صفحه 9 از 17 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 169

موضوع: انتقاد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    آخرین تصمیمی که گرفته شده برخورد با مولتی اکانتی هست. اما صلاح دیده شد که بنده بیام مشکلاتشو بگم و دلایل مخالفتم رو بیان کنم و نظرات رو بگیرم، تا فردا روز اگه کسی شاکی شد بگیم دلیل و منطق پشتش چیه و نظر کاربرای کاربلد چی بوده. ممنونم از دوستانی که وقت گذاشتند و حرفه ای پاسخ دادند. متشکرم.
    ممنون ک به خواسته اکثریت توجه کردید.
    لطفا الگوریتم تولید منابع و نیرو در ناتار و آبادی هم بررسی کنید و به حد استاندارد برسونید تا شاهد سرور شلوغ و جذابی باشیم...

2. تشکر mohsen.2pac, WondeR, Omid, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

slm baro bach

- - - Updated - - -

داداش تا حالا واس كيا يهو شده سربازاشون غيبشون بزنه
    اونم 470 كا شمشيري
    سرور بي بايان
    كسي ميتونه راهنمايي كنه
    تازه از استراحت اومدم بيرون نه تلفات دادم ن كشته شب خوابيدم صبح بيدار شدم غيبشون زده بوه
    اصلا مولتي كمكمي نكرد
    زحمت 2 سال اينطور بره بازي رو ول ميكنم

- - - Updated - - -

بابا جان سرور جه بلايي سرش اومده من شب خوابيدم صبح 470 كا شمشيرزن رومن ناپدید شده
    مولتی میگه کاره خودته بهش كفتم ك بابا جان من زده باشم تو تاپ10 میام امتياز بيروزي ميده هفته هنوز نموم نشده
    من اكه نيروهامو ندن ميزارم ميرم به كل سرور خبرشو ميدم
    ته نامردي شده
    مولتي داره كارايي ميكنه
    خواهشن جوووووووووواب بده اميد خان

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

خيلي سرور باگ داره

4. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

الان بحث دو تا نگاه هست
    اجازه بدید از سمت هر دو طرف به این وضعیت نگاه کنیم
    1- مدیریت سایت
    2- بازیکنان
    در مورد سایت و مدیریت من قسمتی رو به امید حق میدم بیاید وضعیت گلد همین سایت رو نگاه کنیم از چه سالی گرون نشد همین وضعیت مونده هزینه ها چند برابر شده برای هر مدیری هر سایت و هر بازاری درجه اول سود دهی و داغ بودن و شلوغ بودن سایت مهم هست این باعث میشه نگاه مدیریت یه نگاه نرمش پذیر نسبت به قوانین باشه من قصد توهین به هیچ تیمی رو ندارم هر تیمی هم برای خودش محترمه ! ولی وقتی یه سری دوستان وجود دارن که بدون مولتی و پوش و ... نمیتونن 10 کی تروپ هم بکشن ترس امید از فراری شدن و خلوت شدن سرورهاست ولی این سمت قضیه رو هم نگاه نمیکنه که با ادامه این روند یه پلیر جدید نمیتونه بدون وارد سرورها و بازی بشه با وضعیتی که دوستان مولتی باز پیش آوردن هر اکانتی و هر فرد تازه ای تو سرورها رجیستر کنه به ظن مولتی تیم مقابل بودن سریع یا اکانتش میره تو در و دیوار یا زده میشه برخورد تیم مدیریت هم در این قضیه نگاه کردن صرف هست خودتون مواظب اکانتهاتون باشید شما به این نتیجه رسیدید که اکانت salt سرور فینال 25 تخلف کرده اومدید ایمیلش رو مسدود کردید خود اکانت راحت داشت فعالیت میکرد چرا خود اکانت مسدود نشد ؟ شما بیاید اکانت رو هم مسدود کنید هیچ تیمی جرات کثافت کاری رو نخواهد داشت
    سرور های irمن یادمه بر اثر تخلف تو یک شب بالای 100 تا اکانت zeus حدف مدیریتی شد !! شما جرات همچین حرکتی رو دارید ؟؟
    کدوم اکانت در اثر تخلف واضح بن دایم شده تو سرورها !! اکانت فروخته میشه ! ایمیل چنج میشه همرها تو در و دیوار میرن هیچ قانونی برای برخورد بصورت واضح ندارید مثل این میمونه پلیس مملکت بعد از هر سرقت کاری به دزد نداشته باشه به مالباخته بگه نکات ایمنی رو باید رعایت میکردید !!!
    بحث دوم برای داغ بودن سرور و تعادل تیم ها شما سعی میکنید سرورها رو با مدیریت بالانس کنید و اداره کنید
    دوست عزیز برادر بزرگوار قوانین باید واضح باشد و سخت گیرانه و شفاف جرایم که برای تخلف درنظر گرفته میشه بگونه ای باشه که انجام تخلف ارزش انجام شدن نداشته باشه
    قوانین رانندگی رو مگه اکثریت رانندگان تعیین میکنند که الان شما برای اجرای قوانین و وضع قوانین به اکثریت پلیرها رجوع میکنید !!
    برادر بزرگوار شما اومدید نظر سنجی گذاشتید تو سرور 35 مولتی باز باشه یا برخورد کنیم تیم ما رای داد بسته باشه طرف اومده با 18 تا اکانت مولتی رای داده باز باشه !! میخوای دونه دونه ایمیل های رای داده شده رو هم اعلام کنم بهتون !!
    من کاری به سرورهای سرعت بالا 1000 ، 50 ندارم خیلی هاشون دوستان من هستن و خیلی هاشون هم بازیکن های خیلی خوبی هستن ولی غالبشون اصلا بازی بلد نیستن اینکه 10 تا اکانت بکشی رید بری همر گنده کنی که اسمش بازی نیست
    سرورهای 3 ایکس و 5 ایکس رو نرمال رو بر اساس برخورد شدید با مولتی اکانت در نظر بگیر
    دو تاسرور 50 و 25 مولتی رو آزاد کردی یه سرور سه ایکس پوش رو ممنوع کن بطور کامل
    خیلی راحت میتونه کاری کنید که طرف اصلا با فیلتر شکن و یا آی پی وی پی ان و وی پی اس اصلا نتونه وارد سایت بشه
    خودتون وی پی اس بگیرید غارت خودکار ملت رو بزارید اجازه ورود وی پی اس رو ببندید برای بازیکن ها
    اجازه پوش یک طرفه رو به پلیرها تا انتهای بازی ندید !!! من منظورم از تنها چرخش منابع مجاز که تو ای ار هم اجرا میشد صرفا این بود
    1- پوش گندم برای نیروهای مدافع ساکن هر دهکده و هر اکانت در حد گرفتن گندم از اکانتی که نیروهای دفاعی یا پارک شده داده
    2- پوش منابع برای چرخش جنگ آموز یعنی اتحاد بنده 20 تا اکانت داره 2 تا جنگ آموز دارن امروز کتیبه رو اکانت شماره 1 هست 10 تا اکانت میاد پوش منابع چه از طریق رید و ... منابع میدن به اکانت شماره 1 کتیبه بعدش میره رو اکانت شماره 2 ! همون اکانت شماره 1 هم منابع میده به اکانت شماره 2! نه اینکه 10 تا اکانت از اول سرور بیان به 1 اکانت پوش بدن بگن دوستام هستن اومدن کمک
    3- خرید و فروش و واگذاری اکانت رو قوانین شفاف براش بزارید برخورد سنگین کنید باهاش چه برای خریدار چه فروشنده
    4- آی پی های متخلف شناسایی بشه اون آی پی ها مسدود بشن کلا برای ورورد به سایت و سرورها
    5-لوگین پسورد آزاد باشه برای پلن زدن صرفا نه بالا کشیدن اکانتها
    6- وضعیت زاد و ولد آباده ها رو تو ای ار به این جهت بالا بردن که صرفا درگیری بین پلیرها رو بیشتر کنن پلیرها رو با چالش بیشتری مواجه کنن اونم تو سرورهایی که 5000 به بالا پلیر دارن و از حراجی استفاده بیشتری کنن با این وضعیت که شما پدید آوردید عملا مشوق هست برای مولتی بازی من اکانت رومن بردارم آباده بغلم رو خالی کنم سریع بعد 400 تا حیوان توش باشه چی کار باید بکنم ! یا مولتی رید بدم یا پاپ بزنم که ناتارها بیان بالا تازه سروع کنم به نیروسازی
    7-مطلب پایانی هم امید جان من پیشنهاد میکنم قوانین مولتی اکانت و برخورد با مولتی اکانت رو بصورت بسیار سختگیرانه اجرا کنی هم اکانت پوش دهنده و پوش گیرنده به شدت مجازات بشه هم روی آی پی ها سختگیری کنی و هم از همون روز اول با بات برخورد کنی نه اینکه ته سرور اخطار استفاده از بات بدید اون هم چون استفاده از بات باغث اختلال تو اجرای سرور و سرعتش میشه تبلیغات هم انجام بدی پلیر جدید بیاری تو سایت که این وضعیت کمبود پلیر جبران شه که سایت هم بتونه درآمد واقعی رو از پلیرهای بیشتری داشته باشه بجای اینکه از هزینه رو اکانتهای مولتی در بیاره
    روی صحبتم با بازیکن ها هم کم هست
    1- دیگه اینجا خودمون رو گول نزنیم به خودمون هم دروغ نگیم صادق و شفاف یا بگیم با مولتی اکانت برخورد شه یا نه ! وسطش نمیشه هر سخت گیری باشه برای همه تیم ها هست نه فقط تیم مقابل
    2- قبل شروع سرور هم نگیم ما نیستیم از ساوجبلاغ اونورتر نرفته باشیم بگیم برای معالجه رفتیم آلمان بعد ته سرور بیایم خسته نباشید بگیم به حریف آدم باشیم نه حیوان !!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام من هم بابت برخورد با مولتی اکانتی تشکر میکنم و درمورد زمان ران شدن سرور نرمال قبلا هم تو همین فروم انتقاد کردم یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث ریزش پلیر این سایت شد یکیش کدال اوردن تو بازی بود که باعث شد هرکسی دست به هرکاری بزنه و دلیل مهمتر ران کردن سرورهای پشت سرهم دقیقا aq-b1-c1-d1--e1-f1-q1 که من همشو بودم هرکدوم با فاصله زمانی ۲-۳ ماهه ران میشد خب اینجوری هرکی میدید این سرور شامسی برا گرفتن مدال :دی نداره حذف میکرد میرفت سرور بعدی و به مرور سرورا خلوت شدن و با خلوت شدنشون جذابیتشونم از دست رفت و باعث ریزش پلیر شد ماهایی که موندیم هم بختطر اینه اگه ترا پلی ندیم استخون درد میگیریم.

سرتونو درد نیارم بحثم اینه این وضعیت برنگرده به روال قبلی و اگه قراره سروری ران شه حساب شده باشه که من با نظر محسن موافقم یا کلا یه اسپید بین ۳و۱ بذارید که همه بیان و بدونن حداقل تا ۶ماه بعد ش سروری نیس یا اول سه ران کنید به مید گیم که رسید نرمال ران کنید که هم پلیرای سه بیان هم کسی از نرمال فرار نکنه.با تچکر
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تنها کاری که شما دوستان دارین میکنید اینه که میگین مولتی بازی آزاد نباشه یعنی صنعتی نباشه ( بات + وی پی اس) طرف نیاد 50 تا اکانت نشه

ولی بازم به سبک سنتی (رفیق میاری جانشینی میگیری اکانت رو میکشی بالا اونم روزی دو تا ده دیقه لاگین میکنه) و مولتی میسازی حدود 10 تا

ادامه خواهد داشت، فقط همین، خب طبیعتا هیچ کس از مولتی بازی به سبک صنعتی راضی نیست،حتی خود من، ولی همیشه کسایی هستن به سبک سنتی مولتی بازی میکنن و در دژکوب و سایر سرور های ترا..وینی هم این قوانین به راحتی دور زده میشه و کاریش هم نمیشه کرد ...

به امید داشتن سروری خوب

8. تشکر WondeR, mohsen.2pac, Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR SalaR نمایش پست ها
    تنها کاری که شما دوستان دارین میکنید اینه که میگین مولتی بازی آزاد نباشه یعنی صنعتی نباشه ( بات + وی پی اس) طرف نیاد 50 تا اکانت نشه

ولی بازم به سبک سنتی (رفیق میاری جانشینی میگیری اکانت رو میکشی بالا اونم روزی دو تا ده دیقه لاگین میکنه) و مولتی میسازی حدود 10 تا

ادامه خواهد داشت، فقط همین، خب طبیعتا هیچ کس از مولتی بازی به سبک صنعتی راضی نیست،حتی خود من، ولی همیشه کسایی هستن به سبک سنتی مولتی بازی میکنن و در دژکوب و سایر سرور های ترا..وینی هم این قوانین به راحتی دور زده میشه و کاریش هم نمیشه کرد ...

به امید داشتن سروری خوب
    در مورد مولتی کشیدن بله بالاخره هرکاری صورت بگیره پیدا میشن کسایی که مولتی بکشن چون نوبن و بدون مواتی نمیتونن بازی کنن اما چیزی که این وسط مهمه اینه که طرف وقتی لازم باشه هی یکیو بفرسته رو اکانتش که جانشینیش نپره همین دردسر خودش کلی کمک میکنه بماند که اگه بخواد سخت گیری هم بشه و تایم لاگین کردن ایپی اصلی رو اکانت زیر مثلا فلان ساعت در روز*باشه اکانت حذف شه و اکانتی که پوش میگیره پانیش بخوره اینجوری دیگه اعصاب خودشم نمیکشه مولتی آپ کنه والا خودش یه نوع راه درآمدزاییه برای سایت یارو میاد گلد میزنه کلوپ فعال میکنه اکانتشو حذف کنن راحت باز یکی دیگه ساخت با همین وضعیت باز حذفش کنن با گلدش یه نوع درامد خوبیه خودش=))
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lion-shah نمایش پست ها
    slm baro bach

- - - Updated - - -

داداش تا حالا واس كيا يهو شده سربازاشون غيبشون بزنه
    اونم 470 كا شمشيري
    سرور بي بايان
    كسي ميتونه راهنمايي كنه
    تازه از استراحت اومدم بيرون نه تلفات دادم ن كشته شب خوابيدم صبح بيدار شدم غيبشون زده بوه
    اصلا مولتي كمكمي نكرد
    زحمت 2 سال اينطور بره بازي رو ول ميكنم

- - - Updated - - -

بابا جان سرور جه بلايي سرش اومده من شب خوابيدم صبح 470 كا شمشيرزن رومن ناپدید شده
    مولتی میگه کاره خودته بهش كفتم ك بابا جان من زده باشم تو تاپ10 میام امتياز بيروزي ميده هفته هنوز نموم نشده
    من اكه نيروهامو ندن ميزارم ميرم به كل سرور خبرشو ميدم
    ته نامردي شده
    مولتي داره كارايي ميكنه
    خواهشن جوووووووووواب بده اميد خان

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

خيلي سرور باگ داره
    دنبال باگ تو دوستانتون باشید. گزارشات کشته شدن نیروهاتون حذف شده. پوینت هم نگرفتید ... 99 درصد سوتی...

11. تشکر mohsen.2pac, lucifer, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    الان بحث دو تا نگاه هست
    1- مدیریت سایت
    2- بازیکنان
    در مورد سایت و مدیریت من قسمتی رو به امید حق میدم بیاید وضعیت گلد همین سایت رو نگاه کنیم از چه سالی گرون نشد همین وضعیت مونده هزینه ها چند برابر شده برای هر مدیری هر سایت و هر بازاری درجه اول سود دهی و داغ بودن و شلوغ بودن سایت مهم هست این باعث میشه نگاه مدیریت یه نگاه نرمش پذیر نسبت به قوانین باشه من قصد توهین به هیچ تیمی رو ندارم هر تیمی هم برای خودش محترمه ! ولی وقتی یه سری دوستان وجود دارن که بدون مولتی و پوش و ... نمیتونن 10 کی تروپ هم بکشن ترس امید از فراری شدن و خلوت شدن سرورهاست ولی این سمت قضیه رو هم نگاه نمیکنه که با ادامه این روند یه پلیر جدید نمیتونه بدون وارد سرورها و بازی بشه با وضعیتی که دوستان مولتی باز پیش آوردن هر اکانتی و هر فرد تازه ای تو سرورها رجیستر کنه به ظن مولتی تیم مقابل بودن سریع یا اکانتش میره تو در و دیوار یا زده میشه برخورد تیم مدیریت هم در این قضیه نگاه کردن صرف هست خودتون مواظب اکانتهاتون باشید شما به این نتیجه رسیدید که اکانت salt سرور فینال 25 تخلف کرده اومدید ایمیلش رو مسدود کردید خود اکانت راحت داشت فعالیت میکرد چرا خود اکانت مسدود نشد ؟ شما بیاید اکانت رو هم مسدود کنید هیچ تیمی جرات کثافت کاری رو نخواهد داشت
    سرور های irمن یادمه بر اثر تخلف تو یک شب بالای 100 تا اکانت zeus حدف مدیریتی شد !! شما جرات همچین حرکتی رو دارید ؟؟
    اول از همه متشکرم که وقت گذاشتید و انتقاداتون رو اینقدر واضح و روشن و خوب بیان کردید.
    بحث جرات نیست، بحث سرمایه هست. واسه دات کام پلیر سرمایه نیست. اون نیازی به پلیر zeus نداره حتی اگه به اشتباه zeus رو حذف کنه چیزی رو از دست نمیده چون سرمایه اش چیز دیگه ایه. بحث یه خورده مارکتینگه. ببینید شما یه طرف ایرانخودرو و سایپا داری که هرچی ساختن باید ملت بخرن حتی اگه هر روز آپشن ازش حذف بشه صف خرید طولانی تر میشه. سرمایه ایرانخودرو و سایپا مردم نیستن سرمایه شون انحصاره.
    اما اگه سرمایه ات پلیر باشه داستان یه چیز دیگه است. کینگ برگر اگه بیاد یه آپشن از همبرگرش حذف کنه زیر دست و پای مک دونالد له میشه. چون سرمایه شون مشتری هست.
    روح بازی طوریه که تخلف توش خیلی وسوسه کننده است. دوستان به درست میگن عدم برخورد با مولتی اکانتی تهش به عدم رضایت دسته جمعی کاربرا میرسه. پس ما باید یه تعادل بین برخورد و سازش برقرار کنیم. که کار خیلی سختی هست. مفاهیمی از قبیل اجازه لاگین به لیدر، کار تیمی (به قول شما پوش یه طرفه)، اکانت فیدر، اکانت دف ساز و ... باعث میشه که گاهی تصمیم گیری سخت بشه و مولتی هانتر اگه سخت گیری کنه شاید تر و خشک رو باهم بسوزونه. تو جایی که مشتری سرمایه نیست این مسئله هیچ خدشه ای به کار وارد نمیکنه. پلیر هم هرچی بگه کسی حرفشو قبول نمی کنه میگن اشتباه از خودته.
    اما اینجا چطور؟ کجا یه پلیر پشت تصمیم مولتی هانتر درمیاد چه انجمن چه تو محیط بازی. هرجا پلیر ببینه یکی مولتی هانتر رو زیر لگد گرفته میاد یه تف هم اون رو مولتی هانتر میندازه...

کدوم اکانت در اثر تخلف واضح بن دایم شده تو سرورها !! اکانت فروخته میشه ! ایمیل چنج میشه همرها تو در و دیوار میرن هیچ قانونی برای برخورد بصورت واضح ندارید مثل این میمونه پلیس مملکت بعد از هر سرقت کاری به دزد نداشته باشه به مالباخته بگه نکات ایمنی رو باید رعایت میکردید !!!
    بحث دوم برای داغ بودن سرور و تعادل تیم ها شما سعی میکنید سرورها رو با مدیریت بالانس کنید و اداره کنید
    دوست عزیز برادر بزرگوار قوانین باید واضح باشد و سخت گیرانه و شفاف جرایم که برای تخلف درنظر گرفته میشه بگونه ای باشه که انجام تخلف ارزش انجام شدن نداشته باشه
    قوانین رانندگی رو مگه اکثریت رانندگان تعیین میکنند که الان شما برای اجرای قوانین و وضع قوانین به اکثریت پلیرها رجوع میکنید !!
    شما اگه می خوای قوانین خوب اجرا بشه نیاز به حمایت جامعه داری. تو جامعه اگه کسی به ماشین پلیس راه نده که بره دزد رو بگیره عملا دزدی رشد میکنه. مولتی هانتر هم هرچقدر از پلیری که دلش به برای اینجا میسوزه حمایت بگیره بهتر میتونه قوانین رو اجرا کنه.
    اگه جایی دیدی کسی آسمون رو به زمین دوخته که آی مولتی هانتر حق منو خورد و سکوت کردی یعنی اجازه دادی تخلف رشد کنه. تهشم نتیجه اش میشه این که میگیم ما زورمون نمیرسه پلیر بپرونیم به جاش قانون رو عوض میکنیم.
    فردا روز اگه همه تصمیم بگیرن با ماشینشون از سمت چپ رانندگی کنن بله، قانون عوض میشه و هیچ پلیسی نمیتونه جلوشو بگیره. پس قوانین و احترام به قوانین رو جامعه مشخص میکنه. با حمایت از تصمیم پلیس.

برادر بزرگوار شما اومدید نظر سنجی گذاشتید تو سرور 35 مولتی باز باشه یا برخورد کنیم تیم ما رای داد بسته باشه طرف اومده با 18 تا اکانت مولتی رای داده باز باشه !! میخوای دونه دونه ایمیل های رای داده شده رو هم اعلام کنم بهتون !!
    من کاری به سرورهای سرعت بالا 1000 ، 50 ندارم خیلی هاشون دوستان من هستن و خیلی هاشون هم بازیکن های خیلی خوبی هستن ولی غالبشون اصلا بازی بلد نیستن اینکه 10 تا اکانت بکشی رید بری همر گنده کنی که اسمش بازی نیست
    سرورهای 3 ایکس و 5 ایکس رو نرمال رو بر اساس برخورد شدید با مولتی اکانت در نظر بگیر
    خیلی راحت میتونه کاری کنید که طرف اصلا با فیلتر شکن و یا آی پی وی پی ان و وی پی اس اصلا نتونه وارد سایت بشه
    خودتون وی پی اس بگیرید غارت خودکار ملت رو بزارید اجازه ورود وی پی اس رو ببندید برای بازیکن ها
    اجازه پوش یک طرفه رو به پلیرها تا انتهای بازی ندید !!! من منظورم از تنها چرخش منابع مجاز که تو ای ار هم اجرا میشد صرفا این بود
    1- پوش گندم برای نیروهای مدافع ساکن هر دهکده و هر اکانت در حد گرفتن گندم از اکانتی که نیروهای دفاعی یا پارک شده داده
    2- پوش منابع برای چرخش جنگ آموز یعنی اتحاد بنده 20 تا اکانت داره 2 تا جنگ آموز دارن امروز کتیبه رو اکانت شماره 1 هست 10 تا اکانت میاد پوش منابع چه از طریق رید و ... منابع میدن به اکانت شماره 1 کتیبه بعدش میره رو اکانت شماره 2 ! همون اکانت شماره 1 هم منابع میده به اکانت شماره 2! نه اینکه 10 تا اکانت از اول سرور بیان به 1 اکانت پوش بدن بگن دوستام هستن اومدن کمک
    من نمیدونم دوستان کاربلد نظر بدن این چرخش پوش منابع تو یه تیم که واقعا مولتی نیستن انجام میشه ؟ ممنون میشم نظرتون رو بفرمائید.

3- خرید و فروش و واگذاری اکانت رو قوانین شفاف براش بزارید برخورد سنگین کنید باهاش چه برای خریدار چه فروشنده
    4- آی پی های متخلف شناسایی بشه اون آی پی ها مسدود بشن کلا برای ورورد به سایت و سرورها
    6- وضعیت زاد و ولد آباده ها رو تو ای ار به این جهت بالا بردن که صرفا درگیری بین پلیرها رو بیشتر کنن پلیرها رو با چالش بیشتری مواجه کنن اونم تو سرورهایی که 5000 به بالا پلیر دارن و از حراجی استفاده بیشتری کنن با این وضعیت که شما پدید آوردید عملا مشوق هست برای مولتی بازی من اکانت رومن بردارم آباده بغلم رو خالی کنم سریع بعد 400 تا حیوان توش باشه چی کار باید بکنم ! یا مولتی رید بدم یا پاپ بزنم که ناتارها بیان بالا تازه سروع کنم به نیروسازی
    7-مطلب پایانی هم امید جان من پیشنهاد میکنم قوانین مولتی اکانت و برخورد با مولتی اکانت رو بصورت بسیار سختگیرانه اجرا کنی هم اکانت پوش دهنده و پوش گیرنده به شدت مجازات بشه هم روی آی پی ها سختگیری کنی و هم از همون روز اول با بات برخورد کنی نه اینکه ته سرور اخطار استفاده از بات بدید اون هم چون استفاده از بات باغث اختلال تو اجرای سرور و سرعتش میشه تبلیغات هم انجام بدی پلیر جدید بیاری تو سایت که این وضعیت کمبود پلیر جبران شه که سایت هم بتونه درآمد واقعی رو از پلیرهای بیشتری داشته باشه بجای اینکه از هزینه رو اکانتهای مولتی در بیاره
    1- دیگه اینجا خودمون رو گول نزنیم به خودمون هم دروغ نگیم صادق و شفاف یا بگیم با مولتی اکانت برخورد شه یا نه ! وسطش نمیشه هر سخت گیری باشه برای همه تیم ها هست نه فقط تیم مقابل
    2- قبل شروع سرور هم نگیم ما نیستیم از ساوجبلاغ اونورتر نرفته باشیم بگیم برای معالجه رفتیم آلمان بعد ته سرور بیایم خسته نباشید بگیم به حریف آدم باشیم نه حیوان !!!
    در پایان من یه شماره اضافه کنم به بخش پلیرها. نمی خوام ادعایی داشته باشم یا چیزی رو خدای نکرده بزنم تو سر کسی. هرکاری کردیم توش رعایت مارکت بوده و جیبمون، حالا اگه اخلاق و رضای خدا هم در نظر گرفته شده گاهی خودش بهتر میدونه. اما خواسته ام ازتون اینه هم انتقاد کنید هم حمایت. حمایت بی چون و چرا، میشه دیکتاتوری، انتقاد بی چون و چرا هم میشه تضعیف قوانین. خداروشکر انتقاد خوب میشه اما برای قدرت گرفتن قوانین از مولتی هانتر حمایت کنید. حتی اگه اشتباه میکنه و اشتباهش باعث ضرر تیم شما میشه نیاید بتوپید به مولتی هانتر. من بقیه جاها رو نمیدونم شما چندساله اینجا هستید هیچ وقت ما برای پول حقی رو ناحق نکردیم و تصمیمی برای موندن یا نرفتن پلیری نگرفتیم. هرکاری کردیم اگرچه ممکنه اشتباه هم زیاد داشته باشه برای حمایت از اکثریت بوده. شما از دید خودتون به قضایا نگاه میکنید ما از دید خودمون. قطعا تجمیع دو دیدگاه کامل و بی نقص خواهد بود و هر دیدگاه به تنهایی نواقص خودشو داره.
    اما اگه اینجا رو برای بازی کردن قابل میدونید مهم تر از دوتایی که شما زحمت کشیدی نوشتی حمایت از قانونگذار و مجری قانونه.
    خداروشکر اینجا انحصاری نیست پس اجباری نیست اگه تصمیم دارید ماروقابل بدونید و اینجا بازی کنید و دوست دارید قوانین محکم اجرا بشه باید از تصمیمات مجری قانون (مولتی هانتر) حمایت کنید و صد البته انتقاد داشته باشید تا دیکتاتوری شکل نگیره.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    با سلام من هم بابت برخورد با مولتی اکانتی تشکر میکنم و درمورد زمان ران شدن سرور نرمال قبلا هم تو همین فروم انتقاد کردم یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث ریزش پلیر این سایت شد یکیش کدال اوردن تو بازی بود که باعث شد هرکسی دست به هرکاری بزنه و دلیل مهمتر ران کردن سرورهای پشت سرهم دقیقا aq-b1-c1-d1--e1-f1-q1 که من همشو بودم هرکدوم با فاصله زمانی ۲-۳ ماهه ران میشد خب اینجوری هرکی میدید این سرور شامسی برا گرفتن مدال :دی نداره حذف میکرد میرفت سرور بعدی و به مرور سرورا خلوت شدن و با خلوت شدنشون جذابیتشونم از دست رفت و باعث ریزش پلیر شد ماهایی که موندیم هم بختطر اینه اگه ترا پلی ندیم استخون درد میگیریم.

سرتونو درد نیارم بحثم اینه این وضعیت برنگرده به روال قبلی و اگه قراره سروری ران شه حساب شده باشه که من با نظر محسن موافقم یا کلا یه اسپید بین ۳و۱ بذارید که همه بیان و بدونن حداقل تا ۶ماه بعد ش سروری نیس یا اول سه ران کنید به مید گیم که رسید نرمال ران کنید که هم پلیرای سه بیان هم کسی از نرمال فرار نکنه.با تچکر
    چشم در مورد زمان حتما تجدید نظر میشه و اعلام میکنیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود خدمت تمامی دوستان
    مطالب بالا رو خوندم . یه جاهایی خیلی تعجب کردم از جناب امید. یه سری سوال مطرح شده بود برای نحوه جلوگیری از مولتی بازی که بیشتر به نظر من سفسطه بود تا سوال.
    راجع بهش حرف زدین .اگه من هم بخوام راجع بهش صحبت کنم شاید زیاده گویی باشه پس ارجاعتون میدم به همین پست مانی

الان بحث دو تا نگاه هست
    1- مدیریت سایت
    2- بازیکنان
    البته با این قسمت از حرفهای مانی مخالفم

همیشه گفتم ت ر ا و ی ن از نظر من فقط ×1 و ×3 هست. و غیر از این دژکوبه یا هر چیزی که شما اسمش رو میزارید. پس مانی جان چیزی که ما بازی میکنیم با چیزی که اونا بازی میکنن کاملا متفاوته . شما ت ر ا و ی ن بلدی و اونا دژکوب. وگرنه اونا هم توی مهارت خودشون خوبن و شاید عالین. شاید نظرات جناب امید هم راجع به دژکوب بوده.

در آخر شاید بتونم بگم که با امیر موافقم

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR SalaR نمایش پست ها

ادامه خواهد داشت،
    دلم برای مولتی بازیه سنتی تنگ شده . سروی که مولتی ها با ip واقعی و یدی میومدن بالا. دستی پاپ میزدن . دستی دف میکشیدن. حتی همر میکشیدن. سرور هایی که توشون vps نبود ، بات نبود ، اسکریپت نبود. هر کی نون بازشو میخورد و جواب وقت بیشتری که میزاشت رو میگرفت .

جناب امید به نظرم اگه یه فکری برای جلوگیری از vps و اسکریپت ها بکنین همه راضی بشن. این نظر منه ، بقیه دوستان ازم ناراحت نشن.

ارادتمند
    مصطفی بینام

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 06-02-2020 در ساعت 12:59 AM
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

صفحه 9 از 17 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین