صفحه 87 از 107 نخستنخست ... 3777858687888997 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط **1977** نمایش پست ها
    من اوم موقع هم بودم کراپ آپ کردن پاپ بازیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دیگه هیچ حرفی با شما ندارم!
    چیزی که با دعوا حل می شه چرا دارید حرف می زنید؟

2. تشکر mrt_taleshi, No00oBs, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن mrt_taleshi, No00oBs, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همگی
    از اونجایی که اسم اکانت ما اومده نیاز هست یه مقداری توضیح بدم
    1 - خیلی از دوستان قدیمی چندین سرور مقابل و یا در کتار من بازی کردن و یه نفر هم بینشون نیست که بیاد ادعا کنه من اکانت فروختم و یا کثیف بازی کردم و یا با مولتی رید دادن بازی کردم ، حالا یه بچه سال که با پول یکی دیگه داره بازی میکنه و نقش بوت رو ایفا میکنه اومده و میگه من اکانت های ساید رو فروختم

2 - همون بچه در حالی که خیلیا توی ساید بودن اومد و ادعای توتالی کرد ( فقط بخاطر اینکه خیلی گلد داده بودن بهش )درحالی که پلیر ای بزرگ زیادی توی ساید بود مثل مانی پارتیزان و مهرگان و ... اینقدری بودن که من شخصا حتی نگفتم دوست دارم لیدر باشم ! . بعد حرف این بچه ماها تا یه ماه فقط میخندیدیم . الان هم اگه ممنوع نبود عکس چت گروه رو میزاشتم اینجا دور همی شاد شیم

3 - وقتی دیدم کسی توی ساید همکاری نمیکنه و از طرفی هم مقداری رفاقت با مجتبی و آرمان داشتم پسورد دادم تا برای پلن ها استفاده شه از همر هام چون دیگه نمیشد گندم همر ها رو داد . دوستان جنوب شرق هر 2 روز اسکات میکشیدن و میدیدن که فقط 600 کی دف اکانت خودم بود

4-سر اون بچه اکانت های بزرگی از شمال شرق حذف شد و بزرگترینش اکانت مهرگان بود با بزرگترین همر رومن که عکسش رو همه دیدین . بازم اگه مشکلی نداشت عکس از مسیج های مهرگان میزاشتم که دلیل حذفش رو ببینید

5 - امشب من رو از اتحاد اخراج کرد همون بچه ) بدون نشون دادن سند و یا مدرکی که من پسورد دوستان رو داشتم

6 - اکانت من یک ماهه دست آرمان و مچتبی بوده ، کتیبه جنگ دادن . شبا میان و تعدیل میزنن که لاست ندم و بیشتر از من وقت گزاشتن روی اکانت . سوال من اینه که چرا الان و این تایم سرور دوستان ادعا میکنن که من پسورد داشتم و فروختم . آیا سند و مدرکی دارن ؟
    آیپی ها و لوگین های اکانت من مشخصه . مولتی عزیز میتونه بیاد بگه که من آیپی مشترک با بقیه دارم یا نه

7 - دوست عزیز با گلد امیر داره بازی میکنه و میگه ما واسه پول اکانت فروختیم ) اکانتی که میلش عوض نشده تا الان و حدود 20 کی گلد مصرف کرده و همین الانش 10 کی گلد داره . به نظرتون چند باید بفروشیمش )

از این بیشتر فکر نمیکنم نیاز به توضیح باشه .

از قدیم گفتن فحش بچه صلواته . پس خیلی حرفاش رو جدی نگیرین .

افشین
    ویرایش توسط M3nTaL : 11-04-2016 در ساعت 02:20 AM دلیل: مورد 7 یادم رفته بود :))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام به همگی
    از اونجایی که اسم اکانت ما اومده نیاز هست یه مقداری توضیح بدم
    1 - خیلی از دوستان قدیمی چندین سرور مقابل و یا در کتار من بازی کردن و یه نفر هم بینشون نیست که بیاد ادعا کنه من اکانت فروختم و یا کثیف بازی کردم و یا با مولتی رید دادن بازی کردم ، حالا یه بچه سال که با پول یکی دیگه داره بازی میکنه و نقش بوت رو ایفا میکنه اومده و میگه من اکانت های ساید رو فروختم

2 - همون بچه در حالی که خیلیا توی ساید بودن اومد و ادعای توتالی کرد ( فقط بخاطر اینکه خیلی گلد داده بودن بهش )درحالی که پلیر ای بزرگ زیادی توی ساید بود مثل مانی پارتیزان و مهرگان و ... اینقدری بودن که من شخصا حتی نگفتم دوست دارم لیدر باشم ! . بعد حرف این بچه ماها تا یه ماه فقط میخندیدیم . الان هم اگه ممنوع نبود عکس چت گروه رو میزاشتم اینجا دور همی شاد شیم

3 - وقتی دیدم کسی توی ساید همکاری نمیکنه و از طرفی هم مقداری رفاقت با مجتبی و آرمان داشتم پسورد دادم تا برای پلن ها استفاده شه از همر هام چون دیگه نمیشد گندم همر ها رو داد . دوستان جنوب شرق هر 2 روز اسکات میکشیدن و میدیدن که فقط 600 کی دف اکانت خودم بود

4-سر اون بچه اکانت های بزرگی از شمال شرق حذف شد و بزرگترینش اکانت مهرگان بود با بزرگترین همر رومن که عکسش رو همه دیدین . بازم اگه مشکلی نداشت عکس از مسیج های مهرگان میزاشتم که دلیل حذفش رو ببینید

5 - امشب من رو از اتحاد اخراج کرد همون بچه ) بدون نشون دادن سند و یا مدرکی که من پسورد دوستان رو داشتم

6 - اکانت من یک ماهه دست آرمان و مچتبی بوده ، کتیبه جنگ دادن . شبا میان و تعدیل میزنن که لاست ندم و بیشتر از من وقت گزاشتن روی اکانت . سوال من اینه که چرا الان و این تایم سرور دوستان ادعا میکنن که من پسورد داشتم و فروختم . آیا سند و مدرکی دارن ؟
    آیپی ها و لوگین های اکانت من مشخصه . مولتی عزیز میتونه بیاد بگه که من آیپی مشترک با بقیه دارم یا نه

7 - دوست عزیز با گلد امیر داره بازی میکنه و میگه ما واسه پول اکانت فروختیم ) اکانتی که میلش عوض نشده تا الان و حدود 20 کی گلد مصرف کرده و همین الانش 10 کی گلد داره . به نظرتون چند باید بفروشیمش )

از این بیشتر فکر نمیکنم نیاز به توضیح باشه .

از قدیم گفتن فحش بچه صلواته . پس خیلی حرفاش رو جدی نگیرین .

افشین
    سلام افشین جان
    عزیزم شما مانی پارتیزان عزیز و دوال محترمت رو اک ثابت شده ای نیازی نیست چیزی رو توضیح بدی

خدارو شکر که ارتباط گرفتیم و همراه شدیم از همون اوایل بازی ؛ اکانت خوب زحمت کشیده شما که واقعا یکی از اکانت های خوب سروره به سرنوشت اک مهرگان دچار نشد و این همه هزینه و وقت شما مثل خیلی های دیگه از بین نرفت

یه اطلاع رسانی هم بکنم جدیدا مد شده هرکی میخواد بزنه خاکی میگه ما داریم می ریم دات ای ار شما به ما نمی خورید و سطح بازیتون پایینه و یه مشت 50 باز بیشتر نیستید دوستان از اتاق فرمان اشاره کردن که این نکته رو هم یا اور شو که بله شما درست می فرمایید شما خوبید ما بدیم فقط اجازه بدید در خروجی من بهتون نشون بدم حالا یا انگشت اشاره یا اونی که اسمش فشاره

ازمجتبی هم منونم که تو این ضمینه خیلی کمکم کرد

ارزوی موفقیت برای اونای که شایسته اش هستن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    اینم همر غلام گوشت خور
    دف زیر 2 ساعت جمع شد

gh.JPG

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    ریپورت حمله به Stalker و لطفا بذارید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

وای به روزی که گدا معتبر شود .
    یا ضرب المثل معروفی که دقیقا صدق میکنه در مورد این مساله، اینه که ، خداوند همه موجودات رو خوب شناخت و بعد بهشون قابلیت داد، از اینرو*میگن خداوند درازگوش رو می شناخت که بهش شاخ نداد.
    یا حق
    ویرایش توسط MOD DeadShot : 11-06-2016 در ساعت 02:36 AM دلیل: درخواست کاربر
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

8. تشکر BlackSword, purya, Amir Lantuori تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    وای به روزی که گدا معتبر شود .
    یا ضرب المثل معروفی که دقیقا صدق میکنه در مورد این مساله، اینه که ، خداوند همه موجودات رو خوب شناخت و بعد بهشون قابلیت داد، از اینرو*میگن خداوند درازگوش رو می شناخت که بهش شاخ نداد.
    یا حق
    دقیقاااااااااااااااااا
    دوست دارم برگردی کمی عقب تر ببینی شما و هم سایدی های شما چیا میگفتید! و من و امسال من توی شمال غرب باید طبق دستور لیدرا ساکت میموندیم !
    کجان اونای که میگفتن همر رو همر ما ندارین؟
    بیگ همر های شمال غرب اون موقع هم آماده لانچ بود ولی اجازه نداشتیم!((دقیقا هم درست بود))
    الانم میگم هر کسی از هر سایدی چه از جنوب شرق چه از جنوب غرب و چه از شمال شرق زبون درازی کنه مثل مهدی لوسیفر و دوستانش باید بره پی تیله بازی!
    زیادیم آی آر آی نکنید واسه من یکی که کلی آی آر با امسال 3داتی ها بازی کردم!
    محمد

10. تشکر Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No00oBs نمایش پست ها
    دقیقاااااااااااااااااا
    دوست دارم برگردی کمی عقب تر ببینی شما و هم سایدی های شما چیا میگفتید! و من و امسال من توی شمال غرب باید طبق دستور لیدرا ساکت میموندیم !
    کجان اونای که میگفتن همر رو همر ما ندارین؟
    بیگ همر های شمال غرب اون موقع هم آماده لانچ بود ولی اجازه نداشتیم!((دقیقا هم درست بود))
    الانم میگم هر کسی از هر سایدی چه از جنوب شرق چه از جنوب غرب و چه از شمال شرق زبون درازی کنه مثل مهدی لوسیفر و دوستانش باید بره پی تیله بازی!
    زیادیم آی آر آی نکنید واسه من یکی که کلی آی آر با امسال 3داتی ها بازی کردم!
    محمد
    دوست عزیز مثل اینکه باورت شده که دلیل حذف پلیرهای جنوب شرق شما بودین! دلیل حذف هرچی بوده اشتباه بوده و نباید حذف میکردن ولی دلیلش شما نبودی.
    مطلب بعد اینکه لحن صحبت کردن شما جالب نیست و توهین امیزه،اونم توهین به لیدرکل جنوب شرق که جدا از بازی ،رفیق و دوست خیلی از بچه ها تو تمام سایدها هست،که ناراحت کنندس حرفهای شما برا ما..(خودتو حفظ کن؛دقیقا داری کارای لوسیفرو تکرار میکنی)

اینکه شمالغرب برنده این سروره هستش ؛هیچ شکی توش نیست و من پیشاپیش به همه پلیرهای شمالغرب تبریک میگم؛دلیل اصلی پیروزی شما هم داشتن لیدرهای خوب هست.

ی نصیحت کوچیک هم من به شما دارمداشتن جنبه برد هم ضروری و لازمه ؛پس خودتو حفظ کن؛بردن و باختن هم جنبه میخواد)

سکه 2 رو داره،روی برد و روی باخت
    Just for SE
    THE-KING

12. تشکر BlackSword تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

واقعا افتخار می کنیم به وجود اون بچه سالی که با یه برد حریف خودشو کوچیک می دونه واقعا بچه جون عممووووووو گلم تو الان رنک یک دژکوب خوبه آقا الان چیز خاصی شد کاشکی یادمون بمونه این بازی یه چندتا عدد هست که تو دیتابیس یه سرور وجود داره و گرنه این بازی چیزه دیگه ای نیست
    SW IS MY HOME

14. تشکر BlackSword تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط purya نمایش پست ها
    دوست عزیز مثل اینکه باورت شده که دلیل حذف پلیرهای جنوب شرق شما بودین! دلیل حذف هرچی بوده اشتباه بوده و نباید حذف میکردن ولی دلیلش شما نبودی.
    مطلب بعد اینکه لحن صحبت کردن شما جالب نیست و توهین امیزه،اونم توهین به لیدرکل جنوب شرق که جدا از بازی ،رفیق و دوست خیلی از بچه ها تو تمام سایدها هست،که ناراحت کنندس حرفهای شما برا ما..(خودتو حفظ کن؛دقیقا داری کارای لوسیفرو تکرار میکنی)

اینکه شمالغرب برنده این سروره هستش ؛هیچ شکی توش نیست و من پیشاپیش به همه پلیرهای شمالغرب تبریک میگم؛دلیل اصلی پیروزی شما هم داشتن لیدرهای خوب هست.

ی نصیحت کوچیک هم من به شما دارمداشتن جنبه برد هم ضروری و لازمه ؛پس خودتو حفظ کن؛بردن و باختن هم جنبه میخواد)

سکه 2 رو داره،روی برد و روی باخت
    اول:دلیل حذف جنوب شرق:
    اسکات کشیدن دیدن اندازه کل ساید روی یک ده دف هست!
    بعد از واندر کینگ اسکات کشیدن دیدن 2/5 میل دف تو اونه و چند تا دیگه!
    همر ها هم که کوبیدشد به دیوار((بهانه این که رم آخر خورده))رم اولم میخورد دیوار بودید 1000000%
    دوما من قصد بی احترامی ندارم ولی اون موقع که شما داد و بیداد میکردید ما به اجبار ساکت بودیم الان دنبال اون نفرات زبون درازیم
    ((بابت تذکرتم ممنون رعایت میکنم))
    ما تو ساید تاکید میکنیم که هنوز خودمون و رو برنده ندونیم و ....
    کی از جنبه صحبت میکنه؟؟؟
    اکانت the king ؟؟؟شما 1 ماه تمام روی اکانت فیک گذاشتین بعد یک ماه اومدی یک کتیبه احمق بردی که باور کن کلی علیرضا رو خوشحال کردی چیا تو پروفایل نوشتی!
    خدایی 45 دقیقه تو تی اس خندیدیم!خیلیییییییییییییی خندیدیماااااااااا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHaN SaMuRaI نمایش پست ها
    واقعا افتخار می کنیم به وجود اون بچه سالی که با یه برد حریف خودشو کوچیک می دونه واقعا بچه جون عممووووووو گلم تو الان رنک یک دژکوب خوبه آقا الان چیز خاصی شد کاشکی یادمون بمونه این بازی یه چندتا عدد هست که تو دیتابیس یه سرور وجود داره و گرنه این بازی چیزه دیگه ای نیست
    شما؟
    پدر بزرگ شما همونایی هستین که 25/30 روز پیش از رو شمال شرق که رد شدین این اعداد و سایت و خدا میدونستین!
    من سنم زیاد نیست!
    ولی به پسرم یاد دادم و میدم که زمین گرده
    جووری کری نخون که وقتی چرخید از هیچی ازت نمونه!

شمام بی صدا فریاد کن!
    ویرایش توسط No00oBs : 11-06-2016 در ساعت 05:41 PM

16. تشکر mrt_taleshi, Team Agilityacc تشکر نمود
صفحه 87 از 107 نخستنخست ... 3777858687888997 ... آخرینآخرین