صفحه 56 از 107 نخستنخست ... 646545556575866106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا سلام مجدد

عرفان جان من از طرف خودم عذر خواهی میکنم به خاطر پست قبلی از شما چون واقعا عصبی بودم از اونور هم فشار زیادی روم بود
    بعضی از بچه ها ان ای هم داشتن نمک میپاشیدن رو موضوع زود قضاوت کردم و پست تندی بود ولی انقدر جنم دارم که به خاطرش ازت عذر خواهی میکنم اصلا هم کار به این که چی شده ندارم ولی یک لحظه خودت رو بزار جای من تو اون تایم خیلی حرفا زدن پشتت که بماند... کار من اشتباه بود

اقا بگذریم حالا جنگ یونیک و چکمه یونیک مرتاض یونیک و راز یونیک یه طرف گیج و احمق و چشمانم یه طرف
    توازن برقراره واقعا

صبحتون بخیر

سامان
    I M P E R I A L

Son Of The South

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط I M P E R I A L نمایش پست ها
    اقا تبریک

فروش کتیبه مرتاض یونیک جنوب غرب توسط اقای عرفان odin کسی که ادعا رنک یکی سرور های نرمال رو داره به پلیر همیشه سالم شمالشرق امیر persian_style رو بهتون تبریک میگم

یه بار دیگه نشون دادید که هیچی نیستید و تهی تر از خودتون وجود نداره(همه داداچه حسین هستین)

روی صحبتم اول با اقا عرفان هس اقای لیدر که با پلن های قشنگت سایدت رو به گند کشیدی روی صحبتم خودته دلیل باخته جنوب غرب خودتی و خودت این رو مطمین باش نتنها سایدت رو بازنده نکردی بلکه نشون دادی خودت یه بازنده تمام عیاری امیدوارم تو زندگی موفق باشی مطمین باش عکس واندر که 5 دقیقه مونده به 100 شدنش رو واست میفرستم

صحبت بعدی با اقا امیر شمارو همه میشناسن اوصولا فکرم رو مشغول حال شما نمیکنم

صحبت اخرم واسه تمام دوستان چه در سرور هستن چه نیستن 1.منتظر سیاست جدید از جنوب شرق باشید 2.شمال شرق این سرور 100 نمیکنه فقط به خاطر حضور یک نفر

پ.ن:سرور تازه داره جذاب میشه

مدیرای عزیز این پست نه فحشه ن دروغ ن بی احترامی به کسی یه جمع بندی بود از سرور امیدوارم که پاک نشه اگه مشکلی داشت بگین تا رفع کنم

ممنون

سامان
    سلام خدمت دوستان عزیز

آقا بوی گند این ماجرا به L 1 هم اومد 1 اکانت از ش ش دف فرستاد به اکانتی که ریدش میکرد چند کی از سزار ها عرفان دیوار کرده

ولی بموقع متوجه شدیم هر کی اینکار کرده سرور ال 1 هم بازی میکنه تو ش ش حالا این کی هست تشخیصش با خودتون

و اما این دوستمون که میگه اکانت رو فروخته و فلان قبل از اینکه حرف بزنی یکم فکر کن (ویرایش شده توسط مدیریت)
    تا جایی که میدونم متا هستید با sw من جای عرفان باشم و 1% نخوام به بازی ادامه بدم سر این کثیف کاری که شد

به جای اینکه همر بکوبم به ساید ها دیگه میکوبیدم به اون های که سر هیچ تهمت زدن بهم
    ویرایش توسط MOD anonYmous : 09-21-2016 در ساعت 09:34 PM دلیل: لحن نامناسب
    TIRED TEAM

3. تشکر BiG PaPaa, lucifer, mohsen.2pac, purya تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط I M P E R I A L نمایش پست ها
    اقا سلام مجدد

عرفان جان من از طرف خودم عذر خواهی میکنم به خاطر پست قبلی از شما چون واقعا عصبی بودم از اونور هم فشار زیادی روم بود
    بعضی از بچه ها ان ای هم داشتن نمک میپاشیدن رو موضوع زود قضاوت کردم و پست تندی بود ولی انقدر جنم دارم که به خاطرش ازت عذر خواهی میکنم اصلا هم کار به این که چی شده ندارم ولی یک لحظه خودت رو بزار جای من تو اون تایم خیلی حرفا زدن پشتت که بماند... کار من اشتباه بود

اقا بگذریم حالا جنگ یونیک و چکمه یونیک مرتاض یونیک و راز یونیک یه طرف گیج و احمق و چشمانم یه طرف
    توازن برقراره واقعا

صبحتون بخیر

سامان
    داداش گلم معذرت خواهی لازم نیست شما هم حق داری ولی بجا اینکه سریع بیایی فروم و مارو نقد کنی میتونستی اول یه زنگی پیامی نامه ای چیزی بدی خود من الان کلی فشار رومه دیگه شما بدترش نکنین دوتا سرور رو اکانتم خرابکاری شده
    Na Fereshteam Na Sheitan

5. تشکر lucifer, titan2, BlackSword, No00oBs, purya تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, titan2, BlackSword, No00oBs پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

یعنی یه سرور نمیتونید مثل مرد بازی کنید؟؟؟؟ دوباره بازیو بردید سمت کثیف بازی؟؟؟؟ منتظر حرکت ما باشید دوستان ne !!!!

یه دفعه یه بنده خدایی امد رو اک ساید ما دف خودمونو برای اینکه بیگ همر بشه گزاشت جلو خودمون بعد با پررویی تمام گفت رمزشو درست بزار!! یه کانال هم تو تلگرام به همبن اسم گزاشت!! کاری که بعد ما کردیم جالب بود!!! بنده خدا هنوز میاد تو فروم از همون اتفاق میگه!! اینجام سیاست se عوض شد!!! بازی ناجوانمردانه بردن نداره!! جالب این راحت قبول کردنتون هست!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

با سلام و عرض خسته نباشید به همه دوستان در ساید شمال شرق
    و همه رفقا و رقبا در سایر سایدهای محترم
    به دلیل وجود پاره ای از اختلافات و مشکلات
    بنده دیگه در سرور ادامه بازی نخواهم داد برای همه دوستان آرزوی شادی و تندرستی و دلی شاد میکنم
    اکانت جولیوس سزار رو هم من صرفا امانت دار بودم زحمات اصلی بر دوش احسان شانیز ، علی چیفر و سهیل پرزیدنت بود که هر کدوم به دلایلی از ادامه بازی انصراف دادند به پاس حرمت این دوستان و دوال محترمی که با بنده بازی کرده از این اکانت نه همری بر روی هیچ سایدی لانچ میشه و نه دفاعی برای سایدی ارسال میشه برای همه دوستان آرزوی شادکامی دارم احتمالا از این به بعد صرفا فروم خون باشم و تو پیش بینی فوتبال شرکت کنم
    به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOJTABA_CRASSUS نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز

آقا بوی گند این ماجرا به L 1 هم اومد 1 اکانت از ش ش دف فرستاد به اکانتی که ریدش میکرد چند کی از سزار ها عرفان دیوار کرده
    دوست عزیز دف دادن به مولتی حریف یه کاریه که هر کسی اگه بلد باشه انجام میده . کثیف بازی هم فکر نکنم باشه . مولتی رید رو یا دف میدن یا 0 میکنن و یا خیلی کارا دیگه . هیچ کسی هم نمیگه کثیف بازیه . آرش و عارف هم فکر کنم با این موضوع موافق باشن و دیدم که چطوری مولتی 0 میکنن و میخندیدیم .
    بحث ال1 رو هم اینجا نیارین بهتره . ال1 خودش فروم داره

عرفان جان متاسفم واسه اتفاقی که واست افتاد . بازی کثیف بدترین راه برای بردنه . انشاالله سرور های آینده دوال و یا جانشین بهتر و رقیب مرد تر داشته باشی
    مانی کجا ؟ چرا ؟

آنتی : http://final1.x.dejkoob.org/statistiken.php?tid=7
    من هنوزم پیگیر اینم که اینا چجوری رید میدن

9. تشکر Mr.majid, purya تشکر نمود
    پسندیدن Mr.majid, I M P E R I A L, purya پسندید
    نپسندیدن MOJTABA_CRASSUS نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    دوست عزیز دف دادن به مولتی حریف یه کاریه که هر کسی اگه بلد باشه انجام میده . کثیف بازی هم فکر نکنم باشه . مولتی رید رو یا دف میدن یا 0 میکنن و یا خیلی کارا دیگه . هیچ کسی هم نمیگه کثیف بازیه . آرش و عارف هم فکر کنم با این موضوع موافق باشن و دیدم که چطوری مولتی 0 میکنن و میخندیدیم .

عرفان جان متاسفم واسه اتفاقی که واست افتاد . بازی کثیف بدترین راه برای بردنه . انشاالله سرور های آینده دوال و یا جانشین بهتر و رقیب مرد تر داشته باشی
    مانی کجا ؟ چرا ؟

حق با شماست ولی این اتفاق درست همزمان با یک سری از اتفاق های اینور افتاد که حواس ما پرت بود و کلی سزار به فنا رقت (
    مرسی افشین جون تقصیر خودم بود باید حواسم و بیشتر جمع میکردم

پ.ن:http://dejkoob.ir/ir/report/200023c5fca
    یه خفت ریز
    ویرایش توسط BiG PaPaa : 09-21-2016 در ساعت 12:59 PM
    Na Fereshteam Na Sheitan

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها

مانی کجا ؟ چرا ؟

سلام و درو بیکران

والا بنده اصلا با مولتی بازی کردن موافق نیستم و به هیچ وجه نمیپسندم اما این بازی رو پسندیدن و نپسندیدن من جلو نمیره و کسایی که این طرز تفکر رو دارن ، دونه دونه دارن از بازی محو میشن هرچند پلیر هایه خوبی باشن و این مساله رو هم نمیشه کتمان کرد که میزان تروپ رابطه مستقیم با مقدار رایدی که میدی داره ، بگذریم و برم سر اصل موضوع .
    یه سری قوانین نا نوشته هستند مثل این مواردی که میگم : زدن ساپورتر واندر که خیلی هم مد شده، چیف کردن فیدر قبلنا هم اگه یه جایی رو میخواستیم بچیفیم باید برامون مبرهن میشد که اونجا تروپ وجود داره و اصولا یکی از استرس های بازی بود که نکنه اونجایی که چیف میکنیم تروپ توش نباشه (این موضوع شامل دهکده هایه توی ساید دیگه زده میشد نمیشه ) یا دف کردن تروپ تو واحه که خیلی کم پیش میومد یا دف کردن روی ناتاری که چیف شده. ریختن دف تو مولتی راید با صفر کردنش خیلی فرق داره . پشت صفر کردن یه آنالیز و تحلیل وجود داره که شما کی بزنی چجور بزنی با چقدر بزنی اما دف ریختن آنالیز نمیخواد مثل اینه که ایران با آرژانتین بازی کنه بخوان ایرانیا با لگد یجوری مسی رو مصدوم کنن بعد بگن که تهش یه کارت قرمز یا زرده دیگه . اما زدن مولتی راید مثل اینه ایران با یه طرح و برنامه واسه بردنه رقیب اومده جلو .
    اینکه شما اینجور بازی میکردین و میشستین و غش غش میختدیدین به موضوع به خودتون مربوطه اما اصول رو نمیشه عوض کرد . کار خوب خوبه و کار بد بد فرقش رو هممون میدونیم . یکی مثل شما فرافکنی میکنه یکی هم گردن میگیره .
    در مورد دوست خوبم که مرتاض از رو اکانتش بلند شده باید بگم که فدا سرت اول و بعد بگم که از ماست که بر ماست . خودمون یه کوچولو حواسمون رو جمع کنیم این اتفاقا نمیوفته و باز هم میگم فدا سرتون دیگه این قسم بازی کردنا داره تو پوست و استخونه ما رخنه میکنه و یواش یواش قبحش رو داره از دست میده . اگر بچه هایه اس ای هم ناراحت شدن سر این مساله است که واسه یه پلنه ساده ای که چند روز پیش انجام شد حداقل 5 نفر آدم که همشون هم کار و زندگی دارن که دو تاشونم زن و بچه دارن از زندگیشون بمدت 24 ساعت زدن یه کتیبه بیارن و نانکپ صفر کنن و یه همری که حداقل سه ماه از شارژ نیفتاده رو فدا کردن . بعد وقتی میفهمن کتیبه یونیک مرتاض بدونه یه دونه لاست میره عصبی میشن که اینهمه ما وقت گذاشتیم واسه تضعیف کردنه ساید رقیب با یه غفلت کوچیک یه اتفاق بزرگ رقم خورد . و نا خواسته آدم پرخاش میکنه . باز هم میگم فدا سرت روز هایه آتی هم روز هایه خداست و تایم پس گرفتن زیاد در کل اگر هم جسارتی شده از بکس اس ای عذر خواهی صورت گرفت امیدوارم که مقبولتون باشه .

امیدوارم که بچه های شمالی همین قدر که تو کارهای پلید ید طولایی دارن تو بازی درست هم داشته باشن که خیلی خبرا در راه است .

یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

متاسفم!

دوستانی که با این سبک می خوان کار خودشون رو جلو ببرن!

لطف کنن نامه بدن
    ما یوزر پس بدیم! انقدر تو زحمت نیوفتن...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام و درو بیکران

والا بنده اصلا با مولتی بازی کردن موافق نیستم و به هیچ وجه نمیپسندم اما این بازی رو پسندیدن و نپسندیدن من جلو نمیره و کسایی که این طرز تفکر رو دارن ، دونه دونه دارن از بازی محو میشن هرچند پلیر هایه خوبی باشن و این مساله رو هم نمیشه کتمان کرد که میزان تروپ رابطه مستقیم با مقدار رایدی که میدی داره ، بگذریم و برم سر اصل موضوع .
    یه سری قوانین نا نوشته هستند مثل این مواردی که میگم : زدن ساپورتر واندر که خیلی هم مد شده، چیف کردن فیدر قبلنا هم اگه یه جایی رو میخواستیم بچیفیم باید برامون مبرهن میشد که اونجا تروپ وجود داره و اصولا یکی از استرس های بازی بود که نکنه اونجایی که چیف میکنیم تروپ توش نباشه (این موضوع شامل دهکده هایه توی ساید دیگه زده میشد نمیشه ) یا دف کردن تروپ تو واحه که خیلی کم پیش میومد یا دف کردن روی ناتاری که چیف شده. ریختن دف تو مولتی راید با صفر کردنش خیلی فرق داره . پشت صفر کردن یه آنالیز و تحلیل وجود داره که شما کی بزنی چجور بزنی با چقدر بزنی اما دف ریختن آنالیز نمیخواد مثل اینه که ایران با آرژانتین بازی کنه بخوان ایرانیا با لگد یجوری مسی رو مصدوم کنن بعد بگن که تهش یه کارت قرمز یا زرده دیگه . اما زدن مولتی راید مثل اینه ایران با یه طرح و برنامه واسه بردنه رقیب اومده جلو .
    اینکه شما اینجور بازی میکردین و میشستین و غش غش میختدیدین به موضوع به خودتون مربوطه اما اصول رو نمیشه عوض کرد . کار خوب خوبه و کار بد بد فرقش رو هممون میدونیم . یکی مثل شما فرافکنی میکنه یکی هم گردن میگیره .
    در مورد دوست خوبم که مرتاض از رو اکانتش بلند شده باید بگم که فدا سرت اول و بعد بگم که از ماست که بر ماست . خودمون یه کوچولو حواسمون رو جمع کنیم این اتفاقا نمیوفته و باز هم میگم فدا سرتون دیگه این قسم بازی کردنا داره تو پوست و استخونه ما رخنه میکنه و یواش یواش قبحش رو داره از دست میده . اگر بچه هایه اس ای هم ناراحت شدن سر این مساله است که واسه یه پلنه ساده ای که چند روز پیش انجام شد حداقل 5 نفر آدم که همشون هم کار و زندگی دارن که دو تاشونم زن و بچه دارن از زندگیشون بمدت 24 ساعت زدن یه کتیبه بیارن و نانکپ صفر کنن و یه همری که حداقل سه ماه از شارژ نیفتاده رو فدا کردن . بعد وقتی میفهمن کتیبه یونیک مرتاض بدونه یه دونه لاست میره عصبی میشن که اینهمه ما وقت گذاشتیم واسه تضعیف کردنه ساید رقیب با یه غفلت کوچیک یه اتفاق بزرگ رقم خورد . و نا خواسته آدم پرخاش میکنه . باز هم میگم فدا سرت روز هایه آتی هم روز هایه خداست و تایم پس گرفتن زیاد در کل اگر هم جسارتی شده از بکس اس ای عذر خواهی صورت گرفت امیدوارم که مقبولتون باشه .

امیدوارم که بچه های شمالی همین قدر که تو کارهای پلید ید طولایی دارن تو بازی درست هم داشته باشن که خیلی خبرا در راه است .

یا حق
    همین اولش بگم منظورم عرفان عزیز نیست و کلی میگم . 2 سرور روبری هم بودیم و اما دشمن هم نیستیم
    همینجوری که گفتی بازی روی پسندیدن من و شما جلو نمیره !
    قبول داری مولتی رید دادن جزو کارای کثیف بوده یا نه ؟!
    اگه قبول نداری که کلا اصول دیگه ایی هم که گفتی نباید قبول داشته باشی و بجا حرف زدن بری دنبال بازی
    اما اگه قبول داری بیا از نگاه کسی که مولتی نداشته هیچ وقت و بی مولتی بازی کرده ببین
    اکانت هایی مثل خودم که بدون مولتی داریم بازی میکنیم زیاد هست توی شمال شرق . وقتی پویا داره واسه رید سالم لاست میده . مولتی باز چرا نباس بده ؟ حتما چون گلد داشته و تونسته ؟
    وقتی من دارم سر هر آبادی لاست گرزی میدم بقیه چرا ندن ؟
    پیدا کردن مولتی قسمت سخت کار هستش . بعدش که پیدا شد اینکه بخوایی 0 کنیش یا دف بدی بستگی به خودت دارم . هر 2 موردش هم کار سختی نخواهد بود
    چون وقتی کپ مولتی به 18 به بالا برسه دیگه کسی روش لوگین نمیکنه و فقط رید میخوره .

حالا شما میخوایی بگی این کار بدیه ؟! خوب شما نکن . اما من از هر 4 ساید این حرکت رو دیدم . و تا حالا ندیدم کسی بگه کثیف کاری بوده . میتونی هم بیایی و مولتی های منو پیدا کنی و صفر کنی . یا نه بیا فیدرای منو صفر کن . قول میدم نگم کثیف بازی کردی !

اینا با داستان اکانت خریدن و یا کتیبه خریدن کلا فرق داره . بچه های جنوب شرق حق دارن ناراحت باشن . جنوب غرب هم حق دارن .
    اما باید قبول کنیم تمام اتفاق هایی که میافته واسه اکانتمون تقصیر خودمونه نه دیگری .
    دیشب با سامان صحبت میکردم هم گفتم ، هرکسی یه قیمتی داره . همیشه هم یکی هست که بتونه قیمت بالا ها رو هم بخره .
    یا باید با این شرایط رقابت کنی یا باید کنار بیایی و یا اصلا ریجستر نکنی .

14. تشکر mohsen.2pac, purya تشکر نمود
صفحه 56 از 107 نخستنخست ... 646545556575866106 ... آخرینآخرین