صفحه 135 از 158 نخستنخست ... 3585125133134135136137145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام
    میشه واضحتر توضیح بدید چی شده؟؟؟
    انقدر زشت و زننده هست که شرم آور توضیح دادنش حوصله توضیحشم نیست .. فقط برید ببینید ایمیل های اکانت کلابزوینگر و وایت برد عوض شد.
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

اینم از واندر sw

sw alash.jpg

شاید فکر کنید همر درخوری نبوده باشه ولی هر موقع نیاز بوده همر استپ شده بلند شده ..
    هم خفت کردیم هم خفت شدیم :دی

ولی خوشم میاد بچه ها sw از این همر و سرور خاطره دارن :دی

همینه داداچ 1 ماه دیگه حوصلت باید بکشه حداقل :دی
    نرماااااااااااااااااااااا له :دی

پ.ن:حواستون باشه شبا روح همر نیاد خفتتون کنه :دی
    پ.ن:گنده بودنم که به گردش مالیه

لول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 01-16-2017 در ساعت 08:05 AM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:d نمایش پست ها
    درود

اینم از واندر sw

sw alash.jpg

شاید فکر کنید همر درخوری نبوده باشه ولی هر موقع نیاز بوده همر استپ شده بلند شده ..
    هم خفت کردیم هم خفت شدیم :دی

ولی خوشم میاد بچه ها sw از این همر و سرور خاطره دارن :دی

همینه داداچ 1 ماه دیگه حوصلت باید بکشه حداقل :دی
    نرماااااااااااااااااااااا له :دی

پ.ن:حواستون باشه شبا روح همر نیاد خفتتون کنه :دی
    پ.ن:گنده بودنم که به گردش مالیه

لول:دی
    سلام نوید جان خوبی داداش در پلیر بودن شما شکی نیست و همه قبول دارن ممنون اینکه باعث زیبا شدن این سرور شدین و خوب ادامه دادین

پی نوشت : ولی برد به هر قیمتی فایده ای نداره این رو واسه شخص خاصی نوشتم که خودش می دونه کیه همون رهبر گروه پرشین رو میگم از کسی هم ترسی ندارم داداش رفتی اون پشت نشستی و داری با پولت بازی رو خراب می کنی مردی از سرور 1000 بیا بیرون یه دفعه نرمال پلی بده اینجا خودت تنها نه بازکن بیاری واست بازی کنه خرجش رو بدی مدال گرفتن و لیدر شدن و قلب گرفتن هیچ فایده ای نداره عزیز من این چیزهایی که شما دنبالشی خیلی وقت پیش ما توir گذاشتیم زمین اومدیم ولی دوستانمون رو فراموش نکردیم . بازم ممنون نوید جان .

این هم یه متن متفکرانه : متضادترین قضیه دنیا اینه که: حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!اين ؛ كار رو سخت ميكنه !
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

بشنو از شانگفی چون روایت میکند/// از تقلب ها حکایت میکنــد

درود به همه اکانت بخر ها و اکانت بفروش ها و سایر دوستان

برای کسانی که حوصله کامل خوندن رو ندارن در یک جمله انتهای پست به رنگ آبی خلاصه نوشتم :دی

آن چه گذشت:
    اول تیر ماه بود حدودا که به اصرار دوستان یه اکانت رو موقت تحویل گرفتم تا پلیر براش پیدا کنن ولی پلیر پیدا نشد چنج میل کردن برا خودم و شروع کردم جدی روش بازی کردن اکانت دارای 7 دهکده بود که ده 1 با کپ حدود 200 خونه فاصله داشت و ده 3بین این دو ده بود و ده 4 حدود 160 خونه دور تر از از کپ و حدود 350 خونه دور تر از ده 1 و ده 5و 6 کنار کپ و ده 7بین کپ و ده 4. یعنی فاجعه! توی ده 1و 2و 3و4و 7فقط گرزی ساخته شده بود نه رم نه کاتا نه تی کی نه هیچی! صرفا جهت گرفتن مدال مهاجمین و غارت! با توجه به زیر ساخت های اکانت ده4 تبدیل شد به نانکپ و شروع کردیم با محسن دورش فیدر زدن خلاصش کنم اکانت از یه اکانت بی مصرف تبدیل شد به یه اکانت قابل استفاده. بعدش هم که همه رفتن از جنوب شرق و من موندم نوید، از قبل گفته بودن ما با شمال شرق متاییم؛ ما هم کاری به کار کسی نداشتیم و شمال شرق هم یه ریزه دفاع داد به نوید در عوض کلی همر جلوزن کرد توی حمله های دسته جمعیش(پلنی ندیدم من)

.... و اما بعد

تا چند روز پیش که اتک اومد رو نانکپ من همزمان دوستان شمال شرق مدعی شده که دقیقا توی همون ثانیه روی اونها هم اتک هست و مدعی بودن که روی اونها ریله؛ بماند که هر چی گفتم آقا یه اسکرین شات از اردوگاهت بده بتونم آنالیز کنم که جوابی از لیدرها نشنیدم تا بعد لند شدن اتک ها فقط آقا رضا از اکانت آروشا گفت 40 کی کاهن دارم من هم توی اینسرت ازش استفاده کردم.

فردای دیوار شدن جنوب غرب دیدم لیدر شمال شرق شاکیه که چرا دفاع کردین و دفاع کردن رو کار احمقانه دونست؛ یه ذره شک کردم به داستان و نامه زدم به اسمشو نبر و در خواست چک کردن آی پی های یه سری اکانت ها و تغیر میل اون اکانت ها رو دادم.

.... و شد آنچه نباید میشد

دیدم ای دل غافل آی پی کسانی که از جنوب غرب لانچ کردن روی من وقبل تر هم لانچ کرده بودن روی کدئئین با لیدر و هولدر شمال شرق یکسان در اومد تازه فهمیدم چرا از صفر نشدن من ناراحتن!

در نهایت با تلفن بازی هایی که با پلیر های مختلف ساید های مختلف کردم به این نتیجه رسیدم که ما الکی داریم بازی میکنیم کلا همه واندرا به استثناء یک واندر یعنی منتال و احتمالا چاوز برای یه نفره . و ما سرکاریم صرفا برای این که همر روی سالت بلند نشه واندر های دیگه آپ میشه!

توی همون صحبت های تلفنی اکانت بنده هم 2میلیون قیمت گذاری شد.

سرتون رو درد نیارم رید اتومات رو خاموش کردم و برای این که تلفات بیشتری بگیرم قهوه خونه روشن کردم و یکی یکی همر ها رو لانچ کردم نتیجه شد این که با لانچ اولین همر ترس در وجود دوستان رخنه کرد و نقاب برداشتند و همونطور که دیدید میل ها چنج شد ؛ رمز یه سری از اکانت های جنوب غرب چنج شد و شروع کردن به لانچ همرهای جنوب غرب روی نزدیکترین ده من به مرز و در نهایت وایت برد با آی پی لانچر هم آی پی لیدر و هولدر شمال شرق لانچ شد روی هولدر دیگه شمال شرق یعنی اکانت منتال چرا چون من گفته بودم بعد لانچ همر ها 700 کی دفاع شارژ میکنم رو واندر منتال؛ پس باید رقیب میرفت بیرون .

خلاصه داستان: 70% اکانت های جنوب غرب +هولدر و 70% اکانت های شمال غرب و 80% اکانت های شمال شرق در اختیار یک نفره:دی
    جنوب شرق هم که کلا 2نفر بودیم تکلیفمونم مشخصه!

سربلنـد، پیـروز و دنباله دار باشید.

پی نوشت:

ببخشید اگه سایز همر ها کوچیکه! این 3همر بدون حتی یک روز جنگ آموز ساخته شده. البته همر 02 دارای 14010 کاتا بود که 4موج لانچ شده و همر07 هم فکر کنم 5400 کاتا داشت.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود وخسته نباشید

دوستان من توی این سرور نیستم و نباید هم دخالت کنم ولی اگر این اتفاقا افتاده و اینطور هم که معلومه افتاده زودتر به مولتی هانتر و هر کس که میتونه نقش داشته باشه فشار بیارید این موضوعات رو مشخص کنه

خلاصه اتفاقات سرور جی وان واستون پیش نیاد که تهش هم برنده و هم بازنده ناراحت بودن وخیلیاشون هم این بازیو بوسیدن گذاشتن کنار

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همه دوستان
    من کاری به شایان ندارم که چی بینش بوده و به قول خودش لیداری شمال شرق......
    اکانت من فقط و فقط مال یه نفره اونم خودم و نه مولتی دارم ونه حتی یه گندم پوش کردم از جایی خدارو هم شکر می کنم که همیشه سرم بالا بوده
    اما بحث اصلی :
    همه می دونیم که خیلی از دوستان مولتی دارن زیادم دارن یکیشم شایان که مولتی زیاد داره بقیه هم مثل شایان (ولی همونطور که گفتم من حتی یه مولتی یا .... ندارم) ولی اگه بهم ثابت شه که همر وایت برد و کلاب وینگر و همچنین واندر جنوب غرب برا سالت یا میلاد یا هر کی دیگه تو شمال شرق بوده منم همین جا قسم می خورم لانچ می کنم رو واندر خودمون
    بدرود سعید ایتالیانو

8. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

موضوع اینه دوستان ده روز قبل من مریض بودم و به خاطر قرص هایی که می خوردم همش خواب بودم
    این آقا میلاد از اکانت wolfland چند روز قبلترش با پول امیر پرشین رفته اکانتهای کلابزوینگر و وایتبرد رو خریده
    تکرار می کنم میلاد از اکانت wolfland
    و در همین مدت که من مریض بودم و پای اکانت نبودم همر این دو اکانت رو روی من لانچ کرده
    دو ساعت مونده بود اتک بشینه تازه من اومدم روی اکانت و به بچه های گفتم ریله . و همیشه به بچه ها گفته بودم پلن چیف بیاد رو من با توجه به اینکه ته نقشه هستم وفا داری اکانتو پایین میارم تا همرها برن داخل هم . انقدر دیر دیدم که فرصت نکردم

همینجا اعلام می کنم قبلا هم گفتم وقتی یک نفر مثل محمد رضا salt از یه ساید دیگه میاد ان ای اکانت میسازه هیچ تعلق خاطری به ساید نداره این آدم و بازی ساید رو خراب می کنه .
    و همچنین از همون اول گفتم کسی مثل میلاد wolfland که به خاطر گلد شرافت تمام سالهای بازیشو میزاره زیر پا و اهداف یه ساید رو با اهداف گلد ساپورتر یکی می کنه از حد اندازه شرافت برای لیدر شدن یه ساید کاملا به دوره
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid.Italiano نمایش پست ها
    درود به همه دوستان
    من کاری به شایان ندارم که چی بینش بوده و به قول خودش لیداری شمال شرق......
    اکانت من فقط و فقط مال یه نفره اونم خودم و نه مولتی دارم ونه حتی یه گندم پوش کردم از جایی خدارو هم شکر می کنم که همیشه سرم بالا بوده
    اما بحث اصلی :
    همه می دونیم که خیلی از دوستان مولتی دارن زیادم دارن یکیشم شایان که مولتی زیاد داره بقیه هم مثل شایان (ولی همونطور که گفتم من حتی یه مولتی یا .... ندارم) ولی اگه بهم ثابت شه که همر وایت برد و کلاب وینگر و همچنین واندر جنوب غرب برا سالت یا میلاد یا هر کی دیگه تو شمال شرق بوده منم همین جا قسم می خورم لانچ می کنم رو واندر خودمون
    بدرود سعید ایتالیانو
    درود

سعید جان بحث مولتی داشتن و مولتی رید دادن یه طرفه بحث خرید اکانت یه طرفه دیگه.

مدیریت پاکسازی سرور رو شروع کردن
    نیازی نیست برا شما ثابت بشه برای مدیریت ثابت شده و 4اکانت هرکول وایت برد و کلاب و وپلار از جنوب غرب مسدود شدن و همچنین اکانت سالت از شمال شرق.

این 5اکانت هم خودشون وهم ایمیلشون برای همیشه مسدود شد.

تشکر ویژه دارم از مدیریت سرور ها که سریعا داستان رو پیگیری کردن حدود 3ماه هست که در تمام سروهای در حال اجرا قانون به درستی و کامل داره اجرا میشه و به شدت با مولتی اکانتی و خرید و فروش اکاتنت برخورد میشه و این به زودی باعث خواهد شد که سطح فنی سرور بره بالا و پلیرها مجددا رغبت کنن و بیان دژکوب ثبت نام کنن.

ممنون امیــد

سربلند؛پیــروز ودنباله دار باشید
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 01-16-2017 در ساعت 03:35 PM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

نیازی نیست برا شما ثابت بشه برای مدیریت ثابت شده و 4اکانت هرکول وایت برد و کلاب و وپلار از جنوب غرب مسدود شدن و همچنین اکانت سالت از شمال شرق.

تشکر ویژه دارم از مدیریت سرور ها که سریعا داستان رو پیگیری کردن حدود 3ماه هست که در تمام سروهای در حال اجرا قانون به درستی و کامل داره اجرا میشه و به شدت با مولتی اکانتی و خرید و فروش اکاتنت برخورد میشه و این به زودی باعث خواهد شد که سطح فنی سرور بره بالا و پلیرها مجددا رغبت کنن و بیان دژکوب ثبت نام کنن.

ممنون امیــد

شایان جان خیلی هم عالی و خوشحالمون کردی فقط خودتم میدونی که همیشه تو این کثیف کاریا پای یک دوست دست به نقد هم در میانه دیگه همه هم میشناسن اقا مصطفی هم اشاره داشتن بهشون- حتی توی فینال تازه به اتمام رسیده هم کتیبه از جنوب غرب خریدن

بی زحمت بگید اون اقای هدایتی دزکوب که میشه گفت بهش عابر بانک اونو هم باهاش یه برخورد بکنن که به نظرم همه چیز زیر سر اونه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

ممنون امیــد

مرسی شایان جان ممنون از پیگیریت امیدوارم این قضیه بن دایمی جدی باشه و واقعا" هم دایمی باشه شاید باعث شه دوباره یه نسل جدید خوب شکل بگیره تو این سرور ها و حتی پلیرهای قدیمی تر هم تشویق شن برای حضور تو اون سرور ها
    خوشحالم بعد اتکم به این آقا پسر پر مدعا که نتیجش هم چیف لینک سبز یه نان کپش بود با 8 کی شمشیر زن از سرور رفتم (دلایل رفتنمو بچه های ساید میدونن نیازی نیست اینجا توضیح بدم)
    فقط یه نکته آقای کودیین اینکه باید از هم سایدی حمایت کرد درست ولی اینجوری پشت یکی واستادن وقتی میبینی جوری با ساید رقیب و گهگاه هم سایدی های خودش حرف میزنه که فقط لیاقت خودش و تربیت خونوادگیشه درست نیست .همین چند صفحه قبل تو همین فروم جوری حمایت میکردین از این آقا پسر که .. خوبه الان همون آقاپسر از ساید رقیب اتک لانچ کرده رو خود شما؟یادتونه وقتی اکانت گیو رو خرید این آقا پسر جلو زن میکرد رو اس دبلیو؟ یه نفرتون نگفت کاره کثیفیه الان همون اتفاق رو سر خودتون پیاده شده ار جنوب غرب اکانت خریده زده سره همسایدی .. اگه همونجا برخورد میکردین شاید اینجوری نمیشد
    پ.ن:تبریک بابت همرت سعید جان شاید از معدود لینکهایی بود که یه لبخند رو لبمون نشوند(جدا از اینکه کی لانچش کرد و کجا خورد واقعا" فروختی اکانت رو؟ فی چند حالا؟خخخ)
    پ.ن2: یعنی اون همه پول بی زبون بریزی پای ایمیلت تو چند تا سرور گند بزنی بابت مدالاش بعد ایمیلت بن شه خخخخ دست خوش آقا امید
    پ.ن3:شایان واقعا" دومیلیون میدادن نگرفتی اونم به خاطر این سرور و این ساید دو نفره؟ دمت گرم مشتی

صفحه 135 از 158 نخستنخست ... 3585125133134135136137145 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع