نقل قول نوشته اصلی توسط Nashenas نمایش پست ها
عرفان جان بیخیال اینا خود شاخ پندارن کل swوneبه خاطر مسائل مدیریتی سایت حذف کرده اینا به خودشون گرفتن ))

بچه های se انصافا روز معلم کادوی ماهان یادتون نره
باتشکر
سلام ناشناس (یعنی انقدر ترسویی که ناشناس میای کف فروم؟)

ناشناس جان من اگه به خاطر مسایل مدیریتی توی یه سرور از یه سایتی حذف کنم دیگه توی اون سایت بازی نمیکنم چون مدیریت که یکی هست این سورور اون سرور نداره خواهر گلم (نمیدونم پسری یا دختر بی ادبه نشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
شما هم اینقدر ادعات میشه که ....
بعد از مشکلات پیش اومده تصمیم گرفته بودم بازی نکنم اما باید یه سرور با استاندارد خودتون خدمتت باشیم.
می تونی l1 رو رجیستر کنی خبر بدی خدمت برسیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
سلام

خوب میبینم سرور شروع نشده یه تعدادی فرار خودشون رو اعلام کردن :* )))
جنوب غرب مثل همیشه یکی از فدرت های برتر سرور خواهد بود ما هم کم و بیش لاگین میکنیم تو سرور که برد مقتدرانه جنوب غرب رو ببینیم ( اگر کینگ های اخراجی هم اومدن جدی بازی میکنیم در خدمت باشیم ) .

آرش داداش حریف های احتمالی این سرور رو برات مینویسم.

Reza Khan معوملا با چادر بازی میکنه و جزو افتخاراتش این هست که یه سرور اسم ما رو تو پروفایلش یدک کشیده ( Final3x حذف )
shayan shangfei سروری که میدونه اگر بیاد میخوره و اگر نیاد ضایع هست میگه میام جدی بازی نمیکنم ایشون هم از افتخاراتشون این هست که 5ایکس رو همراه واندر با دفاع 6میلیونی حذف کردن( Final3x حذف )
Lucifer اینم شروع نشده در رفت lol تو فینال 3ایکس فارم بود خوشش اومده هی فینال فینال میکنه. ( Final3x حذف )

کل افتخارشون فقط برد سرور متروکه e1 بوده.
ما که 1ایکس باز نیستیم اما اینقدر گفتن 1ایکس دیگه میایم بخندیم به این تازه به دوران رسیده ها.
اینم اون یکیشون جناب زیر پرچم

کماکان زیر پرچم تشریف دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
به به

منم قصد بازی کردن نداشتم تا فینال تابستون ولی* بخاطر ماهان میام تا اونایی که همیشه خواستن بین مارو خراب کنن این سرور هم به تلاششون ادامه بدن:d

sepehr
green man

نمیگه دیگه نمیخوام بازی کنم میگه تا فینال تابستون نمیخواستم ولی الان میخوام
هم سایت مشکل مدیریت داره ما حذف میکنیم هم سایت مشکل مدیریت نداره ما بازی میکنیم

خوش گذشت