صفحه 23 از 28 نخستنخست ... 132122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 279

موضوع: بحث و گفتگو در مورد سرور فینال / تابستان 96

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

M1.jpg
    سرور m1

Finalo1.jpg
    سرور فینال

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
    تنها پیشرفتی که توی این یه سال داشتی این بوده که حداقل یاد گرفتی با بزرگتر از خودت چجوری صحبت کنی.
    ویرایش توسط Sadegh Game OveR : 09-02-2017 در ساعت 10:27 PM
    چیزی که واسه شما آرزوست..... واسه ما خاطره ست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh Game OveR نمایش پست ها
    M1.jpg
    سرور m1

Finalo1.jpg
    سرور فینال

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ
    تنها پیشرفتی که توی این یه سال داشتی این بوده که حداقل یاد گرفتی با بزرگتر از خودت چجوری صحبت کنی.

: ))

=-=-=-=-=-=

photo_2017_09_01_15_55_54.jpg

جنوبی ها ارادت ویژه ای به مهدی بی نهایت دارن
    انشالله که این سرور مهاجرت لک لک به وقوع نپیوندد: دی
    ویرایش توسط God kill m3 : 09-02-2017 در ساعت 10:39 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب...
    بالاخره بعد از 15 روز غیبت اومدیم...
    موسن چ خبره چکار دختره بی ادب داشتی کاکو... چ وضعشه اخه...
    دهشو چیف کردی دلت اومد سنگدل(
    اون یکیو چرا زدی (
    اصن دوست ندارم( داشت تازه مودب میشد نگاه ادبیاتش کن تو نامه ها ( داشت تغییر میکرد...
    داریم به فصل کوچ نزدیک میشیم... لک لکها بیصدا دارن میرن چرا هیچکی دوسشون نداره (
    ویرایش توسط sw team : 09-02-2017 در ساعت 11:17 PM دلیل: موسن فیدر نزن :))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب...
    بالاخره بعد از 15 روز غیبت اومدیم...
    موسن چ خبره چکار دختره بی ادب داشتی کاکو... چ وضعشه اخه...
    دهشو چیف کردی دلت اومد سنگدل(
    اون یکیو چرا زدی (
    اصن دوست ندارم( داشت تازه مودب میشد نگاه ادبیاتش کن تو نامه ها ( داشت تغییر میکرد...
    داریم به فصل کوچ نزدیک میشیم... لک لکها بیصدا دارن میرن چرا هیچکی دوسشون نداره (

سلام کاکو حمید گل خودم

والا حمید من که خداییش این سرور یه دف ساز ساده ام :دی -- بچه ها دارن شخم میزنن اونم راندوم : دی اینبار مثل اینکه قرعه به نام دوستمون افتاده
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 09-02-2017 در ساعت 11:27 PM دلیل: خودشون شروع کردن حمید
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

کل قدرت جنوب = فیدر زنی !
    دهی که نه دف داره نه همر فیدر هست رو چیف کنن، یا صفر کنن ! بعد بنازن به خودشون وای چقدر خفنیم ما !

1% مردونگی از جنوب ندیدم جزیه نفر ؛ زاوش ! بقیه از دم فیدر زن تشریف دارین ، زاوش ما هم که از قدیم ید طولانی ای در دیوار شدن داره " سلام دیوار خدافظ سرور " رو که یادته؟

خشخاش سرور D1 ناب ترین خشخاشی بود که در عمرم دیدم مخصوصا که رفیق شفیق آدم کاشته باشه، اذیتت نمیکنم خوشگلم فشار خورده ای از قدیم حق داری بری تو یه تیم قائم بشی ! بعد از دور بشینی کوری بخونی ، اون موقه که هم سایدی هم بودی چیزی نبودی گلم، حالا بیا و به داستان هات ادامه بده بگو من خفنم و فلان و بهمان، اون رنک ایمیلت هم مدیون اک های نویدی گلم ، خلاصه تو رو علک کردیم قبلا چیزی ازت در نیومد در بیاد هم همچون بوسه ای بر دیوار من است ؛

ما مثه شما علاف نیستیم بیایم فقط ادعا کنیم میرم سراغ اصل مطلب ، استاد بدا و سلطان ادا دیوار شدن سر انجام ! ، اصلا از قدیم سبک پلن زدن من یه فشار خاصی به جنوب می آورد، داش مهدی دیدی گفتم بجا حذف فقط یه شب پسوردتو بده ما یه حرکت بزنیم، دیدی گفتم می افتن تو تله من فارم قدیمی خودمو خوب میشناسم داش باشد تا از فردا ما را توتال ساید کنی خخخخخ (شوخی کردم وقت ندارم فقط هر موقه کمک خاستی بگو در خدمت سایدم)

gaule kabil =))).jpg

صادق گیم اوور اسطوره بی نهایت جنوب دیوار میشود، ای گول باز خفن، ای که همیشه ادعایت بر سقف آسمان وصل بود، چه عجب یه بار جز فیدر چیز دیگه زدی! شد عجایب هشتگانه جهانی با این کارت !

آره داش چیزی که واس تو آرزوئه واس من خاطرات سرور قبلیه خوشم میاد حرف منو زدی امضات،

kiss the wall babe.jpg

حمیده جان، عشقم، هر کی ندونه تو میدونی، من به عشق تو موندم این سرور و به عشق تو ادامه میدم عزیزم، قربون چشای نازت بشم ، همون یه همر کپم برای نوازشت کافیست :X چه خوبه این سرور نزدیک من هستی :X هر شب خابیدی نوازشت میکنم و میگم بخاب ای عشق ابدی ، ای که بی یاد تو شب هایم روز نمیشود؛

ما رفتیم یه سال دیگه بیایم فروم، از قدیم گفتن با کودکان نکن بازی که عقل خود را میبازی، یه مشت بچه سال فرومو پر کردن، شاد باشید کودکان من

آها یاد آوری میکنم خشخاش سرور D1 ، با گلد مبادله میشود ، هر کی خاست نامه بزنه ، تعداد محدود !!!

امضا؛
    دف ساز شمال شرق
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لووووول مشخصه این دوتا ده بدجوری بهت فشار اورده که که با دیوار شدنشون اینقد خوشحالی.البته ما هم خوشحالیم که این دیوار شدن باعث شد از سوراختون بیاید بیرون
    ولی ما که مث شما نیستیم تا 4تا پلن بخوریم قایم بشیم.یا پروف بنویسیم حذف یا ....کارتون خیلی خوب بود بهتونم تبریک میگیم.جذابیت بازی به همین زدو خورداس دیگه نمیشه ک همش ما بزنیم.

ولی در کل اگه بخوای واقعیت رو ببینی از اول سرور تا الان فقط با 3 4 تا همر کار کردیم.و همون دوتا دهی که اونجا زدیم.که هنوزم به قوه خودشون باقی هستن.
    بازی حالا حالا ها ادامه داره.
    یه چیزیم بدون من پلنی ک برم نمیام اینجا منم منم کنم بگم من زدم.ولی پلنی هر پلنی که دیوار بشه یا جایی بخوره اونقد مرد هستم که مسئولیتشو بعهده بگیرم.الانم تو فک کن پلن منو دیوار کردی.بازم تبریک

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها

شما رو که نمیشناسم و آشنایی ندارم
    ولی علی الظاهر ماکسیموم هنرت حضور
    تو همین دژکوبه و هنرت سرور قبل و این سرور نشون دادی )
    جو بر نداری یک ریپلایت کرد الان سطحت رفته بالا
    از نحون پستات مشخصه یک تینجر 17-8 ساله پشت سیستم نشسته .

2 تا اکانت برای خوش بودن اومدن ش.ش ده زدن
    یکی یک ده آورد
    یکیم کل دهاش از ج.ش آورد
    BVLI6yCaXN.jpg

لینک های فیدرزنیش هنوز موجوده )
    شما عرضه نداشتین همین اکانتی که تو 10خونه ای تونه بزنید و همرای سایدتُ دیوار کردی : ))
    اگر این 2 دمپایی که تو ساید لک لک پرور ش.ش کشیدیم و تو دیوار خودتون رفته بعد از 2ماه اینور اونور زدن
    باعث موندگاری و حذف نکردن شما میشه ، ما راضیم)
    ویرایش توسط God kill m3 : 09-03-2017 در ساعت 12:14 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

د آخه گله من تو که دیگه نیا از رنک ایمیل بگو دیگه نوید کلا یه سرور با ایمیل من بازی کرد بعدم من تالا حرفی از رنک ایمیل زدم ؟ایمیل و رنکشو مدالاش وسیله ایه واسه خوشال کردن امثال تو اسکرین شات چتاتو تو تلگرام بذارم که میگفتی عشق مدالم ؟یا بازم از f1 بگم که بیای تلگرام التماس کنی نگو جون مادرت؟
    خلاصه فعلا که خشخاشایی که تو شمال کاشتیم اندازه 10 15تا ده زدن جواب داد الانم که خشخاشامون رفتن تو دیوار نگران نباش شیشه و هروئینامون بلند نشدن هنوز که بعد از کتیبه میبینی انشالله و حسابی از خماری درت میاریم خلاصه اینکه تورو فقط در حد کل کل تو فروم میبینم وگرنه حرکتی تو بازی جز 2 3تا همری که تو ساید خودتون کردی تو دیوار ازت ندیدم...
    پ.ن1:اگه کسی حرکتی دیده بگه :دی
    پ.ن2:مدال دوس داری ؟بیا تلگرام صحبت کنیم ببینم کدوماشو میخوای بهت بدم دت از سر دژکوب برداری :دی
    پ.ن3:با آدمی که تا 1ماه پیش تو تلگرام التماس میکرده از f1 چیزی نگم الان شاخ شده حرفی ندارم
    پ.ن4:تامام :دی
    ویرایش توسط WondeR : 09-03-2017 در ساعت 02:06 PM دلیل: عشق مدال دیروز شده شاخ امروز:| جلل خالق
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    د آخه گله من تو که دیگه نیا از رنک ایمیل بگو دیگه نوید کلا یه سرور با ایمیل من بازی کرد بعدم من تالا حرفی از رنک ایمیل زدم ؟ایمیل و رنکشو مدالاش وسیله ایه واسه خوشال کردن امثال تو اسکرین شات چتاتو تو تلگرام بذارم که میگفتی عشق مدالم ؟یا بازم از f1 بگم که بیای تلگرام التماس کنی نگو جون مادرت؟
    خلاصه فعلا که خشخاشایی که تو شمال کاشتیم اندازه 10 15تا ده زدن جواب داد الانم که خشخاشامون رفتن تو دیوار نگران نباش شیشه و هروئینامون بلند نشدن هنوز که بعد از کتیبه میبینی انشالله و حسابی از خماری درت میاریم خلاصه اینکه تورو فقط در حد کل کل تو فروم میبینم وگرنه حرکتی تو بازی جز 2 3تا همری که تو ساید خودتون کردی تو دیوار ازت ندیدم...
    پ.ن2:مدال دوس داری ؟بیا تلگرام صحبت کنیم ببینم کدوماشو میخوای بهت بدم دت از سر دژکوب برداری :دی
    پ.ن3:با آدمی که تا 1ماه پیش تو تلگرام التماس میکرده از f1 چیزی نگم الان شاخ شده حرفی ندارم

حالا دیگه همر اکانت گول شده خشخاش و همر تو شده شیشه و هروئین؟؟؟
    پ ن : تو روحت با این تمثیلت
    پ ن : اینقد پی نوشت نذار باو

10. تشکر RED LINE, WondeR, God kill m3, Basilous تشکر نمود
    نپسندیدن RED LINE نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    احسان بیشتر سنتی کار میکنی یا صنعتی؟
    آقا ما سنتی میخوایم با صنعتی نمیسازیم زیاد

تو یه پینوشتات قیمت بگو نذار دوستان بمونن تو خماری میان اینجا یا یجایی عروسی میگیرن یا کلا تیریپ عذا برمیدارن بگو قیمتو یه گلریزون میگیریم با بچه ها جور میشه ایشالا این بنده خدا هم کمتر خماری بکشه خوبیت نداره مگه تو مسلمون نیستی؟؟؟

پ ن : همون ناتمام که احسان گفت

صفحه 23 از 28 نخستنخست ... 132122232425 ... آخرینآخرین