صفحه 29 از 75 نخستنخست ... 19272829303139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط V A H ! D نمایش پست ها
    جالبه هر کی دیوار میشه بخاطر مشکلات پلیر اکانت بوده قضیه چیه اونطرف همه مشکل دارن , یا دارن فرار میکنن

پ.ن : لخ دشناخق :-))))
    این مهم نیست که یک سری نمی*تونن بازی رو ادامه بدن مهم اینه ما تا تهش هستیم یک پنجم تیم ما برا شماها بسه
    JUST NE

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, pOtEntAtE پسندید
    نپسندیدن fereidoon, ._.Alone._. نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=SajjaD MaRiLyN;21598]شما که خیلی قوی هستین )
    غول مرحله آخرین )) آره تیم sw از پس اکانت خریدن شما بر نمیاد )
    خیلی ادعاتون میشد سرور فینال میبودین اون موقع sw 3v1 میزد باهاتون. نه این سرور که کسی نیومده .

اوه سجاد عزیز خیلی زود جا زدی هنوز بشین ببین چی میشه شاهنامه اخرش قشنگه
    سرور فینال توی اس ای ما بودیم و مولتیای جنوب غرب
    این سروره که عیار پلیرها مشخص میشه

4. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن fereidoon, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
    این مهم نیست که یک سری نمی*تونن بازی رو ادامه بدن مهم اینه ما تا تهش هستیم یک پنجم تیم ما برا شماها بسه

خواهیم دید

6. تشکر ali 2113, ._.Alone._. تشکر نمود
    پسندیدن fereidoon, ali 2113, ._.Alone._. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ha6 نمایش پست ها
    با سلام
    تبریک ب بچه های خودمون بابت پلن های قشنگشون و مخصوصا ب سپهر عزیز داداش واقعا خسته نباشی حقا ک لیدری .
    تبریک ب بچه های جنوب بخاطر دفاع خوب نیما جان. البته اگر اون کپ صفر شده رو حساب نکنیم.
    چند تا نکته رو باید روشن کنیم
    اولش در مورد متا : بنده ب شخصا موافق متا با ج .ش بودم اینو هم مانی میدونه هم سپهر حالا بدلایلی دوستان بیشتری اونجا دارم یا همشهری هام اونجا هستن ویا مصلحت سایدمو اونجا میدیم که البته صحبت در مورد متا سپرده شد ب مانی عزیز ک خیلی قبولش دارم .
    یادمه یک روز ب مانی ب شوخی گفتم با جنوب غرب متا بستی چون میدونستم بهترین دوستانش توی sw هستن گفت سینا معلوم نیست احتمال داره با جنوب شرق متا شیم اینو گفتم ک بدونین ما واقعا قصد نداشتیم فعلا دخالت کنیم .
    درسته دوستانی هم در se و هم در sw داریم ولی از خدا ک پنهون نیست از شما چ پنهون درگیری این دوساید فقط ب نفع کل شمال بود و من از این قضیه راضی بودم . هر لیدری فقطو فقط نفع ساید خودشو میخواد .
    حالا در مورد اتک ها
    sw توی ne اکانت داشت و وقتی ما بهشون گفتیم بدون هیچ درگیری اکانت هارو بک دادن ب شخصا خودم در جریان دو تاش بودم .
    ولی se وقتی مانی جریانو واسم تعریف کرد واقعا نارحت نشدم در واقع اصلا توقع نداشتم از بچه های se
    خاک ne خیلی پاکه حواستون باشه نباید بازی کثیف واردش میکردین
    از هم مهم تر اسکاتی ک از لیدر کل ne زدین این ب حرمتی ب تک تک اعضای ne هستش و بدون شک نباید بدون جواب میموند
    در مورد جلو زنو این حرفا کل ne فدای اکانت سپهر
    لازم باشه از بیگ همر هامون واسه جلو زدن استفاده میکنیم . سپهر بیشتر از این حرفا واسه ما قابل احترام و اعتماده
    دوستان عزیزم در se گفتن شما یک اتحاد دارینو ما از بیرون نگاه میکنیم میبینیم چی هستین ...
    عزیزم اتحاد دوم شما بغیر 5 تا اول بقیه مولتی هاتون هستن با دقت بیشتر نگاه کن
    یا اینکه میخواین ماهم بازی کثیفو شروع کنیم و اکانت های se رو بخریم ببینیم شما چند نفر میشین.
    هنوزم متای ما مشخص نیست یعنی رسمی اعلام نشده این پلن ها جواب بی حرمتی با ne بود
    در مورد همکاری با sw توی پلن ها : از قدیم گفتن دشمن دشمن ما دوست ماست
    ببخشید سرتونو درد اوردم

موفق و پیروز باشید
    sina.Ha6
    سینا جان شما که از پاکی شمال شرق حرف میزنی همین سپهر جانتان اومده روی اکانت من و اکانتو کامل داغون کرده مدرکش اینه که مولتی هانتر به من نامه زده و گفته دلیل ای پی مشترک شما با اکانت گرین من چیه
    حالا خودت بشین و قضاوت بکن

8. تشکر ._.Alone._., lucifer تشکر نمود
    پسندیدن ._.Alone._., lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها
    سینا جان شما که از پاکی شمال شرق حرف میزنی همین سپهر جانتان اومده روی اکانت من و اکانتو کامل داغون کرده مدرکش اینه که مولتی هانتر به من نامه زده و گفته دلیل ای پی مشترک شما با اکانت گرین من چیه
    حالا خودت بشین و قضاوت بکن
    من هی میگم کسایی که نمیتونن عین مرد روی حرفشون بایستن پست نذارن شما باز میای پست میزاری.
    هر موقع تونستی به دوست چند سالت نارو نزنی بعد بیا پست بزار ..

اینطور که بوش میاد این سرور اگر خوردین میخواین بیاین بگین پلیر 1x بودین حتما ؟؟
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

10. تشکر Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Shaniz پسندید
    نپسندیدن fereidoon نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    من هی میگم کسایی که نمیتونن عین مرد روی حرفشون بایستن پست نذارن شما باز میای پست میزاری.
    هر موقع تونستی به دوست چند سالت نارو نزنی بعد بیا پست بزار ..

اینطور که بوش میاد این سرور اگر خوردین میخواین بیاین بگین پلیر 1x بودین حتما ؟؟
    اسم اکانت شما چیه اقای بزن؟
    خب ما بدونیم بروسلی تیم حریف کیه
    شما همون منابع فروشه یا اون که تو ا س دبلیو کپ بالا میاره برا 2کی گلد میداده سهیل رید بره همونی نکنه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها
    اسم اکانت شما چیه اقای بزن؟
    خب ما بدونیم بروسلی تیم حریف کیه
    شما همون منابع فروشه یا اون که تو ا س دبلیو کپ بالا میاره برا 2کی گلد میداده سهیل رید بره همونی نکنه
    سلام به همه

علیرضا داداش سجاد رو هر اکانتی بخواد میتونه بره و کارایی که تو ساید خودتون میکنن به بقیه نسبت ندید

13. تشکر GREEN MAN, SajjaD MaRiLyN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

با سلام و احترام به همه
    بعد از مذاکرات فراوان به خاطر مسایل حاشیه ای و غیر حاشیه ای که برای شمال شرق پیش اومد یا پیش آورده شد !! و تامین نشدن نظرات و خواسته های معقول و حداقلی ساید شمال شرق که حتی برای مذاکره ها با ساید محترم جنوب شرق چندین نفر رو هم واسطه کرد
    و بعد از جمع بندی و رای گیری در ساید شمال شرق با توجه به اتفاقات رخ داده در سرور و در نظر داشتن این نکته که سیاست خنثی بودن ساید شمال شرق عملا به ضرر شمال شرق هست
    متای شمال شرق و جنوب غرب بسته شد
    امیدوارم شاهد یک رقابت جذاب ، سالم و پاک در ادامه باشیم
    و برای دوستان در جنوب شرق در بیرون بازی شادی و تن سالم رو آرزومندیم
    شورای لیدری شمال شرق

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZeuS HaS ReturN نمایش پست ها
    سلام به همه

علیرضا داداش سجاد رو هر اکانتی بخواد میتونه بره و کارایی که تو ساید خودتون میکنن به بقیه نسبت ندید

هر انچه که عیان است چه حاجت به بیان است

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    با سلام و احترام به همه
    بعد از مذاکرات فراوان به خاطر مسایل حاشیه ای و غیر حاشیه ای که برای شمال شرق پیش اومد یا پیش آورده شد !! و تامین نشدن نظرات و خواسته های معقول و حداقلی ساید شمال شرق که حتی برای مذاکره ها با ساید محترم جنوب شرق چندین نفر رو هم واسطه کرد
    و بعد از جمع بندی و رای گیری در ساید شمال شرق با توجه به اتفاقات رخ داده در سرور و در نظر داشتن این نکته که سیاست خنثی بودن ساید شمال شرق عملا به ضرر شمال شرق هست
    متای شمال شرق و جنوب غرب بسته شد
    امیدوارم شاهد یک رقابت جذاب ، سالم و پاک در ادامه باشیم
    و برای دوستان در جنوب شرق در بیرون بازی شادی و تن سالم رو آرزومندیم
    شورای لیدری شمال شرق

سلام،
    این جا رو نگاه : )
    مانی جان این فیلم بازی کردنا چیه ؟ 2شب قبل همراتون جلوزن اومده برای sw الان اومدی میگی " دادار دودور ما با sw بعد از مذاکرات متا هستیم ؟ " : ))))
    فکر کنم آنتن نمیده یه مقدار پست هات با تاخیر میاد،

البته شما که اگه سرور 12 اول سرور یادت باشه ساید جنوب شرق بودی و لیدر شاحه 4 من خواستی باشی که همونجا رو هم بهت ندادم برادر، به خاطر اینکه ضعف مدیریتت رو برای یک شاخه دفاع ساز فقط در 3 روز دیده بودم،

من نمیدونم تو شورای شمال شرق که میگی کیا عضو هستن چون از هر بچه ای که نهایت منچ بازی کرده باشه بپرسی که 2 تا مهره قرمز و آبی دارن هم رو میزنن، میگه من باید کنار بکشم راهم رو ادامه بدم : )

تازه مانی جان ما تو رو اصلا لیدر شمال شرق نمیدونستیم از اول : ) شمال شرق دست تیم دیگه ای بود و طرف حساب ما تو نبودی، کلا هم سعی کن پشت تلفن با فروم یک شخصیت داشته باشی، این در آینده میتونه برات مفید باشه.

صفحه 29 از 75 نخستنخست ... 19272829303139 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع