صفحه 144 از 158 نخستنخست ... 4494134142143144145146154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    افشین جان
    این قانون از فینال 3 ایکس سال پیش وجود داشت
    نشون به اون نشون که اکانت آناتما رو تو شمال شرق من خودم خریدم و هم رو اون اکانت هم اکانت خودم پلی میدادم نه دفش رو میتونستم بریزم رو اکانت خودم نه همرش با همرهای شمال شرق لانچ میتونست بشه چون با آی پی پلیر ثابت نداشت دف آناتما را دادیم جنوب غرب به ماهان به جاش از جنوب غرب دفاع گرفتم پس این قانون خیلی وقت هست که وجود داره باز هم مثال میخوای همون سرور دوستان جنوب شرقی دفاع ساخته شده رو مولتی ها رو نمیتونستن جابجا کنن رو اکانتهای اصلیشون به دلیل قانون آی پی ! همین فینال 1 ایکس هم این قضیه پیش اومده بود پس قانون عوض نشده
    من اصلا نمیگم شما از مولتی استفاده میکنی روی صحبت من با شخص تو نیست ، هم تیمی بودیم خاطرات خوبی رو هم باهم داشتیم
    ولی نمیتونی منکر بشی که خرید و فروش اکانت از قدیم الایام بوده و هست و خواهد بود جدیدا هم گلد میدن کنترات جوایز رو برنده میشن نمونش j3 ، مثال بارز دیگه اش سرور k5 ، نمونه اش همین سرور l1 ، یا فینال 1 ایکس که به قول شما من رفتم !
    فینال 1 ایکس به طرف میگم ما متامون با شمال غرب باید باشه بریم جنوب غرب رو بزنیم × میگه من جنوب غرب رو کلا خریدم !! انتظار نداری تو همچین سروری بمونم ، باز هم اکانت بود تا زمانی که شمال شرق اصلا واندر نگرفت ! کل جنوب هم تشتک شده بود اکانت رو حذف کردم رفت
    این رو خود امید میتونه واضح بیاد توضیح بده این قانون از کی بوده و چرا باید باشه !!
    یه سوال
    قبول داری لانچ ها بوسیله اسکریپت انجام میشه یا نه ؟؟؟
    لانچ با اسکریپت نیاز به لانچر داره واقعا؟؟؟؟؟؟
    خوب اینکه آی پی مستقیم خوردی مشخصه نمیشه دف رو ریخت و چیز جدیدی نیست .
    اما دارم میگم این اکانت ها پلیر دارن . میشه به اسمشو نبر بگیم بره چک کنه و نتیجه رو اعلا کنه همینجا . حتی خودم هم با رمز اصلی لوگین نداشتم روش تا زمان پلن .
    در مورد رفتنات هم دلیل نیازی نیست بیاری ، خیلی از سرور ها هم من تا تهش نموندم . اصلا بجث اون نیست . منظورم سرور های جدید هستش که بیایی و بمونی و ببینی چی میگم ، قبل کتیبه ها ام1 پلن رفتیم نشد برا آی پی ، ال 1 هم آخر سرور هست و نشد .
    والا سرور آی 1 من همچین مشکلی نداشتم با 12 تا اکانت یک تارگت رو راحت زدم .بارها هم با پسورد اصلی رفتم روشون برا اینسرت یا تایم گرفتن
    همین ک1 هم همین برنامه رو داشتیم و روی کلی اکانت لوگین داشتیم و با اینکه هولدر نبودیم مشکلی نداشت برا لانچ
    ایننکه خیلی ها با اسکریپت میزنن رو کاری ندارم ، اما قبول داری همون اسکریپت هم اگه نت فیکس نداشته باشی بازم بد میزنه ؟!
    با اینترنت 512 شما بزن ببین چطوره . همه مدلش رو تست کردیم و حتی وی پی اس دادم بچه ها خودشون برن روش و بزنن و بازم درست نزدن . خیلی ها اصلا با مفهوم تایم بندی و پیدا کردن تایم لتنسی نتشون و فاصله بین کلیک کردن تا رفتن نیرو ها مشکل دارن .
    بعدش هم وقتی کاتا از یه اکانت و جلو زن و اینسرت شکن از چند اکانت مختلف باشه با اسکریپت نمیشه سر تایم زد . یه چند ثانیه ایی اختلاف داره و حتما باید دستی زده شه .
    ماشاالله دوستان همر دارن کاتا نداره . کاتا دارن و همر نداره . با اینا باید زد و باید دستی زد که درست زده شه
    الان با همین اشتراک آی پی همه میتونن به هم دف بدن . اما نمیتونن یه تارگت رو بزنن . میلاد حداقل 1 ماه هست که روی ایتالیناو - محسن غم و منتال لوگین نداشته . هر 3 اکانت هم پلیر داشتن و برا لانچ اومده ، بازم این خطا رو داده

2. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    خوب اینکه آی پی مستقیم خوردی مشخصه نمیشه دف رو ریخت و چیز جدیدی نیست .
    اما دارم میگم این اکانت ها پلیر دارن . میشه به اسمشو نبر بگیم بره چک کنه و نتیجه رو اعلا کنه همینجا . حتی خودم هم با رمز اصلی لوگین نداشتم روش تا زمان پلن .
    در مورد رفتنات هم دلیل نیازی نیست بیاری ، خیلی از سرور ها هم من تا تهش نموندم . اصلا بجث اون نیست . منظورم سرور های جدید هستش که بیایی و بمونی و ببینی چی میگم ، قبل کتیبه ها ام1 پلن رفتیم نشد برا آی پی ، ال 1 هم آخر سرور هست و نشد .
    والا سرور آی 1 من همچین مشکلی نداشتم با 12 تا اکانت یک تارگت رو راحت زدم .بارها هم با پسورد اصلی رفتم روشون برا اینسرت یا تایم گرفتن
    همین ک1 هم همین برنامه رو داشتیم و روی کلی اکانت لوگین داشتیم و با اینکه هولدر نبودیم مشکلی نداشت برا لانچ
    ایننکه خیلی ها با اسکریپت میزنن رو کاری ندارم ، اما قبول داری همون اسکریپت هم اگه نت فیکس نداشته باشی بازم بد میزنه ؟!
    با اینترنت 512 شما بزن ببین چطوره . همه مدلش رو تست کردیم و حتی وی پی اس دادم بچه ها خودشون برن روش و بزنن و بازم درست نزدن . خیلی ها اصلا با مفهوم تایم بندی و پیدا کردن تایم لتنسی نتشون و فاصله بین کلیک کردن تا رفتن نیرو ها مشکل دارن .
    بعدش هم وقتی کاتا از یه اکانت و جلو زن و اینسرت شکن از چند اکانت مختلف باشه با اسکریپت نمیشه سر تایم زد . یه چند ثانیه ایی اختلاف داره و حتما باید دستی زده شه .
    ماشاالله دوستان همر دارن کاتا نداره . کاتا دارن و همر نداره . با اینا باید زد و باید دستی زد که درست زده شه
    الان با همین اشتراک آی پی همه میتونن به هم دف بدن . اما نمیتونن یه تارگت رو بزنن . میلاد حداقل 1 ماه هست که روی ایتالیناو - محسن غم و منتال لوگین نداشته . هر 3 اکانت هم پلیر داشتن و برا لانچ اومده ، بازم این خطا رو داده
    بحث طولانی میشه افشین جان بهترین راه اینه از مولتی هانتر محترم بپرسید روی اون اکانتها جه آی پی وجود داشه و با کدوم اکانتها اشتراک داشته به مدت طولانی اینجوری شاید علت قضیه رو بهتر بگیری
    اینجوری که قرار باشه پلیر نتونه کاتا بسازه با اسکریپت لانچ کنه همون بهتر بازی نکنه ! 4 نفر بشینن بازی کنن درست درمون که بهتره !دی

4. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بحث طولانی میشه افشین جان بهترین راه اینه از مولتی هانتر محترم بپرسید روی اون اکانتها جه آی پی وجود داشه و با کدوم اکانتها اشتراک داشته به مدت طولانی اینجوری شاید علت قضیه رو بهتر بگیری
    اینجوری که قرار باشه پلیر نتونه کاتا بسازه با اسکریپت لانچ کنه همون بهتر بازی نکنه ! 4 نفر بشینن بازی کنن درست درمون که بهتره !دی
    مشکل اینه که توی سرور نرمال ، آخراش خیلیا ول میکنن و اکانت رو میدن تیم لیدری . تو که میدونی اون قدیما توی اون یکی سایت من خودمم تهش اکانت رو میدادم و میرفتم ، دف سازا که همه اینجوری ان . اونی هم که همر داره تهش باید گلدش رو بدی . ریدش رو بزاری تا بمونه والا همرش میره رو لاست و از دستش میدی . خسته میشن و این سرور با این داستاناش خیلیا ول کردن و رفتن از سمت هر 2 ساید . هم غربی ها و هم شرقی ها . اینایی که موندن هم اکثرا حتی وقت فیک گزاشتن هم ندارن و همه زن و بچه دارن
    دیگه کم کم داریم پیر میشیم برا این بازی

- - - Updated - - -

پ ن : لعنت به سرما خوردگی . مواظب باشین مریض نشین که خیلی بده

6. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام
    آقا در مورد اینکه گفتم اتک عادی بعد کتیبه ها ای پی اتک به یه تارگتو نخوره و شما میگین که میان مولتی میکشن خداییش رو مولتی همر بکشن و گلد بدن منطقی نیست به فرض که این کارو بکنن همین الانم میتونن بکنن اونا که این کثیف کاریا و مولتی بازی کردنو انجام میدن راهشو پیدا میکنن اما مشکل جای دیگست واقعا این که میگی قبل اتک برید امتحان کنید خب با هم که لانچ نمیشه یبار تایم در میارن به فرض اون موقع هم امتحان کنن باز آی پیو میخوره تو امتحان اوکیه خروج میدی میرسه به لانچ باز این مشکل ای پی میاد اونوقت لانچر چیکار کنه؟
    در مورد اسکریپت و این که میگی بدید خودشون بزنن مثلا چهار تا همره چهارتا پلیر و بگی خودتونم تایم دربیارید من که تا حالا با این مشغلهی زندگی ندیدم چهارتا پلیر یه روز با هم بیکار باشن و بشه لاچ کنن شاید تو 365 روز سال یبار اتفاق بیفته که یه روز چهارتاشون قبول کنن به لانچ همر اول لانچ شه دومی یادش بره یا یه نفر بگرده دنبالش و یه اعصاب خوردیه وحشتناک کی میاد مسئولیت هماهنگیشو بگیره؟ اصن نمیشه اینجوری زد همه بیخیال پلن میشن پلنم نباشه بازی هیچه یکم تایما کم و زیاد شه ماشالا اینترنتا هم فرق داره سرعتاش
    از شما به عنوان یه فرد با تجربه ی این بازی انتظار چنین دلیلایی نداشتم با احترام کامل بنظرم هیچ کدوم منطقی نیست

من کاری به بقیه ندارم حودمو میگم دوتا اکانت بود که خریداری شد روشون چکمه بود خود دوستان میدونن یکی هولدر ساید بود که به حسب وظیفه روش میرفتم اما اون اکانت دیگه پلیر داشت من کلا یبار لاگین کردم تایم گرفتم یبارم رفتم اولیو لانچ کردم برای چیف ده همر دوستان دومی ارور ای پی داد خداروشکر دف نریختن حالا اگه بحث پلیر ثابته که اینجوری شد تازه اکانت هولدر ساید بنظرتون هولدر باید یه نفر لاگین کنه؟

به هرحال اینا فقط نظرات منه ببخشید دخالت میکنم
    موفق باشید

8. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

این سرور های اینچنینی کلا عیب ها و اشکلات زیادی دارن !
    ولی در بین تمامی این اشکلات ! همین یک حسن از دستشون در رفته همین ویژگی ای پی رو هم بردارن که میشه نور علی نور!!
    علتش هم خیلی واضح هست
    این همه سرور ما بازی کردیم چه سرورهای سه ایکس ، 5 ایکس ، 10 ایکس ، 25 ایکس و 50 ایکس بعنوان لیدر بالشخصه در هر کدوم سرورها بالای 50 تا اکانت رو لوگین داشتم چه برای لانچ و چه برای جابجایی دفاع هیچکدومش هم اخطار ای پی نداد چون پلیر ثابت داشتند و اگه پلیر ثابت هم نداشتند و میدونستیم اخطار ای پی میده ! باهاش کتیبه کلین میکردیم ، واندر کلین میکردیم
    در مورد پلنتون هم که آی پی داد باز مقصر خودتون هستید امتحان کردنش که واقعان کاری نداره اشتباه از خودتون بوده رو یه دهکده فارم آزمایشی لانچ میکردید !! قبل اجرای پلن
    اون اکانت هایی که خطای آی پی میده در حالت اصولی و اصلیش بعلت عدم داشتن پلیر ثابت و اشتراک پسورد باید بن بشه که نمیشه چون پلیری تو سرورها نیست حالا نمیشه طلب کار شد که چرا اخطار آی پی داده سرور
    مورد بعدی در مورد لانچر و پلنر ! دروغ چرا الان که خدا رو شکر همه اسکریپ دارن و با اسکریپ لانچ میکنن! دیگه لانچر لازم نداره تایم بدید پلیر با اسکریپت بزنه
    راحت و آسوده
    این حالت اشتراک آی پی در هجوم رو هم بخوان بردارن آقای ایکس میاد 15 تا اکانت میکشه بالا تو هر کدوم با تولیدات کپ 3 تا همر میشه 45 تا همر !
    گلدش رو هم از امیر جون میگیره قطاری میزنه اون پلیری که سالم بازی میکنه رو منهدم میکنه !
    اتفاقا این برخوردها باید شدیدتر بشه که 4 تا اکانت بخر و اکانت فروش 2 بار ضرر کنند ول کنن این سایت رو که دوباره پلیرها برگردن به سرور ها
    درود به همه دوستان فروم ؛

استاد بزرگ دژکوب جهان و سایر سیارات منظومه شمسی ؛ توی سروی که نیستی نظر نده، کسی هم نمیگه چرا نظر ندادی ؛ مخصوصا که پلیر سرور های نرمال نیستی !
    نه گل پسر تو واندر یا کتیبه کلین نمیکردی تو آخر بازی خفت میکردی گرزی ملت رو تا مدال خوشگله مهاجم رو بگیری نگو نه که عکس هست هفته آخر سرور دو میلیون پوینت مهاجم گرفتی این دو میلیون از هوا بهت نرسید ) ، یا بدون رم همر ملت رو میزدی جلو زن تا دیوار بشن فرا نتونن رو دستت بیان ،برو تو فروم یه سروری پست بزار تا پلیر هاش از کار هات خبر نداشته باشن؛
    هر چی نباشه ما سرور فینال سه ایکس بودیم امثال تو رو خوب میشناسیم !

صرفا جهت اطلاع رسانی بهت میگم ؛
    سرور نرمال یک سال طول میکشه خیلی ها ممکنه برن و اکانتشون رو بسپار دست لیدر و مسئولین ساید و این مورد در قبال همه سرور ها و همه ساید ها صدق میکنه ؛
    افشن حرف خوبی زد آدم اک مولتی رو روش دف میکشه یا غارت میکنه یا پارکینگ میکنه نمیاد توش همر بکشه ؛
    مگر شخص شخیصی مثل استاد بزرگ دژکوب جهان مانی پارتیزان باشه که بیاد 10 تا همر گرزی بسازه و خفت کنه که یه مدال بگیره!

پ.ن؛ شما پلیر بیار با سرعت نت عالی که اتک های اکانت خودش رو ، که بتونه تو تایم های 8 صبح ، 11 صبح ، 2 ظهر ، 6 غروب، 9 شب ، 12 شب ، 3 شب و نهایتا 6صبح فردایی بتونه لانچ کنه ، من بهت جایزه میدم، طرف سختیش میگیره روزی دو بار بیاد رو اکش سر بزنه تعدیل بزنه بعد تو میگی لانچ کنه خخخخ

مشکل از تو نیستا حق داری نرمال بازی نکردی نمیدونی ، یا 10 سال پیش بازی کردی فکر میکنی هنوز همون دوران که هر سروری 6000 بازیکن داشته باشه و هر کسی خودش اتکش رو بزنه !

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

در جواب سایر دوستان ؛
    والا ما سرور اف1 و اچ1 که بازی کردیم این آی پی از بعد کتیبه ها و به مراتب بعد نقشه ها بسیار کمرنگ شد در حدی که محدودیتی ایجاد نمیکرد برای اجرای پلن، چرا موقعی که میخواستی یه اک رو غارت بزنی یا دفاع بفرستی برای خودت پیام می اومد که این کاربر در سوابق خود با ای پی شما لاگین کرده که خیلی هم بجا و خوب بود و این کارو میپسندم چون جلو گیری از مولتی بازی میشه ! ولی برای حمله عادی به بازیکن ساید دیگه همچین مشکلی رو نداشتیم !
    تو همین سرور هم من یکی دو بار به "اسمشو نبر" نامه زدم یکم وضع آی پی ها بهتر شد محدودیت کمتر شد ولی مجددا بعد یه هفته دوباره همون آش و همون کاسه !

قبلا هم گفتم بازم میگم من حاضرم شرایط برای همه ساید ها برابر باشه و همه بتونن خوب پلن برن، یا میخوریم یا میزنیم دیگه این حرفا رو نداره که ! دیگه یه ماه دیگه تایم سرور تموم میشه نیومدیم ترشی بسازیم که :|

این یه قسمت رو چند بار بخونید ؛

اولین لاگین صورت گرفت و هم از اکانت سرباز گرزدار و هم از اکانت منتال و هم از سه تا اکانت دیگه حملات روی تارگت x که فیک بود رفت
    دومین لاگین صورت گرفت و باز هم شکل گرفت ؛
    سر سومین لاگین که موقع لانچ همر بود ، پیام اومد فلانی با همین ای پی اتک داده به فلان تارگت :|
    بعد استاد بزرگ میاد منو نصیحت میکنه که تست نکردی !! چی بگم استاد بزرگه دیگه خخخخخ

پ.ن؛ از کسی که یک سرور نرمال بازی نکرده انتظار بیشتر از تئوری های پوچ ندارم !

پ.ن؛ Red Line عزیز حرف خوبی زد، آقا به نظرتون رو واندر فقط من یا فقط افشین لاگین میکنیم که بخواد سریع با من آی پی بخوره ؟! والا 5-6 نفری هستیم که روش لاگین میکنیم با پسورد ! بعد چطور میشه که فقط با من آی پی میخوره اونم موقع لانچ !

من نمیگم سیستم ضد آی پی که نصب شده بد هست ولی اینو دارم یه سری مشکلات داره باید بر طرف بشه وگرنه از این سرور به بعد من دیگه نیستم با این داستان ، 1 سال وقت بزارم گلد این همه اکانت رو بدم بعد نتونم یه اتک لانچ کنم چه فایده داره ! والا بابا

بدرود،
    Milad/WolFlanD
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

در جواب سایر دوستان ؛
    والا ما سرور اف1 و اچ1 که بازی کردیم

لوووووول
    به به اورين اورين
    نيو پلنر خودمي تو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نوپک گلم؛
    یه بنده خدایی بود همه شاهدن همین حرفو تو فروم همینجا میزد تازه داخل بازی بود رقیب هم بود بعد نمیدونم چی شد یهو غیب شد یه سری میگفتن رفته غار نشین شده ،

تو هم زیر امضات بنویس j1 تا بدونیم فقط یه j1 تموم کردی گلم =))) ، البته کار هر کسی نیست یک سرور رو بازی کنه و تموم کنه خخخخخ حتما باید مثه محسن نوپک باشن تا بتونن اینکارو بکنن
    موفق باشی

آنتی اسپم

آنتی فلان.jpg

چرا یهو از رنک 2 شدیم 5 :|
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    نوپک گلم؛
    یه بنده خدایی بود همه شاهدن همین حرفو تو فروم همینجا میزد تازه داخل بازی بود رقیب هم بود بعد نمیدونم چی شد یهو غیب شد یه سری میگفتن رفته غار نشین شده ،

تو هم زیر امضات بنویس j1 تا بدونیم فقط یه j1 تموم کردی گلم =))) ، البته کار هر کسی نیست یک سرور رو بازی کنه و تموم کنه خخخخخ حتما باید مثه محسن نوپک باشن تا بتونن اینکارو بکنن
    موفق باشی

آنتی اسپم

آنتی فلان.jpg

چرا یهو از رنک 2 شدیم 5 :|

نيو پلنر جان برو خدا رو شاكر باش كه ما (منظور من نيست) دوتا سرور اينجا بازي كرديم و يه رزومه از شما درست شد توي اف وان اچ وان

در مورد باقي حواشي حرفي نميزنم چون نبش قبر كردنه ولي بطور كلي سر بزير باش تا كامروا شوي، با پرخاش صحبت كردن و اينكارا به اون چيزي كه مراد دلت هست ( احساس خود شاخ پنداري) نميرسي عزيزم

پ ن: اون خودكارا كه چند ماه پيش عكسشو گذاشتي فروم ماركش چي بود؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ّباتشکر از همه دوستان اینم لینک زدن واندر منتال
    http://dejkoob.ir/ir/report/24518bed5eb
    SW IS MY HOME

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

یه تشکر از دوستانی که تا اینجا چه رو اکانت به ما کمک کردن و جه تو ساید مارو حمایت کردن ....

امیدوارم در ادامه هم بتونیم کمک حال ساید باشیم

پژمان

15. نپسندیدن mohsen.2pac نپسندید
صفحه 144 از 158 نخستنخست ... 4494134142143144145146154 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع