صفحه 138 از 158 نخستنخست ... 3888128136137138139140148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

دوستان یه خواهشی دارم کسایی که از بازی پاک حمایت می کنن و نمی خوان بازی کثیف به نتیجه برسه بیان تو اتحاد DIRTy اصلا مهم نیس چی دارین همر دف پاپ فقط یه اعتراض به کثیف بازیه اصلا هم مهم نیس برنده میشیم یا نه فقط می خوایم بگیم ما این نوع بازی رو قبول نداریم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RED LINE نمایش پست ها
    ما اینجا میگفتیم گیو و السید از متا خریده شده همین افشین خان میگفت از طرف من اکانتی خریده نشد بله شما نبودین اما اسم اکانت شما بالای اون اتحاد بود یانه؟ یعنی یک سر سوزن متوجه نشدین؟ مشکوک نشدین؟

من بشخصه دست تک تک بچه هامون که کمک میدادن این چند وقت تا بازیو جم کنیم میبوسم حمید جان و مجتبی خیلی فشار تحمل کرد خداییش نوکرتونم داداشا
    سامان و سعید خسروی و فرشته خانوم و داش رامین گل و زاوش تا اون روزی که بود دم همتون گرم کارتون درسته
    سلام مجدد و عذر میخوام واسه کوتاه کردن
    دوست عزیز ،دوست بودن بنده و پلیر اکانت کدئین رو تقریبا همه میدونن
    مطمعن باش حتی 1% میدونستم روش حمله هست و یا میدونستم فقط روی اون هست و روی بقیه نیست . دف واندر که سهله . همرم رو هم میدادم برا دفاع ازش
    متاسفانه به من یه زمانی خبر داد که وقت برای هیچ کاری نبود و روی خودم هم اتک بود . روی کوروش کبیر اتک بود
    همر کوروش رو زدم به واندر همه هم خاطرشون هست . همر خودم رو هم استوپ کردم و شوالیه ها رو اینسرت زدم که فیک بود کلش
    اگر خبر میداشتیم روش حمله هست ، با 100کی سزار اینسرت میکردم ببینم بازم 0 میشد یا نه

با توجه به اینکه واندر خودم هم دیروز خورده ، مطمعن باش خبر میداشتم ریل روی من اومده تا 1.5 میل دف میریختم روش . اما بازم گفتم فیکه و تارگت کس دیگست
    در مورد خرید و فروش هم من توی عمرم نه خریدم و نه فروختم نه گفتم بخره کسی . شما میخوایی بگی من در جریان بودم ، مهم نیست .
    اونایی که میشناسن منو که با حرف شما نظرشون عوض نمیشه ، اونهایی هم که نمیشناسن منو ، اصلا واسم مهم نیست چی در باره من فکر میکن

حالا هم همچنان منتظرم مدیریت بیاد داستان رو بگه . الان هر کسی یه چیزی میگه و خیلی از این بچه ها خارج از بازی دوستان منن ، توی هر 4 ساید . نه به کسی تهمت میزنم خریده . نه به کسی میگم فروخته . به هرحال امیدوارم یه تصمیم درست مدیریت در این باره بگیره

شاد باشید و موفق

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام مجدد و عذر میخوام واسه کوتاه کردن
    دوست عزیز ،دوست بودن بنده و پلیر اکانت کدئین رو تقریبا همه میدونن
    مطمعن باش حتی 1% میدونستم روش حمله هست و یا میدونستم فقط روی اون هست و روی بقیه نیست . دف واندر که سهله . همرم رو هم میدادم برا دفاع ازش
    متاسفانه به من یه زمانی خبر داد که وقت برای هیچ کاری نبود و روی خودم هم اتک بود . روی کوروش کبیر اتک بود
    همر کوروش رو زدم به واندر همه هم خاطرشون هست . همر خودم رو هم استوپ کردم و شوالیه ها رو اینسرت زدم که فیک بود کلش
    اگر خبر میداشتیم روش حمله هست ، با 100کی سزار اینسرت میکردم ببینم بازم 0 میشد یا نه

با توجه به اینکه واندر خودم هم دیروز خورده ، مطمعن باش خبر میداشتم ریل روی من اومده تا 1.5 میل دف میریختم روش . اما بازم گفتم فیکه و تارگت کس دیگست
    در مورد خرید و فروش هم من توی عمرم نه خریدم و نه فروختم نه گفتم بخره کسی . شما میخوایی بگی من در جریان بودم ، مهم نیست .
    اونایی که میشناسن منو که با حرف شما نظرشون عوض نمیشه ، اونهایی هم که نمیشناسن منو ، اصلا واسم مهم نیست چی در باره من فکر میکن

حالا هم همچنان منتظرم مدیریت بیاد داستان رو بگه . الان هر کسی یه چیزی میگه و خیلی از این بچه ها خارج از بازی دوستان منن ، توی هر 4 ساید . نه به کسی تهمت میزنم خریده . نه به کسی میگم فروخته . به هرحال امیدوارم یه تصمیم درست مدیریت در این باره بگیره

شاد باشید و موفق
    افشین جان من قضد جسارت نداشتم و نگفتم مبدونستبن من گفتم شما به عنوان کسی که اسمتون به عنوان لیدر هست اونموقع که گیو و السید و گفتیم اومدید تو همین فروم گفتید من نخریدم بله میدونیم شما اهل این کارا نیستین من میگم این حرکات شک برانگیز بودن چرا هیچوقت شک نکردین یا پیگیر نبودین؟
    اتک کودئین که بعد و همین اواخره و من هم میدونم شما در این جریانات نبودین و شما و سبک بازیتو میشناسم اصلا مخواستم بگم شما هم تو این جریانی
    من فقط برای اون پیام های قبل و اینکه چرا پیگیر نشدین سوالی مطرح کردم و قصد جسارت نداشتم
    مطمئنم باش حرفا و ماجرا هایی کعه گفتم همشون عین حقیقته و همشون ثابت شدست ....

4. تشکر shoshor تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط red line نمایش پست ها
    افشین جان من قضد جسارت نداشتم و نگفتم مبدونستبن من گفتم شما به عنوان کسی که اسمتون به عنوان لیدر هست اونموقع که گیو و السید و گفتیم اومدید تو همین فروم گفتید من نخریدم بله میدونیم شما اهل این کارا نیستین من میگم این حرکات شک برانگیز بودن چرا هیچوقت شک نکردین یا پیگیر نبودین؟
    اتک کودئین که بعد و همین اواخره و من هم میدونم شما در این جریانات نبودین و شما و سبک بازیتو میشناسم اصلا مخواستم بگم شما هم تو این جریانی
    من فقط برای اون پیام های قبل و اینکه چرا پیگیر نشدین سوالی مطرح کردم و قصد جسارت نداشتم
    مطمئنم باش حرفا و ماجرا هایی کعه گفتم همشون عین حقیقته و همشون ثابت شدست ....
    والا من قبل از کتیبه ها بخاطر مشکلات زندگی شخصی تا قبل از نقشه ها نبودم اصلا . دوستان از جمله پویا اکانت کدئین زحمت اکانت بنده رو کشیدن . من که اومدم هم درگیری ها شروع شده بود و اصلا در جریان نبودم چی شده . بودن اسم بنده هم به عنوان لیدر صرفا واسه لطف دوستانه . ما 3 تیم بودیم در یک ساید . تیم اول که بچه های زئوس بودن و سرانجامشون مشخص . بنده بودم و علیرضا ایران و 10 تایی از دوستان . میلاد بود و دوستاش . بهترین حالت مدیریت سرور بودن 2 لیدر بود و خوب هر 2 طرف هم ما رو انتخاب کردن . اونم من و میلاد آشنایی قبلی داشتیم . سرور فینال توی یه اکانت بودیم و مشکلی نداشتیم کلا . در مورد خرید و فروش هرچقدر شما مخالفید ما هم مخالفیم و بارها توی فروم های مختلف و یا نامه خصوصی به آقا امید گفتم که بهتره یک راهی پیدا کنه برای جلوگیری از این داستان
    چطوره که توی آی آر در این حجم خرید و فروش نبود و اینجا هست . امروز با یکی از دوستان قدیمی زمان آی آر صحبت میکردم . داستان خرید و فروش رو گفتم و قیمت های ملیونی اکانت ها رو . تفلک باورش نمیشد .
    ببینید به حرف ساده است . من نوعی میام میگم فروختن اکانت اشتباهه . اما سوال اینجاست آیا من اینقدر عزت نفس دارم که به هیچ قیمتی فروخته نشم ؟!
    خیلی از دوستان یه قیمتی دارن ، حالا یا 1000 تومن یا 100 ملیون تومن . خیلیا با توجه به قیمتش ارزش هم دارن . پس خریده میشن .
    بحث برخورد با خریدار یک بحثه و برخورد با فروشنده یک بحث
    امیدوارم مدیریت تصمیمی اتخاض ( اتخاذ ، اتخاز :d ) کنن که با هر 2 دسته برخورد بشه .

اما در مورد خرید و فروش ، تا زمانی که خود مدیریت اعلام نکنه نظری ندارم . همه از دوستان هستن و اصلا یک بازی ارزش تهمت زدن نداره

شاد باشید و موفق

6. تشکر HIV+ تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, HIV+ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الان که شایان جان اومد گفت که اکش رو 2 میل قیمت کردند و میخاسند بخرند واقعا کف کردم
    اونوقت اک منا میخاسید 700 بخرید؟؟؟؟
    دلتون میومد سرما کلا بزارید؟؟

البته من هنوز هنگم که چی شده هنوزم نمیدونم کی کیو خریده کی کجا رو واسه چی زده
    ولی در مورد اکانت منتال که اسمش اون بالاس

چون تیم ما و تیم میلاد اینا سر لیدر مشکل داشتیم قرار شد اسم هر دو بزرگوار بالای اتحاد باشه البته افشین رو اکش نبود حتی علی ایرانم نبود اک دست ما بود تک دهکده کردیم که چیف نشه و واندرشم زیرساخت هاش رو دادیم بالا تا 50روز قبل که زنگ زدیم افشین گفتیم بیا هولدر شو
    افشین اصلا در جریان خرید اک های گیو و السید نیست اصلا در جریان اک خودش هم نبود چه برسه بقیه اک ها

از اینجا به بعدشم نمیدونیم چی بشه ....
    ویرایش توسط kinG NE : 01-16-2017 در ساعت 08:05 PM

8. تشکر M3nTaL, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب
    ماجرا از حدود 2ماه پیش دقیق یادم نیس شروع شده... از شمال شرق پیشنهاد توافق برای 100 کردن واندر داده شد... دقیقا بعد از خوردن زیرساخت واندرهای متای شرق... ی جلسه بین بچه های جنوب غرب برگذار شد و شرایط توافق اعلام شد... که به رای اکثریت بچه ها توافق پذیرفته نشد علت هم این بود که تکرار 100 کردن توافقی هیچ لذتی نداره... حالا اون پیشنهاد هم زیر یا رو بود خدا داند... بعد چندروز یهو نزدیک به 6 7 ک گلد .اندر غیب شد و سر از سرور ک5 و اکانت زاپاتا دراورد طبق چیزی که رو واندر مشخصه...
    حدود 2 هفتس حرکات مشکوکی رو واندر دیده میشد... هرچی پرسیدیم گفتن مشکلی نیس... لابد ما جز توافق زیر میز نبودیم...
    از 3شب پیش ک پسورد عوض شد و همر اکانت هولدری لانچ شد رو مستر برامون مشخص شد که از ساید شمال شرق دارن لاگین میکنن اینطرف... مدرک هم نامه ای مولتی هانتر فرستاد و دوستان فرستادن... همه تو فروم چیزی نگفتیم تا بررسی مولتی هانتر مشخص کنه قضیه چیه...

و اما امروز عصر تا حدودی طبق صحبت تلفنی که با ارش صاحب اکانت واندر و سعید وایتبرد تلفنی داشتم مشخص شد قضیه چی بوده توی سرور...
    اما ظاهرا سرور پشت پرده بسیار طولانی داره که بخاطر به نتیجه نرسیدن بعضی توافقات روشد قضیه تا حدودی...
    مسایل پشت پرده بشرح زیر بوده تا حدودی:
    1. حضور عوامل امیر پرشین برای خرید اکانتهای مهم سرور که تا حدودی هم موفق بودن...
    2. بلند شدن همرهای جنوب غرب روی همرهای شمال شرق و جنوبشرقی که احتمال میرفت توافق رو به خطر بندازه... مثال اکانت کدیین و مستر که میلاد لانچ کرده طبق شواهد موجود
    3. 0 کردن همه واندرها بجز واندر سالت که اونم بدلیل عدم به توافق رسیدن با اکانت مستر 0 شد... (ظاهرا سرقیمت حدود 500 تومن اختلاف داشتن:|)
    4. تشکیل ی اتحاد و 100 کردن واندری که توافق کرده بودن...

اینا چیزای هست که اتفاق افتاده و قرار بوده اجرا کنن عوامل توافق زیر یا رو....

و اما چند سوال:
    1. به چه حقی جای پلیرهای یک سرور شما توافق کردید؟ اصلا شما چکاره بودید که توافق کنید برای بقیه واندر توافقی 100 کنید؟؟؟
    2. قیمت رفاقت و انسانیتتون چند بود؟؟؟
    3. امیرپرشین توی سروری که بازی نمیکنی ارزش داره 20 میلیون خرج کنی که واندر توافقی با ایمیلت 100 بشه؟؟؟ 20 میلیون خرج کنی برا سروری که 0 تا 100 شدنش رو حالیت نمیشه:|
    4. شایان شانگفی عزیز هم بازی قدیمی... اگه قیمت مناسب بود الان تو توافق بودی توهم عایا؟؟؟ ظاهرا سر پایین بودن قیمت زدی بیرون از تیم...
    5. تا ته این سرور چندتا رفیق برامون میمونه؟؟ یعنی قیمت مناسب میدن اونا هم میپرن یا نه؟؟؟ میمونم ببینم کی رفیقه کی نارفیق....
    6. انسانیت نرخش چنده تیم توافق؟؟؟؟

پ.ن : من با ارش نزدیک 1ساعت حرف زدم... بیخبر بود از ماجرا و فکر میکرد 2ماه پیش توافق شده چون قبل پیشنهاد از سرور رفت( امیدوارم که هنوز رفاقتی بوده و صداقتی چون قلبا دوسش دارم...) خیلی حرف زدیم درمورد اتفاقات توی سرور ...

پ.ن: سعید وایتبرد دلخورم ازت برا این توافق کثیف . . .

اینجور که شواهد نشون میده توافقات خیلی زیادی صورت گرفته... خیلیهاش هنوز مشخص نشده...

امیدوارم حداقل واندر انسانیت رو بعضیها 100 کنن... البته اگه باشه...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    ماجرا از حدود 2ماه پیش دقیق یادم نیس شروع شده... از شمال شرق پیشنهاد توافق برای 100 کردن واندر داده شد... دقیقا بعد از خوردن زیرساخت واندرهای متای شرق... ی جلسه بین بچه های جنوب غرب برگذار شد و شرایط توافق اعلام شد... که به رای اکثریت بچه ها توافق پذیرفته نشد علت هم این بود که تکرار 100 کردن توافقی هیچ لذتی نداره... حالا اون پیشنهاد هم زیر یا رو بود خدا داند... بعد چندروز یهو نزدیک به 6 7 ک گلد .اندر غیب شد و سر از سرور ک5 و اکانت زاپاتا دراورد طبق چیزی که رو واندر مشخصه...
    حدود 2 هفتس حرکات مشکوکی رو واندر دیده میشد... هرچی پرسیدیم گفتن مشکلی نیس... لابد ما جز توافق زیر میز نبودیم...
    از 3شب پیش ک پسورد عوض شد و همر اکانت هولدری لانچ شد رو مستر برامون مشخص شد که از ساید شمال شرق دارن لاگین میکنن اینطرف... مدرک هم نامه ای مولتی هانتر فرستاد و دوستان فرستادن... همه تو فروم چیزی نگفتیم تا بررسی مولتی هانتر مشخص کنه قضیه چیه...

و اما امروز عصر تا حدودی طبق صحبت تلفنی که با ارش صاحب اکانت واندر و سعید وایتبرد تلفنی داشتم مشخص شد قضیه چی بوده توی سرور...
    اما ظاهرا سرور پشت پرده بسیار طولانی داره که بخاطر به نتیجه نرسیدن بعضی توافقات روشد قضیه تا حدودی...
    1. حضور عوامل امیر پرشین برای خرید اکانتهای مهم سرور که تا حدودی هم موفق بودن...
    2. بلند شدن همرهای جنوب غرب روی همرهای شمال شرق و جنوبشرقی که احتمال میرفت توافق رو به خطر بندازه... مثال اکانت کدیین و مستر که میلاد لانچ کرده طبق شواهد موجود
    3. 0 کردن همه واندرها بجز واندر سالت که اونم بدلیل عدم به توافق رسیدن با اکانت مستر 0 شد... (ظاهرا سرقیمت حدود 500 تومن اختلاف داشتن:|)

و اما چند سوال:
    1. به چه حقی جای پلیرهای یک سرور شما توافق کردید؟ اصلا شما چکاره بودید که توافق کنید برای بقیه واندر توافقی 100 کنید؟؟؟
    3. امیرپرشین توی سروری که بازی نمیکنی ارزش داره 20 میلیون خرج کنی که واندر توافقی با ایمیلت 100 بشه؟؟؟ 20 میلیون خرج کنی برا سروری که 0 تا 100 شدنش رو حالیت نمیشه:|
    4. شایان شانگفی عزیز هم بازی قدیمی... اگه قیمت مناسب بود الان تو توافق بودی توهم عایا؟؟؟ ظاهرا سر پایین بودن قیمت زدی بیرون از تیم...
    5. تا ته این سرور چندتا رفیق برامون میمونه؟؟ یعنی قیمت مناسب میدن اونا هم میپرن یا نه؟؟؟ میمونم ببینم کی رفیقه کی نارفیق....

پ.ن : من با ارش نزدیک 1ساعت حرف زدم... بیخبر بود از ماجرا و فکر میکرد 2ماه پیش توافق شده چون قبل پیشنهاد از سرور رفت( امیدوارم که هنوز رفاقتی بوده و صداقتی چون قلبا دوسش دارم...) خیلی حرف زدیم درمورد اتفاقات توی سرور ...

اینجور که شواهد نشون میده توافقات خیلی زیادی صورت گرفته... خیلیهاش هنوز مشخص نشده...

سلام حمید جان خوبی کاکو؟

حمید جان من میدونم ناراحتیت زیاده و واقعا هم بعضی حرفا و کارایی که انجام شده جوری هست که اصلا نمیشه واسش بهانه ای جور کرد ولی

ولی کاکو کلا دایورت همه چیز رو

یک چیز هم میگم خدمتت بعضیا وقتی تو گل گیر میکنن سعی میکنن همه رو خراب کنن - در مورد توافق با شایان خیالت راحت که جو سازی هست

چیزی که الان که مشخصه رو ببین و باقی حرفا باد هواست

حالا یه قضیه دیگه هم میگم واسه باقی دوستان - اقایون اینجا نمایشگاه ماشین نیست که میایید دلالی . کتیبه توی فینال فروختین به امیر پرشین چون ساید صاحب نداشت اونجا کسی گیر نداد بهتون- واستون یه چالش میذارم اولین سرور که ران میشه خیلی دوست داریم که شما رو توی جنوب غرب ببینیم تا ببینیم کی به کی هست توی جنوب غرب و دیگه با اسم سایدتون هر کثافت کاری که میشه انجام ندید- البته ما جای شما بودیم دیگه پیدامون نمیشد ولی خب شما رو زیاد دارین و اصولا پهن شده شونه هاتون

11. تشکر M3nTaL, mhpooya, Saeid.Italiano, shoshor تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و خسته نباشید دوستان عزیز
    این سرور هم اگه میبینید ساکت موندم به دلایل زیر بود:
    یک:
    بچه های تیم گفتم میل اکانت saltدست امیر پرشین هست گفتند نه نیست و من کاملا مطمعن بودم از این موضوع و مشکلی دیگه مثل سرور I1که یک سال زحمت کشیدیم پیش میاد و آقای پرشین میاد اکانت هارو میخره واندر مارو میاره پایین و من همیشه گفتم از اینطور افراد تنفر دارم و دوستان حرف من رو قبول نکردند.

دوم:
    دوستان گفتند من زحمتی نکشیدم برای ساید در صورتی که روی تمامی اکانت ها لاگین داشتم و نیروی دفاعی و گندم و مابقی داستان هارو من به جای دوستان انجام میدادم به جای دست درد نکنه فقط بهم گفتن دیگه نیا میلاد هست.

تصمیم منم این شد که از سرور برای مدتی دور بشم و اکانت رو به ساید دادم و رفتم گفتند بهم بیاید بعد کتیبه ها اومدم اکانت رو باز آوردم بالا باز به میلاد گفتم این مال امیرپرشین گفت نه آقا واندر هم مال شما سالت اصلا واندر گرفت خودم میزنمش و این صحبت ها من که به این مورد شک کردم دیدم باز کسی به حرفم گوش نمیده طوری که افشین دوال سه ساله من بهم گفت تو برو روی اکانت نیا علیرضا تو چرت میگی!منم باز سکوت کردم رفتم...
    و به اینجا رسیدیم که تمام دوستان به حرف من رسیدند ...که هم میلاد و هم محمدرضا برای آقای پرشین واندر میگیرند بالا میبرند و اکانت های همه ساید هارو میخرند و بعد هم در خیال خودشون بهترین هستند...حالا دوستان خودشون چوبشو میخورند...
    سلام و عرض ادب
    خوب باید عرض کنم که 5000تا نبوده و 13000تا طلا بوده و سعید وایتبرد به من گفت گلد زیاد خریدیم و داریم میدیم بره!گفتم باشه سعید قیمت بگو که از قیمت سایت شاید 20تومن ارزون تر برای من بود و منم از سعید وایتبرد گلد مصرفی اکانتمو خریدم.و دیدم اینجا داستان داریم دیگه اصلا توی این سرور لاگین هم نمیکردم!حالا شما هم اگر باور ندارید من امروز 2ساعت با سعید صحبت کردم گفت دادم آرش سزار اونم داده به عرفان اودین و باقی داستانات از خودش بپرسید داستان گلد هم که پولش رو دادم خریدم!ببینم اشتباه هست یا نه؟

من اگر بخوام با اون تیم باشم همر واتبرد رو نمیزدم روی شایان یا نمیزدم روی واندر خودم یا نمیزدم روی محمد پویا و باقی دوستانم که خارج از دنیای مجازی باهم در ارتباط هستیم بلکه مطمعن باش مستقیم رو خود شما میزدم !!!!ما که خود زنی نمیکنیم!یا صد در صد خود salt و wolfland رو میزدم به خاطر این گنده کاری هاشون و جز تیم پرشین هستند!
    فکر نکنم کسی اندازه من از امیر پرشین بدش بیاد به دلیل اون واندر i1 که من قبول نکردم 80000تا گلد رو برای این که واندرم رو بدم بهش و اومد اکانت های سرور خرید و روی خود من زد!بماند که بچه های ما اکانت ایشون بودند و همرش رو خورد خورد به ناتار و wwزدند اما مولتی هانتر عزیز براش بک داد!!!!اما توی این سرور که ما میگیم فلانی اکانت خریده زده از ساید دیگه روش بودند زدند میگه نباید اعتماد میکردید مقصر شمایید اعتماد میکنید!!!

بله بله درسته قانون برای این شخص هم عوض میشه و این آقا همه چیز براش عوض میشه

خوب به نطر شما با این سبک بازی چی میشه؟چرا یک سال زحمت بکشیم؟چرا یکسال پول و انرژی مصرف کنیم؟
    آخر سرور ما هم میایم اکانت میخریم!!!
    امید عزیز شما که قوانین سایتت خرید و فروش اکانت و داشتن مولتی ممنوع است چرا تمام سرور های شما اکانت رو میخرند و با 200تا مولتی برنده سرور مشخص میشه؟؟؟

اگر اینطور هست وقت نزاریم خوب آقای xبا تیمش بیاد بخره با خودش بازی کنه و یا این که ما هم همینجوری خرید و فروش ببریم سرور رو!!!

پ.ن:
    دوست عزیز swteam وقتی از چیزی خبر ندارید سعی کنیم به کسی تهمت نزنیم!این حرکات نپسندیده است.
    پ.ن2:
    امیدوارم مدیریت این سری دیگه کوتاه نیاد و پاسخگو باشند.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب

و اما چند سوال:

بسیار از خودم دلخورم که همرم روی اکانت شما بلند شد اون هم به وسیله یه بازیکنه کثیف . که انسانیت و اخلاق و همه چی رو باخت . اون هم کاش به خاطر پول بود . به خاطر تامین گلد اکانتش.

ادم گوشت تنشو بخوره ولی .....
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید دوستان عزیز
    این سرور هم اگه میبینید ساکت موندم به دلایل زیر بود:
    یک:
    بچه های تیم گفتم میل اکانت saltدست امیر پرشین هست گفتند نه نیست و من کاملا مطمعن بودم از این موضوع و مشکلی دیگه مثل سرور I1که یک سال زحمت کشیدیم پیش میاد و آقای پرشین میاد اکانت هارو میخره واندر مارو میاره پایین و من همیشه گفتم از اینطور افراد تنفر دارم و دوستان حرف من رو قبول نکردند.

دوم:
    دوستان گفتند من زحمتی نکشیدم برای ساید در صورتی که روی تمامی اکانت ها لاگین داشتم و نیروی دفاعی و گندم و مابقی داستان هارو من به جای دوستان انجام میدادم به جای دست درد نکنه فقط بهم گفتن دیگه نیا میلاد هست.

تصمیم منم این شد که از سرور برای مدتی دور بشم و اکانت رو به ساید دادم و رفتم گفتند بهم بیاید بعد کتیبه ها اومدم اکانت رو باز آوردم بالا باز به میلاد گفتم این مال امیرپرشین گفت نه آقا واندر هم مال شما سالت اصلا واندر گرفت خودم میزنمش و این صحبت ها من که به این مورد شک کردم دیدم باز کسی به حرفم گوش نمیده طوری که افشین دوال سه ساله من بهم گفت تو برو روی اکانت نیا علیرضا تو چرت میگی!منم باز سکوت کردم رفتم...
    و به اینجا رسیدیم که تمام دوستان به حرف من رسیدند ...که هم میلاد و هم محمدرضا برای آقای پرشین واندر میگیرند بالا میبرند و اکانت های همه ساید هارو میخرند و بعد هم در خیال خودشون بهترین هستند...حالا دوستان خودشون چوبشو میخورند...

خوب باید عرض کنم که 5000تا نبوده و 13000تا طلا بوده و سعید وایتبرد به من گفت گلد زیاد خریدیم و داریم میدیم بره!گفتم باشه سعید قیمت بگو که از قیمت سایت شاید 20تومن ارزون تر برای من بود و منم از سعید وایتبرد گلد مصرفی اکانتمو خریدم.و دیدم اینجا داستان داریم دیگه اصلا توی این سرور لاگین هم نمیکردم!حالا شما هم اگر باور ندارید من امروز 2ساعت با سعید صحبت کردم گفت دادم آرش سزار اونم داده به عرفان اودین و باقی داستانات از خودش بپرسید داستان گلد هم که پولش رو دادم خریدم!ببینم اشتباه هست یا نه؟

من اگر بخوام با اون تیم باشم همر واتبرد رو نمیزدم روی شایان یا نمیزدم روی واندر خودم یا نمیزدم روی محمد پویا و باقی دوستانم که خارج از دنیای مجازی باهم در ارتباط هستیم بلکه مطمعن باش مستقیم رو خود شما میزدم !!!!ما که خود زنی نمیکنیم!یا صد در صد خود salt و wolfland رو میزدم به خاطر این گنده کاری هاشون و جز تیم پرشین هستند!
    فکر نکنم کسی اندازه من از امیر پرشین بدش بیاد به دلیل اون واندر i1 که من قبول نکردم 80000تا گلد رو برای این که واندرم رو بدم بهش و اومد اکانت های سرور خرید و روی خود من زد!بماند که بچه های ما اکانت ایشون بودند و همرش رو خورد خورد به ناتار و wwزدند اما مولتی هانتر عزیز براش بک داد!!!!اما توی این سرور که ما میگیم فلانی اکانت خریده زده از ساید دیگه روش بودند زدند میگه نباید اعتماد میکردید مقصر شمایید اعتماد میکنید!!!

بله بله درسته قانون برای این شخص هم عوض میشه و این آقا همه چیز براش عوض میشه

خوب به نطر شما با این سبک بازی چی میشه؟چرا یک سال زحمت بکشیم؟چرا یکسال پول و انرژی مصرف کنیم؟
    آخر سرور ما هم میایم اکانت میخریم!!!
    امید عزیز شما که قوانین سایتت خرید و فروش اکانت و داشتن مولتی ممنوع است چرا تمام سرور های شما اکانت رو میخرند و با 200تا مولتی برنده سرور مشخص میشه؟؟؟

اگر اینطور هست وقت نزاریم خوب آقای xبا تیمش بیاد بخره با خودش بازی کنه و یا این که ما هم همینجوری خرید و فروش ببریم سرور رو!!!

پ.ن:
    دوست عزیز swteam وقتی از چیزی خبر ندارید سعی کنیم به کسی تهمت نزنیم!این حرکات نپسندیده است.
    پ.ن2:
    امیدوارم مدیریت این سری دیگه کوتاه نیاد و پاسخگو باشند.
    ممنون از صحبتات دوست عزیز

اقا رسیدگی کنید خب !!!!

پیشنهاد

میتونید به ازای هر سرور دوتا موازی ران کنید- یکی بذارید مثلا l1.x.amirpersian and rofagha.net

اینجوری اونا میرن به پول و رنک ایمیلشوین میرسن بقیه هم میان سرور اصلی لذتشو میبرن

پیشنهاد بعدی هم اینه که بابا رنک یک رو بدید این امیره و کلا از رنک دو شروع کنید ایملیارو

پ ن: خداییش یوقت جلوشو نگیرید همه ناراحت میشن

صفحه 138 از 158 نخستنخست ... 3888128136137138139140148 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع