۲تا کارو بکنن یا باید صحبت بکنن یا رو اکشون باشن

توصیه عیدانه :d : هنگامی که هیجان داریم و جو گیر هستیم از گذاشتن پست خود داری کنیم

دوستان اشاره میکنن اینم بگم کراپ دیروزیا ۱۶شده امشب میشه همونی که قبلا بود

sepehr
    green man
    ویرایش توسط GREEN MAN : 03-19-2016 در ساعت 07:01 PM
    JUST NE

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    گلم !
    فاصله دو تا ده با هم 34 دقیقه بود ساعت لند اتک رو نگاه کن !
    6:36 دقیقه ریاضی بلدی الحمدالله که ؟
    یا شما هم مثل مصطفی جهت یابی و جمع و تفریقت ضعیفه؟؟؟
    ساعت لانچ 6:02 بوده مهدی تا کی تو روم شما بوده ؟؟ 5:30 !
    همر ده یک ملت رو اسمش رو میزارید ده 16 !
    اون دف میلیونیتون هم معلوم نیست کجاست !
    سطح بازیتون رو مثل ما قیاس نکنید !! دو تا دونه کپ رنک 200 از ما زدید کلی پشتک و ملق و سوت و کف شاهد بودیم یه همر 150 کیلو گرزیتون پرید ! دلیل اومدید لالایی خوندید خوابمون برد . آره یه جنگ کوچیک روش بود با یه جنگ منحصر در حد نو . 500ک گرزی توش بود دیگه
    پ.ن. با کیا داریم میریم امسال سیزده به در !! والا سیزده بدر رو ما خیلی وقته اومدیم . توی خاک شمال شرق همر 150ک گرزی داشتن میشه 13 به در دیگه
    وضعیت ساید بسیار عالیه که ما میریم توش همر میسازیم . خدا رو چه دیدی ، یهو دیدی با ده اول خودتونم همر ساختیم . معلوم نمیکنه

- - - Updated - - -

نه گلم پلن شما خوبه !
    گرزی و کاتا لانچ میکنی نصف موجا این هفته میخوره نصف موجا هفته بعد !
    بشین دفت رو بساز چی کار به این کارا داری لول
    گفتم که ، توانمون همینقده . 5تا همر نداریم بزنیم 10 تا گندم بیاریم پاین نسبت به تعداد همر ها 5تا گندم بیشتر تخریب کردین

13. تشکر RESPECT تشکر نمود
    نپسندیدن GREEN MAN نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

http://dejkoob.ir/ir/report/16790feb538

اینم از اخرین یادگاریهای سال 1394

این ده 800k کاتا داشت 2-3 میلم دف کشیده بود *

والا چیه چرا تعجب کردی ؟ مگه ده تو ne نیما 150 کی گرزی نداشت !!! این ده که از اول تو sw بود حتما بیشترم داشته :

روز ملی شدن صنعت نفتمون مبارک

صفحه 46 از 75 نخستنخست ... 36444546474856 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع