صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 114

موضوع: Z1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه عزیزم
    شما میگی یه تیم بیاد مولتی بکشه جمله ی درستی نیست.
    بقیه سایدا دارن از دید شما پاک بازی میکنن؟
    خود ساید ne حدود ۸۰۰ تا اتحاد داره
    حدود ۱۱۹ تا اکانت تا الان فقط از ne بن شده از اون ۱۲۰ تا
    شما مینی مپ رو باز کن ساید ne از اونطرف چسبیده به sw
    پس شاید شما نداری ولی بچه هاتون ۱۰ برابرشو دارن .
    گرچه خودم تو تاپ نیستم ولی هر کسی تو تاپه نوش جونش چون زحمتشو کشیده
    وگرنه ای کاش هیچ سایدی اینجور نبود
    و مثه قبل هر کسی ۱ اکانت داشت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دقیقا چند سال پیش همینکارو کردیم و یه پلیر مدعی اومد مارو به سخره گرفت و با کلی توهین گفت که ما بازی بلد نیستیم!
    بعد ما تصمیم گرفتیم که تمام بررسی ها رو سیستمی کنیم که درگیر این تهمت ها نشیم.
    بحث مقابله مولتی اکانتی یه بحث قدیمی هست که چندین بار تو انجمن بررسی شده که درنهایت دو کار میشه کرد :
    یک برخورد شدید با مولتی اکانتی که همینطور که الان شما شاکی هستی و گذاشتی روی حذف باعث گلایه اکانت هایی که باهشون برخورد شده میشه و اونا میذارن روی حذف پس عملا ما عملی انجام دادیم که فقط نارضایتی رو از عده ای منتقل کردیم به عده دیگه. شاید بگید عوضش بازی جذاب تر میشه. حالا باز بحث این پیش میاد که اصلا مگه میشه جلوی مولتی اکانتی رو گرفت. همونطور که گفتم ما در گذشته با از روی غارت اکانت ها رو پانیش میزدیم که مشخص شد کار درستی نیست چون اصلا اگه اکانت ها پلیر داشته باشند اینکار تخلف نیست حتی از مولتی هانتر دات کام هم پرسیدیم. اگه یه زحمت بکشید و انجمن رو سرچ بزنید تمسخر اون بازیکن و صحبت های رد و بدل شده هنوز هست. و از طرفی اگه قراره عده ای بالاخره ناراحت باشند و در نهایت هم نشه جلوی مولتی بازی رو گرفت تصمیم عاقلانه اینه که ما انرژی خودمون رو صرف برخورد نکنیم و خودمون با اقداممون باعث نارضایتی نشیم.
    روش دوم هم اینه که مولتی اکانتی سیستمی باشه و هر تیمی هر کاری که تیم متخلفش به نظرش میکنه انجام بده یعنی اگه اونا 30 تا کپ رید میرن شما 40 تا برو
    فقط ما باید جلوی بات رو بگیریم تا همه اکانت ها بتونن هرکاری که تیم های دیگه میکنن انجام بدن و منوط به استفاده از بات نباشه.

سلام امید جان. من هر سرور .کام دارم پلی میدم سرور قبلم اونجا واندر صد کردم. بسیار سیستم خوبی رو پیاده می کنند در مبارزه با مولتی اکانتی.
    اولا که سیستم اتحاد های . کام بسیار دقیق و خوبه. هر پلیری در . کام فقط از اعضای اتحاد و اتحاد های همپیمانش که سه اتحاد کلا میتونه باشه( نه مثل این جا که فک کنم تعدادش بی نهایته!!!) دف می تونه بگیره و با جانشینی بره رو اکانتاشون و در غیر این صورت نه میتونه جانشین کسی باشه نه دف بگیره. و با یه سفارت سطح 3 هم میشه 60 نفر رو اینوایت داد و روز اول تمام اکانتای همپیمان مشخص میشند.
    دوم این که اونایی که میرن تو یه اتحاد روی همدیگه محدودیت غارت دارند و نمیتونن از هم غارت کنند. پس شما در . کام هم میتونی با استفاده از ای پی های جدا مولتی اکانت بسازی اما نمیتونی غارتشون کنی.
    خب مشکل همر سازی رو چطور حل کردند؟ قانون مورال رو برداشتن و تاپ پیشرفت رو هم و به جای اون تاپ هجوم رو دو قسمتی کردن یکی برا ناتار و حیوون دیگری برای پلیر زدن و دف کشتن. غارت ابادی ها رو هم مبتنی بر حیوون کشی کردن و منابع میاد رو هیرو و رو هر دهی بخواد خرج میشه. پس اکانتایی که مولتی هم ندارن میان چند تا ده میزنن یا با کشاورزی همر میکشن یا با ابادی زدن و انتقال منابع از روی هیرو به ده همر.
    شما تو .کام فقط از مولتیت میتونی دف بگیری و با بازار کمی منابع جا به جا کنی تا یه سقفی. حالا اگر کسی مولتیاشو اتحاد نیاره براشون یه اتحاد جدا بزنه اونارو غارت کنه چی؟ مولتی هانتر بررسی میکنه اگر حس کنه اکانتی فقط مولتی هست و برای تغذیه صرف اکانت دیگه ای ساخته شده و فارم عمومی نیست در جا بنش می کنه. من همه اینارو تست کردم در سرور های بین المللی.
    در ضمن اونجا غارت اتومات نداره اما لیست فارم بسیار بهینه ای داره. به نظرم شما هم برای پیشرفت سایتتون و رضایت همگانی یک اکانت در سرور بین المللی بسازید و موارد اون سرور رو اینجا با اسکریپتی پیاده کنید. گلدم گرون تر کنید و سرور جذاب و سالمی ران کنید. در . کام 4 تا پلیر میرن رو یه اک و 5 تا همر میکشن جا 5 تا اک و کلی مولتی و وقتشونو بهینه مصرف میکنند و به همه کارشون میرسند. اینی که ما اینجا بازی میکنیم نه از لحاظ گرافیکی مبتنی بر استاندارهای روزه نه از لحاظ قوانین علت بازی هم همین دور هم بودن قدیمیا و این مورده که شما مثل مدیر سایت اسپید ترا تو روند بازی دخالت و تقلب نمیکنی و در این مورد امین و قابل اطمینانی. اگر پیشنهادی هم دادم برای بهبود سایتتون افزایش فاکتور یوزر اکسپرینس سایتتون بود. امید به این که به حرف ما گوش کنید و بازیکنان سایتتون تجربه بهتری رو داشته باشند

با تشکر

3. تشکر M3nTaL, WondeR, Omid تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, WondeR, scor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GOD OF TERA نمایش پست ها
    نه عزیزم
    شما میگی یه تیم بیاد مولتی بکشه جمله ی درستی نیست.
    بقیه سایدا دارن از دید شما پاک بازی میکنن؟
    خود ساید ne حدود ۸۰۰ تا اتحاد داره
    حدود ۱۱۹ تا اکانت تا الان فقط از ne بن شده از اون ۱۲۰ تا
    شما مینی مپ رو باز کن ساید ne از اونطرف چسبیده به sw
    پس شاید شما نداری ولی بچه هاتون ۱۰ برابرشو دارن .
    گرچه خودم تو تاپ نیستم ولی هر کسی تو تاپه نوش جونش چون زحمتشو کشیده
    وگرنه ای کاش هیچ سایدی اینجور نبود
    و مثه قبل هر کسی ۱ اکانت داشت
    من حتی نمیدونم دوستان تاپ تن رید کدوم ساید هستن
    اصلا نیگاه نکردم . حرفی که میزنم شامل همه پلیر ها هستش نه فقط یه ساید
    حرف بدی هم نمیزنم . میگم قوانین ورژن اصلی رو پیاده سازی کنن
    چطوریه که ما اونجا بدون مولتی میتونیم بازی کنیم . اینجا نمیتونیم و سخته ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام و خسته نباشید گفتو گوی زیبایی بود که انجام دادید ولی در نهایت میتونم اینو بگم اگر دنبال یک سرور استاندارد هستید باید برید دات کام اینجا همه چیز رو خودمون
    تعیین کرد با مرور زمان و تغییرات صورت گرفته از بحث مولتی تا غیره

در بهترین حالت میتونن غارت رو از ابادی های کپ محدود به هم اتحادی بودن کنن یا درصد کمی از کل منابع مولتی اکانت رو برای غارت باز بزارن
    ولی باز هیچ مشکلی حل نمیشه همین سرو اسپید اخر که من بودم و بازی کردم بازیکنای بودن که حداقل10 تا اکانت رو داشتن ولی خودمون قضاوت کنیم رو هم رفته100 تا بازیکن تو سرور نیست چطور با این حجم پلیر انتظار اپ شدن ناتار و یا
    همر های سنگین رو دارید
    10 سال پیش به 100 تا گلد می*دادیم 13هزار تومن الان میدیم 1500 تومن
    وقتی گلد مفته و بات های سیلور فروش فعالیت نمیکنن که بتونیم غارتشون بکنیم و تولید منبع رو ناتار و ابادی بستگی به حجم سرور داره که اگر مولتی هارو در نظر نگیریم به کلی تولید هم نمی*دن
    راهی جز مولتی کشیدن برای ساخت همر نمیمونه
    میدونین که نمیتونن سایت رو بروز رسانی کنن در حد سرور های جهانی ولی حداقل باگ های که هست رو میتونن بر طرف کنن و تغییراتی رو بدن

یکیش همین بحث چکش زدن که هی باید 2 کی چکش بزنی طرف برای یک اثر حاضره 500 کی نقره بده یعنی اینقدر گلد مفته
    ولی مولتی هانتر حاضر نیست جلوی چکش رو باز بکنه تا برای یک اثر 500 تا چکش نزنیم
    یکیش آنتی بات که دهنمون رو سرویس کرده
    قدیما وقتی می*رفتیم حراجی حداقل200 صفحه حراجی باز بود اونقدری بود که دارا و ندار بگیرن الان مگه میتونی رقابت کنی

غارت های میلیونی هم که موضوع بحثتون هست خوب طرف زحمت می*کشه 500 تا مولتی میسازه حقشه که غارتش100 میل باشه شمام میتونی بکش یا مثل من به همین غارت3-4 میلیونی ولی حلال قانع باش

تو تموم سرور های که بودیم همه از بحث مولتی کشیدن متنفر بودن ولی همشون داشتن مولتی می*کشیدم
    بزارید مولتی کشیدن آزاد باشه چون هیچ جوره نمیشه جلوش رو گرفت 10 ساله همین بحث رو دارن تو دژکوب

بجایش سیاست نگه داری سرور رو تغییر بدید که بازیکن راضی باشه

کوچیک همتون محمدرضا spartan
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

6. تشکر M3nTaL, WondeR, Assasin, Omid تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, WondeR, Assasin پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا امید عزیز سلام
    این قضیه تشخیص ربات تو اکانت دیگه خیلی شور شده
    خودتم میدونی من اولین کسی بودم ک گفتم با بات بازها برخورد بشه اما اخه اینجوری پلیرهامونم دارن میرن
    الان بچه ها همشون خسته شدن بازی خیلی سخت شده همه سایدها شاکی شدن من رفیقم دارم تو اندبل ساید روبرمونه اسمش اشکان از اون پلیرهای پروو و پاپ بازه که این سرور گول ی عده خورد رفت جلومون مثلا اما بخاطر همین مشکل جدید میخواد حذف کنه میگه خسته شدم ب منم تهمت میزنه ک تو باعث اینکار شدی با پست گذاشتن تو فروم درباره بات...
    اقا امید عزیز این قضیه تشخیص ربات موقع اپ کردن خیلی اذیت کننده شده لطفا ی راه حلی پیدا کنید..
    ☻__
    /▌ /▌
    ... / \ / \ ☻
    shahrooz abay
    Ali Apachi
    mahyar jangali

لطفا ثبت نام کنید.

8. تشکر M3nTaL, .SpaRtaN., WondeR, Omid تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, .SpaRtaN., WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SharLatan SE نمایش پست ها
    اقا امید عزیز سلام
    این قضیه تشخیص ربات تو اکانت دیگه خیلی شور شده
    خودتم میدونی من اولین کسی بودم ک گفتم با بات بازها برخورد بشه اما اخه اینجوری پلیرهامونم دارن میرن
    الان بچه ها همشون خسته شدن بازی خیلی سخت شده همه سایدها شاکی شدن من رفیقم دارم تو اندبل ساید روبرمونه اسمش اشکان از اون پلیرهای پروو و پاپ بازه که این سرور گول ی عده خورد رفت جلومون مثلا اما بخاطر همین مشکل جدید میخواد حذف کنه میگه خسته شدم ب منم تهمت میزنه ک تو باعث اینکار شدی با پست گذاشتن تو فروم درباره بات...
    اقا امید عزیز این قضیه تشخیص ربات موقع اپ کردن خیلی اذیت کننده شده لطفا ی راه حلی پیدا کنید..
    منم اومدم فروم همین الان به قصد فحش دادن هم اومدم سر همین آنتی بات ولی خب دیدم شما پست گذاشتی گفتم به یه ریپ رضایت بدم

اقا امید خودت میدونی ما هم میدونیم ملت همه مولتی دارن بعضا رکورد گینس هم شکستن شما هم انتی باتو یا بیخیال شد یا کمترش کن این نشد که با هر کلیکی یه انتی بات بیاد مخصوصا زمانی که 2 3 نفر باهم میایم رو اکانت هرکی یه کلیک کنه یه انتی بات برا همه میره الان که عصبی شدم و اومدم اینجا دقیقا به این شکل بود که یه کلیک رو دیفالت (آنتی بات) کلیک رو سرباز خونه (آنتی بات) شارژ گرزی چنج ده (آنتی بات)شارژای ده بعدی و چنج ده (آنتی بات) =)))))))))
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

10. تشکر M3nTaL, GOD OF TERA, SharLatan SE تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    منم اومدم فروم همین الان به قصد فحش دادن هم اومدم سر همین آنتی بات ولی خب دیدم شما پست گذاشتی گفتم به یه ریپ رضایت بدم

اقا امید خودت میدونی ما هم میدونیم ملت همه مولتی دارن بعضا رکورد گینس هم شکستن شما هم انتی باتو یا بیخیال شد یا کمترش کن این نشد که با هر کلیکی یه انتی بات بیاد مخصوصا زمانی که 2 3 نفر باهم میایم رو اکانت هرکی یه کلیک کنه یه انتی بات برا همه میره الان که عصبی شدم و اومدم اینجا دقیقا به این شکل بود که یه کلیک رو دیفالت (آنتی بات) کلیک رو سرباز خونه (آنتی بات) شارژ گرزی چنج ده (آنتی بات)شارژای ده بعدی و چنج ده (آنتی بات) =)))))))))
    سلام به دوستان و دشمنان
    آقا میگم که کاش این آنتی بات تاثیر هم میداشت روی مولتی بازی )
    اما خداییش با این حجم از آنتی بات دوستانی که مولتی میکشن خیلی اعصاب دارن . ۵۰ تا مولتی داری . حداقل همزمان روی ۱۰ تاش باید لاگین باشی . بعد روی هر کدوم آنتی بات رو باید حل کنی واسه هر کاری )
    از همین تریبون باید بگم که : آقایون مولتی باز خسته نباشید
    امید جان حدود ۱۰ ساله که از همین تصاویر برای آنتی بات داری استفاده میکنی . هرکسی که بات رو بنویسه با یه اسکریپت کوچیک ترجیحا پایتون هم میتونه آنتی باتت رو رد کنه الان .
    قربونت لااقل تصاویر آنتی بات رو عوض کن . مثلا آنتی بات عددی بزار . تصاویر رو با اعداد رندوم ۶ رقمه درست کن . اون با فونت شکیل فارسی که یه خورده توی رد کردنش دوستان بات نویس دچار چالش بشن .

پ ن : ما واسه کی داریم اینجا حرف میزنیم . نه مدیر سرور آنلاینه و نه مدیرهای فروم ۴ روزه که آنلاین شدن .سایت رسما روی حالت خودکار داره اجرا میشه

12. تشکر WondeR, Omid تشکر نمود
    پسندیدن WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام به دوستان و دشمنان
    آقا میگم که کاش این آنتی بات تاثیر هم میداشت روی مولتی بازی )
    اما خداییش با این حجم از آنتی بات دوستانی که مولتی میکشن خیلی اعصاب دارن . ۵۰ تا مولتی داری . حداقل همزمان روی ۱۰ تاش باید لاگین باشی . بعد روی هر کدوم آنتی بات رو باید حل کنی واسه هر کاری )
    از همین تریبون باید بگم که : آقایون مولتی باز خسته نباشید
    امید جان حدود ۱۰ ساله که از همین تصاویر برای آنتی بات داری استفاده میکنی . هرکسی که بات رو بنویسه با یه اسکریپت کوچیک ترجیحا پایتون هم میتونه آنتی باتت رو رد کنه الان .
    قربونت لااقل تصاویر آنتی بات رو عوض کن . مثلا آنتی بات عددی بزار . تصاویر رو با اعداد رندوم ۶ رقمه درست کن . اون با فونت شکیل فارسی که یه خورده توی رد کردنش دوستان بات نویس دچار چالش بشن .

پ ن : ما واسه کی داریم اینجا حرف میزنیم . نه مدیر سرور آنلاینه و نه مدیرهای فروم ۴ روزه که آنلاین شدن .سایت رسما روی حالت خودکار داره اجرا میشه
    من جدیدا کشف کردم اقایون روی فایرفاکس همزمان 100 تا اکانت باز میکنن و فقط تبارو چنج میکنن ینی حتی زحمت لوگین لاگ اوت هم ندارن ولی به هرحال حرفی که زدم همیشه و بازم میگم هرکی دستی مولتی میکشه داره تایم میذاره و گلد میزنه و به نظر من فرقی با اکانت اصلیش نداره همه میتونن اینکارو بکنن من به این سبک اعتراضی ندارم چون نمیشه جلوشم گرفت اما این که بات برات اکانتو اپ کنه دیگه خیلی سمه اینجوری دیگه زحمت و اعصاب خوردی برای طرف نداره و فقط باید هزینه کنه و بی نهایت مولتی بکشه اینو باس با اپدیت و انتی بات جدید جلوشو گرفت هرچند دیگه دیره بعضی مولتیارو که چک میکردم بجز دیفالت و کپ 2 3 تا فیدر هم زدن اینارو دیگه باتم نتونن بذارن روش مهم نیس کارو در اوردن
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

14. تشکر M3nTaL, Omid, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, .SpaRtaN. پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

ممنونم از نظرات خوب و سازنده بعضی موارد مشکلات فنی بود که چشم حلشون میکنیم. برخی موارد سیاست گذاری در برخوردبا مولتی اکانتی بود به طور مثال محدودیت هم اتحادی و ...
    یه صحبت درستی که شد اینه که به خاطر پلیر کمتر نمیشه اینجا قوانین رو مو به مو اجرا کرد و باز مجبوریم قوانین رو به صورت سلیقه ای دژکوبیزه! کنیم.
    به طور کلی روشی که فرمودید برای محدود کردن هم اتحادی ها و آزاد گذاشتن غیر هم اتحادی ها شاید کارساز باشه اما از نظر منطقی به نظر درست نمیرسه. در دنیای واقعی ما با کسی هم اتحاد میشیم که همه جوره ساپورتش کنیم حالا شاید دات کام عقلش به راه دیگه ای قد نداده یا شاید واقعا راه دیگه ای نیست (که به نظر هم راهی نیست) اما روش دات کام باز تهش منجر میشه به سلیقه مولتی هانتر. شاید اونجا بچه ها حرف گوش کنن و وقتی مولتی هانتر بن میکنه یا پانیش میزنه خوشحال میشن که مولتی هانتر بهشون توجه کرده اما اینجا اینطوری نیست.
    خوب اگه قراره باز مولتی هانتر ما بیاد اکانت خارج از اتحاد که داره پوش میده رو بن کنه میشه همین آش و همین کاسه.
    ما قبلا یه کار جالبی کرده بودیم که به خاطر اعتراض کاربرا برش داشتیم. اونم این بود که همونطور که تاپ غارت مشخص میشه تاپ فارم هم مشخص میشد. یعنی اکانت هایی که بیشترین پوش رو دارن میدن هم نمایش داده میشد. اینطوری اگه کسی مولتی میاره بالا فارمش در تیررس سایرین هم قرار میگیره. این ایده اگه آسیب شناسی بشه و مشکلاتش حل بشه، شاید باعث شه همه از مولتی باز ها تشکر کنن که فارم میسازن.

در مورد انتی بات تا سیستم بهینه بشه قطعا یکم صبر و زمان نیاز هست که تشکر میکنم از همراهیتون. همین الان که گزارش کردید تعداد نمایشش برای اکانتی که بات نداره زیاده یه گزارش مفید بود که باعث عملکرد بهتر بات خواهد شد.

16. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., SharLatan SE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    ممنونم از نظرات خوب و سازنده بعضی موارد مشکلات فنی بود که چشم حلشون میکنیم. برخی موارد سیاست گذاری در برخوردبا مولتی اکانتی بود به طور مثال محدودیت هم اتحادی و ...
    یه صحبت درستی که شد اینه که به خاطر پلیر کمتر نمیشه اینجا قوانین رو مو به مو اجرا کرد و باز مجبوریم قوانین رو به صورت سلیقه ای دژکوبیزه! کنیم.
    به طور کلی روشی که فرمودید برای محدود کردن هم اتحادی ها و آزاد گذاشتن غیر هم اتحادی ها شاید کارساز باشه اما از نظر منطقی به نظر درست نمیرسه. در دنیای واقعی ما با کسی هم اتحاد میشیم که همه جوره ساپورتش کنیم حالا شاید دات کام عقلش به راه دیگه ای قد نداده یا شاید واقعا راه دیگه ای نیست (که به نظر هم راهی نیست) اما روش دات کام باز تهش منجر میشه به سلیقه مولتی هانتر. شاید اونجا بچه ها حرف گوش کنن و وقتی مولتی هانتر بن میکنه یا پانیش میزنه خوشحال میشن که مولتی هانتر بهشون توجه کرده اما اینجا اینطوری نیست.
    خوب اگه قراره باز مولتی هانتر ما بیاد اکانت خارج از اتحاد که داره پوش میده رو بن کنه میشه همین آش و همین کاسه.
    ما قبلا یه کار جالبی کرده بودیم که به خاطر اعتراض کاربرا برش داشتیم. اونم این بود که همونطور که تاپ غارت مشخص میشه تاپ فارم هم مشخص میشد. یعنی اکانت هایی که بیشترین پوش رو دارن میدن هم نمایش داده میشد. اینطوری اگه کسی مولتی میاره بالا فارمش در تیررس سایرین هم قرار میگیره. این ایده اگه آسیب شناسی بشه و مشکلاتش حل بشه، شاید باعث شه همه از مولتی باز ها تشکر کنن که فارم میسازن.

در مورد انتی بات تا سیستم بهینه بشه قطعا یکم صبر و زمان نیاز هست که تشکر میکنم از همراهیتون. همین الان که گزارش کردید تعداد نمایشش برای اکانتی که بات نداره زیاده یه گزارش مفید بود که باعث عملکرد بهتر بات خواهد شد.
    سلام دوباره به مدیریت محترم
    چند مورد رو در نظر نگرفتین
    به خارج از اتحاد ها نمیشه دف داد . این رو در نظر داشته باشید
    متحد رو نمیشه رید رفت
    در نتیجه مولتی باید بیرون از اتحاد ها باشه
    مولتی که بیرون اتحاد ها باشه دیگه مولتی یک شخص خاص نیست . مولتی همه است و فارم همگانی میشه . چون صاحب اکانت مولتی دیگه نمیتونه ازش دفاع کنه .
    اکانت مولتی هم نمیتونه دفاع به اتحاد اصلی بده
    خیلی خوب به نظرم توی دات کام قضیه رو هندل کردن
    نحوه حراجی رو که میشه عوض کرد دیگه . سیلور فروشی نداریم اینجا . اونو جان ما درست کنین .
    اگر امکانش رو دارید هم اجناس حراجی رو یه خورده بیشتر کنین . واقعا واسه این تعدا پلیر این اجناس خیلی کم هستش .
    پ ن : این مدیر های فرومت کجان آقا امید . چرا تبیلغات رو حذف نمیکنن با اینکه بهشون اعلام میکنم

18. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن Omid, BLACKHAND پسندید
صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین