صفحه 143 از 158 نخستنخست ... 4393133141142143144145153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام افشین جان
    والا اگه پریدن همر میخاست دلخورم کنه همون روز دفمو نمفرستادم رو ده اکانت کلاب میتونی از ارش و سعید وایتبرد هم بپرسی شبی هم که همر خورد مراسم چهلم پسرعموم بود اصلا اتکها رو نگاه هم نکردم... دفی هم که بود از قبل پارک بود رو مرتاض و همر هم ک پرید فرداش موبانه اومدم بهتون تبریک گفتم ... اینارو گفتم که بدونی دور هم بودنش برام مهمتر از بازی هست... اگه دنبال همر گنده کردن بودم قطعا شرایط اکانت فرق میکرد... این سرور هم فقط بخاطر عارف و ارش بعد از 5سال اومدیم که دور هم باشیم به یاد قدیم ک متاسفانه تهش این شد...
    در مورد توی سرور بودن هم تا الان که اکانت سرجاش هست و حضور داریم... اتحاداتون بما ربطی نداشت تا وقتی گند کثیف کاری بعضیها دراومد و پیشنهاد متا رو مصطفی دادین!!! همون موقع هم گفتم این 2دستگی هم مقطعی هست میتونی بپرسی...
    در مورد فروم سرورهای دیگه هم تو ان1 بحث عدم حضور پلیر بود منم نظر شخصیم رو گفتم...
    ام1 هم که داستان فرار لک لکها با داستان فروش تقریبا همزمان شد کف خابی فروم ما بیشتر...
    در کل نگاه کنی اگه کل کلی هم میکنم سعی میکنم به شعور طرف مقابل توهین نکنم... کاری که متاسفانه خیلیها انجام نمیدن...
    بازم بابت پست محتوا دارت ممنون
    پ.ن: سالت واسطه فرستاده بود که من پلیر جنوبغربم نفوذی رفتم اونور... بیاین نامه بدین مولتی ازاد کنه... مگه میشه؟! مگه داریم...
    راست و دروغش خدا داند... ولی در صورتی هم که راست باشه بازم کثیف بازی...
    رانک یک سرور نرمال چ گلی بسر خودش زد که رکورد دار همر نرمال بزنه
    اینکه شما ها مارو هم به چشم کسایی که اکانت فروختن نیگاه کنی اصلا خوب نیست . همین نگاه رو ما هم میتونیم داشته باشیم بخصوص که جنوب بیشتر فروخته و منطقی ترش اینه که من بیام به این نگاه شماها رو ببینم که اکانت فروختین !
    کسایی که i1 بودن میدونن 1 ساعت مونده به 100 شدن واندر من ، دف واندر بک شد و توسط یکی ار اکانت های جنوب غرب که اونم اتفاقا فروخته شده بود به امیر اومد پایین و 0 شد . با این حال همه دوستان لطف دارن و میگن منم فروشنده ام
    باز هم میگم جدا شدن اتحاد ها ربطی به این چیز هایی که شما میگید نداشته . مصطفی عزیز ماست و قاعدتا اگر صحبت متایی بوده باشه هم خیلی راحت خودم بهش میگفتم . شخص من چیزی در این مورد نگفتم بهش . میتونید ازش بپرسید
    به مصطفی هم گفتم شماها همر دارید . ما هم داریم . راهش هم اینه که بزنیم هم رو ، هر تیمی که در نهایت برنده بود ، میتونه بعدش به همه پلیر هایی که موندن دعوت بده .
    سرور ام1 هم درسته با این بن شدن ها همزمان بود اما ربطی نداشتن به هم ، ما پلن اومدیم بریم و مشکل آی پی نزاشت . مدیریت اعلام کرد قبل کتیبه ها نباس رو بقیه اکانت ها رفت !
    مام دیدیم نمیشه بجا هزینه کردن ، حذف کردیم . ان1 هم که کلا رو هواست هیچی
    حالا سوال من اینه که چرا ما و تیم ما رو به این داستان های خرید و فروش ربط میدین ؟!
    مثلا اگه از جنوب یکی میومد و اکانت شمالی ها رو میخرید ، ما توی همه فروم ها باید به شما ها متلک مینداختیم ؟
    حالا هم بهتره از این بحثا بگذریم . چیزی که مهمه اینه که شب پلن تیم لیدری و هولدری آی پی خورده و نتونسته اتک لانچ کنه
    جناب محترم مدیریت ، اگر که ممکنه لطفا تشریف بیارید و دلیل این داستان رو بگید . ماها همه یه مشت نوبیم که اولین باره لیدر شدیم ، اولین باره که هولدر شدیم ،اولین بارمونه که لانچ میکنم ، اولین باره این تایم سرور رو به چشم میبینیم .
    شما که هم خودت بهترینی و هم برنامه نویس های سایتتون جزو بهترین ها هستن . لطف کنید و بگید این تایم سرور چرا مشکل آپی در زمان لانچ باید وجود داشته باشه
    خوشبختانه تمام اکانت هایی که برا پلن استفاده شدن هم از شمال شرق بودن و حتی از ساید متا هم کمکی گرفته نشده بود
    الان ضرر وارد شده رو کی باید جبران کنه ؟! چندین همر رفت و دیوار شد و فقط بخاطر این قانون مسخره سایت ، تارگت 0 نشد ، همرش هم سالم موند . حالا همون همر میاد روی واندر
    دیگه خسته شدم از پست و شکایت و پاسخ نگرفتن . انشاالله خود خدا درست کنه همه رو

شاد باشید و موفق ، افشین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام همگی زیاد تمایلی به صحبت نداشتم و ندارم
    اما اومدم تبریک بگم به مهاجم و مدافع فارغ از بحثا با اون تیکه از صحبتای افشین جان موافقم که شاید سرور دیگه در کنار هم بازی کردیم و خودم شخصا نظرم اینه که این بازیه میزنیم میخوریم اصلا قاعده ی بازی همینه اگه اینجوری نباشه پس چه لذتی داره؟ اگه واقعا بردن خیلی مهم تر لذت از بازی و رفاقتشه همینجا بگید من خودم اولین نفر کمک به برد میکنم
    درمورد ای پب خوردن چون این مشکل برای خودم و خودمون تو این سرور دوبار پیش اومده و پلن ناقص مونده خودم که اتیش گرفتم چون در حد پریدن ده بود حالا نمیدونم لفظ شما چیه اما من که سوختم
    در کل بازم تبریک بازی به همین حرکات قشنگه

پ ن هم ندارم دلم خیلی پره اما باشه برا بعد قبل دربی حاشیه درست نکنم بهتره

3. تشکر M3nTaL, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام صبح بخیر
    دوستان عزیز مدیریت فروم ، یه سوال داشتم ، من الان برا این مشکل آی پی کجا باید پست بزارم که هیچ کدوم از قوانین قدیم ، جدید و نانوشته سایت رو نقض نکنم ؟!
    1 ماه مونده به پایان سرور ، هر 2 طرف داستان همر های خوبی دارن . سرور راکد شده فقط و فقط واسه مشکلی که حتی اجازه نداریم اینجا حرفش رو بزنیم .
    پست قبلی بنده اسمی از مولتی هانتر برده نشده اما بدلیل صحبت پیرامون مولتی هانتر پاک شده

یه خورده احساس مسولیت داشته باشید ، میاید و جواب میدین . 5 روز گذشته از اعلام مشکل و راهکار شما این بوده که پست معترضین رو پاک کنید
    واقعا راهکار خوبیه ، ادامه بدید . چیزی نمونده از اتمام سرور ال 1 و بعدش دیگه نیستیم که پستی پاک کنید

آنتی : http://l1.x.dejkoob.ir/statistiken.php?tid=7

- - - Updated - - -

جالبیش اینه که مدیر فروم هست و پست رو پاک میکنه و نامه اخطار میده ، اما در همون لحظه جواب نامه رو نمیده
    آدم فکر میکنه شایعه های شنیده شده داره تبدیل به واقعیت میشه

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

دوستان عزیز این بحث قدیمیه منم قبلا خواستم راهکار ارائه بدید. بالاخره یه قانونی هست که میگه هرکس روی اکانت خودش بازی کنه. اگه امکان اجرای این قانون نیست تاپیک بزنیم نظرسنجی کنیم قانون رو عوض کنیم که خیال همه راحت بشه. فردا کسی شاکی شد فلان اکانت مولتیه بگیم تخلف نیست! یک بوم و دو هوا که نمیشه. بالاخره مولتی اکانتی یا تخلف هست یا نیست! اگه بهانه لانچ، سرکشی یا ... رو قانونی کنیم دیگه به هر اکانتی بگیم شما مولتی هستی میگه نه سرکشی لیدر بوده! برای لانچ بوده! یا ...
    بنابراین به جای تمسخر قوانین بیزحمت راه حل ارائه بدید.
    البته نفرمائید راه حل ارائه شده : می فرمائید سیستم اتوماتیک نباشه مولتی هانتر بررسی کنه؟ یعنی اینکه به جای اینکه جلوی لانچ به خاطر آیپی گرفته بشه لانچ انجام بشه بعد مولتی هانتر بیاد پانیش بزنه؟! یا مولتی هانتر تشخیص بده لاگین ها به خاطر بررسی لانچ، سر ریز نشدن منابع پوش قانونی و و و بوده و تخلف مولتی اکانتی نیست!؟
    من قبلا هم گفتم یا باید به قوانین احترام گذاشته بشه یا اگر قوانین قابل اجرا نیست ، و باعث دلسردی و ناراحتی «اکثریت» پلیرها میشه باید قانون رو عوض کرد.
    حالا باید دید نظر اکثریت چیست.
    این رو هم در نظر بگیرید محدودیت آیپی اگر برداشته بشه برای رقیب شما هم برداشته میشه. آیا خود شما وقتی نشه با مولتی اکانتی به بهانه لانچ برخورد کرد از رشد این تخلف در سرور شاکی و دلزده نخواهید شد؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دوستان عزیز این بحث قدیمیه منم قبلا خواستم راهکار ارائه بدید. بالاخره یه قانونی هست که میگه هرکس روی اکانت خودش بازی کنه. اگه امکان اجرای این قانون نیست تاپیک بزنیم نظرسنجی کنیم قانون رو عوض کنیم که خیال همه راحت بشه. فردا کسی شاکی شد فلان اکانت مولتیه بگیم تخلف نیست! یک بوم و دو هوا که نمیشه. بالاخره مولتی اکانتی یا تخلف هست یا نیست! اگه بهانه لانچ، سرکشی یا ... رو قانونی کنیم دیگه به هر اکانتی بگیم شما مولتی هستی میگه نه سرکشی لیدر بوده! برای لانچ بوده! یا ...
    البته نفرمائید راه حل ارائه شده : می فرمائید سیستم اتوماتیک نباشه مولتی هانتر بررسی کنه؟ یعنی اینکه به جای اینکه جلوی لانچ به خاطر آیپی گرفته بشه لانچ انجام بشه بعد مولتی هانتر بیاد پانیش بزنه؟! یا مولتی هانتر تشخیص بده لاگین ها به خاطر بررسی لانچ، سر ریز نشدن منابع پوش قانونی و و و بوده و تخلف مولتی اکانتی نیست!؟
    من قبلا هم گفتم یا باید به قوانین احترام گذاشته بشه یا اگر قوانین قابل اجرا نیست ، و باعث دلسردی و ناراحتی «اکثریت» پلیرها میشه باید قانون رو عوض کرد.
    این رو هم در نظر بگیرید محدودیت آیپی اگر برداشته بشه برای رقیب شما هم برداشته میشه. آیا خود شما وقتی نشه با مولتی اکانتی به بهانه لانچ برخورد کرد از رشد این تخلف در سرور شاکی و دلزده نخواهید شد؟
    آقا امید واقعا راهکارتون اینه ؟!
    کدوم سروری دیدین توی دات کام که تایم واندر ، اکانت هولدر نتونه بره روی بقیه اکانت ها ؟!
    کجا دیدین که توی پلن هر کسی خودش لانچ کنه ؟!
    بابا یه چیزی بگید با عقل جور باشه خوب . الان دوستان جنوب همین مشکل رو دارن . توی سرور ام1 هم همین مشکل بود و حذف کردیم .
    این ال1 هم اگه تایم واندر نبود و اینهمه زمان از سرور نگذشته بود مطمعن باشید حذف میکردیم دسته جمعی . همین الانش هم به همه دوستان گفتم واندرم بیاد پایین حذف میکنم .
    شما تا الان 100 بار گفتید که قانونه . ما هم یه در خواست داریم .
    یک روش عاقلانه و عملی برای اجرا پلن بفرمایید

الان با این قانونتون واقعا جلوی مولتی بازی کردن رو گرفتید ؟
    فکر میکنید کسی که مولتی میکشه مثلا 100 تا ، میاد با اون 100 تا همر میکشه ؟!
    طرف مولتی میسازه که دف بکشه و منابع پوش کنه . الان با این قانون محدودیت آی پی برا لانچ چجوری انتظار دارید که مولتی بازی کمتر شه ؟
    پلنی که 72 ساعت زمان لازم داره برا لانچ رو چطوری باید بگیم هر پلیر خودش بزنه ؟!
    اصلا تا حالا دیدین که هر پلیر خودش اتک های پلن رو بزنه ؟!
    اینجوری از اول هر سرور باید کلاس برا اتک سیم سک ، اینسرت شکن ، فیک بزاریم که همه یاد بگیرن . بعدش واسه همه اینترنت با پهنای باند 2 مگ بخریم . که بتونن سیم سک بزنن و تازه یکی هم بزاریم که 10 مین قبل تایم لانچ بره پلیر رو پیدا کنه و بزاره پا سیستم و بگه بشین بچین موج ها رو که باس بزنی
    تو همین دژکوب خودتون هم این وضعیت نبود و قدیما بعد کتیبه ها میشد لانچ کرد
    متاسفانه سیستم ایرانی جماعت همینطور هست که در اوایل تولید یه جنس کیفتش در بهترین شرایط ممکنه ، بعد از اینکه بازار رو بدست آورد و به حداکثر فروشش رسید ، کم کم از کیفیتش کاسته میشه و به قیمتش افزوده میشه
    نمونه بارزش هم پراید

- - - Updated - - -

الان سرور ان 1 هم که مشخصه داستانش یه ماه دیگه اونجا هم میشه سوت و کور ، فقط کافیه یه تیم اولین پلنش رو بره و سیستم آی پی نزاره بزنه

بیایید زیاد تولید نکنیم اما با کیفیت تولید کنیم

یه مورد دیگه هم هست اونم سرعت پاسخ گویی شما و همکاراتون هستش و البته سرعت مدیران فروم در پاک کردن پست و جواب ندادن نامه ها ))

شاد باشید و موفق و پیروز و دنباله دار )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

با سلام و عرض ادب
    امید عزیز، من به شخصه به عنوان لانچر و پلنر شمال شرق این سرور میخوام یک راه حل منطقی پیشنهاد بدم ؛

اول از همه اینکه پلن نباشه بازی فایده نداره
    این بازی جذابیتش به همین زد و خورد هاش هست ،خیلی ها از اول بازی زحمت کشیدن وقت گذاشتن شب ها بیدار موندن و هزینه کردن که یه همر بسازن و آخر بازی تو دو تا لینک میخوان نتیجه زحمت هاشون رو ببینن،
    در یک پلن مثلا 4 همر سمت 4 تا تارگت که یک تارگت واقعی هست و بقیه فیک میرن، یعنی 4*4برابر با 16 تا لانچ در یک بازه زمانی ؛
    طوری که یک حمله مثلا باید ساعت 10 صبح زده بشه، یه حمله دیگه 1 ظهر، یکی دیگه 6 غروب، دیگری 10 شب، بعدی ساعت 2 شب و ...
    این وسط هم همر خیلی از بچه ها که زحمت کشیدن حالا وقت و گلد خرجش کردن داره لانچ میشه و یک پلنر بیچاره مثل من یک روز خونه نشین و درگیر این پلن هست، حالا شما فرض بکن بعد 12 ساعت لانچ این ارور رو مشاهده کنی ؛

آی پی.png

شما خودت بودی چه حالی بهت دست میداد انصافا ؟

اینم یه نمونه از جدول پلن های ما که شما بدونید ما وقت و انرژی صرف پلن میکنیم و همچین رو هوا نیست که یهویی یه اتکی زده بشه !! بعد چه حس و حالی به آدم دست میده وقتی نتیجش اینطوری ناقص بشه !! اونایی که FAILED شدن به دلیل همین مشکل آی پی بود یعنی اگر اون 6 تا اتک زده شده بود نتیجه پلن عوض میشد !!
    Plan table.jpg

اینا رو گفتم که بدونید ما هم حق داریم !

ولی ؛

ما نمیگیم قوانین عوض بشه ؛
    یا نمیگیم قوانین مشکل داره ؛
    یا نمیگیم "اسمشو نبر تقصیر داره" ؛
    من دارم اینو میگم اگر من پلنر و لانچر (یک شخص با یک آی پی مشخص) نتونم برم رو چهار تا اکانت تا چهار تا لانچ بکنم بازی چه فایده ای داره ؟

راهکاری که من از نظر شخصی خودم به شما عرض میکنم اینه که ؛
    آقا یک نفر، یعنی یه اکانت مشخص شده، که یک پلیر حقیقی با یک آی پی داره، مشخص بشه تو هر ساید یا متایی به این شخص مجوز اجرای پلن داده بشه، بخدا باور کنید اگر یک نفر فقط محدودیت نداشته باشه حق کسی ضایع نمیشه چرا که این یک نفر اولا نماینده اون ساید محسوب میشه و خودش داوطلبانه این مسئولیت رو بر عهده گرفته، و ثانیا اعضای ساید اونو حمایت میکنن و قبول دارن ؛
    شما حداقل این محدودیت رو طوری تنظیم کنید که برای یک اکانت محدودیت نباشه مثلا من با آی پی 555.222.111.444 که آی پی خودم هست مثلا؛ بتونم برم رو همه اکانت ها و لانچ رو انجام بدم ، فقط هم لانچ همر، همین

حالا این موضوع چطوری اجرا بشه ؛
    من مثلا به عنوان پلنر و لانچر که در اتحاد هم مقام لیدری دارم، و اتحادم هم یک اتحاد معتبر (با رنک مناسب و تعداد افراد بالا هست) به آقای "اسمشو نبر" نامه میدم که دوست عزیز من قصد اجرای پلن در طول این سه روز رو دارم شما لطف کن تو این سه روز محدودیت من رو بردار؛

من به شخصه قبول دارم ییک نفر در ساید مقابل و رقیب هم همین امکانات برابر و عادلانه رو داشته باشه ؛ اینطوری نه قوانینی نقض میشه و نه مشکلی در پلن در ایجاد میشه ،

حالا باید دید مدیریت آیا میتونه این کارو بکنه همچین قابلیتی وجود داره یا نه ...

اینم تلفات ما به دلیلی پلن ناقص

01 MohsenGham.jpg

02 Italiano.jpg

03 MenTaL.jpg

با تشکر از وقت همگی
    Milad/WolFlanD

پ.ن؛ افشین جان شما هم تا تکون میخوری هی میگی حذف حذف، حذف چه مسخره بازیه !! :|
    من از الان بگم واندر ما هم میخوره ولی خب نتیجه بازی تاریخ 15 فروردین مشخص میشه ولی مطمئن باش ما اون گروهی نیستیم که کارنامه اعمال رو با دست چپ بگیریم
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

8. تشکر WolFlanD, M3nTaL, kinG NE, Narsis تشکر نمود
    پسندیدن WolFlanD, M3nTaL, kinG NE, Narsis پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام اقا اولا بحث رقیب و رفیق نیست اگه پلنی زده نشه بازی که هیچ لذتی نداره حالا یا میزنیم یا اونا یا دیوار میشیم یا میکنیم بالاخره اصل بازیه درسته کری میخونیم اما قشنگیه بازی به همینه
    در مورد راه حل خب شاید یسری کارها از نظر برنامه نویسی عملی نباشه و صرفا یه نظر باشه که نشه پیادش کرد بنظر من اصلا دلیلی نمیبینم بعد کتیبه ها آی پی بخوره با این تعداد کم پلیر مجبوریم چند نفری به اکانت هولدر یا کتیبه های مهم سر بزنیم اما موقع لانچ پلن این ارور آی پی میاد
    میشه بعد کتیبه ها صرفا آی پی خوردن به تارگت هارو برای اتک عادی برداشت سه نوع فرستادن نیرو تعریف شده پشتیبانی عادی و غنیمت گیری به راحتی میشه تعریف کرد بعد فلان تاریخ حمله ی عادی به یک تارگت آی پی نخوره مطمئن باشید کسی برای همر سازی مولتی نمیکشه و اگه هم اکانت مولتی باشه باید شما که مسئولین تا قبل کتیبه ها شناسایی کنید

پ ن: الان داشتم اینو مینوشتم یاد اتفاقات سرور افتادم و گفتم خب با این کار خرید و فروش هم اجرا میشه و همر میخرن اما باز تو اونطرف فکرم گفتم خب الان که ای پی هم بود خرید و فروش شد چون اونی که میفروشه تا لحظه ی واگذاری رو اکانته هست وقتی که بده همرو طرف لانچ میکنه اون موقع هم ای پیه اشتراکیه زیادی نداره که خب بازم میزنه کلا فکر اولمو نقض کرد

امید جان یکم هم انتقاد پذیر باشید تا یه پست برای مشکلات میبینید و یمبینن دوستان سریع پاک میکنن من هم پست اغشین و خوندم هم میلاد و انتقاد بود اما بسرعت در عرض چند ساعت پاک شد
    اگه بچه ها اینجا بازی میکنن ششاید یکی از دلایلش فروم باشه اینا رو بگیرید و قوانینم اینجوری هر روز ریزش پلیر بیشتر میشه نتیجه هاشم میتونید تو ان1 ببینید

به هر حال امیدواریم حل بشه حالا دوستان پلنشون وسیع بوده مشکلات بیشتر و تلفات بیشتر من خودم یبار یه پلن با دوتا چکمه ها قبل خرید و فروش اومدم برم اولیو زدم دومی ای پی خورد خداروشکر دف نریختن اما خب همر و ده هم نپرید و بک لارم برا یکی از بچه ها
    حالا برای دوستان شمال که باعث شکست پلن شد
    امیدوارم این مشکل حل بشه

موفق باشید

10. تشکر M3nTaL, Narsis تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

این سرور های اینچنینی کلا عیب ها و اشکلات زیادی دارن !
    ولی در بین تمامی این اشکلات ! همین یک حسن از دستشون در رفته همین ویژگی ای پی رو هم بردارن که میشه نور علی نور!!
    علتش هم خیلی واضح هست
    این همه سرور ما بازی کردیم چه سرورهای سه ایکس ، 5 ایکس ، 10 ایکس ، 25 ایکس و 50 ایکس بعنوان لیدر بالشخصه در هر کدوم سرورها بالای 50 تا اکانت رو لوگین داشتم چه برای لانچ و چه برای جابجایی دفاع هیچکدومش هم اخطار ای پی نداد چون پلیر ثابت داشتند و اگه پلیر ثابت هم نداشتند و میدونستیم اخطار ای پی میده ! باهاش کتیبه کلین میکردیم ، واندر کلین میکردیم
    در مورد پلنتون هم که آی پی داد باز مقصر خودتون هستید امتحان کردنش که واقعان کاری نداره اشتباه از خودتون بوده رو یه دهکده فارم آزمایشی لانچ میکردید !! قبل اجرای پلن
    اون اکانت هایی که خطای آی پی میده در حالت اصولی و اصلیش بعلت عدم داشتن پلیر ثابت و اشتراک پسورد باید بن بشه که نمیشه چون پلیری تو سرورها نیست حالا نمیشه طلب کار شد که چرا اخطار آی پی داده سرور
    مورد بعدی در مورد لانچر و پلنر ! دروغ چرا الان که خدا رو شکر همه اسکریپ دارن و با اسکریپ لانچ میکنن! دیگه لانچر لازم نداره تایم بدید پلیر با اسکریپت بزنه
    راحت و آسوده
    این حالت اشتراک آی پی در هجوم رو هم بخوان بردارن آقای ایکس میاد 15 تا اکانت میکشه بالا تو هر کدوم با تولیدات کپ 3 تا همر میشه 45 تا همر !
    گلدش رو هم از امیر جون میگیره قطاری میزنه اون پلیری که سالم بازی میکنه رو منهدم میکنه !
    اتفاقا این برخوردها باید شدیدتر بشه که 4 تا اکانت بخر و اکانت فروش 2 بار ضرر کنند ول کنن این سایت رو که دوباره پلیرها برگردن به سرور ها

12. تشکر sw team, mohsen.2pac, Omid تشکر نمود
    پسندیدن sw team, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    این سرور های اینچنینی کلا عیب ها و اشکلات زیادی دارن !
    ولی در بین تمامی این اشکلات ! همین یک حسن از دستشون در رفته همین ویژگی ای پی رو هم بردارن که میشه نور علی نور!!
    علتش هم خیلی واضح هست
    این همه سرور ما بازی کردیم چه سرورهای سه ایکس ، 5 ایکس ، 10 ایکس ، 25 ایکس و 50 ایکس بعنوان لیدر بالشخصه در هر کدوم سرورها بالای 50 تا اکانت رو لوگین داشتم چه برای لانچ و چه برای جابجایی دفاع هیچکدومش هم اخطار ای پی نداد چون پلیر ثابت داشتند و اگه پلیر ثابت هم نداشتند و میدونستیم اخطار ای پی میده ! باهاش کتیبه کلین میکردیم ، واندر کلین میکردیم
    در مورد پلنتون هم که آی پی داد باز مقصر خودتون هستید امتحان کردنش که واقعان کاری نداره اشتباه از خودتون بوده رو یه دهکده فارم آزمایشی لانچ میکردید !! قبل اجرای پلن
    اون اکانت هایی که خطای آی پی میده در حالت اصولی و اصلیش بعلت عدم داشتن پلیر ثابت و اشتراک پسورد باید بن بشه که نمیشه چون پلیری تو سرورها نیست حالا نمیشه طلب کار شد که چرا اخطار آی پی داده سرور
    مورد بعدی در مورد لانچر و پلنر ! دروغ چرا الان که خدا رو شکر همه اسکریپ دارن و با اسکریپ لانچ میکنن! دیگه لانچر لازم نداره تایم بدید پلیر با اسکریپت بزنه
    راحت و آسوده
    این حالت اشتراک آی پی در هجوم رو هم بخوان بردارن آقای ایکس میاد 15 تا اکانت میکشه بالا تو هر کدوم با تولیدات کپ 3 تا همر میشه 45 تا همر !
    گلدش رو هم از امیر جون میگیره قطاری میزنه اون پلیری که سالم بازی میکنه رو منهدم میکنه !
    اتفاقا این برخوردها باید شدیدتر بشه که 4 تا اکانت بخر و اکانت فروش 2 بار ضرر کنند ول کنن این سایت رو که دوباره پلیرها برگردن به سرور ها
    مانی جان با تمام احترامی که واست قائلم باید بگم توی سروری که نیستی نباید نظر بدی
    تمام اکانت های شرکت کننده توی پلن پلیر داشتن و دارن . لیستشون رو میلاد گزاشته
    این قانون آی پی و لانچ هم زمانی که شما بازی میکردی نبوده و جدیدا اومده از سرور کا 5 اگه اشتباه نکنم .
    توی ک1 نبود این داستان . توی فینال نبود . توی آی 1 نبود . توی دی 3 نبود . توی جی 3 و جی 1 هم نبود
    شما لطف کن یه سرور رو تا زمان رسیدن به پلن و این داستانا بمون و ببین که این خطا رو میده یا نه
    مشکل رو هم ما اینجا داریم و هم ام1 داشتیم . اونجا هم من با اکانت های پلیر دار لانچ کردم . شما یکی حداقل منو از زمان نوبی یادت هست تا الان که همچنان نوب هستم میشناسی . تا حالا دیدی از مولتی استفاده کنم ؟!
    اصلا تا حالا دیدی کسی روی مولتی همر بکشه ؟!
    یکی میاد میخره و میزنه که یه بار ای پی میافته و مشخصه که مشکلی واسش نداره . یکی هم از اول مولتی میکشه که اونم رو مولتی دف میسازه و پوش میگره و روی اکانت اصلی 8 تا همر میکشه .
    اکانتی که پلیر داره و 2 دونه همر با رید سالم کشیده و تا این تایم هزینه کرده میمونه واسه پلن که اونم این سیستم آی پی لطف کرده و نمیزاره 6 نفری یه تارگت رو بزنن !
    الان با این وضعیت فقط باید صبر کنیم تا 14 فروردین . بعدش همه با هم واندر های هم رو بزنیم و اینطوری هیچ کسی برنده نمیشه و سایت هم جایزه ایی نمیده و بازم که حساب کتاب میکنی سروری که باید یه ماه پیش تموم میشد 3 ماه اضافه بازی شده و کلی گلد مصرف شده و جایزه هم که نمیدن کلا به نفع سایت هست تا ماها
    مدیریت حق داره بیاد و اینجا داستان بگه که هرکسی خودش باید لانچ کنه ، اما شما چرا میگی جای سواله واسم
    باز هم عذر میخوام واسه جواب اما از شما انتظار نداشتم ندونسته نظر بدین .

14. تشکر partizan تشکر نمود
    پسندیدن partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    مانی جان با تمام احترامی که واست قائلم باید بگم توی سروری که نیستی نباید نظر بدی
    تمام اکانت های شرکت کننده توی پلن پلیر داشتن و دارن . لیستشون رو میلاد گزاشته
    این قانون آی پی و لانچ هم زمانی که شما بازی میکردی نبوده و جدیدا اومده از سرور کا 5 اگه اشتباه نکنم .
    توی ک1 نبود این داستان . توی فینال نبود . توی آی 1 نبود . توی دی 3 نبود . توی جی 3 و جی 1 هم نبود
    شما لطف کن یه سرور رو تا زمان رسیدن به پلن و این داستانا بمون و ببین که این خطا رو میده یا نه
    مشکل رو هم ما اینجا داریم و هم ام1 داشتیم . اونجا هم من با اکانت های پلیر دار لانچ کردم . شما یکی حداقل منو از زمان نوبی یادت هست تا الان که همچنان نوب هستم میشناسی . تا حالا دیدی از مولتی استفاده کنم ؟!
    اصلا تا حالا دیدی کسی روی مولتی همر بکشه ؟!
    یکی میاد میخره و میزنه که یه بار ای پی میافته و مشخصه که مشکلی واسش نداره . یکی هم از اول مولتی میکشه که اونم رو مولتی دف میسازه و پوش میگره و روی اکانت اصلی 8 تا همر میکشه .
    اکانتی که پلیر داره و 2 دونه همر با رید سالم کشیده و تا این تایم هزینه کرده میمونه واسه پلن که اونم این سیستم آی پی لطف کرده و نمیزاره 6 نفری یه تارگت رو بزنن !
    الان با این وضعیت فقط باید صبر کنیم تا 14 فروردین . بعدش همه با هم واندر های هم رو بزنیم و اینطوری هیچ کسی برنده نمیشه و سایت هم جایزه ایی نمیده و بازم که حساب کتاب میکنی سروری که باید یه ماه پیش تموم میشد 3 ماه اضافه بازی شده و کلی گلد مصرف شده و جایزه هم که نمیدن کلا به نفع سایت هست تا ماها
    مدیریت حق داره بیاد و اینجا داستان بگه که هرکسی خودش باید لانچ کنه ، اما شما چرا میگی جای سواله واسم
    باز هم عذر میخوام واسه جواب اما از شما انتظار نداشتم ندونسته نظر بدین .
    افشین جان
    این قانون از فینال 3 ایکس سال پیش وجود داشت
    نشون به اون نشون که اکانت آناتما رو تو شمال شرق من خودم خریدم و هم رو اون اکانت هم اکانت خودم پلی میدادم نه دفش رو میتونستم بریزم رو اکانت خودم نه همرش با همرهای شمال شرق لانچ میتونست بشه چون با آی پی پلیر ثابت نداشت دف آناتما را دادیم جنوب غرب به ماهان به جاش از جنوب غرب دفاع گرفتم پس این قانون خیلی وقت هست که وجود داره باز هم مثال میخوای همون سرور دوستان جنوب شرقی دفاع ساخته شده رو مولتی ها رو نمیتونستن جابجا کنن رو اکانتهای اصلیشون به دلیل قانون آی پی ! همین فینال 1 ایکس هم این قضیه پیش اومده بود پس قانون عوض نشده
    من اصلا نمیگم شما از مولتی استفاده میکنی روی صحبت من با شخص تو نیست ، هم تیمی بودیم خاطرات خوبی رو هم باهم داشتیم
    ولی نمیتونی منکر بشی که خرید و فروش اکانت از قدیم الایام بوده و هست و خواهد بود جدیدا هم گلد میدن کنترات جوایز رو برنده میشن نمونش j3 ، مثال بارز دیگه اش سرور k5 ، نمونه اش همین سرور l1 ، یا فینال 1 ایکس که به قول شما من رفتم !
    فینال 1 ایکس به طرف میگم ما متامون با شمال غرب باید باشه بریم جنوب غرب رو بزنیم × میگه من جنوب غرب رو کلا خریدم !! انتظار نداری تو همچین سروری بمونم ، باز هم اکانت بود تا زمانی که شمال شرق اصلا واندر نگرفت ! کل جنوب هم تشتک شده بود اکانت رو حذف کردم رفت
    این رو خود امید میتونه واضح بیاد توضیح بده این قانون از کی بوده و چرا باید باشه !!
    یه سوال
    قبول داری لانچ ها بوسیله اسکریپت انجام میشه یا نه ؟؟؟
    لانچ با اسکریپت نیاز به لانچر داره واقعا؟؟؟؟؟؟

16. تشکر mohsen.2pac, Omid تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید
صفحه 143 از 158 نخستنخست ... 4393133141142143144145153 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع