صفحه 75 از 107 نخستنخست ... 2565737475767785 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط titan2 نمایش پست ها
    میگم ی سوال
    کل جنوب غرب رو ی جا چند خریدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اسم خودتونم میذارید پلیر
    خرید اکانت کار شماست عزیزم
    فکر کنم اطلاعاتت کامل نیست که بدونی من کلا پلیر جنوبغرب بودم و الانم تو ساید خودمم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ztumrus نمایش پست ها
    شما همونی بودین ک کوچ کرده بودین واسه کمک ب جنوب غرب ؟
    مگه من گفتم پلن مشترک ؟
    همرهاتونو میتونستین خرج چیزی دیگه ی جز دیوار کنین ! ن اینکه زحمت دوستاتونو واسه اهداف شمال غرب خرج کنید !!
    یعنی هیچ اک شمالی تو سایدتون نیس ؟ ))
    هدف شما از ترانسفر شدن مشخص شده بود و الانم داره مشخص تر میشه

پ ن : مدافع یا مهاجم لینک ها رو بزاره استفاده کنیم !!

اگر حرف شما درست باشه چه دلیلی داشت من همر خودمو بزنم؟ یا همر اکانت سیاهی رو بزنم؟ پس با لانچ این همرها عملا حرف شما واهی هست
    خرج چی میکردیم؟ میشه شما به جا اینکه به ما پیشنهاد بدید مواظب همرای خودتون باشید؟ به نظرت الان 40 کی تبری و 20 کی شوالیه همره؟ اگر این همره که پس داداشم همر ندیدی هنوز اگر خواستی بهت نشون میدم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    فکر کنم اطلاعاتت کامل نیست که بدونی من کلا پلیر جنوبغرب بودم و الانم تو ساید خودمم
    شما ترانسفر شدی دوست عزیز !
    از زمان برگشتت هم کلا ج.غ دو دستی در اختیاره ش.غ هست ! توجه کن ش.غ همون سایدی ک ازش ترانسفر شدی

در مورد خرید اکانت هم ک بعد ترانسفر شدن شما جنوب غرب معناشو از دست داد و شد شمال غرب 2 !

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اگر حرف شما درست باشه چه دلیلی داشت من همر خودمو بزنم؟ یا همر اکانت سیاهی رو بزنم؟ پس با لانچ این همرها عملا حرف شما واهی هست
    خرج چی میکردیم؟ میشه شما به جا اینکه به ما پیشنهاد بدید مواظب همرای خودتون باشید؟ به نظرت الان 40 کی تبری و 20 کی شوالیه همره؟ اگر این همره که پس داداشم همر ندیدی هنوز اگر خواستی بهت نشون میدم
    شما میتونستین اون کتیبه های ک تک هیرو رفت شمال غرب رو برا خودتون بزارید !
    میتونستین واسه خودتون کتیبه بزنید !
    بازم بگم ؟

شما ب اهدف بعد کوچ کردنتون برسید !!!
    راههایی که به آینده ختم میشوند
    یافتنی نیستند ………
    بلکه ساختنی اند …

3. تشکر purya تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما ترانسفر شدی دوست عزیز !
    از زمان برگشتت هم کلا ج.غ دو دستی در اختیاره ش.غ هست ! توجه کن ش.غ همون سایدی ک ازش ترانسفر شدی

در مورد خرید اکانت هم ک بعد ترانسفر شدن شما جنوب غرب معناشو از دست داد و شد شمال غرب 2 !

- - - Updated - - -

شما میتونستین اون کتیبه های ک تک هیرو رفت شمال غرب رو برا خودتون بزارید !
    میتونستین واسه خودتون کتیبه بزنید !
    بازم بگم ؟

شما ب اهدف بعد کوچ کردنتون برسید !!!
    مثل اینکه شما خیلی جدی گرفتی این بازیو. بیشتر وقتت رو بزار برای زندگی ریل شاید یاد بگیری رفاقت بیشتر از هر چیزی تو این بازی مهمه. ما هم کتیبه بخوایم نمیریم از شمالغرب بزنیم اونقدر پیش دوستان ارزش داریم و دوستان پیش ما ارزش دارن که کتیبه بخوایم یا بخوان با تک هیرو میریم میاریم مثالش هم جنگ آموز خودم که یک ماه دستم بود و چون دوستانم (دقت کن این کلمه رو دوستانم) کتیبه رو لازم داشتن دادم بهشون و همونطور ما بخوایم میریم میاریم
    یه پلنی رفته حالا اینکه ما ضرر کردیم یا شما اون دیگه به این ربط داره که ما از این پلن چی میخواستیم و شما چه نتیجه ای گرفتید. از نظر من اتفاق خاصی نیفتاده و همرهایی که هم که زده شده و دیوار شده فدای سرم چیزی که زیاده از این همرها اونم فقط دست من و کاری به همرهای شمالغرب ندارم در حال حاضر. 4 بار دیگه مثل این میتونم بزنم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مثل اینکه شما خیلی جدی گرفتی این بازیو. بیشتر وقتت رو بزار برای زندگی ریل شاید یاد بگیری رفاقت بیشتر از هر چیزی تو این بازی مهمه. ما هم کتیبه بخوایم نمیریم از شمالغرب بزنیم اونقدر پیش دوستان ارزش داریم و دوستان پیش ما ارزش دارن که کتیبه بخوایم یا بخوان با تک هیرو میریم میاریم مثالش هم جنگ آموز خودم که یک ماه دستم بود و چون دوستانم (دقت کن این کلمه رو دوستانم) کتیبه رو لازم داشتن دادم بهشون و همونطور ما بخوایم میریم میاریم
    یه پلنی رفته حالا اینکه ما ضرر کردیم یا شما اون دیگه به این ربط داره که ما از این پلن چی میخواستیم و شما چه نتیجه ای گرفتید. از نظر من اتفاق خاصی نیفتاده و همرهایی که هم که زده شده و دیوار شده فدای سرم چیزی که زیاده از این همرها اونم فقط دست من و کاری به همرهای شمالغرب ندارم در حال حاضر. 4 بار دیگه مثل این میتونم بزنم

جاااان ؟ دوست ؟؟؟
    الان این دوستیتون چ کمکی ب ساید جنوب غرب کرده ؟
    شما علاوه بر هدر دادن پتانسیل و همرهای جنوب غرب ، کتیبه های ساید هم ترانسفر کردین ب شمال غرب !

ممنونم ک مهر تایید بر حرفای منو برای هدفت ک کمک ب شمال غربه زدی !
    پس خواهشا نگو بازیکن جنوب غربی !

هدف شما از کوچ کردنتون :
    1. بردن کتیبه های مهم ب شمال غرب
    2. هدر دادن همر های جنوب غرب در جهت اهداف شمال غرب
    3. ایجاد دو دستگی تو جنوب غرب جهت منافع شمال غرب
    ویرایش توسط ztumrus : 10-20-2016 در ساعت 09:19 PM
    یافتنی نیستند ………
    بلکه ساختنی اند …

6. تشکر purya تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دیوار بتنی se

درود خدمت همه عزیزان
    بعد از نامهربانی بچه های بالا با SE دیگه تصمیم نداشتم که توی این فروم پست بزارم ولی به اصرار بعضی از دوستان که باهام تماس گرفتن لینک اتکهارو میزارم.
    در مجموع 70 اتک بود که من فقط عکس همرها و بعضی از اینسرت شکن هارو میزارم. و هیچ آنالیزی هم از خود پلن انجام نمیدم. در کل با تمام مشکلاتی که این پلن داشت باید به پلنر و لانچرهای سایدهای رقیب خسته نباشید بگم.
    اینم از عکس ها

در ضمن شنیدم که میگن همر اکانت Holly هم پریده که باید بگم که همر هنوز توی ریده و فقط یه خط کوچیک به همر افتاده که اون هم خیلی خیلی ناچیزه و قابل جبران.
    و راجع به دلاورهای فلوید هم باید بگم که ما با همین دلاورهایی که راجع بهش صحبت میکنین حاضریم دوباره همینجا و یا هر جای دیگه که شما دوست داشته باشین ازتون میزبانی کنیم.
    قبلاً هم دوستم سامان بهتون گفته بود که دف زیر از 2 ساعت ما خیلی بیشتر از دف زیر 5 ساعت شماست.
    مطلب دیگه اینکه:
    شنیدم که تیم لیدری سه تا ساید رقیب علی رقم متا با همدیگه علیه ساید بزرگ SE ،با مختصات 0/0 هم متا کردن و با مختصات 1/0 هم در حال مذاکره هستند. بنده به نیابت از تمام دوستانم این متای بزرگ رو تبریک میگم.
    دوست عزیزم از اکانت Holly قبلاً هم گفته بود و منم دوباره میگم:
    مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمی شمارد
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ارزش اینکه پستت رو هم ریپلی کنم نداشتی جناب هولی چون آدم خائن کلا بی ارزش هست و ارزشش به اندازه یه دونه گندم هم نیست.
    و شما اصلا حرف زدن نداری چون خائنی و خائنین حق هیچگونه حرف زدن ندارن.
    شما 1 ماه پیش باید میخوردی و به عرفان هم گفتم این اکانت مال جنوبشرق هست اما اعتماد بیش از حدش به شما باعث این شد که تا الان بمونی
    چندین بار عرفان گفت هولی مال جنوبغرب هست برا جنوبغرب بازی میکنه اما بهش گفتم اشتباه میکنی این آدم قابل اعتماد نیست و اکانتش دست جنوبشرق هست. خداروشکر که همه حرفام درست از آب در میاد

9. تشکر RESPECT تشکر نمود
    پسندیدن RESPECT پسندید
    نپسندیدن purya, ali-porr0 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط holly نمایش پست ها
    شما؟ میشناسم ؟
    نمیشناسی؟ چطور زنگ میزنی میگی من اکانت هولی هستم میشناختی حالا نمیشناسی؟ خوشم میاد شمارت هم فیک بود
    گفتم عرفان این شماره هم شماره علی فلوید هست مثل شماره قبلی که بهت داده بودن به اسم پلیر هولی
    نکنه آی دی هم فیکه؟ نکنه اصا دارم با فیک حرف میزنم
    ای دی فروم هم که همین الان ساختی
    یکم واقعی باش اینقدر فیک نباش عزیز
    لحجه شما چقدر آشناس:d
    ویرایش توسط MATRIX III : 10-20-2016 در ساعت 09:55 PM

11. تشکر RESPECT تشکر نمود
    پسندیدن RESPECT پسندید
    نپسندیدن purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ارزش اینکه پستت رو هم ریپلی کنم نداشتی جناب هولی چون آدم خائن کلا بی ارزش هست و ارزشش به اندازه یه دونه گندم هم نیست.
    و شما اصلا حرف زدن نداری چون خائنی و خائنین حق هیچگونه حرف زدن ندارن.
    شما 1 ماه پیش باید میخوردی و به عرفان هم گفتم این اکانت مال جنوبشرق هست اما اعتماد بیش از حدش به شما باعث این شد که تا الان بمونی
    چندین بار عرفان گفت هولی مال جنوبغرب هست برا جنوبغرب بازی میکنه اما بهش گفتم اشتباه میکنی این آدم قابل اعتماد نیست و اکانتش دست جنوبشرق هست. خداروشکر که همه حرفام درست از آب در میاد

هدف شما از کوچ کردنتون :

خیانت بزرگ رو شما مرتکب شدی دوست عزیز
    خیانتی ک شما بعد کوچ بزرگتون انجام دادین رو فراموش نکنید !
    یافتنی نیستند ………
    بلکه ساختنی اند …

13. تشکر purya تشکر نمود
    پسندیدن purya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

هدف شما از کوچ کردنتون :

خیانت بزرگ رو شما مرتکب شدی دوست عزیز
    خیانتی ک شما بعد کوچ بزرگتون انجام دادین رو فراموش نکنید !
    دودستگی بین اکانت مولتی شما و جنوبغرب منظورتونه؟ الان فشار رو چیه اینکه نتونستید از جنوبغرب سواستفاده کنید؟ کتیبه مهم منظورتون دقیقا کدومه؟ انبار بزرگ؟ خوب بیا یه انبار بزرگ با یه کوچیک بدم بهت تا به شما هم کتیبه مهم داده باشیم
    عزیز شما خودتو مسخره کردی؟ یا واقعا نمیفهمی داری چی میگی؟ کدومش؟
    میبینم آی دی فیک تو افق محو شد درسته؟

15. نپسندیدن purya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    درود خدمت همه عزیزان
    بعد از نامهربانی بچه های بالا با SE دیگه تصمیم نداشتم که توی این فروم پست بزارم ولی به اصرار بعضی از دوستان که باهام تماس گرفتن لینک اتکهارو میزارم.
    در مجموع 70 اتک بود که من فقط عکس همرها و بعضی از اینسرت شکن هارو میزارم. و هیچ آنالیزی هم از خود پلن انجام نمیدم. در کل با تمام مشکلاتی که این پلن داشت باید به پلنر و لانچرهای سایدهای رقیب خسته نباشید بگم.
    اینم از عکس ها

در ضمن شنیدم که میگن همر اکانت Holly هم پریده که باید بگم که همر هنوز توی ریده و فقط یه خط کوچیک به همر افتاده که اون هم خیلی خیلی ناچیزه و قابل جبران.
    و راجع به دلاورهای فلوید هم باید بگم که ما با همین دلاورهایی که راجع بهش صحبت میکنین حاضریم دوباره همینجا و یا هر جای دیگه که شما دوست داشته باشین ازتون میزبانی کنیم.
    قبلاً هم دوستم سامان بهتون گفته بود که دف زیر از 2 ساعت ما خیلی بیشتر از دف زیر 5 ساعت شماست.
    مطلب دیگه اینکه:
    شنیدم که تیم لیدری سه تا ساید رقیب علی رقم متا با همدیگه علیه ساید بزرگ SE ،با مختصات 0/0 هم متا کردن و با مختصات 1/0 هم در حال مذاکره هستند. بنده به نیابت از تمام دوستانم این متای بزرگ رو تبریک میگم.
    دوست عزیزم از اکانت Holly قبلاً هم گفته بود و منم دوباره میگم:
    مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمی شمارد
    درود وخسته نباشید
    مصطفی جان این دهکده مدافع توی جنوب شرق بوده؟

صفحه 75 از 107 نخستنخست ... 2565737475767785 ... آخرینآخرین