صفحه 136 از 158 نخستنخست ... 3686126134135136137138146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه سوال توتال لیدر یه ساید که به قول خودش پلیر بزرگ و افسانه ای چرا اکانتش رو فروخته
    SW IS MY HOME

2. پسندیدن O.N.E پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    مرسی شایان جان ممنون از پیگیریت امیدوارم این قضیه بن دایمی جدی باشه و واقعا" هم دایمی باشه شاید باعث شه دوباره یه نسل جدید خوب شکل بگیره تو این سرور ها و حتی پلیرهای قدیمی تر هم تشویق شن برای حضور تو اون سرور ها
    خوشحالم بعد اتکم به این آقا پسر پر مدعا که نتیجش هم چیف لینک سبز یه نان کپش بود با 8 کی شمشیر زن از سرور رفتم (دلایل رفتنمو بچه های ساید میدونن نیازی نیست اینجا توضیح بدم)
    فقط یه نکته آقای کودیین اینکه باید از هم سایدی حمایت کرد درست ولی اینجوری پشت یکی واستادن وقتی میبینی جوری با ساید رقیب و گهگاه هم سایدی های خودش حرف میزنه که فقط لیاقت خودش و تربیت خونوادگیشه درست نیست .همین چند صفحه قبل تو همین فروم جوری حمایت میکردین از این آقا پسر که .. خوبه الان همون آقاپسر از ساید رقیب اتک لانچ کرده رو خود شما؟یادتونه وقتی اکانت گیو رو خرید این آقا پسر جلو زن میکرد رو اس دبلیو؟ یه نفرتون نگفت کاره کثیفیه الان همون اتفاق رو سر خودتون پیاده شده ار جنوب غرب اکانت خریده زده سره همسایدی .. اگه همونجا برخورد میکردین شاید اینجوری نمیشد
    پ.ن:تبریک بابت همرت سعید جان شاید از معدود لینکهایی بود که یه لبخند رو لبمون نشوند(جدا از اینکه کی لانچش کرد و کجا خورد واقعا" فروختی اکانت رو؟ فی چند حالا؟خخخ)
    پ.ن2: یعنی اون همه پول بی زبون بریزی پای ایمیلت تو چند تا سرور گند بزنی بابت مدالاش بعد ایمیلت بن شه خخخخ دست خوش آقا امید
    پ.ن3:شایان واقعا" دومیلیون میدادن نگرفتی اونم به خاطر این سرور و این ساید دو نفره؟ دمت گرم مشتی
    ممنون ازتون. شما درست می فرمایید . اما از پشت ماجرا خبر نداشتید. ما از اول سرور سر لیدری ساید مشکل داشتیم . ما می گفتیم علیرضا ایران لیدر باشه اونها هم اول رفتن سراغ مانی زئوس بعد هم میلاد رو علم کردند. که این دو نفر کلا سیاست هاشون فرق داشت با هم . اگه این می گفت دف بسازین اون می گفت همر بسازین اگه این می گفت الان روزه اون می گفت الان شب هستش.
    خلاصه ما پشت سر علیرضا بودیم تا این که علیرضا حضورش کمرنگ شد ما هم گفتیم موقتی تا قبل از واندر اتحادا رو یکی کنیم. در جریان خریدو فروش اکانتها واقعا ما نبودیم . من فقط یادمه ایراد گرفتم به میلاد و اکانت سالت که چرا شماها برای پلنا همر نمیدین. محمد رضا برگشت گفت من یه 200 کی تبری میدم رفتم به میلاد گفتم این 200 کی تبری میده گفت غلط کرده اون 200 کی تبری مال خودش نیست من خریدم مال ساید دیگست. ما حتی اسم اکانتهایی که خریده بود رو نمی دونستیم . یک بار هم شنیدم یکی از بچه ها حتی اتک گذاشته بود اسکات کشیده بود از یکی از اکانتهایی که اینا خریدن که میلاد کلی غر زد که کسی حق نداره بدون هماهنگی از جایی اسکات بکشه.

خلاصه یه عده اومدن گند زدن به بازی خودشون و بقیه این سرور رو هم خراب کردن . امید وارم سرور های آینده شاهد این بازیکن ها نباشه . و مدیریت سرورها هم با عامل اصلی که امیر پرشین هست برخورد اساسی بکنه .

همچنین توقع میره مثل باقی سرور ها خسارت وارده به بچه ها برگرده .
    یا خسارات برگرده یا اگر نمی تونند گلدی که بچه ها هزینه کردند برگرده
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان و عزیزان . چه رقیب و چه هم ساید
    یکی که خیلی در جریان هست بیاد و توضیح بده تا ماها هم کاملا در جریان باشیم
    بحث خرید و فروش توی همه سرور ها بوده و هست و خواهد بود اما واقعا از بعضی از دوستان انتظار نداشتم این کار رو بکنن . یعنی کل گذشته و اعتبارشون چقدر قیمت داشته ؟! 1 میل ، 2 میل ، 3 میل ؟!
    مدیریت باید مشخص کنه که کی چیکار کرده ، بیاد و همینجا اعلام کنه تا همه بدونیم کی چیکار کرده . اینجوری که همه داریم به هم تهمت میزنیم درست نیست

سعید وایتبرد هم خسته نباشه با اون همرش که رو واندر ما زد انتظار نداشتیم بیگ همر رومن سرور رو واسه واندری که استوپ شده بود بزنه و از اون بدتر انتظار نداشتیم ایشون هم اهل خرید و فروش باشه

باز هم موفق و شاد باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود مجدد
    شایان عزیز حق با شما بود هممون سرکار بودیم یه چند تا مسئله
    اول اینکه یه 20 روزی هست جنوب غرب کسی فروم نمیاد این برا من سوال شده بود که چرا این پلنایی که زدن نمیام جواب بدن فروم اون جنوب غربی که معمولا میان می ترکونن بعد از هر پلن
    دوم اینکه یه سری پلن رفتن که کلا جای سوال داشت خیلی خیلی مسخره بود بیشتر به نفع شمال شرق بود مثلا همین همراشون رو کوبیدن به واندر اگه یادت باشه بهت گفتم تا امار همرتو دادی اتک اومد روت شایان این یعنی یه نفر داشت امارتو میداد ......
    از دوستان جنوب غرب انتظار نداشتم دیگه ، اخه این چه کاریه چیو فروختین ؟؟؟شرافت به چه قیمتی خو حداقل به ما هم می گفتین بابا دمتون گرم ما چقدر خوشحال بودیم که رقیبهای خوبی تو این سرور داریم....
    آقا به خدا این بازی اینقدر ارزش نداره که بخوای هم پول خرج کنی هم اینقدر کثیف بازی کنی خواهشا مولتی هانتر به شدت برخورد کنه چون یکسال وقت ما گرفته شد برا هیچ ...
    در اخر باید بگم من این برنده شدن رو نمی خوام از اتحاد اومدم بیرون و یه اتحاد دیگه زدم مهم نیس برنده بشم مهم اینه پاک بازی می کنم هر کی خواست پاک بازی کنه بیاد
    بدرو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همگی ؛

دوستان عزیز سرور l1
    همه میدونید، همه میدونیم !
    با توجه به مقیاس و تعداد همر ها توی بازی این سرور تموم نخواهد داشت ! یعنی تا 15 فروردین شما میای تعدیل میزنی و میری ؛
    هر از گاهی هم واندر حریف رو میزنی !
    شما خودتون دیدین یه بیگ همر که وایت برد زد از چند جا رد شد ؛
    خب همینه دیگه سرور تمومی نداره
    این یه نکته تازه نیست ! تو همه سرور های دژکوب همین بوده همیشه توافقی سرور تموم میشده.
    اینا رو دارم میگم که بدونید بدون توافق این سرور تموم نمیشد !!!

در نتیجه این موضوع ؛
    یه جلسه ای گذاشتیم بین 4-5 نفر ؛
    اعضای اصلی و لیدر های ج.غ و ش.ش
    گفتیم آقا اینطوریه شما میدونید ما هم میدونیم بازی تموم نمیشه !!!
    بیاین یه توافقی بکنیم !
    یکی گفت من اون تبلت رو میخام، گفتیم باشه ما برات یه تبلت میگیریم اگر راضی میشی ،اصلا تبلت مال تو میدیم به تو، فقط رضایت بده که توافق اوکی بشه،
    متای زیر بین ش.ش و ج.غ بسته شد
    جناب آقای ادمین و مولتی هانتر گرامی !
    متای زیر رو نمیشه بیان کرد ! چون اسمش متای زیر میزی هست !! چون یه سری ها تو جفت ساید ها ساز مخالف میزنن و داستان در میارن
    این موضوعات رو لیدر های ساید ها باید در جریانش باشن نه بازیکن ها !

حالا یه نفر میخواسته روی یه اکانت لاگین کنه که واندرش رو بچیفه یه اشتباه کرده از " و ی پ ی ا ن " که یکی از بچه های ج.غ ازش استفاده میکنه استفاده کرده؛

والا یه اک یه نمه با ما آی پی خورد همون روز اول ما اخطار گرفتیم اونم بن دائمی شد :|

پ.ن؛ یه سری ها از ما دل پری دارن ؛
    همرشون رو پروندیم، یا زدیمشون، یا در حد ما نشدن، یا پس از غیبت کبرا به فروم بازگشتند، که فقط به ما یه ی چیزی بگن، خطاب به شما بد خواهان عزیز؛
    سنگ از ارزش الماس کم نمیکنه
    ویرایش توسط Vikings : 01-16-2017 در ساعت 05:22 PM
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

7. تشکر AnTizioNisT تشکر نمود
    پسندیدن AnTizioNisT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام خیلی تحمل کردم که پستی نذارم و به بچه ها هم گفتیم نذارید اما ظاهرا نمیشه
    واقعا نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چی باید بگم
    داشتان و از روز ازاد سازی واندر شروع کنیم همون بعد خوردن نان کپ حمید که سایدمون ریخت بهم یسریا اعلام کناره گیری کردن و اکانت کلاب و پلار در اختیار ساید قرار گرفت به همراه ایمیل و همه چی
    اوضاع خوبی نبود یه یاعلی گفتیم با همه ی بچه ها و تلاشمونو بیشتر کردیم یه چراغ زرد هم نبود و کلا موتور دفسازی و همر تپل کردن روشن بود تا اتفاقاتی که افتاد
    اول اینکه به بهونه های پلن رمز اکانتا رو داشتن دوستان
    ما یروز دیگه بیدار شدیم دیدیم روی واندر دوم کلاب اتک چیف اومده بعد دفش بک خورد!!! و واندر چیف شد ما سریع چیف بک کردیم این از این
    تا اینکه همونجوری که شایان جان گفتن از طریق همون تلفن بازیا متوجه اتک روی سالت از اکانت مستر شدیم در همون حالا اومدم همرای اکانتا رو استپ زدن هیچ کس نمیدونست و تا فهمیدیم زدیم رید اون استپ داد پسوردا چنج شد و دوتاشو لانچ کرد و نامه گذاشت رو کلاب که میخوام همر چیف بزنم رید ندید! تارگت هم دهی از شایان بود که پشت همر اولیش به قصد سالت زده شده بود گند کار اینجا درومد و تا ما چیفرارو زدیم بیرون که لانچ نشه بک خورد و پسورد عوض شد!! روی خود ما!!! من و مجتبی و محمد رپتور بیدار بودیم و ب اعصابی خورد خوابیدیم

صب پسوردا برگشت ماهم سریع تو گروه خودمون مطرح کردیم و اوضاع زمانی کامل علنی شد که این نامه اومد
    فایل پیوست 2722

حالا که به عقب تر هم نگاه میکنم جنگ یوینک و یه نقشه هم لینک سبز رفت با صد تا دونه تلفات!! بعدم افتاد رو سالت
    بعد شد حواسمون نبود و کار داشتیم و یهو کلا اعلام شد که من کار دارم و نمیام دیگه و نمیرسم و با کلیه ی پسوردای ساید که در اخیارشون بود
    یهو میشنیدیم میگفتن همر استپ کنید پلن اون شخص سوم که بازی نمیکنه هماهنگ کرده! گفتیم بزنید باشه
    تک تارگت رفتن برای اکانت کودئین من همون جا گفتم و اعلام کردم اخه تک تارگت که مشخصه کار نداریم
    بعدم که تک تارگت شایان و زدن که اینسرت قشنگی زد تازه میفهمیم میزدن به مخالفاشون!!!

الن هیچ حرفی نمیمونه جز این وقت و زحمتی که ما سر این سرور گذاشتیم به همراه هزینش
    واقعا بعد نقشه داغون شدیم ما فقط بخاطر همدیگه
    کلش فدای یتار موی رفقا اما واقعا بردن بازی اینقد ارزش داشت؟ اگه داشت میگفتی پول خرج نمیکردی ما خودمون کمکت میکردیم ببری اگه بردن به هر قیمتی اینقد مهمه اگه لوح افتخار میدن که فلان جا بردی دیگه نیازی به این کارا نبود اعلام میکردی من بردن برام مهمه به هر قیمتی ما یا میکشیدیم کنار یا کمکت میکردیم
    تویی که پول دادی تویی که خرج کردی مطمئنم یه سرور نرمال از اول بازی نکردی نهابتش یه هفته ی اخرش بوده
    آهای کسی که شرافت بازیو به پول به باد میدی یعنی اینقد نیاز داشتی؟ میگفتی قرض میدادیم بهت ما اومدیم اینجا نه برای بردن برای رفاقت اگه میگفتی پول میخوام سیستمی که میومدیم دژکوب و میفروختیم میدادیم بهت اگه اینقد واجب بود
    در مورد اون کسی که رفاقت و رفیقاشو فروختم ....
    هیچی چیزی تگم بهتره

این یسری از جریانات
    ما اینجا میگفتیم گیو و السید از متا خریده شده همین افشین خان میگفت از طرف من اکانتی خریده نشد بله شما نبودین اما اسم اکانت شما بالای اون اتحاد بود یانه؟ یعنی یک سر سوزن متوجه نشدین؟ مشکوک نشدین؟

من بشخصه دست تک تک بچه هامون که کمک میدادن این چند وقت تا بازیو جم کنیم میبوسم حمید جان و مجتبی خیلی فشار تحمل کرد خداییش نوکرتونم داداشا
    سامان و سعید خسروی و فرشته خانوم و داش رامین گل و زاوش تا اون روزی که بود دم همتون گرم کارتون درسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

درود

خودتو به در و دیوار نکوب

به من بچه های جنوب غرب که به عنوان مترسک گذاشتین رو اکانت ها و بیچاره ها فکر میکردن دارن واندر بالا میدن گفتن که میل عوض شده و از رو اکانت پرتشون کردین بیرون بیچاره ها رو.

توافق کردین؟ چرا به بقیه نگفتین؟ مگه بقیه توی بازی نیستن؟ فقط شما توی بازی بودی؟

یعنی من نباید بدونم شما توافق کردی؟ افشین هولدر واندر نباید بدونه؟ عجب!
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid.Italiano نمایش پست ها
    درود مجدد
    شایان عزیز حق با شما بود هممون سرکار بودیم یه چند تا مسئله
    اول اینکه یه 20 روزی هست جنوب غرب کسی فروم نمیاد این برا من سوال شده بود که چرا این پلنایی که زدن نمیام جواب بدن فروم اون جنوب غربی که معمولا میان می ترکونن بعد از هر پلن
    دوم اینکه یه سری پلن رفتن که کلا جای سوال داشت خیلی خیلی مسخره بود بیشتر به نفع شمال شرق بود مثلا همین همراشون رو کوبیدن به واندر اگه یادت باشه بهت گفتم تا امار همرتو دادی اتک اومد روت شایان این یعنی یه نفر داشت امارتو میداد ......
    از دوستان جنوب غرب انتظار نداشتم دیگه ، اخه این چه کاریه چیو فروختین ؟؟؟شرافت به چه قیمتی خو حداقل به ما هم می گفتین بابا دمتون گرم ما چقدر خوشحال بودیم که رقیبهای خوبی تو این سرور داریم....
    آقا به خدا این بازی اینقدر ارزش نداره که بخوای هم پول خرج کنی هم اینقدر کثیف بازی کنی خواهشا مولتی هانتر به شدت برخورد کنه چون یکسال وقت ما گرفته شد برا هیچ ...
    در اخر باید بگم من این برنده شدن رو نمی خوام از اتحاد اومدم بیرون و یه اتحاد دیگه زدم مهم نیس برنده بشم مهم اینه پاک بازی می کنم هر کی خواست پاک بازی کنه بیاد
    بدرو
    سعید جان داداش اگه ینفر کاری کرده نذار به حساب یه ساید
    ما بعد یسری جریانات کلا تصمیم گرفتیم فروم نیایم اگه بخوای پیامشو پیدا یمکنم میفرستم اگه هم قبول نداری از هرکی قبول داری بپرس بهت میگه
    کل جریاناتم توی پست قبل گفتم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RED LINE نمایش پست ها
    سعید جان داداش اگه ینفر کاری کرده نذار به حساب یه ساید
    ما بعد یسری جریانات کلا تصمیم گرفتیم فروم نیایم اگه بخوای پیامشو پیدا یمکنم میفرستم اگه هم قبول نداری از هرکی قبول داری بپرس بهت میگه
    کل جریاناتم توی پست قبل گفتم
    شما که از اولشم قابل احترام بودی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود به همگی ؛

دوستان عزیز سرور l1
    همه میدونید، همه میدونیم !
    با توجه به مقیاس و تعداد همر ها توی بازی این سرور تموم نخواهد داشت ! یعنی تا 15 فروردین شما میای تعدیل میزنی و میری ؛
    هر از گاهی هم واندر حریف رو میزنی !
    شما خودتون دیدین یه بیگ همر که وایت برد زد از چند جا رد شد ؛
    خب همینه دیگه سرور تمومی نداره
    این یه نکته تازه نیست ! تو همه سرور های دژکوب همین بوده همیشه توافقی سرور تموم میشده.
    اینا رو دارم میگم که بدونید بدون توافق این سرور تموم نمیشد !!!

در نتیجه این موضوع ؛
    یه جلسه ای گذاشتیم بین 4-5 نفر ؛
    اعضای اصلی و لیدر های ج.غ و ش.ش
    گفتیم آقا اینطوریه شما میدونید ما هم میدونیم بازی تموم نمیشه !!!
    بیاین یه توافقی بکنیم !
    یکی گفت من اون تبلت رو میخام، گفتیم باشه ما برات یه تبلت میگیریم اگر راضی میشی ،اصلا تبلت مال تو میدیم به تو، فقط رضایت بده که توافق اوکی بشه،
    متای زیر بین ش.ش و ج.غ بسته شد
    جناب آقای ادمین و مولتی هانتر گرامی !
    متای زیر رو نمیشه بیان کرد ! چون اسمش متای زیر میزی هست !! چون یه سری ها تو جفت ساید ها ساز مخالف میزنن و داستان در میارن
    این موضوعات رو لیدر های ساید ها باید در جریانش باشن نه بازیکن ها !

حالا یه نفر میخواسته روی یه اکانت لاگین کنه که واندرش رو بچیفه یه اشتباه کرده از " و ی پ ی ا ن " که یکی از بچه های ج.غ ازش استفاده میکنه استفاده کرده؛

والا یه اک یه نمه با ما آی پی خورد همون روز اول ما اخطار گرفتیم اونم بن دائمی شد :|

پ.ن؛ یه سری ها از ما دل پری دارن ؛
    همرشون رو پروندیم، یا زدیمشون، یا در حد ما نشدن، یا پس از غیبت کبرا به فروم بازگشتند، که فقط به ما یه ی چیزی بگن، خطاب به شما بد خواهان عزیز؛
    سنگ از ارزش الماس کم نمیکنه

دوست خوبی که ادای محترم بودن میکنی اولا ساید ما هیچ لیدری نداشت و توافقی اداره میشد
    ارش روز واندر رفت و ما تصمیم جمعی بر این بود
    اگه منظورت سعید وایتبرده که نه من نه هیچکدوم بچه ها از متای مخغی خبر نداشتیم و به هرکدوممون میگفتی صد در صد جوابمون منفی بود چون بچه ها بجز یکی دونفر که خودشونو فروختن حالمون از بازیه کثیف و امثال شماهایی که تظاهر به بازیه پاک میکنید و بازیو به گند کشیدین به هم میخوره
    اگه همر زیاده پس بازی جذابه اگه اومدین برای بازیپس بازیه جذاب اولیت داره به بردن!!!!
    کاراتونم نمیخواد بپوشونی گندش درومد دیگه

صفحه 136 از 158 نخستنخست ... 3686126134135136137138146 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع