صفحه 114 از 158 نخستنخست ... 1464104112113114115116124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر همگی
    اون لنگه دمپایی اکانت دجکوب که اشاره کردید بهش کار خودش رو کرده بود یه واندر کلین کرد یه خفت کوچیک زده بود از اکانت گانز رو دستم باد کرده بود باید دیوار میشد که استارو نشه رو اکانت دف ساز که شد یه 24 کی هم کشت اونور من راضیم از خودم :دی اون قسمتی که میفرمایید تا یه خفت میزنیم میایم فروم رو میگذاریم رو سرمون من درک نمیکنم کلا" یه پست شما زدین خفت شدیم منم یه پست زدم توضیح دادم در موردش حالا که هی هرچی میشه صحبت از اون میشه برام عجیبه اینکه با تمسخر میگین به جز خفت کار دیگه ای هم بلدین باز جالبه چون تمام خفت هایی که می فرمایید رو خودم زدم دیگه با 14500 تا لاست رعد 170 کی نونخور هجومی زدم مشکلش چی بوده؟ ما که هی گفتیم دمتون گرم بابت دفاع خوبتون متهم شدیم به اینکه ارزش کارتونو میاریم پایین ولی این برخورد شما چه معنایی میده؟
    اگه داری مارو به چالش دعوت میکنی بشینیم پلن بزنیم که به قول خودت ما که حتی پلن ندیدم تا حالا چه برسه بخوایم پلن بزنیم هرجور حال میکنی اصلا"
    ولی جدا از شوخی نه حوصلش هست نه تایمش مارو در حد همین 4 تا خفت ودفسازی تحمل کنین فعلا"
    پ.ن:بهت قول میدم میلاد همر های بهتری از همر ما تو ای وان ببینی اینجا چون همر ما تو ای وان همین تایم سرور لانچ شده بود ولی خوب واندرکوبای اینجا هنوز تو شارژن
    پ.ن:یعنی همینکه من میخواستم برم m1 اتکها شروع شد ولم کنین برم یه سرور از 0 اش بازی کنم دیگه
    زاوش

2. تشکر MOJTABA_CRASSUS, sw team, O.N.E تشکر نمود
    پسندیدن MOJTABA_CRASSUS, O.N.E پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان
    اول از همه یک تشکر خیلی ویژه از بچه های خوب شمال شرق که واقعا خوب و به موقع دف هارو ارسال کردن و یک تشکر ویژه از میلاد عزیز که خیلی خوب تشخیص داد و همینطور تز کتیبه معماری که باعث شد تا دیوار ما فرو نریزه ^_^ در کل دست همه بچه های NE گرم ترکوندید واقعا.
    دس خوش میگیم به لانچر که واقعا خفن کار کرد خیلی تمیز بود . ممنون از پلنر که منو انتخاب کردید البته فکر میکنم چون قبلش چند تا جاسوسی زده بودید و دیدید هیچ دفی نیست گفتید اینجا خوبه اما کپ بنده شد گودال قتلگاه برا بچه های SW
    یک تشکر هم از اکانت واتبر که ما رو تو این جنگ پشتیباتی کرد >>>>>>> دمت گرم دادا خیلی مشتی هستی :دی <<<<<<<<<
    و در آخر ممنون از سعید و میلاد عزیز که آمار همر مارو در اختیارتون قرار دادن ))
    jasoosi.jpg

در کل دم همگی گرم حال کردیم ^_^

Sj سرباز نیزدار

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب دشم همگی گرم با تاخیر هم لانچر هم مدافع ! هنوز انقدر کم خرد نشدیم که پلن در و دیوار بره از قبلش بیایم تو فروم بگیم زدیم دیوار گندم خور آزاد کنیم :دی عمویی فرقش اینه ما زیاد از این همرا داریم ، واندر کوب هم به اندازه ش داریم :دی جفتمون میدونیم که 3تا واندر زن کافیه واسه این سرورا :دی شما که یکیش رو به باد دادی :دی واقعا باید پلنر باشی که از پلن سر در بیاری !؟ آورین به تو ای باهوش من ! هم من میدونم هم تو که تنها مشکل پلن چی بود که سر در آوردی :دی این سری موقع پلن میگیم دستمال قدرت ( مثه مال داداش کایکو ) رو ندن بهت تا پلن رو تشخیص بدی :دی به شخصه دوس دارم یه لانچ هم خودم انجام بدم به کمک بچه ها ، میام سراغت ! فقط مجید یه کاری کرد که این سری کاتا خالی بزنیم هم رد میشیم :دی ببینیم چه میکنی عزیزم ! حقیقتا جفتمونم میدونیم ، زد و خورد نشه ما برنده میشیم ، ولی هیچ وقت کیفیت رو فدای برد نمیکنیم ، اومدیم لذت ببریم ! به قول خودت هفت تا همر دیوار کردیم ، ولی تنها رمر برنامه هامونو نکوبیدیم در و دیوار ، 120 کی خفت هم که نیاز به توضیح نداره گلم !!!

لیدر جون چه عجب پیدات شد ! آورین به تو ! سر و کله ت پیدا شد ! گلم زیادی زرنگ بازی دراوردی سر یه بازی :دی عیب نداره بالاخره سن و سالا ایجاب میکنه :دی تو رو قرآن نیاین بگین با ماموتا عکس دارین ، از شعر تو پروفایلا معلومه ))))
    راستی عکس یادگاریتو از پیدا کردم ! یه عکس که نشون میده شما ir هم بازی کردی یه سرور قدیما ! اکانت گول بوده رنک 2 که دفساز بوده ! اتحادای ما تو ج.غ بود و اسم اتحادای ش.غ هم Stone بود ! ولی خب خوبه همین عکسم ! خودش نشون دهنده خیلی حرفاس لیدر جان :دی بازی اونم تک ده ، اونم نشان دهنده خیلی حرفاس :دی

zapata.jpg

پ.ن : مجید جان پلنت نقص نداش ، لانچات هم خیلی خوب بود ، این دوستمون هم تارگتو فهمید ، دمش گرم ایراد از پلن شما نبود :دی

پ.ن : جدی و به راستی ، ساید شمال شرق از کی رم ( دژکوب ، وسیله ای برای پایین آوردن دیوار ) میگیره !؟

پ.ن : یه دوستی هم این وسط اعلام کردن که کپ مال ایشون بوده ، یه تبریک هم به شما میگیم :دی خوشحالم که یه همچین پلنر خفنی که علم غیب داره دارین !

پ.ن : مجتبی خدا ازت نگذره که اگه چنج کپ کرده بودی این بنده خدا الان داش تو همون m1 واحه هاشو خالی میکرد :دی

پ.ن : راستی عمو افشین دلم واست تنگ شده ! یادم میرفت تو این پستا میگی ، تو پست آخرت علاوه بر احترام به تو ، فهمیدم با بزرگ کردن بعضی ها احترام خودم شکسته میشه :دی عشق منی تو یه نفر ، میدونم خودتو قاطی کثیف کاری و بچه بازیا خیلیا نمیکنی :دی اون بوسه که قلبم داره :دی

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 10-24-2016 در ساعت 01:18 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همه دوستان
    چه عجب یه سری از دوستان سر و کلشون پیدا شد
    آقا مجید و دوستان با شخصیت جنوب غرب فقط خواستم توجه کنید که کی تمسخر می کنه خخخخخخخخخخخ
    چه جالبه بازم که این پلیرای قدیمی و شاخ به یه نوب مثل میلاد ......... خخخخخخخخخخ
    داداش ما هنوز چیزی از شما ندیدیم هیچی می فهمی هیچی فقط تو فروم بلدم بلدم می کنی یه دونه از اون سوپر همرات یه دونه از اون دیوارای قشنگت یه کاری بکن تو این سرور بعد منم منم بکن ......
    طرف تارگتت به قشنگی تشخیص داده شده بعد اومده تهمت میزنه اصلا حق با شماست جاسوس داره میلاد تو جنوب غرب شما که خیلی لیدری خیلی ادعات میشه سعی کن نفراتتو بشناسی که اینجوری به فنا نری همش میگه زمان واندر فلانیم پلن میریم باوا یه فیک بذار بعد بیا اینجا پست بذار شمایی که ادععات میشه من تارگت بیا بزنم ببینم جراتشو داری بیا بزن یا صدات در نیاد
    یه چیز جالب دیگه تا اونجاتیی که یادمه میلاد 130 کی گرزی خفت داد(فدا سرش) از کی تا حالا 130کی گرزی شده واندر کوب؟؟؟؟؟؟ اصلا توتن شده واندر کوب عایا؟؟؟؟؟؟؟
    برو داداچ داری اشتباه میزنی
    بازم معذرت از یه سری دوستان جنوب غرب

6. تشکر AmiR SalaR, AnTizioNisT, mhpooya تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR, mhpooya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود به همه دوستان در فروم؛

اول از همه، عاقا دمتون گرم بلاخره یه چیزی فرا تر از خفت از جنوب غرب دیدیم، لانچر واقعا خوب لانچ کرد، مجید جان لانچر شما بودی ؟ دس خوش دادا، کارت تمیز بود، اینو حقیقتا میگم لانچ خیلی عالی بود، یه سری مشکلات داشت که فقط اگر پلنر باشی میفهمی میتونی ذهن پلنر مقابل رو بخونی ،ولی بهت نمیگم بعد رفع میکنی برامون دردسر میشه :دی

اول عکس ها رو میزارم بعد نظرم رو میگم در موردشون؛ چون تعداد عکسا زیاده و فروم اجازه همه عکسا رو نمیده اصلی ها رو عکس میزارم بقیه رو لینک ریپورت میکنم؛

فایل پیوست 2504
    داداچ دیگه اون چکمه رو نیاز نداری بده به من دمت گرم

http://dejkoob.ir/ir/report/21218ae4530
    BazarStock

http://dejkoob.ir/ir/report/212166383a0
    mAmuT

http://dejkoob.ir/ir/report/21217bae77a
    مجید جان رعد هات مردن که دادا

فایل پیوست 2505
    آ ماشالا همینه آورین و صد احسن بر تو که این همر را ساختی و به فنا دادی احسن بر تو مرد جوان؛

http://dejkoob.ir/ir/report/21215c30f0c
    عاشق این اینسرت شکنت هستم اصلا کشته منو؛ جایزه خفن ترین اینسرت شکن سرور به این دوستمون تعلق میگیره

http://dejkoob.ir/ir/report/2121960e4bc
    YoRk خدا بیامرز یه زمانی برا خودش یلی بود حرکت میزد ولی تاریخ انقضاش گذشت جوجه همر میکشه الان :d

فایل پیوست 2506
    آورین بر تو که 2500 شمشیری برات برگشت، با این 2500 تا نزنی ما رو فارم نکنی یه وقت :d

7-8 تا موج نشت رو دهش به لطف معماری بزرگ و سنگ تراشی هیچ چیزی حتی صفر هم نشد فقط با هر موج چند سطح اومد پایین حتی خزانه شد 16 بعد 7 بعد 2 !!! ولی صفر نشد !

اینم عکس تاپ دفاع؛
    فایل پیوست 2507

آقا قبلا ها این ادمین یا مود های فروم یه گلدی چیزی میدادن برای پلن قشنگ رفتن و این چیزا .... مخصوصا این سرور امتیازات دو برابر داره این این جایزه ها نمیدین عایا ؟
    ما 600ک دف یه میل گندم خور دیوار کردیم عایا سزاوار جایزه نیستیم ! ادمین عزیز رسیدگی کن لطفا

ولی انصافا راز معماری بزرگ هم فهمیدیم کاربرد داره؛ بعد یه نفر آدم تو سایدش راز منحصر رو از ترس اینکه نزنیم برده زیر سایه گیج منحصر :|
    بعد سر حرف هم باشه بدون ترس بازی میکنن مشخصه؛

بازم خدا رو شکر کنید سالت رو نزدین :دی وگرنه همونطور که جاسوسی رو دیدین یه دفاع خیلی بیشتری انتظارتون رو میکشید!!

منم کلا 45ک شمشیری دارم تو کپم و 400ک دفاع حالا اگر به نظرت به صرفه هست بیا منو بزن به نظر من که می ارزه یه 45ک شمشیری بدم جاش سه برابرشو تلفات بگیرم من راضیم؛

حالا سوال من اینه چرا سرباز گرزدار ؟ واقعا برا زدن 120ک گرزی اینقدر همر ارزش داشت :|

دم پلنر گرم همر رومن ها رو زد به دیوار، اینا دیگه تا آخر سرور ریکاوری نمیشن ؛ هر کی پلنر بود ازش تشکر میکنم خیلی این حرکتش به نفع ما شد؛ خیلی گله، یه دور دیگه بقیه همر رومن ها رو بزنه حله بعد دیگه غم واندر نداریم :X

سلام منو به اسطوره دژکوب جهان برسونید بگید ؛
    1. دو صفر به نفع F1 H1 :دی
    2. شیش نفر تاپ غارتتون شد پنج تا، نشه چهار تا :دی
    3. بعله صد در صد این روند رو ادامه بدین شما برنده سرور میشین شکی درش نیست کلا

پ.ن ؛ ای بابا من رو میزدین میرفتم سرور جدید دیگه تنها چیزی که نیاز دارشتم یه خدافظی بود :| :| حقیقتش اینه پول ندارم برا این همه اک گلد بگیرم! بزنید بهانه کنم برم گلد ندم به اینا
    پ.ن ؛ قهرمان ها رو سواره بزنید (سخن بزرگان)
    پ.ن ؛ عاقا همر ها تون رو به مجید ندین Ts1.ir ما رو بد بخت کرد بازی برده رو باختیم :d همین کارو با ج.غ این سرور نکنه :d کلا من توصیه برادرانه ای کردم :d
    پ.ن ؛ نمیدونم چرا این همر رومن ها رو دیدم یاد همر تو افتادم زاوش تو E1 :دی خدا بیامرز اونم همر خوبی بود ...
    پ.ن ؛ باو سعید ننویس این چیزا رو اینجا این محسن توپک میبینی یواشکی میاد لایک میکنه و اخبار رو دنبال میکنه بعد مثه اون رفیقش که از ترس نیومد اینم یهو به بهانه کمبود وقت و غیره میره بعد من سرور m1 با کی کلکل کنم ! نکن این کارو برادر من نکن اینا فکر میکنن من کی هستم حالا :دی من فقط دو سرور F1 و H1 بازی کردم :دی

شب همگی خوش،
    تبریک میگم اول به میلاد بعد به ne بابت دیوار زیباشون تو همه ی تارگت ها جای دیگه هم زده شده بود احتمال دیوار بودن اینا ولی نکته ی مثبت سبک تر شدن دف ne برا plan های بعدی و کم تر شدن تارکت sw برای دفاع در برابر حملات میلادم نشون داد نه تنها در فاز حمله بلکه در فاز دفاع هم عالی کار میکنه

عرفان Odin
    Na Fereshteam Na Sheitan

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لازمه بگم باز دارید اچتباه میزنید داداچا
    ne برا همه پلناتون دف داره ))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

میگن در مثال مناقشه نیست. بلا نسبت آرش عزیز . این رفتار آرش در فروم منو یاد طارق عزیز سخنگوی دولت صدام می اندازه . اگر یادتون بیاد زمان حمله آمریکا به بغداد طارق عزیز بارها مقابل دوربین ظاهر می شد و از امن بود اوضاع خبر میداد. آخرین بازی که مثابل دوربین قرار گرفت آمریکا ساختمان وزارت کشور عراق رو با موشک زده بود. طارق عزیز بالای پشت بام یک ساختمان مقابل دوربین قرار گرفت و به مردم عراق اعلام کرد که من طارق عزیز همینک بالای پشت بام وزارت کشور هستم و آمریکا نتونسته هیچ کاری بکنه به زودی آمریکا رو شکست میدیم اینا همش شایعس. بعد از جنگ هم طارق عزیز به آمریکا مهاجرت کرد و دولت بوش از اون به عنوان طنز جنگ عراق یاد کرد و گفت در آمریکا بهش پناهندگی میده
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همه دوستان
    سکوت خیلی ترسناک و عجیبی این فروم رو گرفته فک کنم طوفانی در راه است ..........
    حالا کی قراره کیو بزنه خدا می دونه امیدوارم منو بزنن برم دنبال زندگیم (البته m1 هم هست )خخخخخخخخخخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا تاپتیک به شکل عجیبی خلوته یه 4 تا پلن برید دلمون باز شه رو واندر لانچ کردن رو همه بلدن با تچکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

گل من 7ک کاتا خفت دادی که !

خفت گیم اور تیم.jpg
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD