صفحه 35 از 55 نخستنخست ... 25333435363745 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 544

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور تورنمنت Final25.a

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    علی جان نا امیدم کردی نگاهی به اتحاد این بازیکن بنداز !
    بعد بیا فتوا بده پروفایلش رو هم بخونی بد نیست !!!
    مانی جان منم اولش همین دید داشتم ولی وقتی می بینم جاسوسی هاتون بااکانت ایشون می زنید! دف اکانت ایشون واسه پلیرهای neارسال می گردد نباید شک کنم که ایا ؟!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    متاسفانه ip فرد خرابکار قبل از خرابکاری، در اکانت شما لاگین کرده و برحسب اتفاق با ip لاگین شده اکانت شما در انجمن هم یکسانه! البته ممکنه فرد خرابکار شما نباشی و فرد دیگری به پسورد شما در انجمن و بازی دسترسی داشته!
    در مورد این اتفاق متاسفانه بر طبق قوانین برخوردی با اکانت شما نمیشه انجام داد اما ایمیل شما بلاک میشه تا افتخارات کسب کرده با این ایمیل با اتمام این سرور به فراموشی سپرده بشه. قضاوت رو هم به بچه هایی که شبانه روز در این سرور زحمت کشیدند و اینگونه پاسخ زحماتشون رو گرفتن می سپاریم.
    همچنین در پاسخ دوستی که میگن امنیت بلاگ و این حرفا متاسفانه ایشون پسورد اکانت رو داشته وقتی پسورد داشته باشی دیگه مشکل امنیت نیست! مگر اینکه اثر انگشت از کاربر بگیریم و گرنه سیستم قادر به تشخیص اینکه کسی که پسورد داره آیا صاحب اکانت هست یا خرابکار نخواهد بود.

از سایر دوستان هم خواهشمندم در صورتی که پسورد خودشون رو در اختیار دیگران مخصوصا این اکانت (_artemis_) یا هم اتحادی های این اکانت قرار داده اند فورا نسبت به تغییر پسورد اقدام کنند.
    مسئولیت اتفاقات اکانت بر عهده خود کاربره پس وقتی پسورد رو در اختیار سایرین قرار می دهید باید منتظر اینگونه اتفاقات هم باشید.

و در پایان از افرادی که به جای بازی سالم اقدام به اینگونه رفتار ها می کنند خواهشمندم این رویه که فقط نشانه ضعف و ترس بازیکن هست رو کنار بگذارند و جوانمردانه بازی کنند.

امید جان شرمنده حاجی من دخالت می کنم یک مسله هست تودهنم!
    چه طور زمانی که اکانت عباس پسوردش توسط اکانت های seخریده شد شما نیومدی پست بگذاری وبگی ای پی کی روش بوده؟! احمق منحصر باتک هیرو بردند طورری نبود؟ چکمه کوچیک اومدند بردند شما چرا نمی گی کارکی بوده؟!وحتی پیگیری نمی کنید امید جان؟!!!!!!!
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

2. تشکر Knig}{T, gorbehnareh تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, cyrous, seyyed, hakhamaneshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 33yed_mojtaba نمایش پست ها
    فایل پیوست 1433

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

2حالتـــــ داره یا هک شدیم یا فرساده برن سیزده به درررررررررررررررررررررر :d

واقعا یاد ندارم sw از این کثیف بازیا کرده باشه....

پیروز و سربلند باشید
    شما خواهشا هیچی نگو که پرونده ات بد جور سیاه

اومدی وسطsw پلی میکنی بعد دف میدی صادق صمدی و برا اینکه لینک دف بیرون نیاد از اتحاد میای بیرون میری برا خودت

فکر کردی کسی حواسش بهت نبوده گلم

این همر شما قرار بود بخوره به sw که نشد که بشه خخخخ
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Knig}{T نمایش پست ها
    یه سوال تازه واسم پیش اومد
    الان شما تو جنوب غرب هستین درسته؟
    همرتون زده شده به شرق درسته؟
    همه اینا به کنار خودتون زدین نزدین
    الان چرا دف واندرو هاشور زدین؟
    سایدت نبینه ده واندر چقدر دف داره؟

من اگه میخواستم بزنم جاسوس و نیزه دار نمیزدم صبر میکردم هامر تو بیس جم بشه بعد میزدم....

صادق از دوستای خوب من هست ؛ هامر رو صادق و sw بلند نمیشد هیچ وقت .

کسی که زده خودش گزارش هارو دیده
    پس از نبرد قبیله کلاغ ها با عقاب پیر

تنها یک چیز بر جای ماند

کوهی سیاه از لاشه کلاغ ها

5. تشکر pho3niX تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 33yed_mojtaba نمایش پست ها
    من اگه میخواستم بزنم جاسوس و نیزه دار نمیزدم صبر میکردم هامر تو بیس جم بشه بعد میزدم....

صادق از دوستای خوب من هست ؛ هامر رو صادق و sw بلند نمیشد هیچ وقت .

کسی که زده خودش گزارش هارو دیده
    ببخشید ولی باز هم نفهمیدم دلیله هاشور زدنتو
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ATTACKER نمایش پست ها
    خوب سهیل جان شما که خبر نداشتی*

برات ۱۰۰ تا دلیل و مدرکم گذاشتن که چجوری کتیبه رفته

ادعای بازی درست و سالمت میشه ؟؟؟

بسم*الله کتیبرو پس بده به صاحبش با قهرمان بزنن ببرن رو اکانت خودشون

در جریان نبودی الان در جریان کامل قرار گرفتی*

دلیل و مدرک بالاتر از ادمین سرور نداریم

عرضه داری پلن بریز کتیبرو بیار داشی گلم

یا علی*

داداشی ابوالفضل ایناها هم کم کتیبه بردند ؟اوردند پس بدهند؟احمق منحصریادته؟ چکمه کوچیک یادته؟
    بدرود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    متاسفانه ip فرد خرابکار قبل از خرابکاری، در اکانت شما لاگین کرده و برحسب اتفاق با ip لاگین شده اکانت شما در انجمن هم یکسانه! البته ممکنه فرد خرابکار شما نباشی و فرد دیگری به پسورد شما در انجمن و بازی دسترسی داشته!
    در مورد این اتفاق متاسفانه بر طبق قوانین برخوردی با اکانت شما نمیشه انجام داد اما ایمیل شما بلاک میشه تا افتخارات کسب کرده با این ایمیل با اتمام این سرور به فراموشی سپرده بشه. قضاوت رو هم به بچه هایی که شبانه روز در این سرور زحمت کشیدند و اینگونه پاسخ زحماتشون رو گرفتن می سپاریم.
    همچنین در پاسخ دوستی که میگن امنیت بلاگ و این حرفا متاسفانه ایشون پسورد اکانت رو داشته وقتی پسورد داشته باشی دیگه مشکل امنیت نیست! مگر اینکه اثر انگشت از کاربر بگیریم و گرنه سیستم قادر به تشخیص اینکه کسی که پسورد داره آیا صاحب اکانت هست یا خرابکار نخواهد بود.

از سایر دوستان هم خواهشمندم در صورتی که پسورد خودشون رو در اختیار دیگران مخصوصا این اکانت (_artemis_) یا هم اتحادی های این اکانت قرار داده اند فورا نسبت به تغییر پسورد اقدام کنند.
    مسئولیت اتفاقات اکانت بر عهده خود کاربره پس وقتی پسورد رو در اختیار سایرین قرار می دهید باید منتظر اینگونه اتفاقات هم باشید.

و در پایان از افرادی که به جای بازی سالم اقدام به اینگونه رفتار ها می کنند خواهشمندم این رویه که فقط نشانه ضعف و ترس بازیکن هست رو کنار بگذارند و جوانمردانه بازی کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    به هرحال افراد زیادی پسورد اکانت و ای دی فرومم رو دارن!
    در کل وقتی به شکایت ها پاسخی داده نشه این اتفاقات رخ میدن.
    شنیدی میگن چیزی که عوض داره گله نداره!؟احمق با تک هیرو بردن اخرش این میشه در کل!
    شما که کلا روتون زیاده!
    هنوز داری از کتیبه ای استفاده میکنی که با تک هیرو از SWزدی پس اصلا لازم نیست چیزی بگی1بله احمق منحصر!
    والا بچه های ما تا حالا 1بارم به بچه های این سرور زنگ نزددم حتی هم اتحادی ها!!!
    کاری به نتیجه سرور ندارم در هر صورت ولی خوب یادت میمونه دیگه تو سایدی که من هستم خراب کاری نکنی!
    va menalahe tofigh
    چند تا پست رو براتون بولد کردم دقیقا زیر پست خودت
    صرفا به این دلیل که به یقین برسی کاری که انجام شده عامدانه و کاملا برنامه ریزی شده بوده حتی افتخار هم بهش میشه
    مورد بعدی طبق قوانینی که تو همین سرور نوشته شده و همه هم قبول کردیم که تونستیم ثبت نام کنیم هر پلیر صرفا میتونه با پسورد خودش روی اکانت خودش لاگین کنه در غیر اینصورت مصداق کامل مولتی اکانت هست و جریمه باید بشه طبق قوانین همین سرور !
    در مورد اینکه کتیبه به صورت تک هیرو رفته اینور یا اونور مثل احمق منحصر ، چکمه اصولا هر مدرکی مبنی بر خرید و فروش ارانه بشه صحتش محرز بشه اکانت خاطی جریمه میشه
    مورد بعدی با بررسی لینک های اتک قبلی روی کتیبه استحکام منحصر ، بک شدن همزمان با لانچ از سوی اکانت آرتمیس و ....
    من صرفا یه خواهش دارم این اکانت کاملا تحت بررسی کامل قرار بگیره و بصورت کاملا قانونی و مطابق مقررات هرگونه خلافی انجام داده چه استفاده از بات ، خرابکاری در اکانتهای دیگر ، داشتن مولتی اکانت و ... مورد پانیش قرار بگیره
    مورد بعدی بچه های متای شرق پر قدرت به کارشون ادامه میدن چون هیچ چیز لذت بخش تر از بردن یه عده ای انگشت شمار تو ساید های مقابل نیست که برای بردن دست به هر کاری میزنن و آخر سرور بازنده میشن
    شاد باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ATTACKER نمایش پست ها
    خوب سهیل جان شما که خبر نداشتی*

برات ۱۰۰ تا دلیل و مدرکم گذاشتن که چجوری کتیبه رفته

ادعای بازی درست و سالمت میشه ؟؟؟

بسم*الله کتیبرو پس بده به صاحبش با قهرمان بزنن ببرن رو اکانت خودشون

در جریان نبودی الان در جریان کامل قرار گرفتی*

دلیل و مدرک بالاتر از ادمین سرور نداریم

عرضه داری پلن بریز کتیبرو بیار داشی گلم

یا علی*
    در مورد سهیل حرفی ندارم من : )
    اما شمال غربی های 3ایکس ایران حسابشون برای ما جدا هست شما ناراحت نباش
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    چند تا پست رو براتون بولد کردم دقیقا زیر پست خودت
    صرفا به این دلیل که به یقین برسی کاری که انجام شده عامدانه و کاملا برنامه ریزی شده بوده حتی افتخار هم بهش میشه
    مورد بعدی طبق قوانینی که تو همین سرور نوشته شده و همه هم قبول کردیم که تونستیم ثبت نام کنیم هر پلیر صرفا میتونه با پسورد خودش روی اکانت خودش لاگین کنه در غیر اینصورت مصداق کامل مولتی اکانت هست و جریمه باید بشه طبق قوانین همین سرور !
    در مورد اینکه کتیبه به صورت تک هیرو رفته اینور یا اونور مثل احمق منحصر ، چکمه اصولا هر مدرکی مبنی بر خرید و فروش ارانه بشه صحتش محرز بشه اکانت خاطی جریمه میشه
    مورد بعدی با بررسی لینک های اتک قبلی روی کتیبه استحکام منحصر ، بک شدن همزمان با لانچ از سوی اکانت آرتمیس و ....
    من صرفا یه خواهش دارم این اکانت کاملا تحت بررسی کامل قرار بگیره و بصورت کاملا قانونی و مطابق مقررات هرگونه خلافی انجام داده چه استفاده از بات ، خرابکاری در اکانتهای دیگر ، داشتن مولتی اکانت و ... مورد پانیش قرار بگیره
    مورد بعدی بچه های متای شرق پر قدرت به کارشون ادامه میدن چون هیچ چیز لذت بخش تر از بردن یه عده ای انگشت شمار تو ساید های مقابل نیست که برای بردن دست به هر کاری میزنن و آخر سرور بازنده میشن
    شاد باشید
    مانی کبک دیدی؟خوبه سهیل همینجا مدرک خریدن احمق یونیک گذاشت یعنی شما ندیدی؟!!!!!! خوبه والا
    بدرود

11. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    شما خواهشا هیچی نگو که پرونده ات بد جور سیاه

اومدی وسطsw پلی میکنی بعد دف میدی صادق صمدی و برا اینکه لینک دف بیرون نیاد از اتحاد میای بیرون میری برا خودت

فکر کردی کسی حواسش بهت نبوده گلم

این همر شما قرار بود بخوره به sw که نشد که بشه خخخخ

دوستان منو از اتحاد بیرون کردن به دلایلی :d

بدون مدرک حرف میزنی عزیزم .

پرونده من سیاهه ایمیل شما بلاک میشه
    پس از نبرد قبیله کلاغ ها با عقاب پیر

تنها یک چیز بر جای ماند

کوهی سیاه از لاشه کلاغ ها

13. تشکر pho3niX تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط A.C نمایش پست ها
    مانی کبک دیدی؟خوبه سهیل همینجا مدرک خریدن احمق یونیک گذاشت یعنی شما ندیدی؟!!!!!! خوبه والا
    نمی دونم چرا یهویی...والا همین جوزی یهویی...یاد چکمه بونیک و چکمه بزرگ و یه سری کتیبه دیگه افتادم...
    جدایی طلب

صفحه 35 از 55 نخستنخست ... 25333435363745 ... آخرینآخرین