صفحه 47 از 75 نخستنخست ... 37454647484957 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

اول تبریک میگم به اکانت respect بابت همری که خفت کرد و دهکده ای که از ساید ما اونجا بود رو پروند.

دوم به مهدی عزیز بگم که دیشب به اندازه ی کافی بحث شد در این مورد که اون اکانت مال اس ای نیست اگر هم فکر میکنید هست که هر کار صلاح هست انجام بدید و بحث اضافی ای هم نداریم بکنیم در این باب. شفاف سازی هایی که میتونیستیم رو به اندازه ی کافی انجام دادیم. قضاوت با خودتونه دیگه!

سوم علی کینگ اس ای عزیز شما لیدر ساید ما و کاملا محترمی اما بابت سهل انگاری هایی که انجام میدین نمیتونید هیچ شخصی رو مقصر بدونید. قابل درک و توجیه نیست این حرف.

چهارم هم خواهشمندم که پست های بی سرو ته بعضی از دوستان که مثلا میاند نمک بپاشند و قاپ بپرونند برای بزرگ نمایی کار خودشون رو کلا ریپلای نکنند. همر 30 به 5 روی دهکده ی 16 توی ساید حریف کشیدن.اونم بدون دفاع خودش خیلیه. 150 گرز از کجا اومد نمیدونم
    اگه واقعا هم اینجوری بوده که اشکال نداره. پلیر های ما سوپر پلیر اند و روی دهکده ی 16 توی NE چنین همری رو میکشند بعد توتال متایی که زیر پرچمش رفتید همرش روی دهکده ای که از ائل گیم ران بوده این نبوده. در ثانی یکی توی NE ده میزنه بدون دفاع 150 کی همر بالا میاره؟ این همه رید ساید رو میخوابونه بدون دفاع!؟ پس حتما شما بیش از اندازه نوبید دیگه

اینم عیدی ما کپ اکانت zeus has return مانی عزیز
    http://dejkoob.ir/ir/report/167910af...e8,167985b8607

سال نو مبارک
    ویرایش توسط benito : 03-19-2016 در ساعت 09:16 PM دلیل: افزودن لینک

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها
    اول تبریک میگم به اکانت respect بابت همری که خفت کرد و دهکده ای که از ساید ما اونجا بود رو پروند.

دوم به مهدی عزیز بگم که دیشب به اندازه ی کافی بحث شد در این مورد که اون اکانت مال اس ای نیست اگر هم فکر میکنید هست که هر کار صلاح هست انجام بدید و بحث اضافی ای هم نداریم بکنیم در این باب. شفاف سازی هایی که میتونیستیم رو به اندازه ی کافی انجام دادیم. قضاوت با خودتونه دیگه!

سوم علی کینگ اس ای عزیز شما لیدر ساید ما و کاملا محترمی اما بابت سهل انگاری هایی که انجام میدین نمیتونید هیچ شخصی رو مقصر بدونید. قابل درک و توجیه نیست این حرف.

چهارم هم خواهشمندم که پست های بی سرو ته بعضی از دوستان که مثلا میاند نمک بپاشند و قاپ بپرونند برای بزرگ نمایی کار خودشون رو کلا ریپلای نکنند. همر 30 به 5 روی دهکده ی 16 توی ساید حریف کشیدن.اونم بدون دفاع خودش خیلیه. 150 گرز از کجا اومد نمیدونم
    اگه واقعا هم اینجوری بوده که اشکال نداره. پلیر های ما سوپر پلیر اند و روی دهکده ی 16 توی ne چنین همری رو میکشند بعد توتال متایی که زیر پرچمش رفتید همرش روی دهکده ای که از ائل گیم ران بوده این نبوده. در ثانی یکی توی ne ده میزنه بدون دفاع 150 کی همر بالا میاره؟ این همه رید ساید رو میخوابونه بدون دفاع!؟ پس حتما شما بیش از اندازه نوبید دیگه

سال نو مبارک
    سلام،

تفاوت همینجاست دیگه، یکی میاد کراپ لاک کنه 650k همر و بیگ همر رو وال میکنه، یکی هم 5-6 تا کپ تاپ رو کراپ لاک میکنه لینک سبز : ))
    حتما این سری میگن روی اکانت مدافع لاگین داشتید : ))))

پ.ن: لیدر شاخه 4 دفاع سازها هم زبون باز کرده : ) همیشه سعی کن به لیدرت احترام بذاری تا دفعه بعد هم بذاره تو سایدش بازی کنی

پ.ن: یه بنده خدایی نامه داده خیلی جدی که تو فروم با من کل کل نکن اگه نه با بیگ همرم میزنمتا =)))))) سطح تفکرش جالبه برام ...
    ویرایش توسط M o s T a F a : 03-19-2016 در ساعت 11:45 PM دلیل: تبریک سال نو به پلیرای خودمون و پلیرای با فهم و شعور حریف : ))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها

اگه واقعا هم اینجوری بوده که اشکال نداره. پلیر های ما سوپر پلیر اند و روی دهکده ی 16 توی ne چنین همری رو میکشند بعد توتال متایی که زیر پرچمش رفتید همرش روی دهکده ای که از ائل گیم ران بوده این نبوده. در ثانی یکی توی ne ده میزنه بدون دفاع 150 کی همر بالا میاره؟ این همه رید ساید رو میخوابونه بدون دفاع!؟ پس حتما شما بیش از اندازه نوبید دیگه

سال نو مبارک
    ne = شمال شرق se = جنوب شرق
    همر نیما توی جنوب شرق بود پس میشه se ( مانی بیا یدور ریاضی کار کن با اینا )
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

4. تشکر GREEN MAN, partizan, M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این بحثارو ول کنید تاپ رید رو بچسبید
    رید سالم یعنی اییییییییین
    پوشرهای عزیز خسته نباشن فعلا چند روز بیرون تاپ باشن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    این بحثارو ول کنید تاپ رید رو بچسبید
    رید سالم یعنی اییییییییین
    پوشرهای عزیز خسته نباشن فعلا چند روز بیرون تاپ باشن
    البته من یکی و دیدم که تو 10 مین 2.5 میل رید زد
    خدایی خسته نباشی احسان. همش داری واحه می گیری و ول می کنی. حالا 4 روز پوش نکن )
    ویرایش توسط life_4_ever : 03-20-2016 در ساعت 03:51 AM دلیل: نگارش
    جدایی طلب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان

سال نو رو به همگی تبریک میگم
    امیدوارم در کنار خانواده و عزیزانتون سال خوب، خوش و پر باری رو داشته باشید و در تمام مراحل زندگی موفق باشی
    ویرایش توسط MATRIX III : 03-20-2016 در ساعت 10:36 AM

8. تشکر GREEN, fereidoon, taha-Desperado. تشکر نمود
    پسندیدن 33yed_team, taha-Desperado. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نوروز95

عید باستانی نوروز برای تمامی کاربران عزیز چه اونایی که با خودمونن چه اونایی که جلومون بازی میکنن میمون و مبارک باشد

یادمون نره که خارج از بازی هممون دوست و رفیق هستیم و ارزش رفاقتا بیشتر از یه بازیه
    یا حق

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط life_4_ever نمایش پست ها
    البته من یکی و دیدم که تو 10 مین 2.5 میل رید زد
    خدایی خسته نباشی احسان. همش داری واحه می گیری و ول می کنی. حالا 4 روز پوش نکن )
    آرمان خدایی ریدت سالمه الان؟
    منبع لازمه واسه شارژ تروپ . بدون پوش که نمیشه
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

10. تشکر SABER. تشکر نمود
    پسندیدن SABER. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    عید باستانی نوروز برای تمامی کاربران عزیز چه اونایی که با خودمونن چه اونایی که جلومون بازی میکنن میمون و مبارک باشد

یادمون نره که خارج از بازی هممون دوست و رفیق هستیم و ارزش رفاقتا بیشتر از یه بازیه
    یا حق

- - - Updated - - -

دوستان روز صلح شده کم کم پوشرها رنکشون میاد پایین به تاپ نگاهی بیندازید :دی

عیدتون مبارک

جهان هرگز تکرار نمیشود...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    خدایی سالمه واسه من
    ابته نیاز به گفتتم نیست اونایی که رو اکانتم میان می بینن و نیازی به اثباتش نیست
    جدایی طلب

13. تشکر Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz, fereidoon, benito پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط life_4_ever نمایش پست ها
    خدایی سالمه واسه من
    ابته نیاز به گفتتم نیست اونایی که رو اکانتم میان می بینن و نیازی به اثباتش نیست
    والا مال من یکی که با پوش اینه :d
    ولی معمولی هم رید بزنم بیشتر از نفر 3تاپ 10 میشه رید بزنم :d

- - - Updated - - -

البته تایم تاپ 10 رو گرفتم سالم بودن رید اثبات شد

صفحه 47 از 75 نخستنخست ... 37454647484957 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع