صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 141

موضوع: ثبت نام سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    در خدمت هستیم

- - - updated - - -

لیدری و هزار در به دری!!!! بعضی وقتا تو ساید خودت راه نمیدنت مجبوری بیای ساید دیگه

- - - updated - - -

ما هم یکم در به دریم البته قراره یه سر به چند تا ساید بزنیم
    می گم مهدی جان جنوب شرق محله برو بیا شده جدیدا انگار

ملت از این جا مونده از اونجا رونده می خوان بیان جنوب شرق؟

مثل اینکه فارم تو جنوب شرق این سرور زیاده

خدایا این وسوسه رو دور کن :d
    S2 R1 Sincity
    S4 R1 Shayan58
    S2 R2 Sincity
    S6 R1 Halflife
    S4 R2 ShangFei
    S6 R2 Kahkeshaniha
    S10 ShangFei
    S2 R3 (The last classic server) kilerss

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    در به در چرا مهدی جان
    پاشو بیا جنوب شرق ثبت نام کن شهریه ات رو هم بده 30 درصد تخفیف میدم
    تازه دیدیم اوضاع خیط شده میریم واندر یه ساید دیگه رو میاریم تو اتحاد 100 میکنیم برنده میشیم به هم تبریک هم میگیم
    مانی جان ، از شما چه پنهون (آخه دیگه شما هم با ما تو یه سایدی) این سرور دیگه نمی زاریم اوضاع خیط بشه تا بخوایم آخر سرور یه حرکتی بزنیم. این سرور باید به سبک بعضی از دوستان ساید های دیگه همون اول بازی بریم رو اکانتاشون خرابکاری کنیم. همراشونو بترکونیم، دفشونو بترکونیم. دیگه چیزی نمی مونه براشون که بخوان اذیتمون کنن.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مصطفی خجالت داره این حرفا !!! تو مرام بچه های جنوب شرقه این کارا ؟؟؟؟

زمانی که se اینطور شه اونوقت که ما باید آواره ساید های دیگه شیم
    TroOoLL 29 TEaM

4. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    مانی جان ، از شما چه پنهون (آخه دیگه شما هم با ما تو یه سایدی) این سرور دیگه نمی زاریم اوضاع خیط بشه تا بخوایم آخر سرور یه حرکتی بزنیم. این سرور باید به سبک بعضی از دوستان ساید های دیگه همون اول بازی بریم رو اکانتاشون خرابکاری کنیم. همراشونو بترکونیم، دفشونو بترکونیم. دیگه چیزی نمی مونه براشون که بخوان اذیتمون کنن.
    این هم پیشنهاد خوبیه !
    شما مصطفی جان نیازی نیست شهریه بدی پلیرهای ممتاز معاف از شهریه هستند
    پ.ن. دوستانی که بعد 10 سال پلی دادن هنوز دوال محسوب میشن رضایت نامه کتبی ولی (صاحب اصلی اکانت ) رو بیارند حوصله نداریم وسط کتیبه ها بیان دنبالش بخوان مدرسه اش رو عوض کنند

6. تشکر mostafa-bi nam, ali 2113, lucifer, moriVIP تشکر نمود
    پسندیدن moriVIP پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

این پست دلیل بر بازی در این سرور نیست .

درود

مانی جان بزرگواری بفرما جهت کسب اجازه و مجوز ورود به جنوب شرق به تلگرام بنده پی ام بده.

در ضمن رضایت نامه کتبی از ساید قبلیت که اسماً لیدرش و رسماً پلیر اون بنده خدا بودی که خودش زیر پرچم اون یکی لیدره بود که 500 کی گلد داشت به این و اون میداد براش بازی کنن و توی انجمن مجیزشو بگن بیـار تا بعدا بگم بچه ها در مورد ت فکر کنن که بیای روی کدوم اکانت جنوب شرق گزارش پاک کنی !

سربلنـــد؛ پیــروز و دنباله دار باشید .

پی نوشت: من که معلوم نیست بیام فینال ولی اگه صاحب اکانت شانگفی ( محسن خان) ثبت نام کنن و امر کنن طبق معمول ده سال گذشته میام رو اکانت ایشون وطبق برنامه ای که میدن براشون بازی میکنم.

پی نوشت 2: حال من بعد از خوندن پست مانی عزیز

یه ذره هم اینجوریم
    پی نوشت 3: تصمیم گرفته بودم دیگه پست با این شکل و شمایل نذارم ولی نمیذارن من آروم بشینم که!

پی نوشت 4: مانی جان دقت کردم قلت عملاعی نداشته باشم.

پی نوشت 5: حیف این انجمن آرشیو نداره وگرنه شما این دومین باره که اعلام وجود میکنی توی جنوب شرق ولی باز میری زیر پرچم!
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مانی جان امیدوارم که از صمیم قلب برای se بازی کنی. اگه می بینی بعضی از دوستان ما بودن شمارو تو se نمی پسندن خاطره بدیه که از سرور فینال سال گذشته دارن. امیدوارم که حضور شما تو se بازی دو سر باختی که بچه های به اصطلاح والس تو سرور گذشته برای ما به ارمغان آوردن رو یادآوری نکنه.
    امیدوارم که تمام این ها فقط یه توهم واهی باشه از طرف ما و از طرف شما حسن نیت وجود داشته باشه و اگه بخواد غیر از این باشه زدن یا نزدنت به ضرر se خواهد بود. البته با تمام احترامی که برات قائلم اگه واقعاً قصد سوئی داشته باشی از اومدن به se رفتار ما مثل سرور فینال نخواهد بود.
    منظورمو که فهمیدی، یا همه se باهم تو اتحاد برنده یا هیچکی از se اونجا نخواهد بود.

پ.ن: والسی های واقعی ارادت قلبی مارو پذیرا باشن.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

مانی جان بزرگواری بفرما جهت کسب اجازه و مجوز ورود به جنوب شرق به تلگرام بنده پی ام بده.

در ضمن رضایت نامه کتبی از ساید قبلیت که اسماً لیدرش و رسماً پلیر اون بنده خدا بودی که خودش زیر پرچم اون یکی لیدره بود که 500 کی گلد داشت به این و اون میداد براش بازی کنن و توی انجمن مجیزشو بگن بیـار تا بعدا بگم بچه ها در مورد ت فکر کنن که بیای روی کدوم اکانت جنوب شرق گزارش پاک کنی !

سربلنـــد؛ پیــروز و دنباله دار باشید .

پی نوشت: من که معلوم نیست بیام فینال ولی اگه صاحب اکانت شانگفی ( محسن خان) ثبت نام کنن و امر کنن طبق معمول ده سال گذشته میام رو اکانت ایشون وطبق برنامه ای که میدن براشون بازی میکنم.

پی نوشت 2: حال من بعد از خوندن پست مانی عزیز

یه ذره هم اینجوریم
    پی نوشت 3: تصمیم گرفته بودم دیگه پست با این شکل و شمایل نذارم ولی نمیذارن من آروم بشینم که!

پی نوشت 4: مانی جان دقت کردم قلت عملاعی نداشته باشم.

پی نوشت 5: حیف این انجمن آرشیو نداره وگرنه شما این دومین باره که اعلام وجود میکنی توی جنوب شرق ولی باز میری زیر پرچم!
    شایان بگم خدا چی کارت نکنه

من و شما رو هم رفته 70 سال سن و سالمونه ما که مثل بعضیا تو کف صاحب اکانت بودن و لیدری و مقام منصب از نوع زیر پرچمیش نیستیم ، به قول معروف آرد خودمونو بيختيم، الك مونو آويختيم

این حرف ها هم مال سن کم و آرزوی زیاده بعضیاست
    به هر حال اکانت شانگفی اگه باشه تو این سرور برای 2 تا داداشه نه از این داداش الکیاها از اون واقعیاش که دستشون تو یک سفره ست، تو بالا و پایین زندگی پشت هم رو خالی نکردن تو این بازی که چیز جدیدی براشون نداره جای خود داره

البته حضور بعضیا تو جنوب شرق خیلی هم بد نیست، چون رفیقمون زیر پرچم شمال شرق و جنوب غربه، شمال غربم که با این شرایط زیر پرچم بودن دائمی این دوستان مجبور به متا با این 3 تا می شه پس در نتیجه شاهد صفر شدن پایتخت ناتار در متای 4 به ناتار خواهیم بود
    S2 R1 Sincity
    S4 R1 Shayan58
    S2 R2 Sincity
    S6 R1 Halflife
    S4 R2 ShangFei
    S6 R2 Kahkeshaniha
    S10 ShangFei
    S2 R3 (The last classic server) kilerss

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا به بچه گیر ندین !!! کی تضمین میده خودتون تو ساید راه میدیم ؟؟؟؟ ( آقا غلط کردم ببخشید ) :d

ولی در کل انشالله خوب میشه سرور

هرکی هم اول بازی بلبل درازی کرد رو میکنیم تو گونی اون فینال هم من میخواستم یکی دوتا از والس رو اول سرور بزنم

نزاشتن دوستان

منم باید اجازه کتبی بیارم یا نه همین طور قبوله ؟؟؟ سریع بگید مدارکو آماده کنم
    TroOoLL 29 TEaM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

بازی به همین فارما که میان se قشنگه!!! والا بخدا!!!!! مهدی بلک زنگگ زده میگه ماربور میاد فینال به عشق مانی!!! مثلا میخواستن بازی نکنن ولی فقط به خاطر تو میان!!!! لیدرم میشی تو se مانی جان شما فقط بیا!!! حضور شما به ما شور و شعف میده!!!! فقط زیر چادری نیای!!! چادرو در بیاری مردونه بیای!!
    مستر فشارم بیار حتما بتونی اخر سرور بری زیر پرچمش!! قلط املایی منو هم بگیر لطفا مرسیییی اه.

- - - Updated - - -

یه تشکر هم ازت بکنم بخاطر امدنت به se که انگیزش زیادی ایجاد کرده تو تیمه ما برای کنار شما بازی کردن!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب یه نفر هم می خواست بیاد se اینجوری باهاش برخورد می کنین
    بعد میگین چرا se همیشه خلوته.والا!!!

13. تشکر God kill m3, moriVIP, lucifer, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن moriVIP, lucifer, ali 2113 پسندید
صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع