صفحه 146 از 158 نخستنخست ... 4696136144145146147148156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    نيو پلنر جان برو خدا رو شاكر باش كه ما (منظور من نيست) دوتا سرور اينجا بازي كرديم و يه رزومه از شما درست شد توي اف وان اچ وان

در مورد باقي حواشي حرفي نميزنم چون نبش قبر كردنه ولي بطور كلي سر بزير باش تا كامروا شوي، با پرخاش صحبت كردن و اينكارا به اون چيزي كه مراد دلت هست ( احساس خود شاخ پنداري) نميرسي عزيزم

پ ن: اون خودكارا كه چند ماه پيش عكسشو گذاشتي فروم ماركش چي بود؟
    ماشلا تیم بازنده j1
    اچ و اف نیست گل من، فینال 3 ایکس هم بودیم که بیشتر مسعود و افشین رو اکانت بودن، چون زحمت رو اینا کشیدن من اسم اکانت رو زیر امضام نزدم، g1 هم بودیم ولی سر باگ پیش اومده همه حذف کردن "اسمشو نبر" هم گلد خرج شده اکانت ها رو داد بچه هایی که بودن اون سرور رو در جریان هستن، حالا همین ال1 و کا5 هم بچسبون بهش فکر کنم 6 تا سرور شد، با اینکه وقتم کمه واسه بازی و تکی بازی میکنم ولی 6 تا ؛ تو چی مبدا و مقصدت تو یه دایره به نام j1 اونم با اون وضع باختن خلاصه میشه !
    اون مثالی که سعی میکنی بگی " سحر خیز باش تا کامروا شی " هست گل من ؛ ما سحر خیز نیستیم داداچ ! چون تا دم سحر بیداریم ! ولی باشه زنگ میزنم بیدار شی مدرست دیر نشه !

اگر بهت سر ماجرای ام 1 فشار اومده! طبیعیه داداچ! غصه نخور پیش میاد، تو و رفیق هات انتظار داشتی سرور ام1 ما رو بزنین و برنده بشین ولی نشد ما رفتیم شما موندی و بیابون های ساید های مقابل و ناتار ها حداقل اون موقع که بودیم یکی از اک ها رو میزدین که بعدا بگین فلانی رو زدیم خخخخ ولی همینم نکردین، الانم در جنگ با ناتار ها برات ارزوی موفقیت میکنم! راستی چه خبر از مولتی های نیما ؟! خخخخ

حالا چون ناراحت نشی بیا این مدالو بهت تقدیم میکنم با کشتن یه مشت ناتار و حیوون های آبادی گرفتم اونم به زحمت غارت خودکار ؛
    ajab.png

پ.ن؛ آیا در سروری که از 20 نفر اول 16 نفر واسه یه ساید هستن و مجموع پلیر های سه ساید مقابل به 30 نفر هم نمیرسه و ساید خودت 90 پلیر داره، و توی سه ساید دیگه اکانت لیدر ها هم خریده باشین، بردن و داشتن کتیبه های سرور افتخار است ؟!
    الف) برای تازه به دوران رسیده ها بله
    ب) برای توپک اسطوره قرن و برنده توپ طلای گل زدن از 10 قدمی دروازه به دروازه خالی افتخار محسوب میشه !
    ج) توپک توی زمین بود توپ خورد به سرش رفت تو دروازه جایزه توپ طلای تیرک متحرک هم گرفت !
    د) گزینه ب و ج صحیح است

پاسخ صحیح رو توی سرور ال1 به اکانت ما نامه بزنید ، با تچکر

پ.ن؛ یک شعر بسیار بسیار قشنگ برات نوشته بودم ولی افسوس به دلیل نبودن تاپیک مشاعره حذف شد ! حیف شد ! این یکی حذف نشه صلوات !
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

2. تشکر Amir Lantuori, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن Amir Lantuori, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خخخخخخ این چه باحالههههه

محسن جان اصلا تو داری با کی بحث میکنی؟برو با یکی بحث کن که در حدت باشه
    طرف توتال ساید بوده. سرورm1 توی فروم هم اوایلش کلی به هم خودکارو ...به همدیگه میدادن.بعد که دیدن اوضاع خرابه جیم شدن (به علاوه چند نفر دیگه که اسمشونو نمیبرم)

نیما رفت یه ده زد توی فاصله 4 خونه ایش.بعد 4روز که گرزی کشیده بود و داشت واحه میزد طرف نامه رفرش میده.خخخخخخخ (به معنای واقعی(ویرایش توسط مدیریت)از خنده)
    بعد از 7 روز نامه میده بچه خوشگل پیش خودت چی فکر کردی اومدی اینجا ده زدی ...بقیه داستان فرار لک لک ها هم که خودت میدونی

حالا محسن جان واقعا داری با این بحث میکنی؟

رفرش:d
    ویرایش توسط MOD DeadShot : 03-06-2017 در ساعت 02:26 AM
    چیزی که واسه شما آرزوست..... واسه ما خاطره ست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشيد
    والا صادق جون دقيقا واسه همين ديگه جوابي از طرف من نميشنوه، حد هركس مشخصه
    من به شخصه تو اين موندم بعد از اين همه كثيف كاري چجور پست ميذاره! كه البته دليل نميخواد وجود نازنينش بهترين دليله خخخ
    اف وان ( متاي ٤ سايد برنده شد) لول
    ال وان ( خريد و فروش اكانت و رفتن تو تيم عابر بانك دژكوب)
    ام وان( رجز خوني قبل از سرور و فرار لك لكها ، بجز اينكه ليسه و ماله رو هم اورد كشيد رو شمال غرب و نذاشت پليرهاي قديمي شمال غرب هم بازيشونو كنن) فقط وقتمونو گرفت نذاشت به زندگيمون برسيم
    بگذريم فقط برامون چند وويس يادگاري گذاشت از خودش كه لبخند به لبمون بياره ( ببينيد بحث پانيش ... نيست) لول
    انقدر از اين دست حركات و جملات قصار دارن كه چيزي نگيم بهتره

پ ن: وي پي ان و ديگر هيچ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh Game OveR نمایش پست ها
    خخخخخخ این چه باحالههههه

محسن جان اصلا تو داری با کی بحث میکنی؟برو با یکی بحث کن که در حدت باشه
    طرف توتال ساید بوده. سرورm1 توی فروم هم اوایلش کلی به هم خودکارو ...به همدیگه میدادن.بعد که دیدن اوضاع خرابه جیم شدن (به علاوه چند نفر دیگه که اسمشونو نمیبرم)

نیما رفت یه ده زد توی فاصله 4 خونه ایش.بعد 4روز که گرزی کشیده بود و داشت واحه میزد طرف نامه رفرش میده.خخخخخخخ (به معنای واقعی جررر خوردیم از خنده)
    بعد از 7 روز نامه میده بچه خوشگل پیش خودت چی فکر کردی اومدی اینجا ده زدی ...بقیه داستان فرار لک لک ها هم که خودت میدونی

حالا محسن جان واقعا داری با این بحث میکنی؟

رفرش:d
    آفرین گل من نکته دقیقا همینی که گفتی بعد 4 روز نامه رفرش دادم بعد 7 روز هم دیدم اسم اکانت چیه، چون اصلا تو اون سرور وقت نمیزاشتم !
    وقتی رنک یک سرور 22 تا ده داشت من 3ه تا ده پاپ ده سوم هم روی 12 تا ثابت بود کلا خخخخ
    بچه اول دبستانی که هیچ از مهد کودک هم بیاری تشخصی میده که کسی رو اون اکانت بازی نمیکرده ! حالا تو میخای خودتو گول بزنی واسه انگیزه دادن به خودت بگی که نه رقیب بیس چهاری رو اکش بوده فکر کن دل یه بچه با این طرز فکر شاد میشه برام کافیه

تو سروری که تعداد پلیر ساید رقیب بیشتر از تعداد دهکده ها ناتار هست؛ مریض نیستم که بشینم علکی وقت و پول صرف کنم تارگت بشه واسه خوشحالی بقیه! lol یا اینکه دو تا نوب مثه تو بیان منو بزنن بعد ادعا هم کنن lol واسه همین قبل از همه چیز از سرور حذف میکنم میرم

حالا تو خیلی احساس میکنی شاخی پاشو بیا سرور n1 که جنوب غرب کلا 6 تا پلیر بیشتر نداره و شمال شرق فکر کنم 60 تایی بشن منم اونجا هستم ببینم تا قبل کتیبه ها حذف میکنی یا نه اگر مردش نیستی بیای پس در مورد حذف از ام1 حرفی نزن

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قابل توجه نوبک کبیر بر وزن صغیر ؛ توی سرور اف1 شرق صد کرد ؛ ج.غ که قبل کتیبه ها وقتی شنیده بودن ما با ش.غ داشتیم متا میکردیم فرار کردن خخخخخ حتی دف سازاشونو هم حذف کردن رفتن ،همین مجید وان فکر کنم اون سرور بود که خودش هم رفت میتونی ازش بپرسی گل من ؛
    بازم اگر باور نداری عکساش موجوده برات بزارم

اینکه جواب پست هامو نمیدی چون جوابی نداری بدی گل من ! حالا ادا در بیار که نمیخوای بدی من که میدونم جوابی نداری گل پسر !
    ببین نوبک رفیقت حرف خوبی زد با بزرگتر از خودت بحث نکن برو با یه فارمی مثه خودت بحث کن یکی در حد خودت نه فرا تر از خودت کل سابقه بازیت یه J1 اونم باختی خخخخ موفق باشی ایشالا ام1 بر علیه ناتار ها خخخخ

پ.ن؛ چ فشاری سر حذف ما وارد شده که اومدن فروم ال1 دارن غر میزنن!معلومه هزینه مالی زیادی شده بود تا مارو بزنن ولی پولاشون رفت تو بطری ترشی! هه هه هه، موفق باشی
    پ.ن؛ از مولتی های نیما در 4 ساید چ خبر ؟ خخخخ
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

6. تشکر WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خخخخ با این دروغایی که میگی کیو میخوای گول بزنی؟
    باشه تو درست میگی

آقا من دوسساعت میگم بحث پانیش منتاااال نیس.
    لووووووول

کلا سوژه خنده ای بودی.دمت گرم

8. تشکر mohsen.2pac, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

آقا سکوت فروم این سرور چرا بهم میزنید از خواب بیدارمون کردید

با کیا بحث میکنید کسایی که میان اکانت میخرن با کثیف کاری میخوان خودی نشون بدن
    بعد ادعا بازیشونم میشه باید بزارید تو همون فکر شاخ بودنشون بمونن ام 1 هم ول کردن
    رفتن ان 1 طبق گفته خودشون با 60 نفر جلو 6 نفر بازی میکنن همونجا در حدشون هست
    یخورده خودشون ضعیف ببینن ول میکنن میرن سرور بعدی سرور ال 1 به گند کشیدن
    بیشتر بچه ها هم دلسرد شدن کسی حوصله بازی کردن روبرو این جماعت نداره
    موندیم فقط برا اینکه صد کردن واندر تو دلشون بمونه :دی
    خودشونم خیلی راضی هستن از عملکردشون لیست بهترین ها سایدشونم زدن پروفایل
    یه چند خط فقط شعر رپ کنارش کم داره از همونا که هی تو فروم میگن خخخ
    TIRED TEAM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

يارو جوري ميگه مرد باشيد بياييد انگار داره سر زندگيش قمار ميكنه لول

يارو تو مردش نبودي وايسي جايي كه اينهمه هم رجز خوندي جيم شدي

به نظر كه بد نيست واست افتخار سرور جديد هم به رزومت اضاف ميشه : دي

پي نوشت زندگي يه مرد: شب - هوا باراني- داخلي- كودك و عمو ميلاد - سال ١٤٤٠
    كودك: عمو ميلاد چيكارا كردي تو زندگيت؟
    عمو ميلاد: عمو جون اف وان اچ وان تو اتحاد اول بودم

11. تشکر Sadegh Game OveR, sw team, Basilous تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

ببین گلم اون سرور با 30 نفر شروع کردیم هفته دوم شدیم 15 نفر نصف ول کردن، هر کسی دلیل خودشو داشت، منم وقت نداشتم چون سرور دیگه ای وقتم پر بود، قبل از اینکه مولتی بازی و کثیف بازی شما ها گند بزنه به سرور و صدای همه در بیاد من خیلی خیلی قبل تر از اون ول کرده بودم بازی رو؛
    حالا تو میخای خودتو گول بزنی گول بزن
    اینکه بقیه بعدا خودشون به چ دلیلی حذف کردن به خودشون ربط داره ، ولی من بهشون گفته بودم 10 نفری جلو صد نفر اونم وقتی طرف تو ساید خودمون اک میخره ارزش بازی کردن نداره؛

یه مثال از ده ها مثال مولتی بازیتون ؛
    که یه مثالش اک Rome که تو 3 خونه ای ده یک من کلونیش بود و رومن بود، بعد پی بردم چرا زیر 4 ساعت دف رسیده بود به نیما چون از مولتی هاتون تو ساید ما دف میدادین بله آفای پاک باز ! ما بد شما خوب ! مشخص شد بلاخره کیا کثیف بازی کردن اون سرور ، بعد با این همه کثیف بازی چطوری روتون میشه بیاین فروم یه سرور دیگه هم حرف بزنید!

پ.ن؛ انصافا اینقدر حذف ما بهت فشار وارد کرده!!! اگر میدونستم اکو حذف نمیکردم تا دروازه خالی گل بزنی ذوق کنی ! :|

-------------------------------------------------------------------------------

نوبک گلم، خون سردیتو حفظ کن کمتر حرص بخور

پ.ن؛ قرار بود پست قبلیت پست آخر باشه ولی 5 دقیقه هم رو حرفت نموندی، باز من مرد بودم 10 هفته تو سرور باشم تو برای 5 دقیقه هم مرد نبودی رو حرفت باشی !! پسر حرف نزن
    پ.ن؛ صحبت کردن و گنده اومدن تو فروم سروری که توش نیستی آسونه نه ؟ اگر بودی جای همرت چاه نفت بود گل من؛
    پ.ن؛ عمو نوبک تو چه کردی ؟ هیچی سرور J1 رفتم بعد یه سال باختیم خخخخخخ وای ترکیدم از خنده خدایی تو نباشی من با کی کل کنم خدایی

-------------------------------------------------------------------------------

به به لیدر جنوب عرب لیدر جنوب غرب خخخخخ
    چه عجب دست از لایک کردن برداشتی و پست گذاشتی ! از همر تبریت چ خبر ؟ چرا هر موقع اسکات میزنم تو دهت نیست ولی نترس آمارشو دارم
    شنیدم به ممدرضا پیام دادی اگر راز منحصر رو بهم بدی من و دوستام نامه میدیم "اسمشو نبر" تو رو از بن در بیاره، بعد اومدی راز رو بردی جیم شدی ؛
    میخای با همون اک بیام راز رو ازت بگیرم ؟ 110ک دف روش ریختی بهت این اعتماد به نفس رو داره میده ؟

خوشم میاد از الان بهانه هاتون رو دارین که اگر فردا باختین بگین بچه های ما فروخته بودن باختیم! ولی یه چیزو بدون هیچ کس بهانه ها یادش نمیمونه همه برنده که ناتار ها باشن یادشون میمونه خخخخخخ

مثل اینکه یکی از دوستان از رو واندر اتحادتون با سطح 86 رد شده !! نه چی دارم میگم مگه میشه !ولی انگار شده ! از رو واندر سطح 86 رد شده ! اینقدر هم اعتماد به نفس داشته دو هدفه یکی واندر یکی انبار بزرگ زده ! یعنی اینقدر مطمئن بود رد میشه!

سوپر همر سایدتون میره 600ک دف واندر ما رو میزنه و دیوار... بعد یه همر از ساید ما که نصف اون سوپر همر شما باشه میره واندر رد میکنه :|

Italiano vs Chavez lol terkid.jpg

موفق باشید .... نه در بازی بلکه در زندگی!

پ.ن؛ حاج سعید با ما قهری ولی میدونی دوست دارم مشتی :d
    پ.ن؛ از اتاق فرمان اشاره میکنن گندم همر از غارت حلال بوده نه از پوش و ... واسه همین نیرو ها با غیرت جنگیدن و رد کردن!
    پ.ن؛ مقدار همرهاتون به مقدار غارتتون نمیخوره ! ، پوش نکنیم خوب نیست
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

13. تشکر Brain, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن Brain, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها

به به لیدر جنوب عرب لیدر جنوب غرب خخخخخ
    چه عجب دست از لایک کردن برداشتی و پست گذاشتی ! از همر تبریت چ خبر ؟ چرا هر موقع اسکات میزنم تو دهت نیست ولی نترس آمارشو دارم
    شنیدم به ممدرضا پیام دادی اگر راز منحصر رو بهم بدی من و دوستام نامه میدیم "اسمشو نبر" تو رو از بن در بیاره، بعد اومدی راز رو بردی جیم شدی ؛
    میخای با همون اک بیام راز رو ازت بگیرم ؟ 110ک دف روش ریختی بهت این اعتماد به نفس رو داره میده ؟

خوشم میاد از الان بهانه هاتون رو دارین که اگر فردا باختین بگین بچه های ما فروخته بودن باختیم! ولی یه چیزو بدون هیچ کس بهانه ها یادش نمیمونه همه برنده که ناتار ها باشن یادشون میمونه خخخخخخ

مثل اینکه یکی از دوستان از رو واندر اتحادتون با سطح 86 رد شده !! نه چی دارم میگم مگه میشه !ولی انگار شده ! از رو واندر سطح 86 رد شده ! اینقدر هم اعتماد به نفس داشته دو هدفه یکی واندر یکی انبار بزرگ زده ! یعنی اینقدر مطمئن بود رد میشه!

سوپر همر سایدتون میره 600ک دف واندر ما رو میزنه و دیوار... بعد یه همر از ساید ما که نصف اون سوپر همر شما باشه میره واندر رد میکنه :|

Italiano vs Chavez lol terkid.jpg

موفق باشید .... نه در بازی بلکه در زندگی!

پ.ن؛ حاج سعید با ما قهری ولی میدونی دوست دارم مشتی :d
    پ.ن؛ از اتاق فرمان اشاره میکنن گندم همر از غارت حلال بوده نه از پوش و ... واسه همین نیرو ها با غیرت جنگیدن و رد کردن!
    پ.ن؛ مقدار همرهاتون به مقدار غارتتون نمیخوره ! ، پوش نکنیم خوب نیست
    سلام همگی
    یکم خوشحالیتو کنترل کن داداش انگار خیلی خوشحالی!!!
    ماهم میدونیم از همرای ما خبر داری اگه خبر نداشتی عجیب بود ماشالا داری تو خرید و فروش هم به اسطوره ها تبدیل میشی اگه بابت خریدات خوشحالی که همون خوشحال بمون بالاخره برات عادیه ماشالا توجیهاتتم با وی پی ان خی لی با حاله!!
    اگه برا رد شدن از دف هم خوشحالی خوشحال باش اینا طوری نیست
    اما سر اون واندر لول 27 که امیدواری همه واندرا بخورن و اون همون 27 بمونه خوشحال نباش
    اگه میخوای بزنی بسم الله اینقد رجز قبل از دیوار شدن نخون
    ماهم اگه خرید و فروش میکردیم اوضامون الان این نبود که بیایم کل کل تو فروم خوشبختانه همه میدونن چیکاره ای و چیکارا میکنی دیگه کثیف بازی کردنتونو به رخ بقیه نکش زشته
    بشین با این همه جنگ اموزی که خریدین همر بکش و بزن ببینم چه میکنی فقط بعدش نگو این هنر ما بود بگو هنر پولا و خرید اکانت و کتیبه ها بود
    وی پی ان هم یادت نره

پ ن : خوبه این اخر سالی کارای خودمونو سبک سنگین کنیم ببینیم چیکاره بودیم تو این سالی که داره میگذره

15. تشکر sw team, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن sw team, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

محسن درست میگه جواب تورو بدم فک میکنی واسه خودت کسی شدی و تو رزومت میره

وقتی از من انتقاد کن که در حد و اندازه ام باشی.تا اون موقع فقط میتونی تحسینم کنی

برو به خرید فروشت برس کوچولو

17. تشکر sw team, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن Basilous پسندید
صفحه 146 از 158 نخستنخست ... 4696136144145146147148156 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع