صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 513141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 160

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور K5.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Y نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم و دوستان ... :دی

اقا امروز نصف شب بچه ها ان دبلیو اسکات میکشن و دیوار میشن اینجوری

فایل پیوست 2811

بعد سریع اتک میزارن و سه ساعت بعد لند میشه ولی اینجوری

فایل پیوست 2812

شما که از پاکبازان عالمی چجوری بدون هیچ اطلاعاتی همر لانچ میکنی و دقیقا دارتت میخوره وسط هدف؟
    اینا به کنار چجوری این وسط 300 کی دف کم میشه و دقیقا میزان دف به همون عدد دلخواه شما میرسه که کل همر خفت شه؟

اصا اینارو ولش کن زشته اینجا بنویسیم همه بخونن میریم تو پروفایل ادامشو مینویسیم که لااقل فقط بچه های سرور بخونن :دی
    همه ی صحبت هات به کنار داداش

فقط چیزی که بیش تر از حرف هات توجه من

رو جلب کرده چرا همر رو پس نکشیدید؟؟!!!

چون 300 ک بیش تر هم دف بوده باشه بازم توجیح نمی شه

همر رو پس نکشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Team Agilityacc نمایش پست ها
    همه ی صحبت هات به کنار داداش

فقط چیزی که بیش تر از حرف هات توجه من

رو جلب کرده چرا همر رو پس نکشیدید؟؟!!!

چون 300 ک بیش تر هم دف بوده باشه بازم توجیح نمی شه

همر رو پس نکشید
    شما تو سرور نیستی فکر کنم!

داش گلم اخرین اماری که از اک داشتم مربوط به زمانی که صدا گریه از سمت بالا سمت چپ مپ(:دی) نمیومد(یعنی 1 ماه پیش همون موقعی که کتیبه ها اومد)

چجوری یه پلیر میاد بدون هیچ و پوچ همینجوری بزنه به یه کپ که امکانش بود پارکینگ دف شده باشه تو این یه ماه ما هم رو حساب همین داستان گفتیم فیکه حتما نمیشه که روزی بیست بار همر جابجا کرد بخاطر فیک
    ولی وقتی نشست و دقیقا قبل لند دیدیم دف هم بک شد دوزاریمون افتاد که بعله دوس گلمون داره تو هر چهارتا ساید بازی میکنه یعنی یجورایی واقعا داره علیه ناتار زحمت میکشه

اغا موفق باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما تو سرور نیستی فکر کنم!

داش گلم اخرین اماری که از اک داشتم مربوط به زمانی که صدا گریه از سمت بالا سمت چپ مپ(:دی) نمیومد(یعنی 1 ماه پیش همون موقعی که کتیبه ها اومد)

چجوری یه پلیر میاد بدون هیچ و پوچ همینجوری بزنه به یه کپ که امکانش بود پارکینگ دف شده باشه تو این یه ماه ما هم رو حساب همین داستان گفتیم فیکه حتما نمیشه که روزی بیست بار همر جابجا کرد بخاطر فیک
    ولی وقتی نشست و دقیقا قبل لند دیدیم دف هم بک شد دوزاریمون افتاد که بعله دوس گلمون داره تو هر چهارتا ساید بازی میکنه یعنی یجورایی واقعا داره علیه ناتار زحمت میکشه

اغا موفق باشی

سلام داداش من میشه بدون مدرک صحبت نکنی این نشد با یه اسکات کشیدن دف 300 تایی موقع اتک بگین شده 100 تا نکنه شما همر بک ندادی به احتمال فیک بودن و همر رو خودتون پخش کردین جاهای دیگه که اتک روشون بوده مثلا کتیبه یا یه همر دیگه ( این موارد و تشخیص دادن ریل بودن کدوم رو میزارم با قضاوت خودتون ) ولی یه اسکات کشیدن نمیشه دلیل کثیف بازی یه پلیر ، حساب دو ، دو تا چهارتاست هرچی هم فیک بیاد سرور سرعتش 5 هستش دف رو میذاتشین باشه همر بک میدادین به نظر من بهتر بود تا برچسب کثیف بازی - هر کسی هم خودش میدونه داره چیکار میکنه حالا چه تمیز بازی کنه چه کثیف کاری ندارم ولی وجدانتون رو بزارین وسط و زحمات یه بازیکن رو هدر ندین پول و هزینه به کنار وقت مهمه که ثانیه به ثانیه داره رو این بازی حروم میشه ؟

پی نوشت : هر پلنی رفتیم یا چراغ خاموش بود یا این دفعه دف بک شد یا امار دادن ؟

با تشکر
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها
    سلام داداش من میشه بدون مدرک صحبت نکنی این نشد با یه اسکات کشیدن دف 300 تایی موقع اتک بگین شده 100 تا نکنه شما همر بک ندادی به احتمال فیک بودن و همر رو خودتون پخش کردین جاهای دیگه که اتک روشون بوده مثلا کتیبه یا یه همر دیگه ( این موارد و تشخیص دادن ریل بودن کدوم رو میزارم با قضاوت خودتون ) ولی یه اسکات کشیدن نمیشه دلیل کثیف بازی یه پلیر ، حساب دو ، دو تا چهارتاست هرچی هم فیک بیاد سرور سرعتش 5 هستش دف رو میذاتشین باشه همر بک میدادین به نظر من بهتر بود تا برچسب کثیف بازی - هر کسی هم خودش میدونه داره چیکار میکنه حالا چه تمیز بازی کنه چه کثیف کاری ندارم ولی وجدانتون رو بزارین وسط و زحمات یه بازیکن رو هدر ندین پول و هزینه به کنار وقت مهمه که ثانیه به ثانیه داره رو این بازی حروم میشه ؟

پی نوشت : هر پلنی رفتیم یا چراغ خاموش بود یا این دفعه دف بک شد یا امار دادن ؟

با تشکر
    اقا حرف از زحمت و ثانیه ثانیه زدی خیلی حال کردم

اکانت د میز رانر که بچه های ما براش وقت گزاشتن و گلد زدن روش و دف کشیدن الان دست شماست با اینکه توی چ.غ هست بیا اینو توجیه کن من دیگه صحبتی نمیکنم. با مجتبی صبحی حرف میزدم میگفت چراغ چک کردن که کثیف بازی نیست.اره داداش اینقدر غرق این داستانا شدی که این موضوع برات کثیف نیست.

اکانت مهدی 1045 که تو ان ای هست دست شماس سه تا اکانت هم که جدیدا بر زدین اینا کثیف بازی نیست>؟

عشقم شما که از 3به1 ناله میکردین چی شد که بازی رو 4 به 0 کردین؟
    تو هر چهارتاساید سر و کلتون پیدا شده که عشقم

اگر اشتباه نکنم باید مصطفی باشی

مصی جون میشه بگی سمکو دوال شما چی شد و کجا رفت یا برای چی رفت؟(نخواستی تایپ کنی هم مشکلی نیست فقط بهش فکر کنی کافیه)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اکانت د میز رانر که بچه های ما براش وقت گزاشتن و گلد زدن روش و دف کشیدن الان دست شماست با اینکه توی چ.غ هست بیا اینو توجیه کن من دیگه صحبتی نمیکنم. با مجتبی صبحی حرف میزدم میگفت چراغ چک کردن که کثیف بازی نیست.اره داداش اینقدر غرق این داستانا شدی که این موضوع برات کثیف نیست.

اکانت مهدی 1045 که تو ان ای هست دست شماس سه تا اکانت هم که جدیدا بر زدین اینا کثیف بازی نیست>؟

مصی جون میشه بگی سمکو دوال شما چی شد و کجا رفت یا برای چی رفت؟(نخواستی تایپ کنی هم مشکلی نیست فقط بهش فکر کنی کافیه)

تنها اکانت رومن جنوب شرق که جنگ آموز داره
    و اینم عکس اتک رو جنگ بزرگ همون اکانت با حدود 1ساعت و نیم اختلاف که اگر دفی داره بک بشه
    Capture.jpg

در ضمن این همه اکانت خریدید شاید پلیر بیاد اکانتشو بده ما و میگم اگر این اتفاق بیفته ببینیم دفش رو شمال شرق هست تو بهترین موقعیت بک میدیم و این اصلا کثیف بازی نیست سیاست هست که یه اکانت از ساید دیگه میاد اکانتشو میده ما و به شما نمیده
    در مورد میز رانر هم هی نگید دف داشت 350 کی دف داشت که اومد با ما ههمون زمانی که همرشو بدون هیرو زدید به ما و بعد از اون دف کشیدیم و تازه الان 1میل دف داره چجوری شما میگید اون موقع 1میل داشته؟ فرفکنی و حاشیه سازی کافیه. 3 به 1 بستید ما هم نشستیم بازی کردیم و حالا این شد که دیدید
    درضمن بگردید اسکات قبلی از توتال رو پیدا کنید که اون زمان فکر کنم 260کی محافظ داشت
    ویرایش توسط MATRIX III : 02-26-2017 در ساعت 07:21 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    تنها اکانت رومن جنوب شرق که جنگ آموز داره
    و اینم عکس اتک رو جنگ بزرگ همون اکانت با حدود 1ساعت و نیم اختلاف که اگر دفی داره بک بشه
    Capture.jpg

در ضمن این همه اکانت خریدید شاید پلیر بیاد اکانتشو بده ما و میگم اگر این اتفاق بیفته ببینیم دفش رو شمال شرق هست تو بهترین موقعیت بک میدیم و این اصلا کثیف بازی نیست سیاست هست که یه اکانت از ساید دیگه میاد اکانتشو میده ما و به شما نمیده
    میگم زشت نباشه یه وقت به اک خودت اتک دادی خخخخخ داداچ اشتباه زدی خخخخخ
    مجی ما اک خریدیم تو ساید خودمون خریدیم نرفتیم تو ساید شما که بخریم
    یارو اومد اک همینجوری داده بهت دیگه چرا سو استفاده میکردی ازش داش گلم بازی سالم اینه بگی اکت تو ساید حریفه من نمیخوامش
    اگه اینو نمیتونی توجیه کنی حرفی نیست دادا تا زمان ازاد سازی نقشه منم سر و کلم تو ان دبلیو پیدا میشه یر به یرش میکنم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام عزیز برادر در مورد اکانت هایی که شما گفتی من خبر ندارم ولی دوال ما سمکو هیچ جا نرفته و همین جا تا همین ثاینه رو اکانت هستش حتی ای ار هم داریم با هم بازی مکنیم تازه یه سرور هم با هم استارت زدیم میتونی سوال کنی ازش اگه دسترسی داری بهش !
    ویرایش توسط shoshor : 02-26-2017 در ساعت 07:27 PM
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

8. تشکر MATRIX III تشکر نمود
    پسندیدن MATRIX III پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باید همر در هر حالت بک میدادید چون همون چیزی که میگی بوده هم همر میخورد بازم 55% لاست میداد

http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsi...,20#r1u,49200U

زمانی که کتیبه به پلیرت نمیدی و جنگ نمیچرخونه و از نظر دف ساپورت نمیکنی و فقط به فکر اکانت خودتی منتظر هر اتفاقی باید باشی. اکانتی که همرش بدون لاست چیف میشه مطمئنا این اکانت از دست لیدرش شاکی میشه که چرا بهش دف ندادن. روزی که اکانتایی که به ساید ما نسبت میدی همرشون پرید نیاید بگید کثیف بازی کردید. لطف کن اسامی اکانتارو بدید تا خودم ترتیب اکانتارو بدم. محمد سپاهی بنده خدا روزی 50 تا اسکات ازتون میکشید همرای بدون دفتون رو در میاورد اما هر روز اسکات میزد بازم بدون دف بود و این یعنی ضعف لیدری شما از یه اکانت اسکات میزدید ما درجا دفشو اضاف میکردیم. گفتید اونی که همرش 0 شد من بودم نه شما و البته که راست میگید چون من اول به اکانتای ساید فک کردم و بعد به اکانت خودم و افتخار میکنم همر من 0 شد اما همر بچه هامون موند. شاید همین باعث شد پلیر پلیرهای ما با جون و دل بمونن و بازی باخته 3 به 1 رو به اینجا رسوندند و به همشون دست مریزاد میگم

- - - Updated - - -

میگم زشت نباشه یه وقت به اک خودت اتک دادی خخخخخ داداچ اشتباه زدی خخخخخ
    مجی ما اک خریدیم تو ساید خودمون خریدیم نرفتیم تو ساید شما که بخریم
    یارو اومد اک همینجوری داده بهت دیگه چرا سو استفاده میکردی ازش داش گلم بازی سالم اینه بگی اکت تو ساید حریفه من نمیخوامش
    اگه اینو نمیتونی توجیه کنی حرفی نیست دادا تا زمان ازاد سازی نقشه منم سر و کلم تو ان دبلیو پیدا میشه یر به یرش میکنم

ساید خودتون؟ شما شمال شرق هستید
    آهان یادم نبود جنوب شرق و جنوب غرب هم مال شماست
    به نظرتون کسی از ساید خودش اکانت میخره؟ چرا میخره؟
    ساید حریف؟ روزی که گفتم بازی رو به تعادل بکشید متای 3 به 1 الان به نفعتون هست فکر بعدها باشید با غرور گفتید نمیخوایم و به قول خودتون از موضع قدرتی که داشتید حرف زدید. ما با شمال شرق سر 2 چیز توافق کردیم که اول واحه دف ریخته نشه و دوم فیدرزنی نشه و سر حرفمون موندیم اکاانت توتال زمانی تارگت شد که این توافق رو به هم زد.
    بازم تکرار میکنم اکانت نخریدیم و نمیخریم اما با کمال میل کسانی که میخوان اکانتشون رو بدن میگیریم
    در ضمن شما فکر کن با نصف ساید متا بستیم مگه تو اتحادهای شما هستن؟
    هر اکانتی که مستقل باشه با آغوش باز میپذیریم (مستقل یعنی اکانتایی که از سایدشون دف نگرفته باشن و کتیبه بهشون داده نشده باشه)

راستی همر و دف اسپیدی رو فراموش کردید؟ اگر همراشو تو دیور نمیزدید الان واندرزن بود
    ویرایش توسط MATRIX III : 02-26-2017 در ساعت 08:07 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دلاور مردان شمال غرب

اساطیر بازی کثیف
    مجتبی تو دیگه حرف از مردونگی نزن که تا به اینجا نشون دادی برای بازی حاضری خودت رو به کمترین قیمت بفروشی
    وقتی شما نمیخواهید توجیه بشین و دست از کارهای کثیفتون بردارید دیگه حرفی برای زدن نمیمونه
    اگر قرار بود من تنهایی تصمیم بگیرم حتی یک ثانیه هم حاضر نبودم توی این سرور کثیف بمونم و به بازی ادامه بدم
    وقتی رفتار اشتباه تو باعث شد بقیه سایدهای سرور یک شبه برای متا بستن با شمال شرق به صف بشن تقصیر مدیریت و لیدری تو بود
    اما ما بازی رو کاملا جوانمردانه ادامه دادیم و در قالب قوانین بازی کردیم نه اینکه آبرویی که چند سال جمع کرده بودیم رو بخواهیم به ثانیه ای هدر بدیم
    شب وقتی از روی اکانتTAK TAK فیک گذاشتید سمکو عکس فیک ها رو گذاشت که خیالت راحت من بیکار بودم فیک زدم و ادعا میکنه که همر نداره و همه همر رو برای کتیبه جلو زن کرده
    اما صبح که همر Apachi خفت شد همه دم از این زدین که ما خبر نداشتیم و مجتبی اومده بعد از فیک ها ریل رفته(نکته جالب اینکه یک شبه همر ساختید)
    وقتی شبانه روز چراغ اکانت های NE رو چک میکردید و همر خفت میکردین مجتبی قسم میخورد که من اکانت ندارم
    اما الان که یکی ار چندتا اکانتی که توی شمال شرق داره رو انداختیم بیرون میاد و میگه (شما که اکانت من رو انداختید بیرون من دیگه اکانتی ندارم چراغ چک کنم) تضاد اینجاست که یک شبه اکانت دار میشی
    و جالب تر اینکه میگی چراغ چک کردن که مشکلی نداره من با Maze Runner هم توی این مدت چراغ جنوب غرب رو چک میکردم
    آقای مجتبی خان برنده شدن در سرور نبست که برای شما احترام میاره بلکه مرام و مسلک شما هست که بعد از این بازی به یاد بقیه میمونه
    شکر خدا ادعای بازی سالم میکنیم و هیچگونه انگی نتونستید به ما بچسبونید
    اما شما اول سرور صفحه سفیدی بودید که با گدشت زمان آنقدر کثیف بازی کردید که اگر قرار باشه به ازاء هر یک مرتبه فقط یک نقطه روی صفحه سفید میگذاشتیم الان صفحه سفید شما تخته سیاه شده بود

ما از ارزش های خود به هیچ قیمتی کوتاه نمیایم حتی اگر به قیمت باختن توی سرور باشه
    باشد که شما هم برای برد خودتون رو ارزون نفروشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Gajet نمایش پست ها
    سلام به دلاور مردان شمال غرب

اساطیر بازی کثیف
    مجتبی تو دیگه حرف از مردونگی نزن که تا به اینجا نشون دادی برای بازی حاضری خودت رو به کمترین قیمت بفروشی
    وقتی شما نمیخواهید توجیه بشین و دست از کارهای کثیفتون بردارید دیگه حرفی برای زدن نمیمونه
    اگر قرار بود من تنهایی تصمیم بگیرم حتی یک ثانیه هم حاضر نبودم توی این سرور کثیف بمونم و به بازی ادامه بدم
    وقتی رفتار اشتباه تو باعث شد بقیه سایدهای سرور یک شبه برای متا بستن با شمال شرق به صف بشن تقصیر مدیریت و لیدری تو بود
    اما ما بازی رو کاملا جوانمردانه ادامه دادیم و در قالب قوانین بازی کردیم نه اینکه آبرویی که چند سال جمع کرده بودیم رو بخواهیم به ثانیه ای هدر بدیم
    شب وقتی از روی اکانتTAK TAK فیک گذاشتید سمکو عکس فیک ها رو گذاشت که خیالت راحت من بیکار بودم فیک زدم و ادعا میکنه که همر نداره و همه همر رو برای کتیبه جلو زن کرده
    اما صبح که همر Apachi خفت شد همه دم از این زدین که ما خبر نداشتیم و مجتبی اومده بعد از فیک ها ریل رفته(نکته جالب اینکه یک شبه همر ساختید)
    وقتی شبانه روز چراغ اکانت های NE رو چک میکردید و همر خفت میکردین مجتبی قسم میخورد که من اکانت ندارم
    اما الان که یکی ار چندتا اکانتی که توی شمال شرق داره رو انداختیم بیرون میاد و میگه (شما که اکانت من رو انداختید بیرون من دیگه اکانتی ندارم چراغ چک کنم) تضاد اینجاست که یک شبه اکانت دار میشی
    و جالب تر اینکه میگی چراغ چک کردن که مشکلی نداره من با Maze Runner هم توی این مدت چراغ جنوب غرب رو چک میکردم
    آقای مجتبی خان برنده شدن در سرور نبست که برای شما احترام میاره بلکه مرام و مسلک شما هست که بعد از این بازی به یاد بقیه میمونه
    شکر خدا ادعای بازی سالم میکنیم و هیچگونه انگی نتونستید به ما بچسبونید
    اما شما اول سرور صفحه سفیدی بودید که با گدشت زمان آنقدر کثیف بازی کردید که اگر قرار باشه به ازاء هر یک مرتبه فقط یک نقطه روی صفحه سفید میگذاشتیم الان صفحه سفید شما تخته سیاه شده بود

ما از ارزش های خود به هیچ قیمتی کوتاه نمیایم حتی اگر به قیمت باختن توی سرور باشه
    باشد که شما هم برای برد خودتون رو ارزون نفروشید

جنبه بازی داشته باشید
    تا میزدید شاد بودید تا همر اسپیدی دیوار میکردید شاد بودید و سرخوش و حالا که میخورید ناراحت میشید؟
    آیا اکانتی از جنوب غرب خورد که میگی چراغ جنوب غرب؟ پس حرفت منطقی نیست
    اکانت شمال شرق هم 15رو پیش دست ما اومد که اونم 1هفته قبل اخراج کردید پس بازم منطقی نیست
    در مورد سمکو هم توقع نداری طرف بیاد به ساید دیگه بگه من همر دارم که اگر بگه اشتباه کرده همرشو هم من زدم برا چکمه شما که میگی طرف فلان گفته اعتماد کردی به حرفش؟ نه نکردی چون کتیبه رو جابجا کردی اما همرو بک نکردید پس این اشتباه شما بوده نه ما.
    شما متا 3 به 1 کردید حالا ما متا 1/3 به 2/7
    چندتا اکانت جنوب غرب یا جنوب شرق که مستقل بودن بیان متا ببندن با ما چی میشه؟ ناراحتی نداره که بازم شما بیشترید

کثیف بازی یعنی اینکه بیاید همر اسپیدی رو بزنید به خودتون

صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 513141516 آخرینآخرین