صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 114

موضوع: Z1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لطفا کسایی که میترسن با ایمیل اصلی حرف بزنن یا معرفی کنن میرن یه ایمیل فیک میسازن تا بیان از اینکه سوختن نظر بدن
    سکوت کنن بهتره !!!!
    همین که رفتی ایمیل فیک ساختی تا حرفتو بزنی کافیه

انواع پماد سوختگی
    ۱. پماد سیلور سولفادیازین
    ۲. پماد نیتروفورازون
    ۳. پماد موپیروسین
    ۴. پماد مفناید
    ۵. پماد بنزوکائین
    ۶. پماد سدیم هیالورونات
    ۷. پماد زینک اکساید
    ۸. پماد سوختگی آلفا

لطفا وقتی رنک ایمیلتون تو نرمال از خاکستری درومد اظهار نظر کنید.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    به نام خدا

بعد یه عمری دوباره با درخواست دوستان عزیز به دژکوب برگشتیم تا یه سرور دیگه بازی کنیم و لذت ببریم(چون خیلی درگیر کار و زندگی هستم وقت آزادم کم بود نمیشد به بازی برسم) و با کمک دوست خوبم مسعود که هم بازی شد با من و این سرور رو استارت زدیم و از روند بازی هم راضی بودیم و هستیم خوب طبق پلن جلو رفتیم ولی گویا دژکوب درست بشو نیست ؛
    ....
    ؛
    دلیل برخورد با اکانت انتقال نقره بوده شما که از سال 93 فعال هستید باید بدونید انتقال نقره نباید انجام داد.
    در مورد بسته شدن فایر وال هم اقدام شد و سخت گیری فایروال رو کمتر کردیم که پلیرها دچار مشکل نشن...

3. پسندیدن Vikings پسندید
    نپسندیدن persian-style نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خودت کردی که لعنت بر خودت باد شهروز جان پس بشین تو بصره و دوغتو بنوش ????????????

- - - Updated - - -

مصطفی جان الان شما دقیقا داری به سایپا میگی یه بنز میباخ تولید کن!!! سطح این سایت همین هست و نه تنها بهتر نمیشه داره هر سال بدتر هم میشه تنها جواب مولتی هانتر به هر سوال و مسئله ای اینه : همه چیز سیستمی هست و سلیقه ای در کار نیست! مولتی هانترا واقعا نوب و بی منطق هستن ۲تا پلیر درست حسابی رو بکنین مولتی هانتر که خودشم بازی کنه و درک کنه بچه ها رو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه دوستان عزیز

امیدجان داداش شما رسما دارید به شعور پلیرهاتون بی احترامی میکنید صرفا یه حرفی میزنید و میرید انگار نه انگار که ما داریم هزینه میکنیم و از هزینه مهمتر وقت میذاریم تو این سایت در قبال این از شما مدیریت درست میخوایم نه صرفا یک مولتی هانتر بی ادب بذارید که به صورت سیستمی بیاد ۴ تا پیام مارو با تاخیر های ۱۰ ۱۲ ساعته جواب بده و هیچ خطایی رو گردن نگیره و همیشه ما مقصر باشیم
    راجب مثلا آنتی بات ها هزار بار نامه زدین تو تلگرام فیلم های که بچه ها فرستادن تک تک فرستادیم برات حتی زحمت ندادی باز کنی راجب وی پی اس ها و بلاک شدن ای پی ها اونم بی دلیل تمام مدارک فرستادم براتون هی میگید فایروال درخواست زیادی تشخیص داده من دقیقا چه درخواستی دادم که زیاده رو وی پی اس ما بازی نمیکنیم که در کل فقط ۱۵ اکانت میره رو هر وی پی اس و صرفا غارت ها از اون طریق ارسال میشه که سیستم هامون روشن نباشه اونم اگه میتونستی خودت یه ساز و کاری تعبیه کنی که وقتی دکمه غارت میزنیم مادامی خاموش نکنیم بزنه و هزینش هم بگیری ازمون راضی هستیم که انقدر فشار نخوریم سر این چیزای پیش پا افتاده ولی مولتی هانتر میگه درخواستت زیاده ۱۰۰۰ ریکوئست ارسال شده تو فایروال و مخرب تشخیص دادیم و بلاک شدین
    ۴ تا لیست ارسال کردن از ۱۵ اکانت ۱۰۰۰ ریکوئست محسوب میشه جدیدا ؟

اگه شما توقع دارین پلیرها تو این جو بمونن و وفادار سایت باشن دقیقا چه چیزی برای ارائه دادن به پلیرهاتون جز مدال های مزخرف هفتگی وعده دادین که گند زده به کل بازی تیمی و گروهی و همه فکر منفعت شخصی خودشون شدن ؟
    من خودم رنک ۱ سایت شما هستم و پوینت باز تر از من پیرمرد پیدا نمیکنید اینجا ببین چی شده صدای منم در اومده صرفا با رجیستر کردن سرور و برچسب زدن فینال و ۲ برابر ۳ برابر ۵ برابر پوینت سرور ۴ تا خر مثل من میاد پلی میده ولی هیچ تغییری تو بازی ایجاد نکردین میگیم اپدیت کنید بروز باشید مثل سرورهای جهانی ورژن تغییر بدین ۵ نژاد و ۶ نژاد کنید مشکلتون هزینه هاش هست گلد گرون کنید نه اینکه منت گلد ارزون هی بزنید تو سر ما و هر طوری میخواید سو استفاده کنید از ما
    توقعی که ما از شما داریم بروز رسانی و تغییر سایت به شکل جهانی هست که بشه حس بازی تو سرور جهانی رو تو ورژن ایرانیش تجربه کنیم نه اینکه هنوز دهه ۴۰ باقی بمونید اخرین تغییراتی که دادین تغییر گرافیک بازی بوده این شد تغییرات به نظرتون ؟
    یه کانتر اتک زدن حسرتش به دلمون موند یه موج ۲۰ تایی زدن تو ۱ ثانیه با بالا پایین کردن میدون تمرین طبق سرورهای جهانی رو دلمون مونده و هیچ پاسخی براش ندارین هنوز باید قبل شروع سرور بهتون بگیم اقا گریز فقط برای پایتخت باشه مثل سرور ۳ ایکس قبلی نباشه که گریز رو کل اکانت فعال بود

بابا یه کم منطقی باشید با اومدن این همه بازی جدید و جذاب وقتی میبینید ۴ تا پلیر مثل ما وفادار مونده بهتون واسمون ارزش قائل باشید و به خواسته ما احترام بذارید در غیر اینصورت من و سایدم ne که الحساب رو حذفیم بخش عمده سرورم انقدری حرفم برش داره که به گفته من حذف میکنه و دسته جمعی کوچ میکنیم به سایتی که واسه پلیرش ارزش قائل هست
    تمام ساید های دیکه تو این سرور رفیق های ما هستن و از روی عمد تقسیم شدیم تو ۴تا ساید که جذابش کنیم و الانم حرفمون یکی هست نمیتونید درست کنید تک تکمون میریم و شما بمونید و مولتی های که کشیدیم تو سروری که مثلا مولتی بازی بسته هست انشالا خوش بگذره تو سرور بی پلیر بهتون

درختی که ریشه داره تسلیم طوفان نمیشه

6. تشکر Vikings, SALT, M3nTaL, .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط The Real K!nG نمایش پست ها
    خودت کردی که لعنت بر خودت باد شهروز جان پس بشین تو بصره و دوغتو بنوش ????????????

- - - Updated - - -

مصطفی جان الان شما دقیقا داری به سایپا میگی یه بنز میباخ تولید کن!!! سطح این سایت همین هست و نه تنها بهتر نمیشه داره هر سال بدتر هم میشه تنها جواب مولتی هانتر به هر سوال و مسئله ای اینه : همه چیز سیستمی هست و سلیقه ای در کار نیست! مولتی هانترا واقعا نوب و بی منطق هستن ۲تا پلیر درست حسابی رو بکنین مولتی هانتر که خودشم بازی کنه و درک کنه بچه ها رو
    سلام علی اقا
    ب من چ ربطی داره عن اقا مگه مدیریت این سایت دسه منه من فقط برای بات گفتم ی حرکتی انجام بشه تا پلیرها خودشون از بازی لذت ببرن
    من خودم الان 3 روزه دارم با مولتی هانتر بازی نامه نگاری میکنم برای همین فایروال اتشین سرور
    والا vps ما هم همش بن میشه 20 اکانت گذاشتیم بن شد10 هم گذاشتیم بن شدب مولتی میگم شما ی عدد بگو ما همونو بزاریم جوابی نمیاد
    اینا مشکلات بازیه دیگه من خودمم رو حذفمم والا نمتونم بدون vps ها اکانت های ی سایدو هندل کنم اگه تا دو روز دیگه vps ها اوکی بشه از حذف میگیریم
    اما علی اقا اون بات گرفتن از بچه ها درست ترین کار این سایت بود الکی شواف نکن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط persian-style نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز

امیدجان داداش شما رسما دارید به شعور پلیرهاتون بی احترامی میکنید صرفا یه حرفی میزنید و میرید انگار نه انگار که ما داریم هزینه میکنیم و از هزینه مهمتر وقت میذاریم تو این سایت در قبال این از شما مدیریت درست میخوایم نه صرفا یک مولتی هانتر بی ادب بذارید که به صورت سیستمی بیاد ۴ تا پیام مارو با تاخیر های ۱۰ ۱۲ ساعته جواب بده و هیچ خطایی رو گردن نگیره و همیشه ما مقصر باشیم
    راجب مثلا آنتی بات ها هزار بار نامه زدین تو تلگرام فیلم های که بچه ها فرستادن تک تک فرستادیم برات حتی زحمت ندادی باز کنی راجب وی پی اس ها و بلاک شدن ای پی ها اونم بی دلیل تمام مدارک فرستادم براتون هی میگید فایروال درخواست زیادی تشخیص داده من دقیقا چه درخواستی دادم که زیاده رو وی پی اس ما بازی نمیکنیم که در کل فقط ۱۵ اکانت میره رو هر وی پی اس و صرفا غارت ها از اون طریق ارسال میشه که سیستم هامون روشن نباشه اونم اگه میتونستی خودت یه ساز و کاری تعبیه کنی که وقتی دکمه غارت میزنیم مادامی خاموش نکنیم بزنه و هزینش هم بگیری ازمون راضی هستیم که انقدر فشار نخوریم سر این چیزای پیش پا افتاده ولی مولتی هانتر میگه درخواستت زیاده ۱۰۰۰ ریکوئست ارسال شده تو فایروال و مخرب تشخیص دادیم و بلاک شدین
    ۴ تا لیست ارسال کردن از ۱۵ اکانت ۱۰۰۰ ریکوئست محسوب میشه جدیدا ؟

اگه شما توقع دارین پلیرها تو این جو بمونن و وفادار سایت باشن دقیقا چه چیزی برای ارائه دادن به پلیرهاتون جز مدال های مزخرف هفتگی وعده دادین که گند زده به کل بازی تیمی و گروهی و همه فکر منفعت شخصی خودشون شدن ؟
    من خودم رنک ۱ سایت شما هستم و پوینت باز تر از من پیرمرد پیدا نمیکنید اینجا ببین چی شده صدای منم در اومده صرفا با رجیستر کردن سرور و برچسب زدن فینال و ۲ برابر ۳ برابر ۵ برابر پوینت سرور ۴ تا خر مثل من میاد پلی میده ولی هیچ تغییری تو بازی ایجاد نکردین میگیم اپدیت کنید بروز باشید مثل سرورهای جهانی ورژن تغییر بدین ۵ نژاد و ۶ نژاد کنید مشکلتون هزینه هاش هست گلد گرون کنید نه اینکه منت گلد ارزون هی بزنید تو سر ما و هر طوری میخواید سو استفاده کنید از ما
    توقعی که ما از شما داریم بروز رسانی و تغییر سایت به شکل جهانی هست که بشه حس بازی تو سرور جهانی رو تو ورژن ایرانیش تجربه کنیم نه اینکه هنوز دهه ۴۰ باقی بمونید اخرین تغییراتی که دادین تغییر گرافیک بازی بوده این شد تغییرات به نظرتون ؟
    یه کانتر اتک زدن حسرتش به دلمون موند یه موج ۲۰ تایی زدن تو ۱ ثانیه با بالا پایین کردن میدون تمرین طبق سرورهای جهانی رو دلمون مونده و هیچ پاسخی براش ندارین هنوز باید قبل شروع سرور بهتون بگیم اقا گریز فقط برای پایتخت باشه مثل سرور ۳ ایکس قبلی نباشه که گریز رو کل اکانت فعال بود

بابا یه کم منطقی باشید با اومدن این همه بازی جدید و جذاب وقتی میبینید ۴ تا پلیر مثل ما وفادار مونده بهتون واسمون ارزش قائل باشید و به خواسته ما احترام بذارید در غیر اینصورت من و سایدم ne که الحساب رو حذفیم بخش عمده سرورم انقدری حرفم برش داره که به گفته من حذف میکنه و دسته جمعی کوچ میکنیم به سایتی که واسه پلیرش ارزش قائل هست
    تمام ساید های دیکه تو این سرور رفیق های ما هستن و از روی عمد تقسیم شدیم تو ۴تا ساید که جذابش کنیم و الانم حرفمون یکی هست نمیتونید درست کنید تک تکمون میریم و شما بمونید و مولتی های که کشیدیم تو سروری که مثلا مولتی بازی بسته هست انشالا خوش بگذره تو سرور بی پلیر بهتون

درختی که ریشه داره تسلیم طوفان نمیشه
    با حرفای امیر کاملا موافقم درسته پیر و فسیل شده اما حرفاش هیچوقت چپکی نبوده هرچیم میگه بخاطر تجربیات گرانبهاشه ک نصفشو مدیون منه کلا
    اما امیدوارم این مشکلات vps واقعا حل بشه اون قضیه انتی بات و اپ کردن خودش ی داستان یود این vps دیگه معذرت میخوام رید تو سیستم و عصب همه بچه ها..
    بچه های خودم الان چندنفرشون رو حذفن حالا چقدر باید اینارو توجیح کنم ک فعلا بمونن فقط خدامیدونه
    امیدوارم مدیریت سایت زودتر این قضیه حل کنه ما سایتو بدون امیر پرشین نمیخوایم واقعا یعنی اومدیم فقط اینو بزنیم بازنشستش کنیم بریم سراغ بعدی ها
    اقا امید لطفا پیگیری کنید قضیه vps هارو باز ممنون
    ویرایش توسط SharLatan SE : 01-14-2024 در ساعت 07:07 AM
    ☻__
    /▌ /▌
    ... / \ / \ ☻
    shahrooz abay
    Ali Apachi
    mahyar jangali

لطفا ثبت نام کنید.

8. تشکر persian-style, SALT, BiG_MaNs تشکر نمود
    پسندیدن persian-style, SALT, BiG_MaNs پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام ملت
    میبینم که همه با هم به مشکل خوردین و بالاخره اومدین فروم )
    امیر جان داداش الان وقتشه نوه هات بیان بازی کنن . برو قربونت . ول کن دژکوب رو
    آقا یعنی چی روی یه وی پی اس ۲۰ تا اکانت میندازین . خوب سرور طفلی اینا حق داره هنگ کنه دیگه . به سرور های گوگل که درخواست نمیزنین . نهایتش یه سرور توی برج میلاده دیگه ))
    امید جان . مولتی بازی نمیکنیم . آنتی بات رد میکنیم . بات استفاده نمیکنیم . ناتارت هم که منابع نداره و نیرو میسازه . دیگه لااقل کف مطالباتمون اینه که محدودیت اتک رو بردار خداییش
    سرور نرمال فاصله ۳ ساعتیت رو بخوایی بزنی میرسی به سقف اتک ها

10. تشکر Vikings تشکر نمود
    پسندیدن Vikings پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام ملت
    میبینم که همه با هم به مشکل خوردین و بالاخره اومدین فروم )
    امیر جان داداش الان وقتشه نوه هات بیان بازی کنن . برو قربونت . ول کن دژکوب رو
    آقا یعنی چی روی یه وی پی اس ۲۰ تا اکانت میندازین . خوب سرور طفلی اینا حق داره هنگ کنه دیگه . به سرور های گوگل که درخواست نمیزنین . نهایتش یه سرور توی برج میلاده دیگه ))
    امید جان . مولتی بازی نمیکنیم . آنتی بات رد میکنیم . بات استفاده نمیکنیم . ناتارت هم که منابع نداره و نیرو میسازه . دیگه لااقل کف مطالباتمون اینه که محدودیت اتک رو بردار خداییش
    سرور نرمال فاصله ۳ ساعتیت رو بخوایی بزنی میرسی به سقف اتک ها
    خدا از سر تقصیراتت بگذره افشین از سن و سالت خجالت بکش پیرمرد پرحاشیه
    ولی با افزایش تولیدات و رشد سریعتر ناتارها شدیدا موافقم و اینکه محدودیت اتک حداقل به ۲۰ هزار اتک از هر اکانت افزایش پیدا کنه و هر دهکده رو ۱۰ هزار تا باشه که یه کم منطقی تر باشه
    این آنتی بات رو هم درست کنید مادر همه رو جلو چشمشون آورده هر دقیقه میاد بی پدر خستمون کرده ۱۰ مین بازی میکنیم ۱ ساعت باید اثبات کنی ربات نیستی

12. تشکر Vikings, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Vikings, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از صبح میخام دارلفنون رو سطح ۲۰ کنم نمیشه
    بقیه ساختمونا راحت میره بالا ولی دارلفنون باید انتی بات رد کنی و تمومم نمیشه
    یعنی چون میخام دالفنون رو بدم بالا باتم
    ولی با همون منابع میتونم قصر رو بدم بالا و بات نیستم

گاو شدیم بخدا تو این دژکوب
    ts6:sezar
    com: mehvarsheitan
    g1:sezar2012
    i1:sezar2012
    l1:King-Ne
    m1:stupid
    n1:mentalism

خداوند اند مرام،اند رفاقت، اندمردانگی، اند بی خیال شدن است.
    در کل خداوند اند همه چیز است.

14. تشکر M3nTaL, Vikings تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر غول های عزیز..
    میخواستم بدونم میشه ساختمونی که ساختیم پاک کنیم؟
    شیش تا مخفیگاه ساختم جا ندارم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من یه سوال از امید عزیز دارم
    امید جان به نظرت چطوری ممکنه که روی یک ای پی هم پلیر باشه هم بات باشه
    مثلا من نیم ساعت خودم بازی کنم . نیم ساعت بدم بات بازی کنه
    آخه ممکنه بات خسته بشه برای همین جامون رو هی عوض میکنیم
    گرفتین مارو ؟*
    توی یه ساعت ۲۰۰۰ تا آنتی بات اومده .
    ببینین یه صحبت منطقی میکنم . انشاالله که بتونید بفهمید
    عکس های آنتی بات شما کاملا قدیمیه . اگر کسی بات برای این سایت نوشته باشه که البته بعدی میدونم نوشته باشن . صد در صد رد کردن آنتی باتتون رو هم نوشته . کلا ۲۰ تا عکسه دیگه .
    در نتیجه اول از همه روش آنتی باتتون رو باید عوض کنین
    مورد دوم اینکه اگر یک آی پی آنتی بات رو حل کرد . ۲ حالت داره . یا باته یا انسان . اگر انسان باشه که دیگه لااقل ۲ ساعت آنتی بات بهش نباید نشون بدید . اما اگر بات هم باشه وقتی اولی رو حل کرده . ۲۰۰۰ تا دیگه رو هم حل میکنه .
    در مجموع این آنتی بات شما جز عصبی کردن پلیر هات هیچ فایده ایی نداره
    سوال بعدی اینه که اگر در زمان پلن رفتن آنتی بات شما بیاد بالا و لانچر اشتباه حل کنه لاگ اوت میشه . در نتیجه تایم لانچ میگدره و کل پلن و زحمت یکساله دوستان به فنا میره . در اون صورت کی پاسخ گو خواهد بود *؟

پ ن : امیر یکی دوتا از اون فارم های توافقیت رو بده بزنم . بهت محافظ میدم در حجم بالا )

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Moger نمایش پست ها
    درود بر غول های عزیز..
    میخواستم بدونم میشه ساختمونی که ساختیم پاک کنیم؟
    شیش تا مخفیگاه ساختم جا ندارم
    دوست عزیز ساختمون اصلی رو ۱۰ کنی میتونی ساختمون هایی که ساختی رو تخریب کنی

17. تشکر Moger, Vikings تشکر نمود
    پسندیدن Moger, Vikings پسندید
صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین