صفحه 139 از 158 نخستنخست ... 3989129137138139140141149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    3. 0 کردن همه واندرها بجز واندر سالت که اونم بدلیل عدم به توافق رسیدن با اکانت مستر 0 شد... (ظاهرا سرقیمت حدود 500 تومن اختلاف داشتن:|)
    4

4. شایان شانگفی عزیز هم بازی قدیمی... اگه قیمت مناسب بود الان تو توافق بودی توهم عایا؟؟؟ ظاهرا سر پایین بودن قیمت زدی بیرون از تیم...
    عمو جون فازت چیه؟

من اگه اکانت بفروش بودم سرور6راند 3 سال 89 اکانت منو 8میلیون نقد اسکناس میدادن؛ اون موقع با 8میلیون میشد پراید خرید؛ نفروختم.

اول فکر کن بعد حرف بزن.

عمو جون من کل ساید جنوب شرق رو گلد میدم بدون توقع ! فقط رو رفاقت و این که کنار هم دو ساعت خستگی کار روزانه رو در کنیم.

1میلیون 2میلیون خرج یه روزه منه عمو جون!

واقعا برات متاسفم که در جهل مرکب به سر میبری! برو از 4تا قدیمی بپرس شایان شانگفی کیه بعد بیا بگو سر قیمت توافق نکرده!

گویا شما هم سرت بی کلاه مونده و عضو تیم توافق زیر میزی بودی ولی الان همه برنامه هات به هم ریخته.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ما اینجا میگفتیم گیو و السید از متا خریده شده همین افشین خان میگفت از طرف من اکانتی خریده نشد بله شما نبودین اما اسم اکانت شما بالای اون اتحاد بود یانه؟ یعنی یک سر سوزن متوجه نشدین؟ مشکوک نشدین؟

من بشخصه دست تک تک بچه هامون که کمک میدادن این چند وقت تا بازیو جم کنیم میبوسم حمید جان و مجتبی خیلی فشار تحمل کرد خداییش نوکرتونم داداشا
    سامان و سعید خسروی و فرشته خانوم و داش رامین گل و زاوش تا اون روزی که بود دم همتون گرم کارتون درسته[/quote]

سلام به همه
    به درستی و غلطی کل بحث کاری ندارم
    من از اکانت آروشا تا حالا تو هیچ سروری نه مولتی داشتم نه حال مولتی داشتن دارم. فقط درمورد اکانت السید چون اطلاع دارم خواستم بگم که این اکانت تو سرور قبل k1 با بنده تو یک اتحاد بود و اول این سرور هم بهش نامه زدم که چرا رفتی شمال غرب؟! جواب داد که نه . با شمال شرق هستم و فقط با هماهنگی اینجا رجیستر کردم موقع اش که شد میام پیش خودتون.
    به اصول نرم افزاری بازی مسلط نیستم ولی اگه میشه بگید مدیریت نامه ها رو بازیابی کنه بزاره واسه همه.
    فقط گفتم قضیه این یکی اکانت لااقل مشخص باشه که از اول خودش پلیر خودش رو داشت و اونم با شمال شرق بود.
    پیروز باشید.

3. تشکر M3nTaL, shoshor, RED LINE, mhpooya تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor, mhpooya پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید دوستان عزیز

دوم:
    [COLOR=#ff0000][B]

خوب باید عرض کنم که 5000تا نبوده و 13000تا طلا بوده و سعید وایتبرد به من گفت گلد زیاد خریدیم و داریم میدیم بره!گفتم باشه سعید قیمت بگو که از قیمت سایت شاید 20تومن ارزون تر برای من بود و منم از سعید وایتبرد گلد مصرفی اکانتمو خریدم.و دیدم اینجا داستان داریم دیگه اصلا توی این سرور لاگین هم نمیکردم!حالا شما هم اگر باور ندارید من امروز 2ساعت با سعید صحبت کردم گفت دادم آرش سزار اونم داده به عرفان اودین و باقی داستانات از خودش بپرسید داستان گلد هم که پولش رو دادم خریدم!ببینم اشتباه هست یا نه؟

من اگر بخوام با اون تیم باشم همر واتبرد رو نمیزدم روی شایان یا نمیزدم روی واندر خودم یا نمیزدم روی محمد پویا و باقی دوستانم که خارج از دنیای مجازی باهم در ارتباط هستیم بلکه مطمعن باش مستقیم رو خود شما میزدم !!!!ما که خود زنی نمیکنیم!یا صد در صد خود salt و wolfland رو میزدم به خاطر این گنده کاری هاشون و جز تیم پرشین هستند!
    فکر نکنم کسی اندازه من از امیر پرشین بدش بیاد به دلیل اون واندر i1 که من قبول نکردم 80000تا گلد رو برای این که واندرم رو بدم بهش و اومد اکانت های سرور خرید و روی خود من زد!بماند که بچه های ما اکانت ایشون بودند و همرش رو خورد خورد به ناتار و wwزدند اما مولتی هانتر عزیز براش بک داد!!!!اما توی این سرور که ما میگیم فلانی اکانت خریده زده از ساید دیگه روش بودند زدند میگه نباید اعتماد میکردید مقصر شمایید اعتماد میکنید!!!

بله بله درسته قانون برای این شخص هم عوض میشه و این آقا همه چیز براش عوض میشه

خوب به نطر شما با این سبک بازی چی میشه؟چرا یک سال زحمت بکشیم؟چرا یکسال پول و انرژی مصرف کنیم؟
    آخر سرور ما هم میایم اکانت میخریم!!!
    امید عزیز شما که قوانین سایتت خرید و فروش اکانت و داشتن مولتی ممنوع است چرا تمام سرور های شما اکانت رو میخرند و با 200تا مولتی برنده سرور مشخص میشه؟؟؟

اگر اینطور هست وقت نزاریم خوب آقای xبا تیمش بیاد بخره با خودش بازی کنه و یا این که ما هم همینجوری خرید و فروش ببریم سرور رو!!!

پ.ن:
    دوست عزیز swteam وقتی از چیزی خبر ندارید سعی کنیم به کسی تهمت نزنیم!این حرکات نپسندیده است.
    پ.ن2:
    امیدوارم مدیریت این سری دیگه کوتاه نیاد و پاسخگو باشند.
    سلام داداش ببخشید کوتاه کردم لازم دونستم یچیزایی بگم
    اول اینکه حمید اصلا نمیدونه اکانت زاپاتا مال شما هست یا کس دیگه تهمتی هم به اون اکانت نزد فقط گفت این انتقال بوده
    بله 13 ک بود و خود من به حمید گفتم که انتقال دادن اما چیزی که بود این بود که یروز یه بنده خدا گفت گلد ساپورت میاد گلد میده تبلت و اگه بردیم برا اون!! گفتیم باشه بعد کد گلد پخش شد بین دفسازا و اکانتا البته نه زیاد در حد پنجاه تا صد تا گلد برای هر اکانت!!! یروز من اومدم یکی از پنج تا کدی که برای دفسازایی که دستم بود و بزنم یه کد صدتایی زد استفاده شده برای همین اکانت زاپاتا و اون چهارتا کد دیگه هم همینطور پیگیر تر شدم دیدم از کلاب هم انتقال خورده به مقدار 12500 که کلا گلد کلاب 100 تا هم نمونده بود!!!! به حمید گفتم این جور شده و جویا شدیم بهمون گفته شد کسی که گلد ساپورت بوده زد زرش گفته تبلت نمیخوام گلدمو بدین !!!
    ما به هیچ عنوان نه من نه حمید رضا نمیدونستیم صاحب اکانت سرور کا 5 شمایید یا کس دیگه علیه حمید رضا جبهه نگیرید این حرفام عین حقیقته
    و اینکه الان میگین خریدین و فروخته شده خلی جالب میکنه قضیه و ظاهرا هرچی میره جلو چیزای جالب تری هم رو میشه هر چی هم میخوره بیشتر بوی گندش در میاد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    عمو جون فازت چیه؟

من اگه اکانت بفروش بودم سرور6راند 3 سال 89 اکانت منو 8میلیون نقد اسکناس میدادن؛ اون موقع با 8میلیون میشد پراید خرید؛ نفروختم.

اول فکر کن بعد حرف بزن.

عمو جون من کل ساید جنوب شرق رو گلد میدم بدون توقع ! فقط رو رفاقت و این که کنار هم دو ساعت خستگی کار روزانه رو در کنیم.

1میلیون 2میلیون خرج یه روزه منه عمو جون!

واقعا برات متاسفم که در جهل مرکب به سر میبری! برو از 4تا قدیمی بپرس شایان شانگفی کیه بعد بیا بگو سر قیمت توافق نکرده!

گویا شما هم سرت بی کلاه مونده و عضو تیم توافق زیر میزی بودی ولی الان همه برنامه هات به هم ریخته.
    شایان جان عرض ارادت نمیدونم این چند وقت اخلاق منو فهمیدی یا نه اما من از کسی ترسی ندارم همیشه هرچی دیدم و شنیدم و میگم
    داداش حرفی که حمید زد طبق شنیده ها و ادعاها بود من کاری ندارم درست یا غلط اما این حرفا زده شده
    وگگرنه سابقه و قدمت بازیه شما بر هیچکس پوشیده نیست

من اگه این حرفارو زدم و از حمید دفاع کردم بخاطر مرام و معرفته این پسره که با هزارن مشکلاتی که دست و پنجه نرم میکرد و میکنه خیلی وقت برای ساید جنوب غرب گذاشت مطمئنا و صد در صد حمید رضا بیشترین وقت و تو کل بچه ها برای ساید جنوب غرب گذاشت فقط بخاطر رفاقت و الان ازون رفاقت کل زحماتش و کل زحمات بقیه بر باد رفت و میدونم الان خیلی ناراحته و هیچ ربطی به این قضایا نداره و در جریان هیچکدوم ازین توافقات و این چیزا نبوده
    دلیلم برای این پست این بود

در مورد اکانت السید هم داداش الان قضیه پیچیده تر شد اگه طرف شما بوده پس چرا رفته غرب و حالا که رفته بقول خودت با دلایل چرا از تو اتحاد شمال غرب سر دراورد/ آیا قصد جاسوسی نبود؟ همین سرور بغل بخاطر همچین اکانتایی به م ریخت و به اعتصاب کشیده شد!!!

کلا میگم انگار هرچی هم میخوره بیشتر بوش درمیاد

یسریا هم ما گفتیم رو حذفیم استقبال کردن اما گفتن فقط خودت میخوای بری برو چیکار اکانتای ساید که دست ما هستن و میخوایم باشون کثیف کاریو ادامه بدیم و گذاشتی؟ خودت برو(با لفظ بدتر) اونا رو حق نداری ببری باشه اقا من میرم اکانتا برا خودتون!!!
    کلا این سرور و این قصه سر دراز دارد
    شاد باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط آروشا نمایش پست ها
    ما اینجا میگفتیم گیو و السید از متا خریده شده همین افشین خان میگفت از طرف من اکانتی خریده نشد بله شما نبودین اما اسم اکانت شما بالای اون اتحاد بود یانه؟ یعنی یک سر سوزن متوجه نشدین؟ مشکوک نشدین؟

من بشخصه دست تک تک بچه هامون که کمک میدادن این چند وقت تا بازیو جم کنیم میبوسم حمید جان و مجتبی خیلی فشار تحمل کرد خداییش نوکرتونم داداشا
    سامان و سعید خسروی و فرشته خانوم و داش رامین گل و زاوش تا اون روزی که بود دم همتون گرم کارتون درسته
    سلام به همه
    به درستی و غلطی کل بحث کاری ندارم
    من از اکانت آروشا تا حالا تو هیچ سروری نه مولتی داشتم نه حال مولتی داشتن دارم. فقط درمورد اکانت السید چون اطلاع دارم خواستم بگم که این اکانت تو سرور قبل k1 با بنده تو یک اتحاد بود و اول این سرور هم بهش نامه زدم که چرا رفتی شمال غرب؟! جواب داد که نه . با شمال شرق هستم و فقط با هماهنگی اینجا رجیستر کردم موقع اش که شد میام پیش خودتون.
    به اصول نرم افزاری بازی مسلط نیستم ولی اگه میشه بگید مدیریت نامه ها رو بازیابی کنه بزاره واسه همه.
    فقط گفتم قضیه این یکی اکانت لااقل مشخص باشه که از اول خودش پلیر خودش رو داشت و اونم با شمال شرق بود.
    پیروز باشید.[/QUOTE]

رضا جان نیازی به اثبات چیزی نیست .
    بنده لیدر هستم اما علم غیب ندارم . کسی که داره بیاد و بگه کیا چیکار کردن . شاید ما هم در جریان قرار بگیریم .

6. تشکر mhpooya, HIV+ تشکر نمود
    پسندیدن mhpooya, HIV+ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام وعرض ادب

جناب شایان شانگفی ساید جنوب شرق که طبق گفته های خودت 2تا پلیر بیشتر نداره:| از اتاق فرمان اشاره کردن شما قبلا گفتین که مجبورین مولتی رید کنین تا گندم تامین کنید... ببخشید:|
    توی صحبتهام گفتم طبق شواهدی که موجوده شما هم سر قیمت به توافق نرسیدید... راست یا دروغش رو شما میدونید و طرف مقابل و خدایی بالای سر... منم درحدی نیستم که بخام درمورد شخصی اینجا قضاوت کنم...
    واما...
    یک سوال بیجواب برای من و بقیه پلیرهای جنوب غرب بوجود اومده که هرچی پیگیری کردیم به نتیجه نرسیدیم... امیدوارم یکی اینجا پیدا بشه و جوابگو باشه!!
    2روز پیش از مولتی هانتر نامه اومد که اکانت واندر و اکانت سالت و ولفلند دارای ای پی مشترک هستن... و در نتیجه بررسی ها اکانت کلاب و پلار و هرکول و وایتبرد و سالت جریمه شدن و همه بن شدن... اکانت وایتبرد که معلوم الحال هست برای همه دوستان و نیاز به بررسی هم نیست... اما بن شدن اکانت واندر یک ساید یکم غیرقابل حضم هست... ما فرض رو بر این میذاریم که علت توافق زیر و رو بوده و به همین خاطر بن شده!!!
    اما چرا اکانت هرکول و پلار بن شدن ؟؟؟ اگه علت ای پی مشترک با اکانت های سالت و ولفلند هست پس چرا اکانت ولفلند بن نشده؟؟؟ اگه علت خرید و فروش هست پس چرا خریدار ( ولفلند) بن نشده؟؟؟ اگه پلیرهای جنوب نامه دادن که اکانت هرکول فروخته شده پس چرا هیچکس روحش خبر نداره تو جمع پلیرهای جنوب:|میگن از اکانت هرکول متحد رو زدید:| کدوم متحد رو زده هرکول که خود پلیرهای جنوب غرب بیخبرن؟؟؟ از کی اکانت مستر متحد جنوب غرب بوده؟؟؟ اگه بازم علت اینه ما قبول میکنیم... ولی چرا اکانتی که ایپیش مشخصه و همر از همون ایپی لانچ شده بن نیست!!!!!

لطفا یکی که جواب این سوال منو میدونه بیاد و جواب بده شاید ما تکلیفمون رو با این بازی فهمیدیم....

پ.ن: بن بخاطر حمله به متحد:| و نامه دادن پلیرهای جنوب غرب:|

خدایا توبه:|
    ویرایش توسط sw team : 01-18-2017 در ساعت 01:20 AM

8. تشکر shoshor, HIV+, kinG NE, mohsen.2pac, M.HERO تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, HIV+, kinG NE, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کلا هیچ چیزی مشخص نیس

هر کسی که طرف ماحرا هست از سالتو میلاد و سعید و ارش سزار و اون ارش و... میاند یه چیزی میگند که ما همه اینا رو مثل پازل کنار هم بچینیم بازم یه سری جاها مبهمه

مثلا گفته میشه اک هرکول فروخته شده به ساید ما بدون تغییر ایمیل یعنی بازیکن رو خریدیم یا مثلا میگند ولفلند رفته لانچ کرده از سعید وایتبرد رو کودیین در صورتی که با اک وایتبرد ای پی نداره ولی با کلابز داره
    یا یه جایی دیگه یه سری از دوستان میگند سعید وایت برت اک رو یه ماه قبل داده به ارش سزار که اون اومده اک ها رو فروخته و رفته و و یا...

اما اصلی ترین موضوع اینه واس من

به فرض اینکه ما واندر رو بدیم بالا و بچه های جنوب هم واندر رو بدند بالا تا فروردین هم ما بزنیم اونا بزنند و بازی کش پیدا کنه
    بعد اخر سرور ما بزنیم واتدر اونا رو 0 کنیم و اونا هم بزنند مال ما رو 0 کنند و ناتار 100 کنه
    طبق قانون برنده بازیکنی است که بیشترین سطح واندر رو داشته باشد
    یعنی اک کلابز که بن شده

فرض کنید سروری اک برنده کسی هست که 3 ماه قبل پایان بازی بن شده بوده
    خخخخخ

اگ مولتی این اک های بن شده رو حذف کنه یکم مشکلات حل میشه و یکم سرور منظم میشه حالا ما هم یا توافقی میدیم بالا یا میزنیم تو سر ک کله هم ناتار میاد بالا
    یا ....

10. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همگی

از اونجایی که هی اسم ما میاد وسط نیاز دیدم یه سری شفاف سازی بکنم ؛

اول از همه خطاب به اون آدم بیکاری که داره کشاورزی میکنه و بحث رو به فروم سرور ام1 هم کشونده؛
    یکی نیست بگه آخه مرد مومن تو رو یه ماه پیش از ج.غ زدن صفرت کردن به من چه ؟! میخواستی بیای بگی روم حملست بهت دفاع بدیم نه اینکه بری دو ساعت مونده به حمله بیای به افشین بگی بعد هم چون صفر شدی شد تقصیر من :| :|
    اومدی پی وی یک سره کلید کردی تو زدی تو نامردی و ... من دیگه بیشتر از این وقت برای توضیح دادن به تو نمیزارم میخوای باور کن نمیخای هم هر چیزی که دوست داری رو باور کن ؛

یادت باشه یه نانکپ 60ک شمشیری از من چیف شد ؛ من اگر تو ج.غ دست داشتم نمی اومدم خودم رو چیف کنم!!!!!!! :|
    هر کسی که یه مقداری عقل و شعور داشته باشه این موضوع رو درک میکنه !
    در ضمن من دو هفته بعد از ده دوم زدن سرور ام1 اک رو کردم پس حرف بی ربط نزن ؛

از قدیم گفتن کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده رو نه ؛ حکایت خودته این موضوع ؛

من قبلا گفتم بازم میگم ما یک عدد " و ی پ ی ا ن" دادیم به یک نفر از بچه هامون که به قول خودش میخواسته برای باز کردن یه سایت ازش استفاده کنه، بعد از مدتی همین دوست ما این " و ی پ ی ا ن" رو برگشت داد به یکی دیگه که باهاش رو اک کلاب لاگین کنه و این موضوع رو به ما هم حتی نگفت،
    یه روز من یه نامه اخطار و درخواست دلیل از مولتی هانتر دریافت کردم که با اکانت فلانی آی پی داری، من به رفیقم زنگ زدم گفتم فلانی اون " و ی پ ی ا ن" رو چی کردی باهاش رو اک کلاب رفتی ؟ گفت نه ولی فکر کنم دادم به رفیقم که اون بره یه کاری بکنه، منم درجا به مولتی گذارش دادم و از پنل اون " و ی پ ی ا ن" رو مسدود کردم، البته مولتی هانتر هم گفت یه بار دیگه همچین چیزی تکرار بشه اک منم بن دائمی میشه :|
    اصولا قبل از بن شدن دائمی شما یه نامه اخطار و شفاف سازی دریافت میکنی که دلیل ای پی خوردن رو ازت میپرسه و تازه اگر حرفت منطقی باشه و مورد قبول واقع بشه بازم یه اخطار میگیری که در صورت تکرار مجدد دیگه اخطار نمیگیری و یک سره بن میشی !!
    سر همین موضوع من کاملا با احتیاط عمل کردم از اون روز تا حالا در حدی که حتی رو یه سری از دف ساز های خودمون هم دیگه نمیرم :|

ما پلن رفتیم یکی رو از ساید رقیب زدیم ، چون سر اون پلن از ما کینه گرفته اومده همه چیز رو انداخته گردن ما ؛
    یکی دیگه تو یه سایدش پسورد عوض کرده اومدن انداختن گردن ما !
    یکی دیگه ایمیل عوض کرده اومدن انداختن گردن ما،
    گلد یه نفر تموم شد، بازم شد تقصیر ما !
    تو سرور ام1 یه همر دیوار شد، اونم انداختن گردن ما،
    فردا هر کسی تو کا5 کتیبه منحصر بزنهاونم میخوان به من ربط بدن،
    سرور خودش مولتی هانتر داره و دیدین که داره رسیدگی میکنه ،

این شد حکایت اون نانکپ چیف شده ما ، یکی میگفت 100ک هست یکی میگفت زیر ساختش خوب بوده 150ک بوده بعد من عکس برات گذاشتم از مقدار همون هفته که همه دیدین 60ک بوده !! یعنی شما از اکانت ما خبر داری ولی منی که هر روز دارم روش بازی میکنم خبر ندارم !!
    شما میتونی ادعای غیب گویی و پیامبری هم بکنی اونم در قرن بیست و یکم، موفق باشی ...

حالا همه اینا به کنار سالار به نکته خوبی اشاره کرد که خیلی از مسائل همچنان مثل سوال بی جواب باقی مونده؛ گفته شده این اکانت ها فروخته شده به آقای x ، بعد از همین اکانت ها همر بلند شده رو واندر همین آقای x پشت سرش هم چیفر هم اومده بود برای چیف کردن !! خب یکی بیاد به من توضیح بده کسی که مثلا یه اکانت رو میخره چرا باید با اون بزنه واندر خودش رو زیر ساخت واندر خودش رو خراب کنه ؟!؟!؟ :|
    این حرکت چه معنی ای داره اصلا !!!؟ :|

والا یکی از دوستان قبلا پرسید تو چر ااینقدر پوینت هجومت بالاست گفتم اون دوران که تو سرور زد و خوردی نبود یکم جاسوس ساختم خفت کردم، خب همینه موضوع، اگر اکانتی دست من باشه یا ازش دف میکشم یا به نحوی دیگه به نفع خودمون استفاده میکنیم، نمیایم ازش همر بکشیم خودمون رو باهاش چیف کنیم که ! :|
    آخه عقل و منطق شما کجاست !
    بخدا یکم به حرفاتون فکر کنید ببینید این تئوری هایی که رو کردین شبیه کارتون شده تا واقعیت !!

بدرود
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز

متاسفم واسه اونایی که کمبود ها و عقده هاشونو با پول حل میکنن.برنده شدن به چه قیمتی آخه؟
    خراب کردن بازی اینهمه پلیری که 1سال وقتشونو گذاشتن لذت داره؟
    ناراحتم واسه تمام بچه هایی که اصلا روحشون از این معامله خبر نداشته.مخصوصا دوست خوبم حمید sw team که رفیقش هم هیچی بهش نگفت و آخرین نفری بود که قضیه رو فهمید و اونم خودم بهش گفتم.

فقط خواهشا سرور M1 نیاید دیگه اونجا رو خراب نکنید.چون اونور هم یه خبرایی داره شنیده میشه.مگر با اینکارا کسی بتونه نتیجه سرور M1 رو تغییر بده وگرنه نتیجه مشخصه.
    چیزی که واسه شما آرزوست..... واسه ما خاطره ست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود به همگی

از اونجایی که هی اسم ما میاد وسط نیاز دیدم یه سری شفاف سازی بکنم ؛

اول از همه خطاب به اون آدم بیکاری که داره کشاورزی میکنه و بحث رو به فروم سرور ام1 هم کشونده؛
    یکی نیست بگه آخه مرد مومن تو رو یه ماه پیش از ج.غ زدن صفرت کردن به من چه ؟! میخواستی بیای بگی روم حملست بهت دفاع بدیم نه اینکه بری دو ساعت مونده به حمله بیای به افشین بگی بعد هم چون صفر شدی شد تقصیر من :| :|
    اومدی پی وی یک سره کلید کردی تو زدی تو نامردی و ... من دیگه بیشتر از این وقت برای توضیح دادن به تو نمیزارم میخوای باور کن نمیخای هم هر چیزی که دوست داری رو باور کن ؛

یادت باشه یه نانکپ 60ک شمشیری از من چیف شد ؛ من اگر تو ج.غ دست داشتم نمی اومدم خودم رو چیف کنم!!!!!!! :|
    هر کسی که یه مقداری عقل و شعور داشته باشه این موضوع رو درک میکنه !
    در ضمن من دو هفته بعد از ده دوم زدن سرور ام1 اک رو کردم پس حرف بی ربط نزن ؛

از قدیم گفتن کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده رو نه ؛ حکایت خودته این موضوع ؛

من قبلا گفتم بازم میگم ما یک عدد " و ی پ ی ا ن" دادیم به یک نفر از بچه هامون که به قول خودش میخواسته برای باز کردن یه سایت ازش استفاده کنه، بعد از مدتی همین دوست ما این " و ی پ ی ا ن" رو برگشت داد به یکی دیگه که باهاش رو اک کلاب لاگین کنه و این موضوع رو به ما هم حتی نگفت،
    یه روز من یه نامه اخطار و درخواست دلیل از مولتی هانتر دریافت کردم که با اکانت فلانی آی پی داری، من به رفیقم زنگ زدم گفتم فلانی اون " و ی پ ی ا ن" رو چی کردی باهاش رو اک کلاب رفتی ؟ گفت نه ولی فکر کنم دادم به رفیقم که اون بره یه کاری بکنه، منم درجا به مولتی گذارش دادم و از پنل اون " و ی پ ی ا ن" رو مسدود کردم، البته مولتی هانتر هم گفت یه بار دیگه همچین چیزی تکرار بشه اک منم بن دائمی میشه :|
    اصولا قبل از بن شدن دائمی شما یه نامه اخطار و شفاف سازی دریافت میکنی که دلیل ای پی خوردن رو ازت میپرسه و تازه اگر حرفت منطقی باشه و مورد قبول واقع بشه بازم یه اخطار میگیری که در صورت تکرار مجدد دیگه اخطار نمیگیری و یک سره بن میشی !!
    سر همین موضوع من کاملا با احتیاط عمل کردم از اون روز تا حالا در حدی که حتی رو یه سری از دف ساز های خودمون هم دیگه نمیرم :|

ما پلن رفتیم یکی رو از ساید رقیب زدیم ، چون سر اون پلن از ما کینه گرفته اومده همه چیز رو انداخته گردن ما ؛
    یکی دیگه تو یه سایدش پسورد عوض کرده اومدن انداختن گردن ما !
    یکی دیگه ایمیل عوض کرده اومدن انداختن گردن ما،
    گلد یه نفر تموم شد، بازم شد تقصیر ما !
    تو سرور ام1 یه همر دیوار شد، اونم انداختن گردن ما،
    فردا هر کسی تو کا5 کتیبه منحصر بزنهاونم میخوان به من ربط بدن،
    سرور خودش مولتی هانتر داره و دیدین که داره رسیدگی میکنه ،

این شد حکایت اون نانکپ چیف شده ما ، یکی میگفت 100ک هست یکی میگفت زیر ساختش خوب بوده 150ک بوده بعد من عکس برات گذاشتم از مقدار همون هفته که همه دیدین 60ک بوده !! یعنی شما از اکانت ما خبر داری ولی منی که هر روز دارم روش بازی میکنم خبر ندارم !!
    شما میتونی ادعای غیب گویی و پیامبری هم بکنی اونم در قرن بیست و یکم، موفق باشی ...

حالا همه اینا به کنار سالار به نکته خوبی اشاره کرد که خیلی از مسائل همچنان مثل سوال بی جواب باقی مونده؛ گفته شده این اکانت ها فروخته شده به آقای x ، بعد از همین اکانت ها همر بلند شده رو واندر همین آقای x پشت سرش هم چیفر هم اومده بود برای چیف کردن !! خب یکی بیاد به من توضیح بده کسی که مثلا یه اکانت رو میخره چرا باید با اون بزنه واندر خودش رو زیر ساخت واندر خودش رو خراب کنه ؟!؟!؟ :|
    این حرکت چه معنی ای داره اصلا !!!؟ :|

والا یکی از دوستان قبلا پرسید تو چر ااینقدر پوینت هجومت بالاست گفتم اون دوران که تو سرور زد و خوردی نبود یکم جاسوس ساختم خفت کردم، خب همینه موضوع، اگر اکانتی دست من باشه یا ازش دف میکشم یا به نحوی دیگه به نفع خودمون استفاده میکنیم، نمیایم ازش همر بکشیم خودمون رو باهاش چیف کنیم که ! :|
    آخه عقل و منطق شما کجاست !
    بخدا یکم به حرفاتون فکر کنید ببینید این تئوری هایی که رو کردین شبیه کارتون شده تا واقعیت !!

بدرود

دوست عزیز بهتره بگم دشمن عزیز . چیف شدن همرت رو بهانه کردی که کار تو نبوده. سرور نرماله یک سال زمان نیاز داره . تو این یک سال ممکنه نانکپت هم چیف بشه بعد از مدتی یه پولی از راه برسه بری اکانت هم بخری
    دوم اینکه و ی پ ی ا ن دادی؟ هنوز نمی دونی و ی پ ی ا ن تو هر بار خاموش روشن شدنش آی پی عوض می کنه ؟ داری با این حرفات توهین میکنی به شعور دسته جمعی ما
    این که تو بگی من یا هر کس دیگه کشاورزم توهین نیست ولی این حرفات یا عدم سواد خودت رو میرسونه که اصلا نمی دونی و ی پ ی ا ن چی هست دوم با چیزی که خودت
    سوم توی پی وی من شما یهو ظاهر شدی شروع کردی به کلمات رکیک استفاده کردن که نشان از شخصیتت هست. حذف شدن پست هات توسط مدیر فروم در سرور ام وان به دلیل استفاده از کلمات نا مناسب دلیل دیگه ای بر این قضیه می تونه باشه . شما هم اکنون بلاک هستی توی تلگرام من چرا یه طور وانمود می کنی که ما نمی فهمیم
    چهارم اینکه می گی کسی که خودش رو به خواب زدم فلان و فلان
    روانشناس بزرگ یونگ میگه هر صفت منفی که در دیگران ببینی و در موردشون ابراز کنی اول اون صفت رو در خودت دیدی که می تونی در دیگران ببینی. اونی که خودش رو به خواب زده خودتی
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

واقعا متاسفم هستم که این حرکت در جنوب غرب توسط بعضی ها هم زده شد .

وقتی اعتماد کردی و اخر سر فهمیدی از اعتمادت سو استفاده شده واقعا جای تاسف داره ....

جالبش اینجاست که از هر کسی هر چی میپرسی یه چیزی میگه ! فقط معلومه این وسط معامله ای انجام شده و پشت پرده خیلی چیزا هست که رو نشده است.
    جالبه وقتی خواستم وارد بشم دیدیم پسورد عوض شده , زنگ زدم پیغام دادم که پسورد بدین .. گفته شد فلان و فلان ! نگو همش نقشه ! :|

..... دفعه اخری که لاگین کردم داخل واندر دیدم گلد های که داده بودم غیب شده بود ! گفتم حتما دارن استفاده میکنن ! تقسیم کردن , دیگه بخش انتقال گلد نرفتم ببینم کجاست !
    الان که میخونم جریان اون 7 کی گلد رو یکی از دوستان گفتن ! می بینم بلی گلد رو هم فروختن ! :| ای کاش فقط همون 7 کی گلد بود ! نه تنها گلد بیشتری داده شده بود بلکه اکانت ها هم در اختیار بودن
    ای کاش بحث فقط یک نفر بود ! بحث یک ساید بود که خیانت شد !!!!

امیدوارم موفق باشید
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

15. تشکر mhpooya تشکر نمود
    پسندیدن mhpooya پسندید
صفحه 139 از 158 نخستنخست ... 3989129137138139140141149 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع