صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 169

موضوع: انتقاد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR SalaR نمایش پست ها
    خب*اشتباه شما همینجا هست !
    ورژن codex victoria*دارای این قابلیت می*باشد و* این قابلیت ها در ورژن خودشون به کار*میاد
    نمیشه که قیمه هارو ریخت تو ماست ها!
    ورژن لجند همین ورژنه گرچه این*ورژن خیلی*عقبه
    نزدیک کردن گرافیک چیز*سختی نیست و صرفا*عکس* هست
    اما یک چیزی مانند بیمارستان نیاز به پِی ریزی داره
    برای مثال نمیشه میدان تمرین و ۶۰۰٪ کرد وقتی بقیه اِلِمان های لازم رو نداره!

موفق باشی

داداش گلم وقتی این قابلیتو داره سایت بتونه سرور ران کنه تولید منبع پنجاه برابره و سرعت تروپ ده برابر بنظرت سخته مثلا سرعت traning sq رو عوض کنه؟
    حالا در هر صورت بحثی نیست وقتی انجام شد در موردش بحث میکنیم با هم
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

2. تشکر sw team, Saeid.Italiano تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    داداش گلم وقتی این قابلیتو داره سایت بتونه سرور ران کنه تولید منبع پنجاه برابره و سرعت تروپ ده برابر بنظرت سخته مثلا سرعت traning sq رو عوض کنه؟
    حالا در هر صورت بحثی نیست وقتی انجام شد در موردش بحث میکنیم با هم

محسن جان آوردن قطعا کاری نداره
    ولی چرا منظور رو متوجه نمیشی
    تر ا و ین اون یک ورژن دیگس codex (بدون واندر یا با واندر) این ورژن legends (با واندر)

یک چیزی مانند میدان تمرین رو مثال زدم که بازم متوجه نشدی
    میدان رو از ۳۰۰٪ به ۶۰۰٪ تبدیل میکنن و کار ۱ لحظس
    اما پی این مورد ریخته شده؟
    در صورتی این مورد باید ۶۰۰٪ باشه که اپدیت های روز اعمال بشن که بالانس به هم نخوره!

پشت هرچیزی فکر بوده قطعا که اضافه شده
    هر نکته زمانی و هر حرفی مکانی دارد :دی ، بارز همین موضوعه !

ضریب دادن با پی ریزی فرق داره ❤

امیدوارم آگاه شده باشی

4. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR SalaR نمایش پست ها
    محسن جان آوردن قطعا کاری نداره
    ولی چرا منظور رو متوجه نمیشی
    تر ا و ین اون یک ورژن دیگس codex (بدون واندر یا با واندر) این ورژن legends (با واندر)

یک چیزی مانند میدان تمرین رو مثال زدم که بازم متوجه نشدی
    میدان رو از ۳۰۰٪ به ۶۰۰٪ تبدیل میکنن و کار ۱ لحظس
    اما پی این مورد ریخته شده؟
    در صورتی این مورد باید ۶۰۰٪ باشه که اپدیت های روز اعمال بشن که بالانس به هم نخوره!

پشت هرچیزی فکر بوده قطعا که اضافه شده
    هر نکته زمانی و هر حرفی مکانی دارد :دی ، بارز همین موضوعه !

ضریب دادن با پی ریزی فرق داره ❤

امیدوارم آگاه شده باشی

قطعا همینجور هست که میگی امیر جون - من پیرو صحبتهای دوستان در مورد اپدیتهای جدید دات کام گفتم که یکچنین اپدیتهایی هم اومده اونجا - سیو منابع توسط هیرو که توی سرورهای لجند هم هست- اون بیمارستان هم قرار هست توی این سرورها از چندماه دیگه اعمال بشه

کلا منظورم این بود که با یسری تغییرات و بروز رسانیهای جدید این بازی میتونه جذابتر بشه همونجور که دوستان هم گفتن

حالا یک انتقاد جدی هم نسبت به خودمون پلیرها دارم

اقا جلوی مولتی بازی گرفته شده تا اونجا که از نظر قانونی میشده انجامش داد - چرا ما هنوز همونیم که بودیم ؟ نه ردو خوردی نه کشکی !!! همه*در حال کشاورزی هستیم و داریم خودمونو با سبک جدید مولتی بازی وفق میدیم اخرشم تا قبل مپ یا یه طرف بنظرمون غوله و حذف یا توافق واسه صد شدن - من که نمیتونم صبر کنم زودتر بزنید برم پی کارم :دی

پ ن: ویرایش بیشتر از بیست دقیقه امکان پذیر نیست - توی پست قبلی غلط املایی داشتم به بزرگی خودتون و کوچکی کیبورد گوشی ببخشید
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام به همه دوستان
    اتفاقا محسن جان به نسبت سرواري قبل زد و خورد خيلي زياده فقط يه چند تا داستان هست كسايي كه مي زنن يا مي خورن يا بلد نيستن بيان فروم يا دلشون نمي خواد و الا زد و خورد خيلي زياده و اينكه قديم يكي رو ميزديم بقيه بچه ها به سرعت شروع مي كردن به زدنش طرف فارم ميشد ولي الان نمي دونم چرا اين اتفاق نميفته يا طرفو كاتا مي كنن يا طرف حذف ميكنه فارم سازي اعتقادي ندارن
    اميد جان من هنوز مشكل بيرون افتادن از فروم رو دارم

7. تشکر mohsen.2pac, sw team, lucifer, Omid, morghe.atash تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, morghe.atash پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid.Italiano نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    اتفاقا محسن جان به نسبت سرواري قبل زد و خورد خيلي زياده فقط يه چند تا داستان هست كسايي كه مي زنن يا مي خورن يا بلد نيستن بيان فروم يا دلشون نمي خواد و الا زد و خورد خيلي زياده و اينكه قديم يكي رو ميزديم بقيه بچه ها به سرعت شروع مي كردن به زدنش طرف فارم ميشد ولي الان نمي دونم چرا اين اتفاق نميفته يا طرفو كاتا مي كنن يا طرف حذف ميكنه فارم سازي اعتقادي ندارن
    اميد جان من هنوز مشكل بيرون افتادن از فروم رو دارم
    اینکارو انجام دادید :

http://forum.dejkoob.ir/showthread.php?t=3278

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام
    محسن جان کجاست این بیمارستان ؟!
    همین الان دات کام برا تورنومنت بازی میکنم و نیست همچین ساختمانی

یه سری از مشکلات این سایت رو هم لیست کنم .

1 - نژاد رومن اگر که به طور مثال 2 تا ساختمون انبار بزاره توی صف ساخت و 3 تا هم بزاره توی صف که با 1 گلد شروع بشن به ساخت . بعد بیاد بخواد منابع بده بالا این امکان براش فعال نیست . در صورتی که رومن میتونه 2 ساختمان و 1 منابع و یا 2 منابع به همراه 1 ساختمان رو بزاره برای ساخت

2 - توی بازار با اسم دهکده نمیشه منابع ارسال کرد . مثلا یه ده داریم به اسم 01 . توی باکس دهکده بیایم بنویسیم 01 . پیغام میده در این مختصات دهکده ای وجود ندارد. - این مورد برای اردوگاه هم صدق میکنه البته .

ادامه دارد ...

3 - ظرفیت اتحاد ها 60 نفر نیست
    4 - حراجی - اینکه سقف داره چکش زدن اصلا معقول نیست . یه زمانی اینو گذاشتید چون سیلور فروش بود . که البته الان این جاندار منقرض شده ، اینکه نمیشه ما بشینیم 1 ساعت 400 تا 400 تا بزنیم .
    به عنوان مثال من میام یه اثر هنری بخرم ، اون اثر برای من تا 50 کی ارزش داره . برای یه دوستی 100 کی و برای یکی 10 کی .
    حالا ما 3 نفر باید بشینیم از اولش همینطور بزنیم 400 تایی تا بیاد برسه به 11 کی و نفر اول از رقابت بره بیرون ، بعد بزنیم تا 50 کی تا من برم بیرون از رقابت و همینطور داستان ادامه داره .
    خوب این نوع حراجی تنها چیزی که داره برای ما اتلاف وقته . درحالی که میشد همون اول من بیام بزنم 50 کی . نفر اول همون اول از دور خارج میشد . نفر دوم هم میاد میزنه 100 کی من از دور خارح میشم بدون هیچ اتلاف وقتی
    و البته اینو هم باید بگم که روی بعضی از اجناس هم باگ میخوره و گام افزایش 10 کی میشه
    شما بجای این کار ، میتونید با پنهان کردن آی دی جنس و
    تایم رسیدن حراجیش کلا از پایه مشکل سیلور فروشی رو حل کنین

5 - اسلحه سازی و زره سازی یکی نیست

6 - ظرفیت انبار ها استاندارد نیست که این وسط بخصوص سرورهای 3 ایکس به بالا نیاز به کتیبه انبار رو از بین میبره و عملا یه کتیبه بازی رو بی اثر میکنین با این کار و بماند که روی واندر بالا دادن هم چقدر تاثیر داره

- - - Updated - - -

ادامه دارد ....

10. تشکر mohsen.2pac, EaGl, Omid, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, EaGl, lucifer پسندید
    200t
    Guest
    سلام خدمت همگی

از مدیریت درخواست دارم وضعیت log out شدن اکانت های روی غارت خودکار رو حل کنن .

با مولتی هانتر صحبت کردم و گویا نشدنیه ،
    اگه واقعا نمیه کاریش کرد

اگه میشه تایم تقریبیش رو بگین که ما یک رفرش انجام بدین ،
    یا راهکار بگین که کمتر ضرر کنیم از این قضیه
    با تشکر

12. تشکر M3nTaL, i!M4nw4rr!0r, Omid تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, i!M4nw4rr!0r پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی

از مدیریت درخواست دارم وضعیت log out شدن اکانت های روی غارت خودکار رو حل کنن .

با مولتی هانتر صحبت کردم و گویا نشدنیه ،
    اگه واقعا نمیه کاریش کرد

اگه میشه تایم تقریبیش رو بگین که ما یک رفرش انجام بدین ،
    یا راهکار بگین که کمتر ضرر کنیم از این قضیه
    با تشکر
    علیک سلام.
    این لاگ اوت شدن بعد چه مدت اتفاق میوفته؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    علیک سلام.
    این لاگ اوت شدن بعد چه مدت اتفاق میوفته؟
    سلام علیکم
    آقا امید این تایمش رو ما نداریم که . فقط میایم روی اکانت میفهمیم که رید استوپ شده . وقتی وی پی اس چک میشه ، میبینیم که اکانت لوگ آت شده
    راه حل هم داره . یکی اینکه مدت انقضاء سیشن لوگین رو بی نهایت کنید یا اندازه 3 ماه بزارید . یا اینکه کلا صفحه رید خودکار رو مستثنا کنید به این صورت که اگر آدرس صفحه برابر بود با آدرس صفحه غارت خودکار ، به ازای هر بار ارسال غارت . تایم انقضاء سیشن هم به روز بشه . هر دو حالت باعث میشه اکانت همیشه آنلاین بمونه و لوگ اوت نشه . البته اینا صرفا پیشنهاد هستن و با سیستم لوگین و تشخیص هویت اسکریپت دژکوب آشنایی ندارم .

مورد بعدی اینکه چرا اکانت های بن شده و یا غیر فعال تبدیل به ناتار نمیشه !؟
    توی کام هر دو حالت تبدیل به ناتار میشه . حالا بازه زمانی رو دقیق نمیدونم . اما یه سرور کام رجیستر کردم . بعد یه مدت که لوگین نداشتم یه ایمیل اومد واسم که اخطار میداد در این مورد . اکانت های بن شده هم تا زمانی که در بن هستن کلا امکان لشگر کشی ندارن یعنی روی دهکده کلیک بشه و صفحه باز بشه ، گزینه لشگر کشی غیر فعال هستش . بعد از یه مدتی هم تبدیل به ناتار میشن و اکانت حذف میشه . گلدی هم اگر خریده باشه اون اکانت . روی ایمیل ذخیره میشه که با توجه به مدل اسکریپت شما اون گلد باید کد بشه و برای اون ایمیل ارسال بشه کد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m3ntal نمایش پست ها
    سلام علیکم
    آقا امید این تایمش رو ما نداریم که . فقط میایم روی اکانت میفهمیم که رید استوپ شده . وقتی وی پی اس چک میشه ، میبینیم که اکانت لوگ آت شده
    راه حل هم داره . یکی اینکه مدت انقضاء سیشن لوگین رو بی نهایت کنید یا اندازه 3 ماه بزارید . یا اینکه کلا صفحه رید خودکار رو مستثنا کنید به این صورت که اگر آدرس صفحه برابر بود با آدرس صفحه غارت خودکار ، به ازای هر بار ارسال غارت . تایم انقضاء سیشن هم به روز بشه . هر دو حالت باعث میشه اکانت همیشه آنلاین بمونه و لوگ اوت نشه . البته اینا صرفا پیشنهاد هستن و با سیستم لوگین و تشخیص هویت اسکریپت دژکوب آشنایی ندارم .

مورد بعدی اینکه چرا اکانت های بن شده و یا غیر فعال تبدیل به ناتار نمیشه !؟
    توی کام هر دو حالت تبدیل به ناتار میشه . حالا بازه زمانی رو دقیق نمیدونم . اما یه سرور کام رجیستر کردم . بعد یه مدت که لوگین نداشتم یه ایمیل اومد واسم که اخطار میداد در این مورد . اکانت های بن شده هم تا زمانی که در بن هستن کلا امکان لشگر کشی ندارن یعنی روی دهکده کلیک بشه و صفحه باز بشه ، گزینه لشگر کشی غیر فعال هستش . بعد از یه مدتی هم تبدیل به ناتار میشن و اکانت حذف میشه . گلدی هم اگر خریده باشه اون اکانت . روی ایمیل ذخیره میشه که با توجه به مدل اسکریپت شما اون گلد باید کد بشه و برای اون ایمیل ارسال بشه کد
    فعلا همین آپدیتی که کردن 2سال طول کشید تو کف نرمال بودیم درخواستای جدیدتونو بذارید 2سال دیگه در خدمتیم.

در مورد گلد هم چیزی که شاید خیلی از دوستان ندونن سرورایی که حذف میکنید یا تموم میشه و سر نمیزنید گلدی اگه رو اکانتتون باشه ذخیره میشه رو ایمیلتون تو باشگاه کاربرانه مدال آورانه نمیدونم چیچیه خلاصه برید اونجارو چک کنید مث من مقداری گلد پیدا میکنید و کیفور میشید :d
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

16. تشکر mohsen.2pac, lucifer, M3nTaL, Omid, sw team تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین