صفحه 24 از 28 نخستنخست ... 142223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 279

موضوع: بحث و گفتگو در مورد سرور فینال / تابستان 96

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا ماهم سنتی کار میکنیم ولی این دوستمون فک کنم سنتی صنعتی باهم میزنه که اینجو قاط زده :دی
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

2. تشکر mohsen.2pac, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همه دوستان
    یه مدت نبودیم چقدر پست گذاشتین چقدر زد و خورد بوده این سرور می دونستم جدی تر پلی میدادم دم همتون گرم چه جنوب چه شمال
    یه تشکر ویزه ای دارم از مهدی داداش دست مریضاد خسته نباشی یه تنه جلو دو ساید واسادی ما هم وقت نداریم خیلی بهت کمک کنیم
    آقا یه سوال تو رو خدا رو من فیک می ذارید اتک میذارید یه جوری بذارید تابلو نباشه تورو خدا (یعنی خیلی حالیمه همه رو تشخیص میدم) خخخخخ
    شوخی کردم اینو جدی نگیرید دم همتون گرم سرور رو جذاب کردین
    مخلص همتون سعید ایتالیانو

4. تشکر WondeR, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid.Italiano نمایش پست ها
    درود به همه دوستان
    یه مدت نبودیم چقدر پست گذاشتین چقدر زد و خورد بوده این سرور می دونستم جدی تر پلی میدادم دم همتون گرم چه جنوب چه شمال
    یه تشکر ویزه ای دارم از مهدی داداش دست مریضاد خسته نباشی یه تنه جلو دو ساید واسادی ما هم وقت نداریم خیلی بهت کمک کنیم
    آقا یه سوال تو رو خدا رو من فیک می ذارید اتک میذارید یه جوری بذارید تابلو نباشه تورو خدا (یعنی خیلی حالیمه همه رو تشخیص میدم) خخخخخ
    شوخی کردم اینو جدی نگیرید دم همتون گرم سرور رو جذاب کردین
    مخلص همتون سعید ایتالیانو
    سلام سعیدخان
    این پستت بوی رفتن بیصدا میداد... رفتی؟! داری میری؟! یا بعدا میری:|
    این مهدی ک جلو 2تا ساید وایساده دقیقا کجا وایساده دهکده ها داره میپره...
    تیم لیدری شمال: زدن انبار ناتار کار کثیفی بود... تا کی این مدل بازی؟!

6. تشکر Saeid.Italiano, mohsen.2pac, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام سعیدخان
    این پستت بوی رفتن بیصدا میداد... رفتی؟! داری میری؟! یا بعدا میری:|
    این مهدی ک جلو 2تا ساید وایساده دقیقا کجا وایساده دهکده ها داره میپره...
    تیم لیدری شمال: زدن انبار ناتار کار کثیفی بود... تا کی این مدل بازی؟!
    درود حمید جان خوبی؟؟
    داداش نه هستم تا اخرش حتی با یه کپ خالی دف می سازم ولی هستم
    در مورد مهدی مراجعه شود به پروفایل اکانت خودش

8. تشکر WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشید

خب میبینم که دیوار کردن دوتا توله همر به ارزش 70 کی گندم خور که اونم از جنوب کوچ کردیم اومدیم تو بغلتون و با همین دوتا 5-6 تا کپ و 20 تا فیدرتون رو زدیم انقدر باعث ذوق مرگیتون شده که از تو سوراخا زدین بیرون :دی

پسر گلم خوبی عمویی؟؟ سرور شروع شده بود رفته بودی گفته بودی عاقا من هولدر من هولدر چی شد پس!!! الان راضی هستی یه شب بدن دستت فرمونو؟؟؟ کافیه واست ؟؟؟ :دی
    داستانتو میگیم این سرور واسه همه بدونن چه حالی داری بهت خرده نگیرن بگن این پسره جلبک زده مغزش :دی
    منم بودم حالم بد میشد با این همه دور برداشتن و صابون به شکم زدن یهو ببینم هفته دوم سرور اومدن کاخ ارزوهامو (همون مدال خودتون) ویران کنن و ای دل غافل هفته سوم هم تو 20-20 خودم ده زدن اما من که عرضشو ندارم بزنم دهشونو تا همینجا هم داشتم خشخاش میکاشتم :دی
    ای دل غافل هفته 4 سروره و دارن شخممون میزنن اونم با 20 کی گندم خور اما بازم عرضشو ندارم بزنم پس بذار فیدراشو بزنم : دی اووه اووه اومدم فیدراشونو بزنم 200کی گندم خور کردم دیوار کدشم باز کردم که بزنن دیگه تو سایدمم که ابرویی نمونده واسم بذار دیگه فرومم نرم ضایعست هر روز دارن لینک میذارن با اون دوتا دمپاییشون
    اوه اوه داداچ دبوارشون کردم 70 کی گندم خورشون دیوار شد ( اشک شوق و قلم در دست و فروم) :دی

پسر گلم. عمو جون. میلاده خوشگل عمو نکن اینکارا رو با خودت - چرا خودتو سوزه عام و خاص میکنی ؟ اون از تو تلگرام اومدنت و توبه و ... این از تو سوراخ رفتانتون و پروفایلاتون بعد از هر هر پلن که حذف و بای بای و ... این از ذوق مرگیتون بعد از دیوار کردن 70 کی گندم خور ور دل خودتون :دی
    این اخرین بار بود نصحیتت کردم عمو جون باشد که رستگار شوی و نشی سوزه همه فروم نشینای اینجا

پ ن: دوستان شمالی که تا حالا به ما بجز فحش و متلک چیزی نگفتن ولی تبریک واسه دیوار کردن بیگ همرامون : دی بخدا اینارو ته ساید خودمون با هزار پوش و بدبختی کشیده بودیم و حیف بود تو اولین پلنشون دیوار بشن :دی

پ ن2: به دوستان شمالی این خبر خوب رو میدم که کتیبه ها نزدیکه و چکمه ها هم میرن سر جاشون :دی

- - - Updated - - -
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

10. تشکر WondeR, sw team, God kill m3, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, God kill m3, Basilous پسندید
    نپسندیدن sw team نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض سلوم و خسته نباشید خواستم خلاصه ای از حرفای محسن و حمیدو بازگو کنم.بچه های ساید ما که دیگه اون لک لکو میشناسن اینارم میگم بچه های ساید خودشون و ان دبل بشناسن:
    1.زدن انبارهای ناتار=بازی کثیف حالا کار ندارم کار کی بوده ولی اینو بدونید اگه ما میخواستیم اینکارو کنیم الان جا دهای ناتار مزارع خشخاش کاشته بودیم تو Ne
    2.ما که ندیدیم کسی جلو همر بچه ها وایساده باشه اگه به 70کی گندم خور تو ساید خودتون میگید همر اوکیه خیلی خفنید شوما :دی
    3.میلاد داداچ کاخ آرزوهات هنوز خراب نشده میتونی در قبال مبلغی ناچیز رنک 1 بیگ همر هجوم هیرو و... رو بگیری من بچه هارو راضی میکنم بهت بدن مث کاری که F1 کردی :دی البته قول بده یه چندتاشم به سایدت بدی به اینا دیگه مث f1 رکب نزن
    4.در مورد فیدر زنی هیچوقت بچه های دانشگاه جسارت نمیکنن مگه اینکه ساید روبرو از ناتوانی دس به این کار نجس بزنه :دی که شما زدی
    5.مورد بعدی اینکه هی نیا اینجا بگو دیگه فروم نمیام دیگه اصن بازی نمیکنم و از این حرفا این منو دقیقا یاد زمانی که دوتا پلی میدادیم میندازه که تا 2دست میباختم اعصابم خورد میشد میگفتم دیگه بازی نمیکنم آخرم میدیدم باس از بیکاری تو کف بمونم و هوس کنم دوباره با بات بازی کنم دست سومو که نمیرفتم دس چهارم با التماس میرفتم حکایت فروم نیومدن ودژکوب پلی ندادن توام همینه
    6.و در آخر بهت نصیحت میکنم اگه روت نمیشه علنی توبه کنی از سرورای دیگه با یه اسم و ایمیل ناشناخته به توابین دانشگاه پیوند و کم کم خودتو تو دل بچه های دانشگاه به صورت ناشناخته جا کن باشد که مورد عفو امام و بچه ها قرار گیری و از شر فارم بودن خلاص شی.
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

زدین یا زوده؟!

13. تشکر WondeR, God kill m3 تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, God kill m3 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود ؛

از 1 هفته پیش تا دیشب ، دوستان شمال شرق به این شکل فیک میومدن رو فیدرا : دی

feaderloll.jpg

تا اینکه دیشب دلُ زدن به دریا و ریسکی ترین تصمیم زندگیشون انجام دادن
    و روی اخرین فیدر ما با پاپ 400 اتک ریل گذاشتن : ))

fun1.jpg

تبریک میگم به پلن پیچیده و سخت و بزرگ شمال شرق !
    بعد از 7روز فیک رفتن ، از چیف فیدر با پاپ 400 تو ساید خودتون هم عاجزین: دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امشب بسلامتی کی تارگته، بزنیم؟!

16. تشکر WondeR, mohsen.2pac, God kill m3 تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, mohsen.2pac, God kill m3 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

مدیریت محترم سرور دژکوب
    متاسفانه دسترسی بنده به سرور فینال و همچنین سرور 50 ایکس بسته شده
    با پیغام جالب
    اخطار : تعداد درخواست زیاد ip شما باعث اختلال سرور خواهد شد. با توجه به احتمال زیاد استفاده از بات، گزارش عملکرد شما به مولتی هانتر سرور ارسال گردید. دسترسی ip شما به صورت موقت تا چند ساعت محدود خواهد بود.
    هر دو اکانت بنده هم در هر دو سرور روی غارت خودکار بوده با تایم زمانی زیر 5 دقیقه ××
    دلیلی برای استفاده از بات هم وجود نداره این رو از حسابداری نقره هر دو اکانت در هر دو سرور میشه فهمید
    لطف کنید به این وضعیت رسیدگی کنید جالب این هست که اجازه ورود به سرور داده نمیشه که به مولتی هانتر هم نامه داد

18. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, sw team, Mr.majid پسندید
صفحه 24 از 28 نخستنخست ... 142223242526 ... آخرینآخرین