صفحه 69 از 107 نخستنخست ... 1959676869707179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

متاسفیم صادق جان ولی این اخرین سرور تیم ماست و دیگه میخوایم به زندگیمون برسیم . بهرحال بازی کنار شماها خیلی جذاب بود تو این چند سال ولی دیگه وقتشه یکم زندگیمونو بسازیم و یه کم از دنیای مجازی فاصله بگیریم. انشالاه اگه قرار باشه این تیم برگرده حداقل یک سالی طول میکشه!! البته امیدوارم دیگگه برنگردیم دیگه
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    متاسفیم صادق جان ولی این اخرین سرور تیم ماست و دیگه میخوایم به زندگیمون برسیم . بهرحال بازی کنار شماها خیلی جذاب بود تو این چند سال ولی دیگه وقتشه یکم زندگیمونو بسازیم و یه کم از دنیای مجازی فاصله بگیریم. انشالاه اگه قرار باشه این تیم برگرده حداقل یک سالی طول میکشه!! البته امیدوارم دیگگه برنگردیم دیگه
    سلام
    آقا مهدی بدون شما سرور جدید صفا نداره منهم دیگه نمیرم بای دژکوب میگم
    دژکوب بدون مهدی هرگز
    پاینده، پیروز و سر بلند باشی
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

3. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

از وقتی برای یه ضرب المثل بن شدم دیگه میخواستم نیام فروم ولی دیدم نمیشه!!!ا
    بیگ همر از شروع سرور چی میگه؟؟؟ از همه دوستان دعوت میکنیم به چالش بیگ همر زدن تو همین روزای صلح!!!
    هر کی رو دست بچه های se بیگ بزنه از سوی اکانت لوسیفر 10 کی گلد بهش داده میشه!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بیگ همر از شروع سرور چی میگه؟؟؟ از همه دوستان دعوت میکنیم به چالش بیگ همر زدن تو همین روزای صلح!!!
    مهدی جان اگه از خود SE هم بیگ رو جا ب جا کنم شامل گلد میشه؟

6. تشکر lucifer, mostafa-bi nam, purya, ali 2113 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    آخ که مرده همین کری خوندن ها و خالی بندی هات هستم که میگم سرور جدید بدون تو صفا نداره و بای دژکوب میگم
    اگر راست میگی بگو بعد از زمان صلح بکوبن به ناتار وسط خاکستری تو هم بیشتر گلد بهشون بده چون فدائی محسوب میشن

همیشه شاد و سبب خنده همه دوستان باشی
    عطا

وقتی پشتت حرف زیاده که

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

من موندم چی بگم عطا جان!!! چرا بعد صلح؟؟؟ لاست میدن خوب!! الان بکوبن که لاست ندن!!!! نگرانم نباش بیگ همراتون واضحه کجان نیاز به لو رفتن ندارن!!!
    بزارید شخصی تر دعوت کنم به بیگ همر زدن!!!!! اکانتای پرشین استایل . کینگ اف کینگ اگه بیگ بزنن 20 کی گلد از سمت لوسیفر بهشون داده میشه!!!
    البته ببخشید اسم اکانتتو نبردم عطا جان میدونم اخه نمیتونی!!!! دوستان بزنید بیگو ماسه شادی اقا عطا بشید!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا رومن ها هم میتونن شرکت کنن توی این چالش ؟
    مهدی جان چرا میایی مزاحم سکوت و خلوت ماها میشی . برو از این 2 روز صلح استفاده کن . بدون دردسر و استرس لاست گندم بخواب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

شما اگه بزنی افشین جان 30 کی گلد میدیم!! والا!!!! دیگه رومن بهتر از پجی هم مگه هست؟؟؟مگه داریممم؟؟؟ مگه میشه؟؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما اگه بزنی افشین جان 30 کی گلد میدیم!! والا!!!! دیگه رومن بهتر از پجی هم مگه هست؟؟؟مگه داریممم؟؟؟ مگه میشه؟؟؟
    نمیزنم که ریا نشه )
    گول گلد رو هم نمیخورم
    آقا این دو روز به اسپم گیر ندید خواهشا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من موندم چی بگم عطا جان!!! چرا بعد صلح؟؟؟ لاست میدن خوب!! الان بکوبن که لاست ندن!!!! نگرانم نباش بیگ همراتون واضحه کجان نیاز به لو رفتن ندارن!!!
    بزارید شخصی تر دعوت کنم به بیگ همر زدن!!!!! اکانتای پرشین استایل . کینگ اف کینگ اگه بیگ بزنن 20 کی گلد از سمت لوسیفر بهشون داده میشه!!!
    البته ببخشید اسم اکانتتو نبردم عطا جان میدونم اخه نمیتونی!!!! دوستان بزنید بیگو ماسه شادی اقا عطا بشید!!!

سلام مهدی جان
    این سرور طرفدار های لایک بدت من روکشتن که پشت سرت تو فینال قبلی پشت سرت همه در رفتن
    تو یک سرور یه ساید سر میشه تو یک سرور دیگه یک ساید دیگه اینکه مهم نیست نه از اون ناله نا امیدی نه از این سرمستی پیروزی هنوز نرسیده که قند تو دلتون داره آب میشه آخه اول ببینید تا آخرش میره جلو که خوب میشین لایقترین ساید البته اگر سالم بازی کنید و اگر نه یکی دیگه میشه لایقترین حالا چرا اینقدر جو گرفتگی تو سایدتون پیش آمده
    دیگه خودتون هم برای خودتون کری میخونید یهو دعواتون نشه تو که تنهائی کاری نمیتونی از پیش ببری این بازی گروهیه پس تنهائی پیشقراول جشن و پایکوبی نشو حداقل از بچه های سایدت هم تشکر کن که فرصت کری خونی پیش هنگام نامشخص در پایان رو بهت دادن بی انصاف باز همه چیز رو داری به اسم خودت تموم میکنی طبق معمول همیشگی بعدش اگر نشه هم یهو غیبت میزنه و گرفتار میشی
    راستی این بیگ همر ها تا چه فاصله ای میتونن برن گندمشون رو دارن؟؟؟؟؟؟
    یا فقط تا نزدیک ترین ناتار میرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تمامی این تفاسیر برای همتون آرزوی موفقیت دارم جوونها
    پاینده، پیروز و سربلند و کمی هم افتاده باشید
    عطا
    ویرایش توسط bide-vahshi : 10-12-2016 در ساعت 02:49 AM

وقتی پشتت حرف زیاده که

13. نپسندیدن purya نپسندید
صفحه 69 از 107 نخستنخست ... 1959676869707179 ... آخرینآخرین