صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 142223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 283

موضوع: سیاست و دیپلماسی سرور m1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh Game OveR نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان

من یه خواهشی از مولتی هانتر دارم و اون اینه که خواهشا حداقل واسه این سرور کلا چنج میل رو برداره.چون واقعا ضرر و زیانش خیلی بیشتر از استفاده اون هست.اخه چنج میل کردن چه صیغه ایه دیگه؟
    خب یکی که نمیخواد بازی کنه اکانتشو حذف میکنه دیگه.اگرم میخواد اکانتشو بسپاره به یکی دیگه خب بسپاره. و اون طرفی هم که تحویل میگیره مجبوره اعتماد کنه که ایمیل دست صاحب اصلی اکانت بمونه و فقط پسوورد رو داشته باشه

اینجوری دیگه خیال همه راحته .پلیر هر اکانت مشخصه.اگه هر مشکلی پیش بیاد مقصرش مشخصه.هیچ خریدو فروشی صورت نمیگیره و کثیف کاری هم انجام نمیشه
    متاسفانه الان چند سروره پشت سر هم یه عده میان با این کاراشون سرورو به گند میکشن و بخاطر همین چیزا هم هست که دیگه پلیرا رغبت نمیکنن بیان این سرورا

درود وخسته نباشید

منم موافق این کار هستم به دلایل بیشمار

اول که جلوی خرید و فروش اکانت و واندر خیلی راحت گرفته میشه تا حدود زیادی چون دیده شده که کسانی اینکارو انجام میدن که بتونن از ایمیلش استفاده هم ببرن

نمونش هم سرورهای جی وان و ال وان در نرمال و همچنین یه جی 3 بود اگر اشتباه نکنم توی اسپید که دیگه خود واندر هم فروخته شده با جاش :دی

وقتی ایمیل رو نشه عوض کرد خود بخود کسی حاضر نمیشه بیاد یه اکانتو بخره و پیشنهاد خرید بده تا یکی دیگه هم وسوسه بشه بفروشه

واقعا این چنج ایمیل به چه درد میخوره تو این بازی بجز واسه سو استفاده؟ من نوعی اگر سرور رو شروع کردم و مثلا عشق 100 کردن واندر رو داشته باشم و مدالای رنگا رنگ وقتی این قانون نباشه مجبورم بشینم رو اکانتم وقت بذارم شاید بتونم به هدفم برسم نه اینکه حالا وضعم هم خوب باشه پیشنهاد چند میلیونی بدم اینو اون واسه چنج ایمیلشون

از مدیریت اقا امید اقا شایان و هر کس که میتونه خواهش داریم این چنج میل رو اقلا واسه این سرور ام وان در حال جریان بردارن از همین الان تا همگی بشینیم با خیال راحت بازیمونو کنیم- تست کنید ضرر نداره ممنون

یه نکته دیگه هم یادم اومد

شما سر قضیه سرور جی وان اومدین و یه قانون گذاشتین که ایمیل اکانت هولدر از سطح فکر کنم 80 به بالا قفل میشه

حالا شاهد هستین که جواب نداده کلا ایمیل همه اکانتا رو قفل کنید - یا حد اقل حد اقل از شروع تایم کتیبه دیگه چنج ایمیل خود بخود برداشته بشه

باور کنید خرابکاری و خرید و فروش به حد اقل میرسه
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 01-18-2017 در ساعت 07:03 PM

200t
    Guest
    صادق جان 3900 و 800 و 21

سلام پیشنهاد خوبیه ولی کامل نیست

خب اگه اسمش ت ر ا و ی ن ه ، همه جای دنیا همینه حالا اینجا چون رنک و مدال و امتیاز داره باعث شده خیلی بیشتر از همه جا ازش سو استفاده بشه

پیشنهاد بنده اینه اگه اکانتی میخواد چنج میل کنه ، دقیقا این کار با هماهنگی و توسط مولتی هانتر انجام بشه ،

که بعد از چنج میل ، نظارت بر آی پی ها و اکانت خیلی بیشتر شه ، هرچند پیشنهاد بنده ام کامل نیست ( میشه حتی به لیدر هم خبر داده شه )

حالا چرا برداشته نشه ؟ یه مثال کوچیم بزنم ، این سرور منو افشین فک کنم 3-4 بار ایمیل رو با هم عوض کردیم ، دلیلش قفل بودن کد طلا روی میل ها بود، مثلا سرور فینال ایمیل من 2ک گلد برنده شده بود و نمیشد روی میل افشین زد ! و چند تا دلایل دیگه که یسریشو من میدونم یسری رو نه ......

منظور اینکه یه تجدید نظر کنند توی روش چنج میل کردن ، طوری که دیگه شاهد این داستانا نباشیم

در کل اگه کاری کنن که دیگه شاهد این نباشیم زحمت یکسال کل سرور رو یسری آدمای..... ازبین ببرن ، همه حمایت میکنن از این طرح

میلاد
    ویرایش توسط 200t : 01-18-2017 در ساعت 11:13 PM

3. تشکر M3nTaL, shoshor, O.N.E تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor, O.N.E پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امار مدافعین هفته نشون میده که زدو خوردهایی در جریانه لینک بگذارید ببینیم چه خبره

5. تشکر M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz khan نمایش پست ها
    امار مدافعین هفته نشون میده که زدو خوردهایی در جریانه لینک بگذارید ببینیم چه خبره
    سلام
    والا لینک ها رو باید از دوستان جنوب خواست .بنده بنا به دلایل خودم ، همر هام رو زدم و حذف کردم و نیستم دیگه تو سرور و دسترسی به لینک ها ندارم
    همینجا هم به همه دوستان در هر 4 ساید خسته نباشید میگم
    امیدوارم سرور خوبی رو داشته باشن

شاد باشید و موفق

- - - Updated - - -

Sketch (4).jpg

اینم آخرین عکس موجود از وضعیت نیرو ها

7. تشکر changiz khan تشکر نمود
    پسندیدن changiz khan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه دوستان
    انگار راس راسی منتال حذف کرد
    یه سوال واسم پیش اومده،اگر قرار بود حذف کنین چرا موندین و اگه قرار بود نمونین چرا حذفتون رو برداشتین؟
    خواهشا نگین به خاطر مولتی بازی و* این حرفا که تکراری شده،یه دلیل منطقی بیارین
    پ.ن:نیروانای عزیز،یه بیگ انداختی خیلی خوشحالی،همرت خوب بوده اما دس بالا دس زیاده،جوگیر نشو

9. نپسندیدن mohsen.2pac, Team_Natar نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام عزیز جای بل بل زبونی اسم اکانتت رو بگو تا بیایم باغبونی
    ما نوبیم برای همینه که خیلی خوشحال هستیم که بیگ فعلا دست ماست بیگ همری که یک دونه منابع از پایتخت دوستانمون که به منابش نیاز ندارن واردش نشده و با غارت سالم ساخته شده

پ.ن : حذف اکانت در 62:48:51 . برداشته میشه تا زمانی که همر 0 بشه . بمونید با همدیگه یقول دوقول بزنید اشغ کنید))

جاسم

11. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزم اول یاد بگیر خودتو معرفی کنی که طرف صحبتم رو بشناسم
    حذف کردن و نکردن اکانت بستگی به خودمون داره . ایمیلش مال خودم بود . گلدش هم مال خودم بود . اول دوست داشتم باشم . حالا دوست دارم نباشم .
    به هر حال یه فرقی بین کسی که خودش خرج اکانتش رو میده با کسی که یه بابا داره که خرجش رو میده هست .

در مورد همر کسی هم که خودش با رید سالم و بدون گلد ساپ و مولتی همچین همری در این تایم کشیده بهتره صحبت نکنی گلم .
    کلا خوب نیست یه زن توی جمع مردونه صداش در بیاد و نظر بده .
    چادر به سر نباس اومد فروم !

اما دلیل حذف رو میگم واسه دونستن کل دوستان و دشمنان و البته مدیریت شاید فکر کرد به حالش .
    2 هفته پیش ما یه پلن میخواستیم بیایم روی vojotak اگه اشتباه نکنم اسمشون رو . 2 هدف داشتیم . کراپ لاک کردن کپ و پروندن ده همر .
    همونطور که دوستان دیدن . تمامی فیک ها زده شد طوری که میخواستیم . روی کپ هم 8 موج زده شد . رسیدیم به زدن نان کپ . بنا به این دلیل که کاتاکم بود واسه 0 کردن باید از چند ده زده میشد . ما چون نزدیک بودیم کاتا ها رو زدیم . همر اینسرت شکن و جلو زن هم از ته ساید قرار بود زده بشه روز بعدش که کلا مدافع به اشتباه بیافته .اما روی نان کپ حدود 9 موج بیشتر نرفت و این پیغام رو داد شما از اکانت دیگر با همین ip به این مختصات حمله کردید ! . البته جمله رو دقیق یادم نیست اما مضمون جمله این بود که چون من لانچر با همه اکانت ها فیک ها رو زدم . حالا دیگه از این بیشتر با این ip نمیتونم بزنم کسی رو
    یه 7 ساعتی فرصت بود که مشکل رو حل کنیم تا حداقل یه جلوزن ببزنیم واسه این 1800 تا کاتا که دیوار نشن . اما توی این تایم متاسفانه اسمش رو نبر طبق معمول جواب اتوماتیک واری میداد . ما هم اصلا حس و حالش رو نداشتیم .
    سرور با این همه ضعف ارزش وقت و هزینه رو نداره .

حالا باز یه سریا میان میگن زدیمشون و ترسیدن و در رفتن و این چیزا مهم نیست . همتون رو دوس دارم .
    از اونجایی که من حذف کردم توی این سرور دیگه هیچ کدوم از دوستان رقیب نیستن و رفیقن واسم .

شاد باشید و پیروز و موفق

13. تشکر Team_Natar تشکر نمود
    پسندیدن Team_Natar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Team_Natar نمایش پست ها
    سلام عزیز جای بل بل زبونی اسم اکانتت رو بگو تا بیایم باغبونی
    ما نوبیم برای همینه که خیلی خوشحال هستیم که بیگ فعلا دست ماست بیگ همری که یک دونه منابع از پایتخت دوستانمون که به منابش نیاز ندارن واردش نشده و با غارت سالم ساخته شده

پ.ن : حذف اکانت در 62:48:51 . برداشته میشه تا زمانی که همر 0 بشه . بمونید با همدیگه یقول دوقول بزنید اشغ کنید))

جاسم
    اره خوب،غارت همه شما سالمه مگه اینکه عکسش ثابت بشه،با متهم کردن این و اون نمیتونین ضعف خودتون رو پوشش بدین
    کسی که یه سرور دژکوب هم بازی کرده باشه میتونه همر کپ بکشه پس دلتو خوش نکن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    عزیزم اول یاد بگیر خودتو معرفی کنی که طرف صحبتم رو بشناسم
    حذف کردن و نکردن اکانت بستگی به خودمون داره . ایمیلش مال خودم بود . گلدش هم مال خودم بود . اول دوست داشتم باشم . حالا دوست دارم نباشم .
    به هر حال یه فرقی بین کسی که خودش خرج اکانتش رو میده با کسی که یه بابا داره که خرجش رو میده هست .

در مورد همر کسی هم که خودش با رید سالم و بدون گلد ساپ و مولتی همچین همری در این تایم کشیده بهتره صحبت نکنی گلم .
    کلا خوب نیست یه زن توی جمع مردونه صداش در بیاد و نظر بده .
    چادر به سر نباس اومد فروم !

اما دلیل حذف رو میگم واسه دونستن کل دوستان و دشمنان و البته مدیریت شاید فکر کرد به حالش .
    2 هفته پیش ما یه پلن میخواستیم بیایم روی vojotak اگه اشتباه نکنم اسمشون رو . 2 هدف داشتیم . کراپ لاک کردن کپ و پروندن ده همر .
    همونطور که دوستان دیدن . تمامی فیک ها زده شد طوری که میخواستیم . روی کپ هم 8 موج زده شد . رسیدیم به زدن نان کپ . بنا به این دلیل که کاتاکم بود واسه 0 کردن باید از چند ده زده میشد . ما چون نزدیک بودیم کاتا ها رو زدیم . همر اینسرت شکن و جلو زن هم از ته ساید قرار بود زده بشه روز بعدش که کلا مدافع به اشتباه بیافته .اما روی نان کپ حدود 9 موج بیشتر نرفت و این پیغام رو داد شما از اکانت دیگر با همین ip به این مختصات حمله کردید ! . البته جمله رو دقیق یادم نیست اما مضمون جمله این بود که چون من لانچر با همه اکانت ها فیک ها رو زدم . حالا دیگه از این بیشتر با این ip نمیتونم بزنم کسی رو
    یه 7 ساعتی فرصت بود که مشکل رو حل کنیم تا حداقل یه جلوزن ببزنیم واسه این 1800 تا کاتا که دیوار نشن . اما توی این تایم متاسفانه اسمش رو نبر طبق معمول جواب اتوماتیک واری میداد . ما هم اصلا حس و حالش رو نداشتیم .
    سرور با این همه ضعف ارزش وقت و هزینه رو نداره .

حالا باز یه سریا میان میگن زدیمشون و ترسیدن و در رفتن و این چیزا مهم نیست . همتون رو دوس دارم .
    از اونجایی که من حذف کردم توی این سرور دیگه هیچ کدوم از دوستان رقیب نیستن و رفیقن واسم .

شاد باشید و پیروز و موفق
    لوووول،میدونم اکانت مال خودته عزیزم،چته گریه میکنی؟
    با گفتن اینکه اکانت خودمه،گلدشو میدم و.... نمیتونی مشکلاتت رو توجیه کنی!
    تو با منی که خودم خرجمو میدم یا بابام؟اینم مثل همون جریان یه ماه پیشته که عالم و ادم رو مقصر کردی بعد که فهمیدی جریان چیه خودتو زدی به اون راه و یه چیزای دیگه گفتی،پس تا از چیزی مطمین نیستی راجع بهش قضاوت نکن!!!
    ادب مرد به ز دولت اوست،با ادب باش تا بزرگ شوی
    همون اول میگفتی دلیل حذفت رو چرا اینقد به خودت فشار میاری؟
    بله،سرور مشکل داره علتش هم اینه مولتی هانترش دنبال قاتل بروسلیه و فکر میکنه همه خلافکارن و دنبال اینن قوانین رو دور بزنن در نتیجه قوانینی میذاره که سرور رو خراب میکنه،مدیریت سرور هم به جای بررسی دایورت میکنه،مدیر فروم هم میاد پستارو پاک میکنه میگه برین تو تاپیک مورد نظر بحث کنید که اونجا بررسی نشه
    پ.ن: این پست پاک نشه صلوات

15. نپسندیدن Team_Natar نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشيد خدمت تمام پليرهاي سرور ام وان

اول خسته نباشيد ميگم از طرف جنوب غرب به دوستان شمال غربمون با احترام كامل

دوم در مورد صحبتهاي اكانت dont race بايد بگم اينها نظر شخصي ايشونه و هيچگونه حمايتي از اين صحبتها از طرف جنوب غرب نميشه و حتي مورد انتقاد ما هم هست اينگونه صحبت كردن

سوم هم اينكه به بچهاي سايد خودمون خسته نباشيد ميگم و البته سرور ادامه داره و هنوز اتفاقي نيوفتاده كه باعث خوشحالي ما بشه - هنوز حد اقل ٦ ماه ديگه سرور ادامه داره و تا ١٠٠ شدن واندر خيلي مونده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به به اساتید نظر های فیلسوفانه ی خودشونو دادن.
    احسنت .
    سرور کلا فان بود.
    همگی موفق باشید.

18. تشکر Team_Natar تشکر نمود
    پسندیدن Team_Natar پسندید
صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 142223242526 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع